Új privát üzeneted érkezett!

Szandra,megtaláltam a receptet:

Füstöltsajt-krémleves

Hozzávalók:
4 dkg vaj
1 púpozott evőkanál finomliszt
8 dl víz
1,5 húsleveskocka
15 dkg reszelt füstölt sajt
2 dl tejszín
fél-fél mokkáskanál reszelt szerecsendió és őrölt bors
4 vékony szelet kenyér

Elkészítése: A vajat lábasban fölolvasztjuk, a lisztet 1 perc alatt világosra pirítjuk benne. A vízzel fölöntjük. Habverővel többször megkeverve nagy lángon fölforraljuk, a leveskockát belemorzsoljuk. Közben a sajtot lereszeljük, kétharmadát a levesbe szórjuk, és kevergetve 3-4 perc alatt simára főzzük. A tejszínnel dúsítjuk, a szerecsendióval fűszerezzük, ha kell, utánasózunk. A kenyérszeletekből pirítóst készítünk. Forrón tálaljuk, a maradék sajttal megszórjuk. Pirítóssal kínáljuk.


mindenkitől bocsika,de most csak ennyire tellik az időmből :oops: :oops:
bibolya
 
 


Egy jó éjt puszika Nektek!

Kép
ilgya1
 
 


 
 

Nektek még nem volt olyanotok,hogy minden összejött és nem volt kedvetek írni?????? :oops: :oops: :oops: :oops: :lol: na úgye? :lol: :lol: :lol: ............................................és utána úgy le maradtatok,hogy nem is tudjátok hol kezdjétek magatokat utolérni?? :? :lol: :lol: :lol:
Kép
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Inkább World-ba kezdem el,talán nem fog kibabrálni velem. (A sok J betű :D akar lenni,World-ba.Nem írom át)

Szóval ott maradtam el,hogy


Adrienn felrakta a gyönyörűséges babaszobát,Dórácskáét. Nekem nagyon tetszeneJ A lámpa is nagyon klassz. És a színek….én tiszta sárga örült voltam valamikor,a családot,ha megkérdezed,tutti azt válaszolnák kórusban,hogy sárga a kedvenc színem. Jelenleg viszont a piros és árnyalatai állnak közel hozzám. És semmi baj nincs ezzel a bordűrrel,olyan kis kedvesJ
És egyuttal nagyon köszönöm a soraidat,olyan jól megfogalmaztad,hogy mit is érzek valójában ezzel kapcsolatban.

Judit!
Neked is köszönöm a Zorkás sztoritJ nagyon édes a képen. Örülök,hogy nem lett semmi komoly.
Tök jók a nyuszis keresgélős képek, nekem is tetszett a nyuszitok,micsoda rendes volt tőle a zacsiJ

Anikó!
Milyen tojásfestő cuccot vettetek?
Ja már látom,ez nagyon szuper,éppen nekem való. Hol vettétek?
Jövőre már Rékát is hagyom meglocsolni,idén csak vizzel lehetett és csokitojásértJ
Kiváncsi vagyok meddig bírja nálatok ez a fajta ugrálóvár. Nekünk egy idényt bír kiL a Dávidnál. Amig bent volt addig jó volt,de miután kivittük nem sokáig bírta. Mi is használtuk bábparavánnak.
Maja hajszerkezete nagyon ismerősJJJmármint a váron belülJ ha megtalálom felrakom Dávidot hasonló szituban.



Na ez a hóesés,hát én is kiakadtam rendesen. Bezzeg télen nem esett eg normális adag szinte.L

Anett!
Nyuszi lányok olyan édesek!!!!!J Egyre jobban hasonlít ez a két csajszi. Megadom a számod a hugomnak. A férjének szeretne meglepi fényképeket,ha bevállalod.

Szandra!
Köszi az ovis tudosítást. Mi lenne velem nélküled.

Nem semmi a sógorodL

Muti a hajad? Rád se fogok hétfőn ismerni. Feltéve ha sikerül kikurálnom Dávidot addig. Iszonyatosan néz ki szegéynkém. Piros az orrakörül ,csontsovány és fekete karikásak a szemei,sápadt. Úgy nincs láza vagy valami nem köhög,csak van egy kis hólyagocska a száján. Voltunk levegőzni,de nem lett jobbL Ja és nincs kedve semmihez,nem tudok vele órákig játszani,mint régen.

Remélem a hsz-em után csökkent valamelyest a feketepontom mérete,mert ekkora lapom nincs itthon. :lol:

Anita!
Voltatok végül valahol húsvétkor?
Köszi a sok linket,amit felraksz..
Jaj szegéyn Boti. Remélem nem holyagosodott fel a lába.
Vettél cipőt?

Gyöngyi!
Nagyon jó képeket csináltál a PraktikerbeJ észrevettem ám.
Szóval Botinak a Tami tetszett? (Anett Tamija) na és az Edó is bejön neki úgy látom.
Jók a locsolós képek. Ismerősek a fiúkák,talán Ciniről?


Katus!
Egyre jobban átérzem küzdelmedet a nemevős Ancsibabával. Asszem nálunk is elkezdődött valami a Dávidnál,én hűlye meg nem vettem észre. Most felírt nekünk a doki étvágyjavítót,majd meglátjuk mi lesz. Ez tényleg nem normális dolog,hogy 2 éves kora óta nem nagyon hízik,csak nyúlik,de így is kicsi. Lehet ezért vonzódik annyira az Ancsihoz? Rokonlelkek. Mondjuk nálunk nincs kitől örökölje,mert ha láttátok a Zsoltit ,akkor nem gondolnám,hogy a genetikai oka lenne a soványságának. Én sem vagyok egy csontkollekcióL
Micsoda mocskosok ezek az egészségügyben. Nem érdekel,hogy kit bántok meg vele,de katasztrófális amiket hall az ember,most miért nem tudnak egy kicsit odafigyelni? (Erzsi mama nem ide nézniL)
Te is ritkábban írsz,észrevettem ám.


Évi!

Már azt hittem szülni mentél,olyan régóta nem jelentkeztél. Jó nagy már a pockód. Örülök,hogy minden rendben van veletek. Gratulálok az ügyes babádhoz,én mindkettőnél annyit noszogattam őket NST-n.
Megvettétek a kiságyat? Majd megmutizod igaz?Van izlése a fiúnak,nincs mit tenni. :lol:

Ibolya!
Olyan ritkán írsz tényleg magatokról. Nem is tudom neked mit írjakL (szégyellős ikon,csak ne felejtsem el beszúrni)



Viki! Hogy vagytok? Eszti baba?

Erika? Pocakod növöget?

Kriszti!
Nagyon jól éreztem magam nálatok,köszönöm ezt a két napot,kicsit feltőltödtem.J
Jó munkát a FEHOVA-ra,idén sztem kihagyjuk. Mész egyáltalán?

Andi!
Végre!
Neked is tartozom még egy talivalJ szegény babócák. Jöhetne már a jó idő végre.
Gyógypuszi a lábadnak.

Betti!
Hova tűntél?

Szilvi,Csilla!
Látom ismét felbukkantatok,ide miért nem jöttök? :oops: Megbántottunk talán?

Így vártuk a locsolókat a Rékuval:
Kép

Na kíváncsi vagyok ki fog írni,mert 2 nap szünet szokott ilyenkor következni:) (amit meg is érdemlek természetesen :? )

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Ildi,azért nem irok magunkról nagyon,mert nem nagyon történik velünk semmi :oops: :lol: / hála az égnek :roll: /.Meg aztán a másik topicban ahova még irogatok,kaptam ezért hideget meleget /szóba jöttek a betegségek, és én meg mertem irni,hogy a gyerekeim 1 évben kb.3x betegek :oops: -na azóta a másikba nem is nagyon irogatok :twisted: /.
Pénteken vártunk titeket is a játszóházba :oops: ,legközelebb tessenek jönni :!: :!: :!:
Dávidnak meg jobbulást.
Milyen étvágyjavítót kaptatok?Az Encsi is szedett anno-de nála semmi hatása nem volt.És ne mond már azt ,hogy kövér vagy :oops: ,simán örökölhette a fiad a te génjeidet.Nem biztos,hogy bármikor is duci gyerek lesz belőle.Én a helyedben nem izgulnék /ha a Lakos sem / ,mert ha ezt egyszer elkezded,ebbe bele lehet hülyülni :oops: -sajnos saját tapasztalat-,de azt hiszem erről Katus is csak megerősíteni tud :oops:

Évi,na végre :!: Már én is azt hittem,hogy megszültél :!: Tegnap este már utánad kerestem,hogy a másik topicba jelentkeztél-e :oops:
De azért látom,jó sokáig tart az a mosogatás :lol: :lol: :lol:
Azért ez a fehér polc és szekrény dolog nem semmi nálatok.De hát nem te lennél,ha nem oldanád meg :lol: :lol: :lol: .Azért a jövő héten szakíthatnál egy kis időt ránk is :lol: Biztos összehozunk megint egy kis tracsi délelöttöt / torna helyett :oops: /

Szandra,most már tök tuti a hajad szine :lol: :lol: ,tessék megbarátkozni a formájával is :lol:

na,nem tudom mit akartam még,de már nem is tudok gondolkodni :twisted: a hangzavartól :twisted: :roll:
bibolya
 
 


Másik kismamánk hol van?????????????,Évi , tudsz valamit Adriról?
bibolya
 
 


Sziasztok!

Ildikó!

Hát, most nem lett 2 nap szünet :wink: Egyébként sztem senki nem veheti (és nem is veszi) sértésnek, ha néha-néha valaki eltűnik közülünk ilyen-olyan okokból. Hisz nem rózsaszín mindig minden mindenkinek :? :arrow: na, most aztán jó okos voltam :roll: :shock: :lol:
Nagyon csinik voltatok Rékuval, ahogy vártátok a locsolókat :P én nem vártam őket... mégis jöttek... :arrow: voltak olyanok, akik még pizsiben locsoltak meg :oops:

Az ciki, hogy nem mindenkiről tudom, hogy kicsoda akiknek írtál :roll: :oops: :arrow: talán terhes agy kihagy :roll: :?:

Gyöngyi!

Náltok aztán volt forgalom húsvétkor :shock: :!: Hát, ugye akinek 2 lánya van :wink:

Szandra!

Dobhatnál egy képet az új "fejedről" :arrow: ennyi bevezető után már nagyon kíváncsi vagyok :oops:

Ibolya!

Kémkedünk, kémkedünk :lol: ? Igen, nagyon sok volt a mosatlan edény... a szomszéd is hozzánk hordja...sőt, a fél utca is :wink: Na, viccet félre téve tegnap estére olyan nyűgös voltam, pedig nem csináltam semmi megerőltetőt...ma meg semmi bajom, pedig aránylag mozgalmas napom volt...ki érti ezt :roll: :?:
Ja, ezt még akartam neked írni: képzeld már nekem is eszembe jutott, hogy talán majd unatkozni fogok a kórházban :roll: :oops: :arrow: mondtam is Uramnak, hogy majd hozza be a laptopomat egy pcmc kártyával... :oops: :arrow: pedig sztem ez tök ciki... :oops:
Én benne vagyok, hogy jövő héten megtornáztassuk a...beszélő izmainkat :wink:

Anett!

Ezek a képek megint isteniek a csajaidról :shock: :lol:

Katus persze ismét igazoltan van távol...elutaztak...de hova is :roll: :?:

Anikó, Anita, Judit!

Nagyon eltűntetek! Úgy látom nem tett jót nektek a hervadást gátló locsolás :roll: :P

Andi!

Bocsi, de sztem lemaradtam arról, hogy mi történt a lábaddal :oops: Minden nap sebészet :shock: ez komoly lehet...ugye azért nem vészes :?:

Na, ezt most feldobom, aztán folytatom...

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Szóval Adriennről: (remélem nem haragszik meg, ha pletyizek...) :arrow: Bocsi Adrienn, de olyan aranyosak a csajok, ahogy érdeklődnek :arrow: gondoltam megnyugtatom őket.

Hát sajna a héten volt egy kis izgalom, mert a CTG-n túl alacsonynak találták a baba szívverés számát...de szerencsére az UH mindent rendben talált. A dokija nagyon gondos, így abban állapodtak meg, hogy ha bármi furcsát érez az Adri irány a kórház. Eddig szerencsére minden rendben a babóval...viszont a férje épp most beteg :arrow: ismét gyakran magas a vérnyomása :arrow: így viszont most pár napot itthon lesz az Adrival...sztem ez majd jót tesz mindhármójuknak.
Na, dióhéjban ennyi, gondolom nemsokára jön majd a szomszédasszony és akkor Ő bővebben beszámol.

Rólunk: ma megvettük a kiságyat, du. össze is rakta Uram, én meg gyorsan előszedtem a csere macis ágyneműt (mert ugye az igazi, a hőn áhított egérkés még nincs meg) és bele is raktam...felraktuk a zenélő forgót is...egy dolog hiányzik még belőle ( a babón kívül persze :wink: ) a matrac, de szerdára ígérték a Brendonban, hogy meglesz, s képzeljétek bár márciusi akció, de mivel elfogyott nekik 31.-e előtt rendelnek és még akciósan tudjuk megvenni !

Majd dobok fel képet is, csak még mivel nincs felszerelve a polc a többi cucc (kislámpa, plüss figuk...) szatyorban hevernek a kiságy előtt...hát, így azért nem szép látvány :oops:

Vettünk ma egy hordozóra tehető játékot is, de miután kibontottuk és rátettük láttuk, hogy szép-szép, de olyan hosszú, hogy épp belelóg majd a gyerek arcába :P Na, sebaj majd csak jó lesz valamire... :roll:

Ja, és tegnap elkezdtem inni a málnalevél teát...áztatott széna íze van...így csak gyorsan ledöntöm :wink:

Tényleg: Ildikó! Te milyen adagolásban ittad?

Na, most lépek, mert Uram már felköltözött a hálóba...és kicsit én is pilledek már...ja, és ugye most 1 órával kevesebb alvás :( :!:

Ne felejtsétek el előre állítani az órátokat!

Puszi mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Fotórestaurálás: http://www.photoretus.mlap.hu/
Nézz nálam körül! Ingyenes dolgokat is találsz!
Április végéig 50%-os kedvezmény montázskészítésre!

Kép

Kép
photoretus
 
 


Sziasztok!!!

BENETTKE!
Tényleg sokáig tartott a mosogatás!! :lol: (remélem már mindenki érti, hogy milyen elfoglalt az, aki maga mosogat :wink: :wink: :wink: :wink: )
Tényleg jó, hogy ilyen zárt a méhszájad, de ebből bármi lehet, így készülj azért, hogy ne az utolsó pillanatban kelljen kapkodni :lol: :lol: :lol:
Majd kérjük a képeket a szobáról!!!

ADRIEN!
Micsoda izgalmak!!! De jól végződött szerencsére és már neked sincs sok a szülésig. Akárki akármit mond a vége nagyon nehéz!!! Ilyenkorra más tényleg terhesség lesz az áldott állpot!! :roll: :roll:
De megéri, mert nemsokára ott lesznek a babók!!

ILDI!!
De jó, hogy már végre jöttél!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Akkor jó volt a húsvét nektek is???
Hát? Nekem sem ugrott be mindenki, akinek írtál :oops: :oops:
Dávidnak jobbulást, sajnálom szegényt!!!! DE biztos összeszedi magát, ha jobban lesz - jól működnek ezek a kicsik még!!!
Igen valóban ismerheted a fiúkat a ciniről :lol: (mindig megdöbbenek milyen jó a memoriád!!!) Vera a Ricsivel és a Domival már elköltöztek (sajnos) Monorra. Ahol apuka volt a fiúkkal ott Aranka az anyuka és a fiúk: Balász és Szabolcs

ANITA!!
Hogy van Boti lába???? Hiányoltalak a játszóról
:lol: :lol: Mindig szoktunk találkozni, és olyan szép idők voltak mostanság!!!

Anikó!
Írtam, hogy megkaptam a képeket?? Köszönöm!! Bár lehet szita agyam van (pedig nem is szúrkálom) :oops:


SZANDRA!!
Jó a hajad, úgyhogy nyugodtan rakhatsz fel képet!!!! :lol: :lol:

Ibolya!!
Akkor megnyugodtam, hogy nem csak engem olvasol más topikban!! :lol: :lol: :lol:
Jól hangzik ez a recept! Nyami!!!

Én Jutkáékat hiányolom nagyon!!! Ildi mit tudsz róluk???Rakhatna fel képeket a csajokról!!
És Ti is többiek - én olyan ritkán látom a gyerekeiteket, hogy csak na!!!!!

Na, megyek, mert olyan szép idő van, kell a levegőzés - és a torna is, ezér kerékpárra pattanunk és bejárjuk Vecsést - remélem találkozunk valakivel :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

http://index.hu/gazdasag/magyar/hid080328/

ha raklikkeltek ott van az uram... :P ő a vokitokis ( :D ) a videós tudósításban.

Nagyon büszke vagyok rá!

anett
kállai
 
 


Szandra!

Suliba voltam... :) Kiváncsi vagyok a hajadra...

Ildi!

Tudod én mennyit szendvedtem a Tami kajálása miatt... Tami 2 és 4 éves kora között kb 1 kg-ot hízott. Tuti Dáviddal sincs gond...

Évi!

A lányokat megint kb 10 percre lehetett bevonszolni a stúdióba, de köszi a dícséretet nagyon jól esett.. :D

anett
kállai
 
 


Anett!

Sanyi bácsi hallotta szerinted? :lol: :lol: :lol: :wink:


mi is büszkék vagyunk rá!!!!!

Jövök még
ilgya1
 
 


úgy tudom igen... :lol:
kállai
 
 


Gyöngyi, (vagy bárki, aki tudja...)

Kell a bőrgyógyászatra beutaló? Gyerekkel tudnak mit kezdeni, vagy csak felnőttek mennek oda?
Zorka feneke nagyon piros, de ne olyan pelenka-kiütést képzeljetek el, hanem nagyon durva véres hólyagos foltokat. Kb 10 napja volt először ilyen, akkor ráfogtam a törlőkendőre(mert váltottunk), azt lecseréltem rég beváltra, kenegettem, szebb lett, péntekre már majdnem teljesen elmúlt.
Tegnap megint erősödni kezdett, ma estére iszonyat durva lett, gondolom köszönhetően a mai 4 hasmenésnek is. Eddig Neogranormonnal kentem, de most már az jutott eszembe, hogy lehet, hogy pont azt nem bírja...Anikótól kaptam azt a piros-szürke kenőcsöt (sose tudjuk mi a neve:) )most éjszakára azzal kentem be.
Este fél órát üvöltött annyira fájt neki (pedig direkt hagytam kicsit pelus nélkül a lakásban), aztán most úgy néz ki a krém megnyugtatta kicsit, elaludt.
Nem tudom, hogy a bőrgyógyászatra vigyem, vagy a Lakoshoz. Ő holnap délután rendel és ha elküld bőrgyógyászhoz, akkor elvesztegettünk egy napot...nem tudom hova fussak vele...5let?
Vendég
 


Anett,büszke is lehetsz rá :lol: :lol: :lol:

Judit,ötlettel nem szolgálhatok-nekünk soha nem volt ilyen :oops: -,de egy javaslat: reggel hivd fel a mobilján a dokit / ha nincs meg,szólj,megadom/,kérj tőle telefonon tanácsot.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Na akkor újra itt....szépen tisztán.

Jó idő volt mi? :lol: mi is szinte egésznap kint voltunk,olyan jó volt süttetni egy kicsit :lol: egész jó kedvem lett,kezdek kilábalni a depiből?! :lol: :x :P

Ibolya!
Ide azért írhatsz magatokról nyugodtan,sztem senki nem fog azért megkövezni,mert kevesebbszer betegek a gyerekeid,mint a miénk/enyém (csakhogy a magam nevében beszéljek,sőt ennek csak örülhetünk.)Melyik topik volt különben?(ha szabad róla tudni? :oops: )

Felújítással hogy álltok?

Szerdán mondtam Anikónak (nem mondta? :D ),hogy nem tudok menni pénteken játszóházba,mert angol potló volt Rékával( még lesz egy valamikor,ha össze tudjuk hozni)de mentem volna természetesen. Sőt tornázni is mentem volna,csak minden összejött :?

Étvágyjavító :x
Peritolt kaptunk Dávidnak. tudtok erről valamit? :?

Tényleg eszembe juthatott volna a Tami is,mint rosszul evő :oops: ,de ő nem tűnik kicsinek a korosztályához képest. :? De ha belegondolok az oviba is olyan kicsi a Dávid,de eddig nem akartam észrevenni (pedig Szandrának is feltűnt :oops: )
eddig úgy nem is aggódtam,de most olyan soványnak tűnt és sápadtanak és karikás szeműnek :oops:és a doktor úr szerint is legalább 2 kg-val többnek kéne lennie. Azért ha az ő apját nézzük azért van különbség az Ancsi apukája között,sőt én sem vagyok extra sovány,tehát geneteikailag nem indokolt a picursága. NA remélem tényleg nem lesz semmi gond,mostmár azért kezd visszajönni az étvágya,negyed zsömlének már megeszi a felét reggelire :lol:

Évi!
Örülök,hogy nem lett 2 nap :wink: ,de így sokan eltűntek :lol: na de ezt a jó idő rovására írom,nem akarok megint paranoiás lenni. :)

Ja és természetesen nem hagy ki az agyad,Szilvit és Csillát nem biztos,hogy ismerheted :shock: Szilvi még a topik elején irogatott, voltunk velük egy párszor (Viki a kislánya) és Bettiékkel (Milán) Győmrőn úsziba. Ő Üllői és nagyon aranyos. (Andi,Anett,Jatka,Nóra ismerheti)

Csilla még terhesen irogatott egy párszor,aztán elmaradozott. (Őt Gyöngyi is ismerheti,sőt kérdezte is 1x,hogy hova tűnt?)Ibolya írta azt hiszem,hogy ő is megszült végül. Volt is valami talán,de ezt nem tudom :oops:

Kit nem ismersz még? (Gyöngyi,te kire gondoltál pontosan?)

Képek?

Málnalevél teát én aszem egy bögrével ittam a 36. héttől naponta ,de aztán növeltem az adagot,arra nem emlékszem,hogy mikortól. :oops: ennyit a jó memóriámról.
Hát nem valami jóízű ez tény (van aki pedig esküszik rá :lol: ),de szerintem hasznos :lol: szóval hajrá Zéti!!!! Nekem sokat segített,jó lett volna ha Dávidnál is így indulok neki,és persze a homeós bogyókkal felszerelkezve,na meg a gátmasszírozó olajjal :lol:
Neked vannak ilyen szándékaid? (homeó,gátmasszás)

Adrienn!
Szorítunk,hogy minden jól alakuljon!



Gyöngyi!
Mondtam már,hogy jó az avatarod?
Na azért annyira nem jó a memóriám :lol: főleg az arcmemóriám katasztrófális. :x

Jutkáék jól vannak,gyönyörűen fejlődik a két picur! Dóri iszonyatosan okos kiscsaj,Szabina nagyon jó kislány,nagyon szépen fejlődik.
Nagy ritkán olvas minket Judit,most akarnak ők is felújítani,szóval nem unatkozik/unatkoznak.
Én is remélem hogy rak fel képet a csajokról,mert tényleg lassan meg se fogjátok ismerni őket. :lol:

Szerdán jönnek Cinire,mivel Ecseren megszünt :?

Judit!
Én úgy tudom,hogy a Bőrgyógyászatra nem kell beutaló. Nekünk a Mülleres pelustól volt ilyen a popó fogzás idején. Kamillával törölgettem neki,és aloé-val fújtam. Amióta pelenkát váltottunk lekopogom nem volt ilyen,pedig előtte elég sűrűn. És úgyanígy vérzett neki,de semmi nem használt. Sűrűn kell tisztába tenni és kamilla. És a gyógyszertári lanolinos krém lett a befutó asszem végül a krémek közül. (az is kamillás a szaga alapján)


Katus! Itthon vagytok már?

Jó éjszakát!

Ildikó
ilgya1
 
 


Köszi Ildi, megvan Lakos mobilszáma, asszem reggel felhívom. És azt is eldöntöttem, hogy mi is visszatérünk a gyógyszertári popsikenőcsre.
Vendég
 


Judit,
nem kell a bőrgyógyszatra beutaló, és tudnak mit kezdeni gyerekekkel is. Amúgy ma pont délután rendel a bőrgyógyász dokinő.

Anikó, Évi,
semmi komoly. Csak lett egy csomó a lábamon (combomon), és azt kezelgette kb. 3 hétig a bőrgyógyász, majd 2 hétig a sebész. Ma épp ultrahangra megyek miatta, aztán majdcsak sikerül eldönteniük, hogy kell-e vágni vagy sem. A vége szerintem az lesz.

Túl vagyunk a betegségen, Lőrinc is, Rebeka is meggyógyult, végre! :D

Puszi Mindenkinek!

Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk, éppen a képeket izélgetem, majd jövök és visszaolvasok :)

Puszi

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Köszi a válaszokat, sajna csak most jutottam gép elé, így Andi válaszát is csak most láttam.
Délelőtt, amikor Zorka felébredt felhívtam a Lakost, hogy hozzá menjek-e, vagy a bőrgyógyászhoz. (kicsit szebb volt Zorka popója, mint tegnap)Azt mondta hozzá, de gyorsan, mert 11-ig van egészséges rendelés. Nem részletezem ez hánykor volt, mert a koránkelők meglincselnek:))Lényeg, hogy fejvesztve rohantam gyalog ugye a Lakoshoz, 10:50-re befutottunk, megnézte, ugyanazt mondta, amit már mi is találgattunk, hogy pelenka, törlőkendő, hasmenés izé-bizé. Felírt ecsetelőt, mondta, hogy naponta kétszer ecseteljem vele és utána Sudocream. Kiváltottam a cuccost, hazaérünk, kenném be Zorka fenekét, de előtte gondoltam elolvasom az ecsetelő tájékoztatóját.
"Hámfelmaródásra és nedvedző sebre nem alkalmazható." Igaz ma már nem nedvedzett, de tegnap még igencsak és egyértelműen hámfelmaródásról beszélünk, úgyhogy Anikóval egyetértve úgy döntöttem, hogy akkor ezt talán nem kenem rá...
Egyébként az az ecsetelő gombás fertőzésre való. Na mindegy, meglátom mi lesz a Sudocreamtől, aztán ha nem múlik el rákenem az ecsetelőt is, legfeljebb L.G. kötél általi halálra lesz ítélve, ha még rosszabb lesz Zorka bőre.
Vendég
 


Sziasztok!

Ildi!
A Mülleres pelustól az Edónak is kiütéses lett a feneke!! :roll:
Dávid miatt meg ne aggódj, a magasságához jó a súlya, nem extrán vékony. Azért ne felejtsd el, hogy ő is beteg volt és így fogyott is egy kicsit. Szoktatok mekiben kajcsizni a Dáviddal? Szereti azokat a szendvicseket? Csak azért kérdem mert a Tami is (pedig nem is látszik rajta :oops: ) nagyon rosszul reggelizett és vacsorázott de mióta ilyen tuning szendvicseket gyártok neki azóta tök jól eszik. Megcsinálom olyanra a zsömlét (teszek bele paradicsomot vagy uborkát, csalamádét) mert azt szereti/szeretné.

Anett!
Tök izgi lehetett ezeket a hídelemeket beemelni. Mikor mondták a tv-ben, hogy beemelnek akkor mindig eszembe jutottatok.

óóóóó felkelt Edó
később jövök

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Katus!
Már vártunk. :lol: hova izélgetted azokat a képeket? :wink: :lol:

Judit!
Ugyanez volt nálunk is :? felírta a krémet,de nem mertem bekenni vele,éppen amiatt,amiket írt a tájékoztató. :cry:
Sajnos itt is csak az idő lesz a megoldás :? pár nap és javulni fog,csak sűrűn tedd tisztába és mosd le a popóját minden pelenkázásnál kammilával,macerás,de helyreteszi. és jó vastagon popókrém. :cry: szegényke. Tudom milyen rossz érzés. :cry:

Szandra!
Pedig az elején olyan jónak tűnt :oops: mármint a pellus.

Hát én már mindent megpróbáltam :oops: most megint egy kicsit jobb lett ettől a vitamintól. Igazából ez csak átmeneti megoldás :x amíg szed valamit addig eszik,utána szünet. :x :?: :!:
Egyik nap tojásgombákat csináltam. (főtt tojás egészban,kalapja paradicsom és a tetejére pár pötty majonéz)
A Mekis kaját szereti......... megvenni. De pár falatot eszik abból is. Ilyan szinten nem válogatós,mert mindent megeszik,csak nagyon keveset.
NA megpróbálok nem aggódni;

ja és jó a hajad :lol:


Andi!
Örülök,hogy meggyógyultatok.

Milyen jó idő volt ma megint :lol: mindenki kint kapirgál? :lol:

Voltunk ma fogászaton és megmutattam Dávid fogait,sajnos nem tudnak vele mit kezdeni. :oops: max. ha a hátsók is elromlanak azt betömik,de elől nem. :cry:

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Ma olyan jó idő volt,csak aludni hoztam be a Gergőt,még az ebédet is kint a kertben ejtettük meg.

Ildi,az Encsi is a peritolt szedte :cry: ,nálunk hatása nulla volt :cry: ,remélem nektek többet használ.Aminek viszont látok hatását,az a Polivitaplex nevezetű multivitamin.Encsi most kezdte el szedni / 10 napja,ennyi ideig tart neki 1 doboz :roll: /,mert már láttam rajta a tavaszi fáradság jeleit és megint tapasztalom,hogy jobb az étvágya,már ő maga kér enni,és ez nála nagy szó.Kicsi korában is tél végén-tavasz elején ,ha láttam rajta,hogy nagyon fáradt, szétszort, sápadt,akkor vettem csak,de már akkor is feltünt,hogy étvágyat csinált a gyereknek.
Topic?Persze,tudhatsz róla ,sőt el is olvashatod nyugodtan az egész "vitát" engem nem zavar-gyerekek/2006.tav.topicosok tápszeresei.
Felújítás most stagnál,mert a Lajos csinál mindent és most van munkája-tavaly is akkor csinálta,amikor nagyon pangott a bolt
:oops:
Ja,meg akarlak dicsérni,jó lett az avatarod,/már épp ideje volt lecserélni :oops: :oops: / de a gyerköcök képe is tetszik nagyon.

Katus,ha ilyen sokáig tart a képek válogatása,akkor inkább én lemondok róla,csak gyere már mesélni :lol:

Judit,inkább nem is kommentálom a dokit az ecsetelő felirásával :twisted: -még jó,hogy ti legalább elolvassátok,hogy mire is lehet használni.Javult valamit a helyzet azóta?Gondolom akkor a párodnak egy megváltás volt,hogy hazaértünk :oops: .

Anikó,párod gyomra hogy birta a kiképzést :oops: ,kapsz még ilyen hosszú kimenőt :lol: ?Vagy csak ha már szobatiszta lesz Maja?
bibolya
 
 


Sziasztok!

Csak jelzem, hogy még 2in1 vagyok :P , s remélem egy darabig még az is maradok, pláne mert ma estére olyan rém hisztis lettem, hogy csak na :oops: :shock: :oops: (mondjuk lehet, hogy csak azért, mert délután nem pihentem egyáltalán :roll: :?: :arrow: bár néha már az sem segít )

Azért puszi mindenkinek, remélem holnap nem leszek ilyen nyafi és akkor majd írok értelmeseket is :wink: !

Jó éjt!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Ibolya,

Hát nem tudom, reggel szebb volt kicsit, most estére megint vörösebb lett...Most lefekvés előtt rákentem ezt az ecsetelőt, amit felírt Lakos, de csak nagyon keveset tettem rá, meglátjuk...
Tegnap napközben még nem volt baja Zorkának, amikor hazaértem akkoris mosolygós volt, jókedvű. Utána volt 2-3 hasmenéses kaki és az tette be a kaput, az esti fürdést üvöltötte végig, pedig direkt kicsit hűvösebbre csináltam a fürdővizét, hogy ne csípje.
Ma már nem sírt, pedig holt ronda volt este a feneke.
Lehet aztán, hogy kikötök a jól bevált sok pénzt kérő magán-bőrgyógyászomnál. Messze van és piszok drága, de legalább érti amit csinál és eddig mindig tök gyorsan helyretett.
Örülök nagyon a jó időnek, holnap is majd igyekszem minél többet pelus nélkül hagyni, hadd levegőzzön szegénykém.
Vendég
 


Ildi!

Eszembe jutott, hogy én homeos étvágyjavítót adtam Taminak nagyobb betegségek után. Megnézem meg van-e még a doboza, de lehet, hogy Gyöngyi is tud segíteni...

én amire szavazok, a flavon kids lekvár. Nekünk nagyon rendbe hozza a csajokat. Most megint a második üveghez kezdünk hozzá, de tök jól vannak, nem betegek és jó az étvágyuk.

Andi!

Örülök, hogy írtál és jól vagytok... :P

Szandra!

Zoli benne volt ám a híradóban is... :D Sztár az uram... :lol: De tényleg annyira ügyes és olyan büszke vagyok rá...

anett
kállai
 
 


Judit!
Mennyi ideje van hasmenése a lányodnak? Szerintem amig hasmenése van nem igazán várhazó javulás, hiszen az újabb székletek tovább marják a bőrét. Diétáztatod? vagy valami?


Éva!
Emlékszem én is hisztis voltam a végén - mindkettővel :lol: :lol:
És nálam nem lett jobb szülés után sem - maradtam hisztis :lol: :lol: :lol:
Mindent megszereztetek már ami kell??? Összekészítetted már az uticsomagokat?? :lol:

Ildi!

Szerintem is alacsonyabb Dávid az átlagnál, de a magasságának megfelelő a súlya - tök jól néz ki, mégha nem is eszik. És mozgékony, élénk, vidám gyerek, átlagosan beteges, mint mindenki más az ovi első évében. Biztos idegesítő, ha nem eszik annyit amennyit Te szeretnél, de nincs semmi baj ezzel a legénnyel!!! :lol: :lol:

Hol voltál Dáviddal fogászaton?? Ez érdekelne!!

Anett!!
Mi is büszkék vagyunk az Uradra és arra, hogy ismerhetjük!!! :lol: :lol: :wink: :wink:

Tényleg isteni idő volt ma!!!! Olyan jó ilyenkor a játszón, amikor egy csomó ismerős kirajzik és lehet dumcsizni. Én nem a munkahelyen érzem magam újra "emberek" közt, hanem a játszón. Remélem értitek :oops: :oops:
ÉS a Boti mondja a nevem!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi,és azt meg sem említed,hogy a Gergő mérleghintázott a Sárával? :lol: :lol: :lol: Pedig ez nála nagy szó!!!És mikor megláttalak benneteket,és mondtam neki,hogy itt a Sára,a Marietta,a Boti,felcsillant a szeme :!:

Fogászat:én ide vittem a gyerköcöket most az sztk-ba a Kiss Ivetthez.Nagyon egy gyerekcentrikus,ért is a nyelvükön,nem egy erőszakos "mindenáronmegnézemakkorisaztafogat" doktornéni.
bibolya
 
 


Gyöngyi!

Ha szoltál volna még három ismerőssel találkozhattál volna. Mi a kertünkben voltunk...

és képzeljétek (főleg te Szandra) a tavaly ősszel elvetett magok virággá fejlődtek - szerintem ez csak annak köszönhető, hogy én csak megvettem őket a csajok ültették az apukájukkal.

anett
kállai
 
 


Gyöngyi!

:D :D :D :wink:

ezt már nem tudtam beszúrni utólag, így potlom...
kállai
 
 


Hűűű de felélénkült a társaság!!! Ezt már szeretem.

Csajok!
Tornáról nem írt senki semmit, gondolom azért mert ki akartatok hagyni :lol: :wink: de ha lenne akkor nem megyek mert a hátam a múlthetinél is sokkal szarabb.
Holnap jön a gyerekdoki kilyukasztani a gyerkőcöket és akkor megnézetem vele, hogy mi a sz.r lehet. Apa aggódik nagyon 8) de szerintem csak valami kis himihumi gyulladás, hát majd meglátjuk. Még jó, hogy gépelni tudok. :wink:

Ildi!
Én már meg sem mertem kérdezni, hogy ki az a sok "idegen" név mert nem akartam közröhely tárgya lenni má megint, de akkor néha indokolt ezek szerint :wink: :)

Te, nem akarok beleszólni de pont valamelyik nap hallottam, hogy a tejfogat is be kell tömni minden képp ha lukas mert alatta ott vannak a maradó fog kezdemények és arra is kihat. Asszem valami ilyet mondtak vidékire lefordítva. Gyöngyi??

Andi!
Nem semmi mennyire elhúzódik ez a lábas dolog. Ma mi volt az uh-on? Mit mmondtak?

Gyöngyi!
Húúú, játszóóóóóó. Jó lett volna de Edó nincs a toppon, nem is baj, hogy jön holnap a doki. Szegény azt hiszi, hogy csak két szuri oszt mehet, háááát azt hiszem túlóra lesz a vége :wink:

Tami tegnap este sírt, hogy nem akar oviba menni, ma reggel virult a feje mikor mondtam, hogy Kriszti néni (kedvenc) lesz. Hédi néni (másik) valamelyik nap leszólta a Tami rajzát, hogy ez csak firka és ezt nagyon rosszul viseli a Tami, mondtam neki, hogy legközelebb mondja meg Hédi néninek, hogy ez művészet :wink: :) .

Anett!
Nem tudom van e a Zoliról fotód :wink: , ha van akkor szeretnénk egyet kérni aláírva :wink: :lol: . Tök jó lehetett látni a tvben. Csajok mit szóltak apához?

Évi!
Teljesen engedélyezett a hiszti. Nagyon durván alakulsz át napról napra és ez egy kicsit megterhelő. Igaza van Gyöngyinek, sok javulást utána se remélj, no persze az Urad se!!!! :lol: Jó dolog lehet a tavaszi gyerkőc, na ha majd a következő életemben szülök akkor az egyiket tavaszra időzítem, olyan macera télen mindig olyan nagyon beöltöztetni azt a picit.

Adri!
Hogy vagytok? Azért írj! Nézned kell a mozgás számot? Jobbulást a párodnak, hála az égnek ő is jókor lett beteg :wink: így veled tud lenni .

Börzés csajok!
Vettetek valamit????? Milyen volt?

Anikó!
Nagyon el tetszett tűnni!!

Ja különben múltkor azért kérdeztem rá, hogy lesz e játszóház vagy valami össznépi mert előtte zárva volt és nem jelezte senki, hogy van e életjel a Kolpingnál. Nem is tudom ki mondta, hogy ez már minden péntekre érvényes és emiatt nincs felrakva, talán Ibolya?!!!???!!!!???? Na mindegy, volt oszt ennyi. Ámi vagyok, megyek szunnyantani.

Jóccakát mindenkinek

Szandra

szandrakiss
 
 



Sziasztok!

Megint csak gyorsan, Ancsinak (meg nekünk is) szörnyű éjszakánk volt, éjféltől 3-ig műsor volt. Kika vagyok. :(

Jövök délután-este, addig is képek:

Még csütörtökön a munkahelyemen:
Kép

Debrecenben, babatali:
Kép
Állatkertben voltunk:
Kép
Kép Kép Kép Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus!
Nagyon jók a képek. Annyira jó, hogy ilyen sok helyen jártok, Ancsinak ez olyan jó emlék lesz ha már fel fogja fogni.

Te, lehet, Ancsi depis, hogy maholnap egy évvel már öregebb és ezt nehezen viseli :wink: :) , azért alszik rosszul. Foga?
Nem kell nektek valami recept, mert jön ma a Magdi, szívesen kérek ha kell?!

Mindenki!
Nálatok simán átálltak a gyerekek az új időre?

Judit!
Zorka popó?

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Katus, ezek a képek nagyon jók! :D

Judit, hogy van Zorka popsija? Jobban?

Szandra, nálunk simán átállak a gyerekek. Miért? Én sosem "bonyolítom" túl az óraátállítást, egyszerűen az új idő szerint csinálok mindent.

Köszi, megvolt tegnap az uh. Műtét. Április 29-én délelőttre jegyeztek elő. Itt csinálják helyben. De legalább addig már nem kell többet mennem, mert ez a két-naponta-orvoshoz járós-időszak ez elég nehéz volt.

Gyöngyi, tegnap láthattalak benneteket autóval a Telepi úton fél 1 után? Akkor mentem ultrahangra és mintha szembe jöttettek volna velem, én is autóval voltam.

Ildi, most már egészségesek vagyunk, jöhettek!

Puszi mindenkinek!

Andi
idna
 
 


Ibi,
de azért valahogy ráveszi a gyereket ez a doktornéni, hogy megmutassa a fogait? És főként, hogy a szájában turkáljon?
Vagy ha mégse akarja a gyerkőc, olyankor mi van?

Andi
idna
 
 


Csajok,
nem tudja valaki, hol lehet Nuby márkájú csőrös poharat kapni???
Mi azt használjuk, DM-ben vettem anno, de sem a Müllerben, sem a Tescoban nem láttam még eddig, és lassan vennem kéne..... vagy ha külön "csőrt" lehet hozzá kapni, az is jó lenne.

Andi
idna
 
 



ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Hali!!!

Akkor most mondom: mi ma is kimegyünk a játszóra!!!! :lol: :lol: :lol:
Még kihasználjuk a jó időt, és csak holnap megyünk nagybevásárolni, ha már szar idő lesz!!. Nagy örömömre kisütött a nap!!


Ibolya!
Tök cicki, de nem emlékszem mikor mérleghintázott a Sára a Gergővel :oops: :oops: DE valóban tök felszabadult volt tegnap Gergő, pedig sokan voltak kint!! :lol:

Anett!
Akkor jöttök Ti is igaz??

Szandra!!
Én is úgy tudom, hogy tömik a tejfogakat, de sztem nem ez a gond Dávidnál. Ildi??? Az elszíneződés miatt vitted??
Te, de dög ez az ovónéni!!!!! Hol a pedagógiai érzéke??? És a szépérzéke??????????????

Andi!!
Elképzelhető, hogy látál minket, akkor jövünk haza az oviból, de mi nem vettünk észre :oops: :oops:

Szandra!
Óraátálítás? A gyerkek jobban viselték, mint én!! :roll: :roll: De emlékszem, hogy még tavaly is nagyon gáz volt a Sárával napokig. De nekem már nagy lányaim vannak :lol: :lol:

Katus!!
Ismét csak azt tudom mondani, hogy mennyire szép Ancsi!! :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Andi,én nem is olyan régen még a DM-ben láttam,de ahogy az Évi is irta,bababoltokban biztos van.Esetleg egy próbát megér itt a Lörinci úti Kata bababolt,hátha van neki.
Fogorvos?Rendes nagyon,nem akar mindenáron belenézni a gyerek szájába,beszélget vele,liftezteti a székben,matricát ad,1-2 dolgot megenged,hogy megfoghassák,megnézhessék-azt ,ha ezek után sem barátkozik meg a gyerköc,akkor majd legközelebb.De ha baj van a gyerek fogával,akkor ugyis próbálod felkészíteni a gyerekedet,tehát nincs mese,ki kell nyitni a száját.
És igen,betömik a gyerek tejfogát is,ha lehetséges,de nem minden áron.Általában csak akkor,ha problémát okoz / fáj,vagy begyullad/. Ha már megkezdődik a fogváltás,akkor már nem nagyon szeretnek "kinlódni" a lyukas foggal,mert egyrészt ilyenkor már nagyobb a fertőzés veszély,másrészt a doki szerint a lyukas fog hamarabb kiesik.De szerintem ez is orvos függő / vagy lehet,hgoy pénz :?: :oops: :oops: /

Szandra,nálunk már nem okozott gondot az óraállítás,de tavaly ilyenkor még nagyon is.Volt vagy 2 hét mire a Gergő helyrerázódott.
Börze?Nekem jó volt :lol: én mindig jól érzem magamat ahol lehet pénzt költeni :lol: ,meg jó egy kicsit gyerek nélkül ellenni.Én imádok börzékre járni vásárolgatni,egy időben még szenvedélyem volt a kicsikre is eljárni,most már mondjuk oda nem megyek,de ez inkább pénzfüggő sajna.Én bevásároltam mint ahogy szoktam :lol: .Vettem egy Maus szandit 1200-ért,egy Adidas cipőt 1000 ft-ért,egy magasszárú cipőt 800 ft-ért,PO badykat 300 ft-ért,nagyon szép elmenős polókat 3-400 ft-ért,játszós polókat,atlétákat 100 ft-ért,Encsinek 3 részes sztrecc Kenvelo szabadidőegyüttest 1300 ft-ért,polókat,pulcsikat 2-300 ft-ért.Hát ha még lett volna pénzem,20-30 ezret még simán el tudtam volna költeni,ebből már játékra is futotta volna.

Katus,már megint buli volt az éjjel?És nem hivtatok meg
:lol: :lol: ?Már megint miért borult a bili?Fog?
Azért látom jó volt a hétvége :lol: .Ott is csinálja a kisasszony a nem alvásokat éjjel?Vagy csak nektek jár a műsor?

Asszem mi nem megyünk a játszóra.Gergő 1/2 2 óta fekszik a kiságyban és magyaráz a kutyájának,alvás még nem volt,és azért ő 2 órákat még most is simán alszik.Vagyis majd megyünk olyan 1/2 6 magasságában,mikor már a többiek készülödnek haza :roll: .

na jó,próbálok hatni a fiamra,hátha elalszik :lol:
bibolya
 
 


na,mire a lelkére beszéltem volna kidölt :lol: ,ugy horkol,ahogy csak egy pasi tud :lol: :lol: :lol:
bibolya
 
 


Andi!
Én is mindent az új óra szerint csinálok, csak 1 óra hosszat altatom az Edót így ugyanakkor alszik el mint azelőtt, csak ez az egy órás altatás :roll: . Tudom, könnyű annak akinek ilyen rendesek a gyerekei mint neked :wink: :) :) .

Gyöngyi!
Nincs autóm így nem tudunk kimenni a játszóra de nagyon szívesen csatlakoztunk volna. Azért írtam, hogy tömik a tejfogat mert Dávidnak nem csak elszíneződve van hanem elől lukas is, vagy rosszul láttam Ildi?!!
Hát ez az, hol a szépérzék?!!???!?!!?? Eddig mindig csak egy színnel rajzolt a Tami és most volt az előszőr, hogy vagy 5-6 színt használt egy rajznál, én már ezt is tudom díjazni :wink: :lol:

Na megyek mert nemsoká jön a doktornő.

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Ancsi anyukámmal járja a várost (vagy alszik a kocsiban :) ). Én meg élvezem, hogy nem kell senkihez szólnom. De félő, nemsoká megtörik magányom...

Ibolya,
gondolom, hogy fog. A panadol baby hatott - vagy csak a fáradtság? Olyan érdekes egyébként, mert a szállóban nem volt gond éjszaka. Ha nem vagyunk itthjon, mindig kel 3 körül, de szopik, oszt kész, alszik tovább. Namost ez volt hétvégén is. Sőt, még vasárnap éjjel is. De most? Nem volt jó semmi, csak visított, mint akit csípnek... :(
Szuper, hogy Geri egyre felszabadultabb, imádom a kis fejét. Ezt megmondhatod neki :) ÉS elolvastam a vitát a másik topikban, no comment. Én örülök, ha jól vagytok. Encsi az egyik nagy kedvencem. Olyan normális kiskamasz :)
Úgyhogy kéretik mesélni!!!! :)

Ildi,
nagyon szuper az avatarod és az új vonalzók! Sajnálom Dávid fogait... és azt is, hogy most már Te is szenvedhetsz ezzel az evésdologgal. Szerintem sincs semmi gond Dáviddal, annyira eleven, kedves, szép. Nyugi :) És annak is örülök, hogy jobban vagy lelkileg. Jöttök holnap?

Andi,
szuper, hogy meggyógyultatok. Én láttam a nagy CBA-ban nuby itatót. Nem volt olcsó, de múlt héten volt. :)
Azt akartam még, hogy Lőrinc tökügyes, hogy napi egy tojással beéri. Nekem nem lenne szabad tömni magam csokival, de bizony elég gyorsan fogy :oops: :oops: :oops:
Pedig nem is locsoltam meg senkit... :P

Szandra,
tündér vagy, de jön Magdi jövő héten, Ancsit oltani. Addig meg kibírjuk, remélhetőleg azzal, ami van :) Egyébként, kopp-kopp-kopp, végre meggyógyult a csajszi. Hétvégén úgy, de úgy zabált, hogy csak lestem. MAgdi szerint be kell pótolni azt a hetes nemevést, ne éljem bele magam, hogy így marad... igaza volt, ma már visszatértünk a régi csapásba, eszeget, de nincs oda érte. Azért jó volt hétvégén a kis zabagép - ízelítő :)
Mi volt veletek? Megmaradsz? Nekem is fáj a hátam-derekam, de csak fekvő helyzetben. Tegnap kaptam beutalót ortopédiára.

Évi,
jó volt nagyon, hogy csütörtökön összeakadtunk. :)
Kösz a híreket Adriról, Katáékról nem tudsz valamit?

Judit,
Zorka popója hogy van? Ancsinak még nem volt ilyen durva, de én, amikor piros volt, felváltva kentem különböző krémekkel - soducream, naturland, nivea baby. Mindegyik máshogy véd, így bejött a dolog... Sok sikert :)

GYöngyi,
köszi :) Én értem, hogy jó a játszón. Tegnap majdnem mentünk mi is, csak Atti hazajött munka közben, és elmentünk vele Kecskemétre. Ott sétáltunk a főtéren, Ancsi nagyon élvezte :)
Figyelj, Te tudod, hogy miért lehet magas a trigliceridem, amikor nem főzök zsírral, nem eszem vörös húst és van heti egy húsmentes napom? A doki azt mondta, hogy most megfigyel és 3 hónap múlva, ha nem javul az érték, ad gyógyszert :shock:
Kicsit ledöbbentem, hogy ilyen bajom van.... :(

Anett,
hát légy is büszke a férjedre, nagyon ügyes :)
Mi ez a lekvár? Mesélsz róla egy kicsit?

Anikó,
HOL VAAAAAGY????? Olyan rég írtál, ez nem jellemző RÁD!!! Tessék előkerülni, képeket küldeni a gyönyörű Majáról és tornára verbuválni a tömegeket! Ha lesz csütörtökön, mi megyünk!!!!
És jövő héttől jöhettek hozzánk, hétvégén elhalmozzák Ancsit a nagyszülők-dédszülők-keresztszülők rengeteg ajándékkal :)

Na, puszi mindenkinek, holnap ugye találkozunk???

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!!

NA EZÉRT NEM ÍROM LE HA MEGYÜNK A JÁTSZÓRA!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol:
Mindenkit elijesztettem! Na, jó kivéve Szandrát és az Ibolyát (bár ők, ahogy ígérte későn jöttek)!!

Katus!

A triglicerid szint kevés alkohol fogyasztás után is lehet magas! Csak azért írom, mert tudom, hogy ti is szeretek borozgatni, ahogy mi! Nem lehet, hogy előző este is itál egy pohár bort.
Egyre inkább megdöl az is, hogy a koleszterin szint csak a táplálkozás miatt lehert magas - itt is vadul bejátszik a genetika!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Judit!

Jobban van a gyerkőc? Nekem annak idelyén a Kevinnél nagyon sokáig tartott ez a hámsérülés mert szinte mindig hasmenése volt (valószínűleg már akkor tejérzékeny volt)
Csak a pirosecsetelő használt ami minent megfogott sajnos anevétnem tudom a Gyöngyi talán igen, ezzel egyidőben a homeopátiásBorax volt még nagyon hatásos.

Ildi!
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat!
Mindig jó ha jöttök!!!
Voltam a FEHOVA kiállításon szombat-vasárnap azutóbbi mindig húzósmert lekellbontani a standot.
Igaz nagyon elfáradtunk, de jóléreztükmagunkat csináltam néhány képet.
Uram bocsá nem a sajátunkról :oops: Majd lehet, hogy a céges gépen van olyan is majd megkeresem.
Nekem ezek tetszenek alegjobban:
Kép
Kép Kicsit talán kicsi vagyok Kép Még itt is
Kép cicussal
Kép
Kép
Kép

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Ide értem én is végre.

Angoloztunk délelőtt és délután is,sajnálom a játszóteret,tényleg szép idő volt. :?esetleg holnap? :D habár holnapra meg szar időt mond.

Ibolya!
Nem csodálom,ha kint ebédeltetek tegnap,tényleg jó idő volt.
Én is kiváncsi leszek a Peritol hatására,most egyelőre elkezdett eszegetni.

A vitát nem olvastam,nem volt időm keresgélni,annyit mondhatnál azért,hogy kb. mikor volt időben? És ezek után még szoktál odaírni? Vagy akivel összevesztél az nem ír oda már?

Felújításhoz kitartás!

Évi!
Lassan nem ér napokra eltűnni :wink: naponta kérünk bejelentkezni!!!!!Hiszti ide vagy oda,ebből nem engedünk!!!!

Adri! Neked is!!

Anett!
Köszi!
Hát most még várok minden csodaszerrel egyelőre,maradok a doki által felírtnál,de a köv. lépés talán a lekvár lesz,az engem is izgat.

Gyöngyi!
Köszi. Örülök,hogy megnyugtat egy szakember :lol: /mármint te/
Úgy látszik már rajta marad az oviban is,hogy kicsi Dávid. :lol: jobb ha beletörödök. Végül is én sem vagyok egy magas.

Dáviddal mi a saját fogdokinknál voltunk. Igazából nem lukas a foga elől,csak porlik,tejfog betegség. Kivül a fogzománcon ilyen járatok vannak,elporlott egy része. Na meg színeződik is belülről. :x Sajnos ezt örökölte,nincs mit tenni. :cry: Hiába vigyáztam neki rá :roll: :roll: :roll: elromlott. Nem volt még foga szedtük a Zymafluort,sikáltam amióta kijött neki, kizárólag vizet ivott,nem evett sok édességet (amennyit anyósom tömött neki) és mégis egyre rondább,már fekete szó szerint.
Még eddig akikkel beszéltem fogdokival,senki nem tudott vele mit kezdeni,esztétikailag ronda,meg ha fáj adjak neki fájdalomcsillapítót,de ennyi. Pár év és kihullik alatta szebb lesz. Kösz szépen,megnyugodtam :roll: :cry:
Akinél tegnap voltunk,az azt mondta,hogy ha a hátsók kilukadnak,akkor azokat betömi.

Szerencsére egyelőre nem fáj neki. Remélem gyorsan kihullik neki. :oops:

Szandra!
Milyen oltást kapnak a csajok?

Hát a hátadra sok gyógypusz:) doki mit mondott? Jól elküldött egy másik dokihoz gondolom.

Az óraállítást ne is mond,Réka 6:10 kor aludt el délután :oops: mikor fog ez felkelni? és mikor fog lefeküdni? :x

Katus!
Örülünk,hogy jelentkeztél. De jó egyeseknek,hogy ilyen rendi anyósuk( ja bocsi anyukájuk) van:)

Kalapos Ancsi valami imádnivaló a képeken,tiszta nagylányos már,végül is már nem sok van hátra,hogy nagylány legyen. :wink: :lol: mit kap vagy azt még nem szabad elárulni, nehogy elolvassa itt nekünk :lol:

Jó lehetett az Állatkertben:)

Megyünk holnap. Reméelm nem lesznek kismillióan. :lol: Mondjuk nem tudom mikor fog Réka reggel felkelni.

Andi!
Oké. :D megbeszéljük.
Április 29?Ilyen későn kaptál időpontot? És addig ha elmúlik? :oops:

Én is a CBa-ba láttam Nuby-t,de a Müllerbe is volt,én úgy emlékszem.Miért ragaszkodsz a Nuby-hoz? Nagyon hiper szuper?

Kriszti!
NAgyon jók a képek! :lol:
Bezzeg eddig nem voltak ilyen klassz állatok kint,egy ideje minden évben kint voltunk,most persze igen, :roll: :twisted: :twisted: :twisted:

Az első képen a főnököddel vagy?

A homeós bogyit amit odakészítettél otthagytam :cry: gondolom rájöttél.

Na megyek,de még benézek,biztos jó sokáig fent leszek a kisasszonykám miatt,aki még a délutáni alvásából nem ébredt fel :twisted: és lassan 8 óra. Így elcsúszni???!!!!

Judit? Hogy van Zorka?

Anikó!Anita! NAgyon eltűntetek.

Ildikó
ilgya1
 
 


Pedig hogy utálok felül lenni :shock:
ilgya1
 
 


Még ma új lapot akarok!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :?

ÍRJATOK SOKAT!!!!!
ilgya1
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?