Új privát üzeneted érkezett!

jó reggelt lányok!

lyndee: ez tényleg durva! mármint amunkahely! kitartást a mai napra!és a többire is persze!
Vendég
 


Lyndee! :shock:
Vendég
 


Hát lányok, nem bánnám, ha ebben a hónapban is két nappal hamarabb jönne meg, mint a múltkor, amikor annyira vártam a mensit, hogy elkezdődjön egy újabb. :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 

 
 

Ugyan! már csak 3 nap. az már hasoncsúszva, féllábon is menni fog :wink:
Vendég
 


hahó! mindenki eltűnt? :)
Vendég
 


Lányok: a reggeli nagyitóval látott tesztem után nem reménykedtem. De délben gondoltam egyet ls elmentem venni egy kazettás drágább tesztet is. Hogy miért : piri sehol és nagyon hányingerem van.
Na nemelső pisisből de megcsináltam és: zebrás:)
Na nem olyan vastag a csik mint a controll csik de szabad szemmel is látható.
Csak halkan irom ám meg nehogy elkiabáljam:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: zebra az zebra! Itt is gratulálok neked és nagyon örülök!
Nyugodtan felfogadhattok álomlátónak! :lol:

Nekem ma ugyanolyan lett az lh-m mint tegnap, viszont 2 tizedet lement a hőm. Tök béna kép lett, de sokkal halványabbak a csíkok mint a képen.
Ja és elvágni nem tudtam...
Kép

Kép
németh
 
 


Kinga: Akkor ha halványabb itt a képen apára fel:)

Kép
csucsu05
 
 


Ja, szegény már ki van akadva! :lol:

Kép
németh
 
 



csucsu: gratula :D de akkor méf csak halkan :D

kinga: nekem az alsó erősebbnek tűnik! de lehet hogy csal a kép.
viszont ha lement a hőd, szerintem most lesz, vagy holnap ovud, mert a tüsző repedése előtt lemegy a hő, majd ha megreped, akkor felmegy.
Vendég
 


vera: Most töltöm az elemeket de utána lefotózom. Bár a telcsimmel lefotóztam és azon nem látszik csik. De én látom.És jobban mint a reggelin:) Szóval lehet a fényképező sem fogja vissza adni. Pár nap múlva megint csinálok tesztet az biztos és annak erősődnie is kell.
reggel a Nitának megmutattam azt a tesztet amit vasárnap meg ma reggel csináltam. Ő azt mondja azon is látszik a csik noga halvány.
A délin is látszik de ahoz még nagyitó sem kell. :)

Kép
csucsu05
 
 



Csucsu: Halk gratula!!!!
Biztos ott az a zebra... :)
Annyira örülök Neked!!! :D

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


csajok!

Képzeljétek.Május 1-től elküld a cég,ma kaptam meg a felmondási papíromat!
Mindjárt visszaolvasok!

KépKép
lyndee
 
 


lyndee:sajnálom :( :(
Vendég
 


Lyndee: :roll: :shock: És mivel indokolták?

Ezt sikerült ma újítanom :lol: :
Kép

Kép
németh
 
 


Csucsukám:nagyon örülök ám neked!!!!!!! :D


Gröni:mi volt a dokinál?

KépKép
lyndee
 
 


kinga:létszámleépítéssel indokolták.Nagyon szupi a zebrás együttes :lol:

szilvi:ne sajnáld,nem volt olyan nagyon jó már nekem :?

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: mondjuk amiket írtál azok után...

Kép
németh
 
 


de akkor legalább végkielégítést kapsz, ugye?
Vendég
 


kinga: hát ez a cucc nagyon édes :D
Vendég
 


kinga:kapok de csak egy hónapot mert 4 és fél éve vagyok a cégnél.

KépKép
lyndee
 
 


és valószínű a kismama munkatársamat is próbálják vhogy elküldeni.Ez nagy bűn ha valaki gyereket akar nem tudtátok?

KépKép
lyndee
 
 


Remélem sikerül hamar találnod új munkahelyet! Azért tudnék most csúnyákat írni a cégedről, főleg a volt főnöködről.

Kép
németh
 
 


Kismamát?! Ezek tényleg nem komplettek!

Kép
németh
 
 


Azért be is lehetne őket perelni.

Kép
németh
 
 



Lyndee én a te helyedben is elmennék betegácsiba.

Kép
németh
 
 


kinga:nem akarok még betegállományba menni mert most jöttem vissza,majd afelmondási idő után mennék,amit nem kell letöltenem.április 30ig dolgozom,utána sokat leszek veletek :lol:

majd keresek másik munkát,vagy gyorsan babás leszek :lol:


annyira nem tudják már elviselni a terhes kolleganőt hogy már olyanokat beszélnek hogy cégmegszűnésre hivatkozva küldik el.Ahogy bejelentette a munkahelyen hogy babás akkor megmondta neki a főnököm hogy el lesz küldve.

ja és a főnököm nem jött be ma dolgozni,nem ő közölte velem a "jó"hírt. Nem képes ő az egyenességre!

KépKép
lyndee
 
 


Na mondjuk az jó hír, hogy legalább többet tudsz majd ide jönni! :wink:

Kép
németh
 
 


lyndee: nagyon sajnálom, illetve, ha nem szeretted, akkor még jó is, így legalább tuti találsz valami nagyon jót!!! :D

Kinga: ez a zebrás cucc iszonyú édes!!! Hol találtad???

Én is szeretnék!!!! :lol:

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Kinga: Hozzon szerencsét a zebrás szerkó:)


Lyndee: Én elmennék betegácsiba azért. Még 3hónapig biztos tudnád húzni az időt.
Vagy kérj több pénzt. mondjuk 3hónap végkielégítést. Hidd el megadják. Kicsit keményits be.
Én egyszer emiatt 6hónapot kaptam végkielégítésként. De csak azutén, hogy kinyitottam a számat.

Kép
csucsu05
 
 


Halihó!

Lyndee:
Sajnálom! De kívánom, hogy mielőbb találj magandak új állást, amit jobban szeretsz, mint ezt!
:D

Kép
anda81
 
 


Rólam:
Ma voltam dolgozni először, három hét után. Hááát mit modjak? Teljes felfordulás, az iroda félig szétszedve, új kolléganők felvéve, de nekik még nincs felhasználónevük a rendszerhez (mit felhasználónév, még gép sincs ami elé le lehetne ültetni őket) Ma elkezdtem zárni a március hónapot, és teljesen magam alá zuhantam, hogy mit keresek én egyáltalán ott! Eléggé lehangoló volt! Na mindegy, lesz ez még így se! :D

Kép
anda81
 
 


Amy: az Auchanban vettem 999 Ft-ért. Volt feketében is, az sokkal jobban nézett ki, de sajnos csak vékonkáknak való volt abban a színben.

Kép
németh
 
 


Gröni te ma voltál dokinál?

Kép
németh
 
 


Jó reggelt! Arra ébredtem ma, hogy fel vagyok fázva. Állandóan azt érzem, hogy pisilnem kell. :evil: Most már kezdek megőrülni, hogy állandóan van valami bajom.

Kép
németh
 
 


Kiga: Igyál sokat, hogy átmosd a szervezetedet.Biztos éjjel kitakart a párod:)

Kép
csucsu05
 
 


Kinga: ismerem a problémát én is sajna :( Ami nekem nagyon bevállt (mert utálom a gyógyszereket és ha nem muszáj nem veszek be) az a zsurlótea. Ülőfürdőnek és inni is egyidejűleg. Egy nap alatt elmulasztotta a panaszokat minden esetben! Persze egy hétig nem árt azért inni ilyenkor.
Vendég
 


Szilvi: Köszi! Lehet, hogy elmegyek a gyógyszertárba. Én kamillát iszom már reggel óta, de már lassan nem tudom lenyelni...
Csucsu: a párom lassan már fél tőlem. :lol:

Kép
németh
 
 


kinga: Az jó jel:) Az én pérom ismikor jött haza és elég volt ha csak rám nézett már mondta is megint????:)
De meglátod meg lesz a gyümölcse a sok munkának:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Rég nme jártam erre felé, de lám jó hírekre jöttem!
Csucsu, halk nagy gratula!Ez szupi!!!Képet kérünk!

Gröni, mi volt a dokinál?

ritt
 
 


Csucsu: :lol: Azért megnyugtató, hogy nem csak nálunk van ez így.
Ritt: jó, hogy benéztél. Hogy vagy?

Kép
németh
 
 


ritt: mi újság veled?
gröni: ???
Vendég
 


csucsu: a mai teszte eredménye??? :D erősödik a csík?:D
Vendég
 


szilvi: ma nem csináltam tesztet holnap szeretnék reggel.Igérem azt feldobom. Sajnos a tegnapi halvány de látható. Viszont a képen nem látszik :(
Becsaphat a teszt?? Hisz nincs piri és ma egész nap hányingerem van.

Ritt: Köszi és írtam privit :)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu: nyugi!!! biztos ott lesz az a csík holnap is! és még erősebb lesz!!! de ha nem hagy nyugodni a dolog, szerintem eyte is csinálhatsz egyet, mert napról napra, óráról órára nő a hcg szint.

holnap reggelre tuti ott fog virítani két erős csík a teszten :D
Vendég
 


Csucsu: nyugi, holnapra biztos erősebb lesz. Azt hiszem két naponta erősödik. Vagy duplázódik? Na szóval rendben lesz minden!

Kép
németh
 
 


Gröni: renden vagy?

Kép
németh
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: