Új privát üzeneted érkezett!

Na basszus......

Anycám tavaj turizott magának egy tavaszi gatyót. Idén elővette hogy mi is jön még rá. Hát kiderült hogy kismaminadrág, és rám tökéletesen passzol. Nagyon örülök, mert az összes gatyom meleg már.

Szilvi, kis huncut Titababátok van. Roni mindenét megmutatta már nekünk. :)

Ja azt nem is írtam, jó nagy buksija van :shock:

madiani
 
 


Sziasztok! :)

Márti :)
Nagyon aranyos kisati, szép baba!Jó érzés lehet a karjaidban tartani! :)

Ildi
Gratulálok a kiskukishoz! :P

Vicuska, Bessy!
Nagyon szoritok nektek!!! :wink:

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Kriszta, akkor sztem fogunk talizni, én is oda megyek negyedre :) Megnézem Réka babát, na meg anyuciját. Sajna füljukasztós helyet nem tudok.

Na megyek is mert még be kell vásárolnom. Pápá

madiani
 
 

 
 

Krixta
Ha emlékeim nem csalnak, a plázában van 1 füllukasztós.

Ani
Én is huncutnak nevezem a kis Titababát. Olyan, mint az apja. :lol: Kis titkolózós. :D
RL kétszer is megmérte a buksiját, azt hitte, hogy rosszul nézte. :roll:
Vendég
 


Ani
Már a múlt héten is akartam írni, itt az adósságom:
Kismamatorna: Viktória Központ - Erzsébet u. 20. (bejárat: Lövölde köz felől)
Kedd 17-18 között
333-110
Vendég
 


Krixta
Én is úgy tudom, hogy a plazaban is van füllyukasztás!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Halihó!

Belekuksiztam az utolsó oldalakba, pedig most nem lenne szabad :oops: De hát csak nem bírtam ki!

Hatalmas gratula Márinak!

Gyors reagálás Ildinek:
Igen, engem láttál. Éreztem én, hogy ismerlek "valahonnan", de az olyan ciki lett volna, ha rákérdezek, és mellélövök. Úgyhogy inkább csendben maradtam. A könyv, amit annyira bújtam: német szaknyelvi (gazdálkodási menedzsment) újságcikkek+feladatok. Szombaton megyek írásbeli nyelvvizsgázni!!!! Már nagyon parázok.
Ja és képzeld, én nem tudom, mi volt velem, mert nem vagyok megfázva, de amint beléptem a CSNK-ba, elkezdett folyni a nózim. Azóta pedig nincs semmi bajom. Biztosan allergiás vagyok az épületre... :lol:

Drukkoljatok szombaton!!!


Pusszantás

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Sziasztok!

Bessy!Megy a drukk!!Gratulálok a 2 babához!!

Ani!A méhszájad még nincs megrövidülve,viszont a külső picit nyílt.Ez jó,nem baj! :wink: Örülök,hogy minden rendben Ronival,és hogy a mvíz is normális.Végre megnyugodhattál!

Vikike!Gratulálok a kis 16mm-es babához!!De jó! :D

Tündi!Neked is gratula!

Alíz!Húú,gondolom,hogy mennyire megijedtetek!!Remélem már megnyugodtál,és pihizel ezerrel!Én akkor paráztam nagyon,amikor kinyílt a méhszájam.

Enikő!Szorítok neked!

Na,mennem kell!Bocs a többiektől!
Vendég
 


Nincs más hátra, mint előre. :D
Párás szemekkel búcsúzom, de azért nem végleg. :) Amikor csak tudok, jelentkezem. Teszek majd fel képet az új frizurámról is. :D
Legyetek jók, vigyázzatok magatokra és a babókákra!
Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Szilvi! :)
Sok pihenést kivánok, és holnapra jó lihegést! :)
A házprojekthez meg szóritok!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen csajok a kedves óvaintő szavakat! Aranyosak vagytok, rettentően jól esik!

Ma már sokkal jobban vagyok. Nem görcsölök. Feszülést érzek még, de az elviselhető. Egyébként a dokinál is próbáltam a jó oldalát nézni, hogy biztosan semmi baj nincs. No para.

Jeges Maci! Gyere amikor csak tudsz!Pihenj sokat!

Alexaa!Megmondom őszintén hogy ennyire még soha nem ijedtem meg. De hála a jó égnek csak az ijedtség volt nagyobb. Elhatároztam, hogy a fene fenét eszik is, sem fogok semmin sem idegeskedni. Pihentem ma egész nap, de már nem tudok mit kezdeni magammal.

Vikike!Gratulálok a jó eredményekhez és a picike 16mm-es babához!! :D

Enikő!Drukk szombatra. Nem vagy kispályás. Nem könnyű nyelv, hát még ha szaknyelvit csinálsz. Le a kalappal. Hajrá!

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Ildi! :D Gratulálok a kis tökihez!

Tündi!Nekem is olyan benyomásom volt B Ervinről, mint neked., Olyan túl nőies, lágy. Azt hittem elfolyik.... :D :D

Ha nem válaszoltam valakinek ezer bocs. :oops:

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Kép az én kis Hercegemről


Kép
n.k.ildi
 
 


Holnap délelőtt majd írok többet, most nagyon kopog a szemem az éhségtől.

Puszi mindenkinek.

Ani! Nevünk még nincs. :(
n.k.ildi
 
 


Köszönjük a gratukat!
n.k.ildi
 
 


Jó estét!

Holnap meló ezerrel, aztán meg suli. Nem bizti hogy tudok jönni.

Szilvi, :( Remélem hamar jössz hozzánk és mesélsz kis Huncutkádról. Köszi a kismamitorna infót, már én is olvastam a nővédelmibe.

Enikő, millió drukk szombatra.

Alexa, nagyon köszönöm az infót. Igen, most már teljesen megnyugodtam.

Ildi, drága a kis prücskötök :) És jól látom mosolyog?

Kriszta, nagyon szép Réka baba! Te is jól nézel ki, sugárzik rólad a boldogság. Köszönöm a finomságot. :)

Nati, remélem azért nem csalódtál nagyot a tornába. Általába azért az 1 óra mag szokott lenni, még ha sokat is dumálunk közbe. Ha másért nem a beszélgetésért megéri :)

madiani
 
 




Nati
Köszönjük szépen az ajándékot Réka jó ideig eljátszik vele..nézegette meg fogdosta addig tudtam kicsit takarítani.Jó volt látni téged nagyon jól áll a kismamiság!

Ani

Szerettem volna veled is beszélgetni pár szót sajnálom hogy nem volt idő és az ismerősöm is kicsit lefoglalt de téged is jó volt látni..emlékszel mikor először taliztunk kérdezted mikor lesz akkora pocid mint nekem?...hát most!:)Neked is szép nagy a pocakod...
Ezentúl mindig alulra beírom a drukkokat,jó?

Szép kismamik vagytok jó volt titeket látni...egy pillanatra irigykedtem a pocakotokra :D

Többiektől bocsánat most nem volt több időm írni mindenkihez.


Drukkok:

04.01 Apával másfél évesek vagyunk :oops:
04.11 Réka oltás, öreg nyanya leszek
04.17 Koraszülött gondozás
04.18 Szemészet
Vendég
 


Még mindig lázas vagyok igy ne haragudjatok, de nem tudok irni...:-(
De van egy jó hirem , jövöhéten pénteken megyek RL-hez, már alig várom, nagyon izgatott vagyok, este 20,30ra kaptam időpontot :-)

jó éjt mindenkinek

Ágica
ágicaa
 
 


Megyek csicsikálni, bár nem tudom hogy fog menni, Roni fiú egész nap pörög, sztem fél órát se volt egyhuzamba nyugton.

madiani
 
 


Kriszta, nagyon köszi :) Javítottam is a táblit. Boldog 1,5 évfordulót!
Én is irigykedem rád, gyönyörű kislányod van.

Ágica, micsoda hírek! Javítom a tábliba a drukkot. RL-hez tanácsadásra mész? Gyógyulj minnél elöbb!

Pussz.... na most már tényleg jó éjt mindenkinek

madiani
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Ani! Szép nagy a pocakod már. Én is szeretnék ekkora pocit már. Nagyon tetszik a gatyód. Ez az, amit anyukád vett magának? Hol vette?
Amúgy jól látod mosolyog a kis Picur. A szája már most tiszta apukája.
Ja, és ma van Áron nap. Ezen a napon fogtok ünnepelni majd? :)

Krixta! Boldog 1,5 éves fordulót kívánok!

Enikő! Nagyon drukkolok holnapra. Jó, hogy kiderült, hogy kik vagyunk, legközelebb majd tudunk dumcsizni is ha összefutunk. Bár én magánba járok Schwarczihoz, most csak az AFP eredményt vittem vissza neki. Meg megkuksizta a kis Hercegünket.
Amúgy hogy vagy? Még nem tudták megmondani a nemét? Vagy nem is vagytok rá kiváncsiak?

A mi kis Picurkánkat még mindig nem tudom, hogy fogjuk hívni. Most a Dávid néven vacilálunk. Meg tetszik még a Bence és a Krisztián is(bár utóbbi miatt ifj lenne, mert az apácska is Krsiztián)
Vélemény?

Ágica! Mielőbbi jobbulást kívánok!

Szép napot mindenkinek!
n.k.ildi
 
 


sziasztok,

Ágica,
drukk RL-hez, remélem meghozza a várva várt gyümölcsöt :P :oops:

Kriszta,
gyönyörűséges Réka babád van!!! Csodaszép, és olyan békésnek, boldognak tűnt!!!!!!
Szívkukucsot Bencus jól megrugdosta tegnap, bár a szivecskéjét nem hallottuk, de azért nagyon jó volt hallgatózni :wink: Nagyon köszönöm, hogy kölcsönadtad!!!! És a csokit is!!!!!

Ani,
ha hiszed ha nem, én élveztem a tornát. Jó volt egy kicsit megmozgatni a fásult izmokat :wink: :wink: No meg jó volt a dumcsi is!!

Vikike,
Levi még mindig nagyon édes!!!! Örülök, hogy meglepted Anit, így legalább mi is taliztunk egyet!!!

Bessy,
millió és egy drukk holnap 11-re!!!!!!

BOcsi lányok, most mennem kell, anyukám jön és itt lesz két napig, nem is nagyon tudok majd jönni!!!!

Szép napot nektek!!!
Vendég
 


Halihó!

Nem tűntem el én sem, csak még az összeszokás fázisában vagyunk Grétivel. Bár szerencsére nagyon jó kislány, mert szinte csak eszik és alszik. Na de leginkább az összeszokás az anyósom és köztem kell. Ugye vasárnap leváltotta anyukámat az anyósom, ami nem is lenne baj, de sajnos nagyon sokszor fel szeretné kapkodni Grétit, amit viszont én nem díjazok, ugyanis eljön az az idő amikor már csak ketten leszünk, és én biztos, hogy nem tudom majd minden nyöszörgéskor felkapkodni. Na de nem panaszkodom, mert egyéb probléma nincs.
Voltunk már kint sétálni, illetve voltunk kint a temetőben is Gréti apukájánál. Igaz nagyon vártam már, hogy megszülessen Grétike, aminek nagyon örülök is, de ha ránézek sajnos az egyik szemem sír a másik meg nevet. De ha már nagyon "gyagyás" vagyok, akkor megölelgetem, és megpuszilgatom, és egy picit megnyugszom. Na de nem nyavajgok.

Ezt most elküldöm!

Kép
tand
 
 


Jó reggelt!

Ildi
Aranyos a pici fiad! Már most huncutul mosolyog. :D :wink:

Ani
Szépek vagytok a képen. Tényleg nagy már a pocakod.
Boldog névnapot Roninak!

Krixta
Boldog 1,5 évet!

Ágica
Jobbulást kívánok!
RL biztos segíteni fog, és nemsokára jöhet a babó :wink:
bessy76
 
 


Gyakorló anyukák!

Én annyira parázok a köldölcsonktól! Nekünk még mindig nem esett le. És olyan mintha sebes lenne neki a köldökcsonk körül. Ez normális? Pedig alkoholozom neki, illetve hintőporozom. Szerintetek?

Márti
Hatalmas gratula KisAtihoz! Minden jót, egészséget és sok tejcit kívánok!

Alíz
Ki a közös ismerősünk Keszthelyen?

Kép
tand
 
 


Sziasztok, jó reggelt! :)

Először is: Ágica jobbulást!!! Mész RL-hez? Kívácsni leszek :) Drukk!!!

Tand: :( Jól értelmezem? Nem is merek rákérdezni. Sajnálom nem is tudtam :(
Köldökcsont. Én is féltem tőle. Barnás volt körülötte ha jól emlékszem a lényeg hogy ne félj tőle, nem fáj neki de alaposan le kell tisztítani alkohollal. Nem csak körbe, rendesen mindenhol át kell pucolni úgy lejönnek ezek a bigyók, meg előbb utóbb a csonk is :)

Ildi: Nagyon aranyos a Manócska! Én is alig várom hogy ilyenkép készüljön a picikémről :)

Madiani: Szépek vagytok :)

Mi ma megyünk lakást nézni, de nem fűzök hozzá sok reményt. Majd meglátjuk.
Szilvi remélem azért ténylegjelentkezel, kíváncsi vagyok hogy mi lett a ház üggyel, meg különben is :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok,

Gyors bekukk, nagyo visszaolvasni nem tudok.

Vikike,

Nagy-nagy gratula a kis 16mm-eshez. Nemsokára 2 babóci után kell majd rohangálnod. :lol: :lol: :lol:

Ildi,

Gratulálok a kis kukishoz, nagyon jó a kép. Édes kis pofija van. :lol: :lol: :lol:

Ani,

Húúú.. mekkora pocakod lett. Roni baba szépen növöget odabent. :lol: :lol:

Bessy,

Szupi hírekkel jöttél. Nagyon szorítok, hogy minden rendben menjen és annyi pici tapadjon majd meg amennyit te szeretnél. :lol: :lol: :lol:

Tand,

A mi csonkunk 2 hét után esett le, annyira tartott, és eléggé csúnya volt. Olyan volt mintha gennyes lenne, de nem volt az. Kezelgesd csak tovább, lassan már majd leesik.
De ha aggaszt a dolog, kérdezd meg a védőnőt.

Nati,

Használd ki, hogy itt van anyukád, és pihizz sokat. :lol: :lol: :lol:

Szilvi,

Bár már nem olvasod, de hiányozni fogsz gyere minél gyakrabban, ha gépközelbe jutsz. :lol: :lol:

Márti,

Nagyon szép kis tünemény KisAti. Mégegyszer gratulálok hozzá.Ha jól tudom ma jöttök haza, majd jelentkezz. :lol: :lol:

Krixta,

Én kérdeztem a védőnőmet a füllukasztással kapcsolatban. Nekem a Sarló utca 4/A -t ajánlotta. Az egy optikai szalon+füllukasztás. Azt mondta nagyon jók és olcsók.Én majd odaviszem 1-2 hónap mulva.

Bocsi, ha nem reagáltam mindenkinek, de rengeteget írtatok.

Helyzetjelentés.

Sajnos Barbikánál megszünt a minden pelusba belekakilok időszak, csak napi 1x vagy akkor sem kakil, és ez eléggé megviseli. 2 napig folyamatosan sírt szegénykém, még éjszaka is. Tegnap este egy kicsit meglázmérőztem, tudom nem szabad, de annyira szenvedett, jött is a kaki rendesen. Elkezdtem adni az angol vizet is tegnap. Már 3x kapott belőle, éjszaka szépen pukizgatott, meg ma reggel is. Remélem használ.

Tegnap délután meg megjártuk az orvost, mert Barbika hülye anyja megevett 2 szem félig rohadó epret (csak hogy ne kelljen kidobni, olyan drága volt) szegénykém meg tiszta kiütés lett. Hasa, háta, keze, lába, pofikája is. Szörnyen nézett ki. Kaptunk Calcimuscot meg fenistilt. Most már javuló félben van.

Én jól vagyok, megint fogytam 1 kilót, most már lasabban megy le, de legalább csökken a súlyom. Még rengeteg "fogynivalóm" van. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Tündi
Sajnos jól értelmezted, amit olvastál. Sajnos nekünk ezt írta az élet. De ez a baba nagyon sokat segített eddig is, meg ezután is belőle merítek erőt. Így tudom, hogy van miért tovább.

Ani
A képet nézve szembesültem azzal, hogy hogy megy az idő! Nagyon aranyos a pocid!
A tábliban javítanád, hogy Berzsenyi Tibornál szültem és anyukám is bent volt a szülésnél!

Judy
Ha nem vagyok túl indiszkrét, mennyi maradt rajtad? Rajtam még négy kiló plusz van az induláshoz képest. Mondjuk arra kíváncsi vagyok, hogy mire megy le?!

Kép
tand
 
 


Tand,

Az induláshoz képest már csak 2 kg van rajtam, de sajna én legalább 15 kg plusszal indultam.

Szóval azt a 15-öt kellene majd valahogy lefogynom mire visszamegyek dolgozni. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hahó!
Jó reggelt, vagy mi is van. Örültekháza van ma a cégnél.....

Ildi, igen ez az a gatyó amit anyca turizott, de azt sajna nem tudom hogy hol. :) Ne sürgesd az időt, olyan gyorsan elmegy ez a pár hónap. :(
Ja és igen: Ma Áron nap van, az én kicsifiam névnapja. :)
A Dávid nagyon teccik, bár a többi is favorit név. :)

Nati, örülök hogy teccet, remélem mindig tudok menni és akkor tudunk dumcsizni.

Tand, hát sztem nekem is lesz ezzel a felkapom nem kapom dologgal gondom. Anycám és anyósom biztos nagyon el fogják kényeztetni. Javítom majd a táblit, de ha elfelejteném kérlek szólj nyugodtan. Az az igazság hogy melóhelyemne nincs itt, du. meg suliba megyek és nem sok időm van közte.

Bessy, köszike. Már csak 1 napot kell kibírnod. Többi babócival miújság? Osztódnak?

Tündi, olyan izgi. Én nagyon szerettem nézelődni mielött megvettük a lakást. Drukkolok hogy találjatok valami szupit.

Judy, :) Jót kacagtam Barbika anyukáján. Tök jól írtad le. Bár gondolom a helyzet azért nem ilyen vicces. Mielöbi gyógyulást kívánok, na meg sok kakikát. :) Nagyon ügyi vagy, sztem ripsz-ropsz lemennek a kilók.

madiani
 
 


Sziasztok!

Márti üzeni hogy üdv mindenkinek nemsokára mehetnek haza és ahogy kialudta magát feljön mesélni..(éjjel 2órát aludt a szomszéd babák miatt)

Szép napot nektek!
Vendég
 


Tudja valaki hogy a baba végig az anyukával van vagy éjjel elviszik?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 



Tündi,

Ha minden ok akkor az anyukával lehet a baba éjjel is. De ha az anyuka ugy érzi, akkor be is adhatja éjszakára. Szóval egy 24 órát ott lehet, teljesen te láthatod el.

Ani,

Most már viccesnek látom a dolgot, de tegnap megijedtem ahogy kinézett szegényke.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 



3 babám lett még a 4-ből!!! :lol: :lol: :lol:
Őket le fogják fagyasztani, és az "idősebb" 2-t ültetik be holnap.
bessy76
 
 


Na visszaolvastam..

Ildi
Nagyon aranyos a pici a képen és tök jó hogy mosolyog:)

Tand

Anyóssal pont így vagyunk mi is..és sajna már el is van akaptva..tök idegesítő hogy itt van 1héten 1x akkor felkapkodja mikor egyet nyekken aztán meg
ha nincs itt pisilni sem tudok mert megy a hiszti..miért ilyenek az anyósok?
A köldökcsonk miatt ne aggódj,kezelgesd és le fog esni szépen..nekem sokat segített a védőnő.

Ani

Boldog Névnapot Roninak!:)

Bessy

Köszönjük szépen aranyos vagy...már csak 1et kell aludnod!

Tündi

Azért ne add fel biztos meglesz előbb utóbb a szép kis lakás amibe beleszeretsz majd!

Judy

Köszönöm szépen az infot aranyos vagy..asszem én is várok még egy kicsit ezzel.
Remélem az angol víz hatásos nálatok.Nálunk is van széklet gond,Réka 2naponta kakil
de akkor is segítséggel..magától csak akkor kakilt amikor még volt tejem..:(
Én a leavolaktulóz szirupot adom neki az jó...nem lesz hasmenése de kiszedi belőle a kakit.
Gratula a lement kilókhoz is és jobbulást Barbikának!



Drukkok:

04.11 Réka oltás, öreg nyanya leszek
04.17 Koraszülött gondozás
04.18 Szemészet
Vendég
 


Bessy
Nagyon-nagyon örülök,hajrá!:)
Vendég
 


Bessy!
Ez jó hír!!! Hurrá :) Három baba? Remélem nemsokára nagyon nagyon elfoglalt anyuka leszel :) Gratula!
Ja! Mindet beültetik?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Bocsi. Tovább kellene olvasnom :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Lányok! Kérdésem lenne!

Szóval. Védőnő 04.18-án vár a doki 04.28-n. A védőnő azt mondta hogy kell AFP (???) beutalót kapnom, most össze vagyok keverve., Akkor előbb menjek a dokihoz és kérdezzem meg hogy tud-e beutalót írni, vagy menjek védőnőhöz és utána dokihoz, de mi van ha a doki nemtud beutalót írni? Akkor el kell mennem a CSNK-ba egy dokihoz, de akkor miért menjek egy hétre rá az én dokimhoz?
Nem értem. Emlékszik valaki hogy mi volt a 12. heti vizsgálat?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Gondoltam bejelentkezem.Minden OK velünk,csak nagyon sok a dolgom(folytatjuk a ház felújítást).Noel szépen nődögél,hétfőn megkapta a 4 hónapos szurit is.

MÁRTI!GRATULÁLOK KISATI SZÜLETÉSÉHEZ! JÓ EGÉSZSÉGET,SOK TEJCIT ÉS SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK NEKTEK!

Puszi Mindenkinek!Most mennem kell
Vendég
 


Rakok még egy-két képet a szemem fényéről!

Kép Az első levegőzésünk az ablakban

Kép

Kép

Kép
tand
 
 


Sziasztok!

Tündi
Azt hiszem, hogy az AFP vizsgálat az a 16.héten van neked még nem kell!Ha jól emlékszem akkor a 12.héten vér+vizelet, nemibetegség, meg talán kutya-macska betegség.Ha jól emlékszem! :roll: De nem biztos!
Az én dokim nemtudott elküldeni mert a magánrendelésére járok, nekem mindig el kell mennem a csnk-ba külön a beutalókért. :)

Bessy
Nagyon-nagyon szoritok hogy minden jól menjen! :)

Krixta
Megnéztem az iwiw-en a képeket, Rékababa egyszerüen tündéri! :P Az az alvós kép tüneményes!Nagyon tetszett!!!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Akkor azt hiszem felhívom a dokimat és elregélem ezt neki hog ymi légyen.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tand!
Gréta baba nagyon cuki! :D
Vendég
 


Tand!
Nagyon aranyos Grétababa! :)

Ildi
Gratulálok a kiskukishoz!Nagyon jó a kép! :)

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok!

T.Andi!Gyönyörű Gréta baba!Kérünk képeket később is! :wink: Köldökcsonkot tisztítsd rendesen,nyugott lehetsz,nem fáj neki,nincsenek ott érzőidegek.Martinkának a 10.napon esett le,utána előfordult még,hogy vérzett.

Bessy!Nagyon jól alakul minden,holnap szorítok!! :wink:

Ágica!Gyógyulj meg hamar,remélem ma már jobban vagy!

Márti!Nagyon helyesek vagytok KisAtival,várunk!! :D

Ildi!Gratulálok a kis Hercegedhez!Aranyos!Dávid néven mi is gondolkodtunk. :wink:

Ani!Nagyon szép a pocakod!! :D

Martinka ébredezik,úgyhogy megyek is.Kicsit sétálunk.Imádja húzni a dömperét! :D
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?