Új privát üzeneted érkezett!

Bessy! Nagyon örülök! Remélem lekerülsz a mi táblázatunkba. :) :)
Ja, igen, huncut a mosolya a kis Hercegünknek. Remélem csak fele annyira lesz rosszcsont, mint a férjem. Iszonyat miket művelt kicsiként-anyósom napokig mesélte a főbb csíntetteit.

Tand! Nagyon tüneményes Gréta baba. És milyen sok hajacskája van.

Alexa! Édes lehet Martinka ahogy dömperezik. Na majd a miénk is biztos szereti majd.

Tündi! Igen, úgy van, hogy a 12.héten nézik a toxoplasma-t, wassermannt, meg a hepatitis B-t a véredből. Ennek pár hét , mire elkészül az eredménye. Meg van általános vér és vizeletvizsgálat is.
AFP-re meg vércsoport+ellenanyag vizsgálatra csak a 16.héten kell menned.

Gabi! Jó, hogy bekuksiztál egy picit.

Márti! Örülök, hogy ma hazamehettetek.
n.k.ildi
 
 


Bessy, millió drukk holnapra.

Tand, nagyon cuki Gréta baba.

Mindenkinek köszi a pocidícséreteket. :)

Csajok nem baba téma, de hátha tudtok segíteni. Tudtok Fehérváron olyan helyet ahol magánba vért vesznek? Na meg egy jó diabetológus is kellene, lehetőleg olyan akinek van magánrendelése.

madiani
 
 


Lányok!
Köszönöm a drukkokat! Mindet magamba szívom és holnap is érezni fogom. :wink: :D :D

Tand
Gyönyörűséges a kislányod! Magamra emlékeztet és is ilyen nagy fekete hajjal születtem. :D

Ani
Sajna én nem tudok segíteni. Baj van?
bessy76
 
 

 
 

Bessy, köszi azért. Sajna apcámnak elég magas a vércukra, és orvos ismerős azt mondta hogy feltétlen kezelni kell. Viszont écsapám nem hajlandó az sztk-ba menni, mert tömeg van. Nagyon megijesztettek minket, és én is elkezdtem parázni, komoly baja lehet ha nem kezelik. :(

Ja és van még egy nyavajám. Ma kiderült hogy júni. 16-án lesz a vizsgám. Péntekig kell rá jelentkeznem. Hát nem tudom hogy fog menni. :shock:

madiani
 
 


A cukor nem játék, tényleg mielőbb ki kellene vizsgálni.
júni 16? Amikor Roni 2 hetes lesz? Hááát... Tökös csaj vagy, ha bevállalod :wink: :lol:
bessy76
 
 


Bessy, hát igen, ez a bajom. Mert mi van ha késöbb jön, vagy valamiért ben kell maradjunk a korházba? Az tény hogy tanulni nem fogok többet ha eltolom egy fél évvel. (januárba lehetne még vizsgázni a másik csoporttal) Akkorra viszont azt is elfelejteném amit most tudok. Apácskával meg Ronival mennénk vizsgázni, talán a tanárok is elnézőbbek lennének. Azt mondta a tanulmányis hogy szólna az érdekemben hogy gyorsan végezzek. Megetetem picifiam, aztán beszaladok vizsgázni, apa meg addig sétál vele. (mondtam férjemnek, erre ő: és mit csinálok vele ha sír?, mondom neki azt amit én is tenék:megvígasztalod, kicsit beparázott, megjegyezte hogy anyukámat is vigyük :D )

madiani
 
 


Hülyén hangzik, de azt kívánom hogy a 38. hét környékén szülessen meg :) , az megoldaná a gondom. Apácska a 36 héten született, én viszont a 41-en :shock: :?

madiani
 
 



Bessy! Már reggeltől gondolok Rád ezerel! Minden jól fog most menni.

Ani! Sajnos én sem tudok Neked segíteni. De tényleg jó lenne, ha mielőbb látná doki, mert tényleg nem játék.
Hát a vizsgáddal kapcs.-ban: megálmodtad a jó megoldást?
Ha nem tanulnál többet, akkor szerintem megpróbálhatod.
Roni meg majd kibújik picit előbb. Te kinél fogsz szülni amúgy? Ahogy néztem Schwarczinál a 38.hétig megszűlnek a kismamik. :)
n.k.ildi
 
 


Lányok!!

Képzeljétek, a bal cicimből ilyen átlátszó féle valami jött. Ez mi??? Egy picit talán mintha ragadna is. Lécci aki tudja mondja meg mi lehet ez? Előtej? De nem volt fehér, na meg még csak 18 hetes vagyok.
n.k.ildi
 
 


Sziasztok! :D
Majd jövök! :D
Bessy! Nagyon drukkolok mára! :D :D :D
Ildi!
Igen,előtej! :D
De ne nyomkodd a cicid,az a lényeg! :D
Ja,gratula a kukishoz! :D
Házzal mi a helyzet?! :roll:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Elösször is Ildi: nyugika, az csak előtej! Nekem is régóta van, ami szar benne hogy a legváratlanabb pillanatokba jön, és nem is érzem. Mondjuk a szivacsos cictartóm sokat felszív :)

madiani
 
 


Jó reggelt,

Tand,

Nagyon édes Gréta baba és tényleg hihetetlenül sok haja van. Egyszerűen gönyörü. :lol: :lol:

Ani,

A cukor tényleg nem játék. Én tudom, mert a hugom 9 éves kora óta cukorbeteg. Láttam min ment keresztül mire rendesen beállították és kezelni tudta saját maga is.

Hát azért vizsga ide, vizsga oda, maradjon csak Roni baba végig bent, hogy teljesen megerősödjön a kinti élethez. :lol: :lol: :lol:

Bessy,

ÓRIÁSI DRUKKOK MENNEK MÁRA.

Gondolok rád ma egész nap.

Ildi,

Az biza előtej. A régiek még emlékeznek arra, hogy nekem már az első éles ciklusban elkezdett termelődni az előtej, pedig akkor nem is lettem terhes. A doki vizsgálgatta is, cytológiára küldte, meg tenyésztésre az ÁNTSZ-hez, minden negatív volt. Aztán a második ciklusban terhes is lettem. Emiatt ne aggódj, az a jó ha van. :lol: :lol:

Nibcsike,

23-án hányra van időpontod a dokihoz??? Nekem is kell mennem a 6 hetesre és gondoltam, hogy akkorra kérnék én is időpontot, így veled is talizhatnék egy kicsit. :lol: :lol:

Alexaa,

Emlékszem amikor az enyémek húzták a kis dömperüket. Sőt, volt nekik egy nagy is amibe bele lehetett ülni, és mindig a Bazsi húzta a Danikát. Olyan édesek voltak.
Most azt hiszem majd a babakorszak jön. :lol: :lol: :lol: :lol:

Szilvit láttam ma reggel a kórháznál. De a gyerekeket vittem suliba, siettünk és nem tudtam megállni, hogy váltsak vele pár szót. Remélem összejön nekik ez a házproject. :lol: :lol: :lol:

Kata,

Nem tudok ma menni, mert beszart a mosógépünk és azt mondta a szerelő, hogy reggel 8 és délután 4 között jön. Jó, mi?? :evil: :evil: :evil: Egész nap dekkolhatok itthon. :evil: :evil: :evil:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Ildi, Schwarczinál fogok szülni :) :) :)
Végül jelentkeztem a vizsgára, ma reggel. Azt mondta a csaj hogy szte meg tudja beszélni a vizsgaközponttal, hogy ha rajtam kívülálló okok miatt nem tudok menni akkor halaszthatom.

Andesz, várunk!

Bessy, millió-billió drukk! Várunk a hírekkkel!

madiani
 
 


Köszi, hogy megnyugtattatok. Én is előtejre gondoltam, csak megijedtem, mert nem volt olyan szép fehér színe. Legközelebb megkóstolom. :)

Ani! Na de jó, hogy ilyen rendes a csajszi, hogy halaszthatsz, ha mégsem tudsz menni.

Judy! Akkor kitartás. Már csak 7 óra max, ha az utolsó pillanatban megy a szerelő. :lol:

Andesz! Házzal az a helyzet, hogy az ingatlanos a tulajjal alkudozik, hogy adja olcsóbban a házat, tudod amiatt, hogy van még mit kijavítani rajta(falakon stb) Várunk a válaszra. Közben meg gyűjtünk.

Bessy! Még mindig gondolok Rád. Amint tudsz, gyere a hírekkel!!!
n.k.ildi
 
 


És Ani! Inni-inni-inni!
n.k.ildi
 
 


Jó reggelt!

Mindenkinek köszönöm a dicsérő szavakat!

Bessy
Megy a drukk mára!!!! :lol:

Ildi
Bevallom nem teljesen olvastam vissza, de hol szeretnétek házat venni?

Ani
Szerintem a legfontosabb Roni, és nem a vizsga! A vizsga majd meglesz!

Kép
tand
 
 


Sziasztok Jó reggelt!

Kérdésem lenne. Fehérváron hol van normális 70-80 m2-es jó elrendezésű lakás? Ebben a városban ilyeneket nem építettek?
Tippeket kérek hogy hol keresgéljünk mert el vagyok keskenyedve :(

Bocsi a nyafiért, mindjárt visszaolvasok :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Na,itt vagyok! :D Bocsi,de mostanában,nagyon el vagyok havazva! :D
Tand!
Tényleg nagyon édes Gréta baba! :lol:
Ani!
Szerintem nem lesz probléma a vizsgánál,bátor vagy,hogy bevállalod! :D
Chrissy!
Mi újág Veletek? :)
És Vicuska,Te merre vagy?! :roll:
Ja,mi megkaptuk aztán kerdden a szurit :? ,de így legalább egy darabig le van a gond róla!
Na,rakok pár képet,Patrik bulijáról! :)

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Na itt vagyok!
Persze Tand, nekem is Roni az első és legfontosabb. Azért kértem a véleményeteket mert fizetős a vizsga és hát 26 e Ft-ot nem szivesen dobálok ki az ablakon. Ha nem úgy adódik, majd levizsgázom januárba :)

Tündi, sajna fogalmam sincs. :?

Ildi, iszom-iszom.

madiani
 
 


Sziasztok!

Először is köszönöm szépen mindenkinek a drukkokat, a kedves szavakat, most olvastam el őket és nagyon jólesett :D Bocsi, de mást nagyon nem olvastam vissza, annyit viszont igen, hogy Bessynek kell most nagyon szurkolni, remélem hármasikrei lesznek! :D

felteszek egy képet a drágámról, itt még nem volt fél napos :) most nincs nálam több, mert otthon maradt a gépem kábele, de ma meghozzujk és majd teszek még! Kép Atika

Majd jövök sztorizni is a szülésről, kórházról, még nincs ennyi időm írni... :) Most annyit, hogy le a kalappal Svarci és az Andi nevű szülésznő előtt, nagyon ott voltak, örülök, hogy náluk szültem. Apuci pedig egyszerűen fantasztikus volt, rengeteg erőt és kitartást adott, nem is tudom mi lett volna nélküle!! A kis drágánk nagyon jó baba, már ha van ilyen kifejezés (mindegyik az :) ) nem sír sokat, nagyon ügyesen szopizik és rengeteg tejem van :) Ma éjjel már 6 órát sikerült aludni, na nem egyhuzamban de mégis több a 2-nél... :) volt ma a védőnő, azt mondja egy picikét besárgult, de én nem látom rjata. A bal szeme egy picikét csipás, kapott rá cseppet, egyre jobb neki, csak alvás után látszik egy picit.

Nati, köszönöm a tudósítást!
Kriszti, köszi hogy bejöttetek Martinkával!
Krixta, semmi gond hogy nem tudtatok jönni, tök érthető :D
Többiek, akik felhívtatok, tőletek is nagyon rendes volt, jólesett!

majd jövök, puszi!
Vendég
 


Sziasztok! :)

Judy! :)
Az nagyon jó lenne ha összejönne a találka! :) Én 17:45-re kaptam idöpontot!Remélem sikerül jó idöpontot kérned! :oops:

Ildi!
Én már használok ilyen melltartóbetétet mert már kell!És már "sajna" éjjel is elöfordul, hogy kell! :)

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok!

Bessy: Csatlakozom a DRUKK küldök táborához! :)

Andesz: Jó buli lehetett :) Szupi a torta :)

Márti: Ez a baba tüneményes és nagyon pici :) De jó :) Remélem a szemecskéje is hamar rendbe jön. Mégegyszer gratula a picikéhez :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Márti!
Nagyon aranyos kisati!Gratulálok!!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Tündi
Nem tudom, hogy milyen lakásban gondolkodtok, panelban, vagy sem, illetve új építésűben? Panel 69 m2-es van a palotavárosban 1+3 fél szobás (szerintem elég jó elrendezésű), de panelból nagyobb Fehérváron szerintem nem épült. Van panel 3 szoba halos 69 m2-es a városban több helyen (Sarló és környéke, Palotaváros, stb.) A téglaépítésű lakások elrendezéseit nem nagyon ismerem. Az új építésűeknél szinte mindegyikben van még üres lakás, bár nem tudom, hogy mekkorák).

Márti
Jó, hogy már otthon vagytok. Nagyon édes KisAti!

Andesz
A képekből ítélve jól sikerült Patrik bulija!

Kép
tand
 
 


Sziasztok.
Köszönöm mindenkinek az érdeklődést, aggódást. Jelentem minden rendben van velünk. Betápláltam az agyamba, hogy no ideg. Nincs stressz, csak nyugi. Kizárok mindent ami nem szolgálja a nyugalmunkat.

Shellcat!Csodaszép a babád!!!GRATULÁLOK!

Bessy: Szorítok!De nagyon, hogy minden okés legyen!

madiani: VÁÓÓÓÓÓÓ, mekkora pocód van már!Irigylésre méltó!Gratulálok hozzá. Sajnálom ami apukáddal történt. Sajnos én sem tudok magánrendelőt. De kívánom neki, hogy ne történjen semmi baj, és gyógyuljon meg!

Tand: Jó hogy jöttél. Szívszorító volt, amit írtál. Őszintén sajnálom a történteket. Nem lehetett könnyű sem át sem túlélni. De remélem, hogy a kisbabádból erőt tudsz meríteni a folytatáshoz. Egyébként a közös ismerős Takács Imre. Húsvétkor voltunk Keszthelyen, és az Imi felesége, aki az unokatesóm is babát vár. Mesélte, hogy az egyik ismerőse (te :wink: ) most adott életet egy gyönyőrű babának. GRÉTA. Mondta a nevedet is, és bből jöttem rá, hogy te lehetsz. Tévedek?

Ildi!Nagyon jó kép!MIlyen nagy már!Nagyon jól látszik a kis arcoskája!

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Halihó!

Andesz, mennyi gyerek :shock: Jó buli lehetett és a torta is fincsinek tűnik.

Marti, nagyon szép a kis Drágátok! Örülök hogy jól vagytok és jól viselkedi Atika. A szemecskéjének mielőbbi javulást kívánok.

Alíz, nagyon szépen köszi. Tessék sokat pihizni!

Javítom a táblit és felrakom.

Bessy, mikor jelentkezel?

madiani
 
 


Sziasztok!

Csak beköszönök. Köszönöm a drukkokat, sok erőt adott, mert ma sem izgultam. :D
Megmutatom a babáimat, aztán megyek vissza pihizni. Holnap jövök. :D Kép
bessy76
 
 


Bessy, jaj de szépek :) Pihizz sokat! Aztán ha tudsz jönnni, várjuk az infókat. Most a tábliba se tudok mit írni.

madiani
 
 





Sziasztok!

Ani, csak egy kis módosítás: Kisati 2620 gr volt (én mondtam rosszul Natinak) :)
Vendég
 


Sziasztok!

Márti! De kis édes tünemény KisAti! Annyira szép. Remélem a szemecskéje gyorsan rendbe jön. És örülök, hogy ilyen jó baba.

Andi! Jó buli lehetett valóban. Patrik is jó"nagyfiú" már.

Tand! Bodajkon szeretnénk, bár most egyik ismerősöm Pákozdon ajánlott egy most épülő házat. 100nm garázzsal. Júniusra kulcsrakészen adják át. 18millió, de felvehető rá a szoc-pol, így ugye lejön majd 2,4millió. 3 szoba, plusz nappali. És 2 fürdőszoba van benne. Most hétvégén kimegyünk megnézni. Igazából jobban megéri mint a bodajki.
Majd jövő héten beszámolok, hogy tetszett.
Gréta hogy van? És Te hogy bírod?

Bessy! Nagyon szép! Szerintem sikeresen ment a drukkunk.

Alíz! Köszönöm szépen. Pihizz sokat, csak a babára koncentrálj!

Ibi! Nekem még csak egyszer fordult elő(mármint amit észrevettem). Bár ahogy Ani mondta, a szivacsos melltartó sokat beszív. :) :lol: Amúgy hol lehet venni ilyen melltartót, vagy betétet? És ez eldobható, vagy mosható?

Ani! Tetszik a szülinapos tábla! Ügyes vagy!
Örülök, hogy iszogatsz!
Nektek már minden megvan Ronihoz/ Roninak?

Sok puszi mindenkinek!
n.k.ildi
 
 


Ja, Ani! Te hova jársz intim tornára?

Most indul április 14.-én egy 10órás a Sziget utcába. Lányok! Aki szeretne jönni, szívesen megadom a szervező telefonszámát, vagy e-mailcímét.
n.k.ildi
 
 


Márti,
de örülök, hogy otthon vagytok!!!!!! No meg annak is hogy KisAti ilyen jó baba és hagy pihenni. Szuper, hogy van tejcsid!!!!! Meddig maradtok anyukádéknál? Hogy megy az együttélés??? :shock:

Alíz,
örülök, hogy jobban vagy, pihizz sokat!!!

Andesz,
hűha, volt ám gyerkőc rendesen!!! De olyan aranyosnak tűntek :P Patrik biztos jól érezte magát :wink: (láttam lánykák is voltak :oops: )

Ani,
sajna én se ismerek semmit, de remélem Apukád mihamarabb kap kezelést és rendbe jön!!!!!
Szerintem a vizsga Apa segítségével menni fog, ha meg nem, akkor tuti engedik elhalasztani!!

Judy,
Barbika hogy van? Nyugisabb már? Mosogép rendben?

Kata,
Gery baby????? Régen jelentkeztél!!!!!
Köszi a múltkori babahordozókat, igen keresünk, majd most állok neki intenzívebben a "vadászásnak". Peg peregonak kellene lennie annak is... Köszi, ha még tudsz segíteni!!!!

Kriszta,
minden nap hallgatózunk ám, tegnap Apa mondta, hogy na majd ő, persze ő se hallotta a szívét csak a mocorgását :wink: Réka jól van?

Kriszti,
Ti jól vagytok? HOgy van Martinka szeme és a vérszegénysége? Tudod már adni a cseppeket?

Alexa,
dömperes kép nincsen? Olyan szívesen megnézném, ahogy húzza... Olyan édes és zabálnivaló lehet!!!!!

Bessy,
hurrá-hurrá, már kismami vagy te is!!!! Gyere majd és mesélj!!! Meddig maradsz otthon?? Mikor tesztelhetsz??

Andi,
nahát, micsoda gyönyörűség Gréta baba. Fantasztikus haja van!!!!! Anyósod meddig lesz nálad? Gyere gyakrabban és hozz képeket, olyan jó nézegetni őket!!!

Tündi,
lakással mi a helyzet?

Ildi,
drukk, hogy sikerüljön alkudozni!!
Vendég
 


Ágica,
te ma mész RL-hez, igaz??? Gyere majd és mondd, hogy mit sikerült intézni, hogyan tovább!!!!! Drukk nagyon!!!

LÁNYOK, KÉRDÉS:
Megírnátok, hogy kinek mikortól volt előteje? Most már engem is kezd izgatni ez a kérdés...

S még arra lennék kíváncsi, hogy kinek sikerült a szülés gátvédelemmel, gátmetszés nélkül? Ha jól emlékszem Kriszti, Gabi és Andesz. Van még valaki???

Köszi a válaszokat előre is!!!

Nálunk minden okés, anyukám hazament, most olyan csöndes a ház... és a szél is fúj... De ma lesz időm levelekre válaszolni és beírogatni a kölcsönkapott rucikba a tulaj nevét :wink:
Holnap Apa megint dolgozik, így egyedül leszek :cry: :cry:
Viszont mindjárt nekilátok fincsi kalácsot sütni :P :P nyam-nyam, tegnap nagyon megkívántam :wink: hm, meg mást is :oops: :shock:
Vendég
 


Ági,
válasz priviben ment!
Vendég
 


Nati! Én most vettem először észre előtejet a 18.héten.
A gátmetszés nélkül szülők táborához majd én is szeretnék csatlakozni. Jó lenne, ha sikerülne. :)

Jó sütést!
n.k.ildi
 
 


Jó reggelt,

Márti,

Nagyon szép KisAti. Ügyesn összehoztátok :wink: :wink: :wink:
Szemecskéje remélem hamar rendbejön. :lol: :lol:

Andesz,

Jó kis buli lehetett. Csodálom nem őszültél meg a sok gyerektől. :lol: :lol: :lol: :lol:

Bessy,

Tök érdekes ez a kép. Miből lesz a cserebogár!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Gratulálok hozzájuk. Hamarosan a pocakodban fognak rugdalózni.

Nibcsike,

Sajna a randi nem fog összejöni, mert tegnap este jutott eszembe, hogy 22-én meg fog jönni. Már teljesen el is felejtettem milyen ha az ember menstruál.

Roni,

Így is kell, csak pozitívan és nem lesz semmi gond, csak vigyázz magadra és pihizz amenyit csak tudsz.

Ani,

A kis tábliból kihagytad Bazsit és Danikát.

Ildi,

Én a melltartbetétet a Rosmannban veszem. 300 ft körül van egy dobozza babydream a neve. Nagyon jó. :lol: :lol:

Nati,

Sajna Barbi most sem nyugod. 20 perceket alszik csak, kivéve ha anyunál kiteszem a babakocsiba, ott képes 2 órákat is aludni.
Még mindig sokat sír szegényke.

Mosógépünknek annyi. Csapágyas lett, kb 25 000 ft lenne a min javítattás. Annyit nem szánok rá. Veszünk egy újat. (csak még azt nem tudom miből. :roll: :roll: :roll: :roll: )

Nekem ahogy már írtam a teherbeesés előtt elindult az előtej. Nem tudni mitől. Emberre válogatja, hogy kinél mikor indul el.

Kalács nyami, küldhetnél egy kicsit neten keresztül. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt!

Márti, javítottam!

Ildi, nagyjábból mindent megvettünk már Roninak. Apróságok még vanna, de azt majd lassan beszerzem. Holnap festjük (azaz a kedves barátain festik) a szobáját. Utána jön a butora, és elhívom anycim és nagytakarítunk. Aztán végre moshatom a kis ruháit és rakhatom el szépen. Jaj de jó lesz.
Hát ez a ház dolog nem eccerű. Lehet jobban járnátok a Pákozdival.
Intimtornára dr. Tarné Bodó Katalinhoz jártam (a lakásán tartotta). Én is oda akartam járni ahova Te, csak akkor amikor kezdtem csak szerdánként volt és az nekem nem volt jó a suli miatt.

Jut eszembe suli. Képzeljétek jelentkeztem a vizsgára: júni 9-10-én lesz végülis, de ha Roni miatt nem tudok menni "csak" az 1/3-át kell kifizetnem a vizsgának. Megbeszéltük itthon hogy próbáljam meg (8000 Ft-ot bukok ha mégse megy), viszont ha sikerül akkor túl vagyok rajta.

Nati, sajna nem emlékszem hogy mióta van előtejem. A kalácsból küldhetnél nekem is,....nyitom az ablakot. :)

madiani
 
 


Judy drága, a szülinaposra gondolsz? Ott vannak csak nem tudom a dátumot :oops: Kérlek írd meg és javítom is!

Andesz, kérlek te is Patrikét. Tudom hogy most volt, de nincs kedvem visszaolvasgatni.

madiani
 
 


Sziasztok Lányok!

Bessy: Örülök nektek :) Pihizz sokat vigyázz magadra :)

Nati: Lakásügyben sehogy sem állunk sajnos. Már kezdem unni a hirdetéseket olvasgatni. Remménytelennek tűnik az egész.

Ágica jövőhéten megy pénteken ha jól emlékszem. Ágica! Jobban vagytok?

Tegnap este megint mondta a kisfiam hogy fáj a pocija. Gondoltam megint szórakozik, de később mondta: "Anya most tényleg fáj a pocim" és nagyokat lélegzett.
Na gondoltam most ez komoly.
Odamentem hozzá hogy mit is tehetnék. Felült és szegényke az ágyába kipakolta az összes mumukát ami a pocijában volt :(
Aztán nagyonkat lélegzett hogy hű... Már jobb.
Aggódom. Alig eszik akkor mi feküdte meg a pocikáját. Láza nincs egyéb baja nincs.
Nem tudom mi lehet a gond. :(
De vígasztaltan hogy nem baj kipucoljuk az ágyát ne aggódjon. Mehet a nagy ágyra pihenni. Olyan édi volt és nem sírt. Bátran viselte megpróbáltatásait.
Szerintetek elvigyem dokihoz? De ha elviszem mit mond rá? Honnan tudná mi ez? Felesleges kellemetlen vizsgálatoknak meg nem akarom kitenni.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Ani,

Ja látom már, bocsi. Már vak is vagyok. :lol: :lol: :lol:

Bazsi 1999.03.14
Danika 2000.11.23

Képzeljétek, alig hogy elvittem suliba a fiukat, felhívott Bazsi tanárnénije, hogy Balázskának fáj a feje és szésül, meg melegnek érzi. Gyorsan visszarohantam és hazahoztam. Láza nuku (36,3) meg most már a feje sem fáj és csak kicsit szésül. Nem tudom mi a frász van vele. Lehet csak suliundor. :lol: :lol: :lol: Azért délután megmutizom a dokinak. Holnap horgászversenyre menne, remélem nem lázasodik be addig.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


szésül=szédül.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Tündi,

Jobbulást Barnikának.

Én azt tenném, hogy ma diéta és ha még hány akkor vinném dokihoz. Feleslegesen én sem rángatnám szegénykét.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Tündi, szia!

Oh sajnálom Barnika pocakját. A dokit nem tudom (én elég parás vagyok) talán ha nem jelentkezik megint a hányás és más tünet sincs akkor csak elrontotta valamivel. De azt is hallottam hogy hasmenéses hányós vírus van. De nem ijesztgetni akarlak csak én elég parás vagyok.
Tényleg Barna vagy Barnabás a keresztneve? Barnabást írtam a tábliba, szólj ha nem jó!

Csajok, Ágica jövőhéten megy dokkerhoz. Ő már jobban van, de Dorka nem. Sajna tegnap szurit is kapot mert nem ment le a láza. Ma mennek vissza a dokihoz, biztos jön amint tud.

madiani
 
 


Ani!
Patrik március 27.-én született! :D
Köszke! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Andesz,

3. babára gyúrsz???????????? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?