Új privát üzeneted érkezett!

Na megin laptető :shock: És megin a hülye lh tesztek...sorry :oops:

annus11
 
 


Monyó Drága vagy!!!!!!!!!!!Erre egy szó van: férfiak... :wink:
Vendég
 


sziasztok.

szep reggelt:)

annus ez meg mindig nem pozitiv :? ez fura,hany napja ilyen mar?

basa tesztelj egyet hatha.

Kép
monyo83
 
 

 
 

Kép

Monyo!
És itt a hőm,ami szerint már volt pém!De pont elötte 2 nappal nemcsináltam lht,mert mondom nagyon halvány.Ja és ugye nem kellett volna ilyen hamar lennie...de az is lehet h a görbe játszik velem...elég érdekes...szóval amjd elválik :wink:

annus11
 
 


annus en igy a 21ik napra tennem a pet.
a hod szepen felugrott es az lh is szep csikos,lehet pont nem lh csucson teszteltel ha holnap halvanyabb lesz akkor megvolt ped.
a tegnapelotti egyutlet pedig tokeletes:)

Kép
monyo83
 
 


szerintem a ferti is at fogja rakni,probald meg.Beirsz 3* 37,1es hot es biztos atrakja.

Kép
monyo83
 
 


Aha!Igen...lehetséges,azért mondom h nem igen tudom h mi a helyzet.Hát ma magnézem az lht...meg azért ma délután is elkapom apcim!Annak ellenére h fenn a hőm,szóval a pé már megvolt! :wink:

annus11
 
 


Na beírtam még 2 db 37.1et,és átrakta a 20,napra a pét!
Jaj de jó!!!!!Így is 1 héttel elöbb volt meg a pém :lol: Na majd elválik....

annus11
 
 


na latod:)lesz egy szep ciklusod vagy 9honapig nem is latod pirit:)

Kép
monyo83
 
 


Egyik jobb mint a másik! :wink:

annus11
 
 


az utobbira szavazok de ha nem jon most ossze akkor is gyonyuen hat nalad a closty.

viszont en ideges vagyok.Nem erzem hogy lenne rendes tuszom. :?

Kép
monyo83
 
 


Jaj,ezt te érzed?Én meg nem mondanám...mondjuk szombaton nagyon szurkált...meg tegnap este is nagyon szurkált...Viszont a nyálka jobb volt a hétvégén...aztán nem sok volt...most mita megint jobb lenne.Mást nem is tudok figyelni...
Egyébként lehet nem is kellett volna closty...ugy nem bizonyított h nincs pém!De ha előre hozta akkor az príma!

annus11
 
 


annus erzem igen.Ha szep nagyok a tuszoim akkor nagyon feszit a hasam,gepezni is enyhen hatrahajolva szoktam.

most szinte semmit nem erzek,es ez gaz.Ma tutira nem lesznek akkorak amire a dokim megadja a tuszorepit :cry: Aztan hetvegen nem tudom hogy a fenebe fogom megkapni.
mostmar csak azon szurkolok hogy akkor legyenek nagyon kicsik hogy hetfoig kihuzzam.

a closty nem csak azoknak adjak akiknek nincs pe juk.pl az se jo ha a peteeres nagyon kesore huzodik.Ha jol ertem akkor neked 27ik nap kornyeken kellene pe nek lenni?az mar kicsit keson van szerintem.Az sem jo allitolag ha keson van mert eloregedhet a petesejt vagy mi.
a lenyeg hogy neked ez igy mukodik:)

Kép
monyo83
 
 


Igen,a 28.napon...nagyon jó lenne ha nem lenne olyan későn.De az a furi,hogy mikor rákérdeztem a dokinál h ez előrébb hozhatja e a pét,akkor azt mondta nem!!!Lehet azért mondta h hátha akkor nem figyelek rá és összejön :wink:

Hétvégén nem tudja beadni a doki?Hátha jó lesz az a tűsző!!

annus11
 
 


Sziasztok


Na én bevásároltam a teszteket, vettem 4 db-ot, az kitart hétfőig. Addigra szerintem mindenképpen ki kell mutatnia ha van valami.

Annus nagyon drukkolok neked.

monyo drukkolok hogy azért legyenek szépnagy tüszőid.

Nekem ilyen a hőm

http://ciklus.hu/images/diagramok/0e7c9 ... 80800_.png

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!
Igen,az már lehet kimutat vmit!De lehet h a terhesség is kimutatná!Megy a drukk ezerrel++++++++++

annus11
 
 


Monyo, ha ma nem jon meg akkor holnap (talan) csinalok egy tesztet. Bar, nagyon ketlem... Ma nagyon almos vagyok...az ido is olyan semmilyen. Az idegesit, hoggy ha megakar jonni akkor miert nem jon meg mar? Tudnam elkezdeni a closti szedeset. Na mindegy. Turelem, turelem...
Ne aggodj a tuszoid miatt. Biztosan lesznek, szepek, nagyok. Neked azokkal altalaban nincs problemad... Fel a fejjel!
basa31
 
 


Annus, Monyonak igaza van, szerintem is mar megvolt a peteeresed, a closti van akinek tolja, de altalaban a 18. vagy a 20. napon max. van peteeres. Te hanyadik naptol kellett szedjed? persze, kivetelek mindig vannak.
basa31
 
 


3-7. napig szedtem,2 dbot.Na majd meglássuk!Annyira örülök!!!

annus11
 
 


Basa, szorítok a ++++++++++ tesztért.
Ma egy másik portálon egy olyan pozitív tesztet láttam, mint még soha. A második csík szinte erősebb volt, mint a kontrol. Hát mindenkinek kívánok ilyen saját tesztet.

Annus, a végén egyszerre tesztelhetünk? :lol:

Monyo, mikor mész a dokihoz? Gyere a hírrel mihamarabb. A tüszőrepit sikerült beszerezni?

Gabi, hcg-t vettél?

Kép
Kép
tessza76
 
 


tessza igen hcg teszteket vettem.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


indulok,szoritsatok.

Kép
monyo83
 
 


Ment a drukk!!!!Várunk a hírekkel!!!+++++++++++++++++

Akárkivel szívesen tesztelek,de csak úgy ha mindkettő + lesz :lol: Szóval húzzunk bele!!!

annus11
 
 


Monyo!
Én is nagyon drukkolok!
Küldök tüszőérlelő enerdzsiket!!!

Szilvi
szilvia80
 
 


Monyó én is nagyon drukkolok neked

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziaszok Lányok!


Én a mai nappal csatlakozom ehhez a topikhoz a 2005 őszi babák topikban rendszeresen irtam. Azóta sajna nem volt mit. Volt egy vetélésem 2005 márciusában. Azóta nem igazán tudtam újra rászánni magam a babavállalásra, de idén januárban eljött az idő és a férjemmel úgy döntöttünk hogy megpróbáljuk. Mivel az orvosok a Sotén nálam mindent rendben találtak a férjemnél pedig lassúbb spermiumokat diagnosztizáltak igy közölték velünk spontán úton nem lehet gyerekünk igy az inszeminációt alkalmazzák. Pénteken lesz az első jövöhéten. Kaptam clostilbegytet és bromocriptin illetve injekicókat irt fel az orvos, de azt mondta az még nem kell. Láttam hogy van egy ilyen topic, szeretnék akkor ezuton hozzátok csatlakozni és megosztani veletek a negativ és pozitiv élményeimet. Irjatok lécci pár dolgot magáról az inszeminációról mennyi eséllyel indulunk stb. Negativ és pozitiv élmény, mindkettő érdekel.



Előre is köszönöm nektek!


Üdv
Zsuzska
pgsuska
 
 


sziasztok,megjottem.

egy szerencsetlen tuszom van :lol: :( 19mm,a nyalkahartyam 10,5mm

Hetfotol indul a gynevac kura,siman belement a doki.
ha ez a stimu nem jon ossze akkor a kovetkezo honapban folyatatas.

Kép
monyo83
 
 


Szia Zsuzska!
Sajnos ebben a témában nem tok segíteni...nekem is első hónap closty.De szerintem van itt pár rutinos!!

Monyo!
Hát nem tudom mi lenne a megfelelő érték... :oops: Akkor nem is kapsz tűszőrepesztőt?Neked nem segítenének a foreveres termékek.Pont ma hallottam róluk csupa jókat!Sőt el is határoztam,ha 2 hó closty után nincs baba akkor erre váltok!De remélem ez enm kerül szóba nálam,mert közben kopogtat a gólya! :wink:
A lombik nem került még szóba nálatok?Vagy azt mikor szokták javasolni?

annus11
 
 


zsuzska itt meg senki nem inszemezik,mi natur spontanozok vagyunk:)
max a clostyval kapcsolatos kerdesekben tudunk segiteni.

Az ertekek nem rosszak,csak az fura hogy egy tuszom lett.Multkor 3 volt.
Lombik nalunk kizarva,anyagi okok miatt.
foreveres aloet ittunk 3 honapig.

Kép
monyo83
 
 


Monyo!

Nem elkeseredni! A babóhoz elég egy tüsző, meg egy kiskatona is! Te is tudod! Van akinek még ennyit sem segít!
És mikor kapod a tüszőrepit? Meg biztos használ a Gynevac is! Ha neked bejön, lehet hogy én is ráveszem magunkat!!!

Szia.
Szilvi
szilvia80
 
 


Ja értem!Akkor még bármi lehet Monyo!!
Hajrá!

annus11
 
 


Monyo, nem rossz ez az eredmény. Jól emlékszem, hogy amúgy sem szeretnél ikreket?

Kép
Kép
tessza76
 
 


Monyó szerintem sem rossz eredmény ez, tudod nekem mindig 1 tüszőm van, most volt csak az hogy sok apró tüsző, és 1 nagyobb. Simán lehet belőle baba. Sőt lehet hogy ez az egy tüsző életképesebb mint amikor megérik egyszerre 3 is.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Monyo, igy van, fel a fejjel! Ha a baby akar jonni akkor egy tuszo is eleg.

Tessza, valoszinu, hogy nem csinalok tesztet..nem is vettem es inkabb meg varok a hetvegeig. Az igazsag az, hogy mar annyit "hulyitettem" magam, most nem akarom.

Annus, en mindig az 5.naptol kell szedjem a 9.ig. A fiammal kb. a 18. napon volt a peteeres. A menszim rendszertelen, altalaban 32-35 napra jon meg. Persze vannak nagyon hosszu ciklusok is.

Puszi es kitartast mindenkinek!
basa31
 
 


Kép

Kép
monyo83
 
 


na beadtam magamnak eletem elso szurijat,nem is volt olyan veszes.

Kép
monyo83
 
 


milyen szurit Monyo? tuszorepeszto?
basa31
 
 


basa igen.pregnylt.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok

monyo akkor lassan izgulhatunk érted is.

Én már alig várom hogy hétvége legyen. Nagyon kivi vagyok. A tegnapi lh-hoz képest a mai egy picivel erősebb, de még ez is gyengén látszik.

Hát ha úgy számolom ahogy én gondolom a peteérést,akkor a 9. napon vagyok, ha 1 nappal később akkor a 8. napon. Majd melátjuk mi lesz.
Ilyen a hőm
http://ciklus.hu/images/diagramok/0e7c9 ... 67200_.png

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Monyo!

Huu de bátor vagy...én magamnak nem tudnám beadni...bár semmi bajoma tűvel,a vérvételtől se parázok...de hogy magambadöfjem...le a kalappal elötted 8) Ja ma megvolt a vérvételem,már csak 2 van!

Basa!
Az mitől függ h hanyadik napon kell elkezdeni a clostyt?

Gabi!
Mióta csinálod újra az lht?Esetleg feltehetnéd :wink: Átnézek a másik topicba,hátha oda fel is tetted.Én még nem tudom mikor fogom elkezdeni a jósló tesztelést...

annus11
 
 


annus tegnap meg ma csináltam, de nem bizti hogy feltudom tenni mert nincs valami softver a fényképezőhöz, azt még le kell töltenem, és lehet csak hétvégén lesz rá időm.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


oké!De már csak 4 nap,és meglátod a + tesztet!!!Én hiszek benne,remélem te is!!! :wink:

annus11
 
 


annus ennél jobban már nem akarok hinni benne, mert múlthónapban is túlságosan beleéltem magam, aztán nagy pofára esés volt. De próbálok pozitív maradni

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Az a lényeg!!!!A középút!Ne legyél negatív,de legyen egy alap optimista hozzáállásod :wink: Tudom,ha az ember a rosszra készül,akkor mégjobban örül majd a jónak!Általában ezen az állásponton vagyok,de vannak kivételek!!!

annus11
 
 


Monyo, nagyon ügyi vagy. Akkor ezután a gynevac beadásával sem lesz gond.

Basa, megértelek. Én is azért tűzöm ki a 35. napot a legkorábbi tesztelős napnak, mert túl sokat reménykedtem már hiába.

Gabi, mikor tesztelsz hcg-vel?

Kép
Kép
tessza76
 
 


annus a vervetelnel rendszeresen rosszul leszek ugyhogy az esetek tobbsegeben fekve veszik tolem a vert.az inekcioval mas a szitu attol nem tartok.
most beadtak volna lenta hazidokimnal de lusta voltam lemenni es ott varakozni.

gabi drukkolok,remelem zebras lesz a teszted.

tessza a gynevacot eloszor noverke fogja beadni aztan meglatom hogy valalkozok ra hogy a ferjemnek beadom.azt izomba kell az mar durvabb.akkor neked meg 10 nap :wink:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok

Ma csináltam tesztet, de sajnos negatív.

A hőm viszont jó még, hát majd meglátjuk, lehet hogy tényleg a 20. napon volt peteérés, és akkor meg még nem mutatna semmit, és nem is biztos hogy addigra volt még kiskatona, úgy hogy ez van. Majd legközelebb.

Tegnap cipőket voltunk venni a gyerekeknek, de csak Norbinak és Rékának kaptunk, Bettire nem volt méret, és olyan se nagyon ami tetszett volna neki.

Nálunk ma halászlé lesz, meg rántotthal, rántott csirke.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Lányok, merre vagytok?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


sziasztok.

gabi nem kell meg feladnod,korai lenne.

Kép
monyo83
 
 


Gabi!
Szerintem is!!!!Még van pár napod h tesztelj egy +at!!!

Én ma esküvőn voltam Vácon,reggel meg még Karcagon!Szóval hulla vagyok...

Ja és minden bajom van...olyan furcsán szurkál a hasam...nem fáj,csak érzem...de majd 1 hete ezt csinálja...

annus11
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?