Új privát üzeneted érkezett!

Holka a második terhességnél hamarabb érzed meg, legalábbis én hamarabb éreztem Huninál a mozgást mint Robinál?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!

Márti!
Laptetőd van!!!!!!!Drukkolok!
Ismerősek ezek a játszóterek........szigorúan piros-kék-sárgára festve...... :wink: :wink:

Mágnes!
Sajnálom...... :cry:

Viri!
Szegény Kende! Mióta lett ilyen beteges? Veronika is sokat volt beteg, és nekünk az orrmandula műtét hozott javulást. Sokat taknyolt, és nagyon horkolós volt addig.

Jaj, én nagyon kínlódok........kikészít ez az egész napos émelygés....És csak akkor nem érzem, ha rágcsálok...dehát így mi lesz velem? Gurulni fogok!! :shock:

Éjjel azt álmodtam, hogy uh-n voltunk, és kislányt láttak! Nagyon örültem neki! Én nem bánnám, de azt se, ha egy kis Ágoston születik.... :wink:

Na megyek, kéne még dolgozni is ma........

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Ditta :lol: :lol: :lol:
Igen, ezek a szinek a nyerők itt :wink:
Jaj remélem nekünk is meghozza a gyógyulást a műtét...Az éjjel is egy párszor felsirt Huni, nagyon fájt a füle :(

Hát én kivánim, hogy teljesüljön a vágyad és kislány lakozzon a pocakodban :)

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 

 
 

Holka, igazad van. Még én se nagyon merem beleélni magam, majd csak ha a kezembe foghatom. Én is nagyon várom a 20 hetes UH-ot. De jó lenne túl lenni azon a bizonyos 22. héten...

Jenny, neveken nem gondolkozok, babonából a tavalyi miatt....de tetszik a Lili és a Bálint :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Lányok: halkan írom meg: Délben csináltam egy tesztet ami halványan de láthatóan zebrás:)

Kép
csucsu05
 
 


Márti: én sajna nem tudok segíteni, hogy mit ehetnél-ihatnál. Nagyon szupi játszóteretek van.
Huninak jobbulást. Bár lehet a műtét meghozza a várva várt gyógyulást.

Ditta: január óta minden hónapban meg vagyunk fázva, köhögés, hányás... Most március elején lett náthás, azóta nem tudunk kikeveredni belőle. :( Régen nem volt ilyen beteges. Idén kezdtük :( (másfél éves korától)
Kicsit irigylem az émelygésed :) Ha lány lenne mi lenne a neve?

Csucsu: nagyon-nagyon halkan suttogva itt is gratulálok ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Csucsu!
Gratula, de egyelőre halkan! :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Csucsu, nagyon halk gratula! :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


sziasztok!
csucsu! halk gratula!
babett! kitartás, nem leszel elhízva, én sem voltam csak fél kilóval több a 3.hónapban, és az émelygés is elmúlik, kitartás.

holnap megyünk a férjemmel a 18.hetes uh-ra. angyon izgulok, drukkoljatok hogy minden rendben legyen, titkon reménykedem egy kis kuksiban is.

Kép
andyfekete
 
 


Hu, nálatok is olyan nehezen működik a babanet? :evil:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Andy!
Szoritok neked holnapra!!!!Gyere majd képekkel!!!! :lol:

Magdolnam, Nati mi van veletek???

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Csucsu
nagyon halk de óriás gratula!!!!!!! :lol: :lol:
ráadásul déli pisi ...szuper!!!

Viri
akartam írni reggel is ,hogy szegény kis Kendének jobbulást kívánok!

Andy
várjuk a beszámolót holnap!!!
Nekem AFP csak jövő héten van kész és csak azt követő héten megyek uh-ra.....nagyon-nagyon várom már!!!

Odri
mi se merünk még neveken gondolkozni...majd a 20 hetes uh után.
Mostmár mindjárt túl vagy a 22.héten...!!!

Babett
ha szükséges akkor még mindig ráérsz a 2.trimesterben odafigyelni az evésre..de ha most a rágcsától jobban vagy akkor rágcsálj...

Márti
megnéztem Heni kiskönyvében. Őt naptári hó szerint 4hónaposan és 6 naposan éreztem először. Naptári hó szerint ma vagyok a 4 hónapnál.... szóval türelem Holka... :wink:
holka
 
 


Sziasztok!

Ma korán keltem, mert megint pestre mentem laborvizsgálatra. Utána megbeszéltem a dokimmal a továbbiakat. Úgy elfáradtam mire hazaértem, hogy vagy2,5 órát feküdtem félálomban és mély alvásban. Alig tudok magamhoz térni, olyan szarul vagyok. Furi a gyomrom, de nem mondanám, hogy émelygek.
Család nagyon örült a hírnek, természetesen. :D

Csucsu
halk, de óriási gratula!!!! Hol tartasz a ciklusodban? Mikor tesztelsz újra?

Jenny
Jó, hogy kitűztél magad elé célt erre a 3 hónapra. Így gyorsan el fog telni ez a rövid idő.

Viri
Kende jobban van már?

Muffin
Neked aztán jó mozgalmas napod volt tegnap. Most ilyen sok energiád van? Én marha fáradt vagyok egész nap csak aludnék.

Bocsi, ha valakit most kihagytam, de hulla vagyok. Babuci pihenésre kényszerít.

Magdolnam??? Hogy vagy? Milyen volt a hétvégétek?

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Andy, Holka!
Értettem, hogy nekem szól a sz.-otok, csak én Ditta vagyok, nem Babett.... :lol:

csucsu!
De jó! De jó! De jó!
Kép

Andy!
Drukk holnapra, és hozzál fotót!!!!!!!!

Márti!
Szoktatok micset enni?? Én ma azt sütök! Tegnap hozták erdélyi ismerőseink! feltankoltuk a fagyasztót!

Viri!
Lánynév: nekem nagyon tetszik a Sarolta, viszont a vezetékneve Juhász, így aztán elég nehéz kimondani, nem????? Sz-S....

Nati!
Hogy vagy??

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


bocsi ditta, nem volt szándékos!!!

csak olyan zavaros vagyok 3 napja, izgulok.
amúgy képet itt most nem kapok mert eza kötelező uh-itt csak ellenőrzés van. itt nema dnak
de a magándokihoz megyek majd 20-21.hetesen, akkor majd kérek képet

Kép
andyfekete
 
 


Ditta
Furin vagyok, ahogy már ítam, de érdekes módom ezen a gyomorgondon a gyömbéres innivaló segít egy kicsit. Persze kikavarom a szénsavat belőle.
Puffadok mint az állat még mindig. És rettenetesen fáradt vagyok. Legszivesebben már most lefeküdnék aludni, de csak 3 körül ébredtem fel.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nai: Szerintem várok 2napot hogy erősődjön a csikom:)

Kép
csucsu05
 
 


ÉLJEN CSUCSU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

KépKép
muffin
 
 


Sziasztok!

Mágnes:
Nagyon sokat vagy eszembe!!! Kitartás!!

Látom ma is termeltetek rendesen!

Olyan jó, hogy már sokatok arról beszélhet, hogy mikor mozdulhat meg a pici, és milyen érzés! Ilyenkor kicsit elszomordom (nem nagyon ám!!!! :D ), hogy én még nem érezhetek ilyeneket! De remélem most már hamarosan...

Viri:
Jobbulást a gyerkőcnek!

Csucsu:
itten is halk gratula! :D

Rólam:
Ma voltam dolgozni először, három hét után. Hááát mit modjak? Teljes felfordulás, az iroda félig szétszedve, új kolléganők felvéve, de nekik még nincs felhasználónevük a rendszerhez (mit felhasználónév, még gép sincs ami elé le lehetne ültetni őket) Ma elkezdtem zárni a március hónapot, és teljesen magam alá zuhantam, hogy mit keresek én egyáltalán ott! Eléggé lehangoló volt! Na mindegy, lesz ez még így se! :D

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!

Holka, köszi, hogy így bíztatsz. Nem tudom, mi lesz majd, de én ugyanúgy meg fogok tenni mindent a piciért, mint nemrég. Addig küzdünk, míg egyszer nekem is lesz egy babucim. Nem is tehetek mást. Én még mindig jobb helyzetben vagyok, mint az unokatestvérem. Hpv vírussal kezelik egy ideje, és most derült ki, hogy nem lehet gyereke. A szívem szakad meg. Szóval az én fájdalmam semmi az övéhez képest. Az ember ilyenkor értékeli át a dolgokat...
Virág, Kendének jobbulást, szegénykém, mostanában rájár a rúd, de csak vége lesz egyszer, most már jön a jóidő. Puszilom!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny: Nagyon jól állsz a dolgokhoz. a pozítív gondolkodás nagyon fontos fél siker. Meglátod nagyon hamar babás leszel:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Jenny, nagyon jó a hozzáállásod a dolgokhoz! :lol: Csodállak :wink:

Csucsu!Mennek a drukkok továbbra is! :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


jaj, nagyon izgulok!
megettem a csokipudingot, hogy ne aludjona baba, majd kiváncsi leszek. remélem nem kell sokáig várni. 10re van időpontunk, de ha szülés van vagy műtét....
mindegy legyen rendebn a babóka az a lényeg, majd jövök
sziasztok

Kép
andyfekete
 
 


Szia Andy!
Szoritk!szoritok! szoritok!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Jenny, így is van. :) Amúgy ha nem csal az emlékezetem a múltkor sem kellett olyan sokat várni... Második hónap volt a nyerő, nem? Úgyhogy most kivárjátok ezt a három hónapot, amiből már nincs is olyan sok, és tuti hogy elsőre összejön mert mindenkitől azt hallom, hogy ilyenkor minden annyira le van tisztulva hogy sokkal fogékonyabb a szervezet. Úgyhogy nemsokára neked is ott ficánkol majd a bébi. :)
Amúgy meg én nem tudom milyen elveszíteni egy babát az első hetekben, de azt tudom milyen szembesülni vele hogy nem egészséges. Nem tudom hogy melyik a rosszabb. Már semmi pénzért nem adnám az én kicsi fiamat, de amikor még nem tudtuk mekkora a gáz, akkor végig az volt bennem, hogy ment volna inkább el, és már valószínű az újabb próbálkozásnak is eredménye lenne. Persze mostmár nagyon örülök hogy nem így történt, de most értettem meg igazán hogy mikor valakivel ilyen történik miért mondja mindenki, hogy jobb is, mert valószínű nem lett volna életképes. És akkor meg sokkal jobb ha minél hamarabb tudsz újra próbálkozni. Szóval bennem ezek fogalmazódtak meg. Nyilvánvaló a te fájdalmadat ez nem csökkenti, de már nem is hátra kell nézni, hanem előre. :)

Tegnap voltam a brendonban és kellemeset csalódtam. Nézelődtem mellszívót meg ott lehet kapni olyan cumisüveget, amivel majd tudom etetni a bébit (hozzá kell tennem, hogy egy darab 8000 Ft!!!!!!!!!! és a TB nem támogatja... ja, és hármas kiszerelésben van hozzá cumi, az meg 7000 Ft! Na köszi... Gondolták, vagy etetni akarom a gyereket és úgyis megveszem ennyiért is vagy nem is forgalmazzák... Vagy nem tudom. Meg különbenis egy csomó olyan dolgot kell majd vennünk amit eredetileg nem vettünk volna és persze minden többe kerül az átlagnál mert speckó...
Na mindegy. Szóval tök rendes volt a csaj, mert kaptam tőle egy könyvet az archasadékokról meg ilyenekről. MOndjuk semmi új nem volt benne, mert a netről már mindennel kapcsolatban kiokosodtunk, de akkor is tök rendes volt tőle. Ja, azért az vicces volt, hogy nem vette észre hogy terhes vagyok, mert kérdezett a gyerekről mire leesett nekem hogy ő azt hiszi hogy már megvan. Erre mondtam neki hogy még nem született meg... Erre nézett rám bután. Oké hogy mellény volt rajtam, de azért van pocim rendesen. Majd teszek is fel képet. Na most ennyi mert lassan indulnom kell.

KépKép
muffin
 
 


Muffin:
nem vette észre a pocid a csajszi?
Végül megvetted a cumisüvegeket?
Felháboritó, hogy még ebben is csak az üzletet látják. Pedig gondolhatnak arra, hogy sokkal költségesebb egy beteg gyerek gondozása, mint egy egészséges gyereké!Adhatnák olcsóban!!!
Na de, ilyen világban élünk sajnos!
De Eliotnak meglesz ugyis mindene, a legfontosab ugyis a szeretet és szüői gondoskodás, amit semmi másal nem lehet pótólni!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a jókívánságot.
Sajna Kende taknya még nem indult be. Nagyon félek, hogy mi lesz, ha nem indul be. Nem szeretném, ha felszúrnák az arcát. Nekem egyszer megtették, azóta is visszatér az arcüreg gyulladásom.

Andy: drukk neked. Tuti minden rendben lesz!

Anda: elhiszem, hogy nem hiányzott a meló. Az vigasztaljon, hogy nemsokára 3 évet otthon leszel ;)

Jenny: átadtam Kendének a puszit! Nekem is van hpv-m. Még Kende előtt kiderült. És mégis itt van nekem ő. Bár nem tudom mit jelent, az hogy kezelik az uncsitesód. Ezt igazán nem lehet kezelni, csak figyelni, hogy támad-e. Ha támad az már baj, de remélem nem támadta meg az uncsitesód, mert akkor műtét :(

Muffin: ez tényleg szemétség, hogy nem elég a bajotok és még anyagilag is taccsra vágnak, a speckó cuccok miatt :( :(

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Szia Kisvirág!
Hogy vagytok?
Te hogy állsz a ciklusban?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok! Megvan az AFP eredménye és negatív 1,4 lett. Két hét múlva megyk UH-re. Már alig várom!

Kép
Kép
odri
 
 


Odri! :lol: :lol: :lol:
De jó!!!Akkor mostmár egy kicsit felszusszanhatsz! :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Odri: Gondolom meg is nyugodtál:)

Kép
csucsu05
 
 


Igen lányok, egy kicsit megnyugodtam....
Az éjjel azt álmodtam, hogy megszültem és olyan édi kislányom lett, de már tudott beszélni és nagy volt......ráadásul júli végén született pedig augusztusra vagyok kiirva :roll: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


meglehet, hogy tényleg hamarabb születik. Azt mondják, hogy a kislányok általában hamarabb születnek :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!

Azt nem mondom, hogy túlvagyok a dolgon, de már jobb. Bár vannak helyzetek, pl. tegnap is, mikor kicsit erősebben kell gondolnom másra, hogy nehogy elérzékenyüljek. Pl. tegnap este, mikor a műszakunk kajált az ebédlőben, a csajok a Jóban rosszbanról kezdtek el beszélgetni. Abban is van állítólag egy csaj, aki babát várt. Nem tudom, mert nem nézem. És akkor valaki 2-szer is megkérdezte, hogy mi lett vele, ők meg, hogy elvetélt. Én meg ott mosogattam, hát nem volt jó hallani. Tudom, hülyeség, csak akivel már volt ilyen, az nem szívesen hall ilyeneket sztem.
De azért a nehezén túlvagyunk, azt hiszem. Most már csak előre nézek.
Viri, unokatesóm kezelése annyiból áll, hogy már többször műtötték, darabokat csíptek le a méhéből, és azért nem tud már kihordani egy babát. Azt nem tudom, hogy ,,csak'' hpv, vagy annak következménye, a daganat miatt kellett műteni. Nem igazán tartom vele a kapcsolatot, az anyjáék miatt, az infókat róla a nagyim szokta mondani nekem.
Odri, gratulálok, akkor most már készülgess a szülésre!
JA igen, Viri, Kende még pici az infralámpához? Az lehozná neki. Gőzölést nem mondom, mert pici gyerek a gőzben...
És valami orrcsepp, ami feloldja? Szegényke, úgy sajnálom!
Muffin, rendes volt akkor a csaj a boltban. De tényleg, miért a speckó dolgok a drágák? Hiszen nektek ezt plusszban kell megvenni, egy kicsit lefaraghatnák a költségeket, legalább ezzel.
Egészség pénztárnál nem vagytok tagok? Arra sok gyerek holmit lehet vásárolni. Apának mi azért kérünk most több, mint 8ezer ft-ot a kártyára havonta, hogy tudjunk majd arra vásárolni. Bár nekünk annyi az előny, hogy a munkáltatónk havi 22ezret adómentesen oda utal, amire akarjuk. Kajajegy, eü.pénztár, üdülési csekk, iskoláztatás, stb.
Márti, szegény Huni, neki is gyógypuszit küldök. Jó lenne, ha már túllenne szegénykém a műtéten. Biztos nagy megkönnyebbülés lesz neki.

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny:
neki is, meg Robinak is,és nekem is.... :lol:
Én jobban izgulok mint ők.Főleg, hogy lehet egyedül kell megcsinálnom az egészet...senki segitség :cry:
Ugy volt, hogy a tesóm hazajön, de nagyon kétes, mivel lehet nem tudja elintézni addig a dolgait.Utlevel, meg személyie le van járva... :?

Én is ugy voltam amikor az első terhességem elvesztettem. Nem esett jól, ha ilyen dolgokat hallottam...Volt egy koleganőm, szinte egyidősek voltunk, mármint terhességben...Kihordta a babát a 9.ik honapig és mikor megszülte kiderült, hogy nyitott hasfalal született.Pár nap mulva meg is halt szegényke. Na de az egész mühely ezt tárgyalta akkor nekem meg annyira fájt, mintha az enyém lett volna... :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!

Odri: szuper! Ez nagyon jó! És akkor már tuti kislány?

Jenny: tényleg rossz hallani mikor ilyenről beszélgetnek. De látom nagyon erős vagy és csak előre nézel! Helyes! Nemsoká lesz a pocidba megint babó. Lehet én bevárlak ;)
Jajj akkor az uncsitesódnak elég komoly ez. :( Sajnálom. A hpv okoz daganatos betegséget. (méhnyakrák vírusa ez) Azért remélem az uncsitesódnál rendbe jön minden. Örökbefogadáson nem gondolkodtak?
Kendét infra lámpázom, napi kétszer, mikor elalszik. Meg kap orrcseppet is. De ma beszéltem egyik lánnyal a lépcsőházba és megnyugtatott, hogy nem bizti, hogy megindul, mert az antibiotikumtól elvileg felszívódik a sok trutyi. De majd holnap megyünk dokihoz és ő is megnyugtat. Remélem.

Márti: mikor is mennek a fiúk. Nemsoká ugye? Elhiszem, hogy izgulsz. De túllesztek rajta!
Én a ciklusban úgy állok, hogy tegnap megjött. Úgyhogy bukta van :?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág, még nem tudom biztosra de a doki szerint kislány. Két hét múlva megyek uh-ra, remélem megmutatja magát. :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Kisvirág:
10.én megyünk,remélem, vagy nem is tudom :roll: ne legyenek betegek, mert akkor nem műtik.
O, hogy a csuda vigye el azt a fránya pirit :evil: :evil: :evil:

Nekem még nem jött meg :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Lányok merre vagytok?
Déletőtt olyan kihalt a topik, :cry: délután meg nem tudok jönni, mert párom foglalja el a terepet :cry:

Mágnes, Magdolnam, hogy vagytok?????????????????

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, de nincs időm és energiám leülni a gép elé minden nap.
Hétfőn lesz a temetés, boncolni kellett, de lényegében mindegy, csak egy test, a lelke pedig úgyis velünk marad mindig. Azt tudom nagyon nehezen megemészteni, hogy nem tudok többé vele beszélgetni, nem látom, csak képről.
Elfogadtam, hogy így történt, mert ő akarta így. Nem lett volna élet neki, mind a 4 üreg (vagy kamra) tele volt vérrel. Jó, ha egyáltalán gondolkodni tudott vola. Ő meg, amennyire pörgős volt, nem bírta volna ezt. Anno mondta is, ha magatehetetlen lenne, vágjuk fejbe, mert ő ezt így nem..
Szóval most ebbe kapaszkodom.

Csucsu:
Gratula neked, remélem képet is kapunk a tesztről majd!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


sziasztok!

Meegjöttem én is. Hát sajnos nem úgy alakultak a dolgok, ahogyan szerettük volna.... A férjem, mielőtt elindultunk volna 3napig lázas volt, de más tünetet nem produkált. Megérkeztünk egy gyönyörű wellness szálodába, ahol ő egyből lepihent. Na ekkor sejtettem, hogy gáz lesz. Aztán alig evett a vacsiból. Ott volt a főnököm és az egyik kollegám is. 8kor már ágyban voltunk. Én meg úgy éreztem magam (a kis drága Malim miatt) mintha egy úthenger ment volna át rajtam.Alig bírtam aludni. Reggel korán fenn voltam. Lementünk 8kor reggelizni, de ő nem evett semmi, hanem csak kiszedett és otthagyta.Rögtön vissza is ment a szobába. Mire felmentem úgy találtam ott, hogy 2paplan+2pléd+2pulcsi+a bőrkabátja volt rajta és vacogott. Ja és kinnt 25 fok volt.... én rövidben majd meg döglöttem.... Na akkor mondta, hogy menjünk ügyeletre. Át siófokra, ügyeletes nem írt semmit, mert szerinte aza kalici vagy milyen vírus volt. Mire hazaértünk nagyon rosszul volt, alig volt magánál. Még a recepciós is teljesen kivolt hogy milyen szarul néz ki. NA akkor összepakoltunk és 180al rohantam a Sote2 belgyógyászatára. Jobb ötletem nem igazán volt. Szegény úgy nézett ki, mint egy élőhalott. Aztán valami nagyon fiatal doki jött, aki csak a portáig engedett be minket és rögtön tegezett :twisted: . megkérdezte tőlem, így: "hogy gondolhattam én azt, hogy pont ide kell jönni?" Mondtam neki, hogy nagyon vicces, egy laikus honnan a fenéből gondolna bármit is ja és gondoltuk, hogy úgy is felesküdött az emberélet mentésre, bátorkodtam azt vélni, hogy segít, vagy ellát tanáccsal, vagy bármi. Erre meg se vizsgálta, azt mondta, menjünk haza az ügyeletre kérjünk butalót és jöjjünk vissza. DE közölote, hogy nem veheti fel. :shock: :shock: :shock: na ekkor már alig láttam az idegtől. Ja és olyan rémtörténeteket mondott hogy nagyon durva lenne ha elkapnám, márpedig 100000% hogy elkaptam és gyorsan menjek a nőgyógyászatra, hogy ott felvegyenek a kórházba :shock: na akkor betelt a pohár. A Férjem megilyedt na meg én is. Anyámékhoz vitt és ott voltam mostanáig. ( aszállás 1főre 1éjre 15000ft volt+ifa) hát ennyi a történetem
magdolnam
 
 


voltunk 4d-n. Olyan édi volt. De megint nem akarta mutatni magát. Állandóan elfordult. Ja és még mindig lány!!!!
magdolnam
 
 


a lelkem meg akart lepni! :lol: mosott :lol: hát sikerült.... :shock: a fehér mellett volt piros kék feket :evil:
magdolnam
 
 


magdolnam!

és akkor? a férjed hogy van? és te? mi volt a baja?

mi voltunk reggel a 18hetes uhn. képet nem kaptunk, ez nem magánrendelés volt, majd 2 hét múlva. rendben van a picurkánk, a méretei jók, a magzatvíz is jó. a nemét nem tudtuk meg, még nem lehetett látni.

most olvasok
sziasztok

Kép
andyfekete
 
 


apa gyógyulóban van. Mág nincs igazán jól nem tudni pontosan
magdolnam
 
 


volt azóta dokinál? és te nem kaptad el?

babócáról nincs képed?

Kép
andyfekete
 
 


nem merem elszólni magam, de nincs semmi tünetem. De van kép a kis modellről, ahogy támassza az állát. Csak most még nincs gépen, nemsokára felteszem :)

Többiek????????,
magdolnam
 
 


Márti, te milyen műtétre viszed a fiúkat???
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy jelentkeztetek Mágnes és Magdolnam :lol:
Magdolnam:
orrmandula műtétre viszem a fiukat 10.én. Majd szoritsatok!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Nati merre vagy?????
Hiányzól!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?