Új privát üzeneted érkezett!

na még egy:
Kép

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Dorka! De szép "motyója" van apósodnak! :D Tök édes!!! :mrgreen:
szilbee
 
 


dorka!

Az igen! Az aztán a nyuszi! Hát elismerésem a hazacipelésért! Az én zsebemet is szokta égetni a pénz :oops:

Kata!
jaj nem látom a fehér ruhás hölgyet, a monitor tudod... nagyon szar nálunk, de Titeket látlak! miylen csodanő ruhában van Szonja! Édes!
Ment a válasz.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 

 
 

Judit!
Nevek,abból mostanában egyre érdekessebbeket hallok :D :D


Pénz :oops: ,apa erre azt mondja ő teperi én meg költöm.de hát ez van ehhez értek a legjobban :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Kati, jó mulatság lehetett, ti is táncoltatok?
Szépek vagytok, és csinik!

Judit, Katlina, végülis ez nagy bambanyúl 4000 pénz volt.... Azért sztem nem annyira vészes ennyiért, nem? Vagy igen?
:oops: Az én nagy vágyam volt igazából, csk ráfogom a gyerekre! :wink:

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka! Mi is valahogy ennyiért vettük a nagy plüss macit.. tudod, amikor az egyik hiper-szuper marketben féláron volt az összes játék.
szilbee
 
 


Szilbee, tudom, az overállos macit, igaz??? :D

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Aha! :)

Kép
Itt Levente 17 hónapos.
szilbee
 
 


Sziasztok!

Kati: De jók a képek! Hol volt a fellépés?

Dorka: Látom Nyúl koma sikeresen hazaérkezett. Még a múltkor akartam írni, hogy a nénike a játszótéren lehet azt hitte Te akarsz hintázni és Rád gondolt. :D

Judit: Én nem nézem a vacsoracsatát, sem a másikat, de hallottam, hogy nagyon sok benne a szőke nő. Nem sikerült a pisigyűjtés. :(

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Katlina: Megnéztem a lagzis képeket. Úgy látom, nagyon jó volt a hangulat.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Niki!
Hát szerintem jó aztán hogy ki mit gondol azt igazándiból leka....lom!
Pisigyűjtés,melyik lánytól?

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Megint gyors leszek. Bocsi, de ide teszem fel a bodykról a képet. A zöld ujjasból, amin SCAMP felírat van, 2 db van. (Én is vettem, meg pár nap múlva apa is). Az első kettő csak ki volt mosva (vasalva még nem), a második kettő volt babón egyszer. Amiből pedig kettő van még az egyikben az árcédula benne van, azt nem mostam ki. Apa Pesten 1099.- vette darabját, én a Ficánkában 1200-1350.-ig. Nem tudom ezer forint/db ki tudunk-e egyezni?

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Babó is csak nemrég aludt el. Nekem tanulnom kellene, meg még a szülinapi tortámból is csak a tészta van megsütve. :oops: De azért este megpróbálok jönni.
Pénteken suli! :cry:

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Hűűűűűű akkor Olgának szülinapja van....-micsoda felfedezést tettem....... :roll:

OLGA KEDVES!!!!!!!
Füled érjen bokáig!!!!!!!!!


milyen torta?.....nem is laktok olyan messze....... :oops: :D

fanna3
 
 


Olga! Az egyik zöldre én pájáznék, ha lehet! :) Többet most nem merek, mert nem tudom milyen évszakban fogunk 80-asat hordani...
szilbee
 
 


Olga! :D

Kép
szilbee
 
 


Olga!
Boldog Szülinapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


(Nekem a kék katicaemberes tetszik)

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!
Olga: Boldog szülinapot kívánunk!

Tegnap este, amikor hazaértem doki bácsitól, az jutott eszembe, hogy "Zebulon"....így hívom a képen látható 10mm hosszúságú pulzáló szívű mütyürkét...
Jobban nem lévén maradok háttérben. :mrgreen:
Kati
szolkata
 
 


Kati! :lol: Jobban vagy már testileg lelkileg?
szilbee
 
 


Sziasztok!

Kata!

Örülök, hogy minden rendben van ,,Zebulonnal" :D

JA!
Hát mi nem táncoltunka az esten és egyébként a Hemo-ban volt.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Hejjjjj, Olga, Boldog szülinapot!!!!!

Én meg a narancssárgát szúrtam ki, ha nem kell másnak.
Nekem jó az 1000 Ft!
Mikor bizniszeljünk?

Erről jut eszembe: jó állapotú járókát nem akar valamelyikőtök eladni? Én vennék egyet! (a hálós fajtára gondolok!)

Kép
Kép
dorkáék
 
 


És Kata! Zebulon már ilyen nagy!!! :)
De jó most neked, még ha nehéz is az elején, remélem gyorsan elmúlnak a rosszullétek! Fáradtság?

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka! Miért akartok venni? Kinőtte már Szabi azt a most van? :)
szilbee
 
 


Szilbee,
az a helyzet, hogy eléggé lestrapálta, kiharapdálta, és félek, benyel egy adag szivacsot... :oops:
Szóval vennénk egyet, aztán azt adnánk oda már majd tovább nektek, ha már kell Dévidnek is!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Köszi! :) De mi nem járókázunk! Lehet szeretné, de tudod nem olyan nagy a lakás, hogy nagyon szükség lenne rá. Meg én nem is szerettem... Ja egyébként képzeld! Nem kaptuk meg a másik lakást! :cry: Pedig már úgy beleéltem magam. :?
szilbee
 
 


Sziasztok!

Olgám!
Hát nagyon sok boldog szülinapot neked!
Kép

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Olga!

Kép

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


De szórakozott vagyok! A szöveg lemaradt!

Olga!

Isten éltessen sokáig!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Dorka!
nekünk eladó.
Gréti használta azt a hálósat, olyan 3-4 hónapig,a padláson van, majd lehozatom Misivel, ha kellene. KÉpet mellékelek, ez az, az aljára én raktam bele plédet, de uaz a minta, mint felül. Kép

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Olga!
majd képeket dobjál! És miylen tortát sütsz?

Szilbee!
miylen lakás? vagy valamiről lemaradtam?

Kata!
Csinálj már egy vonalzót, akarom mondani kettőt!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


na Judit, ez tök jó lenne! még jó, hogy nem rózsazín, tök jó unisex!!
egyezkedhetünk!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Jaj, Szilbee, de sajnálom!!!! :cry: :cry: :cry:
Gondolom, ez már végleges....

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Dorka, Szilbee, én sem értem ezt a lakás dolgot :shock:

Nálunk tegnap lakásnéző dömping volt: három csapat adta egymásnak a kilincset, s elég érdekes a helyzet: mindnek tetszik, mind ad választ a héten. Most kicsit azon aggódom , túl sok a lehetőség a kombinatorika szerint... (nem sorolom fel mindet, hétfőre úgyis kiderül)

Tegnap Mátét kérte fel a tanító néni a fordított órán matektanításra! :shock: :lol: Mindketten nagyon elégedettek voltak a másikkal! :lol:

Ma olyan jót Gekkóztunk! Jázmin annyira ügyes volt, hogy csak ámultam! Szinte már fut, nem is megy... Én meg utána... Annyira imád a nagyokkal vonatozni! Haláli, amikor hárman összekapaszkodva, énekelve vonulnak körbe-körbe a lakásban! :lol: :lol: :lol:

Kata, kitartást, már csak pár hét és jön a boldog középső trimeszter Zebulonnal! :lol:

Jaimee, de elvesztél?! Voltál végül dokinál?

Ditke vajon hogy bírja a felújítást?! Remélem hozol majd képeket!

Hm... a tortáról jut eszembe... teljesen képviselőfánk függő lettem :oops: Csak tudnám, ez most az álompasi vagy a süti miatt van?! :oops: :lol:

Judit, az egyik méz már el is fogyott! Lassan jöhet az utánpótlás! :lol: Valami új csini ruci a lányoknak? Köszi a lencsést, majd rákeresek!

Kati, milyen csini volt a lányod! Olyan nagylányos az a ruha! Anyukád meg nagyon ügyes! Ti hogy álltok a házzal? Szerintem én erősen lemaradtam a témában... :roll:

Niki, lányok hogy vannak?

Balwin még mindig oda?

Olga, mostanában lesznek megint vizsgák? Vagy még odébb vannak?

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Olga! Nagyon boldog születésnapot Neked!!!

Kép

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Sziasztok!

Olga nagyon boldog születésnapot!!!!

Épp most akartam kérdezni hoyg apéntek jó e ha mennék de lvastam hogy suli.

Holnap? mondjuk ugy reggel 8-9 között? vagy délután 15:00-15:45 között?
melyik lenne ajobb?

puszika

Kép
kbernadett
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a köszöntéseket! :oops:

Annám! Jöhetnétek, de komolyan! Hát nem tudom, mit csinálunk a tortával. A két szomszédnak mindjárt dobok, de a fele még biztos megmarad. Amúgy is szeretnék veled dumcsizni, mert Juditék buliján nem adódott alkalom. Egyszer tettél (írtál) egy megjegyzést Balázzsal kapcsolatban, azt szeretném megkérdezni, hogy miért érzed így. Húh, de titokzatos vagyok! 8)

Szami! Vizsgám 12-én lesz. Jövőhéten botzasztóan neki kell állnom nelvtant tanulni. Ma origamiztam, meg holnap is, van egy csomó beadandó. Hétvégén a hospit naplót kell rendbe rakni, meg a tervezeteket letisztázni... Áááááááá, érzem, beindult a gépezet!

Én is akarok kérdezni! Feleslegessé vált körforgó kiságy fölé, vagy játszószönyeg nincs valakinek eladó?

Na, megyek kiosztom a tortát, meg akkor közkivánatra fényképezem.

Na üdv!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Betty! Nekünk mindkét időpont jó! Mert ha délután körözünk is (papír írószerbe kell mennem), akkor is csak itt a környéken bóklászunk.

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Csajok! A városban beszélhetünk meg egy talit, a péntek és a hétfő nekem nem jó, egyébként bármikor.

A kép a tortáról: a festői rendetlenséget nem kell észrevenni... :oops:

Kép

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Most telefonált anyósom, úgy néz ki, hogy szülinapomra unokaöcsit kapok! :lol: Szilvinek 17 perces fájásai vannak (reggel óta vannak fájásai)! A férje még az új lakást pakolja, lassan "hazamegy" anyósómhoz, aztán igencsak indulnak be a kórházba! :D

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga!

De klassz! NAgyon izgi! Írj aha megérkezett a trónörökös!
A tortát fagyaszd le. VAgy nem szoktad? Egyébként nagyon gusztusos. Hát nálunk nem nagyon maradna.

Szamóca!

Köszi a dícséreteket! A házzal kapcsolatban meg semmiről sem maradtál le, bárcsak beszámolhatnék valamilyen felújításról. Egyenlőre még stagnál a dolog.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Ezt már régen akartam:

egy pár nappal ezelőtti témához hozzászólva, találkoztam egy anyucival aki régebben írogatott de már nem teszi, mondván úgy érezte, hogy az Ő hozzászólásai nem igazán érdekelnek senkit. Szerintem ez nem így van. Ezta példát csak azért írtam mert néha előfordul, hogy pl. én sem tudok mindenkinek reagálni, válaszolni. De a lényeg, hoyg mindent elolvasok, MERT ÉRDEKEL, HOGY KIVEL, MI TÖRTÉNIK. A képeket meg nagyon szeretem, sokszor szólok TRixinek, Sanyinak, hogy gyertek van kép. Őket is érdekli.

NA mennem kell pedig még akartam írni.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Olga akkor holnap csörgettlek!

Kép
kbernadett
 
 


találtam még egy képet:
Kép

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


OLGA: NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!

A torta nagyon guszti. Milyen izű?

Férjed testvérééknél lesz most baba?

Én is akartam már írni, hogy a hétvégén a Zoli öccséék is bejelentették, hogy jön a baba. Meg az egyik barátnőm is októberre várja. Szóval nálunk is lesz utánpótlás.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Kati! Totál igazad van!!!!!!!

Lakás téma:
A velünk szemben lévő lakást pályáztuk meg, mert az egy szobával több,mint a mienk... no ezt nem kaptuk meg.

Jóccakát!
szilbee
 
 


Dorka és Kata jól vannak, bár Katának most is hőemelkedése volt. De amúgy semmi baja, jókedvű, jóétvágyú. A dokinéni szerint egy picit piros a torka. Pisit kellett volna gyűjtenem, de eddig nem sikerült. Majd holnap újra próbálkozom.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Olga! Gratula tesódnak! Majd számolj be mi volt!! :)
szilbee
 
 


Hajhó :)

Ihun vagyok, olvasgatok vissza, de sztem reakcióra nem nagyon lesz időm :oops:

Kataaa!!! Hát gratulálok Zebulonhoz! :lol: Izé...ilyen kis visszafogott vagy? :wink: (ahogy közölted velünk...) Vagy még nem felhőtlen az öröm? Vagy a rosszulétek készítenek ki ennyire? :(

[b]Olga, Boldog Nemtúlsokadik Szülinapot Neked![/b] :lol:
Vakondtúrás(-szerű) torta?

Jaimee, dokinál mivolt?

Kati, köszi a képeket, nagyon fiatalos anyucid van :D Nekem ismerős valahunnan...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Báze! :x Szal:

Olga, Boldog Nemtúlsokadik Szülinapot Neked! :lol:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Ehh...ez a nap már úgyis el van xarva... meg legalább közeledek az 1000. felé :mrgreen:

Noh, amit elfeljetettem:

Kati, ki volt az az anyuka? :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?