Új privát üzeneted érkezett!

Szilva! gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű!
remélem kislurkók nem fognak hasonlítani a rajzra!


:lol:


KAtica (((((((((((((((((((((())))))))))))))))))))))))

KLArissza :roll:
Vendég
 


Klarissza: hol is vagytok? :oops:

Szilva: rajzos pocidon röhögök már percek óta!!!!!! :lol: Szép pocak!


Mai ebédem: finomfőzelék. Úgy néz ki, mint a bébipapi, KisSnufi biztos örül neki. :lol:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


((((((((((((((((KATI))))))))))))))))))))

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 

 
 

Szilva nekem is tetszik a pocid!

Snufi: Thaiföld

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Monyó: vas, folsav, magnézium, B vitamin komplex, E vitamin…

Klarissza: nem lehet, hogy mégsem történt semmi a bébivel és vígan ottvan a pocidban? :shock:

Szilvaqueen: láttam pár ikres pocakot ennyi idősen, de Te viszed a pálmát! :-D Hatalmas!!!

Kati: azért még lehet bízni, ugye???

Snufi: holnap én finomfőzeléket akarok főzni :-D

Az előbb nagyon durva rohamom volt kb 20 percig, szerintem az Utrotól…majdnem beájultam, szédültem meg minden..

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Klarissza: mi is gondolkodunk Thaiföldön (ha annyi meló lesz, és lesz pííííz) ..... , ha hazajöttök, msnen kérdezhetek majd a részletekről? Köszi.

Szezso: drukkkkkkk!!!!!!!!!!!!!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Snufi bármikor sőt szállásügyben is segítek ha kell, nekem a bátyuskám lakik itt kint. Mi már 3-szor vagyunk itt és nagyon szeretem, kivéve amit írtam a kaját.

Szezso bár így lenne. A roham nagyon rossz vigyázz magadra és szerintem azért ezt mond el a dokidnak.

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Klarissza vigyázz magadra!

Szezsó ++++++++++++++++++++++ bántja a kicsi a nagyot remélem...

TEsó Ámen!
Vendég
 


Snufi, szívesen! Főzi bizti ízlik a picinek! :wink:

Szilva, szép pocika, és haláli, h rajzos. :lol:

Klarissza, szerintem nem ment el a babád. :)

Szezso, bizti a kicsi bántja a nagyot! :D

Katica, őrülten drukkolok holnap reggelre, h zebrás legyen a teszted! Akarom, akarom, ...++++++++++

Boni, te mostanában hogy vagy? Minden okés?

Puszi, pocisimi, drukk, ... mindenkinek!!!
athiz
 
 


Hihi, ha már ketten mondjuk, igaznak kell lennie! :wink:
athiz
 
 


Na, ha már csak én csöpögök a csapból is, még jobban elriasztok mindekit: Kép Kép Kép Kép
athiz
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk, tegnap megkapta Lali a 3 hós oltást, jól belázasodott estére szegénykém, de a kúp levitte. (Azt csak halkan mesélem el, hogy apa adta be a lázkúpot, mert anya állon lett vele lőve egy kis kaka kíséretében... :roll: :lol: Na igen, az anyaság árnyas oldalai... :lol: :lol: :lol: )

Szilva, szép pocak! Jó nagy!!! :lol: Én is szétröhögtem magam a rajzon, ezek szerint most így fekszenek benne a bébek? Még egy harmadik simán odaférne... :lol:

Klara, szerintem ott van az a baba, vigyázz nagyon magadra!!! Ha elment volna, 9 nap alatt kiürült volna az összes hcg. Amikor nekem elment, 3 nappal a vérzés jelentkezése után már nega volt a tesztem. Szorítok!+++++++++++++++++++++++

Friss kismamik, hogy vagytok???

Athiz, milyen nagy már Endikéd!!! Szili meg totál nagyfiú. Szívdöglesztő!!! :D

Katica, sajnálom. Annyit gondoltam rád!!! :cry: :cry: :cry:

Kata, nem lehet, hogy cukros vagy, azért ez a sok rosszullét? :shock:

Snufi, drukkok mennek!!! +++++++++++++++++++++++++

Boni, nevekkel hogy álltok?

Kép

Kép

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi, köszi, Lalinkó is tüneményes baba! Jól vagytok? Szopizik még?
athiz
 
 


Sziasztok!

Szilva! Hát ez haláli! :lol: Te is pihent vagy látom! :lol:
Apjuknak is megmutattam! Ő csak a méret miatt ennyit mondott BASSZUS! :lol:

Katica! Annyira szomorúan olvasom! :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Vérvétel mikor? És még azért hátha és drukkok jó???
Ölelés ezerrel!

Athiz! Lurkóiddal nem tudsz ám elriasztani senkit! :wink:

Szilcsi! Ez igen! Telik az idő rendesen! :roll:

Szezso! ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Snufi! Köszönjük a segítséget! De még lehet benne valami tényleg!
:wink: :lol:
Neked is ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Zöldi! Akkor ezek megnyugtató jelek! :wink:
Valami Klion-d 100 talán a neve a hüvelykapszulának! 10 napig kell és addig no keksz! (Bár ez mostanság nem hat meg!) :lol:

Ma reggel védőnőnél kezdtem! Kiskönyvem is van! KÉK! :wink: Aztán meg kiderült, hogy nincs 12 hetes vérvételem, amit itt kérnek, hiába Debrecenben nem! És mivel csak ma számítok 12 hetesnek ezért el kellett rohannom beutalóért, majd vérvételre! Hát nem volt könnyű és még csúnyán is beszéltek az asszisztensek velem, de végül is meg van, ez a lényeg! Hétfőn megyek itteni dokimhoz, megszerzem a beutalókat és mehetek belgyógy, EKG, vércsoport stb. meghatározásokra! Egyre többet hiányozhatok melóból! :wink: :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike: tudod miért kék, nem? "Topik átka" rád is lesújt,... :lol: :lol:

Klarissza: szavadon foglak! Köszi.

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Uff! Megjöttem.

Kati! :cry: :cry: :cry:

Klara! Reménykedjünk!!!

Szilva! Aztaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Bettike! Azt ismerem, mármint a Klion D-100-at. Lombiknál a kezelés részeként (megelőzés) is ezt nyomatja :oops: a dokim.
Hál'istennek nem kifolyós ragacsos bleeeeee.

Szezsó! Utrót szájon át? Mert akkor "normális" a rosszullét.

Snuf! Finom főzelék fúúúúúúújjjjjjjjjjjjjjjjjjjj! :oops:

Kép
zölddisznó
 
 


Azért is kacsintottam! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Zöldi! Tényleg jó, hogy nem kifolyós ragacsos bleeeeee :lol: Mert tegnap azért elgörbült a szám, hogy már megint dugdosós és már fúúúj! :)

Kép
bettike
Eger
 
 


Coca: az én finomfőzelékem után megnyalnád a 10 ujjad!!!!!! :D

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Lehet ha világbajnok főzeléket csinálsz mini zöldik akkor sem eszik meg! :lol: :lol: :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


boni: a rajzom nem éppen művészi és remélem, hogy tényleg nem fognak hasonlítani rájuk :lol:

klarissza: én is arra gondoltam, amire szezso :?

szilcsi: ... Azt csak halkan mesélem el, hogy apa adta be a lázkúpot, mert anya állon lett vele lőve egy kis kaka kíséretében...
Hát ez nagyon jóóóó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon édes Lalibébi :D

athiz: nagyon helyes lurkóid vannak :D

betti: én is ezt a kúpot használtam legutóbb. Nem szerettem :? Több lett tőle a hüvelyváladékom, ettől néha beparáztam :oops:
Gratulálok a kiskönyvhöz. :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="https://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Jaj kérdés! Citológiát így is leveszik, vagy csak ha már nincs gyulladás?

Ennél is több váladék? :shock: :?

Kép
bettike
Eger
 
 


Nekem 20 hetesen lett levéve a citológia és hát akkor is épp gyulladásom volt :? De az eredményem jó lett.

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="https://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


köszi :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


szivi :lol:

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="https://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Snufi! Biztos megnyalnám, de csak miután levettem a gumikesztyűt, amivel etettelek téged :lol: :wink:
Citológiát nincs értelme levetetni, mert a gyuszi okozhat p3-at, amitől nem nehéz összefosni magad azonnyomban. Én várnék!!!

Athiz és Szilcsi! Szépek és aranyosak a mintáitok! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Bettike, édes a picurkád.

Szilva, ez óriásiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Szilcsi, Lalit odaadnád nekem örökbe?lécccciilécciilécciii :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hello!

Athiz es Szilcsi gyonyoruek a bebik. Ide is adhattok beloluk!, Az en dragaim mar olyan nagyok. :(

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Reggelt! :lol:

Remélem ma sokat írtok és tudok olvasni! :lol:

Zöldi köszi! A doki biztos fogja tudni, de jobb azért felkészülni! :lol:

Nekem takarítgatnom kellene, de ebben a sz...r időben kedvem sincs semmihez! Estére vendégek jönnek!

Mindenkinek drukk!

Katica neked külön! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Érdekes, Nkeem rózsaszin a kiskönyvem, és mégis fiam lesz! :lol:
Vendég
 


...akkor nekem zöld lesz a kiskönyvem?

Kép
zölddisznó
 
 


Csak bekukk!


Főzök (Nem finomfőzeléket Coca :lol: ), aztán teregetek, hajat mosok, aztán megyek bnőimmel kávézni. :wink: Este leszek csak.

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Én nem főzök, nem teregetek, hajat mosok, és magyek barátnőmhöz kajálni! ...de majd csak később.

Kép
zölddisznó
 
 


Én takarítottam, mostam, teregettem, villásreggeliztettem magunkat majd megyünk csavargyárba és közben babakocsikat, bababútorokat nézünk....és férjem főz(ami azt jelenti, hogy valahová elvisz kajcsizni...) mert megérdemlem!

Zöldi haha

küldtem privit!
Vendég
 


Tegnap volt 1 hete, hogy a MMben vért vettek tőlem. Most így néz ki a kezem: Kép

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Andi és Aranyhala Boldog Esküvős napot!



Kép
Vendég
 


Én is kívánok nagggggyon sok bologságot Nektek!

Kép
zölddisznó
 
 


Athiz :oops: :oops: :oops: :oops:

még minidg tündériek a fiaid!

TEsó bacca meg ez tujva jonda :evil:
Vendég
 


Kedves Andi és Aranyhal!
Sok boldogságot kívánok Nektek!

(remélem ott is süt a nap)

Kép

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Halihó!

Snufi: nagggyon durva a kezed!!! :shock: még jó, hogy nem nyáron mentél a MM-be...

Andinak sok boldogságot és jó bulizást! :lol:

Ha Boninak rózsaszín a kiskönyve, és fia lesz, akkor Bettike neked meg lányod! :lol:

Kati ma tesztelt nem??? Úgy izgulok érte!!!

Athiz, nagyon édesek a gyerekeid!!! :-D

Szilcsi :-D Elég balesetveszélyes meló ez a gyereknevelés, nem?:lol:

Rólam: van egy olyan érzésem, hogy ez az inszem sem sikerült...De nem vagyok elkenődve, ezt érzem már napok óta, volt időm feldolgozni :) nem baj, még van 1 esély, addig meg talán a vitaminok is hatnak..

Ezt főztem ma: sajtos besamelben sült zöldségek és meggyes rétes :lol:

Jaj, és ezt nézzétek - Coca, különösen Te :lol: Apa múlt héten volt céges bulin egy tanyán és ezeket a cukorfalatokat ott fotózták:

Kép

Szép napot Mindenkinek!!!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezsóóóóóóóóóóóóóóóóóóó !!!!!!!!!

REmélem pocsék a megérzésed!

és nem ér meggyes rétesről beszélni...majd jövő héten, amikor esélyem van rá, hogy beugorjak érte! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Miujság errefelé? Hogy vagytok?

Én elkezdtem dolgozni, úgyhogy nagyon kevés időm maradt!

Ellenben tudnátok véleményt mondani a görbémről?

Hyperprolakos vagyok és abbahagytam a bromocryptint. A görbém furcsa, de elvileg volt peteérésem(bár ebben sem vagyok biztos).

Most valahogy mégsem akar megjönni. A múlt hetet végig faltam, zsírosodott a bőröm, sokat iszogatok, de megjönni mégsem nagyon akar (tegnap kellett volna). A cicim igaz nagyon fáj, de a bőröm egyre szebb és már ezek a falási rohamok sincsenek rajtam... Szerintetek...? Kép

Libus
lilaliba
 
 


A kis lila körök az "akciózások" a 3 zöld pipa a szúró pocifájdalom :)

Libus
lilaliba
 
 


Snufi! Téged is ver az urad?

Szezsó! Ezek mutáns malacok! A malasz színe: ZÖLD :lol:

Libus! Biztos hüle ötlet....de esetleg egy teszt?

Kép
zölddisznó
 
 


Coca: a malasz színe ??? :lol:

Liba: hello 8) nyomass egy tesztet, nem fog ártani..mondjuk elég cikkcakkos ez a görbe...Miért hagytad abba a Bromot, ha magas a prolaktinszinted????????????? :shock:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezsó! Ááááááááááááááááááááááááááá

Boni megfertőzött. Én is mostam-teregettem. Sőt! Már a takarnya fele kész.

Kép
zölddisznó
 
 


szezso: ilyen furcsa görbém még sose volt... :lol: :?

Azért hagytam abba a bromót, mert hiába szedtem, ígyis úgyis volt egy icipici tejem. A másik pedig az, hogy hajnalban indulok, késő este érkezem és orvoshoz esélytelen , hogy eljussak. A harmadik ok, pedig a májam... Van 2 haemangiomám amik miatt aggódom (2006-ban csak egy volt, 2007-ben már 2, kíváncsi vagyok, hogy a jövőheti ultrahang mit fog mutatni!).

Most úgy érzem, elindult a rendes, normál anyatej-termelésem: elég sok van, és fehér, akárcsak a bolti bocitej... Nem tudom, így teherbe lehet-e esni vajon... :roll:

Libus
lilaliba
 
 


Zöldi: Miujság bébiügyben? :wink:

Libus
lilaliba
 
 


Libus!
Most jól leb...lak! :twisted: Mi az, hogy az orvos esélytele? Van ám olyan, hogy az ember szabit vesz ki, ha fontos neki valami. Ez meg gondolom, azért elég fontos! A bromótól nem "azonnal" lesz eredmény, és ha nem jársz kontrollra, akkor hogy a túróba állítsák be? A tejcsorgás egyáltalán nem normális.
A haemangioma az egy jóindulatú érdaganat, semmi köze nincs a bromohoz. Nem hormonfüggő a növekedése. Én nem értem, miért "kezeled" magadat, miért nem bízod az orvosokra?

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi: Mert már egyben sem bízom :( Illetve egyben csak, és ő tutira nem fog örülni neki, hogy önkényesen ezt csináltam! Sajnos nem mehetek szabitóra akkor, amikor én szeretnék, mert most indították újra a próbaidőmet. Ez anyagilag is, meg időben is mást jelent(kevesebbet kapok,de sokkal többet dolgozok). Úgyhogy most az egészségemet kicsit elhanyagoltam! :cry:

Tudom, hogy nem nomrális jelenség, de nagyon aggódom a májam miatt és szerintem a mindenféle gyógyszerek nem tesznek neki jót. A másik... család... Bizonytalan lenne a baba sorsa. Ilyen alacsony fizuval és háttér nélkül, lehet, hogy nem tarthatnám meg! :cry: :cry: :cry:

Libus
lilaliba
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?