Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ma láttam időjárásjelentést és szerdára már esőt mond ugyhogy ha nincs ellenvetés akkor maradjunk a keddben.

Órát írjatok.
puszi:

Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


ZSuzsi, nekem a kedd jó, nekem 3 körültől jó....
Vendég
 


vicces de jó...

Ma olvastam, hogy akik a 80-as évek elott születtek, azok valódi Hosök,olyasféle igazi hollywoodi mindent túlélo fenegyerekek. De tényleg!Gondolj csak bele, 1980 elott születettek, azaz MI, kész csoda, hogyéletben maradtunk. Nekünk még nem volt gyerekülésünk az autóban, sot mégbiztonsági öv se nagyon, viszont bizton tudhattuk, hogy a gyerekágyakfestékében akadt boven ólom. A gyógyszeres és vegyszeres üvegekkönnyedén nyithatóak voltak, nem volt semmi furfangos védelemmelellátva, de még a fiókokok és ajtók sem voltak felszerelve biztonságinyitóval, és mikor bicajozni mentünk, nemhogy könyökvédonk és sisakunknem volt, de még rendes biciklink sem. Azért az nem volt semmi.Mi még csapból ittuk a vizet, és azt se tudtuk, mit jelent pontosan azásványvíz. Én speciel sokáig kevertem a szódavízzel. Azt hittem azugyanaz. Szúr-szúr. Semmi különbség a ketto között, miért pazaroljak hátrá külön szót.Mi nem nagyon unatkoztunk, ha tehettük kimentünk játszani. Igen, ki.Egész nap kint voltunk, a szüleink pedig csak sejtették, hogy élünk ésmegvagyunk, hiszen még Matáv telefon se nagyon volt, nemhogy mobil.Pláne nekünk! Nyáron a derékig éro fuben és közeli kiserdokbenjátszottunk, mégsem lettünk kiütésesek és nem tört ránk allergiás roham.Nem tudtuk mi az a pollen, és a parlagfurol azt hittük, hogy a sárkányfuegyenesági rokona.Ha elestünk, megsérültünk, eltört valamelyik végtagunk, vagy csakszimplán betört a fejünk, senkit nem pereltek be ezért. Egyszeruen mivoltunk a hibásak. Sot! Ha az erosebb elgyepálta unalmában a kisebbet ésgyengébbet, az is rendben volt. Ez így muködött, és a szüleink nemnagyon szóltak bele ebbe sem. (- Kisfiam, bemegyek az iskolába, az nemlehet, hogy téged mindenki Rambonak csúfol / - Hagyd csak anya, ez az énháborúm!)Étkezési szokásaink Schubert Norbi mércéjével mérve nap mint naptartalmazták a halálos dózis többszörösét, de még egy mcdonaldsonedzodött átlagos amerikai elhízott kisgyerek is helybol nyomna egyhátraszaltót attól, amit mi leküldtünk kaja címszóval. Gondoljunk azsíroskenyérre, a kolbászra, a disznósajtra (ki tudja mit tettek bele),az iskolai menzára (ki tudja mit NEM tettek bele) és mégis itt vagyunk.A kakaóban nem volt A,B,C,D és E vitamin, viszont "bedeko"-nak hívtákés már ez is elég volt a boldogságunkhoz. Szobi szörpöt ittunk, amihírbol sem ismerte az édesítoszert, viszont tömény cukorból készült. Alimonádét még magunknak kevertük és mosatlanul ettük a fáról a gyakranéretlen gyümölcsöt, a WC pereme alatt pedig a baktériumok ezreinek akoloniái telepedtek meg a még háborítatlan nyugalomban, a preDomestoskorban.Volt néhány barát, aki már ismert olyat, akinek videója volt, vagyesetleg spectruma (az valami számítógép vót), de szó sem voltPlaystationról, Nintendóról, X-Boxról, Videójátékról, 64 tévécstornáról,muholdról és kábeltévérol, filmekrol, DVD-rol, Surround Soundról,internetrol, Fitness-Club kártyáról vagy mobiltelefonról.Viszont voltak barátaink! Olyanok, akikkel találkoztunk kint az utcán, afocipályán vagy a pinpongasztaloknál, vagy ha mégse, akkor egyszeruenbecsengettünk hozzájuk és beengedtek. Nem kellet megkérdezni a szüloket.Sem a miénket, sem az övéket! Nem vittek és nem hoztak a szülok.. ..Mégis itt vagyunk.Nyakunkban lógott a lakáskulcs, mikor játszani mentünk, és nem ritkánfadarabokkal, botokkal harcoltunk, labdával dobáltuk egymást, mégis ittvagyunk. Nem ütöttük ki egymás szemét, a többi seb pedig begyógyult.Focizni is csak az állhatott be, aki tudott. Akkor még volt egy iratlanszabály, amit ma nehezen értünk már meg mi is: azt csináld, amihezértesz. Aki pedig nem értett a focihoz, pláne nem tudta rendesen kirúgniaz ellenfél bokáját, az csak csalódottan nézhette a játékot a rácsontúlról, vagy odébb állhatott, és más játékot, más játszótársakatkereshetett magának.A szerelmet nem brazil sorozatokból tanultuk, csak egyszeruen megéltük.Boldogan szaladtunk végig az utcán az elso csók után, úgy, mintha mársohasem akarnánk megállni.Ha egy tanár nyakon vágott, nem szúrtuk le egy késsel és nem pereltükbe, és nem sírtunk otthon a szüloknek. Sot! Ha lehetett, el se mondtuk.Ismertük a törvényt, és ha vétkeztünk, szüleink nem álltak mellénk.Megtanítottak úgy élni, hogy tudjuk, mit jelent a kötelesség, abuntudat, a jóérzés, a felelosség. Ismertük ezeknek a szavaknak amélységét. Ezek voltunk mi.Hosei egy letunt kornak, amelyen a mostani fiatalok értetlenülmosolyognak.
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Nekünk is jó a kedd, rugalmasak vagyunk órát illetően..... :)

Anna, nagyon örülök, hogy így bejött nektek az úszás, mi szombaton megyünk előszőr, de már nagyon várom!

Hány fokos volt a víz?

Kép
zuzmara08
 
 


Sziasztok!

Anna
Örülök, hogy jó volt a babauszi.


Betty
Most 2 hétig leszünk...
1-1 hét, tudod - 2 helyre kell mennünk... Anyuék és Anyósék...

Holnap dél körül indulunk....

Nyafi
Voltál a börzén?
Mi majdnem délre értünk oda :?
Vettünk ruhákat, p.törlőt, pelust, játékokat, esővédőt a babakocsira, ...stb.

Majd néha felnézek... Sziasztok!

Jó talit!!!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kedd jó az egy és a három óra is...passz, hogy mikor fog aludni, ettől nem függ. Hányra menjünk????

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Nekem is mindegy, de ha már így vagyunk, akkor menjünk kettőre, ha az Zsuzsinak is megfelel!
Vagy fél háromra, és így kb. háromra mindenki odaér, Zuziékat megvárjuk! :wink:
Igazodjuk Zsuzsihoz!
Apropó! Ne készülj Zsuzsi, de tényleg!
(Mondjuk ha választani kéne inkább a tonhalas, mert a gombát nem bírom :lol: )

Kép


Kép
fcicus
 
 


Zsuzsi tényleg ne készülj!!!!

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Nekünk is jó a kettő óra.

Zuzmara a víz 32 fokos volt, mondjuk Levike fázós baba olyan mint az annyja.:-) Néha vacogott, mert itthon olyan 36 fokos vízben lubickol, de az úszáson végig mozgatjuk őket, ja és ami még nagyon jó volt hogy végig énekeltünk. :D :D Ti merre laktok? Mert ha nincs messze nektek a 13. ker. mehetnénk együtt is.:-)

Puszi!
Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok!

Nekünk bármikor jó...alvást szoptatást nem tudom kiszámolni :)

szóval akkor gyertek fél 3 körül és akkor az jó lesz mindenkinek.

puszi:
Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi, akkor 2 - 1/2 3 körül megyünk,de tényleg NE készülj semmivel. Van elég dolgod így is :-)

Anna: Zuglóban lakunk, úgyhogy egyáltalán nincs messze nekünk a 13.ker.
Most szombaton megnézzük az Emőd utcait amit ajánlott egy ismerősöm, aztán meglátjuk mert az viszont elég messze van tőlünk. Ha tetszik Patriknak akkor szerintem keresünk egy közelebbit, mint pl. a 13. kerület :lol:

Jaj, de jó lesz nekünk holnap.... :lol: (randizunk.... :lol: :lol: :lol: )

Kép
zuzmara08
 
 


:lol:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Adhatok már hipp teát ami 4 hós kortól van?
Vagy várjak még..nem iszik folyadékot, kipróbálnám hátha azt csípi..

dhbetty
 
 


Hát, én csak a natúr kamilla teát adtam neki. azt már próbáltad?

Kép


Kép
fcicus
 
 


Betty,sima gyümitea is éppoly jó!!!!!!!!!!!!bármilyen csak ne legen benne koffein...ez a gyümölcsteáknál van, nem a filteres a jó, hanem ami gyümidarabos és le kell forrázni...

voltam babaúszi beiartkozáson, tetszett, megmutattak mindent, ápr11-én kezdünk...pólusban lez és ott csak babák úsnak...9000ft/4 alkalom és 4 hón belül kell lejárni, tehát ha csak 3x mész, nem veszik el a 4.,hanem 4 hón belül bepótolod...
Vendég
 


Sziasztok!

Naaa megvolt a csípőszűrésünk....és....negatív....hála az égnek örültem neki mert anyukám csípőficamos!14.00-re volt időpontunk....és ráadásul kiderült hogy ismerős is van az uncsitesóm most került át ide.....találkoztunk is és bevitt hamarabb de még így is 40 percbe telett mire végeztünk :shock:

Betty én már lassan 1 hónapja próbálom Rékát itatni bébivizzel...kisebb-nagyobb sikerrel...van amikor issza van amikor nem....a lényeg hogy sokat kell kínálgatni....én amikor fenn van és viháncol,játszik mindig kínálgatom. Ami nála érdekes hogy a szobahőmérsékletű vizet nem issza meg így meg kell neki melegíteni mint a tápi és akkor lecsusszan pár korty....de max 30-40ml iszik meg naponta. Én is próbálom hozzászokatni mert ugye jön a nyár!

Tegnap mértünk súlyt és 18 dkg hízott örültem neki nagyon ahhoz képest mit össze szenvedünk az evéssel....eldöntöttem hogy nem parázok mostmár annyit. Úgy néz ki beáll neki ez a mennyiség hajnalban 110 ml.....reggel 100-120 ml.....délben 150-160 ml.....du. 150-160 ml....este 160ml. Most vagyunk 5850 gr-sak szóval egy hét múlva 6 kg fölé megyünk és akkor talán már nyugisabb leszek hiszen akkor már megduplázza a születési súlyát :)

Jaaa és egyébként amióta 2-szer megfodult a drágám azóta belustúlt és nem csinálja pedig le akartam fotózni lehet azért nem akarja a kis huncut :lol:

Naaah teszek fel két friss képet :

Kép Jaaajjj anaaa már megint fényképezeeeel...:)



Kép Így bealudt a drágám amikor ma hazaértünk csípőszűrés után elkezdett játszani aztán kidőlt de azért a csörgő a kezében.. :)
Vendég
 


Valakit vigyek holnap kocsival????mi 4kerből indulunk...
Vendég
 


Nicolet, gratulálok, Réka-baba aranyos!
Vendég
 


Mindenkit szeretettel várok. Ha gondotok akad idejutni akkor csak hívjatok :)

puszi:
Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Tök fura, Patrik sem issza mostanában a vizet. Régebben nem volt semmi gondja vele, de most??? Jóformán öklendezik ha itatnám vízzel :?
Pedig jön a nyár, a meleg.... meg hát ki hallot olyat, hogy valaki nem szereti a vizet :lol:
Azért küzdök vele, ha nagyon kitartó vagyok és türelmes akkor lecsúszik pár ml.

Pár kép, már régen raktam fel:
Kép

Huncutka:
Kép
Kép

Vigyori:
Kép

Kép
zuzmara08
 
 


Cicc!
Kamillát hasproblémákkor adtam neki, akkor is ejánlják egyébként..és ami nagyszerű volt, hogy hasfájást okozott, tehát hanyagolom.
A vizet nem issza.
Azért gondoltam a gyümiteára, mert annak még az illata is olyan jó..

Ma kapott pár kanál répalevet..szerette.

dhbetty
 
 


CSajok, valamelyikőtök használ Beba HA Start Aktívot????Mert nekünk van még 3 doboz és már nem eszi meg....megunta...és drága ahhoz hogy ránkrohadjon...esetleg ha kell valakinek....akár a talira is elviszem!

Nyafi, mivel mész?Ne vigyelek el?
Vendég
 


Lafead mi mennénk veletek, ha még olvasod holnapig!!! Küldöm priviben a címem.
Betty! Valószínű, hogy akkor a rostosakat szeretni fogja! Az jó, az is folyadék!!!
Zsuzsi! Rettegj!!! Megy a brigád!!! :D Indulamandula

Kép
nyafi
 
 


hahh egyszerre írtunk

Kép
nyafi
 
 


Nyafi, oké, írtam püt!
Vendég
 


Úgy látom egy szem tündér királynő lesz Abigél! Többiek FIÚK! Na majd válogat... :D

Kép
nyafi
 
 


Zsuzsi!
Tegnap eladtuk a lakást, ez nagyon jó és szép, de van egy rossz oladal is ma szerződünk 4-kor, így sajnos nem tudunk menni a BABA-MAMA talira. Pedig már annyira készültűnk és vártunk rá. :cry: :cry: :cry:

Csináljatok sok-sok képet!!!!!
Remélem nemsokára sikerül egy második talit összehozni amin már mi is ott lehetünk. :) :)

Jó talit!

Puszi!
Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


8an maradtunk!!! :lol: az se kevés :lol: :lol: :lol:

Kép
nyafi
 
 


és hova költöztök Anna?

Kép
nyafi
 
 


Szia Anna!

Először is gratula az eladáshoz :) másrészről sajnálom :( ha esetleg ugy alakul hogy be tudsz nézni akár csak egy fél órára, szívesen látunk.

puszi

Zs

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Én is sajnálom, de a lakásnak örülök! És most akkor egy szép nagy kertes házba fogtok költözni? Nekem is a nagy ház az álmom, csak kert nélkül :lol: Nem vagyok éppen egy kertészkedő lélek. :lol: Meg a bogarak sem a jóbarátaim. :oops: :lol:

Lányok, azt szerettem volna kérdezni, hogy ugyebár levegőn leszünk. Nekem eleve lesz háromkor kapásból egy etetésem, de szopi van, így mindenhol meg tudom oldani, szerencsére. Mégis azt kérdezném, hogy hogy oldjátok meg a babák öltözetét? Bevallom nekünk kicsit nagy az overál (óriási valójában :lol: ), és nem tudom, hogy a plusz pulcsin és a takarón kívül vigyek-e még neki valami ruhát? Mert hát az overálban nem tud úgy mozogni (főleg a keze), ha pedig kiveszem belőle, félek, hogy megfázik.
Ötletek? Tanácsok? Egy hosszú ujjú kombidressz és egy szintén hosszú ujjú rugdalózó van rajta.

Kép


Kép
fcicus
 
 


Sziasztok!

Anna!
Sajnos semmiképp nem tudtunk volna menni a talira. :( Szentendrén lakunk, nincs külön kocsim, a férjem meg dolgozik.Maximum úgy mentünk volna, hogy reggel fél 7-től este 10-ig boldogítottuk volna Zsuzsit!! :lol: (Férjem ugyanis így dolgozik)Ezért nem is szóltam hozzá a szervezgetéshez...

De azért nektek nagyon-nagyon jó találkát kívánok, majd számoljatok be részletesen!És tegyetek fel képeket!

Kép

Kép
linus
 
 


Sziasztok!

Cicus: én Patrikra bélelt nacit adok, meg hosszú ujjú body, pulcsit és kapucnis felsőt. Plusz viszek takarót. Elvileg jó idő lesz és ha napon leszünk akkor szépen átmelegednek a babák is.
Patrik már nagyon nem szereti a kezeslábast....

Szóval szerintem ha még ráadsz egy kiskabátot akkor tuti nem fog megfázni!

Kép
zuzmara08
 
 


Linus

Ha csak ez a probléma legközelebb szívesen vállalom :D

Cicus: ha olyan idő lesz mint tegnap akkor nem kell nagyon beöltöztetni. Én tegnap poloban sétáltam, Bencuson volt body, rugi, és egy termo pulcs gatya+ a takaró. A séta végére még a takarót is levettem.

puszi:
Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Köszi az ötleteket! :lol:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Puszi! Mit szóltok milyen ritka gyönyörű lett az idő? :cry: Nem baj nem adjuk fel!

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Csajok irjátok ám meg milyen volt a tali!
:lol: :lol:

Nagyon szépek a babák! :D

Kép
aniko...
 
 


Zsuzsi, köszönöm, hogy vendégül láttál minket!Jó volt!Csajok jó volt titeket is megismerni!!!!!!!!! :lol:

Huni alvásra van ítélve....ma mivel nem aludt, kiakadt kissé a vége felé, amint hazaértünkl, kiságy, ajtó becsuk, üvöltés, de végre 5 perc után bealudt...remélem, a kajasztrájk is abbamarad...ja és moshatok, a kocsi felrázta... :evil:
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon jó volt a tali, jól éreztem magam. Csak csatlakozni tudok az előttem szólóhoz :lol:
Zsuzsi köszönjük szépen a vendéglátást :!:

Nagyon jó volt látni benneteket lányok és babák. Jó, hogy már a névhez arcot is tudok társítani.

Patrik felébredt miután hazaértünk, rengetegett evett, telepakolt egy pelust, úgyhogy most béke van, vigyorog 1000-rel :lol:

Szép estét mindenkinek!

Kép
zuzmara08
 
 


Sziasztok! Zsuzsi még egyszer köszi a vendéglátást, nagyon jól éreztem magam. Meg sztem Abigél is. :lol:
Lafead! Még egyszer köszi, hogy elvittél!
A fiúk valami tündérbogyók! Olyan érdekes, hogy még a dumájuk a kinézetük is annyira látszik milyen más...milyen férfias :wink: képek mindjárt!

Kép
nyafi
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
nyafi
 
 


sorrend...
Abigél, Tn Zsuzsiék, Zúzmaráék, 2xBence, végül, de semmiképpen utolsó sorban Lafeadék!
Voltam dokinál!!!Semmi nem áll utunkba a babauszinál!!!

Kép
nyafi
 
 


Irigy vagyok irigy..
Örülök, h jól éreztétek magtokat!!
Nyafi ez nem ér, hogy magadról nem dobsz képet. :)

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Tényleg szupi volt lányok és a képek nagyon jól sikerültek.

Máskor is szívesen látok mindenkit.

Jó éjt!
Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Lányok annyira jó volt látni a képeket, de a következőn biztosan ott leszünk.:-))))

Szépek vagytok ti is meg a babák is.

Puszi!
Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Khm... :lol: Nyafi.... khm... :lol:
Szóval a sorrend kicsit hiányos. 2x Bence után ott vagyunk mi is. Bár Csabinak dulifuli feje van :lol: Én is rakom majd fel, meg írok, meg köszönöm, meg stb, de megyünk oltásra, úgyhogy csak felnéztem.

Puszi

Kép


Kép
fcicus
 
 


Kép Bence + Csabi

Kép 3 kópé

Kép Patrik + Csabi

Kép


Kép
fcicus
 
 


Rólam nem készült kép...

Kép
nyafi
 
 


sziasztok,

szavaztok Hunorra?Előtte regisztrálni kell...

http://www.baon.hu/index.php?apps=verseny&verseny_id=37

3.oldalon van....T-L Hunor.

Köszi
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?