Új privát üzeneted érkezett!

Hát igen, a mienk aztán lányos család :) Csak a húgoméknál "csúszott be" egy kisfiú, de az első gyerkőc náluk is lány lett :)

Akszinya!

Neked is klassz a vonalzód! Én is szeretem a tulipánt :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Dita: hsg= petevezeték átjárhatósági!

Viki: tudjuk, h nem vagy te egy igzi mumus, és tudjuk, h tuti ki lesz....Pocak Lackó feneke! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Akkor ott nem derül ki, hogy valaki tele van cisztával, vagy sem? Mivel nekem laparoszkópiás volt, az egész belsőmet végignézte a doki a kukucskával és mondta volna, ha lennének cisztáim. Sőt azt mondta a műtét után, hogy "tökéletesek a körülmények odabent" és mosolygott. Tudtommal nem volt soha cisztám. A hajam kicsit hullik, de a sok igénybevétel miatt, 3 hetente festetem. Pattingóm egy évben egyszer van, de akkor jó nagy... a mensim viszont nem valami rendszeres. Most hogy stimuztak így nagyjából beállt. A teszten mégis kijött, hogy pco gyanús vagyok.
Cinke!
Neked milyen vizsgálat alapján derítették ki, hogy az vagy?

dita75
 
 

 
 

HSG-nél nem derül ki, h cistás a pfészek v sem. ott csak azt nézik meg, h a pfkek átjárhatók e!
de nem minden pcosnak cistásak a pfkei!
egyébként sok lány panaszkodik, h sok doki nem ismeri fel a cistákat és azt mondják, h jé nini mennyi érő tüsző! :shock:

nálam nagyon egyértelmű a pcos, mert mind2 pf-em cistás, nincs menszeszem gyógyszer nélkül, hormonjaim rosszak, fsh / lh arány nem jó, sok a tesztoszteron, magas ir, hajam hullik, most élem 2. tinikorom (olyan patis vagyok sokszor), és elég hízékony vagyok (igaz nem is mozgok eleget, csak egész nap ülök).
de nekem már az első uh után ráírták a papíromra a pcos-t tavaly, csak nekem kellett kiderítenem, h ez mit jelent. :roll:
így jutottam mm-be az endokrinológiára, kaptam a gyogyót.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Nekem nem csináltak lapart, csak UH-t. Vajon azzal is látható, ha cisztás a petefészek?

A teszten nekem az jött ki, hogy a gyanú nem erős, de megvan. A mensis és teherbeeséses kérdésre adtam igen választ, a szőrösödést pedig a fene tudja, fekete hajam és szemem van, ezzel együtt jár a kicsit erősebb szőr. :)

Kép
akszinya
 
 


Hát engem már kicsit elbizonytalanított, de mivel egy csomó tünet amit ő leír magáról nálam egyáltalán nem jelentkezik ezért nyugodt vagyok ebből a szempontból.
Nekem van egy pco-s ismerősöm, és ő mindig arra szokott panaszkodni, hogy az istennek nem tud lefogyni. Volt, hogy egy hónapig nem is nagyon evett, inkább csak ivott, és egy deka nem ment le róla. Olyan mint egy kis golyó, de még alacsony is hozzá.

dita75
 
 


Kihagytam az elejéről, hogy Akszinya!
Az "Ő" pedig természetesen Cinkili!

Cinkili a nagy "Ő" !!!! :!: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita: azt egy Norbi fanosnak tudnia kell, h az, h koplal vki, azzal teszi a legrosszabbat!! nem fogy tőle, mert a szervezet takarékra kapcsol!! igen is enni kell mértékkel , nem 2pofira , és hát sajna a nasiról, csokiról le kell tudni mondani, nem teljesen, de max heti 2* lehet. :wink:
de mint már többször mondtam, a pcos nem = kövérséggel! rengeteg sovány pcos van! és nekem is csak 4-5 kg plusszom van , a bmi-m tök normár, tehát nem vagyok kövér!

na mindegy , nem akarom már én senkibe bebeszélni a pcos-t . de az, h vkinek nincs rendes menszije, az nem normális, és nagyon gyanús! ennyi! szerintem egy terheléses ir -t megér!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


gondoltam! magamra ismertem!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Szisztok!

Némó: Én is úgy tudom, hogy fokozatosan kell a szervezeted szoktatni a gyógyszerhez, esetleg egyél mellé B6-ot. Nekem a Bromótól volt hányingerem, és ez bevált akkor.

Kjaja: Nem mindenki clostizik, attól is függ, hogy kinek mit adnak, hogy mennyire „beteg” hogyan reagál a gyógyszerekre, és az orvosa mit szeret… Ne aggódj! Minden rendben lesz

Viki: A UPC csőd. Hétfőn visszavonták szőkekapitányt, ma áramszünet van, holnap érdeklődhetünk…minderre vártunk 1 órát, amibe belefájdult a fejem. Aludtam is egy jót délután, azért nem jöttem.. hehe :D

Kata: Drukk a ZH-hoz!

Nincs valami szerencsés napunk. A párom megint összeszedett 3 bacit is. Holnap megyek a leletért, aztán a házidokihoz, hogy írjon gyógyszert, hogy el tudja kezdeni szedni. Lalánál nem érdemes várni a bacik eltünésére, eddig mindíg volt valami, és persze mindíg más. De végül is steril sperma nincs.... Azon viszont gondolkozok, hogy egy Gynevac kúrát csinálni kellene :roll: Én holnap megyek kukucskálni tüszőket, meg viszem a dokinak az uram eredményét is, és még az IR-re is rá kellene kérdezzek. Lassan listát fogok írni.

hofeherke
 
 


Akszinya!
Nem kezdesz el Te is cicka teát inni? Hátha rövidülne tőle a ciklusod.

Mara!

UPC mondjon le!

Czinki!

A nagy Ő! Mindig is tudtam! ;)

Dita!
A HSG a lapar light. Nekem is lapar volt, a dokim még a májamat is megnézte (szerencsére nem amortizáltam le a főiskolai évek alatt). :D
20150601134430
 
 


Ja ráadásul reggel 4-kor behívták a férjem, mert leállt a gyártósor, (vagy valami ilyesmi) a cégnél, hogy csináljon valamit. Én meg persze nem tudtam visszaaludni.... Most halál kóma vagyok, de így Lala hamarabb hazajött, úgyhogy már megyünk is usziba, mert 6.-án lejár a bérletünk, és még van egy elhasználandó alkalom. :)

hofeherke
 
 


És a gyár is mondjon le!

hofeherke
 
 


És a gyár is mondjon le!

hofeherke
 
 


Az én mensim kb. 1,5-2 éve teljesen rendszeres. Pont 42 nap. Azért ez is valami. :)

A terheléses ir-t pedig megfontolom. Azt tart vissza, hogy minden ilyen vizsgálatra vehetek ki szabadságot és nem maradt túl sok. Inszem pedig még sehol... :(

Kép
akszinya
 
 


Viki!

A cickafark az melyik? Amit a ciklus első, vagy amit a második felében kell inni?

Kép
akszinya
 
 


Akszinya: bocsi, akkor én értettem vmit félre, mert mintha azt írtad volna, h menszid sincs.

valóban én vagyok a nagy Ő ! a párom nagy Ő-je!!
jaj, képzeljétek, tegnap megmaszíroztam, nyögött is nagyokat. közben meg mesélte, h hozzájuk jár masszőr és lehet 15 percet masszíroztatni kb 2-3000-ért. de mondta a munkatársainak, h ő inkább engem hívna, mert én jobb vagyok! persze a munkatársak rögtön rosszra gondoltak, és mondták, h jah, nem mindegy, h hol masszírozzák, mert hát ott tuti ez a mhelyi masszőr nem masszíroz! de a párom továbbra is tartotta, h én vagyok az ő igazi masszőre! olyan drága volt!!! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Akszinya: cicka a ciklus 1. és palástfű 2. felében!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Akszinya!
Azt a cikus első felében kell nyomatni. Az íze rossz, de a hatása annál jobb ;)

Mondasz egy keresztnevet? Honnan jött ez a nicked?

Czinkus!

A párod kollégái csak irigykednek!
20150601134430
 
 


Viki!

Megpróbálom. A jóízű teákat sem nagyon iszom, de a cél érdekében mindent! :)

A nickem Solohov Csendes Don című regényének hősnője. A férjemmel az orosz irodalom közös érdeklődés, ezért választottam. :) Egyébként Melinda. :wink:

Kép
akszinya
 
 


Viki: biztos! :lol: írigykedhetnek is!!! :lol:

hát én meg kezdek kicsit kétségbe esni. tegnap kezdődött a pocifájásom. be is kaptam egy magneb6-t , de menszisen fájdogálgat a pocim. :cry: pedig , ha Bumival jól számoltunk, akkor múlt hétfő volt az 1. dpo, akkor most vagyok a 10. dpo-n. :cry:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


na ilyenkor érzem azt, h milyen műveletlen vagyok! :oops:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinkus!
Én is műveletlen vagyok. :oops:
Sorozat alapján nem lehet nicket választani? Mert a Maffiózókat oda vissza fújom. :D

Pocira nem gondolni! Tessék elhesegetni a nega gondolatokat.
20150601134430
 
 


Miért lennétek műveletlenek??? Nálam ez onnan jött, hogy 12 évig tanultam oroszt (pedig már nem is volt muszáj). :) Bár a Maffiózók is jöhet! :wink:

Csak azt számoljátok össze, hogy mennyi új információhoz jutottam ma itt, úgy látszik, én ezen a téren vagyok műveletlen. :wink:

Kép
akszinya
 
 


Hello lányok, én lépek lassan! Ti addig se tétlenkedjetek! :lol:

dita75
 
 


Dita!
További szép napot neked! Nekem még van 1 óra a melóból.

Akszinya!
Én is sokat tanultam oroszt, még érettségiztem is belőle.
20150601134430
 
 


mindenki ledőlt ebéd után?? hol vagytok lányok???

Némóka: jössz akkor tornára?? mert akkor kereslek!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinkeb!

Igyekszem, bár még be kell mennem pár helyre, mert a férjem megkért, de megpróbálok odaérni. Majd kereslek én, ha ott leszek!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Czinkus!
Jó tornázást neked / nektek!

Én lassan balra el....
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Hétfőtől megint járok hastáncra! Azaz lehet, hogy még a most hétfőt kihagyom, az inszem miatt, de utána meggyek!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi: az klassz, tanulsz 1-2 csábító mozdulatot is és könnyebb lesz a pároddal is! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki!

Sajnos nem vevő rá! Legfelkebb kiröhögne.
Különben se kérte még egyszer sem , hogy mutassam meg , mit tanultam.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


neeeeeeeeemmmmmmmmmmmm??? :shock:
és még soha nem is próbáltad?????? :o
nálunk indiai kari party volt idén a cégnél és volt egy csinos hastáncoslány! minden pasi árgus szemekkel nézte a lányt!!! :lol:
amin nem is csodálkoztam, mert valóban nagyon ügyes és csinos volt!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki!
Kicsit földhözragadtak vagyunk! :lol: :lol: :lol:
Ha rendesen megtanulok, isten bizony kipróbálom, hogy tényleg nem jön e be neki!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


hát szerintem ha én tudnék hastáncolni, akkor nekem tuti egész hétvégén tánciznom kellene. :oops:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Akszinya: Én is szeretem az orosz irodalmat, de nekem a Csendes Don volt az egyetlen könyv, amit nem bírtam végigolvani :( Apukámnak viszont nagy kedvence :)

hofeherke
 
 


sziasztok!
rohantam tornázni!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Én nemrég értem csak haza, igyekeztem mindent visszaolvasni.
A zh-m jó lett, nem volt vészesen bonyolult.
Apának mviszont mennie kell uh-ra, mert van valami duzzanat a bal heréjén. Az eredményei jobbak lettek, mint szoktak.... De ez még mindig kevés lenne a spontán babához :cry:

i.kata
 
 


Dita,
majd szólok, ha megjött a lötyi és már meg is kóstoltam. De szerintem még lesz 2 hét, mire megkapom.
A cickafark először nekem sem ízlett, de aztán már egészen bejött. Biztos az én készülékemben van a hiba...

i.kata
 
 


Sziasztok, előkerültem ám! :wink:
Annyit írtatok, hogy nem győzöm olvasni.

Viki,

nem a munka temetett el ma, szabin voltam de annyi dolgom volt, hogy még gép közelébe sem kerültem.

Dita,

ha vesztek routert akkor a netet el lehet osztani, nálunk is így van, a párom lánya ül a fő gépnél én meg laptoptól nyomom vezeték nélküli hálózaton.
A fülhallgatóra meg szoktasd rá, nekünk sikerült, nem lehetetlen.


Czinki, Nemone

jó tornázást! :wink:

Akszinya,

én az oroszban sajna nem vagyok otthon :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Holnap is szabin vagyok és délelőtt itthon, úgyhogy nem menekültök előlem! :wink:
Aztán ebéd után indulunk a dokihoz, majd este beszámolok, hogy mi volt.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó reggelt!

Monic!

Akkor jó, ha szabizol! Már azt hittem kizsákmányolt a cég! Dlutánra nagy drukk neked!

Kata!
Örülök, hogy ügyi voltál a zh-n. Apjukod mikor megy uhura?
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Viki,
ma fog telefonálni időpontért, mert tegnap elég későn végeztünk. A budai egészség centrumba kell mennie, ami gondolom egy csomó pénz lesz.
Nagyon durva volt, mert tegnap volt egy pasi, aki csak receptért ment a dokihoz és 10.000Ft volt a recept felírás. Nagyon dsurva, nem?

i.kata
 
 


Elírtam. Nem egészség centrum, hanem központ.

i.kata
 
 


Viki,

köszi a drukkokat majd este jelentkezem a hírekkel. :wink:

Kata,

10 ezer egy receptért nagyon durva :?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kata!
10 e Ft? Aranyáron írják fel a receptet?

Monic!
Nagyon aranyos a vonalzód. ;)
20150601134430
 
 


Hát igen... felment a feleségével, 5 perc múlva jöttek is le a dokitól, és közölte az sszisztens, hogy "csak recept volt? Akkor 10.000."
Néztek is nagyokat...

Eszembe jutott egy mentség a palástfűre... Én nem szoktam ízesíteni.

i.kata
 
 


Ilyenkor jut eszembe, hogy miért nem mentem én dokinak???

Isiben van most egy kis pihenőd?
20150601134430
 
 


Ma nincs órám az egyetemen, de rajzolnom kell a másik sulis feladataimat, mert nem készültem el velük.
Délután meg megyek fodrászhoz :lol:
De holnap d.e. van órám.

i.kata
 
 


Czinki, Nemone,
Voltatok tornán? Megtaláltátok egymást?

i.kata
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: