Új privát üzeneted érkezett!

Jah és Tündi, ne hari, igaz felraktad a drukkokat és még meg is jegyeztem, de nem tünt fel hogy Te is ma mész dokkerhoz. Ne hari mégegyszer, figyelmetlen voltam.

madiani
 
 


Jóóóóóóóóóóóóóóóó reggelt! :D

Az uccsó napom a melóhelyen! :D
A házkérdésen túlléptünk, délután hívom fel az újabb jelöltet, hogy mit sikerült megálmodniuk. Utána meglátjuk, merre tovább.
Apa ma Sopronban van, utána egész héten itthon lesz. :D Holnap tud jönni lihegni. :lol:

Bessy
RL megdícsérte magát. Nagyon bírom! :D Mikor beléptem, ismét fülig szaladt a szája. :D
Nem választottunk rossz dokit. ;) :)

Ani
Ez az óratekerészés nekem se jön be. Főleg most, mikor kevesebbet lehet aludni. :(
Meglepődnék, ha beelőznél. :) RL szerint 2 héttel hamarabb jön Őhuncutsága. :D

Tündi
Kb. másfél éve nézegetek házikókat, tényleg gyalázatos a helyzet. Ami jól néz ki drága, amit bontani kellene az még drágább. :?
Csak kívülről néztünk meg egy 16 misis házat Magyaralmáson, de azon sírni kell. A ház egy csomó helyen meg volt repedve, telekárnak meg baromi sok.

Ágica
Jobban vagy?

Alíz
Jól megijesztettél! A pocim nekem is nyűgös volt, mikor elrúgták nálam a pöttyöst. :? A MagneB6 nagyon jó és pihizz!

Vikike
Gratula a kis 16 mm-eshez! :)

Nati
Köszi a képet Mártiékról!
Vendég
 


Jó reggelt!

Vikike
Gratulálok!! Szép nagyok vagytok már :D
Tényleg mázlid volt a dokival. Az utánad levők biztos rágták a kefét :lol: :lol:
Képet hoztál?

Márti
Gyönyörűek vagytok!!

Tündi
Örülök, hogy sikerült végre orvost találni, és aranyos. A BMC-ben beszélgettem a múltkor egy fehérvári lánnyal, és neki is és a nővérének is B.E. a dokija és nagyon dícsérte. A nővére ikreket szült nála :D
Képet nem kaptál?
bessy76
 
 

 
 

Szia Szilvi :D

Az biztos, hogy nagyon jó dokit választottunk :D a BMC-s dokimat is nagyon csípem, nem hiába, RL-lel nagyon jóban vannak :lol:
Hát akkor ismét jó ház nézegetést :wink: most már csak össze jön valami :wink:
bessy76
 
 


Észrevettétek, hogy a Babanet nem állított órát? :shock: :shock:
bessy76
 
 


Jó reggelt!

Jól bereggeliztem finom friss pogácsákkal, aztán meg sírok hogy hízok... De tegnap vacsira csak almát ettem! :)
Elég is volt.

Szilvi: Kitartás, csak összejön valami. Mi holnap megyünk, lehet hogy mégis egy újabb lakást nézünk., Arra még felveszünk több hitelt ha kell, mert oda nem kell újítani nagyon max festeni. Ja! És lakás lesz nem ház. Most így néz ki.

Madiani: Nem hiszem hogy elmegyek másik dokihoz nem akarom magamat sem összezavarni főleg hogy néhány UH-t Bácskai doki csinál meg + BE egy harmadikkal már összekavarnám magamat is meg a kiskönyvem is tele lenne :)

Bessy: De jó, ennek örülök :) Kicsit megnyugodtam. Képet nem kaptam. Megint nyúl voltam kérni de majd a 12 héten. Meg kis UH gépe volt nyomtatót nem láttam. Majd azért legközelebb megkérdezem, fejemet nem harapja le.

Kérdés: Védőnő 04.18-án vár a doki 04.28. Nem kellene meglennie a vizsgálatnak mielőtt a védőnőhöz megyek?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Bessy: Csodálkoztam is hogy milyen korán keltek :) Szilvi is már 7-kor dolgozik?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Jó reggelt!

Szilvi :) :) :) Egyik szemem sír a másik nevet. Itt vagy még de már csak ma :cry: Drukk a házt mizériához, kívánom hogy minnél elöbb találjatok rá az igazira.

Bessy, már csak fél óra :) 10-ig itthon vagyok remélem addig lesz hír.

Ezt mindenkinek ajánlom: http://www.bababutik.com
(nem rendeltem még tőlük, ugyanis annyi ruhánk van hogy kifolyik a szekrényből, de azt hallottam hogy megbízhatóak)

madiani
 
 


Szia Tündi! :) Nem gáz ha nem lesz még meg az vizsgálatok eredménye. Havonta kell menni a védőnőhöz, majd legközelebb viszed. Sőt olyan is lesz amit egyből neki küldenek.
Jah és a kilók miatt ne izgulj, én is csak dagadok. :oops:

madiani
 
 


Bessy
Ha a BMCs dokid fele olyan mókás, mint RL, akkor nincs gond. :D

Tündi
Mi is gondolkodtunk lakáson, de arányaiban nézve jobban kijön a ház. Legalábbis a környező falukban.
Nagyon drukkolok, hogy sikerüljön egy szupi lakást találnotok!

Ani
Ne sírjon egyik szemed se! Nem fogok teljesen elveszni. :)
(Ezt fenyegetésnek is lehet venni! :lol: :lol: :lol: )

Vicuska????????
Vendég
 



Sziasztok! :D
Vikike!
Örülök,hogy minden okés! :D
Szilvi,Nektek meg drukkolok,hogy tényleg sikerüljön valami jó kis házat kifogni! :D
Bessy!
Nagyon szorítok! :D
Márti!
Nagyon édi KisAti! :D
Tündike!
Örülök,hogy szimpi volt B.E! :D
Szia Ani! :lol:
Lányok bocsesz,majd jövök ám a képekkel,csak Bence nagyon nyügi volt tegnap,ömlik a nyála,meg többször bukik mostanában,majd ma mondom a dokinak!
Ja,amúgy nem hiszem ,hogy ma megkapja a szurit,mert tegnap este volt egy kis hőemelkedése,37,5 :?
Most jól van,nincs láza :)
Majd a doki megnézi!
Gabiék jól vannak,csak ezerrel csinálják a házat,és nincs ideje jönni,de puszil Mindenkit! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Szilvi: Köszi a drukkot :) Én is gondolkoztam hogy itt a közeli faluba inkább egy ház, de páromnak nincs jogsija, meg szeretem hogy bármikor be tudunk sétálni a városba, szóval inkább még csak lakás. Én is nagyon bízom abban hogy találunk végre valamit.
Remélem ti is megtaláljátok a megfelelő házat!

Andesz: Csak nem jön máris a fogacskája? Ahogy olvastam kapásból az ugrott be.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Ezer bocsánat, hogy csak magamról írok, de már rohank, csak gyorsan megosztom a hírt. Minden okés velem/velünk. A kisfiúk száma gyarapodni fog., mert nekem is egy kis kukis van a pocakomban. Minden okés vele, majd du. rakok fel képet is Róla.
Az AFP teljesen jó, mert 0,7 és 2,5 között kell lennie, Nekem 1,73.
A kisfiam adatai 18hetesen: BPD: 46mm, OFD 53mm, Femur 26mm (Ez mi?).
És a mellső falon tapad a placenta mélyebben. Ez még mindig zavar, de aSchwarczi szerint nincs gond. És 157-et dobban a kicsi szíve percenként.

Óriási gratula Mártinak. Sok boldogságot KisAtihoz, és sok tejcit.

Enikő! Téged láthattalak ma reggel a CSNK-ba? Meg voltál fázva, és ezerrel olvastál/tanultál valamit. Ha igen, pont szemben ültem veled. Ezer bocsi, hogy nem is mertelek meg, csak a nevedre figyeltem fel, mikor behívtak.

Mindenkinek puszi, du/este jövök a képpel.
n.k.ildi
 
 


Andesz, jössz amikor tudsz. Pussz Bencusnak. Köszi a híreket Gabiékról.

Ildi, gratulálok a szép eredményekhez! Újabb kis pöcsös :) Nevét kitaláltátok már (vagy talán már írtad is) Ha megvan lécci írj, hogy tudjam a tábliba javítani.

Bessy??? Semmi hír????

Vicuska???

madiani
 
 


2 babám van :lol: :lol: :lol:
még néggyel próbálkoznak, holnapra kiderül sikerült-e
bessy76
 
 




Ildi
Gratulálok a kukishoz! :wink:
Majd a tesóbaba megkapja azt a szép kislány nevet :wink:
bessy76
 
 


Ani
Igen, azt jelenti :wink: csütörtökön 11-re megyünk
ET-embrio tanszfer
bessy76
 
 


sziasztok,
kezdek kicsit magamhoz térni, a tegnapi nagytakarítás enyhén szólva strapás volt... de legalább minden szép tiszta :wink:

Alíz,
vigyázz nagyon magadra, magatokra, pihenj sokat!!! A magne b6 tényleg segít!!!

Vikike,
nagyon örülök nektek!!! Szuper!!! Képet kaptál??

Ani,
megyek!!!! A csnk a király szálló és a bíróság között van a Várkörúton??? Fél négy előtt ott leszek, ha nem, akkor csörgök!!!
Vendég
 


Bessy, júj de jó :) Javítottam a tábliba, de már mennem kell a dokihoz, majd du felrakom. Pusza

madiani
 
 


Nati, tovább, a Skála felé, buszmegálló van elötte. Az van ráírva hogy Család és Nővédelmi Központ. Hívj ha nem talizod és akkor összefutunk valahol.

madiani
 
 



Nati
Most már pihizz! :wink: Biztos nagyon elfáradtatok Bencével a takarításban

A CSNK ott van ahol írtad. Egy fehér épület. Ki is van rá írva, úgyhogy nem fogod eltéveszteni. :wink:
bessy76
 
 


Ani már megelőzött.... :oops: :lol: :lol:

Ani
Gyere majd, hogy mi volt. :wink:
bessy76
 
 


Kriszta,
örülök, hogy találkozunk, kíváncsi vagyok Réka babára is!!! Meg se kérdeztem, hogy a csípőszűrésen minden rendben volt??? No majd délután!!!

Bessy,
hát ez szuper!!!!!! Gratulálok!!!! Holnap 11-kor kezem lábam csuriban lesz értetek!!!! És mennek a pozitív energiák, hogy megtapadjanak és szépen fejlődjenek!!!!!

Ildi,
gratula a kisfiúhoz!!!! Az a benyomásom, mostanában több a kisfiú, mint a kislány :wink: Az éd időmben :oops: ez pont fordítva volt :shock:
A ház projekttel hogy álltok???

Ágica,
válaszolok ám, csak most nem nagyon volt időm... De szerintem jelenkezz be akihez akartál, neki ez (is) a szakterülete!!! És BB-nek is!
Jobban vagy már? Mitől lett lázad??? Megfáztál? JObbulás neked!!

Szilvi,
hűűű, utolsó nap :shock: Szerintem egy percet nem fogsz unatkozni, legalább is nekem még nem sok időm volt rá, mióta itthon vagyok... :wink: Azért gyere ám!!!

Judy, Kata,
minden rendben veletek? Kihasználjátok ezt a jó időt, igaz????

Vicuska,
Veled mi a helyzet? Mikor mentek Tapolcára???
Vendég
 


Nati
csütörtökön :oops: :wink: :D :D
köszike a drukkot :wink:
bessy76
 
 


Andesz,
remélem Bencusnál nincs semmi gond, csak tényleg, lehet, hogy fogzik.... :shock:
Gabiékat mi is pusziljuk!!! MÁr kezdtem őt is hiányolni!!!

Tündi,
örülök, hogy megtaláltad az "igazit"!!! Az a legfontosabb, hogy biztonságban érezd magad mellette!!!!!
Mit értesz azon, hogy "finom kis doki"?? :oops:
Gratulálok a jó eredményez!!! Képnyomtató a gép alatt van, BB is ott rendel, mi mindig kérünk képet is, ha lehet, az plusz 500 ft.

Gyönyörűséges napot nektek, használjuk ki a jó időt, sajnos már nem tart sokáig :cry:
Vendég
 


Sebaj Bessy, én már holnaptól kezdek drukkolni, biztos ami biztos :wink: :P
Vendég
 


Sziasztok!

Ildi: Gratula a kissráchoz! Nevet választottatok már neki?

Bessy: Juhééé... Bizti minden rendben lesz és megtapadnak a drágák. :) Lehet hogy nemsokára nem is egy hanem több gyermeket fogsz várni? Nagyon szorítok értetek!

Nati: Pihizz egy jó nagyot, megdolgoztál érte! :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Szilvi! Azért leszel ugye?
Ha gondolod átjöhetsz majd hozzánk netezni :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Andesz
Remélem, sikerül találni egy jó házikót. Nagyon sajnálom azt, amelyiket néztünk, de ez van... :(
Bencus jobban van?

Tündi
Az autó nem jogsival megy. :lol: Amúgy meg sose késő elkezdeni.

Ildi
Gratula a jó eredményekhez és a kis kukacoshoz! :D

Bessy
Gralula a 2 kicsi emberkéhez! Ebből lehetnek négyes ikrek. :D

Nati
Szerintem se fogok unatkozni. :) Holnaptól nekifogok a babaruhák kimosásának. Apáék előkészítik a helyet a kiságynak.
Már annyira várom, hogy otthon ügyködhessek. :D

Tündi
Csak nem a közelben laktok? :shock: :)

Apával ma van a 4. évferdülőnk. :D Holnap sütök neki valami finomat. :)
Vendég
 


Nati: Köszi! Legközelebb nem felejtek el képet kérni!
Túl finom: Olyan nagyon lágyan, halkan, nőiesen beszél ... nem is tudom, de nem baj.
Egy nőgyógyász esetében nem túl jó a macsó stílus. :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Szilvi: Nem tudom. Merre is laktok? Egy ki sséta nem árt :) Bár mondjuk Csurgón meg a nővérem lakik :) Jól emlékszem ugye hogy ott néztek házat?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Ágica és még akit érdekel:
http://www.barnabasbata.atw.hu/ BB honlapján az Elérhetőségek alatt vannak dokumentumok és ott nagyon sok hasznos írás van a szülésről, meddőségről, egyéb témákról :wink:

Tündi,
aha, szóval akkor én is "ezt" láttam benne amikor a folyosón jött :P :oops: Nem baj, nődoki esetében még jó is, sőt, ettől van valami, ami megkülönbözteti a többiektől :lol:
Vendég
 


Szilvi: Bordány? Most néztem az iwiw-en. :) Jó nagy séta lenne akkor de a cél szentesíti az eszközt :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündi,
te otthon vagy mindig? Otthonról dolgozol vagy már átadtad magad a babavárás minden örömének?
Vendég
 


Nati: Nem olyan a m.helyem hogy mindig netközelben vagyok.
Épp WEB lapot töltök/írok.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Vikike!
gratulálok a kisbabádhoz :lol: :lol:

Szilvi!
kár hogy ma vagy utoljára, remélem azért jelentkezel néha 8)

Ani, Nati, Szilvi!
köszi az érdeklődést :P
megvagyok, semmi extra nincs velem, várom pirit :roll:

Bessy!
itt is megadrukk nektek :P
Vendég
 


Sziasztok!

Gyors helyzetjelentés aztán etettek és jövök írni akihez tudok!

Ani
Én nem tudom az aláírásba írni a drukkokat mert azt írja túl hosszú..gondolom a vonalzó miatt :roll:

Nati

Nagyon várom a talit kiváncsi vagyok mekkorát nőttél már :wink:

Ma voltunk csípőszűrésen szerencsére minden rendben volt!Tegnap voltunk szemészeten is...valószínüleg még fél évig járni kell mert állítóalg a korai születés miatt nem alakult ki a szemében valami ideg amit ha nem kezelnek vaksághoz is vezethet..jól lát meg minden csak vizsgálgatni kell neki..Vikike nálatok is volt ilyen?

Apát elengedtük horgászni mert olyan sokat segít minden éjjel átvállal egy etetést hogy tudja aludni,most kicsit kikapcsolódik...

Voltunk a Csnk-ban Schwarczingernél mondta hogy nagyon szép Réka..megvizsgált van egy méhszájsebem de nem vészes..írt fel fogamzásgátlót is :oops: (végre)

Tegnap volt nálunk a védőnő Réka kb.4kiló lehet már szép kis hurkás de azt mondja a védőnő hogy ez a normális nem duci..így fejlődnek egészségesen a babák..mondta hogy olyan mintha anyatejes baba lenne..ja és elkezdte Réka emelgetni magát meg már fordulna át azt mondta a védőnő szerinte 2-3 hét és át fog fordulni hasra magától mert annyira jó a mozgás koordinációja..(vagy mije :D )

Sajna Mártihoz nem tudtunk bemenni mert ronagáltunk tegnap is ide-oda.. :(

Most etetek aztán visszaolvasok!Puszi mindenkinek.
Vendég
 


Krixta
Örülök, hogy minden rendben a baba csípőjével. A szeme is hamarosan rendbe jön. Kell is cseppentened neki, vagy semmit sem kell csinálni vele?

Chrissy
Nálatok mi újság Martinka szemével?
bessy76
 
 


Tündi
Eredetileg bordányi vagyok, de a Fáy-n lakunk. Ez kicsit közelebb van. :lol:
Jól emlékszel, csurgón keresgélünk házakat (per pillanat). :)
Hmmm... Annak idején szerettem volna weblapokkal foglalkozni, de szegeden senkit nem érdekelt a dolog. :?

Vicuska
Remélem, Piri anyó hamarosan jelentkezik és indulhat a buli. :D
A fülelőke visszajuttatását majd megoldjuk... Holnaptól tengernyi időm lesz. :D

Krixta
Örülök, hogy jó lett a szűrés eredménye. Sajnálom, hogy Réka baba szemcsijével baj van. :(
Poci javulóban van?

A papírmunka jó része már el van intézve. :D
Vendég
 


Trundike
Örülök hogy minden rendben!Aranyos lehetett ahogy csuklik a babó..

Bessy
Wow de jó hírek...holnap 11kor Rékával mi is drukkolunk ezerrel!
Nekünk nem kell csinálni semmit a Réka szemével,csak járogatni
2hetente vizsgálatra..

Vicuska
Már akartam írni hol vagyolódsz..jöjjön az a piri aztán 9hónapig
keressen mást:)

Aliz
Sajnálom a görcsöket,remélem már jobban vagy!Pihenj sokat és ne idegeskedj...


Ani

Lehet hogy veled is összefutok ma?

Vikike
Nagy grat a kiskönyvhöz és a 8.héthez:)

Márti

Szépségesek vagytok,sajnálom hogy nem tudtam bemenni:(
Holnap már otthon lesztek..

Szilvi

Én is örülök hogy végre otthon lehetsz de nagyon fogsz hiányozni..
remélem a házügy is megoldódik lassan..és hogy sokat leszel a szomszédnál:)Pocak köszönjük már alakul.
Fájogat neki de már nem olyan vészes.

Ildi
Grat a kiskukishoz,az adatok tök jók

Réka nem igazán hagy netezni..szép napot lányok!
Vendég
 


Na itt is volnék (igaz anycáméktól írok, de amíg elkészül a rakottkrumpli van egy kis időm).

Nati, azért nem túlerőltetni ám magad! Tessék sokat pihizni is!

Szilvi, gratulálok az évfordulóhoz. Mi is lassan kezdjük Roni baba szobácskáját. Jaj de jó lesz. :)

Tündi, az én dokim (Heczel) is "finom", de nekem nagyon bejött, így nem érzem magam olyan kellemetlenül. Sajna ma voltam nála utoljára :( A 6. hetes kontrolra megyek majd megint hozzá. Meg ha esetleg a Schwarczi valamiért nincs vagy NST kell, akkor mehetek oda is.

Vicuska, minden pirimet neked küldöm :)

Kriszta, semmi gond, ha csak páran nem írjátok oda, így is sokkal könyebb. Judynak és Neked nem fér ki, ezt figyelembe veszem. A csípőszűrés eredményéhez gratulálok, a szemét és a méhszájsebedet pedig sajnálom, remélem hamar javulnak. Nagyon ügyi Réka babád, szépen fejlődik. :)

madiani
 
 


Jah és Kriszta, nem hiszem hogy talizunk, ha csak nem te is a Csnk-hoz jössz fél négyre. Nem tudom mit beszéltetek meg Natival.

És akkor rólunk is kicsit:
Roni fiú szépen nődögél, már 1900 g a becsült súlya. :shock:
Magzatvíz normális (ez volt a múltkor kicsit sok), nagyon örülök neki.
Kicsi öklét a szájába vette és nézett körbe-körbe. Jól lehettet látni ahogy forgatja a szemeit. Láttam a kis haját. Leszáltak a heréi (állítólag ez jó, én ehez nem értek). Menetirányba van. Méhszáj 3100

madiani
 
 


Sziasztok!

Kriszta: Örülök hogy ilyen ügyes a babád, és hogy a pocifájás is kezd muladozni. Szívből drukkolok hogy végre ne fájjon az a pocika.

Madiani: Rakottkrumpli? Hol? Cím? :) IMÁDOM! Nyamm...
Az igen. Az jó nem? A 3100-as méhszáj. Úgy tudom hogy
van kisbaba akinek fennmarad egy vagy mindkét heréje és azt műtétileg engedik le vagy hogy...
Szóval ha már leszálltak az tényleg jó. Barniról vagy egy kép (4D) amin tisztán látszik :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Krixta
Örülök, hogy javul a pocihelyzet!

Ani
Mi is nekilátunk a szobának, már szeretnék a végére érni és élvezni. :)
Úgy lenne az igazi, ha a saját kis házikónkban készülhetne, de ami késik, nem múlik. ;) :D
De jó, hogy láttad a szemeit! Titababa arca befelé néz, még véletlenül se akart megfordulni. A kukacot viszont nem tudta eltakarni. :lol:
Vendég
 


Hát Tündi, megettük mindet :) Nem sok kaját tudok csinálni, a rakottkrumpli az egyik. Én is nagyon szeretem.

Asszem a 3100 méhszáj azt jelenti hogy a belső már nyilik, de azt mondta a dokker hogy ez teljesen normális. Eddig 3000 volt. A többiek majd leírják, ha tudják, hogy mit jelent.

madiani
 
 


Ani
Szuper hogy minden rendben van!:)
Negyed 4kor talizok a Natival a Csnk előtt aztán be is megyek mert van ott egy ismim aki kiváncsi a Rékára..remélem összefutunk!

Tündi
Nagyon aranyos vagy..és sült husit csináltam szeretettel várlak ha gondolod :wink:

Na lépek mára puszi nektek

Ui.Nem tudjátok hol lehet itt a pláza közelében kilyukasztattni a pici fülét?
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?