Új privát üzeneted érkezett!

Olvass bele a topikjába. Ő nagyon hisz a pszicho mókus dolgokban.
20150601134430
 
 


Mara, Akszinya,
nekem még nem vagytok meg iwiw-en. Küldtök egy privit a nevetekkel?

i.kata
 
 


Néztem az oldalt, de valahogy nem igazodtam ki a lap használatán :oops:

i.kata
 
 

 
 

Lenyúltad a laptetőmet :cry: :cry: :cry:

i.kata
 
 


Bocsika :oops:
20150601134430
 
 


A BTOF-on a Nem megy olyan könnyen, mint gondoltuk résznél van, az Ami a lelkünket nyomja fórum.
20150601134430
 
 


Szóval. Lombik ár. A kedves ismimnek Long protokollja volt, kb 95 ezer volt a gyógyszer.
20150601134430
 
 


mit kell érteni a long alatt? De ez a támogatott ár, nem?

i.kata
 
 


Ja! Forgácsos lombik árat írtam.
20150601134430
 
 


én 2 topikot olvasok itt, bár a pcos topik már nagyon kihalófélben van, mert már a kemény mag már a pcos gyereknevelési nehézségek topikban nyomja. az a 2-3-4 emberke, akik velem jöttek , de még nem babásak , azok is vhogy alig akarnak irogatni.
szóval nem sok emberke van, de néha összefolyik, h ki mikor hova megy! van , h kissé megzavarodom!
de hogy még ennél többet olvassak, és több emberkét fejben tartsak!
bár nemhiába, h Viki itt a Sárkányfüvesasszony! ennyi helyről már csak ragad az emberre 1-2 praktika! :wink:
tegnap a doki asszisztensének újat mondtam a palástfűvel, mondta, h felírja magának! :lol: a doki meg csak mosolygot, amikor kérdeztem a méhpempőt, palástfüvet. ha szeretem az ízét, és hiszek benne.... de szerintem magában tök hülyének nézett! na mindegy! :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


A longnál már az előző ciklusban elkezdik a szurit. A szuri ár támogatva van, azt hiszem tavaly bizonyos szuriknál 30 %-kal is csökkent az ár.
20150601134430
 
 


Az én dokim is mosolyogni szokott, amikor ezekről kérdezem, vagy mesélek neki...

i.kata
 
 


Czinki!
Én is mondtam a dokinak anno a cickát és a palástot. Azt mondta igyam, mert ártani nem árthat.
20150601134430
 
 


Az én mnyh-mat mi növelhette meg 5 mm-t? VAgy a méhpempő, vagy a sok tejtermék, vagy a kettő összesen. Úgyhogy csak használjuk, így van, ártani nem árt.

Én hűséges vagyok hozzátok, nem járok másik topicba.

Nellike megírta a lombiknál, hogy kb. 150 volt a gyógyszere.

dita75
 
 


jó , gondolom ők abban érdekeltek, h azokat a gyógyszereket nyomassák , amelyik támogatja őket !
de nekem már elegem van a gyógyszerekből!
amikor úgy kezdtem a reggelit, h metformin( pcos gyogyó) + vas + e + c + elevit és ua vacsira is , akkor kb 2 hó után besokaltam. most nem szedem az elevitet, nem is tudom mióta, már lassan 1 hónapja csak a méhp-t ettem , a metformint és ittam most 2 hétig a palástot. és sokkal jobban érzem magam!
egy lány a pcos topikról meg azt mondta, h ő meg a méhp-t , teákat nem akarja!
embere válogatja, h miben hisz és mi kell neki! mindenkinek magának kell eldöntenie, h mit akar magába tömni!
vki írta is , h egy lélekbúvár, v ki mondta neki, h csak az a szer hat , amiben hiszünk is ! tehát , ha én már undorodva veszem be a gyógyszereket és a hátam közepéig sem kívánom őket, nem biztos, h úgy fog hatni, mintha hinnék is benne! szerintem ez igaz lehet!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Én sem járok másik topicba. Ti vagytok az IGAZIAK!

i.kata
 
 


KATA: DRÁGA VAGY!!!!!!!! :lol: :lol: Kép

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Én járok más topikba, de Ti is igaziak vagytok!
20150601134430
 
 


Csibike!

Köszi a cuppanósakat!
Én nagyon szeretlek Titeket! Tisztára függője vagyok a topicnak.
Régen mindig b@szogattam a páromat, hogy állandóan a gép előtt ül... de most én is ezt csinálom.

i.kata
 
 


Évi sem bírta sokáig az "elvonókúrát..... én még annyit sem.... :oops: csak egy gondolat volt a fejemben, hogy ne mindig a babatéma járjon az agyamban, de különben sokszor nem is arról beszélünk... nem? A baba körüli gondolatokat meg ha itt vagyok veletek, ha nem akkor sem tudom kiölni a csöpp agyamból.

dita75
 
 


Én most egész jól viselem ezt a várakozást. Csak attól tartok, hogy megint akkor nem lesz itthon a párom, amikor kiderül, sikerült-e. Aznap reggel utazik majd el, tesztelünk egyet együtt, aztán lesz kb.fél óránk a pityergésre... Csak még nem tudom, hogy az örömtől, vagy a bánattól.

i.kata
 
 


Akszinya,
köszi, bejelöltelek. :lol:

i.kata
 
 


Sziasztok.

Kata,

örülök, hogy túl vagy rajta. Mikor lesz eredmény?
Beírnád a táblába, hogy 04.16-án inszem? Előre is köszi :wink:

És mindenkinek minden jót, annyit írtatok, hogy nagyjából bírtam még visszaolvasni, de délután megteszem. :wink:

Én írok máshova is, de ti vagytok az igaziak nekem is! :wink:

Én egész délelőtt telefonáltam, felbolygattam az egész SOTE-t, az inszemes doki hétfőre vár uh-ra, utána tüszőrepi, szerdán inszem , de az uh föggvénye, hogy pontosan mikor. Szereztem beutalót is az én dokimtól, aki leadja a főportán, nekem csak magamhoz kell vennem.
Az inszemes doki üzente nekem a magán mobilszámát, hgoy hívjam fel és nagyon segítő kész volt.
És persze mindezt megint a dokim asszisztensnőjének köszönhetem, mivel első szóra engem mindenki lerázott így felhívtam őt, ő otthon van szabin de úgy elintézett mindent, hogy csak kapkodtam a fejemet.
Nem találok rá szavakat, hogy ez a nő mekkora kincs nekünk!
UH időpontot is kaptam végre 10 45-re, ami elég jó időnek számít ahhoz képest, hogy általában elküldenek a sulyiba mert tele vannak.
Úgyogy ma teljes a siker, visszatért az életkedvem is, és újra szépnek látok mindent annak ellenére, hogy ki sem látszok a munkából.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Hogy érthető legyen: 04.14-én uh és előre láthatóan 04.16-án inszem. Bocsi, ha ködösen fogalmazok de nagyon sietek, mert mennem kell dolgozni.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Mara, Akszinya,

iwiwhez én is kérhetnék neveket?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic!
Ügyi vagy! Örülök, hogy már jobb a kedved!!!!
20150601134430
 
 


Én is kérek iwiwes elérhetőségeket.
20150601134430
 
 


Csajok!
Akkor most ki hol tart? Én már nem tudom követni. :oops:

i.kata
 
 


Csibike,
te mikor tesztelsz???

i.kata
 
 


Vicuska!
Mi van veled??? Felénk sem nézel :cry:

i.kata
 
 


Nellike is eltűnt, pedig mindjártmájus van és mennek a fagyikért, nem?

i.kata
 
 


Biztos, hogy van benne valami, hogy nagyon görcsösen akarjuk, és már csak azért sem akar jönni... viszont előttünk vannak az élő példák: Szilva, Betti, Boni, Anyooka .... és más topicokról nem is beszélek (hisz én nem járok át sehová innen)
Biztos náluk sem múlt el nap, hogy ne gondoltak volna rá....
Azonban nagyon sok olyan történetet hallottam, pl. ma is egyet, hogy 10 évig próbálkoztak, de semmi. A 7. évben beadták a kérelmet az örökbefogadásra. 3 év után szóltak, hogy mehetnek a kisbabáért, még a papírokat alá sem írták, így vissza tudták mondani könnyen, mert a csajszi közben megterhesedett. :shock:

dita75
 
 


Monic!
Jó hírek, a kedved maradjon ilyen szárnyaló..... és meglásd röpke két hét múlva ott lesz a bébikéd a pocidban! Tehát áramoljon továbbra is a csíííííííííííííííííííííííííííí!!!! :lol:

dita75
 
 


De 10 év az rengeteg... Én annyit nem bírok ki ép ésszel.

i.kata
 
 


Dita!
Nekem ne mondja se, hogy amikor PÉ van, inszem, stb, hogy nem gondol rá.
Én nem vagyok egy idegeskedős típus, de nem tudtam kiverni a fejemből.

Amúgy meg aki a ne görcsölést javasolta, mindig elküldtem a picskuba, mert menjen át azon, amin mi, és utána adjon ilyen hülye tanácsokat.
20150601134430
 
 


Engem mindig ezzel csesztetnek, hogy bele fogok hülyülni, ne akarjam ennyire..... én pedig annyit mondok, hogy ezt nem lehet kontrollálni..... ezzel az ügyet lázártam.
Én sem bírnék ki tíz évet.... (bár én már 5 éve tudom, hogy meddő vagyok) Talán előbb kellett volna egy normális szakrendelésre elmennem. :?

dita75
 
 


Dita,
honnan tudod 5 éve, hogy nem lesz egyszerűa baba téma?
A pároddal nem 2 éve vagytok együtt? Vagy rosszul emlékszem?

i.kata
 
 


Sziasztok!

Megjöttem UH-ról. Nyh 9 mm, jobb oldal: 1db 18mm, 1 db 16mm, 1db 14mm, bal oldal 1db 13 mm. Vagyis hétfőn inszem! :D

Dita!

Nekünk nem adják oda a leletet, hanem berakják a dossziénkba, de legutóbb azt mondta, hogy streptococus (talán így kell írni) volt. Szerencse a szerencsétlenségben, hogy a páromnak eddig csak 1 bacija volt.

Viki!

Juj, a Dextert mi is nagyon szerettük! Van 2. évad is, vagy csak ennyi volt?

Mara, Akszinya!

Ha van kedvetek nekem is küldhetitek az iwiw elérhetőséget. :)

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némóka!
A 2. évad még jobb, mint az első!!!!! Mi rágtuk a kefét hétről hétre.

Szuper eredményeid lettek! Hétfőre nagy drukk előre is.

Mondtad a dokinak az IR-t?
20150601134430
 
 


Nemone,
9 mm mnyh??? Az nagyon szép! És a tüstőid és nagyon szépen megnőttek!
Hétfőre egy óriási kalap kakit neked!

i.kata
 
 


Sziasztok!

Viki!

Akkor lehet, hgy megint ráveszem magam a Dexter nézésre. Tudom ám, hogy mi volt a baj vele: mensi előtt pár nappal kezdtem nézni, és olyankor sokkal érzékenyebben érintenek az erőszakos filmek. De mikor azt vizsgálgatja, hogy merre fröccsent az áldozat vére, hát kibuktam, és kikapcsoltam a francba.
Hétvégére ablaktisztítást tervezek, meg el kell mennünk a pipinek venni egy-két rongyot, mert nő, mint a gép :) Nektek jó nagyszülőzést!

Dita!

Összesen az 5. inszemem lesz, de az első olyan régen volt, hogy az kilóg a sorból. :twisted: Szóval a második körben a negyedik jön, és egyben utolsó. A spontán gyermekáldásban én sem hiszek, szerintem olyan nem is létezik...
Hajrá építkezés!!!

Monci!

Csibi jól kiszámmisztikázta az inszemed dátumát, szerintem tuti siker lesz!
Ha sportember lennék, akkor nem köptem volna ki a belemet 150 m futás után :oops: :twisted: Persze nem adtam fel, és majd lesz ez jobb is! Ügyesen intézkedtél!

Csibebibe!

Jó sok programot szerveztetek egy napra, unatkozni biztos nem fogtok :)

Akszinya!

Jó túrázást hétvégére! Iwiwes elérhetőséget nekem is dobsz?

Kata!

Ügyes vagy, hogy beborítottad a cukros lötyit.
Nekem a Kaáliban azt mondták, hogy ha egyik szuriból se kell extra adag, tehát viszonylag könnyen stimulálható az ember lánya, akkor 70 eFt-ból megvan. Ez csak a gyógyszer, mert a beültetés ingyé' van. Gondolom ha több szuri kell, mint általában, akkor ennek többszöröse is lehet az ár...

Mara!

Te is dobnál priviben egy nevet? Ha nem gond :)

Ezzel a ne akard görcsösen témától mindig kinyílik a bicska a zsebemben :evil: Honnan tudhatná bárki, hogy görcsös vagyok-e? Ilyenkor verekedni lenne kedvem... Na jó, nem is :)

Nemone!

Hurrá, akkor nagy drukkok időzítve hétfőre!!!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Te is szép nevekkel illeted az elsőszülettedet: főnökbébi, Pipi :D :D

Nagyon tetszik!
20150601134430
 
 


Némóka: szupi eredmények!! mondtad a dokidnak a metformint??

Monic: még szerencse, h ilyen segítőkész, lelekiismeretes emberekkel vagy megáldva!! nagyon szorítok!!

Kata: esetleg lehetne a táblicskuba csinálni egy olyan oszlopot, h ki hányadik cn-on van! ami macerás, mert figyelned kell, h mindig számoljon és jó legyen!
én ha figyelembe veszem a márc 8.-i barnázásom (márpedig szerintem ez vmi vérzésszerű lehetett) , akkor ma vagyok 28. cn
ha nem akkor 71. cn (de szerintem ez nem jó).

aki a görcsös dumát nyomja, az nem tudja mit beszél! én is tök dühös vagyok az ilyenekre, beleértve anyut, aput is! ők is ezt nyomatják! :x

Dita: űzzél ki minden nega gondolatot!!! áradjon feléd a poz csííííííííííí!!!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sűrű lesz ez az április :lol:

Kép

i.kata
 
 


Viki!

Van még egy csomó neve a dednek, de még a Bibét szoktam sűrűn használni :) Végül is lány, szóval bibés :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Drágáim!
Én elköszönök, mert lassan munkaidő vége. Nem tudom, hogy indulás előtt még be tudok nézni, mert még össze kell motyóznom.

Szép hétvégét, pihenjetek és írjatok sokat.
20150601134430
 
 


Viki,
jó pihit!

i.kata
 
 


Kata: most tök jók a szinek! nekem a sárgával jobban tetszik, a szürkés fejlécek nem jöttek be.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki,
lehet ilyan számlálót csinálni az excelben? Ha lehet, akkor megcsinálom.

i.kata
 
 


Kata!
Nagyon tetszik a tábla színe! Csuda izgi lesz az április!!!!
20150601134430
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: