Új privát üzeneted érkezett!

Brigi: nagyon édesek a fiúk, Bence milyen komoly nagylegény! 8)
Dani meg egyre helyesebb! :) Nekünk is ilyen oroszlános rugink volt még újszülötten! :)
Hú, remélem, hogy igazad van, és tényleg azért csinálja ezeket, mert annyira szeret! :D :D
Igen, várjuk anyát, nemtom Aziz felismeri-e, de nem hiszem.
Na, megyek, mert fürcsizünk!

Jó éjt!

K.

Lilypie Maternity tickers


Kriszta: Köszike!
Az oroszlános rugi kölcsibe van, de ha jól tudom tecsós! :D
Én amit mondtam, azt komolyan írtam! Szerintem tényleg szeret! Azért lássuk be, elég sok áldozatot hoztál érte, és nekem úgy tűnik, hogy ő ezt azért tényleg értékeli! És ez nagyon-nagyon jó dolog!
Vendég
 


Sziasztok!

Hát már néztük nincs fogunk jót nevetünk nem is lesz még semmi de nagyon biztos volt a doki benne! :D

Nagyon jót aludt a csaj !
Hát én annyira nem mindig igy van ha én aludnék akkor ő nem ha ha ő alszik akkor én meg nem birok most a hátam fájdult meg nagyon nyilván beköszönt a mikulás!

Kriszti: akkor jó lesz anyudat látni hát kívi vagyon Aziz mit szól ha meglátja!
Várjuk a napszemcsis képet!

Brigi: nagyon szépek ezek a hapsik!

Kép


Kép
mogyoland
 
 

 
 

Sziasztok!

Brigi: igen, tescos a rugi, 3 volt 1 csomagban, különböző mintákkal, én szerettem nagyon. Ennyi volt majdnem az össz. rugdalozónk. én inkább pólóban, gatyában szeretem öltöztetni, nem tudom miért... Hát, igen, áldozatot azt hoztam, szívom is a fogam érte... :lol:

Mogyó: ilyenek ezek a doktorok, nekünk is egy hete mondta, hogy nemsokára kijön a felső kettő, persze azóta sem történt semmi. :wink: Mikulás? Szerencsére én nem találkoztam vele mióta teherbe estem... Hát nem hiányzik... :lol:

A Ti gyerekeitek is csak a tilos dolgokkal szeretnek játszani? :roll: Most épp az elemet szedtem ki a szájából, és hiába is mutogatom a rengeteg játékát, le sem tojja... :roll:

K.

Lilypie Maternity tickers


wáóóó! most látom!

Ágikának boldog féléves miniszülinapot!!!!

K.

Lilypie Maternity tickers


Már fél éves Ágika, hihetetnel. Mógyó, emlékszel amikor a kezembe adtad??? Annyira repül az idő :(
Boldog féléves Miniszülinapot!!!! :D

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Köszi szépen!

Hát hogyne emlékeznék még mondad is ,hogy Bercikéhez képest milyen nagy!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Kriszti: anyud megérkezett?
Aziz mit szólt hozzá?

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Ágikának BOLDOG FÉL ÉVES MINISZÜLINAPOT!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Fotórestaurálás: http://www.photoretus.mlap.hu/
Nézz nálam körül! Ingyenes dolgokat is találsz!
Április végéig 50%-os kedvezmény montázskészítésre!

Kép

Kép
photoretus
 
 


Sziasztok!

Jól elvesztem, mint már megszoktátok. De ígérem véget ér ez a ... suli és megint jövök ezerrel.

Nem tudtalak Benneteket visszaolvasni. :oops:

Ágikának és Aziznak boldog miniszülinapot! :D

Noémi, Adri! Ne haragudjatok, hogy múltkor nem tudtam menni, de banki ügyeket kellett intéznem sürgősen. :roll: Láttam a képeket, hogy jól sikerült a tali. Legközelebb megyek ígérem! :wink:

Kriszti! Hűha! Aziznak is mindjárt itt az első szülinapja! :D

Mogyo! A lánykád is szépen növöget már fél éves! Nagyon megy az idő! :D Ha gondolod kivihetjük az Eperkét, de csak bedobjuk. Vagy ha tudtok, gyertek fel érte! Jó?

Meg volt az első szülinapja Ádinak. :D Ígértem, hogy teszek majd fel róla képeket. Nem sokat sikerült, mert a mi gépünk lemerült, de anyukám csinált még jó néhányat, amit majd küldök, ha már megkaptam őket.
Szóval csak szűk család volt: anyuék, öcsém meg mi. Ettől függetlenül szerintem jól sikerült. Ádi nagyon lelkesedett az ajándékoknak, meg persze a tortának, aminek egyből neki is esett.
Aztán kimentünk az arborétumba a játszóra, meg sétáltunk egy nagyot ebben a gyönyörű időben.

Küldöm a képeket:

Kép A torta.

Kép A kis szülinapos.

Kép Szerencsére nem nyúlt bele a lángba.

A többit majd akkor, ha anyum átküldte.

Kép
Kép
mandula82
 
 


Lányok!!!


KIHAL A TOPIC???
Mindenki mindig el van tűnve! Szépek vagytok ám!!!

Kriszta: Aziznak BOLDOG HÓFORDULÓT!!!

Adri: BOLDOG 1 ÉVES SZÜLINAPOT ÁDIKÁNAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Mandula!

Nagyon boldog 1. szülinapot Ádinak! :-))) Klassz a torta!

Nagbri!

Szerintem mindenki igyekszik kihasználni a jó időt. Én is azért voltam a hétvégén kevesebbet! Sokat sétáltunk.
Nagyon cukik a fiúk a fotókon! Azok a szemek! :-)

Kriszta!

Örülök, hogy most együtt lehettek Anyukáddal!

Mogyo!

Nektek is boldog félévet!!!
Hihetetlen gyorsan itt van! Nem? :-)


Szombaton voltunk a Faktumban és megrendeltük Bálint sportbabakocsiját. Sztem még legalább két hét mire meglesz, de már nagyon várom, mert egyszerűen beleszerettem! :-) Majd teszek fel képeket róla, ha már birtokban lesz! Narancssárgát választottunk.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Honey!

Én csütörtök óta várom a fényképeket!...

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


sziasztok!

Ádikát isten éltesse nagyon sokáig!!!!

Már egy éves gyorsan tellik az idő!

Noémi: hát igen már féléves ha hiszed ha nem minden hófordulon eszembe jut mikor születem!

Hát igen mi is csavarogtunk hétvégén és kertészkedtünk!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mandula nekem mindegy de egyébként jön a jóidő és egyre többször szeretnék a városba bejutni!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Tegnap délután szerencsésen megérkeztünk.sajnos nem tudom visszaolvasni,amit irtatok.De minden babának Boldog Hó.fordulót és Ádibabának viszont nagyon sok BOLDOG első SZÜLETSÉSNAPOT!!!!!!
Mihejt lesz kis időm majd teszek föl képeket. :wink:
Remélem mindenki jol van,főleg ebbe a gyönyörű idöben.Ha minden igaz a jövő héten lesz kocsim.Végre.Akkora mi is be tudnánk menni babatalira,ha lesz. :roll:


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


[b][color=orange]Most aludt el,ugyhogy rakok föl pár képet. :wink:

Kép Kép Kép Keresztszülőkkel játszom,barátkozok.
Kép Imádom Indikét.
Kép Keresztmámával.
Kép Mondom,h.imádom ezt a gyönyörű nagylányt. :lol: :wink:
Kép Ő is szeret,hisz ideadja a cumikámat! 8)
Kép [/color][/b]

KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


mandula-Ádika nagyon ügyes fiú.És milyen szupi Nody-s tortát kapot.Nem semmi.Szépe a képek nagyon.Még várjuk a következőket. :wink:



KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Timcike: Szépek ezek a gyerekek nagyon! És sikerült a barátkozás a keresztszülőkkel? :lol:

Noémi: Köszike! :lol:

Mi most voltunk tanácsadáson, kiskoma majdnem fél kilót hízott, meg nőtt két centit. Jelen adatai: súly: 8170 gr, hossz: 72 centi!
Dokibácsi is meghallgatta, teljesen rendben van.! Ja, és megmérték Bencét is,ő 15 kiló! :lol:
Vendég
 


nagbri-ez igen paraméter.Nem semmi.Ügyesek vagytok!
Hááát,egyik nap barátságosabb volt másik nap meg nem.De a nővérem nagyon imádja,persze a férje is,de Atticy nem mindig szakadt el töllem. 8)


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Köszi! :D
Akkor nem semmi lehetett Atticy! Nálunk mindkét fiú mindenkinél megmarad! Szerencsére!
Mit értettél azon, hogy nem mindig volt barátságos, az miben nyilvánult meg?
Vendég
 


Timcike a tesod nagyon hasonlit rád vagy is hasonlitoptok egymásra!

Jók a képek!És milyen édes Atticy mikor apához bújik! :lol:

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Kriszti, jó mamázást nektek! Majd tegyél fel képet, ha hagyja Aziz magán a szemcsit! ÉS BOLDOG HÓFORDULÓT!
Hát mi is kíváncsiak vagyunk, ki mennyit nőtt... Mert hihetetlen gyorsan nőnek ezek a csöppségek!
Aziz nincs eléggé feltöltődve, hogy az elemet is szeretné...????? :lol: :lol: :lol: Bár azért óvatosan.... egyébként mindig így van, hogy az kell, amit nem lehet.... :wink:

Brigi, látom Danát nem lehet megzavarni "munka" közben! :D
Bence milyen nagy már!!!!
Brigi, nagyot nőtt már megint Dana... Bence már 15 kg???? Hűha!

Mogyó, boldog féléves szülinapot Ágikának! :D

Mandula, de jó hogy nem vesztél el! BOLDOG SZÜLINAPOT ÁDINAK!!!!!

Timcike, jók a képek! Szerintem is nagyon hasolnítotok egymásra! :) De azért Atticy jól érezte magát, nem?

Noémi, szerintem mindenki sietett a jó időben kifelé... Mi is alig voltunk itthon... amikor csak lehetett, kimentünk sétálni. Bende meg most már ül a babakocsiban is, nem lehet lefektetni. Felfedezte, hogy így mindent lát, és olyan sok izgalmas dolog van, amit feltétlenül látni kelllllll! :D :D
Milyen tipusú kocsit rendeltetek??? Várjuk a képet róla...
Holnapra akkor bejelentettél bennünket a foglalkozásra? Mert a múltkor beszéltünk róla, de utána el is maradt... :roll: :oops:

Na megyek, mert ezer a tennivaló... hétvégén keresztelő lesz, és most már minden napra van valami: takarítás, sütés...

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


bocsi, akinek most nem írtam személy szerint, de még igyekszem jönni.... :wink:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Timcike: Igen, szerintem is nagyon hasonlítotok tesóddal! :wink:

Manó: Hát mi is megyünk kifelé, amint felkeltek a fiúk, mert most mindketten alszanak!

Tényleg, van vki akinél az óraállítást változást okozott?

Mi eltoltuk egy órával a fürdetést, tehát a régi idő szerint fürdetünk. Gondoltuk jobb lesz így, mert itt a jó idő, és úgyis sokat kint leszünk! :D
IGen, Bence ennyi, de ez nem sok ám! De te is láttad, ő nem az a nagydarab gyerkőc, inkább kis vékonyka! :lol:
Vendég
 


A férjem szerint nem hasonlitunk a nővéremmel,de köszönöm. :wink:
Azért jol érezte magát Atticy,csak nyügi volt,ha valaki más fogta kézbe.Fojton ahogy meglátott nyúlt felém és nyüszkölt. :lol:


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a köszöntéseket! :)

Megérkezett anya, persze Aziz nem ismerte meg, de mostmár megy utána mindenfelé a lakásban. :) Sokat kint vagyunk, így ritkábban tudok jönni, de azért igyekszem! :)

Timcike: nagyon jók a képek, édesek a gyerekek! Nekem is az tetszik legjobban mikor apujához bújik! Látszik, hogy szereti tesód Atticyt nagyon, dehát hogyisne tenné! :wink: Aziznak is vannak időszakai, hogy senki nem jó, csak én, de ez a ritkább. Általában örül ha új arcot lát, és valaki felveszi.

Nagbri: szép nagy Dani! Igen, Bence tényleg vékony, de csinos fiú! :) Nálunk csak egy hónap múlva lesz óraátállítás, nem tudom még mi lesz, de nálunk egyébként sincs semmi rendszer. :roll: :oops:

Manó: elhiszem, hogy Bende már csak ülve babakocsizik, nálunk is ugyanez volt! :) Jaj, de jó, hogy nálatok is lesz keresztelő! Sok ember lesz? Te főzöl, vagy étteremben? Majd mindenképp tegyél képeket!

Mandula: Boldog szülinapot Ádinak!! Hihetetlen, hogy már 1 éves! Látom tetszett neki a torta, meg a gyertya, nagyon édes! :) Igen, nálunk is már csak egy hónap és ünnepelhetünk! :)

Mogyó: mit kertészkedtetek? Virágok, vagy vetemény?

Teszek fel képet, Aziz szerette a napszemcsit, nem kapta le, de szerintem lehetne nagyobb, na mindegy, ez már ilyen. :roll:

Kép
Kép
Kép

K.

Lilypie Maternity tickers


Kriszti:Azizkának boldog hófordulót!Milyen édes meg kell zabálni de jó volna már megnyúzni!
Hát orgonát ültettünk ki a kertbe!

Jól áll a szemüveg!

Manó: hát igen én is felültettem a csaj és tetszik neki a dolog!

holnap megyünk kontrollra a csajjal de szerintem semmi baja nem is látszik rajta nem is volt lázas!Hála istennek!

noémi: milyen fajta a babakocsi ?
Nekem is venni kellene valamilyent mert ami van az nem lesz jó buszozni!


Óraátállítás: hát nállunk mintha nem is lett volna érdekes!
Ugyan ugy zajlik minden mint ahogy volt!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Kriszti: azért irigykedek a tengerpartért főlleg mert még élőben nem láttam! :oops: :D

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Kép Vagány pasi vagyok! Kép Én vagyok a rollerbajnok! Kép Így szeretjük egymást.

Na még a mai termés, és egy ideig nem jövök új képekkel, de szerintem ezek annyira jók! :lol:
Vendég
 


Ádámnak boldog első szülinapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kriszti,Brigi jók a képek. :D

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Kriszta: Aziz is nagyon sokat nőtt! Tudod, tök furi azt látni, hogy ő már szandiban meg rövidgatyóban szaladgál, a mieink meg még kabiban. Bár amint a képeken látszik, ma már én se adtam rájuk kabátot, csak vékony sapi, meg egy kötött rugi!
Anyud gondolom nagyon élvezi a helyzetet, meleg, tenger, és leginkább ti!!!
Szerintem jó a szemüveg, és ha nagyobb lenne, már furin állna Azizon, de ez az én véleményem! :wink:
Vendég
 


Ennn: Köszi szépen! :D
Vendég
 


Hűű, de sok minden történt tegnap reggel óta!
Most nem is tudok mindenkinek válaszolni!
Ma még próbálkozom!

Manó!
GYERTEK!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Brigi: nagyon aranyosak a fiúk és tényleg látszik rajtuk ,hogy szeretik egymást!

Egyébként én is kötött pulcsi meg kötött gatyüóban nyomjuk ezerrel és egy plédet azért rakok rá de vékonyat jobban bir mozogni benne Ágika és élvezi is a helyzetett!

Ma megyünk vissza kontrollra a dokihoz !

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

nagbri-gyönyörüek a képek.És ezek a tesós képek levesznek a lábamról.Remélem nálunk is igy lesz. :roll:

Csajok,ha valakit érdekelne,van egy eladó alig használt fa járókám.
A járóka bükkfából készült, mérete 73x101cm. Fekvőfelülete könnyen tisztítható anyagból van, aranyos macikás mintával. Keveset használt, így állapota kitűnő, nem kopott, nincs megrágva,kiszakadva. Szétcsavarozható, lapraszerelve szállítható. Nincsen kereke és a fekvőfelület magassága sem állítható.
Ha valakit érdekelne,szoljon.


Kép Kép

KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a köszöntéseket! :D Nagyon aranyosak vagytok!

Brigi! Édesek a hapsikáid!!! :wink:

Timci! Nagyon aranyos Atticy meg Indike! :) Mit kapott Húsvétra a mamiéktól?

Mogyo! Nekem úgy is nagyon jó, ha erre sétáltok. Majd szólj, hogy mikor jöttök erre. :wink: Bár épp most mondja, hogy holnaptól megint kicsit elromlik az idő. :roll:

Noémi! Köszi szépen, a torta Ádinak is nagyon tetszett. Sőt meg is kóstolta, de nem sokat kapott még belőle. Majd jövőre... :D Mesélted múltkor az ajtófélfás dolgot: én is jártam már így, ne aggódj, lényeg hogy nem lett baja Bálintnak. :wink:

Kriszti! Milyen cuki Aziz, és mekkora már! :D Nagyon ügyike, ha már így járkál. Aziz is mama-bolond? Ádi is állandóan anyun lóg, ha talizunk. Sőt! Nem lehet anyutól elvenni, mert akkor ordít. Csak ennyire nagy a szerelem köztük. :lol: Tök jó az a napszemcsi! Hol vettétek? Szeretnék majd én is Ádinak nyárra. Tényleg nagyon fontos, hogy védjük a szemüket, mert az UV nagyon durva dolgokat tud művelni a szemükkel. (Nagyobb a babák szemének fényáteresztő képessége.) Jól van abbahagyom a szemészet kurzust. :lol:

Manó! Dehogy vesztem! :lol: Akkor Neked is sok a tennivalód! Barátokban lesz a keresztelő? Biztos szép lesz! Ki fogja megkeresztelni?

Ennn! Ti hogy vagytok? Bercike is már fél éves?! :shock: Hogy nőnek! :D

Kép
Kép
mandula82
 
 


Sziasztok!

Kriszti! Nagyon szupik a képek! Aziznak nagyon jól áll a szemüveg! :)
Keresztelő után az ebéd étteremben lesz, mert nem akartam, hogy valaki ne tudjon jönni azért, hogy főzzön nekünk ebédet. És ahogy számoltuk, nem lesz drágább így sem, mintha mi vásároltunk volna be hozzá. :wink:

Nagbri, nagyon tutik a képek! Annyira látszik minden képen, hogy szeretik egymást, hogy hihetetlen! :D

Mandula, igen, a Barátokban lesz a keresztelő. Már nagyon várjuk! :) Remélem, jól sikerül, és Bendének nem nagyon borítjuk fel a napirendjét. :wink:

Ma mi is voltunk a Frankenbergerben.... Nagyon jó volt! Bende nagyon élvezte! Állandóan járt a szája, minden gyereknek "mondott" valamit. :lol: Noémi, még egyszer köszi a fuvart! Egyébként ahogy hazaétünk, Bende azon nyomban elaludt. Biztos elfáradt ő is.... :wink:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


mandula-sok játékot.De nállunk az ilyen import ünnepek,nem divatok.Mármint a Húsvéti ajándékozás.De azért kapott dobot,autot,zörgöt,ruhácskákat...És Ádika?

KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Mogyó: köszi szépen! Dögönyészheted majd a nyáron Azizt, ha még elbírod, mert már most is vagy 10,5 kilo... :) Remélem Ti is eljuttok hamarosan a tengerhez! Dehát azért annyira nem nagy szám ám! :wink: Biztos szép lesz a kertetek!!

Brigi: szépek a gyerkőceid, és nem kell leállni a képekkel!! :lol: Igen, mi már szandizunk, most hozta anya, még Ausztriában vettem neki. De állandóan szétjön a tépőzár, mert csuszatolja egymáshoz a lábait. :? Azért nálatok is szép idő van már! :)

Mandula: az optikusunk megszólalt! :lol: Biztos jó dolog, mi is azért vettük, meg ha nem is lenne káros, de azért elég kellemtlen az erős napsugárzás a szemnek. A Batthyányi úton vette anya, ott van egy ilyen gyógyászati segédeszköz bolt, biztos tudod! :) De a Brendonban is ugyanez van, 200 Ft-tal olcsóbban. :lol:
Aziz azért még nem mama-bolond, ő inkább apa-bolond. :) Meg van érte őrülve, ugrál, sikít ha meglátja. :) Ádi is apás?

Ennn: köszi szépen! :D

Manó: édes lehetett Bende a foglalkozáson! :D Akkor ezek szerint teljesen felépült? És TE? Gyönyörű lesz a keresztelő, és megértelek az étterem miatt, én nem is tudnék annyi sok emberre főzni...

Jaj, tegnap én meg odacsuktam Aziz lábát az ajtóhoz. Aludt, és a karomon vittem, és valahogy ottmaradt. Annyira sírt, mint még soha. :cry: :cry: :cry: én is majdnem, még sosem okoztam neki így fájdalmat... de nem látszik rajta semmi, 10 perc után már el is felejtette hála a jó Istennek.

Szép napot Nektek! :D

K.

Lilypie Maternity tickers


Mandula: A szemüveg onnan van, ahol velem voltál, tudod, amikor vettük a légzésfigyelőt! :lol:

Lányok: igen, mák hogy a fiúk így szeretik egymást! Én se nagyon hiszem, hogy ilyen szerencsés vagyok velük! :wink:

Kriszta: Na nálunk most elromlott az idő, jön a hidegfront! Brrr....
A tépőzáras szandikkal sajna lehet így járni, nekünk Bencéről még maradt egy szandink, amit ő alig használt, de az más fajta. Hát még esetleg egy helyen lehetne varrással rögzíteni, és akkor nem tudna szétcsúszni, bár nem tudom mennyire kemény az anyaga, hogy átviszi -e tű?

Manó: Akkor nálatok is mozgalmas lesz a hétvége! De ugye utána jössz majd a képekkel?
Vendég
 


Kriszta: Szegény Azizka! De szerencsére nem lett semmi baja! Ezek a gyerekek nem is olyan törékenyek! :wink:
Vendég
 


Dani csajozik ma délelőtt készült!
Kép
Vendég
 


Voltunk dokinál mindenokés a kiscsajjal!

Hát Mandula nem tudom mikor de szerintem szombaton arra megyünk már ha otthon lesztek!

De csörgök ugyis!

Manó: de jó ,hogy jóléreztétek magatokat!

Lépek éhes a lánykám
Puszi

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Kriszta:
azért mi irigykedünk a tengerpartra, főleg, hogy itt megint jön a hidegfront... :? Aziz nagyon helyes a napszemüvegben... Sára is inkább apás... :D

Brigi: olyan jó látni a fiaidat együtt, remélem az én gyerekeim is majd így szeretik egymást...

Manó,Noémi: a Frankenberger foglalkozásokon miket csináltok? És mennyibe kerül?

Mandula: remélem gyorsan végzel a suliddal Te is... Én már az utolsó oldalakat írom a szakdolgozataimból, két hét múlva viszem beköttetni őket...Már alig várom!

Mogyo:
szép lánykád van, látszik rajta, hogy egészséges... :D

Néhány fotó Sáráról, amik húsvétkor készültek: Kép

Kép A nagynénimmel Kép Hunyadi papával

Kép

Kép
falevel2
 
 


Nóri: na azért te sem irigykedhatsz Sárika is gyönyörű baba!
Olyan jó lett volna megdögönyözni! :lol:
Na majd egyszer ha lesz msotmár végleg jó idő összehozhatnánk egy talit akár a központba !

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Én a 2007 tavasziakhoz szoktam írogatni, viszont lenne egy kérdésem ha nem gond hátha tudnátok segíteni.
Hétvégén voltunk ügyeleten mivel beteg a lányom :( , és egy nagyon szimpatikus, fiatal dokinő volt. Dr Szentannay Judit.
Nem tudja valamelyikőtök hogy hol rendel, illetve hogy milyen doki?
Ha vkinek van tapasztalata róla írja meg légyszíves, akár privibe is.
köszi

Emőke

Kép
emoke27
 
 


Mi köszönjük jól vagyunk. talán kikeveregtünk a takonyból megint, de előre félek a hétvégétől, mert megint utazunk és utána eddig mindig taknyos lett :?
Tegnap szuperul evett ( 900at) :D és éjjel is szépen aludt, este 8tól reggel n7ig, egy este 10es álometetéssel :D
Remélem ma is vmi hasonló lesz, már ránkfér a pihenés.
Lesz akkor vmi tali még tavasszal????
Keresztelő ügyileg még mindig nincs semmi konkrétum, sőt apával sem sikerül zöld ágra vergősnünk :roll:

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Na, tessék!
Most még több minden történt!

Próbálok mindenkinek válaszolni!

Falevél!
A Frankenbergerben egy játékos- mozgásos-éneklős foglalkozás van. Hintáztatjuk, ringatjuk, forgatjuk őket meg persze sok ének van. Minden alkalommal más anyagot lehet megtapicskolni-megtapasztalni. Volt már vatta, toboz, szúrós gumilabda, ma pl lencse. Nyilván itt figyelte mindenki a maga gyerekét, hogy nehogy egyen belőle. :-)
Szerintem nagyon klassz.
Egy alkalom 800 pénz, de ha váltaszt egy 6 alkalmas bérletet, akkor 4500. Egész pontosan nem tudni meddig tart majd, mert a lány, aki tartja terhes. Júl 11-re van kiírva. Azt mondta, hogy április végéig biztos, de lehet, hogy még a május is belefér.

Manó!
A fuvar teljesen természetes volt! De azért szívesen! :-)))

Kriszta!
Imádnivalóan tündéri a kisfiad a napszemcsivel! Nagyon cuki! És én is nagyon irigykedem a tenger miatt. 2006-ban a nászutunkon jártunk a horvát tengerparton, gyönyörű volt, azóta is oda vágyom. Talán a nyáron... :-)

Na, most próbálok visszanézni, hogy mit hagytam le! :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?