Új privát üzeneted érkezett!

Panda,

Köszike az infót! Már kezdem bánni, hogy vasárnap nem néztünk ki, na de majd 19-én!
A szopipárna nekem is megérkezett, nagyon kényelmes vele aludni.
Igaz a párom panaszkodik, hogy zörgök vele éjszaka :lol: Engem nem zavar :lol:

Zöldi,

lemérem hamarosan

Lafi,

szavaztam :D

Petitpois?

Kép
viri8
 
 


Köszi!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Köszi a sok jó tanácsot gyulladt mell ügyben!

Fendike,
állítólag az nem normális, ha túl hamar elmúlik a vérzés (ezt a védőnő mondta). Én 3,5 hétig véreztem. Tényleg, mikor fog újra megjönni a mensi?
Nekem is hiányzik, hogy kimozduljak, de én szeptember óta vagyok szobafogságban.

Szerintetek ilyen időben hogy öltöztessem fel a gyereket sétához, illetve erkélyre kirakáshoz? Pl. body, vastagabb rugdalódzó, overall, sapka, takaró elég?
Azért nem merem szegényt eleget levegőre vinni, mert nem tudom, mennyi hacukát adjak rá.
gömböcske
 
 

 
 

Gömböcske, eggyel többet mint amit magadra vennél, amit írtál elég...ha olyan az idő mint hétfőn kedden, takaró nem is kell....tegnap rejtunk vékony rugi volt satyek, body és ennyi.
Vendég
 


Gömböcske,
Body, rugi, sapka, bundazsák és vékony takaró.
Vendég
 


Gömböcske!
Én is néha bajba vagyok, mennyire öltöztessem fel, ha kiviszem a levegőre. Én is úgy öltöztetem, mint pandus, de ha fúj a szél, akkor +1 vékony sapka is, a füle miatt. Én minden nap kiviszem, ha fúj, ha esik, Zsombi nagyon szeret a levegőn, ha más nem akkor a teraszra, de imádunk sétálgatni is! :D

Fendike!
Tök normális a depis hangulatod, én is átestem rajta, 2 szopi közt bízd vkire a babát, és menj el vásárolni, nekem már a SPAR is óriási élmény volt! :D
Szuper, hogy Máté ilyen nyugodt baba, akkor nincs is gond éjszaka, ugye? Nálunk annyi, hogy időnként betettük magunk közé, és nagyon tetszik neki, legszívesebben ott aludna, de azt nem akarom, mert onnan kirúgni nagyon nehéz lesz, pedig én is úgy imádom, ahogy ott szuszog mellettem! :wink: Képet mikor teszel fel, olyan kivi vagyok rá, biztos nagyon édes!!!
Ja, tegnap én is kipróbáltam a hónalj poziciót, mert amúgy már nem kellett neki, és én lepődtem meg a legjobban, hogy még 10 percig szivta, nem is gondoltam volna!

Coca!
Köszi, akkor neked nem lesz gondod szopi témában! :wink:

Lányok!
Szerintetek létezik, hogy reggel 5-kor cicire tettem, és kb. 5 :wink: perc szopi után elég volt, jót mosolygott, és visszaaludt!? Utána 8-kor ismét ugyanarra a cicre tettem, kb. 8-10 perc után ugyanaz a szitu, és 10:30-kor jelzett legközelebb, de akkor sem ordítva! :shock:

Kép

Kép
donika
 
 


Zöldi,

Szopipárna méretek:
a belső hossz 130cm; a külső 150 cm; középen az átmérő 80 cm

Kép
viri8
 
 


Sziasztok!

Zöldi :P
Az én párnám méretei ugyanazok, mint Virié! :D

Viri :P
A halászcsárdában halászlét nem ettem, mert nem kívántam, de ettem rántott süllőt sült burgonyával és paradicsom salátával, akkora adagot kaptam, hogy nem bírtam mind megenni, de majd szét durrantam!

Donika :P
Nyugodt fiad van! Lehet csak a közelséged akarta érezni?

Lafi :P
Szavaztam :wink:

Véda :P
Szoktál a lányoddal arról beszélni, hogy tesója születik, igaz? akkor gondolom, ha elmondod neki szépen, hogy ez azzal jár, hogy pár napig te bennt leszel a kórházban, akkor szerintem nem lesz semmi baj! :wink:

Fanni :P
Hogy vagy?

Lányok!
Segítsetek nekem! Mennyi rugdalozóra lesz szüksége a babának? 56os méretből van már neki 6 db, és 2 napozó, 62-esből még nincs csak 1 db. Elég lesz ennyi vagy vegyek még? Arra gondoltam, hogy 62esből veszek még neki párat!Én eddig bodykból spájzoltam be!
A férjem már így is ki van akadva, de ha arra gondolok, hogy többször át kell öltöztetni, akkor nem lesz elég a 6 db. :roll:
Mert a védőnő is azt mondta, hogy elég 5-6 darab, de nem tudom. Merjek még 56osat is venni vagy inkább 62eset?

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kisfóka!
Én 62-es méretet nem igazán vennék, azzal még ráérsz. Mi is kaptunk már 62-es rugikat, de venni nem vettem. A 6 db rugi, és ugyanennyi bady egyelőre elég indulónak, aztán majd meglátod. Az is lehet, hogy mire megszületik Gréta, addigra nagyon meleg lesz, és leginkább badyt fog hordani! :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Fóka, köszi.
56-osból kell 5-6 body és rugi és ennyi, egyelőre.
Vendég
 


Donika, Lafi :P

köszi szépen, akkor nem veszek többet! Persze, ha jó áron látok valamit, akkor úgyis elcsábulok! :wink:

Lafi!
Minden nap lehet szavazni, mert ha igen, akkor minden nap megteszem! Mit lehet nyerni?

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Fóka minden nap, jövő szerdáig!Rucikat lehet nyerni....én itt ülök a gép előtt és 60 percenként nyomok egy szavazatot...4 emailcímmel...
Elcsábulni lehet, de ha csábulsz, az már 62-es legyen :lol:
Vendég
 


Lafi!
Oké, akkor másik mail címemmel regisztrálok és szavazok még! Meg este a férjem is! :D Oké, az már 62es lesz! :wink:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


kisfóka írta:A férjem már így is ki van akadva, de ha arra gondolok, hogy többször át kell öltöztetni, akkor nem lesz elég a 6 db. :roll:
Mert a védőnő is azt mondta, hogy elég 5-6 darab, de nem tudom. Merjek még 56osat is venni vagy inkább 62eset?

férjedurad min van kiakadva? nézzen körbe neki hány pólója/ingje van :wink:

én heti 1szer mosok, ezért nálam a 7 az a minimumszám 1 méretből, de inkább 10. 5-6 szerintem kevés, vagy akkor 2-3 naponta mosnod kell.
rugiból nekem elég kevesebb, ha nem koszos én nem cserélem naponta.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Nos, másik mail címmel is regisztráltam, és már az előzővel is szavaztam még 1szer! Ráérek, amíg férjem nem jön haza, és elfoglalja a gépet, addig szavazgatok minden órában! :lol: Remélem nyerni fogtok!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Hali lanyok,

mi meg mindig ketto az egyben...Holnap megyek ujra CTG-re.

Lafi,
en is most regisztraltam es mindjart szavazok is:)))

Kép
petitpois
 
 


Orsi :P
Köszi! Mindig azt mondja férjecském, hogy több ruhája van a gyereknek már, mind neki, persze ez nem igaz! :lol: Bodyból van 11 darab, az bizti elég lesz, gondolom! Persze, lehet venni is még, ha kevésnek találom, csak akkor már nem biztos, hogy ezen fog járni az agyam! 8)

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Fóka, Petitpois, de aranyosak vagytok, köszönöm!
Vendég
 


Szia Kisfóka!

Mi 56-osból 4 db-ot vettünk, a többit kaptuk (igaz a Kenguruban, vettük amit vettünk, és ott kisebb az 56-os a többi 56-os méretnél, vagy a többi helyen nagyobb), de kb 2-szer vagy max 3-szor volt rajta, mert nagyon nőnek a babák. De ha nem Kenguru, akkor tovább lesz jó neki. Azért inkább nagyobbakat érdemes venni, hogy tovább tudd használni.
gömböcske
 
 


Megjöttünk doktor bácsitól :D


Olyan jóóóóóóóóóóóóóóó :D Nagyon megdícsért engem, és a kisfiamat is. A gyönyörű laboreredmények, a mértékletes (amit hú de nehéz megállni) táplálkozás, és a tájékozottságom miatt :oops: :D Csabi azért lett megdícsérve, mert tartja a koponyavégű fekvését, a köldökzsinórt egyelőre nem tekerte magára, és előírásszerűen gyarapodik. Most 75 mm a BPD-je, és 1000 gramm a becsült súlya.
A méhszáj zárt, és hosszú. A méhlepény teljesen "friss", nincs rajta sehol meszesedés :D
Nagyon boldogok vagyunk :D
2 hét múlva megyek a kötelező UH-ra, a rendelőbe. Ott fotót is kapok majd, és több "méretet". Már azt is nagyon várom!!!

Később még jövök!

Véda
Vendég
 


Véda :P
Gratulálok!
Nincs a méhlepényen meszesedés? Azt UH-val nézik? Ilyet még nekem nem is néztek :oops:

Kisfóka :P
Jól vagyok köszönöm :P
Én bodykkal már egész jól állok, rugiból van még csak talán 1 vagy 2? Persze az a drágább...

Viri :P Coca :P Kisfóka :P
Szerintem többféle szopipárna méret van! Nekem elvileg 160 cm-s lesz, de létezik 190-es is!

Viri :P
Te honnan rendelted?

Lafi :P
Mindjárt visszalapozok és szavazok is!

Lányok :P
Voltam terheléses cukron. Háááát nem tudom. Az a lötty valami rémes volt, pedig magam készítettem, s belecsavartam egy teljes citromot :shock: Ráadásul miután megittam, az első fél órában olyan jó kis kótyagos-kóválygós voltam, s még a kezem is remegett. Kíváncsi leszek az eredményre. Gondolom holnapra készen lesz!?
Aztán persze kicsit még csámborogtam, konkrétan 1,5 órát mászkáltam és a végére olyan húzást éreztem alulról, hogy egészen megijedtem. Úgyhogy ágybabújtam egyből, ahogy hazaértem. Remélem, nem csináltam semmi rosszat :oops: pláne, hogy még mindig érzem. S ha ez így megviselt, hogy fogok én börzézni? :shock:
Mondjuk a pihi rám is fért, mert tegnap nem vettem be semmit a kezdődő migrénre, így viszont egész éjszaka volt egy pici fájdalom a fejemben, az elejét ugyan kialudtam, de alapjáraton ott maradt és ott is van. Sajna vissza kell fogjam a számítógépezést, mert már többször is az indította be a migrénem :?

Jó hosszú lettem...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Lafi :P
Szavaztam, de csak miattad!
Sajnos minden ilyen játékot címgyűjtő átverésnek tartok... ahol többnyire már a nyertes is régen megvan... Nade ne legyen igazam :wink:
Roppant édes fotóval indult amúgy Hunor :D
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Megjöttem. Jó nagyot csavarogtunk.

Szopipárna adatokat köszönöm, de a henger átmérője is érdekelne, köszi :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Fanni,köszönöm,én is sejtem,hogy valszeg megvan már a befutó,de azért bízok....hátha....és igen,irtó édes ott,kaja után büfire várva :lol:
Vendég
 


Zöldi!

Lemértem mégegyszer! Belső hossza: 125 cm, külső hossza: 140 cm, a henger átmérője kitömött állapotban 80 cm!

Lafi!
Szavazok folyamatosan, ha rajtam múlik, nyertek! minden órában, stabil 2 szavazat egész délután! :lol: Hátha...

Fanni!
Akkor Neked sem kellett ott várnod 2 órát a vérvételre?
Pihenjél, nehogy baj legyen!

Gömböcske!
köszi Neked is az infót! :wink:

Petitpois!
Drukk holnapra! Készülődjön már kifelé a kicsi! :wink:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kisfóka :P
De igen! Ott kellett maradni, csak egy emelettel lejjebb mentem, mert ott kényelmesebb volt.Utána mentem "sétálni". Gobelineztem amíg vártam, kész is a nyuszi, csak kis korrekcióra szorul itt-ott, holnap felteszem :)
Gratulálok a 30. héthez :D

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Véda,

Gratulálok, nagyon ügyesek vagytok! Már 1000 gramm.... :shock: Húúú, lehet, hogy két hét múlva a lányok is elérik? Kétlem, bár nagyon látványosan nő a pocim.
Nkem sem nézték még soha a méhlepény állapotát!

Petitpois,

Drukk holnapra! Nem is tudom mit kívánjak... :wink:

Fanni,

A párnát a szopiparna.hu -n rendeltem. Nem is írtad, hogy ma mégy terhelésre..vagy csak lemaradtam? Biztosan minden ok lesz. A szombati bevásárláskor nem fáradtál el? Fájt is a pocakod vagy csak a fáradtság okozta?

Kisfóka,

Megéheztem, ahogyan olvastam, mit ettél :lol:
Én egyedül még csak 14 db 56-os rugit vettem. Rengeteg rucit kaptunk barátoktól. De persze szeretnék vásárolni is. De ezt a börze utánra halasztom.

Kép
viri8
 
 


jah, értem! Én is felrakom holnap a Katicát, amit az unokahugomnak készítettem! Hétfőn meg szerettem volna venni, azt a Hófehérkés gobelint, amit írtam, hogy mennyire tetszett és nem volt már belőle! Mondta a nő, hogy kb. 2 hét múlva lesz, de benézhetek jövőhéten is!
Köszi a gratulációt, már akartam is "reklamálni", hogy 5 héttel ezelőtt megígérted! :lol: :lol:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Fókuci! 80 cm nem lehet az átmérője! Az egy keskenyebb ajtón be sem férne :lol: nem a kerületét mérted le?

Kép
zölddisznó
 
 


Kisfóka :P
Igen, tényleg megígértem 5 hete, így örülök is, hogy nem szóltál, hanem "kiszúrtam" magamtól :lol:
Kíváncsi vagyok a katicádra, mégiscsak Te vagy a legprofibb köztünk :wink:
Még a 2 hét is belefér az idődbe, úgyhogy meglesz az a Hófehérke is!

Viri :P
Tényleg nem írtam mostanában, hogy megyek terhelésesre, de nem is izgultam miatta, bizti ezért nem írtam 8)
Az eredményt talán holnap megtudom.
Szombaton nem fáradtam el vészesen. Érdekes, nem keményedek be ha elfáradok, még nem. Inkább ez a lefelé húzó érzés... de ez sem jobb persze... Te elfáradtál?
Megnéztem a szopipárna oldalt. Coca :P Te is nézd meg, mert ott mindenféle méret fent van! Sajna én már máshonnan rendeltem, árban ugyanennyi, de anyagot én nem választhattam, pedig itt sok aranyos van. Nna sebaj...

Jó éjt Lányok, megyek House-t nézni :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fóka, köszi!!!!!!!! :lol:
Vendég
 


Orsi, Pandus
köszi, már kezdtem kétségbe esni, hogy így vérzek!! :oops:
leginkább azért mert mintha már elmúlt volna, alig jött, szinte semmi és most újra indult igazi élénk színben és ezért ijedtem meg kicsit...
de akkor 4hétig semmi para!!!

Kisfióka,
Máté 3kg-mal született és az 50es méret jó rá vagy a kisebb 56-os!! sztem 6-7 db rugi, body nagyjából elég
62vel még ráérsz!!

Donika,
hát igen, már ha vmi társaság van vagy kimozdulok rögtön minden oké, nem depi ez csak átmeneti hangulatingadozás, tudom, hogy tök normál, alapvetően nevetek egyben amikor rámjön a sírás.. :D , leginkább akkor amikor ránézek és olyan tündéri... :P
jövök majd fotóval is!!
sztem teljesen normális, hogy nem egyformán szopizik, Mati is van, hogy 8perc alatt már szunnyad, máskor meg majdnem 20percig csócsálgat.. :roll:
és van, hogy 4órát alszik, máskor másfél óra után már enne, ilyenkor kihúzom legalább 2re...

Kép
fendike
 
 


Zöldi! Igazad van! :oops: A férjem kiszámolta!26 cm az átmérője! :oops:

Fanni :D
Köszi :lol: Remélem, mert nem nézett ki egyszerűnek a Hófehérke, de pont ez a kihívás benne! :wink:

Fendike!
köszi Neked is, akkor megnyugszom a rugikat illetően! :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Köszi Fóka. Én is kb 20-30 cm kövér kukacra gondoltam :lol:

Köszönjük Mókuskánk! :lol:

Jó éjt!

Kép
zölddisznó
 
 


Kép

FAnni ügyi voltál! nem is rossz ötlet, hogy a várakozás alatti goblein

Petitpois drukk mára! :lol:

Fóka a lényeg, hogy le avn mérve :wink: várom már a KAticára, Hófehérkés gobleinedre :lol:

csak jegyzetelek hogy mi kell... :lol:

Véda gartulálok a doktorácsi dicséretéhez! :lol:
Vendég
 


zöldi és mivel fogod tölteni a kövér kukacot?

Kép
Vendég
 


Lányk ismeri valaki ezt a tipusu babakocsit? Vélemény?

http://pandababahaz.hu/shop_artdet.php? ... nas_505147
Vendég
 


Boni :P
Nem ismerem, de nagyon csinos darab!

Lányok :P
A cukrom rendben van. 0 perces 4,7 a 120 perces pedig 5,0. :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni, ezt úgy hívják, tökéletes eredmény! :lol:
Vendég
 


Lafi :P
Köszönöm! Őszintén meglepett volna, ha magas :lol: Valahogy mindig úgy éreztem, hogy inkább alacsony... jó, hogy más az éhgyomri és más a terheléses, de azért ezzel most tényleg szerencsém van.
Pedig direkt előző nap este ettem szénhidrátot, sőt, egy kis félédes vörösbort is ittam, úgyhogy nem fogtam vissza magam 8)
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
Gratula a jó cuki eredményhez!!

Boni,
Én nem ismeres, ha esetleg a neten rákeresel, talán találsz róla véleményeket.
Vendég
 


Panda, gratula a 2 hóhoz!
Vendég
 


FAnni, PAndus köszi..nagyon bejön, majdnem olyan mint a Pre Pérego amit kinéztem.. csak occsóbb :lol:

találtam vélemélnyt, de mibvel elég újnak számít nem sokat

http://www.nlcafe.hu/forum/index.php?id ... p=3&page=1

valahogy nincs szívem annyi pénzt kiadni a Pre Péregoért..

mége zt néztem

http://bebibolt.hu/bababolt/index.php?m ... ts_id=1447

ollan nehéz! áááááááááááá
Vendég
 


FAnni gartulálok a jó eredmáényhez!

csajok én kiskoromban szoktam úgy enni a citromot hogy félbevágpm, és cukorba mártogatva szivom ki alevét :lol: most hogy beteg voltam, minden nap vétkeztem, és ezt tettem.. és akkor egy lng kigyúlt a fejemben: Miért is félek a cukros lötty megivásától? :oops: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Fanni! Én is gratulálok a jó cukor eredményhez!

Szerintetek kell a babát ébreszteni, ha jól alszik? Mennyire fontos a 3 óra betartása etetés szempontból?

Képzeljétek, szombat vasárnap 130-140 grammokat evett, hétfőtől 70-110 körül (bár nem mindig mérem). Ez normális?
gömböcske
 
 


Boniko,
Szerintem a citrom+cukor teljesen más, mint a lötyi. Én is így ettem amikor gyerek voltam. A lötyinél viszont imádkoznom kellett, hogy a pociban maradjon. Többször elindultam a wc felé, de azt mondták amíg nincs meg az eredmény, nem engednek haza a kórházból. Nagyon szerettem volna újra otthon lenni így kibírtam, de egész nap rosszul voltam tőle. Egyszer már volt ilyen vizsgálat az inszemek elött, ott meg anyukám tartotta bennem. Utáloooom :? Persze ez én csak vagyok(kényes a gyomrom), sokan azt mondták, hogy finom volt a lötyi :wink:
Babakocsi: Amikor megvettük a babakocsit, kb. 3-4 órát álltunk a Brendonba. Mindent megnéztünk, kérdeztünk, kipróbáltuk. Borzalmas volt, de komolyan. Az eladó azt mondta, hogy a legkevesebb panasz a Peg Perego-ra van, és ő is azt használta két gyerekkel. Én nagyon szeretem, szinte nem is kell tolni a kocsit, magától megy :lol: szupi, de tényleg! Nagyon megérte az árát. Kép alapján szerintem nem lehet dönteni. Menjetek nézzetek körül, próbáljátok ki, kérdezzetek.
Vendég
 


Gömböcske,
Én tuti nem ébreszteném örülj, hogy alszik :D Normális, te se eszel mindig egyforma adagokat :wink:
Vendég
 


sziasztok!

Köszi a választ, Pandácska! És még egy kérdés: szerintetek kell az anyatejen kívül tea, víz, vagy egyéb folyadék?
gömböcske
 
 


Pandus köszi sikerült megint visszaültetned belém a parámat a löttyöt illetően :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
mindegy szeretni fogom, szeretni fogom, szeretni fogom..... :wink:

Szeretni fogom? :P

Hát az lesz, csak elötte körbenézegetek érdeklődök.. hogy szűkítsem akört :lol:
Vendég
 


Boni! Ez a kukac nagyon megröhögtetett! :lol:
Polisztirol gyöngyöcskékkel lesz töltve, mint az "igaziak"
A babakocsi - paramétereit átböngészve - tökéletes!
(Ha megkapod a számát a beszállítónak, én is rácsapnék, mert ez a cucc még jobb, mint amit barátnőmnek kinéztünk)

Fanny! Jó vagy!

Panda! Még mindig gyönyörűséges a lányod. :lol:

Kép
zölddisznó
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: