Új privát üzeneted érkezett!

Márti

Nagyon nagyon nagy Gratula ügyes voltál!Sok tejcit és boldogságot!

Holnap szerintem meg is látogatjuk :)
Vendég
 


Jóóóóóóóóóóóó reggelt! :D

Micsoda jó hírrel indul a nap. :D

Márti
Hatalmas gratula KisAtihoz!!!!!!

Ildi
Ne csináld, mert zavarba jövök, mint Ádám anyák napján. :D
Majd ügyes leszek és igyekszek jelentkezni.

Alíz
Az albiban nincs net, de kiokoskodok valamit. :)
Titababa is idősebbnek kellene lennie a méretei alapján. Lentebb lepingálom.

Alexa
Húsvéti képeket nem kapunk Martinkáról? ;)
Ügyes vagy a nagytakarítással. Engem valahogy nem visz rá a lélek. :oops:

Nibcsike
Formás pocid van!

Krixta
Sajnálom, hogy Réka baba pocija még mindig nem jött helyre. :(

Chrissyy
Mi történt, hogy ilyen rossz napja volt Martinkának?

Bessy
A gombolyag kibogozása még folyamatban van. :)
Tegnap elhoztuk a babakocsit, kiskádat, babaülést... Teljesen meg van buggyantva a csomagtartó. És még a kiságy sehol. :shock:
Hajrá tüszőcskék!!! ;)
Vendég
 


Tegnap voltunk az ingatlanosnál, beszéltünk pár szót. A kalandunkon ő is dobott pár hátast. Az egész történet úgy jön le, hogy a mi és az ingatlanos hibája, hogy nem jött össze az adásvétel. :shock: Hát, tudjátok.... Kenje a hajára.
És még annyit fűzött hozzá, hogy mostmár csak azért se adná el nekünk a házát.
Apa öccse szerint itt valami nem stimmelt, vagy a ház, vagy a manus.
Tegnap megnéztünk egy másik házat, az is tetszik. Nincs olyan szép, mint az előző, de legalább a tulaj normális. Abban maradtunk, hogy átgondoljuk mind a ketten.

RLnél minden rendben volt, Titababa nagyot nőtt. Buksija 90 mm, pocija 93 mm, becsült súlya 2500 gr. :shock:
Méhszáj: 3000
Akkorát nevettem rajta, mikor megjegyezte, hogy nagyon jó munkát végzett a gondozásomat végző orvos. :lol:
Április 18-án kell mennem NSTre. A lelkemre kötötte, hogy előtte hívjam fel, mert szeretne ott lenni a vizsgálaton.
Meg kell zabálni! :)

Sikerült kókuszmatracot is venni a Brendonban, 5000 HUFért. :D
Vendég
 

 
 

Márti, nagyon-nagyon gratulálok nektek. SOk boldogságot a családnak, és sok-sok tejcit! Puszillak!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Szilvi

Nagyon gáz ez a pasi...komolyan hihetetlen milyen emberek vannak.Tolja fel a fenekébe a házát :D
Nektek meg majd lesz jobb.. :wink:

Réka pocija javulóban van bár még görcsölget néha de most már jobban alszik éjszaka..(azaz most éjjel aludt,előtte meg apa ügyelt megint és kialudtam magam :oops: de ő is azt mondta hogy evett és aludt a picurka)

Ma megyünk sétálni mert gyönyörű idő van..holnap meg szemészet kedden csípőszűrés...végre beszéltem pár szót Mártival szegény 2x is hívott egyszer este aztán meg ma reggel 6kor de nem hallottam..a hangján nem is hallottam fáradtságot csak boldogságot..annyit mondott hogy jól van és imádnivaló kisAti..

Mindenkinek szépséges napot!
Vendég
 


Örülök,hogy jól vannak Mártiék! :D

Szilvi!Tényleg nem semmi az ügyvéd és a tulaj!Hát ha neki jó,hogy még mindíg nem vette meg senki a házát.....Lehet,hogy másokkal is így viselkedett....

Mindjárt hozok képeket :wink:
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Krixta
Majd megvesszük a tegnap nézett házat, onnan pont rálátni a másikra. :D

Alexa
Az ingatlanos is csodálkozott, hogy 2 éve nem tudják eladni. Ezzel a hozzáállással nem is csodálkozom.
Köszi a képeket. :) Az etetőszékben bealvós nagyon jó. :D
Vendég
 


Szilvi!Ez volt a második alkalom,hogy az etetőszékben elaludt.A most kiszemelt házról nincs a neten kép?

Most megyek,kicsit pihizek,Martinka felébred,és megyünk csavarogni a városba. :D Szép délutánt mindenkinek! :D
Vendég
 


Márti!

Gratulálok kisAti érkezéséhez! Sok boldogságot és tejcit kívánunk!
Vendég
 


Elzúztunk ebédelni, utána megyünk ki a szüleimhez.
Kedd magasságában jelentkezem!
További jó hétvégét mindenkinek!
Vendég
 


Alexa
Nagyon aranyos Martinka,jó nagyot nőtt már ő is..ezekkel a szemekkel sok szívet fog összetörni! :wink:
Vendég
 


Márti
Gratulálok Kisatihoz! Sok boldogságot kívánok!

Szilvi
Bek@phatja az ilyen tulaj. Lehet, hogy igazatok van és valami gebasz van vele, mert aki igazán el akarja adni a házát, az nem ilyen. :evil: Nem baj, a másik jobb lesz :wink:
Akkor RL saját magát dícsérte? :D Haláli egy manus :lol: :lol: és tök jó, hogy így figyel rád!
Szépen gyarapodik Titababa gratulálok! :wink:

Krixta
Örülök, hogy Réka jobban van. :wink: :D

Kata
Ti hogy vagytok? Gergőnél is meg van még a pocifájás?

Alexa
Nagyon helyes Martinka! Nekem is tetszik a bealvós! :wink: :lol: meg a többi is!

Andesz
Várjuk ám a bulis képeket. :wink:
bessy76
 
 


Márti,




ÓRIÁSI GRATULA KISATIHOZ, ÜGYES VOLTÁL. SOK BOLDOGSÁGOT ÉS RENGETEG TEJCIT KÍVÁNOK.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Uuuuutttááálllloooommmm az óra átállítást. Már 6 óra, olyan gyorsan elment a hétvége.

Kriszta, köszi a tippet a ringatásról. Hát igen, tényleg szép voltam, magamnak is nagyon teccetem. :oops:

Ildi, javítottam a táblit. Nagyon szép pocid van, nekem a 20. hétig semmi de semmi nem látszott.

Szilvi, sajnálom ezt a házas mizériát, de reméljük hamar megtaláljátok az igazit. Te vagy a következő :wink: (vagy én?! :shock: )

Nati, tornán talizunk! :) A pincébe van egy helyiség ahol székek vannak, ott át lehet öltözni. Ebből nyílik egy másik helyiség ahol szivacsok vannak, ott tornázunk. Semmi extrára ne gondolj! Igen a Várkörúton van, nincs semmi a közelébe, ja de, a buszmegálló. Lehet hogy korai volt még a virágok kirakása, de megkockáztatom. Olyan szépek, és mi a másodikon lakunk, itt talán már nem lesz fagy. Nagyon szép Bencus és jó nagy már. Élvezd ki minden percét az állapotosságnak, olyan gyorsan elmegy az idő. A sztetoszkóppal mi se hallotuk még a szivét a pincurnak. :(

Chrissy, nagyon jók a képek. Apával jókat nevettünk az alvós pozitúrákon.

Judy, nagyon megható volt a szüléstörténeted.

Alexa, köszi. Sajna nem tudom hogy összesen hány kavicsom volt, mert csak annyit írtak a papírra hogy "több". Viszont ha mind így jön ki akkor tőlem lehet még 100 is. :) Nagyon jók a képek! :)

Ibi, nagyon szép a pocakod.

Andesz, várjuk a képeket.

Bocsi hogy nem írtam mindenkinek, de elég szétszórt vagyok ma.

Holnap millió drukk Bessynek, Vikinek, Ildinek!

madiani
 
 


Kép

Kép

Kép
Kép
Kép

Mindenkienk: ha valami ne jó, kérlek szóljatok. Ismételten kérek mindenkit, hogy az aláírásba írjátok be a drukkokat, ezzel nagyon sokat segítenétek nekem!

madiani
 
 


Na ezt ki akartam emelni:

Mindenkienk: ha valami ne jó, kérlek szóljatok. Ismételten kérek mindenkit, hogy az aláírásba írjátok be a drukkokat, ezzel nagyon sokat segítenétek nekem!

Kata, tőled is várjuk a szüléstörténeted, természetesen kíváncsiak vagyunk rá!

Vicuska, merre vagy?

madiani
 
 


Szia Ani! :D

Márti!
millió gratula Kisati születéséhez és sok tejecskét kívánok!


Bessy!
neked holnapra tudod.....egy hatalmas kalappal!!!!!!!!!!!! :wink: :lol:
Vendég
 


GRATULÁLOK MÁRTINAK KISATI ÉRKEZÉSÉHEZ!!SOK BOLDOGSÁGOT, TEJCIT KÍVÁNOK!! :D :D HURRÁ!!!!

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Én is gratulálok Mártinak, sok-sok tejcit kivánok!!!! :)

Ágica
ágicaa
 
 


Jó reggelt!

Előszőr is:
Márti gartula hogy anyuka lettél! Ügyi voltál és nagyon irigykedek!!! Sok tejcit és nagyon sok örömet kívánok!

Chrissy: Édes nagyon Martinka :) Nekem a pucér kép jött be nagyon, bár én elfogult vagyok a babapopsik terintetében :)

Andesz: Milyen volt a buli?

Szilvi: Sajnálom hogy ilyen nehézkes ez a házvásárlás. Tegnap mi is leskelődtünk lakás ügyben de kiábrándító a dolog :(

Kriszta: Nagyon sajnálom. Úgy sajnálom a picit meg persze téged is. Töröm a fejem hogy hogy tudnék segíteni. Ha valamiben tudok szólj!
Viszont eszembe jutott egy olyan baba aki szintén állandóan sírt. Kórházba kivizsgálták és bélgyulladása volt azt hiszem. Pocija fájt annak a babaának is, bár azt hiszem nála a széklete is gyanús volt de erre nem emlékszem. Nem lehet hogy meg kellene nézetni hátha van ott valami ami nem csak a "szokásos" pocifájás? És csak egy tipp.

Nati: Milyen volt a bababörze, Mikor lesz legközelebb? Engem is érdekelne majd.

Alexa: Te a tavaszi nagytakarítást imádod? Adhatok egy címet :)
Nagyon édes lehet Martinka. Csak úgy oda megy és megsimogat? Ez nagyon kedves tőle :) A képeket elnézve tüneményes kisfiú :)

Ildi: Csinos kismama vagy! Szép a pocid is és a fejed is :) Igen bevallom, én odakukkantottam ;)

Képzeljétek! A fiam elszólta megát az oviba. Péntek reggel úgy fogadott az ovónéni hogy igaz a hír? Valamiről beszélgettekés a barni modnta hogy anya pocijába kistesó van :)
Ja! Hát megőrülök. Fürdéskor meg azt mondta apukájának, hogy azt mondtam neki hogy ha megnő és nagy lesz átteszem az ő pocijába a babát. Hogy honnan vette????
Szerintem arról beszélgettünk, hogy ő is lesz majd apuka. Ebből lehet hogy azt szűrte le hogy az ő pocijába baba lesz? Nem tudom.

Tegnap sétáltunk és játszótereztünk egy jó nagyot. Állítólag nemsokára megint jön a rossz idő.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Reggelre belázasodtam, elég szarul érzem magam, igy nem tudok ma sűrűn irni Nektek :( , de majd igyekszem, pusz mindenkinek

Ágica
ágicaa
 
 


Jó reggelt!

Vicuska, 15 nap múlva mentek Tapolcára? Vagy mit akar jelenteni a vonalzód? Hogy vagytok?

Tündi, elösször is köszi hogy beírtad az aláírásba a drukkokat! Nagyon édi lehet Barnika. Elképzeltem ahogy a kis buksijába az van hogy majd az ő pocijába növesztgeti a kistesót. :D Sajnos én is úgy hallottam hogy lesz még sajna rossz idő. Élvezzétek ki amíg lehet a napsütést.

madiani
 
 


Madiani: Drukk a kövi időpontok? :) Én inkább attól tartok hogy megijedt. Rémisztő lehetett neki a gondolat, de nem tudom.

Egyébként nagy színész :) Ma például fájt a pocija egész addig míg elindultunk, utána meg a lábujja a cipőben.
Mondtam neki hogy ha kitalál ilyeneket akko rnem fogjuk elhinni ha egyszer tényleg bibije lesz. Na mindegy.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündi, igen-igen, csak azért írtam drukknak mert az elején amikor még csak páran voltunk, egybe volt a 3 tábli. Ugye akkor a leendő kismamiknak a drukk kellett. :) Mikor külön szedtem valahogy ez maradt meg bennem (na meg nem utolsósorba jó rövid szó)

Anyukám a mai napig emlegeti hogy én is miket ki nem találtam csak hogy azt csinálhassam amihez nekem volt kedvem. :) A gyerekek már csak ilyenek, de sztem. jól tetted hogy mondtad neki.

madiani
 
 


Szükséges volt. Meg kell értenie hogy én sem szeretném majd akkor egyedül hagyni amikor tényleg valami baja lesz, csakmert nem hiszem el neki.

Mondjuk kicsit erősen szóltam rá :( , de szerencsére azért jó hangulatban váltunk el.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Madiani: Pl miket? :) Te még dolgozol?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sajna gyereknevelés terén még nincsenek tapasztalataim, de jól csináltad. Meg kell tanulniuk hogy amit nevelőcélzattal mondasz azt nem azért teszed hogy bosszantsd őket. Mindig mondom hogy nálunk biztos a gyereknek az apa lesz a kedvenc mert én szigorú leszek. Persze ezt most mondom, nem tudom mi lesz ha szomorú szemekkel rámnéz a gyerek. :) Na majd meglátjuk.

Hidd el ha erösebben is szóltál rá, du-ra már semmire nem fog emlékezni, csak hogy mentek e játszóra vagy sem. :D

madiani
 
 


Pl.: hogy biztos aznap fog elpusztulni a hörcsögöm és el kell temessük, na meg hogy ez fáj az fáj. Az is volt hogy ottthon akarok lenni mert apukám du.-os volt és egy hétig nem láttam, így de otthon akartam maradni (bár ez nem kitaláció volt).
Igen dolgozom még, ha minden jól megy április végéig.

madiani
 
 


Madiani: Az hogy következetes vagy nem azt jelenti hogy szigorú is egyben. Nem kell majd nagyon szigorkodni mert pontosan tudni fogja hogy mit szabad és mit nem. Apucit meg meg fogja vezetni mert megteheti :)
Imádni fog téged! Ne aggódj hogy apa lesz a kedvenc. Mindkettőtökért odalesz :)

Jópofa sztorik :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Képzeljétek. Nem jár nekünk szocpol mert van már egy lakása a páromnak. Abban lakunk.
Így már nem is jár nekünk semmi. :(

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündi, bocs hogy lasabban reagálok, de melózni is kell kicsit.
Majd, jövök és kérdezlek benneteket tapasztalt anyukákat hogy mit is kell tennem hogy jól nevelejem a gyermekem. :)

Sajnálom a szocpol dolgot. :(

madiani
 
 


Nagyon jó idő lehet kint, mert pang a topic.
Csak ketten tartjuk a frontot, de már én se sokáig, írány a suli.

madiani
 
 


Én csak igyekszem jól nevelni a Manócskát :)
Tényleg jó idő lehet. Rám is fér egy kis napsütés már.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 



Sziasztok!

Márti! :P
Gratulálok kisatihoz!!!Sok tejcit kivánok!

Alexa
Martinka nagyon aranyos!Az etetöszékes kép nagyon tetszik! :)

Szilvi
Nagyon sajnálom, hogy ennyi problémátok van a házprojekt körül! :( Azért remélem sikerül valami jobbat kitalálnotok! :)

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok! :D
Alexa!
Nagyon édes Martinka! :D Tényleg nagyon ari,ahogy az etetőszékben alszik! :D
Bessy!
Nagyon drukkolok! :D
Vikike Neked is! :D
Szoval a szülinap hál isten lezajlott! 8)
Nagyon rosszak voltak így együtt a gyerekek,nem is mertem nagyon egyedül hagyni Őket! :shock: Még jó hogy egy évben csak egyszer van ilyen! 8)
Majd dobok képet,csak Bence felébredt,és szopiznia kell! :D
Holnap szuri :( :?

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Hahó!

Bessy????!!!!!! Jelentkezz!!!!

Ildi, képet kérünk!

Vikikém veletek vagyok gondolatban!!!!

madiani
 
 


Szép jó estét! :D

8 petikém lett, holnap kell telefonálnom, hogy mennyi termékenyült meg. :D

Vikike
Mi volt a dokinál?
bessy76
 
 


Sziasztok!

sajnos ma begörcsöltem, de nagyon :? :cry: Még mindig görcsölök, bár már kezd enyhülni. Nem tudtam mit kitalálni, gyorsan meló után berohantunk az Orvosok házába, csak meg tud nézni valaki. Ma Blaskó Ervin volt. Megnézett, zárt a méhszájam, van szívhang, mozog a baba. De csajok nagyon megijedtem!Ilyen sosem volt még. Azt mondta egyértelműen a sztressz. Ugyhogy itthon kell maradnom egy pár napig, szerdán kell hozzá visszemennem. Azt mondta szedjek magne B6-ot, meg felírt valami gyógyszert. Remélem nem lesz semmi baj, visszaveszek egy kicsit magamból, kifekszem, és minden okés lesz.
Azt hiszem Tünde kérdezte Blaskó Ervint, hogy ki tud róla valamit. Nekem nagyon szimpatikus volt első benyomásra. De nagyon nem akarok már ugrálgatni az orvosok között. Ma is nagyon jó lett volna, ha lett volna dokim akit azonnal felhívhatok és ugorhatok bizalommal.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Húúú Bessy, ez szuper! Mikor lesz beültetés? Nagyon izgi!

Alíz, juj de megijesztettél. Tessék pihizni és akár táppénzre menni! Nem ér annyit az egész, hogy valami komoly gond legyen!

Vikikével beszéltem telón, de majd ő mesél.

madiani
 
 


Ani
Holnap kiderül :D

Alíz
Pihizz sokat! :wink:
bessy76
 
 


Andesz, hú nagyon szédszedték a fiúk a házat? Majd kérünk képeket. Holnap gondolok rátok a szuri miatt.

madiani
 
 



Ani
9 óra körül már lehet próbálkozni, kérdés, hogy mikor tudják felvenni :roll:
Holnaptól táppénzen leszek, úgyhogy egyből meg tudom írni. :wink:
bessy76
 
 


Sziasztok!

Először is Márti nagyon nagyon gratulálok, jó egézséget és sok sok tejcit kívánok!

url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url]
Kép

Nst
vikike_
 
 


No, 16mm-esek vagyunk, jó szívműködés és nyolc hetesnek számolt a doki, azt mondta minden rendben, csütörtökön megyek a kiskönyvért a védőnőhöz, már vár mert múltkor mondtam neki :D .
Szerencsénk volt, hogy én még bejutottam vizsgálatra mert mikor bent voltunk akkor hívták telón, hogy szülés van és el kellett mennie, evett volna a fene asszem ha nem jutok be. Nagyon örülünk remélem továbbra is minden rendben lesz.
Puszi mindenkinek, nemtom mikor jövök, de eléggé el vagyok úszva vasalnivaló ügyileg, és hát nem sok kedvem van hozzá.

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Bocsi lányok, hogy nem jöttem, de reggel óta nagytakarítok.
Már nincs erőm írni, csak felrakom, amit Márti küldött :P :P :P

Kép Márti és KisAti :)))))

Mártiék jól vannak, szerdán jönnek haza :P :lol:

Jó éjt mindenkinek!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Roni! Örülök hogy nincs gond! Vigyázz magadra!
Bessy: Hajrá! :) Várjuk a további szupi híreket :)

Jaj Istenem de pici az a nagylány :) Nagyon szépek együtt :)

Én kérdeztem igen Blaskó Ervint. Ma voltam nála. "Finomkis dokinak" tűnik. Szimpatikus és tényleg nem drága!
Mindent elmondott nem sietett szóval minden ok.
Megnézte a babát. Épp csuklott kb kettőt :) Szívverése látható volt. Említette hogy jól veszi ha Bácskaihoz elmegyek legalább kétszer (akár 4D vagy sima) ultrahangra mert ő is nagyon UH-s dokinak tartja. Szülésznőmet is ismeri és azt mondta jól tudnak együtt dolgzni, szóval kedves. Úgy tűnik hogy nála maradok.

Na kb ennyit :) Jó éjszakát mindeninek!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Haza értem, gondoltam még felnézek kicsit.

Márti, gyönyörű kisAti. :) Nagyon szépek vagytok! Várunk haza! :wink:

Vikikém, itt is gratula! Csak így tovább. (köszi hogy meghallgattál :) :wink: )

Nati, holnap várlak.

Tündi, örülök hogy szimpi a doki. A másikhoz már el se mész? Nagyon örülök hogy veletek is minden rendbe, nektek is csak így tovább. :)

madiani
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?