Új privát üzeneted érkezett!

Az óraátállítást elég jól átvészeltük. Az októberitől jobban tartottam, mert akkor még nem volt két hónapos, és akkor ugye hosszabb lett a nap.

A babakocsi Pierre Cardin-es lesz. Narancssárga. Igaz, hogy lapra csukható lesz ez is, de rájöttünk, hogy az ernyőkocsi se férne be kényelmesen /Suzuki Wagon R/, így azt választottuk, amibe beleszerelmesedtem. Ez egy új típus, sztem még nem nagyon látni az utcán. Nagy kosara van, majdnem vízszintesig dönthető, hátul lecipzározható a kupola egy része, bolygókerekes, van hozzá lábzsák és esővédő is. És elég kicsi, így befér a liftünkbe. Ez volt a döntő. Kicsit kerekdedebb, mint az ismertebb PC-es kocsik.

Honey!
Azt írtad sms-ben, hogy küldted a képeket! Én nem kaptam meg! Biztos jó címre küldted?

Kriszta!
Sajnálom a lábodacsukós esetet. Olyan rossz! Az ember a falba tudná verni a saját fejét!

Manó!
Bálint is tisztára bealudt. Igaz, Ő ma nagyon korán is kelt.

Ugye, nem hagytam le semmi fontosat??? :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Kriszti: szegény Aziz de jó ,hogy semmi komoly!


Keresztelő: hát nekem nem kell aggodjak miatta ugyanis nem lesz!
Apa nem akarja és slussz ,én szeretném de minek veszekedjek vele.

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Emőke-szia!Ide is irhatsz ezentul,ha gondolod,szivesen látunk.Sajnos én nem ismerem.Nem tudok segiteni. :(

ennn-te még mindig méred? :shock: Vagy,a cumisüvegből nézed,h.mennyit eszik? :roll:

mogyo-miért nem akarja apa a keresztelőt?

mandula-jó volt ujra látni benneteket!Ha egy picit is,de jó volt.Remélem hamarosan többet fogunk tudni beszélni.


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 

 
 

Hát ,hogy is irjam nem szereti apa a papokat meg valahogy a vallásal sincs kibékülve!
És azt mondta a lány választ vallást ha akar és majd ha meg akar keresztelkedni akkor majd szól!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Nóri: Gyönyörű a kislányod!
Ma hogy itt volt a kolléganőm a kislányával, olyan furi volt látni, meg dajkálni a két fiú után egy kislányt! :D Annyira mások, mint egy kisfiú!
De olyan jó érzés volt! Mondjuk nem adnám a fiúkat semmiért, de akkor is olyan jó volt!

Noémi: kíváncsian várom a képeket a babakocsiról! Mondjuk nálatok abba a liftbe nem egyszerű megfelelő méretű babakocsit találni! :lol:

Mogyo: Nálunk pont ugyanez a helyzet, csak mi ketten vagyunk, maximális tehát az egyetértés!
Vendég
 


Hát nekem több ismim is van akiről mostanában derült ki hogy nem kersztelték meg a gyerekeket!

nállunk mindenki akaja csak apa nem de már lessan kezdik megunni a nyüstölést!

Na lépek mára!

Sziasztok!

Foggakkal ki ,hogy áll?

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mogyo: Sáránál még nyoma sincs a fogaknak... :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


Nálunk már majdnem kint van, de még mindig csak majdnem!!! :lol:
Vendég
 


Ezt most kaptam mailbe:

Ez most nem egy továbbított pletyka.

Egy anyuka a 2 éves gyerekével várta a nagyobbat 2 napja az Érdi úti iskola (XI.ker) elött. Egy román rendszámú Merci megállt mellette, egy férfi kiszállt és útbaigazítást kért, majd visszaült. A még nyitott kocsiajtón át a gyereknek egy csokit nyújtva akarta megköszönni a segítséget, amikor a gyereket berántotta az autóba, az anyuka kis huza vona után visszarántotta, végül nála marad a gyerek. A kocsi elindult, de a férfi visszaszólt, hogy "úgyis elviszem". Anyuka a rendszámot megjegyezte.

A rendőségen kiderült, hogy a rendszám egy román Dacia rendszáma volt, nem a Mercedesé. A rendőrök elmondták, hogy az elmúlt 2 hónapban 17 kisgyereket vittek el így, nyomtalanul. A csokiban valószínűleg nyugtató lehet, azonnal kiviszik őket az országból, az egész utat átalusszák. Nem bíztatták a szülőket, azt mondták biztosan nem lett volna meg, ha elvitték volna.
Ovodáknál, iskoláknál, játszótereknél, bevásárlóközpontoknál vadásznak.

Nem tudom,talán igaz is lehet... :roll:


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Honey!

Nagyon boldog fél éves miniszülinapot Patriknak!!! :-)
Láttad, hogy korábban írtam, hogy nem kaptam meg a képeket? Valószínűleg nem jó címre küldted. :-(

Emőke!

Norri nevű társunk kisfiának Dr Szentannay Judit az orvosa. Véletlenül a héten pont elkísértem őket oda. A Március 15-e u. domb felőli végén az egyik 10 emeletes alatt rendel. Egy villanásra láttam és tényleg nagyon szimpi volt.

Brigi!

Hát, igen. Centivel mentünk babakocsit nézni. :-))) Már nagyon várom, hogy megjöjjön!


Keresztelő kérdés:
Az én férjem is teljesen ateista, így inkább az én kérésemre történt. Én úgy voltam vele, hogy ez legyen meg, később dönthet, hogy akarja-e gyakorolni a vallást, vagy sem.

Fogunk még nincs! :-D

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Ja!
De retttttttentően folyik a nyála, tegnap csak három előkét és két fölsőt használtunk el emiatt. :-)))))))))))))))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Falevél!

Hol is van az Quelle bolt?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Hát nem tudom igazak -e ezek a hirek szerintem azért bemondták volna a híradóban ha igy van!

Patrik babának boldog hófordulót!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Patrikanak boldog hó.fordulót!!!!

Ádikának Bolsog egy éves születésnapot!!!!!! :wink:


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Kicsit megkésve, de nagyon boldog szülinapot kívánok Ádinak és boldog féléves szülinapot Ágikának! S persze Aziznak is boldog hófordulót! Mindjárt ő is egy éves lesz!:-)

Mano
Melyik étteremben lesz az ebéd? Remélem jól sikerül a keresztelő!

Nóri
Csodaszép Sárika! Nagyon cuki kislány!

Noémi
A Quelle bolt a Bocskai sétányon van, bent az udvarban. A Rákóczi utcán a DM-nél bemész az udvarba és bizti megtalálod.

Dorka nálunk most nagyon nyűgös. Alig akar aludni, állandóan húzza a lábát, vagy a keze van könyékig a szájában. Már nagyon el vagyunk fáradva. Az a szerencse, hogy Petike nem ébred fel rá.
Tegnap voltunk Petikével ovis nyílt napon. Alig akart hazajönni. Remélem később is ennyire fog neki tetszeni, feltéve, ha felveszik. Azért nagyon bízom benne. Olyan fura érzés, hogy már ovit kell keresnünk. :cry:

Mennem kell, Dorka kemény 20 percet aludt.
Nálatok mennyit alszanak napközben a gyerkőcök?

Sziasztok
Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Mandula!

Ádinak nagyon boldog 1. szülinapot!!!!!!!!!!!!!!!!


Andi!

Tegnap teljesen véletlenül összesen 3 órát aludt napközben Bálint, de ebben az is benne volt, hogy tegnap nagyon korán kelt. Órákkal hamarabb, mint szokott. Egyébként max egy órát szokott és akkor szerencsém van! :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy tetszik Nektek a szemüveges Aziz! :)

Most gondban vagyunk a babakocsizással, az apja mindig kivette, és tegnap már velem is ordított végig, míg sétáltunk. :x Remélem visszaszokik, nagyon mérges vagyok a férjemre emiatt... Előtte nagyon szerette. :(

Noémi: köszi szépen, és remélem Nektek is összejön Horvátország a nyáron, nagyon szuper hely!! :) Jó lehet ez a foglalkozás!
Láttad Jázmint? :) Aranyos pici lány?

Mogyó: névadót miért nem csináltok? Az nem templomban lenne, nálunk a családban több gyereknek is ez volt, például én is így vagyok keresztanya. Szerintem ez is egy nagyon szép dolog. Mi is ilyenre gondoltunk, templomban nem lehetne, mivel muzulmán a férjem és Aziz is.

Falevél: nagyon édes Sára, egyre nagyobb! A nagynénijére meg hirtelen azt hittem, hogy Nóra a Barátok köztből! :)

Nálunk 2 fog van, már jó nagyok, és jól meg lehet harapni az ujjunkat vele. Felül még semmit nem látok.

R. Ildi: ha véletlenül olvasol akkor puszilunk mi is, meg a gyönyörű kisfiadat! (megnéztem az iwiwen) :D

Szép napot!
K.

Lilypie Maternity tickers


Noémi: Andi jól leírta, a Bocskai sétányon van a bolt.

Timcike: a www.origo.hu weboldalon volt tegnap, hogy ez a sztori egy nagy kamu. A rendőrség vizsgálódott, de nem talált senkit és semmit, valaki kitalálta. Csak azt nem értem, hogy ki az aki ilyenekkel szórakozik.

Kép

Kép
falevel2
 
 


Andi: sajnálom, hogy Dorka ilyen kis nyűgi! Remélem hamarosan jobb lesz! Nálunk Aziz 3-szor fél-egy órát alszik, de tegnap volt vagy 4 óra összesen, nem tudom mi volt vele...

K.

Lilypie Maternity tickers


Kriszta: ő nem Nóra a barátok köztből, hanem a kisebbik húgom, Anna. :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


falevél-köszi az infót.Hát én sem akartam hinni a fülemnek,dehát gondoltam,csak megirom nektek.Mindig találnak ki ilyen sztorikat,csak nem tudom mit akarnak elérni vele. :evil:

Atticy 3 órákat alszik mostanában délbe.Délután meg egy ketőt.Igy rengeteg szabadidőm van. :wink:


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Nállunk is változó kb. 3 órát alszik a kisasszony!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Honey: Patriknak BOLDOG HÓFORDULÓT!

Noémi: megértem a centit! :lol:

Kriszta: Megértelek a babakocsi ügy miatt! Nálunk anno Bencénél volt gond, mondjuk azóta is, hogy apa mindig vitte a nyakában mikor bölcsibe jöttek-mentek, és utál gyalogolni azóta is. Ha csak teheti, felkéreckedik apához! :D Nem semmi portéka!

Andi: Dorkát én is sajnálom, hogy nyűgi!

Nálunk általában két órát alszik Dani! Most délelőtt aludt egyet, és most újra alszik!
Vendég
 


Lányok!

Látom, már, hogy miért van ennyi időtök netezni! Hát, Bálint nem alszik ennyit! :-))))))))))))))))))))))) Ha véletlenül alszik, akkor tuti, hogy épp babakocsizunk, vagy ha nem, akkor gyorsan próbálom behozni a házimunkát. :-)
De most nem lehet egy szavam se, mert több, mint fél órája játszik egymagában! Fekszik a játékhalom közepén és hol ezt rágcsál, hol azt! :-)))

Timcike!
Én nem tudtam, hogy merjem-e Neked írni, hogy ez valószínűleg kitaláció, nem tudtam nem bántódsz-e meg. A tv tuti bemondta volna, ha igaz. A tescos-elrablós kislány sztorija is egy ilyen kitaláció. Egyesek hogy ráérnek ilyen marhaságokon törni a fejüket! Hát nem?! :twisted:
A lényeg, hogy így is, úgy is vigyázunk a gyerekekre. :-)


Bálint hála az égnek nagyon jól elvan a kocsiban. Az se baj, ha nem mozog. :-)
Erről jut eszembe! Felhívtam a boltot /Faktum/, hogy mi újság a kocsival. Hát, még meg sem kérdezték! Azt hittem, eldurran az agyam! Én meg itt várom! /NAGYON!!!/ És vérzik a szívem, mert ma láttam egy ugyanolyat! ÉNISAKAROM! :-)

Falevél, Andi!
Köszi az infot! :-)

Mogyo!
A névadó az tényleg nagyon jó ötlet! Kriszta! Szuper vagy!
Nekem volt mind a kettő! :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Mogyo: Tényleg, nálunk most szeptemberben volt a két fiúnak egyszerre a névadója, és nagyon jól sikerült, meg szép is volt!
Vendég
 


az hogyan néz ki?? :shock: mármint a névadó??

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Brigi: bocsi, az előbb elfelejtettem írni Neked! :oops: Szóval a szandit nem igazán tudom összevarrni, mert akkor nem tudnám fel-le húzni róla. De édi Bence, milyen igaza van, hogy nem szeret gyalogolni! :lol: Apa nyakában sokkal jobb a kilátás is! :) Aziz most nem sírt, úgy látszik elfelejtette a dolgot. Bepróbálkozott, de aztán elfogadta, hogy babakocsiban a helye. :D

Noémi: nem semmi bunkók a Faktumban, már bocsánat! :shock: Majdcsak meglesz! Nem irigyellek Bálint alvókája miatt! Legtöbbször Aziz sem alszik túl sokat, viszont ő már hál'Istennek elvan magában, csak legyek azonos légtérben. :D

Falevél: szép a húgod, és picit tényleg emlékeztet arra a színésznőre! :wink:

Ennn: ez olyan picit mint a polgári esküvő. A polgármesteri hivatalban van, anyakönyvezető tartja, és lehet rendelni, versmondót, éneklőt, pezsgőt, ilyesmiket. Kecskeméten már elég jó pénzeket elkérnek érte, minden szolgáltatás külön ár. Szerintem olyan 20 ezer körül lehet... :?

Nem tud valaki Kecskemét környékén vizsla tenyésztőt :?: A férjem bele van szerelmesedve, és nyáron szeretne egyet hozni. :)

K.

Lilypie Maternity tickers


Lányok!

Megtaláltam az új babakocsinkat a neten!
Felteszem a képet!

Pierre Cardin Beetle a neve! /én is rögtön azt gondoltam, hogy olyan, mint egy kis bogár!/ :-))))))))))))))

Kép A Beetle! :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Lányok!

Ismeri vki a Poppet Bt-t? www.poppet.hu
Rendelt már vki onnan? Mert, ha ilyen kedvesek és segítőkészek a Faktumban, akkor lehet, hogy megrendelnénk innen. Megjegyzem, még olcsóbb is lenne.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Van világossárgában is. Ott van az oldalon mustár elnevezéssel. Szerintetek? Most lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de a narancssárgára nem jönnek nagyon a bogarak?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: nagyon szép! Nem ismerem ezt Bt-t, de nem hiszem, hogy gond lenne, a Faktumban mit igérnek ezek után? Mikorra jönne meg?

Lilypie Maternity tickers


Nekünk is kék-narancssárga, és még nem vettem észre! Szerintem a citromsárgára jobban jönnének.

K.

Lilypie Maternity tickers


Szia Kriszti!

hát én egy kicsit jártas vagyok kuyta témában ha gondolod akkor körülnézek majd neketek!
De gondolom azért egy kicsit minőségi kutyát szeretnétek nem valami szaporitotól!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Kriszti!
Én is azt gondolom, hogy megrendeljük innen. Még postaktg-gel együtt is olcsóbb, mintha a Faktumban vennénk. És itt lenne pár nap alatt. Ott azt mondták, hogy jövő héten majd telefonálnak, hogy tudtak-e beszélni a gyártóval... Furi...
Szóval, azt hiszem, Poppet Bt lesz. Van egy telefonszámuk, azt azért holnap felhívom.
És szerintem is jobb a narancssárga. Ugyi? :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Szerintem jól néz ki nagyon a babakocsi!
Pl nekünk ez nem volna jó a nagy homok miatt!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Nállunk sem mindig alszik a csaj a hintába berakom és akkor tudok netelni vagy fogom és nézi a gépet!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mogyo!
Nektek milyen kocsitok van?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Ennn: a névadó valóban a Polgármesteri hivatalban van. Nálunk Halász Judit zene volt alatta, az anyakönyvezető tartotta, nagyon szép volt, és megható! Valóban lehet egy csomó mindent kérni, pezsgőt, stb. Szerintem lehet ugyanolyan meghitt, mint a templomi, csak itt rajtatok kívül nincs másik gyerek. Ez viszont nekem nagyon szimpatikus volt!
Vendég
 


Én eddig még csak olyan keresztelőn voltam, ahol csak az adott gyereket keresztelték. pl a piárban is
Én csak régen a cocializmusban tudtam ilyen névadóról, amit a szülő munkahelyén tartottak és össznépi ivészat volt

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Én képeken láttam,hogy több gyerek volt egyszerre! Sőt anno én is olyanon voltam.
Ezt a névadót én is azt hittem,hogy már nincs, anno nekünk is ez volt! De van, és tényleg, aki nem akar keresztelőt, de a keresztszülőknek meg mégiscsak jólesne vmi, erre tökéletes. És ennek is megvan a hangulata. Megvan videón, de nem tudom hogy tudnám neked megmutatni, hogy milyen! Már ha érdekel.
Vendég
 


Noémi-szerintem is a narancs sokkal job,mint a sárga.Nekem is sötétszűrke-narancsal van,és nem jönnek rá a bogarak.A sárgát sokkal jobban szeretik.Volt egy polom,ami mindig tele volt muslicákkal,ha olyan hejen jártam,ahol röpködtek.:lol: Nagyon aranyos ez a kocsi.
Én sok rosszat hallottam eről a márkáról,de nagyon kivánom nektek,h.ne legyen semmi gondotok vele. :wink:
Rengeteg új babakocsi van a teszveszen meg a vaterán,és jó árba.Ha gondolod nézz szét ott is.Ez csak egy tipp.Ha akarod elfogadod,ha akarod nem fogadod el.
Én is mikor vettük a mi sport kocsinkat,nagyon szétnéztem,hisz nem egy évre kell,hanem többre,és unisex szint akartam,h.ha kiscsaj lesz a tesó,akkor jó legyen neki is. :wink:

Egyébként nem vagyok könnyen sértődékeny tipus.Ugyhogy lehet ám mondani bátran dolgokat. :wink:


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Képzeljétek tegnap egyedül felállt a kiságyba,és azóta fojton azt probálgatja,és mindig sikerrel jár.Nagyon büszkén néz rám,én persze mindig megsimogatom,mosolygok rá és megdicsérem. :oops:

KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kriszta!

Még korábban kérdezted Jázmin babát! Egyelőre még csak egyszer láttuk a kórházban másfél naposan. Valószínűleg a héten beugrunk hozzájuk egy 10 percre, viszünk ajándékot és húzunk is el, mert nem akarunk nagyon zavarni. :roll: :-)
Horvátországba tényleg nagyon jó lenne eljutni. De természetesen az elsődleges szempont, hogy bababarát szállás legyen. Ha nem jön össze, Magyarországon is jó lenne valami, valahol. Horvátország megvár. :-D

Timcike!

Elég stabilnak néz ki a kocsi. Remélem nem lesz vele gond. Köszi a tippet, ha lesz időm, azokon is körülnézek! :-) Biztosan marad a narancssárga. Úgyis az tetszett meg rögtön. Meg korábban is eldöntöttem, mikor a sportkocsiról szó volt, hogy narancssárga lesz. A mostani kocsink zöld. Mindkettő uniszex! :-) :-) :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Ja! És Timcike!

Gratulálunk Atticynek a tudományhoz! :-)))))))))))) Nagyon ügyes!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Atticynek nagyon boldog hófordulót kívánunk!
Nagyon ügyike gratula hozzá!

Hát Noémi anyósék vették a babakocsit a tescoban 20000 ft-ért hát olyan is bár a babahordózó része nagyon jó!
Most szombaton vaszünk egy nagykerekűt mert ez bolygós és alig lehet tolni a nagy homokban!

Hát ma nagyon szar éjszkánk volt kb. 2-ig állandóan fent volt és fel is sírt jó volna ha már kibújna az a fogacska mert már nagyon kinozza!
Napközben elvan mert rágcsál vele de éjszka állandóan a cumi kell neki és mivel nem tud cumizni mindig fogni kell!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


noémi-nagyon szivesen. :wink: Köszi a gratulát.

mogyo-köszönöm szépen. :wink: Én arra jöttem rá,ha 2 cumikát teszek be neki a kiságyba,akkor nem sir,mert ha az egyik elveszik,ott a másik. :lol:


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Hát igen ez jó ötlet de Ágika nem tudja bent tartani a cumit gyorsan kieseik a szájából tehát nem tud cumizni viszont igy alszik el ha fogom neki mert amugy szeret cumizmni de csak este napközben elalszik cumi nélkül de este nem probáltam már bár most szopja a hüvelykújját!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Timci!

Gratula a 10. hónaphoz!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


mogyo-fura,h.nem tud cumizni.ezekszerint Ő ujjszopos lesz.Hmmm.én nagyon féltem tőlle,h.nehogy rászokjon az ujjára,fojton,mikor aszájába vette a kis kezét nyomtam be neki a cumit.Mert nagyon nehéz az ujjszopásról leszoktatni.Én már csak tudom,hisz én ujjszopos voltam,és elég sokáig. :oops:

Noémi-nagyon szépen köszönönjük. :wink:


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Én is az ujjszopós voltam és én is elég sokáig... :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?