Új privát üzeneted érkezett!

Pandus!
Egy dobozzal szedtem be össz vissz. Kitartás meglesz az eredménye. :) Ja és én az előtte fél óráig nem iszom nem eszemet betartottam

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi,
Köszi! Igen én se eszem, iszom se elötte se utána fél óráig.
Vendég
 


Sziasztok :)

Én annyira hülye vagyok, sierült keresztbeszerveznem egy másik programot holnapra :( :( :( :( :( :(. Most töprengek, hogy hogyan maradjon meg a kecske és a káposzta is...

Emma :)
Nem tudom aktuális-e még, de nekem azt hiszem ilyen ülésünk van. Nem tudom a miénk pontos márkáját, mert örököltük, de így néz ki. Szerintem nagyon jó és kényelmes ülés. Egy baja van, hogy tök szét kell szerelni, ha ki akarod mosni a huzatot, szóval maszatolós cuccot ne adj Zalán kezébe, ha az ülésben ül :)

Itatás: Balázs csak vizet kap. Nagyon ritkán (pl amikor beteg volt és nem akart inni) kap gyümölcslevet.
Sokáig csak pohárból ivott és max 2 kortyot, aztán ahogy nagyobb lett ivott már többet is és mostmár ha szomjas akár egy fél decit is megiszik. Nekünk egy Nuby itatónk van ( http://www.babyplanet.hu/index.php?pg=m ... _id=N882BP) Hát vagy 2-3 hétig tuszkoltam a szájába, amíg rájött, hogy hogyan kell belőle inni, de azóta nagyon szereti. A játszótéren és ha utazunk az autóban is ebből iszik. Egyéltalán nem csepeg, csak akkor jön belőle, ha szívja. Be van vonva puha gumival az ivórésze, úgyhogy nem kemény. Van fedele az ivókának, úgyhogy az sem koszolódik, ha nem iszik belőle, bár már megtanulta kinyitni, de lagalább azzal is jól elvan, hogy kinyitja-becsukja.

wish
 
 

 
 

Lányok, most csak beugrottam még egy utolsó összegzésre:

Holnap délután kettőkor tali a Kleopátra ház aerobic-termében (XIII. ker. vmi K.-betűs utca 9. - nem jut eszembe... :oops: )!

Wish,
boldogságos szülinapot Balázsnak! :D
20140901102739
 
 


Hajni,
Ha jól emlékszem, akkor Kárpát utca, nem? Megpróbálunk menni, remélem képes leszek felkelni reggel, hogy befuvarozzuk Apát. :oops: :D



Wish,
Boldog szülinapot Balázsnak!

Emma,
Én nem a dobozon írtak szerint szoktam hígítani a tejpépet, inkább 'ízlés' szerint. :roll:

Kriszta,
Mi újság :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Kép
bandika
 
 


Lányok! :)

Ez az aktuális helyzet sztrájk ügyben:
http://index.hu/politika/belfold/budapest/0406kvbstrk/

Eszerint nemcsak a BKV sztrájkol, hanem a MÁV is, vagyis nemcsak a Budapesten belüli forgalom növekszik meg, hanem az ingázó forgalom is, mivel akik ugye vonattal jártak be dolgozni, most azok egy része is autóba ül.

Nagyon-nagyon sajnálom, de ezek után én nem merek elindulni. :(
Érezzétek jól magatokat, és várom az élménybeszámolókat!

(Ez nem igazság, mi már tök régen kitűztük ezt a dátumot, erre pont holnapra teszik a sztrájkot. :evil: Hol lehet reklamálni???)

Kép Kép
kismokus
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk,nincs időm,sűrű volt a hétvége.

Wish,
NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK BALÁZSNAK!!!!!

Talit nagyon sajnálom,remélem azért összejöttök egy páran!Csináljatok lécci képeket!Köszi.

Andi
Kép
aanda
 
 


Mi tuti megyünk, nekem így is úgyis Pestre kell menni a torna miatt. f1kor indulunk az oviból, akkor végeznek az ebéddel, ha normális a forgalom, akkor 2re ott is leszünk.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


sziasztok,
ne haragudjatok, nem tudok holnap menni, vártam, vártam, de ez a sztrájk....szóval 4 hós gyerekkel nem merek elindulni....nagy lesz a tömeg gondolom, és amilyen kedves emberek vannak a bkv-n szóval nem mernék nyomulni egy nehéz babakocsival.....Sajnálom....Nektek jó szórakozást!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Wish
Nagyon sok boldogságot az egy éves gyermekednek!!!

Hú, csajok, nem tudom mi legyen.... Nekem normál esetben is 50-60 perc az út a Kleopátra házig, de most lehet, hogy a duplája lenne.... Nem biztos, hogy el merek indulni... legalábbis ezt mondja az eszem, a szívem szerint meg annyira nagyon mennék!!!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Csajok!!!!!

Ezt nem hiszem el!!!!!
Most mindenki lemondja? Én is nagyon kivagyok emiatt a hülye sztrájk miatt... Mi is nagyon gondolkoztunk rajta... de aztán végül úgy döntöttünk megyünk. Most ez tudom hogy hülyeség de azért megkérdem :oops: :oops: Nem lehetne átcsúsztatni keddre? :oops:

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


háát, időben szóljatok, ha mégse megy senki holnap! Mi megyünk, bár gödöllőről se lesz túl vicces, ha végül nem jön senki!
De még időben szóljatok, ha valami változik, még délelőtt benézek!!!!
Esetleg aki a bkv miatt maradna le, nem tud taxival jönni?

katyerina
 
 


Most komolyan...

Orsi 4 (jön)
Wish 2 (lehet hogy nem jön)
Anikó 2 (nem jön)
Emma 2 (lehet hogy nem jön)
Zsebi 3 (lehet hogy nem ér oda)
Kismókus 2 (nem jön)
Bandika 2 (jön)
Pompi 3
Bzsuska 3 (apa is )
Katyerina 4 (apa is )
Petyaanya 3 (apa is )
Hajni 2 (jön)
Lafead (nem jön)

A többiek jönnek vajon?

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


bzsuska írta:Nem lehetne átcsúsztatni keddre? :oops:

nekem jó a kedd is. du. 2 ugyanígy.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Na, én azt mondom, hogy a múltkori tali is így indult, aztán mégis tök sokan voltunk. Legfeljebb nem 30-an leszünk, hanem 10-en vagy 15-en.
Egyébként holnap a nagytöbbség tuti nem indul útnak, mert hogy mi lesz?! Úgyhogy énszerintem az is elképzelhető, hogy vasárnapi forgalomban közlekedünk...
Mi Olivérrel ott leszünk holnap, úgyhogy aki jön, az ha mással nem is, de velünk talizik. :D
20140901102739
 
 


A kedd ugyan nekünk is jó, de szerintem túl nagy átszervezés lenne, pl. lehet, hogy valaki be se kapcsolja a gépet addig. Szerintem most már maradjon a holnap!
20140901102739
 
 


hajni777 írta:Egyébként holnap a nagytöbbség tuti nem indul útnak, mert hogy mi lesz?! Úgyhogy énszerintem az is elképzelhető, hogy vasárnapi forgalomban közlekedünk...

egészsen biztosan nem, mert dolgozni menni kell... nincsigazán választási lehetőség. Tuti dugók lesznek mindenhol, ez volt a legutóbb is.
de nekem így is úgyis mennem kell nem oszt nem szoroz.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Katyerina!
Azért ezt a taxi dolgot nem gondotad komolyan :)
1. A gyatám fizetém ki rá a tényleg dugó lesz és ott állunk az óra meg pörög.
2. gyerekülés nincs benne két gyereket ölbe vicces lenne, meg amúgy sem ülteténém őket SOHA gyerekülés nélkül autóba. Főleg nem egy idegen mögé...

Lafead!
Ha benézel egy helyen lakunk én is BKV-val megyek mennyünk együtt aztán majd lesz valahogy :)

Ha odaérek ott leszek, aki tud jöjjön páran biztos leszünk. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Azé' inkább nekem legyen igazam! :lol: :lol: :lol: Amúgy köszi a tápi - tejpép összehasonlítást, bár még mindig nem tudom mi legyen. Holnap találkozunk! :D
20140901102739
 
 


Sziasztok!

Na én biztos nem indulok neki a mai napnak. :(:(:( Felszíni közlekedésre négy órát jósolnak mire helyreállnak a dolgok. Én két gyerekkel potyán nem indulok el. Végig azzal mentem volna villamossal és busszal. Sajnálom majd legközelebb..... méges vagyok mert nagyon szerettem volna menni.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Hajni
teljesen igazad van, szerintem is legyen ma, aki belátható távolságból megy, biztosan odaér
egyébként meg semmi garancia arra, hogy nem folytatóedik a sztrájk, szóval a héten semmi sem biztos..........
Én figyelem a híreket, nem ígérek semmit

Kép
Kép
emma1976
 
 


No,ki kellene azért találni, hogy mi legyen. Mert ha nem lesz tali, akkor én csak este megyek Pestre, akkor már tuti nem lesznek dugók.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Csajok!
Mi is mennénk!
Még nem tudom hogy mi lesz délutánra az utakon.......!
Benézek,hogy hogy döntötök??!!

Zsebi!
Esetleg felvegyelek?
Én Dkeszirök jönnék és arra megyek befelé felétek......ha gondolod!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Na, akkor ha jól olvasom:

Az Elszántak:

Orsi 4, Hajni 2, Katyerina 4, BZsuzska 3, Bandika 2, Pompi 3(Petyaanya még nem írt azóta...)

Ez a társaság durván fele.

Én elindulok, lesz, ami lesz. Valahogy sosem hiszek előre a katasztófákban... meglátjuk. Azé' nem dobna valaki egy mobilszámot, ha nagy zűr lenne...? (hajni, orsi!) De miondenképpen szeretnék menni, mán úgy vártam a talit!

Amúgy meddig foglalt a terem?

Na és, Hajni, készül a süti? 8)

KépKép
pompomlány
 
 


anikó,
de jó, de jó!!!! :D Hozzad zsebikééket is!!! Megszavazom... 8)

KépKép
pompomlány
 
 


Ha még Wish és Emma is jön, meg Anikóék és tudják hozni Zsebiéket, akkor már szinte mindenki ott lesz. :D Szerintem Petyaanyáék jönnek.

Pompi,
ment pü a számommal. Süti... izé...., ööö, vmi lesz szerintem!
20140901102739
 
 


Sziasztok,
Apát befuvaroztuk (szerencsére csak Békásig kellett, onnan a kollegája vitte tovább), így már tuti, hogy mi is elindulunk... és remélem még időben oda is érünk. :? :D

Kép
bandika
 
 


Bocs, hogy csak most írok.. :oops:

Mi megyünk!
Kénytelen vagyok bemenni a városba, ha lesz tali, ha nem, mert apa busszal ment dolgozni, és a hazafele utat már nem vállalja így.
Két és fél órájába telt az egyébként kb. 50 perces út. :evil:

Kép
petyaanya
 
 


OK, ha lesz tali, mi is megyünk.
f1 előtt nem tudunk indulni, mert akkor van vége az ebédnek az oviban. 2re tuti nem érünk, bár elég sok kert alatti utat tudok, de valamelyik hídon át kell mennem, ami tuti necces lesz.
igyekszünk, igyekszünk!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi :)
Megvárunk. :D

Kép
petyaanya
 
 


Mi is megyünk!

Apa szerint, ha pest és gödöllő között egy atomtölcsér lenne, akkor sem lehetne megállítani...
Ja a telefonszám nekem is eszembe jutott, ha valaki valahol elakadna...

Hajni küldök pü-t.

katyerina
 
 


Anikó!
De nincs annyi gyerekülésed gondolom. :(

A BKV-s ismerősöm jelezte jár a 14-es villamos csak ritkábban.


MIVEL ILYEN ARANYOSAK VAGYTOK ÉS SZÁMÍTOTOK RÁM ELINDULOK AZTÁN CSAK ODAÉREK!!! VÁRJATOK MEG!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi!!!!

hurrá!!!!! Mindenképp megvárunk!!!

katyerina
 
 


Zsebi!!
De van!(4 db ülésem van a garázsba pluszba) :?
És beteszem a kocsiba öket!
Csak be kell pattanni!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Nagyon megható ez az összetartás csajok! :D

Katyerina,
válaszoltam. :D
20140901102739
 
 


Hajni!
én is! :)

Előbb hívtam T.-t, hogy végül majdnem mindenkinek sikerül eljönnie.
Ő is azt mondta, hogy milyen jó kis csapat vagyunk!
:D

katyerina
 
 


Hajni!
én is! :)

Előbb hívtam T.-t, hogy végül majdnem mindenkinek sikerül eljönnie.
Ő is azt mondta, hogy milyen jó kis csapat vagyunk!
:D

katyerina
 
 


Mi is megyünk :)

A kecske (, vagy a káposzta) szintén lemondta a bkv sztrájk miatt.
Én már csak azon gondolkozom, hogy kocsival menjünk-e, vagy gyalog (metroval). Ha kisüt a nap, akkor szerintem metroval megyünk :) Nekem a munkahelyen a kleopátra ház mellett van úgyhogy oda is benézünk, ezért lehet picit késni fogunk.

És nagyon szépen köszönjük a szülinapi jókívánságokat! :)

wish
 
 


Mintha az első randira készülnék.. :lol: (csak gyerekkel)

Kép
petyaanya
 
 


Üres a körút!!!!
20140901102739
 
 


Pandus!
Valóban a homeost nem lehet együtt szedni a more milkkel, csak az utóbbit szedd! Még annyi, hogy nálunk mióta kipróbáltam a 'hónalj szopit', van úgy, hogy este már csak az jön be, nem tudom miért?
Mikor kell megjönnie a mensinek?

Kép

Kép
donika
 
 


Donika!
Ha úgy általában kérdezed hogy szülés után mikor jön az első mensi akkor arra a válasz telejsen változó. Van olyan barátnőm akinek amíg egy csepp teje volt addig nem jött meg neki (2 év) nekem speciel 11 hónapig nem volt :)

De van akinek rengeteg teje van és mégis megjön neki hamar, szóval nem tudni mitől függ.

Petyaanya én is telejs izgalomban. :) A gyereke is érzik mert nem aludtak el na majd akocsiban azért remélem hunynak egyet. :)

Már készen vagyunk a talira. Nagyon várom.:):)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Donika,
sokmindentől függ. Van, akinek addig nem, amíg egy csepp teje is van. Nekem szülés után 8,5 hónappal jött meg először.
20140901102739
 
 


Csajok!
Ez tényleg egy szupercsapat.
Én betoji vidéki lány vagyok, itthon maradtam :( :( :(
Érezzétek nagyon jól magatokat, és tegyetek fel képeket!!!
Én meg küldök egy képet nektek a csibémről.
Kép

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok!

Húúúúú!MILYEN ÖSSZATARTÓ A CSAPAT!
Jó dumcsizást kívánok!Kár,hogy nem vagyunk ott!

Emma,
gyönyörű a kisfiad!Olyan kis huncut mosolya van,zabálnivaló!

Andi
Kép
aanda
 
 


Zsebi, Hajni! :D
Köszi, akkor ez tényleg kiszámíthatatlan!

Emma!
Nagyon cuki Zalán! :D

Kép

Kép
donika
 
 


No, akkor én leszek az első fecske :)
rekordgyorsasággal jutottunk át a városon, az ovitól számítva 1ó10 perc alatt voltunk a Kárpáti úton... hihetetlen volt, 1 piros lámpa állított meg minket, egyébként végig tudtunk jönni.
Így aztán mi értünk oda szerintem elsőnek.

Nagyon örülök, hogy végülis mindenki bevállalta, mert szerintem nagyon jót játszottak a gyerekek, én alig tudtam bárkivel is beszélni, ezt nagyon sajnálom :?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Mi is hamar beértünk a városba.

Nagyon jól éreztük magunkat, tényleg jó kis csapat! Köszönjük! :)

Kép
petyaanya
 
 


Emma!
Sajnálom hogy nem tudtál jönni. A fiad nagyon aranyos.

Andi!
A köv talin ott a helyed!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mi is szuperül éreztük magunkat köszi. Hát igen beszélgetni már így hogy ennyi gyerek van nehezebb de azért pár szót váltottunk egymással. Jó hogy már a nick nevekhez arcot is tudok csatolni. :)

Aki rólam készített képet kérem ne tegye fel mert a munkahelyem sajnos ezt tiltja nehogy kikapja kérte. A gyerköcökről mehet. Elnézést és megértést kérek ezért....

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


KÉPEK:
szerintem valami jelszóval védett helyre kellene feltölteni az összeset, és akkor mindenki védve van.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: