Új privát üzeneted érkezett!

Bumi!
asszem már egyszer írtam neked, hogy februárben 7 mm. volt a 15. napon. Most meg a 13.-on 11 mm !!!!
Egy csomó joghurtot ettem, csirkemellet és halat, na meg persze szorgalmasan kanalaztam a mézpempőt! Vegyél minél hamarabb herbáriába. Én olyat vettem amiben 30 g méz van és csak 1 g mézpempő. Tehát még így is hatásos.

dita75
 
 


Dita,
Igen, ha már Évi mami rámruházta ezt a kedves feladatot, akkor szívesen csinálgatom.
Amúgy most nekem is furi volt a menzeszem. Nagyon rövid volt.

i.kata
 
 


Czinki!

Még van 2 adagom, az egyik ma este, a másik holnap reggel.

Dita!
Magamhoz képes így is rengeteg tejterméket eszek. Mindenképp veszek méhpempőt is!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

Kép

i.kata
 
 


Katám!
Puszi! Nagyon ügyi vagy!!!!
20150601134430
 
 


Ígérem, ma már nem teszek fel többet... :oops:

i.kata
 
 


Kata!

A férjemnél a mozgékonysággal van a baj. persze azért a mennyiség is lehetne több. Nálunk általában a következők az adatok:
összesen: 5 ml, 20M/ml; Gyorsan mozgó: 10-20% között változik.

Itt vannak a WHO-s normálértékek:
A spermiumok
száma > = 20 millió/ml
mozgékonysága >= 50% az összes mozgó spermium aránya
quali. mozgékonyság >= 25% nagyon jó mozgékonyság
quali. mozgékonyság 25% mérsékelten jó mozgékonyság
quali. mozgékonyság < 50% mozdulatlan
alakilag > = 30% a normál morphologiájúak aránya

Az ondó
mennyisége 2-8 ml
pH-ja 7-7,8
kezdeti fruktóztart. 1,2 mg/ml
elfolyósodás ideje < 30 perc

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Mára végzek lassan :) Már csak a UPC-hez kellene elmennem, mert szemtenenül sok pénzt fizetünk az internetért, és kötni kellene új szerződést... :(

Én is hívtam a kórházat Lala eredményéért, de még nincs meg. Holnap megint próbálkozok. Az UH-val is kivárom a csütörtököt, mert ma tök jól voltam, és tojcsi sincs már. Vagy lekéstünk, vagy csak szokás szerint nem működöm rendesen már megint.

Az e vitamin is segít a méhnyálkahártyán ugye?

hofeherke
 
 


Kata!

Nem ruháztam, önként és dalolva vállaltad :twisted: Mármint a táblit :)
Tök jól kitaláltad a sárga csíkokat a lilák között :) Tecc :)
Egyébként stimus ciklusokban és is nagyon furcsán mensiztem
:roll:

Bumi!

Ezek tök jó eredmények, és tényleg vastagszik még a nyh. Úgysem az az érték számít, amit inszemkor mérnek (ill. előtte pár nappal), hanem a beágyazódáskori, az meg még plusz egy hét! Minden oké lesz!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Bumi,
Köszi hogy leírtad. Akkor nem számítok holnap semmi jóra... A Forgácsban nem részletezik úgy, hogy gyorsan mozgékony-e, csak annyi van, hogy mozgékonyság és nekünk az 1. inszemnél 10%, a 2. 45, és most megint 13%. A koncentráció sem volt még több 16millió/ml-nél. És eddig mindig 4ml volt.
És nektek ezekre azt mondták egyből, hogy lombik?

i.kata
 
 


Mara!
Ijjeszd meg a UPC-t, hogy felbontod a szerződést. A férjem is ezt tette, aztán rögtön a kedvezményes díjjal (felét fizetünk, mint előtte) kaptuk az internetet és a kábeltévét. ;)
20150601134430
 
 


Bumi!

Szerintem inszemhez jók a párod eredményei.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi,
a sárga csík nem véletlen. Tanultam színtant... :lol:

i.kata
 
 


Kata!
Ösztönzőnek nagyon jó a tábla flső szekciója!
Arra gondoltam, hogy az inszem előtt lenyúlom Szilva avatarját. Nem tudom, hogy ő mikor kezdte használni az ikres képet, Évi meg Viki lehet, hogy emlékszik rá, mert ők akkor már itt voltak.
Ha előtte akkor le a kalappal, hogy milyen megérzései vannak.
Ráadásul ha jól emléxem először három petezsákot láttak nála az uhu-n. Kár, hgoy a többi kismami nem néz felénk, pedig sokszor látom, hogy a jelenlévő fórumozók alatt szerepel a nevük, csak már nem ebbe a topicba írnak. :cry: :cry: :cry:

dita75
 
 


Kata!

Szerintem a Forgácsban sem csinálják meg az inszemet, ha nem megfelelő a spermakép, nem? Tehát ha megcsinálták, akkor elég volt az inszemhez!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Ez jó ötlet, én is erre gondoltam. Egyébként már néztünk is más szolgáltatót. Most emelték megint vagy 2000-el. :( Így már 13000-et fizetnénk a TVért és internetért. Szerintem ez vérlázító a mai árak mellett :twisted:

hofeherke
 
 


És mit jelent a sárga?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kata: Egyszer majd én is bekerülhetek a tábliba? Léci :lol:

hofeherke
 
 


Mara!
Mi 6200 Ft-ot fizetünk most.

Az is megoldás, ha felbontodé s kötsz egy újat, mert akkor is a Szőke kapitányos új díjtételeket kapod.
20150601134430
 
 


Milyen rafinált vagy Viki :wink: Nem indítassz tanfolyamot? Beiratkoznék... :)

hofeherke
 
 


Kata!
Minket is felhomályosítasz a sárga csíkról?

A UPC-vel én januárban vesztem össze. Ugyanis amikor még nem laktam a házamban, mert még csak akkor kezdték felújítani, akkor kértem a UPC-t, hogy kössék be a családi csomit meg a netet, és amikor kijöttek nem én voltam ott, hanem egy kőműves srác. Vele kötötték meg a szerződést, pedig semmi köze nem volt az ingatlanhoz. Teljesen ki voltam akadva. Bementem hozzájuk Fehérvárra. Utaztam 45-45 percet feleslegesen télen hóban-fagyban, hogy közöljék velem, hogy adás-vételi szerződés kell, hogy én attól a pasitól megvettem a házat. Mondom én attól a pasitól semmilyen házat nem vettem, ő újította fel a házunkat, ami már akkor az én nevemen volt, senki másén. De csak kötötte az ebet a karóhoz. Én meg közöltem vele, hogy oké akkor nem fizetem ki a számlákat. Úgyhogy három hónapja ingyen nézzük a tévét. Tök jó nem?

dita75
 
 


Kata!
Ne izgulj, lehet, hogy az a gyorsan mozgók aránya!
Most az inszemnél nekünk is azt mondták. Igaz a 13% ot is kevés. A mennyiség is kevesebb egy kicsit.

Évi!
Én is úgy gondoltam, hogy ez elég inszemre, de az andrológusunk maximalista, ő nem elégszik meg a WHO normálértékeivel.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


A szomszéd lépcsőházban egy srác fél éve felmondta a szerződését, és azóta is ingyen néz TV-t :)

hofeherke
 
 


Évi,
a citromsárga az a kék komplementere, szóval ennek a lilának kb. ez a sárga lehet a komplementere. Elvileg ezek egymás kiegészítő színei.

i.kata
 
 


A UPC-vel kapcsolatban nincs jó tapasztalatom, Végre meg is tudtunk szabadulni tőlük, mert lejárt a hűségnyilatkozat. Áttértünk egy sokkal jobb és sokkal olcsóbb szolgáltatóra. Fele annyit fizetünk.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Mara,
írd meg a korod, lakhelyed, intézetet, és hogy most mi következik és beírlak.

Dita,
én már nem emlékszem, mi volt Szilva avatara.

Bumi,
köszi! Mostmár nagyon kíváncsi vagyok, mit mond a doki holnap délután.

i.kata
 
 


Kata!
Tényleg jó ez a tábla! Remélem szépen felaraszolunk a tetejére Mindannyian!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
rajtam nem múlik, hogy felkerüljetek. Már nagyon várom, hogy ezért kelljen javítani a táblát!

i.kata
 
 


Mara!
Lehet, hogy még én is kihúzhatok néhány hónapot. Majd meglátjuk, azért tévé nélkül nem szeretnék maradni, mert esténként pl. szeretem megnézni a Széfet meg a Barátokat.
Kata!
Sokkal okosabb nem lettem. :lol: :lol: :lol:
A lényeg, hogy jól néz ki. eddig UTE-s volt nem?, Évi biztos focirajongó! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Kata:

Kor: 27
Lahely: Nyíregyháza
Intézet: Meddőégi szakrendelés
Első inszem következik. április 7.-e körül. Csütörtökön tudok pontosat mondani.

hofeherke
 
 


Bumi ez itt a reklám helye, kihez tértek át?
Kata! Szilvának ikerbabás avatara volt! :wink:

dita75
 
 


Dita,
Azért jók együtt, mert egymás ellentétei. Ennél sajnos nem tudom jobban megfogalmazni.

De majd gyakrabban változtatom a színeket, hátha mi is kicsit felfrissülünk tőle.

i.kata
 
 


Szilva avatarja egy szilva volt, utána egy ujját szopizó kisbaba, asszem. Az ikreset tuti csak akkor tette fel, amikor aktuális volt neki.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Én sem emlékszem már Szilva régi avatarjára.

Mi az albiban loptuk a upicit :oops:
20150601134430
 
 


A szilvás avatar már nincs meg a gépemen, de az ikerbabás előtti babás ez volt:



Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kata tanárnéni!
Már akartam jelentkezni, hogy nem teljesen értem, csak sejtem, hogy mit akart kifejezni a számomra idegen szóval, de nem mertem, hátha kapok a vonalzóval a buksimra amiért értetlenkedem. :lol: :lol: :lol:
Bumi!
Holnap erősen gondolunk rád. +++++++++++

dita75
 
 


Mi a digire tértünk át. A tv az digikábel. Ezt azért mondom, mert a tányéros nem mindenhol tökéletes, de a kábellel nincs gond! Sokkal jobb csatornák vannak, mint amit a upc kínál, ráadásul 60 csatorna, 2700 ft.
A net, az is tuti jó, nekünk a közepes van, 3100 Ft körül van, és szuper gyors, a upc-nél a light volt nekünk 5250-ért, a mostani ennél 10 -szer gyorsabb.
1,7 Megával jön.
Ja és a telefonunk is a digi, elvileg a többi előfizetésünkért kapunk 300 ingyen percet, amit ugyan csak helyben lehet lebeszélni, de nem is telefonálunk vezetékesen csak itt Debrecenben. Szóval így 0-ra jön ki.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Kata!

Én meg ilyesmikben gondolkodtam, hogy biztos szerencsét hoz a sárga, meg extra termékenységet, de akkor már értem :lol:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Dita!
Inkább pénteken !

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
A vv-i eredméyned is jó lett?

Nekünk most vmi 2700 Ft a net.
20150601134430
 
 


Mi is digitévések vagyunk, csak nálunk a tányéros verzió van. Ha nagy vihar van, csak a Minimaxot lehet fogni rajta, de amúgy jó :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Mindjárt utána is nézek, hogy van-eolyan, hogy termékenységi szín


Nekünk is UPC van,és telefon +Tv+net =8000 valamennyi

i.kata
 
 


Viki!
Ezt nem gondoltam volna rólad! :lol: :lol: :lol: Nagyon jót nevettem ezen a mondatodon. :lol: :lol: :lol:
Én a legelső lakásomban fél évig a szomszédtól hoztam át, és felesben fizettük. Most is megtehetnénk, mert sorházban lakunk, de párezer forinton nem fogok görcsölni.
Évi!
Akkor ezt a képet nyúlom le. Ez is nagyon tetszik. Szóval akkor csak utána tette fel az ikerbabás képet amikor már közölték vele a jó hírt. Csodálkoztam volna, hogy ha előre tudta volna, hogy ez lesz.

dita75
 
 


Dita!
:oops: :oops: :oops: :oops: Szegény ember vízzel főz szokták mondani. Csak nem fizetem az albiban a drága netet.....
20150601134430
 
 


A francba!!!! A zöld a termékenység színe.... És nekem világ életemben ez volt a kedvenc színem, mégsem vagyok terhes... Még a hálónk is zöld.

i.kata
 
 


Viki!
Az ösztrogénem 467, de nem tudom milyen mértékegység.
A doki azt mondta, hogy jó!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


A saját lakásban meg csak nem fogom illegálisan használni! :D
20150601134430
 
 


Bumi!
Az jó! Nekem amikor túlstimu gyanús voltam 3500 volt, és 5000 felett már nem csinálták meg. :wink:
20150601134430
 
 


Évi,
amúgy a lila a kretivitás színe,bár azt is szokták mondani, hogy a kielégületlenségé is.

i.kata
 
 


Kata: Lehet, hogy a lilát zöldre kellene cserélni. :) a sárga ahhoz is megy.
A végén színterapeuta is leszel :)

hofeherke
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: