Új privát üzeneted érkezett!

lányok!

viszont én is szinte biztos vagyok benne, hogy nálunk se jött össze ebben a hónapban a baba, mert a péóta méregetem (igaz nem rendszeresen) a hőmet és 36,6-36,7 körül van csak. Egyszer volt 36.8 is. ez kevesebb még annál is mint a mult hónapban ilyentájt mértem :(

Úgyhogy kölcsönadom nektek az avataros zebrámat, mert azt hiszem ebben a hónapban nem lesz rá szükségem. :)
Vendég
 


lyndee??:(
Vendég
 


Sziasztok Csajok!!!

Hát nekem is eszállt az összes reményem...... tegnap este (minden előzmény nélkül) megjött.........
Szóval most már tényleg a Karib tengerre gyúrunk... :)
Vera: nem volt gond a vízummal, Páromnak ez már a 6. útja, nekem a negyedik, mindkettőnknek 10 éves vízumunk van... Legalább már ezt nem kellett intézni.....

Csucsu: én azért drukkolok!!! Hátha mégiscsak ott van az a csíkocska, csak még szégyellős egy kicsit... :oops:

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 

 
 

Amy: sajnálom :(

Na de majd a Karib tengernél biztosan összejön :wink:
Vendég
 


Szilvi: Köszi, de azért ez még nem tragédia....... legalább is nem akarom annak felfogni.... tudom, hogy hamarosan eljön az ideje az én zebrás tesztemnek is...
Mindenestre énteken elmegyek a dokihoz, megbeszélem vele a dolgokat, aztán majdcsak mond valami okosat... :D

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Jó reggelt!

Amy!
Minket össze kellenet kötni! Nekem ma hajnalban jött meg! :cry: Háát talán majd a következő hónap sikerül!

Kép
anda81
 
 


Anda: ez tényleg érdekes.... Lehet, hogy tnyleg együtt leszünk majd babásak is???? :D Én most valahogy nem vagyok anniyra elkeseredve.... Azt hiszem az április a mi hónapuk lesz.... 8) :wink:

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Ez az lányok! :D csak pozitívan :D

nekem az első mensis naapom volt eddig mindig nagyon rossz lelkileg, de aztán én is újabb erőt szoktam meríteni :D
Vendég
 


Szilvi: Hát muszáj....... mert különben még tudat alatt is csak a negatív energiákat közvetítjük.... Márpedig én tudom, hogy idén itt mindenkinek lesz zebrája... :D és nem olyan, mint a Te avatarod... :wink: :lol:

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


OK. Rendben, akkor én sem rontom le a hangulatot! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Küldöm a pozitív energiát! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
anda81
 
 


Helyes helyes!!! :D
És nagyon szurkolunk mindenkinek, aki ma tesztel, és nagyon várjuk az eredméyeket!!!!

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Egyetértek Amy-vel! :D :D

Kép
anda81
 
 


Ó Csucsukám! :cry: De tudod amig nincs piri......

Anda, Amy!

Nagyon sajnálom!
Vendég
 


No, hát akkor az új hónap jegyében:
Új vonalzók, új avatar! :D Remélem szerencsét hoz mindenkinek!! :D :D

Kép
anda81
 
 


Gröni azaz igazság hogy csak fényképen látszik negának azok amik annak látszanak itten mert ott is vannak csíkok csak plusz már eléggé megszáradtak így a fényképen nem lehet jól látni. Én se és senki se tudja mért volt majd egy hétig ugyan olyan a teszt és nem erősödött.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Anda: nagyon jók a vonalzók!!!! :D Milyen fogyókúrát csinálsz????

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Vera!

Elhiszem, nekem is erősebbek voltak élőben! Mondjuk nálad nem lehet tutira tudni a pé-t csak a hődből lehet következtetni, én előrébb tenném két nappal! :roll: Az meg már mindegy, hogy miért nem erősödött, az a lényeg, hogy rendben van minden! :wink: Te mikor mész legközelebb uh-ra? Vissza kell még menned szívhang kukucsra vagy majd csak a 12. héten? :roll:
Vendég
 


Csucsu: ne add még fel! Tudod, amíg piri nincs....
Amy, Anda: sajnálom. De a következő hónap már biztos tuti lesz!
Szilvi: sajnos velem már elszaladt a ló. Mondjuk ha a zebra szaladna el, azt nem bánnám. De megálltam este nem ettem már utána semmit.
Szerintetek lehet az, hogy a Gravidát bevettem reggel és alig ettem egy-két szem kekszet és utána kijött minden, hogy nem bírja a gyomrom? Pár hónapja is ez volt, akkor is a Gravida után.
Most meg a hasam is eléggé fáj, remélem ez ovus fájdalom legalább. Jó lenne, mert akkor pont jó időben bújtunk össze apával. :oops:
Ma felment 36,9-re a hőm.
Lyndee: most már komolyan kezdek aggódni.

Kép
németh
 
 


Kinga!

Na látod, csak összejött az a pé! :wink: Én még nem hánytam terhesvitamintól! Nem tom lehet e attól! :roll:
Vendég
 


Hát remélem hogy sikeres pé lesz nem csak amolyan eddigi.
Szilvi: nem tudod, hogy a wunschkinderen mit jelent a grafikonon, hogy zölddel jelöl napokat?

Kép
németh
 
 



Vera: nem beszéltél msn-en a Nitával? Itt sem irt mi van vele? Ma volt dokinál és nem tudom mi van:(

Kép
csucsu05
 
 


Amy:
Még nincs konkrét elképzelésem, de ha már nem vagyok babás, akkor mindent megteszek az ügy érdekében! (Meg mellesleg terelem a gondolataimat! :wink: )

Kép
anda81
 
 


kinga: az csak a szombat és a vasárnap jelölése- már ha egyre gondolunk. ha fenn megnézed a dátumokat, akkor az és az ahhoz tartozó ciklusnap is zöld ha hétvégére esik.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!!!!

Köszi mindenkinek aki hiányolt,nagyon jól esett! :D

Eltűntem egy kiscsit mert ugy volt a jövőhéten kicseréltetjük az ablakainkat,de végül is szombatra esett a napja.
Így nagyon el voltam foglalva és a számítógép is ki volt húzva.
Nagyon nagy munka volt mindent leteríteni fóliával,meg a parkettát is védeni kellett.
Rengeteget takarítottam meg pakoltam tegnap is meg ma is és még nincs vége.
minden össze vissza van....el sem lehet mondani.Mintha ujra építkeznénk!

nem tudom befolyásolta e a babás terveinket ez az egész,de olyan fáradt voltam tegnap is hogy nem tudom elképzelni most beköltözne vki odabent.

KépKép
lyndee
 
 


Viszont pénteken képzeljétek el mi történt velünk(férjem és én)

Ültünk a kocsiban,éppen egy stop tábla előtt várakoztunk mikor szólt a férjem hogy nézzek csak oldalra,megjöttek a gólyák.
Oldalra néztem és abban a pillanatban a gólya aki 2 m-nyi távolságban volt tőlünk,felemelkedett és pont az autónk felett egy 30centivel elszállt.
nem tudom hogy ez jelent e valamit,de nekem olyan volt mintha elkezdődne valami.talán a gólya meghozza a szerencsénket! :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Csucsu:nagyon izgulok érted!Remélem piri nem jön!

Szilvi:ne butáskodj,nem szabad leírni ezt a hónapot!

Kinga:Jól esett az aggódásod!!!! :wink:

Üdv az újaknak!!!!!
Csak nagyvonalakban tudtam visszaolvasni.Talán holnap be tudom pótolni! :roll:

KépKép
lyndee
 
 



Vera:köszi a megnyugtatást!Már én is aggódtam érte nagyon,de nagyon sajnálom hogy nincs baba!
Azt a fajta tesztet ki kellene vonni a forgalomból! :evil:

KépKép
lyndee
 
 



ráadásul gyógyszertárban árulják,azt hinné az ember hogy hiper szuper jó minőség!És gondolom nem ez a legolcsóbb hcg teszt!

KépKép
lyndee
 
 


Nem nem volt olcsó:1100,-Ft együtt vettük. Tényleg ki kéne vonni a forgalomból.
Megértem ha nem jön a Nita most. Sajnálom a dolgot nagyon.


Lyndee: Gólyát látni azt jelenti babás leszel.

Kép
csucsu05
 
 


lyndee: csakhogy végre megvagy :D hát nem irígyellek, jó nagy munka lehetett!

csucs, vera: melyik típusú teszt volt az???
Vendég
 


csucsu:az a jó hogy nem csak láttuk de elszállt felettünk kb 30cm-re :lol:

KépKép
lyndee
 
 


csucsu:piri vagy teszt?

KépKép
lyndee
 
 


lyndee: a gólya jó jel :) már dolgozol?
Vendég
 


Lyndee: Nem teszteltem ma mert tegnap aza nagyotóval látható talán zebra szerintem negatívnak számit. De a piri elkerült . Most számoltam ha babás lennék akkor a 4+3 hétben vagyok. Nem tudom akkor már ki kellene e hogy mutassa. Tehát tegnap a 4+2 ben voltam.
Mert nem nyugodtam ám meg. Mert ha ránézeka tesztre akkor negatív. Ha nagyon erősen nézemakkor meg talán ott az a második csik. A férjem is ezt mondta.Most várok.
Cickóm fáj na de az a mensi előtt is szokott. Hasam megjön érzésű na de már 2hete az.
Várok, várok, és várok

Kép
csucsu05
 
 


csucsu: melyik hcg tesztről beszéltetek tegnap, ami annyira fals eredményt tud hozni??
Vendég
 


A romedről beszéltünk.

Kép
csucsu05
 
 


Köszi! Nem találkoztam még vele. De akkor ezután kerülni is fogom!
Vendég
 


Én egy másik lánytól halottam most, hoyg fals eredményt adott valakinek. És akkor kérdeztük a Nitát milyen a teszt. Akkor irta Romed. Pont egyezik a neve.De szörnyű ez mert 1100,-Ft ért azért illene,hogy ne legyen félrevezető.

Kép
csucsu05
 
 


Szerintem a terhességi teszteknél mindegyiket, kivétel nélkül 100%-osra kellene megcsinálni. még a legolcsóbbakat is.
mert lehet valakinek csak a legolcsóbbra van pénze, de ez nem jelenti azt hogy akkor ő ezért a pénzért nem olyan pontosságú vagy minőségű tesztet fog kapni, mint az, aki a drágábbat veszi meg.

ez olyan szörnyű, hogy a gyártók így "játszanak" a nők reményeivel, lelkével és ha esetleg egy nemkívánt terhességről van szó, akkor akár az életével is :(
Vendég
 


kinga: veled mi újság? vezetd a hődet? a multkor biztos ovud volt, ha így felment utána hőd :D szorítok nagyon!!! :D
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Bocsi teljesen más téma, csak felháborodtam. A bkv nem fogadta el a kismamabérletet, úgyhogy szegény kismamák, meg kisgyerekes anyukák utazhatnak továbbra is teljesárú bérlettel. Szép világban élünk. :evil: Nemhogy támogatnák a gyermekvállalást, inkább mindig megnehezítik nekünk.

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati: igazad van!!!
Vendég
 


nem beszélve arról, hogy közlekedni se lehet könnyű babakocsival, mert alapból nem megfelelő kialakítású (nem alacsonypadlós) a villamosok és a buszok többsége. a metrohoz meg lejutni nem könnyű.
Vendég
 


A vicces az, hogy az alacsonypadlós új kis villamosokkal is sokat érnek a kismamák. Lehet, hogy alacsonypadlós, de alig van benne hely. Ahová a babakocsit be lehetne tolni, ott is lehajthatós székek vannak, ahová úgyis leülnek az emberek, és ugye sok a figyelmetlen ember. Meg az idős nénit sem állíthatod fel, hogy bocsi betolnám a kocsit. Barátnőm a múltkor szólt sz előttelevő pasinak, hogy a következőnél leszállna. A pasi meg mondta neki, hogy jó, majd ha megáll a villamos akkor odaengedi. :evil: Na, látszik, hogy sosem tolt még babakocsit. De barátnőm már nem cicózik. Először kér, majd ha valaki nem ért a szóból, akkor... Szóval fogta magát és áttolta a babakocsit a pasi lábán, megállt az ajtó előtt, majd leszállt. :lol: Neki nem állt volna semmiből arrébbmenni, viszont egy babakocsival nem könnyű leszállni, még ha alacsonypadlós is a villamos, mert ugyebár tömeg (sok ember már meg sem várja, míg leszállsz, nyomul fel. na most az ilyeneket én alapból fellököm. Engem sem érdekel még baba nélkül sem már semmi. Hát még ha babám lesz. ) Pl. azt is elhatároztam, hogy simán oda fogok menni pasikhoz a buszon, meg villamoson, ha várandós leszek, hogy adja át a helyét. Persze nem leszek bunkó, szépen fogok mosolyogni, közlöm vele, hogy babát várok, kérem adja át a helyét.

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati: megértema felháborodásogat. Mikor én várandós voltam egyetlenegyszer sem adtál át a helyet. Illetve egyzser egy kismama akarta átadni nkem mert már tolattam. Ja és ha kértem sem adták át mert mondván az egy állapot nem betegség.

Amúgy az is felháborító, hoyg a gyes 25ezer. a nyugdijaklat emelik minden évben mert félnek a nyugdijasoktól. A választásokon ha ők pipák lesznek akkor mivel sokan vannak nagy a szvazatuk. Nem a nyugdíjasoktól sajnálom nehogy valaki félre értse. De a 25ezer a létminimumot sem éri el. Ebből nem lehet gyereket nevelni. Na ezért tart itt az ország mert el vagyunk öregedve.És felháboritó, hogy az ország arra nem figyel, hoyg egy gyereket mennyiből lehetne eltartani. Marad az, hoyg az apukák gályáznak éjjel nappal.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu: neked is igazad van! én az előző hozzászólásban írni akartam szintén a nyugdíjasokat, de megmondom őszintén nem mertem, mert nem tudtam hogyan viszonyultok a kérdéhez. én se akarom őket bántani, de valóban a nyugdíjak emelkednek (igaz nem sokkal), de a gyes szerintem hosszú évek óta ugyanannyi. és valóban alkalmatlan arra, hogy gyereket neveljen ennyi összegből bárki is. sajnos az állam úgy gondolja még mindig, hogy ne legyél otthon a 3. évben a gyerekeddel, hanem menjél vissza dolgozni, valószínűleg ezért ilyen alacsony a gyes, hogy "ösztönözzön" arra, hogy dolgozz különben éhen haltok :( :( és ez szörnyű!!! :(

visszatérve a kismamabérletre: nem tudom miért félnek ennyire a bevezetésétől. én szívem szerint megszüntetném, hogy ingyen utazhatnak a nyugdíjasok (párszáz forintos jelképes összeget szerintem tudnának fizetni) és cserébe a kismamák bérletét vezetném be, mert ők lényegesen kevesebben vannak mint a nyugdíjasok, tehát így nem is eredményez hatalmas bevételékiesést a bkv-nak. de ez csak álom marad. mint a jó tömegközlekedés :(

sajnos én szinte csak tömegközelekdek és (ténnyeleg ne akarok általánosítani és ez csak az én tapasztalatom), de rengeteg nyugdíjas van aki csak unatkozik ezért utazgat. barátokhoz, barátnőkhöz, unokákhoz, piacra, stb. ingyen. mávon is, nemcsak bkv-n.én elhiszem, hogy nekik se sok a nyugdíjuk, de egy pl 1000 ft-os jelképes összegű havi bérlet talán nem lenne olyan sok nekik se. én tényleg minden hónapban megveszem becsülettel a több mint 8000 ft-os havi bérletet és azt hiszem a két kezem meg tudnám számolni, hogy ennyi pénzért hányszor tudok leülni a tömegközelekdési eszközökön, mert tele van nyugdíjassal és persze arra neveltek hogy adjam át a helyemet.

de ha terhes leszek, biztos nem fogom megtenni.
Vendég
 


Hát ez sajnos teljesen így van, és ezt is a gyerekek kárára, mert alig látják az apjukat. :evil:

Bevallom én már egyszer hazudtam azt, hogy várandós vagyok, mert álltam a távolsági buszmegállóban, ahol ugyebár mindenki az első ajtó körül álldogál, mert ott lehet csak felszállni, és nyomul ott is ezerrel mindenki, hogy legyen ülőhelye. Na az eset épp vasutassztrájk idején volt, amikor nem az ülőhelyről szólt a fáma, hanem arról, hogy felférsz e egyáltalán a járatra. Hát ilyen esetben én is ott állok a tömegben. Valaki meg rágyújtott. :evil: Erre én szóltam neki, hogy menjen arrébb dohányozni. Ő meg, hogy menjek én arrébb. És ekkor mondtam neki, hogy várandós vagyok, és szívesen arrébb mennék, de akkor ő fogja átadni nekem a helyét a buszon? Erre ő: Miért maga átadja nekem? :shock: Ilyet kérdezni egy "várandóstól", hogy átadja e a helyet? Mindegy, mondtam neki, hogy akkor szívom a bűzét inkább. Ebben meg is nyugodott.

Jó, most nem voltam várandós, csak bepróbálkoztam, mert amit amúgy is bunkóság ( tömegben rágyújtani) alapállapotban gondoltam úgysem hallgat rám. De úgy látszik az sem számít majd, ha babát várok. Ez van.

Kép
Kép
tabati
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: