Új privát üzeneted érkezett!

Kép
ez meg itt az enyem.Szombaton lesz pem elorelathatolag.

Kép
monyo83
 
 


Remélem is!!!!Szerintem most fog lemenni a hőm is mégegyszer.Remélem h nem leszek ennél taknyosabb.Csak a férjem sokkal taknyosabb,még hőemelkedése is volt tegnap,nagyon megfázott....Mondjuk nem szoktam elkapni tőle semmit,csak még nem tudom lesz e ereje akciózni :wink:

annus11
 
 


Aha....akkor lehet nekem is akkor tájt lesz,max elötte 1-2 nappal!

annus11
 
 

 
 

Probald azert ravenni a ferjed,ne mar hiaba szedd a bogyot.
Normal ciklusban engem nem erdekel hogyha nem akarja de ha bogyot szedek akkor nincs mese,nem szenvedek hiaba.Meg most is olyan hohullamaim vannak hogy az nem igaz.

Most ez a ciklus anyira nem erdekel mint a multkori.Csinalom de nem leszek letorve ha nem sikerul.Inkabb a kovetkezore gyurok:)

Kép
monyo83
 
 


Mért nem érdekel a mostani ciklus?

Az tuti h ráveszem!Mondtam neki h irassa ki magát dokival....de nem!Ha dolgozni be tud menni,akkor a gyerekcsinálás kutyafüle :wink: :lol:

annus11
 
 


Igazad van,ha melozni bir akkor azt az 5-10 percet mar igazan kibirja.

ha most osszejonne akkor decemberben szulnek,nem tudom miert de valahogy ez nem vonz,akkor mar inkabb januar,az sokkal nyugisabb.
ha 3 evig varok a csodara akkor ez az egy honap ide vagy oda mar olyan mindegy.

Kép
monyo83
 
 


Aha,értem.A december annyira engem se vonz,na de nem érdekel :wink: Tesómnak is decemberi az egyik gyerek,a másik január....szóval már mindegy a családnak :wink: :lol: Na majd most összejön,főleg ha anniyra nem várod 8)

annus11
 
 


Monyo, Annus!

Együtt babásodtok! :wink:

Monyo!

Boszi leszek, nektek most fog sikerülni! :wink: Én is csak kisérleti alany voltam, csak megnéztük, hogy reagálok a clostira! Asszem elég jól! :roll: :wink:
Vendég
 


Sziasztok


Itt vagyok én is. Nálam a hőm egész jól alakul,majd meglátjuk mi lesz belőle. Csak úgy utálom ezt a várakozást, ilyenkor olyan lassan mennek a napok.


Itt van a hőm

http://ciklus.hu/images/diagramok/0e7c9 ... 08000_.png

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Grönland!

Úgy legyen!Én is csak kísérletezem,most mindent nézek....hogy köv hónapban ezzel ne kelljen foglalkozni!Na de majd meglátjuk,h mért nem kell már ezzel bajlódni! :wink:

annus11
 
 


Na nem penteken hanem csutortokon megyek Uh ra.Addig nagyon kell novesztenem a tuszoimet,ugyhogy nekiallok inni mint a lo.

gronikem ne bosziskodj mar,jo nekem a januar is nincs vele gondom.Az igazi februar lenne mert akkor lesz a 7 eves evfordulonk de a januar tokeletes.
egyebkent ha most sikerulne,menzi szerint dec.25 kere lennek kiirva,nem akarok ekkora kicseszest a gyerekkel :lol: :lol:
na te jo kis kiserleti nyulacska vagy:)

Kép
monyo83
 
 


Gabi!
Ez a cikk-cakk kísértetiesen hasonlít az enyémre!
Ha ma csinálsz lh-t akkor az már adna jóslást.Nem?De lehet már egy érzékeny hcg is mutatná!

annus11
 
 


gabi jo ez a gorbe:)egy het es tesztelhetsz is.

Kép
monyo83
 
 


Monyo!
Az h dec 25án lenne a várható időpont,semmit nem jelent!Lehet már 10én meglenne a bébi,de az is lehet h átmenne januárra!!!Szóval inkább húzzatok bele! :wink: Kép

annus11
 
 


monyo hát hétvége elé már próbálok tesztelni, hátha, annus csináltam ma reggel már lh-t, de ahhoz hogy lássam hogy erősödik e több napig kell csinálni, nekem pl sose tűnik el a második cík halványan ilyenkor is ott van, úgy hogy majd meglátjuk.

Én Bettivel január 4-re voltam kiírva, és december 27.-én született, aznap amikor a nagypapa meghalt.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Monyo!

Ne azt nézd, azt, hogy milyen szép karácsonyotok lesz! :wink: Februárban pedig már nyugodtan ünnepelhettek, talán átalussza addigra az iccakát! :wink:

Gabi!

Szép ez a görbe! Remélem ebben a nem próbálkozunkosban összehoztátok! :wink:

Annus!

Szerintem sem kell már a következő ciklusban nézegetned magad! :wink:
Vendég
 


grönland mit nem adnék érte, olyan jó volna.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Unokahugom is dec.27!Micsoda véletlen....akkor megpályázom a dec 27-et!!!!Nehogy már kimaradjak! :wink:

Gabi!
Megy a drukk ezerrel!!!!!Rá vagyok indulva a + tesztekre!!!aZTÁN 2 hét múlva meg mi jövünk,ugye Monyo!!!

annus11
 
 


majd meglatjuk.Mindenesetre jobban erzem magam,a mult honapban anyira ragorcsoltem a dologra hogy ejjel is ezen jart az agyam.
Most nem igy lesz,laza leszek:)

gabi nem korai ez a tesztelgetes?hisz meg lehet be sem agyazodott.

groni,ha decemberi lesz akkor azt a baba valasztotta,nem a szulei. :lol:

Kép
monyo83
 
 


Na igen,az nem jó ha az embrenek más gondolata sincsen!Előző hónapban én is álmodtam ilyet...egész pontosan a szülésről álmodtam...vmi oylan volt h azt mondták lány lesz,végül kisfiú lett :wink: :lol:

annus11
 
 


Most látom a vonalzóm...azt írja 20 nap a ciklus végéig...akkor azt nem tudja h még csak most jön pé!!Mivel tegnapra írta ...Magyarul 6 nap kb a pé :roll: buta vonalzó :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Gabi, egyetértek, nagyon fárasztó dolog ez a várakozás. Ráadásul nekem sosem volt erősségem a türelem.

Annus, szépen erősödik a csíkocska! Hajrá, kapd el apát. Az ilyes fajta testmozgás állítólag amúgy is gyógyítólag hat.

Monyo nemsoká kukucska. Eleinte én is számolgattam, mikorra is szeretnék babát. Most már csak azt mondom, legyen valamikor. Bármikor.

Basa, menziről semmi hír?

Nekem napok óta érzékeny a mellem. Igaz még magamhoz mérten is 3-4 kg több vagyok, lehet ezért. Fogyni kéne, meg mozogni. Sok vagyok magamnak. Hát még a tükörnek, meg a mérlegnek! Ugy kell hajkurásznom reggelente. Tisztára mint Garfildéknál :lol:

Kép
Kép
tessza76
 
 


Gabi:Én január 7-re voltam kiírva és december 30-án született meg! :)

Csajok!Valakinek közületek nincs véletlenül hátrahajló méhe?Nekem az van,de sokan mondják,hogy nem nagyon befolyásoló tényező a teherbeesésnél,mondjuk azért mégis!

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: nekem is azt mondták, hogy az van, és Mátéval első hónapban sikerült teherbe esnem. A mostani bénázás nem hinném, hogy attól van.

Kép
németh
 
 


Sziasztok!
Nálam nagyon érdekesen alakulnak a dolgok....megmutatom.Ja és a 14.,15. napon nega volt az lh,ezért nem csináltam csak a 18.napon...akkor ugye erősebb volt,de nega.Erre a hőm fenn....A 28.napon kellett volna pémnek lennie,mára meg behúzta 18.ra! :shock: :shock: :shock:
Kép

annus11
 
 


sziasztok.

Kép
monyo83
 
 


Kép

Kép
monyo83
 
 


annus ez egyaltalan nem jelenti azt hogy megvolt mar ped.a gorbeden nem egyertelmu a pe jele.Varj meg kicsit es meglatod mi lesz.

Kép
monyo83
 
 


Igen,én is így gondolom.Akár lefelé is mehet még a hőm!Majd elválik!Mindenesetre ilyet még nem csinált a ciklusom...pénteken megyek ugye a vérvételre...kár h annak az eredményét nem tudom meg rögtön!Lehet néz majd a dokim h 2 héttel elöbb megyek hozzá...Persze lelkesen gyúrok egy esetleges pére :wink: Nem árt a gyakorlás! :wink:

annus11
 
 


Mi tegnap osszevesztuk igy az akcio elmarad,vagyis forditva ,elmaradt az akcio es ezen osszevesztunk.
ha megint lecsuszuk a pet bizti felakasztom az uram.

Kép
monyo83
 
 


sziasztok,

szavaztok Hunorra?Előtte regisztrálni kell...

http://www.baon.hu/index.php?apps=verseny&verseny_id=37

3.oldalon van....T-L Hunor.

Köszi

Monyó, drukkolok, de nem vesszetek össze, most jön az édes kibékülés... :oops:
Vendég
 


sziasztok

monyó jaj az nem jó ha veszekedtek, de biztos nem fogtok lecsúszni róla. Szerencsére a mi hónapunk ebbőla szempontból zökkenőmentes volt kivéve ezt a hólyaghurutot.

Tegnap este ettem egy amerikai hotdogot, rá 1 órára olyan rosszul voltam, fájt a gyomrom fel voltam fújódva, hányingerem volt, bekellett vennem egy nospát, de még 1-kor fent voltam.

Nekem a hőm így alakul

http://ciklus.hu/images/diagramok/0e7c9 ... 94400_.png

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Azt meg elfelejtettem mondani hogy csináltam lh tesztet is és tegnapitól sötétebb, kiváncsi vagyok a holnapira.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!
Megy a drukk ezerrel!!!+++++++++++Lesz ott vmi :wink:

annus11
 
 


lafi nyomtam egy szavazatot :wink:

Kép
monyo83
 
 


Monyo, ismerős a szituáció :roll: de az édes kibékülés remélem összejön.

Gabi, drukkolok!

Kép
Kép
tessza76
 
 


Tessza köszi, lassan lehet tesztelnünk, hogy birod ezt a várakozást? Én már nagyon nehezen.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Most mondjatok meg en vagyok e a hulye(egesz nap ezen filozok)?

A multkori pe-m ota(1 honap) osz visz 2X :!: voltunk egyutt.
Ezt kivaltkepp a parom miatt volt,mert mondtam neki hogy a multkori egy hetes maraton utan anyit pihen amenyit akar,nem nyulok hozza.
Ezt be is tartottam.
tegnap mondom neki hogy mostmar jo lenne egyuttlenni ha gyereket akarunk,erre mivel jott??..... :twisted: Hogy hetfo ejjel o beprobalkozott csak en elfordultam :twisted: na igen,hajnali 3ora volt es alig eltem.
Most szerintetek is en vagyok a hulye?mar megint en gondolom rosszul a dolgokat?
meg mindig merges vagyok ra amugy.

bocs de ez most kikivankozott.

Kép
monyo83
 
 


monyo én abszolút megértelek, mert az előző cilusban nálunk is ez volt a téma, talán még emlékszel rá, én is kiöntöttem a szivem nektek.

Néha úgy érzem hogy az egész egy nyűg nekik, főleg amiatt hogy időre kell:(Mondjuk néha ez nekem is rossz. De mint ahogy te is mondtad ha már megszenvedünk azzal a rohadt a gyógyszerrel, nekik pdig csak a kellemesebb része jut, akkor ennyit igazán megtehet

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi nalunk nekem van nagyobb etvagyam,neki a heti egyszer nagyon eleg.Igazodtam hozza mert utaltam az allando kifogasokat hogy miert nem.
ezt az egyet kertem tole,hogy stimus honapban legyen akkor amikor mondom.Ezert vagyok merges,hogy nem hiszem hogy par napot nem bir ki.Aztan beken hagyom.
mult ciklusban olyan kezseges volt,nem is kellet kotozkodnom vele tudta hogy este mi lesz es nem ellenkezett.Nem ertem most mi tortent.

Kép
monyo83
 
 


Gabi, az én tesztelésem még bőven odébb van. Mivel nagyon sok negatív tesztet láttam már, így megpróbálom kihúzni legalább a 35. napig, és csak akkor tesztelni. Ez mostanában be is vált, mert addigra megjött. Kiv. múlt hónap, amikor is a 37. napon teszteltem negatívat, és másnap meg is jött. Szóval még két hét. Hát ez pokoli hosszú időnek tűnik. Egy dolog tartja bennem a lelket, hogy ez az utolsó ilyen hónap. Ha sikerül, ha nem, többet nem számolgatok, nem gyógyszerezek, és még a menzi napját sem jegyzem fel :!:

Monyo, nagyon ismerős dialógus ez nekem. Én pl. pont pénteken próbálkoztam reggel, de nem jött össze. Na dúlva-fúlva elrohantam otthonról dolgozni, és ez szerencsére segített, mert délutánra sikerült kifújnom magamból a haragot. Mert sajna ilyenkor a békülés sem megy olyan könnyen nekem, az meg további elhalasztott vagy kedvetlen együttléteket jelent.
Nehéz helyzet, mert az ember rágódik azon, hogy akkor mi a fenének szed gyógyszert, meg jár folyton orvoshoz, meg vajon ha együtt lettünk volna ekkor vagy akkor, tán már babát várnék, hisz az idő múlik. Nekem pénteken az segített, hogy a munkával lefoglaltam magam.

Kép
Kép
tessza76
 
 


Tessza, menszi sehol...mar kezdek aggodni! Az lehetetlen, hogy osszejott. Igaz nem neztem, hogy mikor voltunk egyutt, mert a dr. szerint ugye nincs peteeresem... na, de beszedtem egy csomo salaktalanito kapszulat. Emiatt aggodok, ha esetleg osszejott volna, mert ezeket nem szabad szedni varandosag alatt. Persze, cickateat is ittam, hogy hamarabb megjojjon, vagyis idoben es ne kessen. Es most a 32. napon sincs semmi :o . Talan holnap, a melleim egy kicsit fajnak es feszulnek.
basa31
 
 


Egyébként az étvágy nálunk is inkább rám jellemző. :lol:

Kép
Kép
tessza76
 
 


tessza értem, én meg a vetélés miatt akarok minél előbb etsztelni, hogy az utrot elkezdhessem, mert végül is nem használom most, mert közben lett a hólyagfertőzés és nem akartam oda is átviini a bacikat.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


basa lehet pont azért sikerült most, mert nem figyeltél rá Tesztet nem akarsz csinálni? vagy vársz még?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Basa, ne aggódj. Ha a babó be akart költözni, akkor azt a cickatea, vagy salaktalanító bogyó sem állíthatja meg. Amúgy meg a beágyazódás és köldökzsinór kialalkulásáig főleg hozott anyagból él, ha jól tudom.
Egyébként van olyan ismerősöm, aki az első három hónapban nem csak alkoholt, de füvet is fogyasztott, és mégis egészséges babója született.
A főnököm meg épp tegnap mesélte, hogy egy ismerőse abszolút védekezés mellett, egy éjszakás kalandból lett terhes. Szóval :az élet utat tör magának.

Kép
Kép
tessza76
 
 


Koszi Tessza, megnyugtato. Persze, keves az eselye, hogy az legye, ha igen akkor csoda :)
basa31
 
 


Érdekes,nálunk is nekem van nagyobb étvágyam...túlfűtött vagyok :oops: De ha sokáig nincs sex,akkor olyan feszült vagyok...ezt általában nem szokta megvárni,mert akkor nem lehet velem bírni!
Én mióta elmondtam h milyen dolgokat kell végigcsinálnom...kezdve a rendszeres dokihoz járástól,a gyógyszerek stb,azóta vhogy másképp látja a helyzetet.Mikor másodjára mondtam neki h lehet az ő kivizsgálására is sor kerül,sokkal jobban fogadta!Persze nem járunk itt,de sose lehet tudni.

Gabi!
Simán tesztelhetsz már,szerintem.Ha van érzékeny teszted.Én is az utro miatt akaro minnél elöbb tudni,rögtön rohanok is a dokihoz h felírja.

Basa!
Neked is megy a drukk!!!

Monyo!
Meséld el neki részletesen h miből áll egy nőgyógyászati vizsgálat stb,sokkold kicsit.Hátha összekapja magát,és elgondolkozik h neki milyen könnyű dolga van!!! :wink:

annus11
 
 


Megmutatom az lh teszteket.
Kép

annus11
 
 


Gabi, varok meg a teszttel... igazsag az, hogy eszembe sem jutott, hogy csinaljak, mert nem hiszem, hogy osszejott. Biztosan megint kesik, mint altalaban. Rendszertelen nagyon a menszim.

Annus, koszike. En is drukkolok neked. Szerintem is mostanaban lesz a peteeresed, kell akciozni! ;)

Vanda, mi ujsag veled?
basa31
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?