Új privát üzeneted érkezett!

Dita: és ez a kajcsi milyen kódos volt Norbi szerint?? :lol: na jó, nagyon gonosz voltam!!! de te dobtad fel a labdát!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Halihó!

Vikinek jó utat! :-D

Némóka: ez nagyon szép álom, ilyenekből ébred az ember mosolyogva és jár a föld felett egész nap! :-D

Kata: nagyon vagány a tábla!
Számlálót így lehet csinálni:
1. Kell egy oszlop, amibe beírod a mensi első napját, dátum formátumban (pl. legyen az első cella A1, amibe dátum kerül)
2. A mellette lévő oszlopot állítsd szám formátumra, majd beírod ezt a képletet: =MA()-A1+1

Majd csak a mensi napját kell cserélgetni, az nem olyan nagy meló, mint figyelni, ki hányadik cn-on van…
Vagy át is küldheted mailben és megcsinálom..

Évi: nálam a manók hetek óta sztrájkolnak! :-D csak be-benéznek, aztán már el is tűnnek :-D

Pápá

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso: jön, megold 1 dolgot, majd lép! :shock: ügyi vagy! pofon egyszerű, én bonyolultabbra gondoltam! :oops:

Kata: csak akkor még majd hide-old el a menszis oszlopot!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 

 
 

Kata!
Én tejföl helyett vajjal csinálom, és ami fűszer van otthon mindből teszek bele, kicsit olyan az íze mint a tatár beefsteaknek. Pritóskenyérrel isteni. Nyamika!
Csibuci!
Az előszobába szeretnék valami polcos fiókos izét. Egy böhöm tükrös gardrób volt ott, igaz sokmindent elnyelt, de nem tetszett a batársága miatt, úgyhogy túladtam rajta.
Már két hónapja vadászok valami normális asztalosra, de nem sok sikerrel. Ugyanis szeretnék a páromnak bútorlapból egy bortartót is csináltatni, ilyen apácarácsos formát. Illetve egy üvegasztalunk van, amit ugyan nem régen vettünk, de naponta 25x le kell takarítani, hogy szép legyen, és a sok papírtörlőzéstől már karcos lett. Azt is le szeretném cserélni fára! EGy kisebb vagyon, még nem tudom miből fizetem ki, gondoltam majd szép apránként, először az előszoba, az a fontosabb, mert az most kong az ürességtől. Hülyeséget mondok: ciőőkiállítás van! Csak nekem van vagy 30.

dita75
 
 


Kata!

Köszi a receptet, szerintem ki fogom próbálni!

Dita!

Egészségedre a nagy kajálást :) Ilyen is kell néha :)

Szezso!

Hú, de üygi vagy! Én rá nem jöttem volna...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Dita: nekünk üveg dohányzóasztalunk van! tudom miről beszélsz! utáljuk, de amikor ideköltöztünk megörököltük a volt tulajtól , baromi csórok voltunk , és jobb híjján maradt! egyébként nagyon nehéz szép , méretnek megfelelő (kicsi v nagy, tök mindegy!) és nem méregdrága bútort kapni!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csipcsiripp!
Update 100-as volt! :lol: :lol: :lol:
Szerencsére nem híztam egy dekát sem, mert tegnap visszafogtam magam. Igaz a káposztástésztából kétszer is szedtem este, de napközben nem ettem sokat.
Ma csak te voltál szinte laptetűn, nem? Igaz pörögsz is rendesen. Dolgozol is néha? Én már mindent megcsináltam. Azon gondolkodtam hazaviszem hétvégére a kiskutyát, mert ugye nincsenek a főnökök, egyedül lesz szombat és vasárnap is. De akkor egyfolytában figyelnem kéne rá, meglóg aztán nézhetek.
Inkább bejövök valamelyik nap hozzá, legalább szolizok egyet még utoljára! :wink:

dita75
 
 


nem ma nincs kedvem dolgozni!! :lol: :lol:
az egyik kedves kolléganő kitalálta, h ő irattározni akar, de én mindig elsunnyogom! mi közöm az ő cégéhez! az az ő dolga! amikor én irattárazok , nekem senki nem segít! dossziékkal teli dobozokat meg nem fogok emelgetni, el lehet felejteni!

Kata: összeírtam most gyorsan 1-2 emberkét!
Dita: 11. cn
Szezso: 20. cn
Némóka: 4 nap van péig , ez lehet, h 10. napot jelent?
Kata: 21.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Szeszo,
Köszi, sikerült. Csak valamire véletlenül rákattintottam, és nem lehet szerkeszteni és mozgatni a képeket, úgyhogy valahogy megpróbálom elővarázsolni őket...

i.kata
 
 


Kata: bocsi!
Dita: 11 nap van pé-ig!
Monic: 13 nap van pé-ig!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Cinke!
Jól teszed, különben is péntek van! :lol:

dita75
 
 


Úgyhogy a péntek szellemében el is távozom, nekem takarítani nem kell, mert hétfőn megcsináltam, ugyanis nálunk hétvégén a munkások összesároznak mindent, vasárnap hétfőn mindent puccba vágok, szombaton meg tönkrevágnak mindent.
Helló lányok jók legyetek a hétvégén!
Írjatok is néha!
Pá!

dita75
 
 


most a kolléganő bejelentette, h nincs kedve irattárazni! jövő héten sok dolgunk lesz, most pihenjünk rá!
én nem bánom! :lol: amúgy sem kívánta egy porcikám se!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dita: jó hétvégét!!! hívd azért a manókat, hátha hozzád mennek!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Nem tudom, kinek hány napos a ciklusa...
Mindenki írja meg az utolsó pirielső napját.

i.kata
 
 


Kata!

Nekem márc. 17. Vagy az alsó szakaszra nem vonatkozik a kérdés?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Czinki,
neked mikor volt a CN1.?

i.kata
 
 


Telefonáltam az MM-be és a cukor 0perces:4,16 120perces:3,85
inzulin 0 perces: 10,05 120 perces 54,19

i.kata
 
 


Kata: ir, picit magas. bár lányok én már kezdem nagyon azt hinni, h a stimu a normál ir-ű lányokat is megbolygatja!
ki van csukva, h ennyi ir-es lány legyen! v az , nem feltétlen gátolja a babát! v én nem tudom, de baromi fura!
1 cn márc 8

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


De mi lenne a normális?és a cukor az jó szerinted?

i.kata
 
 


Kata!

A cukor tökéletes!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Nektek mennyi volt az ir?

i.kata
 
 


Az én utolsó pirim dec 18.án volt... :)

Én is vagyok, csak közben órát adtam.... Köll a píz a kölökre! :)

Kezd egyre jobb kedvem lenni. Ha este még a fodrászom is elcsípem, akkor az éjjeli műszak nem tud majd leleőni :)

hofeherke
 
 


a cukor 3,5-5,5 között normális, az terheléses ir -re nekem azt modták, h 15-20 felett már nem jó!
de szerintem a stimu rontja el! nem tudom elképzelni, h ennyi lánynak rossz legyen az ir-je! és mint a pcos topikon is írta egy lány , ő 135ös irrel (ha jól emlékszem) lett babás, és terhesség alatt mértek már 185ös irt is! szóval értetlen vagyok teljesen!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


SZiasztok,

én ma nem megyek fodrászhoz, én a kutyáimat viszem, az egyik már készen is van, hó fehér, a másikért 5-re kell mennem, aztán 6-ra színházba megyünk. Úgyhogy sűrű a program, de az éjszakai űszakot megint vállalom. Én sajnos csak akkor érek rá.


Dita,

most 4-kor én is megyek ám szoliba, ha eddig nem történik valami amiért le kell mondanom.

Czinke,

köszi a számmisztikát az inszemmel kapcsolatban, remélem bejön :wink: Valamit neked még akartam ami fontos, de megcsörrent a telefonom és azóta nem jut eszembe. Majd ha eszembe jut megírom. Ok? :oops: :oops:


Kata,

nekem az 1 cn: 04.01. bolondok napja, ma a 4,.-en vagyok és a kérdőjelek helyére írd be, hogy 4. inszem.
Előre is köszi, a tábla egyszerűen gyönyörű.

Viki,

jó hétvégét, azért pihenj is a sok utazgatásban!

Évi,

én is nagyon szeretem a szecsuánit, nálunk a férjem lánya imádja, nálatok főnökbébi szereti?

[/i]

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Mara,
ez a 109. cn? Nagyon komoly

i.kata
 
 


Ugye? Alig mertem megírni... :) De emiatt a fránya endo miatt van. Szurkoljatok, nagyon, hogy sikerüljön az inszem mielőtt kiújulna!

hofeherke
 
 


Szorítunk!++++++++

i.kata
 
 


Kata:
07.08.17 122.cn -on :oops: cukrom 4.85 / 4.76 NMOL/L, ir 5.01 / 26.29 NMOL/L
08.03.19 (szerintem ez 11. cn volt, én annak számolom!) cukor 3.88 / 6.86 NMOL/L, ir 2.86 / 52.55 NMOL/L

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Mara,

jelöltelek iwien, és akkor az éjszakai műszakban találkozunk.

Akszinya,

téged is jelöltelek!

Rohanok kozmiba, lehet, hogy csak színház után jelentkezem,

addig is pussz nektek!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Már megint szólít a kötelesség! (Jött a köv áldozatom, aki tudásra vágyik) Után meg a fodrászomat fogom zaklatni :) De este jövök!

hofeherke
 
 


Hófehérke: nekem már volt 138 napos ciklusom is amit duphastonnal végeztünk be :oops: de pihenni akartam a nyáron, nem akartam dokihoz menni, stimuzni....
de egy helyen vhol azt olvastam,h az, h vki nem menstruál rendesen havonta, az olyan, mintha székrekedése lenne! nem egészséges!
bár az én dokim is csak legyintett, most febr-ban a 39. cn (! ) , amikor mondtam, h pihenni szeretnék , 2 hónapot, de adjon nekem duphastont, h azért megjöjjön! és nem adott , azt mondta, h nem baj, ha nem jön menszi 2-3 hóig! hát dugót tennék az ő fenekébe is,h ne tudjon..... :twisted:
és azt mondják, h 40-50 nap fölé nem szabad menni, mert a hormonok nagyon elmásznak, felpörögnek! így mondták az okos őstopikos lányok a pcos topikban! :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki,
a cn is számít a vérvételnél?

i.kata
 
 


Czinki,
Az első még jó volt neked, de ez a mostani hasonló, mint az enyém.

i.kata
 
 


cukor és ir szempontjából nem , csak hormon szempontjából!!
ha hormont akarnak vizsgálni, akkor 3-5 cn között kell menni! illetve ha azt kell vizsgálni , h volt pé, azt meg pé után 7 nappal (kb 21. nap) szokták!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


De azért érdekes, mekkor különbség van a eredményed között.

i.kata
 
 


a tornát tartó Tünde írta az eredményem után, h a metformin (pcosra, ir-re szedem) rontja az ir-t ha nem tornázom! persze az ir, cukor ingadozik is!
van csajszi, akinek a frontok is bekavarnak! tökre diétázott, tornázott, fogyott is sokat (husi volt) , de az ir-je nem igazán akart csökkenni. a cukra meg teljesen ingadozott az ételektől , fronttól , stressztől, bármitől!
nálam szerintem a torna hiányzik nagyon! :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!
2008. aprilis 9-én 18h-tol lesz makrobiotikus csoportos oktatas kimondottan endometriosissal kuszkodoknek.
A foglalkozas ingyenes, az orat Mixtay Zsuzsanna tartja.
Helyszin: VIII. Vas u. 17. 507-es tornaterem elotere.
Mivel ugy tunik, hogy sokan leszunk, akkor probalok ra termet kerni.
Igy lehet, hogy nem az eloterben lesz a foglalkozas, de errol a helyszinen mindenkit tajekoztatunk az ARWEN torna megkezdese elott, illetve ki is fuggesztjuk az ajtora.
Szeretettel varjuk az erdeklodoket.

Valamint tajekoztatunk mindenkit, hogy megjelent a dvd. A honlapon fent van rola minden informacio.
Udv mindenkinek: T.

hátha érdekel vkit, de remélem nem kell senkinek!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


egyébként mondani akartam, h hétvégén megnézem / megcsinálom az arwen tornát, és ha tudom ajánlani a dvd-t is! (mert az órát csak ajánlani tudom , annak ellenére, h mint a kis heringek úgy tornázunk a csöpp teremben!), akkor szívesen megveszem és feladom postán bubis borcsiba nektek! vidékiek előnyben, akik nem tudnak jönni, de persze pestieknek is szívesen!
mert a honlapon én azt látom , h 1500 ft postaktg-t írnak, amit vagy én értek félre, v baromi drágán számolják fel a postázást! :shock:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Nekem megvennéd? Elküldhetedén meg utalom neked az árát. Vagy neked hogy lenne jobb?
Ha nem voltam még olyan órán, akkor is meg tudom csinálni szerinted itthon?

i.kata
 
 


Kata: szívesen megveszem, de hát ha már itt laksz a lágymányosi híd közelében , akkor összefuthatnánk egyszer ebédidőben és akkor odaadom a cd-t. nehogy már neked postázzam, mikor a mhelyemtől 10 percre laksz ! :lol:
egyébként, meg szerintem érdemes eljönni 1*-2* az órára! változatosabb, mint a dvd, és jobban látod a gyakorlatokat, magyaráz, néha feláll és kijavítja a tartását az embereknek!
meg, mint mondtam, még nem láttam a dvd-t! nem tudom, h milyen!
egyébként nem bonyolultak a mozdulatok, csak nekem pl a hasi légzés okoz gondot, h mikor szívom be és mikor fújom ki a levegőt, mikor van labda hasam és mikor van lapos. ez még nagyon nem megy!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Ok, de akkor inkább megmondom, hogy legközelebb mit mond a doki az eredményemre, ok?

i.kata
 
 


OKSA!! :wink:
már nagyon mehetnékem van!!! :cry:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Már nem kell sokáig maradnod, nem?

i.kata
 
 


Megrohadt a padlizsánom. :cry: :cry:
Most mit fogok vacsizni??? :cry:

i.kata
 
 


nem még van pontosan 34 percem!! :lol: mire elküldöm, már csak 33! :lol: :lol:
padlizsán :cry:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


na már alig vártam a nap végét, erre az utolsó 20 percben b-ák el a napomat!!
egy hülye picsa nem érti meg h vmi nem helyes számviteli szempontból és még engem néz hülyének!! :shock: :twisted:
most tök ideg vagyok!! :twisted:
bazdmeg néha hogy tudom utálni a munkatársaim!! :twisted:

bocsi , az obszcén voltam! :oops:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki,
nyugi, mostmár ne húzd fel magad!!!!
Gondolj arra, hogy holnap rátaláltok álmaitok gyűrűjére és csinálsz egy pozitív tesztet.
Jó pihit mára, aztán holnapra meg jó szaladgálást!

i.kata
 
 


Monic, Némóka , könyvelő csajok:
kérdésem van!
én Gizi vagyok, 2002 -ben veszek Bélától vmit. árut megkapom csak a szla veszik el az éterben, és nem fizetem ki! közben 2004 -ben Béla cégét megveszi Pisti, és most 2008 ban kérdi Pisti, h hol a pénze! én mondom , h ok fizetek, de kell szla! erre Pisti kiállít egy 2002-es szlát, mint Pisti! :shock: szerintetek ez normális? kvázi ő most 2008 -ban kiállított egy 2002 totál új szlát, nem hiteles másolatot, nem is egy 2008-as kiállítású 2002-es telj-ű szlát!
mert szeritnem nem normális! és nem tudtam megmagyarázni a csajszinak! és még a főnököm is azt monja, h benyeljük! :shock:
kész vagyok!
ja ráadásul ez egy amerikai cég!
mert, ha kiállít egy 2008-as keltezésű szlát , azt mondom ok, de így! szerintem ez így nagyon gáz!
véleményetek?

többiektől bocsi, de nagyon felhúztam magam! és olyan stílusban beszélt velem a csaj , meg egy másik is! na helyre is raktam az egyiket! kussol is! :twisted:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


JÓ HÉTVÉGÉT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!
CSÓK A CSALÁDNAK!!!!!!!!!!
A HÜLYÉK MEG MONDJANAK LE!!!!!!! :twisted:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: