Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

A műtátkor nálunk anyósom adta a dokinak a pénzt, de sajna nem tudom mennyit. Biztios mondta, de nem emlékszem.

Tegnap voltunk Nyíregyen az állatparkban, tök jó idő volt. Jól éreztük magunkat!

Holnap megyek vérvételre, meg uhra, és akkor kiderül, hogy hogyan tovább.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Szurkolok mindenkinek a háttérből....
Mi is elfoglaltuk magunkat a hétvégén, többnyire pihenéssel :lol: :wink: .

Gröni - Köszi, akkor úgy lesz, hogy apa szedi a 300mg-ot naponta (sejtszaporításra.. :wink: ), én pedig majd csak minden másnap veszek be egy 150mg-osat.. Így talán jó lesz.

Bumi - Mennek a drukkok a vv-hez!!!

Zsó, Cherry - Mostmár remélem kikúráltátok magatokat és újra tele vagytok energiával....Babagyártásra fel!!!! A sikeres műtétre is fogom a csipiszt....
tea77
 
 


A 14. cn-en vagyok ugyan, de még semmi tojcsim... :roll:
Pedig ilyenkor már szokott lenni, mert általában a 16.cn-en van Pé-m.... :?:

Mától azért ráálunk egy kis spontánozásra.... :wink:
tea77
 
 

 
 

Zsó :D
A hálapénzzel kapcsolatban teljesen igazad van. Tényleg csak egy rossz "szokás - megszokás", de félő, hogy ha nem ad az ember és problémák adódnak, nem úgy viszonyul a doki a helyzethez ahogy szeretnénk. :(
Bár tény, hogy én sem kaptam még és nem is várom el azért a hálapénzt, hogy a saját munkámat elvégezzem.
Vendég
 


Cherry,
és nálatok már lehet tudni,hogy mikor lesz a műtét?Én már úgy izgulok,és erről itthon nem szabad beszélni,a férjemet rettenetesen idegesíti.Őszintén szólva szerintem a torokfájás is kicsit pszichés,mert 1 hete fájdogál neki,nem romlik,nem javul,se köhögés,se láz,se nátha....majd csak túlleszünk,még 3-at kell aludni :roll:
Köszi a drukkokat,Tea!Ne aggódj,biztos lesz tojcsi!Csak hajrá!

Bumi,drukkolok a vizsgálatok miatt,gondolom,ha minden jól megy,pár nap múlva meglesz az inszem!

Gröni,neked meg holnapra megy a drukk!

Ja,lányok,nem is mondom:délelőtt levették a 21-24cn-i vért,és a 3.cn-i értékeim rendben vannak!Hála Istennek!Remélem,a progeszteron is renben lesz és akkor van pé.rendesen.3 hét múlva ezt is megtudjuk,a központ nőgyógyászához kell visszamennem,ő majd megmondja a tutit.De a melleim már fájnak,ez jó jel! :wink:
Vendég
 


Breni,mi újság veletek?
Vendég
 


Zsó!

Hőmérözzéssel nem próbálkozol? Elvileg azon is viszonylag jól,látszik, hogy van e pé.

Tea!

Én most 200mg-os E-vitamint szedek, meg Aspirin Protectet. Kíváncsi leszk, hogy számított e valamit a méhnyálkahártyánál. Viszont az is lehet, hogy még nem hatottak, mert csak pár napja szedem őket.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Gröni?
Tapi?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Köszi,Bumi az ötletet,csináltam 2 hőgörbét,a doki is látta,szép 2 fázisúak,aztán abbahagytam,olyan macera...a nyákból mindig tudom,mikor van itt az idő...
Vendég
 


Velem nincs semmi! Holnap is csak annyi derül ki, hogy mikor megyek uh-ra, alapvetően más nem derül ki, gondolom! :roll: Meg megbeszéljük a továbbiakat, de annak nagyrészét tudom...

Zsó!

Nálunk ilyenkor már idegbeteg volt! :lol: A műtét előtti éjszaka lesz kritikus, ha azon túl vagytok, túl vagytok mindenen! :wink:

Bumi!

Te most pontosan hol tartasz? Azt látom, hogy 10. nap csak azt nem, hogy szúrod-e magad már, meg ilyenek! :roll:

Tea!

Férfiaknál szerintem nem csinál gubancot az e-vitamin! Mondjuk mivel zsírban oldodó vitamin, érdemes úgy is étkezni, hogy feltudjon szívodni! :roll: Gondoltam már arra is, hogy nálam lehet ez volt a gond, hogy zsírmentesen étkeztem! :roll:

Cherry!

Én azt tapasztalom, hogy sokszor örül az orvos ha nem kap hálapénzt! Lehet, hogy csak szerencsém volt! :roll: Ha az ő szemszögéből nézzük a dolgot, hülye lenne ha nem fogadná el! De mindenképp kellemtelen helyzetbe hozzuk ezzel, mert ha nem számít rá, hirtelen nem tudja, hogy is reagáljon! :roll:
Vendég
 


Gröni,
nyugi,az enyém is az már :lol: tegnap olllyan hiszti meg veszekedés volt,hű,nem gyenge!Jó persze én se vagyok egy matyóhímzés...a lényeg,hogy nem szabad beszélni róla,csak mosolyogni,és hagyni,hogy gubbasszon a számítógépes játékánál meg a frissen letöltött filmjeinél...na,most már én is tudom,de ehhez rá kellett borulnia a brokkolilevesnek a fehér falra meg ilyenek :shock: na,most jól kibeszéltem,fúj de undorító :oops:


Ami a hálapénzt illeti,fene tudja miért,de műtétért szokás,szerintem nem jönnek zavarba.De tudok olyan orvost a velem foglalkozók közül,akinek sértés lenne felajánlani,de ez a ritkább.Az onkológusom 5 év után kapott egy lemezt,amelyen játszom,meg könyvvásárlási utalványt,szerintem ez emberibb,barátibb,hát nem könnyű.Külföldön ilyen nem is létezik.
Vendég
 


Bumi :D
Állatpark: - tök jó! Nagyon irígy vagyok! Olyan sokszor készültünk már Nyíregyre állatokat nézni, de valahogy még sose jutottunk el. :? :(
Mennek a drukkok holnapra!

Zsó :D
Annyira szuper, hogy jók lettek az eredményeid!!!!!
Mi holnap tudjuk meg (remélem), hogy mikor lesz a műtét.
Végülis eltudtok menni csütörtökön a műtétre? Jobb volna már nektek is túl lenni rajta, ilyenkor már olyan rossz volna elhalasztani.

Gröni :D
Holnapra: ++++++++++++++++++++++++++++++

Én azért szoktam hálapénzt adni, mert a mi környezetünkben mindenki ad műtét után. Sok érv van mellette és ellene, azt hiszem ez mindig egyénfüggő. Nálunk van több orvos is, aki meg is mondja, hogy mennyiért csinálja meg és kész. A mostani doki most nem ilyen, kicsit bizonytalan is vagyok vele kapcsolatban. :?
Vendég
 


Igen,Cherry,úgy néz ki,meglesz.Embörnek már csak picit fáj néha a torka,szerintem pszichésen.Már nagyon bennünk van a drukk,tényleg rémes volna elhalasztani.
Remélem,Ti is minél előbbre kaptok időpontot,oszt'hadd szóljon...
Szeretnék már 3 nappal öregebb lenni,a férjem még inkább,gondolom.
Jó éjt Mindenkinek! :wink:
Vendég
 


Gröni!

A fertin jelölöm, hogy mikor, mit szedek, szúrok.
A C jelenti a clomidot, azaz a Clostit.
Az E az ösztrogént, azaz a Puregont.


Reggel voltam vérvételen, dél után lesz eredménye, és akkor megeyk uh-ra is. Remélem látunk egy két szép nagy tüszőt!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Zsó!

Drukkolok, hogy gyógulgasson csak a párod!



Cherry!
Érdemes elmenni, mert nagyon szép Sóstó! Vedd csak rá a párod!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Zsó!

Basszus, te nem az én uramról írsz? :shock: :lol: Ugyanezt csinálta! Láttad volna azt az arcot mikor lakartam neki játszani egy filmet a műtétről! Soha nem kiabált még velem, de akkor nagyon, hogy hagyjam már békén és, hogy ha folytatom nem megy sehova! :lol: Persze most már vicces, akkor nem volt az! :roll:

Cherry!

Köszi! :wink:
Vendég
 


Gröni!
Mikor mész dokkerhez?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Gröni :D
Nos?????????????????????????
Vendég
 


Sziasztok!

Lenne egy kérdésem! Valaki nem ismeri a menopur injekciót? Azt kell magamnak beadnom! Az lenne a kérdésem, hogy ezt az injekciót milyen napszakban kell bevenni, lehet csak este, vagy reggel kell!? Vagy ez mindegy?

Válaszokat előre is köszönöm!
kjaja
 
 


Kjaja,
én nem ismerem ezt a szurit.Nem kérdezted meg a dokit?

Gröni,
én olvastalak a megjöttben :oops: muszáj volt leskelődni utánad :oops: .Az a lényeg,hogy vigyáznak rátok és minden rendben lesz,nekem olyan jó előérzetem van :wink:
Vendég
 


Bumi,mi a helyzet inszem ügyben?

Cherry,műtét kitűzve?

És persze Mindenki érdekel,hogy mi újság????
Vendég
 


Kjaja :D
Én sajnos nem ismerem. De valaki biztosan tud neked segíteni.

Bumi :D
Mi újság?

Zsó :D
Még sajna nincs időpontunk. Szombaton megyünk megbeszélni a részleteket és az időpontot csak akkor fogjuk megtudni.

Ti már biztos nagyon idegesek vagytok. Nagyon fogok nektek holnap szorítani. Mikor lesz a műtét? Van már konkrét időpontotok?
Ha tudsz valamit, feltétlenül írjál!
Vendég
 


Sziasztok!

Pénteken inszem!
Van 3-3 16mmes tüszőm mindkét oldalon.
Viszont vékony a méhnyálkahártyám, csak 6 mm.

Ma este tüszőrepi.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Gröni????

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi :D
Bár én nem értek hozzá,de a nyálkahártyád még alakulhat, nem? Végülis még csak 11 cn-en vagy.
Vagy nem jól gondolom?
Vendég
 


Bumi,
úgy érted,ma este adod be a tüszőrepi szurit?Hű,de izgalmas!És mit mondtak a nyálkahártyára,mert én úgy tudom,min.7 mm-nek kell lennie,és józan paraszti ésszel kigondolva lesz is annyi,mire a pénteken megtermékenyült petesejt pár nap múlva leér a méhbe,nem? :roll: SSSSimán!!!!Nagyon drukkolok!

Cherry,
holnap reggel ,a doki azt mondta,fél 9 körül...nagy az izgalom,de a férjem jó kedvet mutat már 2 napja,nagyon aranyos,békés,derűs,belül azért biztos szorong... :roll: én is nagyon izgulok,hiába tudom,nem fog belehalni...de nagyon jó lesz túllenni rajta és várni,hogy történik-e változás.Én nagyon bízom benne!Nektek is jó lesz végre,ha lesz konkrét időpontotok,az már előrelépés!
Köszi a drukkot!Viszont!

Gröni,nézz már be,ha van egy kis energiád,remélem,jólvagy!

Tea,Breni? :wink:
Vendég
 


Cherry, Zsó!
Hát, én is remélem, hogy még nő!Meg úgyis kapok progi pótlást. De azért örültem volna, ha vastagabb. Igen, tegnap a 11.cnen voltam.

Zsó!
A lényeg, hogy ne ijesztegesd a férjed! Mert sajnos azért ennek a műtétnek is van kockázata. De ha nem tudja, akkor nem izgul miatta.
A lényeg, hogy az elején nagyon kímélje magát, mert ha nem, akkor jönnek a szövődmények, és azzal akár sterillé is teheti magát. (Na jó, ehhez már nagyon durva dolgokat kéne csinálni.)
De egy mellékhere gyulladás vagy egy heresorvadás nem játék!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
mire gondolsz konkrétan?Elvileg majdnem 1 hétig nem fog dolgozni menni,amúgy is ülőmunkát végez.Milyen kockázat és mitől lehet szövődmény?Engem azért érdekelne,hogy mennyire kíméljem.
Pl.ha jól lesz,képes lesz kiBKV-zni a szüleihez.Mondjuk ezt nem ajánlom.Remélem,meg tudom akadályozni.

Vároma válaszod!!! :shock:
Vendég
 


Zsó!

Nem kell megijedni. Nálunk a doki azért tartotta benn a kórházban a párom néhány napig, hogy biztos ne legyen szövődmény.
Az a lényeg, hogy gyakorlatilag ne csináljon semmit. Az első néhány nap csak a kritikus, utána szépen fokozatosan lehet neki mozogni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


SZiasztok csajok!

Bumi most csak Neked írok, mert megint rohanok.
Szóval úgy tudom a rengeteg víz nagyot növeszt a méhnyálkán. Szóval idd le magad minden nap :lol: persze szigorúan csak vízzel :wink:
Mennek a drukkok mint a villám! :D
tapedli
 
 


Bocsi csajok! :oops: Jól esik, hogy hiányoltatok! :wink:

Alapvetően nem történt semmi, igazolt a terhesség, kézzel tapintható, viszont a doki szerint idősebb a terhesség! Szerinte az előző ciklusban fogant! :roll: Persze ezt nem eszem meg, mert akkor nem értek volna tüszők és mikor tüszőkukucson voltam már látták volna minimum a petezsákot! Kicsit aggaszt a dolog, de péntekig már kibírom!

Zsó!

Nagyon szorítok mindkettőtöknek holnapra! Megsúgom, hogy neked nehezebb lesz, párod tök jól ellesz! :wink:

Bumi!

Nekem kedden 9 volt, pénteken már 13, még nőhet sokat! Amit Tapi írt, az jó terápija! :wink: Neked is nagyon szorítok, sok szép tüsződ van és mind egyszerre fog repedni! Ikrek lesznek! :wink:

Cherry!

Nektek szombatra megy a drukkom! :wink: Minden napra jut valaki! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Gröni!
Uh nem volt?
Nem lehet, hogy korábban volt egy spontán peteérésed? Mintha valami cisztaszerűségre is emlékeznék. Lehet az volt a sárgatest. vagy nem jól emlékszem?

Szia Tapi!
Köszi! De eleve rengeteg folyadékot iszom. Béka nő a hasamba! :D

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Biztos, hogy nem, mértem a hőmet, olyan laposkuszásban volt a 16. napig, nem hiszem. Ha mégis, akkor baj van, mert a 10. napon csinált teszt nagyon gyengusz volt! Talán írtam ide is, hogy volt egy vad iccakánk apjukkal, ahol is két centivel hosszabb volt a szerszám és utána tiszta szülési fájásaim voltak! :oops: Attól félek, hogy elrontott bennem valamit akkor! :roll: Másnap meg is jött, de nagyon lájtos volt és csak 3 napig tartott! Doki gondolt még arra is, hogy nem vált le rendesen, de mondtam neki, hogy a 12. napon 9 mm-es volt a mnyh, az normálisnak tekinthető! :roll: Na majd holnap okosabb leszek! Érted is nagyon fogok izgulni! :wink:

Zsó!

Gyere amint tudsz és kérjük az élménybeszámolót! :wink:
Vendég
 


Gröni :D
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy holnap mi fog látszani az uh-on. Mennek a drukkok!

Zsó :D
Van valami hír? Gondolom most nem velünk vagy elfoglalva, de ha van egy kis időd, írjál!!!!!


Bumi :D
Nem lesz gond. Még van egy néhány nap a beágyazódásig, addig nyugisan tudod növeszteni a nyálkahártyát. :wink: :D
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi a drukkokat,Lányok!Túlvagyunk rajta!Hu!Úgy megkönnyebbültünk!
A férjem jófej volt,odaszólt a műtősfiúnak,mikor elkezdte betolni,hogy "nem vágjuk ki az ajtót,mint a Vészhelyzetben?" :lol:
Visszafelé meg eljátszotta nekem,hogy félreszegett fejjel alszik,mint akit kicsináltak :lol:
Hát,kellemetlen volt,azt mondta,fájt,mikor a vénákat ráncigálták,de túl lehetett élni :roll: Holnap jön haza és én leszek a kedvesnővér :D
A doki nagyon jó fej volt,utána bejött és elmagyarázta,mi történt és duzzanatra kell számítani,meg szűk alsógatya kell 2 hónapig,ami tartja...1 hét múlva varratszedés...és hát fél év múlva nézik a huncutkákat,szaporodtak-e.
Lányok,olyan különös érzés,hogy a közös célunkért szenved,tudom,a nők mind ezt csinálják (szülés),de ez a férfiaktól nem megszokott,ők általában csak élvezkednek :wink: szóval büszke vagyok Rá!

Gröni,drukk az UH-ra!

Bumi,Neked meg az inszemre!2 hét múlva tesztelhetsz :wink:
Vendég
 


Csak egy gyors helyzetjelentés ide is. Van egy csodaszép 7mm-es kisbabám, 3,5mm a crl-je és dobog a pici szíve! És ami még lényeges, hogy egyke! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Hú! hogy zajlanak itt az események! Nem győztem visszaolvasni.

zsó!

Juhéééé! Nagyon örülök hogy végre túl vagytok a műtéten! Jófej párocskád van!!!! Ápolgasd őt. Félév múlva pedig gömbölödik a pocód!!!!! :wink:

Bumi!

Gondolok rád, fogom a csipiszt. Szerintem a myh-d már jócskán vastagodott, ne aggódj! Remélem apának is lett egy csomó fürge katonája....drukk-drukk!!

Gröni!

Azért egy hónapos terhességet nem lehet elnézni!!! Remélem a mostani Uh-n azért már tudni fogják hogy milyen idős vagy...

Mindenkinek drukk!!!!

Apának megvannak a beutalói, hétfőn vérvétel, bacitörletek, vizeletminta és sperma-antitestek....szegénykémet jól megkínozzák! De ő mondta hogy csináljunk meg mindent hétfőn, hogy ne kelljen annyiszor utazni. Remélem kibírja....
Csütörtökön két Uh-ja van és utána azonnal konzi is lesz. Csürtötökön tehát elvileg megkezdődhet a gyógyterápia ha megtaláljuk hol a bokkenő. Ha nem, akkor viszont nem tudom mit talál ki a doki...de most egy kicsit felgyorsulni látszanak a dolgok és ennek nagyon örülünk!!!!
tea77
 
 


Gröni!!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ez az kismami!!!!!!

GRATULA A SPONTÁN BABÁCSKÁHOZ!!!!!!!!
Vigyázz egykédre!!!
Sok egészséget és kismama-hónapokat kívánok!!!

Cupp!!!
tea77
 
 


Mit mondtak végül, mennyi idős ?
tea77
 
 


Köszi Tea! 6 hetes a drágám! :wink: Picit nagyobb, mint az átlag, de mondta a szonográfus, hogy nem lehet idősebb terhesség a tüszőméretekből itélve! Hm, apuja sem kisember csak 190 valahány centi, de van a rokonságában 2 méter feletti! :shock: :lol:

Bumi!

Gondolok rátok! :wink:

Zsó!

Ügyik voltatok! Ápolgasd a drágádat! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Tegnap megvolt az inszem! Most annyival volt más, mint az előző, hogy éreztem mindkét petefészkem, és nem is véreztem utána. Azért bizi ami bizti, apával is rágyúrtunk este a témára.


Gröni!
Nagyon örülök nektek, és gratulálok a kis dobogó szívhez!


Zsó!
Örülök, hogy túl vagytok a műtéten!gyors felépülést kívánok!

Tea!
Drukkolok hétfőre!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Húúú mennyi minden történt itt!!!

Gröni :D
Gratulálok a kis aprósághoz!
Annyira megérdemeltétek már! Most már csak nyugi!!!! Pihengess és élvezd a lassan növekedő pocak élményét! Nagyon örülök nektek!

Zsó :D
Nektek is gratula! Apa nagyon ügyes volt, le a kalappal!!!!
Mesélj el mindent részletesen majd légyszi, ha van egy kis időd! Priviben is jó lesz, bár ez szerintem mindenkit érdekel.
Szorítok nektek, hogy minél hamarabb beinduljon a gyógyulás. Apának írtak valamilyen antibiotikumot, vitamint vagy valami mást?

Bumi :D
Minden szuperul alakul! Mennek a drukkok! +++++++++++++++++

Tea :D
Örülök, hogy veletek is végre történik valami. Legalább már elindultatok valamerre. Szorítok hétfőre!!!!!!!!!!
Vendég
 


Gröni,
gratula a picikéhez!Hajrá,csak így tovább!

Tea,drukkolok,hogy találjanak valami konkrét dolgot,amin lehet segíteni!

Bumi,olyan izgalmas!Annyira drukkolok!Sokat gondoltam Rátok a napokban azért is,mert írtad,hogy nektek nem sikerült a műtéttel növelni a kiskatonákat,és én most,hogy látom,mennyit szenvednek szegény Embörök,olyan igazságtalan :evil: De ennek az inszemnek sikerülnie kell!!!! :wink: :wink:

Cherry,persze,leírom.Bementünk,rögtön kapott ágyat,ő volt a 2.műtétes.Betolta a műtősfiú,és 1 óra múlva tolta ki,de nem tartott ilyen sokáig ám.Már a folyosón rágtam a körmöm gondolván,hogy megy a kaszabolás,erre akkor jelent meg a doki :shock: mondta,hogy mindjárt kezdi...
Szóval elérzéstelenítették,a vágást nem érezte,de amikor a vénát ráncigálták ki ,az bizony fájt neki.szóval kellemetlen volt,de túlélte.Aznap nagyon szenvedett a kórházban,de tegnap már sokkal jobban volt!Most már egészen vidám és folyton poénkodik.A mozgás az nehezen megy.Szóval kb.ennyi,de ha van még konkrét kérdésed,nyugodtan kérdezz!
Ti ma mentek és megmondják a tutit?

Szép hétvégét! :wink:
Vendég
 


Köszönöm Cherry és mmzsó a drukkokat!!!

Holnap reggel 7-kor indulunk, először a beutalóval megyünk a bacivizsgákra (törletek), pisi-kukuccsra. Ha ez megvan, akkor irány a magánlabor. Ott vérvétel és spermaminta....Jól megkínozzák apát, de vállalta és ő akarta hogy mindent egy napra tegyek...legyen túl rajta minél előbb.
tea77
 
 


Bumi neked is köszönöm hogy szurkolsz....remélem találnak mostmár valamit.

Neked továbbra is fogom a csipiszt hogy lássunk két csíkot!!!
tea77
 
 


Ja,és még annyit akartam,hogy csütörtökön lesz varratszedés,akkor megkérdezzük a dokit,hogy javasol-e valamit,amivel még lehet segíteni.Most hallottam valami Ferulant kapszuláról,megkérdezzük,mi a véleménye róla.
Vendég
 


mmzsó!

Én is hallottam a Ferulantról.
De a Fer14-is hasonló.
Beteszem neked a linkeket ha érdekel nézd meg...

FERULANT
http://www.pharmaforte.hu/ferulant.htm

FER14
http://www.fer14.hu/fer14.php
tea77
 
 


Tea,ezer drukk holnapra! :wink:
Vendég
 


Tea!
Mennek a drukkok!
Eredmény mikor lesz?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok csajok!

Gröni!Gratulálok még egyszer a kis pöttömkének.Nagyon vigyázz magatokra.

Bumi!Látom neked is meg volt az inszem,nagyon szorítok neked!Nagyon bízok benned!!!!

Az én párom végig szedett 2 vagy 3 doboz fer14-et,állítólag jó,nálunk sajna nem használt,bár nálunk talán semmi sem.
Egyébként nálunk nincs semmi újdonság,ezért nem is írok.Tök nyugiba vagyunk mindketten.

Mindenkinek mennek drukkjaim!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
breni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: