Új privát üzeneted érkezett!

jéééééééé de repül az idő! Már Odri is 19 hetes :shock:
magdolnam
 
 


többiek merre vannak? Nati? Te is rég voltál már! Holka? Lilla?
magdolnam
 
 


Igen Magdolnam, repül az idő....... :lol:

Kép
Kép
odri
 
 

 
 

Nálatok is szürke idő van??? Mikor lesz már igazi tavasz??

Kép
Kép
odri
 
 


Csucsu, Márti: nagy gratula nektek!!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


hát nem süt a nap és hüvi is van! Hát nagyon átalakult az időjárás is. Olyan édi Liza, mert annyira nem viszi túlzásba a rúgdosást, kivéve, amikor igen, de ha rúg, akkor elég határozottakat... Múltkor a könyv majdnem lerepült a pocimról emiatt. Odri, érzed már a bébit?
magdolnam
 
 


Magdolnam, kezdem már érezni, de még nem olyan...remélem mit lehet hamarosan jobban fogom érezni! :lol:
mit lehet ilyen időben csinálni???? :roll:

Kép
Kép
odri
 
 


takarítani :wink: :shock: :cry:
magdolnam
 
 


írt a mali tulaj!!!! Olyan aranyos lány, aki szintán imádja a malit, csak van cicája és inkább a maliját meneszti :( de nagyon szereti! Küldött képet is!!!!!! Jaj csak apát tujam meggyőzni
magdolnam
 
 


Magdolnam: drukk, hogy apa engedje a malit :) Ha neked ennyire tetszik tuti meg fogja engedni apa ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


nagyon viccesen néz ki! Küldött róla 2 képet és azon még csinosabb mint amit feltettem linket. Kár hogy Mali nem ismerheti ezt a kiscsajt :(

Odri, egyébként fura, mert nekem is lazított a baba elég sokáig. Hol éreztem hol nem, hol erősebben, de inkább gyengébben. Már kezdtem is aggódni. De a tegnapi szonográfus azt mondta, hogy időjárás érzékenyek nagyon és mondta, hogy egyre jobban fogom érezni! És igaza lett.

Muffin, téged meg külön üdvözölt a szonográfus :wink:
magdolnam
 
 


:) remélem!!! de ez a lány (megtaláltam iwiwen) ilyen csupasz állatgyüjtő. Olyan viccesen néz ki a kutyája és a macskája :D

Viri, Kende jól van? Bírsz vele?
magdolnam
 
 


Magdolna: köszi elvan Kende. Néha nyügi, de elég jól tűri a betegséget. Most épp elaludt. :shock: Pedig fél 1-kor szokott menni csicsizni. Délután meg megyünk vissza vele a dokihoz. Remélem jókat fog mondani.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


rákkattantam a csemegehagymára :shock: pedig 5 hónapig nem csak a szagát nem bírtam, de a látványát se. Most meg szinte mindenhez ezt eszek.
Elhatároztam, hogy ma délelőtt lazítok, majd csak du vetem bele magam a munkába :cry: Aszem muffint fogok sütni.
magdolnam
 
 


Magdolnám: Biztosa párod belemegy , hogy meg vegyétek a malit:)

Kép
csucsu05
 
 


Magdolnam, szorítok, hogy apa engedje a malit. Szerintem nem lesz gond :lol: :lol:
Igen én is érzem, de hol erős hol meg semmi...

Kép
Kép
odri
 
 


miért nem megy még mindig a kép feltöltése? Ezt Csucsu te mióta tapasztalod? Aszem írok valami rendszergazdának :evil:
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Mindenkinem kösz a drukkokat, gratulációkat! :lol:
Igen, attól fétem, hogy a párom hogy fog reagálni ha terhes maradok, de csak kacagott egy nagyot és azt mondta, hogy na akkor ennyit érnek a hőgőrbék....
És már álmodozik, hogy ikrek lesznek és 2 kislány :lol: :lol:
Szoval nagyon lezserül fogta fel a dolgokat.Nagyon elcsodálkoztam :roll: Már nevet is adott nekik :lol: , pedig még 24 órája sincs, hogy megtudtuk...

Csucsu, akkor te most mennyi idős vagy, mi azthiszem egy idősek lehetünk...Nekem március 15.én volt a pé.-m?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Magdolnam:
aranyos nagyon a mali :lol: :lol:
Milyen formátumban van a kép?amit fel akarsz tölteni?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti én már mindennel próbálkoztam, jpeg, bmp, de esélytelen. Most írtam a a moderátornak, hátha tud tenni valamit. Örülök, hogy a párod jól reagálta le a dolgokat!
magdolnam
 
 


tényleg csinos? Ha feltudnám rakni azt a vicces képet, amit a lány küldött....
magdolnam
 
 


Márti: örülök, hogy apa ilyen jól fogadta a hírt. :) Szupi.

Mi voltunk tegnap apával dokinál. Privibe leírom, ha valakit érdekel.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


engem érdekel
magdolnam
 
 


Kisvirág én is kérek privit! :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Vajon mi lehet Natival??? :roll: :roll: :roll: Nem jelentkezett már mindjárt 2 napja...Remélem semmi gond velük...

Magdolnam:
tényleg édi a kismalac :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Képzeljétek tegnap megint kapott büntit a párom, mert olyan helyen állt meg, ahol nem szabad...Csak 20 másodpercen múlott, hogy ne kapják el , de mégis elcsipték... :evil:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


szegény! mennyire büntették meg?
magdolnam
 
 


Magdolnam:
olyan 5000 forint körül
Minden reggel viszi a kolleganőit és rá várt éppen amikor nyakon csipték...Persze a nőci várattatta magát.Mondja, hogy minden reggel késik...

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


egyszerű a képlet, nyújtsa be a számlát :lol: vagy a felét állja :lol: jaj de gonosz vagyok. :cry:
magdolnam
 
 


Sziasztok,
egy picit zavarnálak benneteket, van egy eladó prémaxx hordozóm, egy kötős kengurum és egy hordozókendőm.
Itt olvashatók a részletek.

Kati
katicabogár
 
 


Húh szegény párod jól megszívta a nő miatt. És a nő mit szólt ehhez? Gondolom lapított. Szerintem korrekt lenne, ha legalább a felét odaadná a párodnak.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


A nő csak vonogatta a vállát. Párom erre azt mondta, hogy ezentul, ha a megbeszélt időben nincs ott, akkor mehet gyalog, vagy busszal melózni :evil:
De azért felajánlotta, hogy kifizeti...
Csak a párom 'Úriember' nem fogadta el... :shock: :?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!

Viri, engem is érdekelne, mit mondott a dokid. Elküldöd nekem is a privit?
Akinek van olyan ismerőse, aki elvetélt, vagy maga is érintett, szerintetek kell kérni elhaláskor is hormonvizsgálatot? Most ezen agyalok egyfolytában.

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny:

Én nem kértem.
Azthiszem csak,ha akarod, akkor kéred, hogy csinálják, vagy ha többszöri vetélésed volt...Legalábbis nálunk igy van :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Jenny: privi ment. Húh a kérdésedre nem tudok válaszolni.

Márti: hát a párod nagyon gavallér. Sajna a ti zsebetekre.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


magdolnam, hogyhogy üdvözölt a szonográfus? Hol voltatok?

Viri, nekem is küldd el mit mondott a doki!!!!!

Csucsu, a kisház bontó embereket vártam. És meg is jöttek. Szerencsére elvittek egy nagy teherautó cuccot és most pakolják a konténert, de még ma sem lesz teljesen kész... :( pedig már azt hittem a hétvégére minden rendben lesz (de úgy tűnik hogy már sosem... Na mindegy, a lényeg hogy haladunk és ami a legfontosabb hogy ingyen van úgyhogy befogom a szám... :)

KépKép
muffin
 
 


m5 brendon. Csak pont beszélgettünk a picikről és valahogy szóbakerültek a betegségek, hogy milyen jó az uh, hogy legalább lehet látni a picit, hogy egészséges, vagy netán van valami probléma vele. Nagyon rendes volt egyébként az a pasi, kérdezte, hogy mi van veletek, meg hogy mit mondtak, stb. Mondtam hogy az egyik forumozós ismerősöm is itt járt. Remélem nem baj
:cry:
magdolnam
 
 


Muffin: privi ment.

Magdolnam: most voltatok 4d-n? Képek???? Apa jobban van már?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri, engem is érdekel....

Kép
Kép
odri
 
 


vannak képek, csak képtelenség ide feltölteni :evil:
magdolnam
 
 


Küld át mnsenen :D megpróbálom neked feltenni

Odri: privi ment.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


ok
magdolnam
 
 


MAGDOLNAM képei:

Liza baba:

Kép

Liza baba gondolkodik :)
Kép

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Magdolnam, nagyon édi Liza. Én is alig várom, hogy lássam 3D-én..

Kép
Kép
odri
 
 


köszönöm
magdolnam
 
 


Odri, ti mentek majd 4dre?
magdolnam
 
 


magdolnam
 
 


Igen majd szeretnénk menni a 20. heti Uh után.

Kép
Kép
odri
 
 


Atyaég!!!!! :lol: :lol:
Milyen hírre jövök????? MÁRTI!!! Ez csodás és ,hogy a párod is örömmel fogadta…SZUPER!!!! :lol: Plána ha majd megszületik a kislánya teljesen el fogja olvasztani!!!

Odri
Gratula a jó afp eredményhez! Olyan jó,hogy mostanában gyakrabban jössz!! :D

A jövő hónapban majd VIRI és ANDA jelenti be csak úgy mellékesen,hogy 2 csíkos a tesztje!!!! :wink: :lol:

Magdolnam
Sajnálom,hogy ilyen rosszul sült el a hétvégétek… :(
Múltkor kérdezted,hogy bírok orvos lenni…arra ugye a válasz,hogy simán és,hogy imádom!!!
Na,tanár az nem tudnék lenni!!!! Édesanyám is miket mesél a gimiről ahol tanít!! Hihetetlen,hogy olyat megtesznek ezek a gyerekek amire mi kb. 10 évvel ezelőtt mikor gimisek voltunk még gondolni sem mertünk…Engem ez annyira felháborít,hogy nincs semmi tisztelet a tanárok felé… :evil: pedig ha hazaér anyum nincs vége a napnak…dogát javít és felkészül a másnapi órákra,hogy az ostoba fejecskékbe tudást adjon….
Nincs mindenütt beöntés. Én nem kértem és nem volt gond…
LIZA tüneményes!!! :D
Rebekát tuti engedni fogja a párod!!
holka
 
 


Muffin
Mi is 3 gyerekben gondolkozunk :D …bár engem most picit megriasztott,elgondolkodtatott ez a 8 hét fekvés,hogy 2 kicsi mellett ha ne adj isten a 3. babóval feküdnöm kéne, hogy oldanám meg…??
De ha a párommal beszélgetünk leendő gyerkeinkről, ő mindig azt mondja: Három? Hááát az a minimum!!! :wink: :lol:

Csucsu
Én is azért akartam újra kislányt mert annyi tüneményes cucca volt Heninek…meg mert ő annyira jól sikerült kislány :D …meg hát ő a példa nekünk hiszen fiúnk még nem volt ugyebár…. :wink:
De az is annyira jó,hogy lesz egy kisfiunk is!!! :lol:

Viri :)
Remélem jó híreket kaptok a dokinál…talán a röntgen nem is igazolja az arcüreggyuszit…
Szeretnék privit kérni!

Jenny :)
Én csináltattam hormonvizsgálatot…inkább zárd ki ezt is az új próbálkozás előtt!!! Szóval szerintem határozottan csináltass!!

Teljesen feldobott Márti tesztjének a híre!!!!! :lol: :lol:
holka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?