Új privát üzeneted érkezett!

Viki: jó hétvégét, jó pihit nektek!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Viki!

Húúú, akkor nagyon várom, hogy mikor adják le a 2. évadot! :wink:
Nem mondtam a dokinak az IR-t, mert először elmegyek az endokrinológushoz pajzsmirigy kontrollra, és megkérdezem tőle, illetve a BMC-s fórumon mondta az egyik lány, hogy nem annyira szeretik az egyéni akciókat. De ha az endokrinológus azt mondja, hogy ezzel foglalkozni kell, akkor szólok a dokimnak is.

Ja, és még nem is meséltem, hogy mit álmodtam most éjszaka. Álmomban egy pici babát szorítottam magamhoz, akiből áradt felém a szeretet, és mintha beszélt volna hozzám, bár a pici kora miatt lehetetlenség volt, de éreztem, hogy mit gondol.:lol: Annyira jó érzés volt!!!
Kép

Köszönöm szépen a drukkokat, remélem, hogy ez már tényleg az utolsó lesz minden tekintetben!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némóka!
Kívánom, hogy az álmod minél hamarabb teljesüljön be!!!!!
20150601134430
 
 

 
 

Némóka: kívánom, h az álmod mielőbb valóra válljon!

Kata: nem tudom, de a pcos topikon volt ilyen rublika! lehet, h vmi függvénnyel csinálták, de lehet, h csak manuálisan átállítótták! passz!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Inkább legyen 1 oszlop, ahová beírjuk a piri első napját.
20150601134430
 
 


Most már tényleg PÁ PUSZI PÁ!
20150601134430
 
 


Kata!

Vérprofi vagy :)

Nemoka!

Én is kíváncsi vagyok, neked mit mond a dokid :roll: A cukrod jó volt? Az álom isten lehetett :)

A manók nyilván sztájkolnak, már órák óta várom, hogy jöjjenek felmosni. Nem jöttek :evil: Most csinálhatom én :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Czinki,
ennyire nem vagyok profi, de ha kideríted, akkor megpróbálom.

Nemone,
csodaszép álmod volt! Már ezért is irigyellek!!! :oops:

i.kata
 
 


Czinke!

Nem szóltam neki róla, de lehet hogy nem is fogom szedni egyenlőre, mert tegnap nagyon rosszul voltam tőle. Az egy dolog, hogy egész nap hányingerem volt, de még a gyomrom is elkezdett görcsölni. :? Szerintem egyenlőre maradok a teánál, diétánál, és mozgásnál. Tegnap lécsőztem is 30 percet, jól összeizzadtam az új frizurámat, de olyan rövid lett, hogy ezt akár minden nap meg tudom majd mosni.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Szemét manók!!!!!

Czinki,
nem válaszoltál... Mikor tesztelsz? Vagy most mi van?

i.kata
 
 


Nemone,
ne mosd minden nap, mert nagyon zsírosodni fog... Én örülök, mint majom a farkának, ha 3 napig bírja a hajam. Nekem nem rövidült, viszont kicsit színesebb lett :lol:

i.kata
 
 


Kata!

A teszt napját légyszi javítsd majd ki 24-ére, nálunk az inszem után 17 nappal szokott lenni.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némóka : sajnálom,h nem bírod a gyógyót. sajnos van akinek nem megy!

Kata: nem vagyok én sem egy excel guru, de még gondolkodom rajta! hétvégén!

Évi: manók mondjanak le!! irgum burgum!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!
Megjöttem a munkából, bár még itthon tanítok 5-ig :(

Most rohanok is megint. :) De egyszerűen megoldották a problémát. Megvettünk egy 200 ml-is Gonalt, és most azzal lőttem be magam 10 körül. :) Nem is volt annyira bonyi mint gondoltam. A töbit majd este elmondja a párom, mert rohant, és csak annyira volt ideje, hogy a kezembe nyomja a dobozt, és már ment is. Szóval, hogy a másik adagot mikor kell adnom, meg az UH időpont változott-e azt majd később tudom meg.

Listát kell lassan írnom, hogy kinek kell pü. :) Remélem senkit nem fogok kihagyni.

Én a családineten fórumozok még, a clostisoknál, de az a topik kezd kihalni, mert a többség bebabásodott... :) a többiek meg nem is clostisok már, csak hűségesen oda is benézegetnek...Remélem ez a topic is kihal lassan valami hasonló okból, de most velem együtt :)

hofeherke
 
 


Némóka: aztán azért csak óvatosan a sporttal! ne ess át a ló túloldalára!! fokozatosan ! hagyj pihi napokat is!!
a pcos topikion egy lány szobabicikli fun lett! minden nap tekert 30 percet v 1 órát! volt, amikor olyan ideges volt, h addig tekert, olyan gyorsan ahogy csak bírta, addig míg be nem görcsölt! az sem jó!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Nemone,
átjavítom.

Czinki,
csak nem válaszolsz.... feltegyelek a felső szekcióba? :wink:

i.kata
 
 


Némóka!
Az én kincsemnek is ez az egyik bacikája, meg egy másik nemtomén micsoda.
Szuperek az eredményeid. Őszintén kívánom, hogy az álmod valóra váljon!
Kata!
Az én fodrászomnak derékig érő haja van, sötétre van festve és vannak benne rózsaszín csíkok. Az enyém is ilyen csak rövidebb. Sajnos a rózsaszín nagyon hamar kopik, ezért 3 hetente járok hozzá. Egyszer megkérdeztem tőle, hogy ő milyen időközönként festi, mert mindig tök élénk. Erre megszólal, hogy kb. 3 havonta. Kiderült, hogy van olyan amikor 3 hétig nem mos hajat. :shock:
A legutóbb is amikor voltam nála, tök jól be vont fonva a haja, abszolút nem látszott rajta, hogy 3 hete nem érte sampon. :shock:

dita75
 
 


3 hétig nem mossa, nem semmi :shock: Én sem bírom 3 napnál tovább.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Czinke!

Nem, azért nem fogom túlzásba vinni, bár régen bírtam 45-50 percet is, de már nagyon elszoktam a mozgástól, így vissza kell rázódnom. Amúgy szerintem csak 2 naponta fogok lépcsőzni, hogy tényleg ne kelljem naponta hajat mosnom, mert amúgy is gyorsan zsírosodik a hajam, nehogy már ezzel is rontsak rajta. A többi napon majd használom a leg magic-et, attól nem izzadok meg annyira. :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Én vasárnap reggel mostam meg, most már elég gázosan néz ki, de megfogadtam a fodrászomnak, hogy kibírom az egy hetet, mert a sampon meg a sok festés nem tesz neki jót. Legfeljebb majd sapit húzok. Télen amúgy is abba jártam. Kis virágok vannak rajta strasszból, királyul néz ki. Nyáron meg legfeljebb felveszem a sporty style-t. Horvátba beszereztem egy katonai sapkát. Az iwiw-n le vagyok fotózva benne. Hajgond megoldva! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Ú, én már a 3. napon is szenvedek...

i.kata
 
 


Sajnos én sem bírom 3 napnál tovább hajmosás nélkül. :?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Kata!
A párommal 2 éve vagyok, de előtte sem voltam apáca. 7 éves kapcsolatot zártam le a Nudlikám előtt. Ebből a kapcsolatból lett volna a baba, ami nem született meg sajna. 5 éve nem védekezem. Az előző párom ráadásul egy tenyészbika. Nem elég, hogy minden gondolata a sex körül jár, baromi termékeny is. Tavaly született meg a kislánya augusztusban az új asszonytól. Plusz még az előző kapcsolataiban is a lányok min. egy terhességmegszakításon voltak, mert az első alkalmak során már teherbeejtette őket, annak ellenére, hogy a megszakításos módszert alkalmazták. :shock:

dita75
 
 


Kata: nem vagyok én sem egy excel guru, de még gondolkodom rajta! hétvégén!
:wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


egyébként nem tiltakoznék! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


A testvérével tartom a kapcsolatot, pedig évekig nem szóltunk egymáshoz. Most valahogy kibékültünk. Ő kotyogta el most a hétvégén, hogy a volt párom azt mondta neki, hogy nem szereti annyira a gyermeke anyját, sokat gondol rám, és nagyon hiányzom neki. Kicsit jólesett, de semmi pénzért nem fogadnám vissza, még akkor sem ha tudnám, hogy bizton teherbe tudna ejteni.
Hoppá, ezek szerint mégsem tennék meg mindent a baba érdekében? :?: :roll:

dita75
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek további szép Kép , és nagyon jó hétvégét!

Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Dita: hát nem tudom, a megszakításos módszer nagyon nem az igazi! azért lehetnek előváladékok, amikben lehet 1-2 kisfickó! és hát ha vki egy igazi tenyészbika....
azért elég durva az exed! szerintem! igaz, akkor tudjuk meg h mit veszítünk el, amikor már bekövetkezett!

de láttam egy ilyen filmet, h a csajszi szerelmes volt egy pasiba, aki viszont is szerette, de a pasi elutazott a világ végére munka ügyben! eltelt 2 év , ami alatt a csajszi összejött a pasi legjobb barátjával, és össze akartak házasodni! a legjobb barát a világutazót kérte fel tanunak, aki el is jött a lagzira. a lagzin bevallotta a lánynak, h ő még mindig szereti őt és nem tudja elfelejteni, d-ak egy jót a lagzin , amit a (most már) férj hallott . persze a 2 pasi összeverekedett, a nő meg nem tudott választani. a film utolsó jelenete jóval a lagzi után, h a csajszi már egy 3. pasival van , aki a lagziján volt a fotós!! :lol: izgi film volt!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki,
akkor hétvégn tesztelsz? Csak annyira egybeírtad, hogy azt hittem, majd hétvégén gondolkodsz az excelen.

Dita,
csak azt hittem a megszakítás után védekeztetek. A baba magában még nem minden. Mindennél jobban szeretnék babát, de csakis ebben a felállásban. Ha apától nem lehetne, akkor kénytelen lennék beletörődni, de ilyesmi egyelőre fel sem merül. Különben is: Mi van, ha apának nem lehetne tőlem??? Abba belepusztulnék, hogy nem tudom megajándékozni egy új, pici élettel :cry:

i.kata
 
 


oh mindenki lelép?

Monic, Kata, Dita , ti vagytok még? vagy már csak én rohadok a mhelyen?

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Némóka,
szép hétvégét!

i.kata
 
 


Kata: neg gondolatokat kiüzzük!!!!!!!!!!! csak +++++++++++an!!!
párod szerdán megy vizsg-ra, kap ő is egy kis stimut és minden ok lesz!! pasikat is clostiznak!!! :wink:
igen hétvégén teszt.

NEG GONDOLATOKAT MINDENKI KIŰZI MAGÁBÓL!!!!!
CSAK POZITÍVAN!!!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Az tényleg izgi film lehetett, mi a címe?

i.kata
 
 


Némóka : jó hétvégét, jó pihit nektek is!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


nem tudom , hbo-n láttam, passz! pedig már 2* is megnéztem, bár a 2. vasalás közben volt!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Én is vagyok még, csak főzök közben :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Szerdán csak uh lesz, majd az eredménnyel kell visszamenni a dokihoz. Pont azon gondolkodtam ma, hogy nem tudom elkísérni, mert olyan órám lesz, amin van névsor és a faszi nagyon megjegyzi az arcokat is....De lehet, hogy nem fog érdekelniés inkább apával megyek.

i.kata
 
 


Évi,
mit főzől? Biztos valami fincsi lesz. Én este csinálok magamnak padlizsán krémet, apa úgysem lesz itthon, majd csak holnap jön. Ő meg nem szereti a padlizsánt.

i.kata
 
 


Évi: mit főzöl??

Kata: biztos izgul szegény párod, biztos örülne, ha vele mennél! de azért a vérszomjas tanárral vigyázzál! nincs nálatok igazolt hiányzás?

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csirkemellet csípős szecsuáni szósszal meg barna rizzsel. Valami gyors kaja kellett mára, mert mindjárt lépek fodrászhoz.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Cinke!
Ne izgulj, én ma min. 1/2 4-ig még itt leszek, de ha megint utolsó pillanatban jönnek a fiúk akkor még 4-ig is. Pedig ma nagyon kéne sietnem, mert bútornézőbe szeretnék menni!

dita75
 
 


Czinki,
az a poén, hogy ez nem is gyakorlat, "csak" előadás... A félév első felében útépítés volt egy másik tanárral, a 2. felében meg ez a közműépítés. Az első órájáról is hiányoztam a tanárnak, mert akkor volt az előző inszemem.
Szóval nem lenne kötelező bent lenni, de a bácsi ezt másképp gondolja...

i.kata
 
 


Kata!

Hogy csinálod a padlizsán krémet?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi,
az biztos fincsi lesz!
Én is szoktatom rá apát a barna rizsre, vagyis a barnarizs és a vadrizs keverékére.

i.kata
 
 


Dita: hova vesztek bútort, v csak nézelődsz?

Évi: kajcsi finom! úgy látszik mindenki meg akar újulni! mindenki fogdrászhoz megy! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Megsütöm héjában a padlizsánt, de annyira, hogy majdnem szétreped a héj, és már kicsit folyós a belseje. Aztán kikaparom, pici bors, pici só, sok fokhagyma, pici tejföl, de nem mindig teszek azt beleés összeturmixolom.
Én nagyon szeretem!!!

i.kata
 
 


az enyém nem szereti a barna riszt! azt mondja, h hasmasa lesz tőle! :shock: egy alkalommal a wc-re járt egész du! aztán utána még próbálkoztam , de nem volt egy nyerő! :roll: pedig én nagyon szeretem a barna rizst! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Egy pici oliva olaj is mehet bele, de csak pici.

i.kata
 
 


Évi!
Én is azt csináltam a múlt hétvégén, végül kiderült, hogy nem szereti senki, így lefagyasztottam, mert én sem kívántam annyira. Tegnapelőtt kiengedtem, és ettem is belőle egy keveset, de az volt a baj, hogy apának meg rántott camamber sajtot csináltam áfonyalekvárral, és annyira kívántam. Kata most ne figyelj!
A kínai után abból is ettem egy adagot, sőt előtte még bevágtam egy fél őszibarack befőttet, meg egy fél zacskó diákcsemegét. Este alig bírtam mozdulni. Reggel meg nem mertem ráállni a mérlegre. :?

dita75
 
 


Én most éppen update fagyit nyammogok :lol:

i.kata
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: