Új privát üzeneted érkezett!

Meg Lilla is, Erika is és a többiek, bocs akiket kihagytam!!!!
Hol vagytok???Jelentkezzetek!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, de nem tudtam visszaolvasni, csak futólag!

Mágnes:
Veled érzek! Tudom, hogy most min mész át, hiszen én is elvesztettem édesapámat. Nagyon sok erőt és kitartást kívánok!

Magdolnam:
nem semmi a történeted!

Muffin:
Miii??? Nem vette észre hogy terhes vagy??? :shock: :shock: Mi volt rajta, napszemüveg? :lol: De azért tök rendes volt, hogy adta a könyvet! :D

Kép
anda81
 
 


Madolnam:
akkor nem telt valami jól a kirándulásotok :cry: :cry: Sajnálom!

Anda:
Nekifogtál már fogyózni????
És időközben, ha jön a baba, abbahagyod?

Ma este lepisiltem egy tesztet... :?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 

 
 

marti, nem teheted hogy nem írsz semmit a tesztről!!!!!!!!!!!

KépKép
muffin
 
 


Irok Muffin, csak vártam, hogy van-e valaki még itt egyáltalán :oops:

Egy erős kétcsikosat teszteltem!!!!!!!!!!

Ugy elfogott a remegés, hogy féloráig csak kapkodtam a levegőt. Beszaladtam páromhoz, mutatom neki és ő tök nyugodtan mondja, épp ma gondolkoztam el azon, milyen jó lenne egy harmadik... :shock:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


terhesgőrbém :lol: :lol: :lol:


Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Mártikám, nagy nagy gratula!!! Látod látod, mikor másra koncentrál az ember... :D Örülök nektek nagyon. :D

Kép
jenny29
Mór
 
 


Köszi szépen Jenny! :lol:
Igen, már kezdtem elgondolkodni, hogy jó igy két gyerekkel, meg lehet nem birnák még egy terhességet kihordani...és tessék :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Nem tudok aludni a nagy izgalomban, messengren lógok, tesómmal dumcsizunk Angliából, mindent csinálok csak aludni nem tudok :x

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Na megyek, megpróbálok aludni, mert reggel korán kell kelnem :evil:

Jó éjt és szép álmokat mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Szép jó reggelt kivánok mindenkinek!!!

Egy reggeli képecske :wink:

Kép

A felső kazettás teszt ma reggel volt csinálva, az alatta levő meg tegnap este...Mégis a tegnapi sokkal erősebb..... :roll:
Az olcsóbb. valami amerikai gyártmány és csak 117 forintba került :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti: :) :)
Gratula:) De jó na akkor három a mgyar igazság:)


Én is ma teszteltem megint egy szép erős pozírívat. Csütörtökön megyek dokihoz este :)

Kép
csucsu05
 
 


na végre csajok már megint kezdődik a gyerekeső :) tök szuper márti! :) és nagyon vicces hogy pont ez a hónap jött be. az meg még szupibb hogy a párod így reagált, mert ettől tartottál, ugye?
csucsu, a te tesztedről is kérünk képet!!! :) és ma van csütörtök... :) vagy majd a jövő héten mész?
na ez a nap is jól indult, csak nem bírok aludni... :) majd még jövök.

KépKép
muffin
 
 


jó reggelt!

Márti, hát igen.... megtette a hatását a 2 peteérés!!! Gratulálok. Vigyázz nagyon a babára! :)
magdolnam
 
 


Muffin: már lefotóztam de a fényképező vezetékét amit a géphez kell csatlakoztatni azt nem találom. Ha jön a párom haza akkor ő tudja melyik dobozba raktuk. Most hívtam fel de telefonon keresztül nem tudja melyik:( Igérem ma még meglesz a sztárfotó a babáról:)

Jövő héten megyek csütörtökön:)

Kép
csucsu05
 
 


tudjátok mi a fura??? Épp nézegetem a tegnapi 4dt és tisztára mint az apja, meg a nagyapja! Az álla alá teszi a kezét. Rémisztő hasonlóság
magdolnam
 
 


MAgdolnám: Valakitől pedig örökölte ezt a tartást:)

Kép
csucsu05
 
 


de utálom ezt a hülye internetet! Állandóan van valami gáz vele. Nem értem miért. Képeket akartam feltenni, de nem ment. :twisted:
magdolnam
 
 


Magdolnám: sjanos képet ide még én sose tudtam feltenni. Pedig lekicsinyitem megminden de a végén kiirja hiba.

Kép
csucsu05
 
 


Márti!!!!!
Jaj, de jó!!!!!!! Épp a napokban mondtad, hogy küldjek egy kis hányingert......nyugi, küldöm pár nap múlva!!!!!

Csucsu!
Neked is mégegyszer gratu!!

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Nkeemis van hányingerem akkor ide küldted Ditta? :) de nem bánom mert tudom, hogy eg ybabóca okozza a hányingert és hát ezt szerettem volna:) :)

Kép
csucsu05
 
 


igen csucsu, azt írja hiba. Mikor mész meg Ditta is uhra?
magdolnam
 
 


ma reggel volt egy riport a tévében. Az iskolás gyerekekről, hogy némelyik milyen terrorban tartja a tanárokat, na meg a többi hogy vélekedik róluk :shock: :shock: :shock: Hát elképesztő dolgokat hallottam. Sajnos az állam elég szabadságot adott a gyerekeknek és persze nem lehet őket büntetni.... Teljesen kiakadtam tőle, hogy majd az én gyerekeim is vajon ilyen helyen fognak tanulni?????? :shock: Ha van köztünk tanárnéni, akkor ossza már meg velem a tapasztalatait. Véleményét
magdolnam
 
 


magdolnam, én is tanítok, és tényleg nagyon gázosak a gyerekek. Eleve ott kezdődik, hogy a szülőknek fogalmuk sincs róla hogy kéne őket nevelni ezért leginkább sehogy nem teszik. Nincs semmi számonkérés és semmi fegyelem. Így eleve nehéz kezelni őket (pedig én alsóban tanítok, és az is hozzátartozik, hogy mivel én kéttannyelvű osztályokban tanítok angolt, azért én mégis a jobb esetekkel találkozom). Szóval így indulunk. Aztán nincs semmi eszköz a tanár kezében. Beírhatok ugyan a gyereknek, de a fent említettekből következik hogy a szülő tesz rá. Aztán kb. ennyi. A dolgozatokra csak százalékot lehet írni, és év végén sem történik semmi akkor sem ha az összeset 0%-ra írta, ugyanúgy mehet tovább... Max leírhatod szóban hogy semmit nem tud, de következménye nincs. Aztán így megy ez negyedikig. Amikoris hirtelen a második félévben elkezdenek jegyet kapni és fogalmuk sincs róla hogy az micsoda. És a vicces az egészben az, hogy ha végig egyest adsz, akkor is év végén beírhatod a bizibe hogy elégtelen, akkor is fel kell engedni ötödikbe. És ez igaz minden tárgyra. És innentől kezdve hogy várjuk el, hogy majd a felsőbb osztályokban teljesítsenek? És az a vicces, hogy lehet, hogy ha másodikban meg lehetne buktatni akkor be tudná hozni a lemaradást, de ha ötödikben bukik, akkor már esélye sincs...
na most megyek mert azt hiszem végre megjöttek a munkások! :)

KépKép
muffin
 
 


Magdolnám: Jövő csütörtökön 3/4 5kor mehetünk dokihoz:)

Kép
csucsu05
 
 


mégsem a munkások jöttek...

de a dologhoz az is hozzátartozik, hogy a vidéki iskolákban azért még jobb a helyzet, mert ott ugye a szülők is jobban ismerik egymást és tartanak attól, hogy a másik mit fog szólni... Na mindegy. Szóval kétségbeejtő a helyzet. Az meg megintcsak kétségbeejtő, én nem vagyok rasszista vagy ilyesmi, de ma a magyarországon élő 8 év alatti gyerekek 50%-a kisebbség. Vagyis innentől mi is a kisebbség??? Én csak attól tartok, hogy elvileg mire mi nyugdíjasok leszünk, ennek a korosztálynak kellene majd eltartani minket... És ismét hangsúlyoznám, hogy ismerek felnőtteket is, meg van/volt olyan tanítványom is aki kisebbség, de le a kalappal. Csak sajnos a nagy számok törvénye alapján ők vannak kevesebben közöttük.
Szóval csajok tessék belehúzni és minimum a három gyerek hogy ne csak reprodukáljuk magunkat hanem szaporodjunk is... Hajrá Márti meg Ditta! :)

KépKép
muffin
 
 


Muffin: Miylen munkásokat vársz?

Kép
csucsu05
 
 


hu Muffin ez azért elég kemény!!! És nem lehet a rend szabályozása érdekében tenni valamit??? A barátnőm ovónő és ő szokta mesélni, hogy a gyerekeket egyáltalán nem nevelik.... meg nem értenek hozzá. Azt látom, hogy itt nem csak a gyerekeknek kell nevelés, okítás, hanem a szülőknek is.
Hát az én időmben (pedig nem vagyok huuu de öreg 26) olyan tisztelet volt a tanárok iránt, meg félelem. Persze volt akit utáltunk, de leköpni??? :shock: :shock: nem mertük vagy ilyesmi. Volt pajesz huzogatás, meg körmös, aztán ennyi. Itt vagyunk, és nem szenvedtünk lelki sérelmet. Nem tudom miért ingott meg a tanárok szigora, hatalma. Sajnos ahogy írtad te is, elég gáz...

Csucsu, az már mindjárt itt van!
magdolnam
 
 


MAgdolnám: Igen pont egy hét:)

De a témához vissza térve: Az egész világ tele van agresszióval. Szörnyű!!!! És igen a szülőket is kéne nevelni.

Kép
csucsu05
 
 


mutatni szeretnék valamit. Annyira különleges, olyan kis szakadtkán néz ki, de ezért szerettem bele. A férjem azt motyogja épp az orra alatt, hogy alakulóban van egy plátói szerelem???
http://www.teszvesz.hu/show_item.php?it ... ldt%C3%BCk
magdolnam
 
 


hát igen... mondjuk azért külföldön néhány helyen kedvesebbek az emberek, meg nyugodtabbak, legalábbis ilyennek mutatják magukat.
magdolnam
 
 


Magdolnám: Szerintem is édes. És akkor mst mi lesz?? Ő kell neked?? :)

Kép
csucsu05
 
 


hááát nem is tudom :roll: :roll: apa már elnevezte Rebekának (elnézést a Rebekáktól) hát ez még alku tárgya. :(
magdolnam
 
 


most gonoszul magyaráz, hogy nem vesszük meg, meg ha igazán hozzán tartozik akkor megvár :shock: közben vigyorog
magdolnam
 
 


Magdolnám: ha már el is neveztétek akkor ez komoly:) Mikor mentek érte?

Kép
csucsu05
 
 


hát még győzködni kell. De nem tudom még, hogy mi lesz. Nagyon aranyos. És jól fel is készültem már tengerimalactanból :D úgyhogy akadálya nincs elvileg. A gazdájának írtam egy levelet és meglátom mit válaszol rá.
magdolnam
 
 


még mindig nem lehet képet feltölteni :evil:
magdolnam
 
 


Magdolnám: De jó:) remélem a gazdi hamar vissza is ír. És Rebeca minnél hamarabb bekerül a családotokba:) :)

Kép
csucsu05
 
 


:) apa adta ezt a nevet neki. Hát én is remélem, csak olyan félelem ül bennem, hogy nehogy megint baj történjen. Nagyon körül fogom járni azt a témát, mint az etetés, ápolás, betegségek és mindent megteszek azért, hogy nagyon jól érezze nálunk magát. De mondom, annyira fura érzés.... olyan mintha kételyekkel küzködnék, nem lennék biztos magamban. Pedig hiheteteln édes, hálás kisállatka! Aki megköszöni a szeretetet.
magdolnam
 
 


Magdolnám: sajnos nem lehet elkerülni ilyen eseteket . Hiába készülsz fel minden eset más és más. Ne félj kétszer ugyanaz nem történik meg.

Kép
csucsu05
 
 


Márti! Nagyon gratulálok. Úgy látszik bejött a leszarom hónap :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


:wink: úgy legyen!
magdolnam
 
 


Magdolnám: Igy igaz : ÁMEN:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu, a szíved mélyén milyen nemű bébit szeretnél? Úgy érdekele. Én már nagyon várom Lizát!
magdolnam
 
 


Magdolnám. Zavar van a fejemben. szeretnék egy kisfiút. De a lányom annyira jól sikerült, hogy egy lánynak is örülnék. Sőt!!! Annyi álomszép ruhája van elrakva, hoyg a kistesó jól járna. nagyon sokat költöttünk a lányomra. Van olyan ruha ami nem is volthasználva és hegyekben vannak eltéve.
A férjemnek is mindegy.

Kép
csucsu05
 
 


:) persze hogy mindegy!!! Az egészség a lényeg, csak az ember szíve méllyén azért ott van az hogy fiú vagy lány. Csak erősen koncentrálj arra amit szeretnél és az lesz. Egyébként fura ez a dolog, mert én nagyon szerettem volna kislányt és láss csodát az lett/lesz. Vagy ez véletlen? Van egyáltalán véletlen? Úgy örülök, hogy sikerült!

Ez is egy kismamis hónao meg a múlthavi is!

Ki is fog elsőként szülni? Muffin? Aztán aszem én :shock: Érdekes.... én igazából nem félek (még) a szüléstől, sokkal inkább a beöntéstől. Mert most láttam testközelből a malackámnál :cry:
magdolnam
 
 


Magdolnám: Hidd el nem szörnyű a beöntés. és jobb is ha van az hiszen nem fordul elő semmi kellemetlen a szülés alatt. Amúgy meg annyira fogod akkor már várni a kicsit, hoyg észre sem veszed, hogy megkaptad.

Kép
csucsu05
 
 


fáj? Feszít? Nagyon sokat adnak? Neked mi volt a tapasztalatod?
magdolnam
 
 


Szerintem elviselhető a beöntés, habár elöször én is megijedtem.
Egyáltalán nem fáj, talán egy kicsit kellemetlen....

Kép
Kép
odri
 
 


szóval elviselhető. Hát azért tartok egy picit tőle. Max "kellemes"meglepetésben lesz részem.
magdolnam
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?