Új privát üzeneted érkezett!

bár van itthin bőven hcg teszt. lehet elcsábulok:D csak aztán ha negatív kétségbeesek, peig tudom, hogy az még nem mérvadó most.

csucsu rá az élő példa, akinél reggel negatív volt a teszt délután meg már pozitív :D
Vendég
 


Halihó!

Többen is kérdeztétek,hogy miért kell a HSG. Azért, mert eleve gondok voltak a mensimmel, és a doki úgy gondolja, hogy meg kellene csinálni az átjárhatóságit. Mert ugye hiába szedem a clostit, ha szegény petécske nem tud levándorolni a helyére, hogy találkozzon a kiskatonákkal! :roll: Én is úgy hallottam,hogy valami kontraszt anyagot fecskendeznek be és röntgennel, vagy UH-val nézik, hogy átfolyik-e ott, ahol kellene. :shock: Remélem minden rendben lesz :roll: ígérem, hogy minden tapasztalatomat megosztom veletek! :D Csak lennék már túl rajta :!: :!: :!: :!: :!:

Kép
anda81
 
 


Lányok, remélem legalább annyira jól sikerült a hétvégétek, mint az enyém! A kaja kitűnő lett, alig győztem beseperni a bókokat, a vendégsereg sikeresen meglepte anyukámat, és olyan jó volt látni az arcán, hogy végre nem a betegségére gondol, hanem látja, hogy még van mit tenni (bepótolni) ebben az életben! Azt hiszem ez minden fáradságot megért!

Jah, holnap nem megyek dolgozni, köszönhetően a BKV-nek! :?

Kép
anda81
 
 

 
 

Anda: örülök, hogy jól sikerült a hétvégéd:)

Nekem sajna mennem kell dolgozni :( A férjem bevisz szerencsére.
Vendég
 


Szilvi:
Akkor holnap rád is gondolok!

Puszi mindenkiek, én elmentem álomországba! :D

Kép
anda81
 
 


Én is mentem aludni lányok! jó éjt mindenkinek!

Anda: köszi! szorítsál erősen :)
Vendég
 


jó reggelt lányok!

reggelt teszteltem egyet, negatív volt persze:( érezni még mindig nem érzek semmit se, viszont hasmenésem van, ami nálam mindig a mensivel párosul. úgyhogy 100% hogy 1 vagy 2 nap múlva meg fog jönni sajnos piri :(
Vendég
 


Szilvi:Ne add még fel!Hátha ugy gondolja piri hogy mégsem jön meg :wink:

Én sem érzek semmit ami különös lenne.

KépKép
lyndee
 
 


lyndee: nem adom fel csak realista vagyok. bár már rég eldőlt benn a dolog :) bárcsak beláthatnék :D
Vendég
 


amúgy én most a teát sem ittam nagyon. mármint a palástfüvet. a málnalevelet azt még viszonylag rendszeresen, de a palástfüvet csak pé után párnapig. elevitet is hébe-hóba szedtem csak. kezdek belefáradni :(
Vendég
 


szilvi:ezzel én is így vagyok.Teljesen spontán hónap.nem ittam teát én sem.
A múlt hónapban nagyon bőszen főztem egy nap 3-szor is a teát.De nem jártam sikerrel.Most ugy gondoltam hogy ha megfoganna a baby akkor az biztos nem a teától lenne.
Egyébként ha most megjön a következő hónapban lehet újra elkezdem a teákat.Mivel egy hónapra való még van nem lenne jó kidobni később.


Tabati:Piri?Én nagyon reménykedem hogy baba van :wink:

KépKép
lyndee
 
 


lyndee: lehet igazad van, és ha már megvettem, akkor tényleg meg kéne inni. ártani csak nem árt.

szorítok neked is, hogy elkerüljön piri :wink:

tabati, gröni, kinga, anda, amy:?? mi van veletek ??
Vendég
 


és csucsu????????????

KépKép
lyndee
 
 


tényleg!! csucsu??? hol vagy és mizujs? pakolásztok? :D
Vendég
 


Halihó!

Szilvi:
Ne add még fel! Tudom-tudom realista vagy (akárcsak én), de azért még egy halovány reménysugár ott van!

Kép
anda81
 
 


Anda: oké, meggyőztetek:) még nem adom fel, próbálok optimistán hozzáállni :)
Vendég
 


Szilvi: igen, csak optimistán!!! És ne csinálj szerintem tesztet már csak ha késik tényleg.
Lyndee: neked is szorítok!!!
Remélem mindkettőtöknek (na meg persze a többieknek is) késni fog minimum egy évet! :lol:
Tabati: hol vagy és mi van veled?
Anda: örülök a jó hétvégének, és gondolni fogok rád!
Köszi mindenkinek a gratulát.
Velem egyelőre semmi nincs. A hőm egész jó. Bár máskor is gondoltam már ezt. :? :roll:

http://www.fertilityfriend.com/home/1dca0f

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Piri még sehol! (reménykedő őzikeszemek, halvány mosoly) :lol: Kicsit reménykedek, de fura ez a reménykedés, mert olyan hihetetlennek tűnik, hogy egyáltalán babás lehetek most. A doki, meg a teszt... Viszont még soha nem késett ennyit.

Kinga!

Nekem nem olyan kúpom volt, akkor félreértettük egymást. A kenőcsöm ez volt, de a kúp másmilyen, most nem is tudom hirtelen mi volt a neve. Ha megjön, akkor én erre fogom majd, mert más nem történt velem, amitől késik.

Amit érzek: fádogál a pocim, mintha meg akarna jönni, de főleg reggel kritikus a dolog. Akkor még a derekam is leszakad, meg állandóan melegem van, szóval tiszta olyan, mint a mensim első napjának reggele, csak épp amikor kimegyek a wcre, nincs semmi. És ez van már péntek óta minden reggel. Hányinger semmi, a melleim is csak annyira érzékenyek, mint mensi előtt szoktak azok lenni.

Most már nagyon kíváncsi vagyok mi lesz ebből. Mindenesetre a szombati tesztem után végigtáncoltam a hétvégét, nem kíméltem magam. Ez is fura az egészben, hogy ennyi testmozgás után már 3szor meg kellett volna jönnie...

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati: drukkolok!! :)) mikor tesztelsz? :)
Vendég
 


Na lányok voltam ma dokinál. tegnap egy kicsit halványan igaz de barnáztam.
Elmentem dokihoz és nem lát semmit
Hétfőn vissza kell mennem.
De nem értem akkor miért nem jön meg.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu: ezt most nem értem!!! dehát a teszt pozitív volt!!!

nem lehet, hogy még korai, hogy lásson valamit??
ne izgulj! biztos ott van a babó csak még nem mutatja magát!!
Vendég
 


Szilvi: De két különböző teszt is pozítív. Én sem értem.
Már szerintem látnia kellet volna.Február 29-én volt meg. Utána 12/14/15/17/19/20-án voltunk együtt. Szóval ha a 20-ai talált be akkor is látnia kéne nem?

Kép
csucsu05
 
 


szerintem is látnia kellene! milyen dokinál voltál? sztk-s? vagy magán? régóta jársz hozzá és megbízol benne? én lehet elmennék egy másikhoz is.
Vendég
 


Csucsu!

Én már semmit nem értek, látod hiába olvasunk mindennek utánna, össze-vissza zajlanak a dolgok. :roll:

Szilvi!

Pénteken, vagy szombaton tesztelek mégegyet, ha az is negatív lesz, akkor passz...

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati: ha az is negítv szerintem menjél vissza a dokihoz.
Vendég
 


Tabati: A negativból lehet még pozítív. Látod az enyém pozítív és nem látott babát.


Szilvi: Sztk -s. mert amagán doki csütörtökön tud fogadni. megijedtem mert egy kicsit barnáztam. Ezért gyirsan elmentem az Sztk ba. Nem ismer a doki de akihez csütin mennék az sem ismer. sajnos az én dokim elment máshova igy hozzá nem tudok menni.
De jó gép volt az biztos. Azt mondt amnio 12mm. Amnio??ebben nem vagyok biztos. az mi lehet?Nyálkahártya?

Kép
csucsu05
 
 


csucsu: nem tudom mi lehet az az amnio. de a méret alapján én is a nyálkahártyára tippelnék.
Vendég
 


de akkor csütörtökön lehet a másik doki már lát valamit. csináltál ma is tesztet? pozitív továbbra is? mondott valamit a doki arra, hogy pozitív a teszted?
Vendég
 


Szilvi: Nincs itthon tesztem el megyek majd délután veszek.
Azt mondta lehet vér került a vizeletbe attól lett pozítív. De nem véreztem. Azt mondta talán 1hét múlva már lát valamit.

Kép
csucsu05
 
 


egyszer még talán lehetett volna attól, de akkor nem erősödik ilyen ütemben a csík! nyugodj meg! biztos hogy van baba, csak még nem lehet látni!
Vendég
 


Szilvi: remélem. Én is ebben bizok. Na meg abban, hogy 2-órát utaztam a hülye sztrájk miatt be csepelre. És mire odaértem mennem kellet WC-re. pisiltem is de utána éreztem még van bennem. A doki mondta is tele van a hólyagom. Mondom tudom mostvolta pisilni de megint kell. Lehet talán attól?

Kép
csucsu05
 
 


csucsu: nem lesz semmi baj, meglátod! pihenjél sokat és csütörtökön már biztosan látni fogod a kismaszatot :)
Vendég
 


Csucsu!

Hát én már semmit nem tudok, és nem is akarok mondani, mert nem értek semmit. :roll: :lol:

Szerintem reméljük a legjobbakat, vagy ne reméljünk, csak várakozzunk, mást úgysem tudunk csinálni.

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati: Igen várni kell ennyi. Csak nehéz.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: ha 20-án volt esetleg pé-d, akkor ma csak a 18. dpo-n vagy nem? És az én dokim azt mondta pénteken, hogy a pé után a 20 nap körül lehet látni a korai terhességet egy JÓ MINŐSÉGŰ uh-al. Gondolom az Sztk-ban nem a legdrágább van. És arra nem mondott valamit,hogy kézzel érzi vagy ilyesmi? De ha meg vér került volna atesztbe kétszer egymás után?

Kép
németh
 
 


Kinga: nem tudom mert nem véreztem. Szemmel legalábbis nem láttam. Tehát ergo akkor vér nem ment bele. Namost uh -zott a doki de kézzel nem vizsgált.

Kép
csucsu05
 
 


Hát szerintem a csütörtöki doki véleményére adjunk inkább. Tudom, hogy tök idegesítő, de hát azért megnézhetettvolna kézzel is. Nem bízom ezekben az sztk-s dolgokban. Mondjuk én is elmentem volna a helyedben... Nem tudom.

Kép
németh
 
 


De mindenesetre én még olyan nőgyógyászati vizsgálaton nem vettem részt, ahol nem vizsgálnak meg kézzel. :roll: Főleg azért amit az előbb írtam az én dokim amit mondott

Kép
németh
 
 


Ja, hát én is azon gondolkodom, hogy ha nem jön meg, akkor először az sztk-s dokihoz megyek, mert az közel van, és ha nincs semmi akkor nem utaztam potyára, meg időpontkérés stb. De lehet, hogy addigra még meggondolom.

Kép
Kép
tabati
 
 


szerintem is a csütörtöki lesz a mérvadó!
Vendég
 


Most jut eszembe, hogy itt az sztk-s doki sem vizsgált még meg soha kézzel. A múltkor, amikor a kórházba küldött méhen kívüli gyanújával, akkor is csak Uhzott. Amikor meg fertőzés miatt járkáltam hozzá, akkor is csak azt a tágítót tette fel, amit szűrésnél szokott, eg Uhzott. Akkor ezek szerint ő sem híve a kézi vizsgálatnak... Na, át kell ezt még gondolni...

Kép
Kép
tabati
 
 


Csucsu!

Nagyon drukkolok csütörtökre!!! :wink: :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


na az én sztk-s dokimnál meg pont fordítva van. ő ha nem muszáj nem uh-zik, hanem kézzel vizsgál meg. párszor voltam így, mikor a felfázás miatt tudni akarta, hogy babás vagyok-e.
Vendég
 


Köszi lányok. Én is abban reménykedek.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu: azért veszel egy tesztet ugye?
Vendég
 


Szilvi: persze. csak a lányom mostaludni fog utána lemegyünk venni

Kép
csucsu05
 
 


írd meg majd légyszi milyen lett! bár én biztos vagyok benn, hogy zebrás lesz! akkor pedig ott a bab, mert az nem létezik, hogy vértől legyen minden teszted pozitív!
Vendég
 


Na hát ez az!!!

Kép
németh
 
 


lyndee: hova tűntél? :)
Vendég
 


Ezt kaptam a hétvégén az uramtól :P :
Kép

Kép
németh
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: