Új privát üzeneted érkezett!

Amy: én az enyémet ezen a honlapon csináltam:

http://lilypie.com/

aztán mikor kész van, felajánl pár kódot a fenti honlap és azok közül én a BBCodot beraktam a profilomban az aláíráshoz. így mindig látszik :D
és ezért újra köszönet lyndeenek, aki nélkül soha nem jöttem volna rá, hogy hogyan kell ezt megcsinálni :D

a zebrás avatar tegnap jutott eszembe :D hátha szerencsét hoz nekünk lányok :D

lyndee: tényleg bele kéne húzni:D már csak pár van hátra 1000ig :D
Vendég
 


Köszi Csajok, azt hiszem elugrom vonalzót szerkeszteni.... :D
De azért itt vagyok ám!!!

Anda: neked vannak "tüneteid"???
amy81
 
 


Amy:
A mesi szerű apróbb görcsöktől, és a cickók megnövekedésén kívül semmi. :?

Kép
anda81
 
 

 
 

Ja, és ritkán émelygés, hányinger, de ez bármitől lehet! :roll:

Kép
anda81
 
 


Nagyon nincs errefelé senki....

Összehoztam egy vonalzót... Jobb híjján utazásos.... 8)
Mindenesetre már várjuk ezt is nagyon.... :)

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Anda: Hát ez nekem is van...
meg fáradékonyság, állandó pisilés..........
És ma sem jött meg, és nem is adja jelét, hogy szeretne......
Azért be tudja ezen forgatni rendesen magát az ember.... :evil:

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Amy: szerintem nálad baba van a dolgoba, mert az állandó pisilés elég tipikus jel :D :wink:
Vendég
 


Szilvi: Gondolod???? Annyira nagyon-nagyon, kimondhatatlaul szeretném.....
De nem merem hinni.....
Elég sok folyadékot (főleg vizet) iszom, de pl a reggeli teám után, amíg elindulok melóba (kb fél óra) vagy 3szor kell mennem pisilni....
És ezt csak mostanában vettem észre... Persze ki tudja, hogy nem csak bemagyarázom magamnak.... :?

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


továbbítom:
Anyukák figyelmébe ajánlom ezt a pár sort FONTOS!
"Egy anyuka a 2 éves gyerekével várta a nagyobbat márc.20-án az Érdi úti iskola (XI.ker) előtt. Egy román rendszámú Merci megállt mellette, egy férfi kiszállt és útbaigazítást kért, majd visszaült. A még nyitott kocsiajtón át a gyereknek egy csokit nyújtva akarta megköszönni a segítséget, amikor a gyereket berántotta az autóba, az anyuka kis huza vona után visszarántotta, végül nála marad a gyerek. A kocsi elindult, de a férfi visszaszólt, hogy "úgyis elviszem". Anyuka a rendszámot megjegyezte.

A rendőségen kiderült, hogy a rendszám egy román Dacia rendszáma volt, nem a Mercedesé. A rendőrök elmondták, hogy az elmúlt 2 hónapban 17 kisgyereket vittek el így, nyomtalanul. A csokiban valószínűleg nyugtató lehet, azonnal kiviszik őket az országból, az egész utat átalusszák. Nem bíztatták a szülőket, azt mondták biztosan nem lett volna meg, ha elvitték volna. Óvodáknál, iskoláknál, játszótereknél, bevásárlóközpontoknál vadásznak.

Nem értem miért nem lehet erről a hírekben hallani?

Ha Téged nem is érint közvetlenül, kérlek, hogy küldd tovább másnak talán hasznára lehet!!!!

Ne haragudjatok, hogy bepofátlankodtam ide, gondoltam, hogy töbet segitek, ha ide is kiirom, mint ha csak egyszerüen feltenném az iwiw-en az üzenőfalra.
Mégegyszer millió bocsánat!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Amy:
Nálam csak néha-néha jelentkezik ez a gyakori pisilhetnék, ezért sem gondolom, hogy babás lennék! Bár ki tudja... :roll:

Kép
anda81
 
 


Amy:
Hová fogtok utazni? Bocs, ha már írtad, de akkor elkerülte a figyelmem! :oops:

Kép
anda81
 
 


Anda: Los Angelesbe él Azuram egyik nagynénje, hozzá utazunk, és onnan egy nagggyon romantikus 6 napos (5 éjszakás :twisted: ) Cancuni útra megyünk, 5 csillagos szállodába all inclusive ellátással, szóval full extra lesz.... 8). Aztán átmegyünk San Fransiscoba is... Aztán lehet haza se jövünk... :D Na jó, ez csak vicc, de azért remélem, hogy ha most mégsem jött össze a babóca, akkor talán a Karib tengeri mexikói levegő majd megteszi a kellő hatást... :wink:

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Én állandóan pisilek... Van, hogy 5-10 percenként, és nem csak úgy 1-2 csepp... hanem jön rendesen... Mondjuk sokat is vagyok szomjas........ Tudja a fene..... :?

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Na most megyek egy kicsit, ki kell vinnisétáli a kuttyokat!!!
Ha mást nem holnap jövök!!!

Addig is jó zebrásodást mindenkinek!!! :)

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Amy:
Háááááát irigylésre méltó út lesz! Nem úszod meg képek nélkül, mert mi is látni szeretnénk, hogy hol voltatok! Ha ez a hónap mégse jött össze, akkor a tengerpart bizotsan segíteni fog áprilisban! :D :D :D :D

Kép
anda81
 
 


Anda: Ígérem, hogy hozok képeket!!! Sokat-sokat!!! Bárcsak már ott tartanánk..... Azuram is azt mondja, hogy ő érzi, hogy ez a gyerek majd ott akar megfoganni... Ő már csak tudja... :wink:

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Amy: de jó lesz neked :D a képeket mindenképp mutasd meg majd :D
Vendég
 


Amy: de jó! A párodnak igaza van, ha addig nem, akkor biztos összejön a babó. A levegőváltozás csodákra képes. Aztán még az is lehet, hogy már hárman mentek.
Lehet, hogy nekünk is az kellene.
Többiek hol vagytok?

Kép
németh
 
 


Sziasztok. Igaz, hogy csak most de vagyok. sajnos holnap is csak este leszek de jövök. Megyek dolgozni.Holnap nem kéne megjönnie de , hogy reggel tesztelek e vagy sem azt még nem tudom. Mert félek, hogy ne egy zebrás legyen. Ma igaz már fáradt vagyok most vagy izomlázam van vagy fáj a hasam. DE eg ybiztos ma egész nap éreztem a hasamat. Remélem nem a mensi jele.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: nagyon drukkolok!!!! ++++++++++++++++

Kép
németh
 
 


Csucsukám!

Reggel fogom a kezed és addig is mindenem keresztben lesz érted! :wink: Te nem mérsz ugyi? :roll:

Mi van a másik oldalon? :roll:
Vendég
 


Gröni. nem mérem a hőmet. arra gondolsz ugye? Az a gond, hogy én mindig más időpontban ébredek és hajnalban szoktam járni pisilni is. Tehát a mérés akkor már nem hiteles.
Hát meglátom reggel csinálok e egy tesztet. Holnap leszel a 31napon. De nekem mostanában 31napos lett a ciklusom. Nem tudom majd reggel meglátom.
Most fáj a hasam mint a mensi előtt na de ezt éreztem már a PÉ óta

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok, van itt valaki ?

A barátommal multév novemberol probálkozunk,
ezen a héten észrevettem egy pár változást magamon.
Sokkal érzékenyebb vagyok, gyakran járok pisilni, hányingerem van.
A m - április 6.-án kellene megkapnom.

Szerintetek, ezek a terhesség jelei ? :)
anitalaci
 
 


Anitalaci: szia, mit kellene megkapnod?

Kép
németh
 
 


Csucsu!

Nem erőltetem ám, úgyis érzed mikor érdemes! Drukkolok! :wink:

Anita!

Hát nem tom! :roll: Én nem hiszek a mensi előtti tünetekben! Ezt itt mindenki tudja! :oops: Úgyhogy inkább nem szólok! 8)
Vendég
 



Gröni: Regegl nem valószinű de délutrán este irok ha teszteltem.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: akkor is írj, ha nem teszteltél!

Kép
németh
 
 


szia Németh - a mensire gondoltam,


gronland, szerinted várnom kellene hatodikaig, és ha utána késik akkor tesztelni ?

mi probálkozunk, mindig telibe megyunk, szoval minden egyes tesztelésnél szomoru vagyok, mikor csak egy csíkocska bujik elo.

Van valakinek valamilyen tanácsa ?

Én Szlovákiában lakom, és van itt is ilyen oldal, ahol a csajok megdumálják, hogy mit hallottak, milyen vitaminokat szednek.
anitalaci
 
 


Kinga: Oké:)

Kép
csucsu05
 
 


Anita: szerintem várjál amíg meg kellene jönnie, és csak utána tesztelj. Tudom, hogy nagyon nehéz kivárni, de az a tuti.

Kép
németh
 
 


Csucsu!

Nem is baj, ha nem reggel jössz! Én akkor fordulok a másik oldalamra! :oops: Nehogy már hátrányoshelyzetű legyek! :lol:

Anita!

Én pé után a 10. napon teszteltem, de tudtam, hogy mikor volt pé-m és nagyon érzékeny tesztet használtam! De a 12. napon már 25ös teszttel teszteltem, az szép erős lett! Így a mensi napján már nyugodtan tesztelhetsz! Neked is drukkolok! :wink:
Vendég
 


Koszonom, igazad van nagyon nehéz kivárni

és itt mirol beszélgettek mostanság ?

milyen vitaminokat papáltok ?

méritek a homérsékletetek ?
anitalaci
 
 


Az anyosom a szulésosztályon dolgozott mint novérke, és o mondta nekem, hogy az ovulácio után 7 nappal már lehet tesztelni, már ki kellene mutatni a tesztnek.
anitalaci
 
 


Anita!

Persze, ha olyan a teszt! Nincs olyan teszt ami a beágyazódáskor már kimutatja! Főleg, hogy a beágyazódás lehet a 8 napon!
Vendég
 


Az "olyan a teszt" pl kórházi lehet vagy laboros vagy nem tom, de kereskedelmi forgalomban tuti, hogy ilyen nincs!
Vendég
 


Lyndee: hol vagy?

Kép
németh
 
 





értem, te tesztbol állapítottad meg, ugye ?

na akkor majd hatodikán tesztelek :D :D :D
anitalaci
 
 


Anita: drukkolok, hogy két csíkos legyen. Aztán majd írd meg nekünk, hogy mi lett!

Kép
németh
 
 


Anita!

Micsodát? A terheséget? :roll:
Vendég
 


Ja, és tőlem kérdezed? :lol:
Vendég
 


Lányok én olyan éhes vagyok mindjárt éhen halok, pedig már vacsiztam. Csak elhatároztam, hogy nem zabálok annyit, de ez nagyon rossz!

Kép
németh
 
 


Hali!

Anita:
Üdv. itt köztünk! Mielőbbi babásodást kívánunk! :D

Németh:
Mit szólnál egy kics gyümihez? :D

Kép
anda81
 
 


kinga: átérzem a dolgot :D én is mindig estére éhezek meg, de alapvetően egész nap tudnék nassolni :D
kénytelen vagyok fegyelmezni magam, mert könnyen elszaladhatna velem a ló (vagy a zebra) :D :wink:
Vendég
 


lyndee: hol vagy? :(
Vendég
 



vera: azok 10es érzékenységűek, ugye?
Vendég
 


Vera!

Én is azt használtam, de nekem a 10. napon is nagyon halvány volt! A 7. napon biztos nem mutatott volna semmit! Főleg ha azt nézzük, hogy akár a 8. napon is lehet beágyazódás! Akkor, hogy a fenében mutatná ki a 7. napon? Láttam a tesztjeidet, azzal valami nem volt rendben, hisz a pozitív után egy csomó nega van! :roll:
Vendég
 


Jó reggelt. na ma én ezt a bizonyos acon tesztet csináltam. És nem zebrás. Ha nagyon megnézem akkor talán jó indulattal van egy halovány csik de az szerintem nem az. Ma kéne megjönnie. Na akkor én azt hiszem ezt a hónapot nem sikerrel zártam. De sebaj mert jön még kutyára tél:)
De akkor mitől fáj 2hete a ahasam?? Este jövök csak Gröninek megírtam nehogy kilyukadjon az oldala hiszkismama:)
Puszi mindekinek:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu: halvány csík az halvány csík!! :D szerintem holnap reggel is tesztelj egyet hátha erősödik a scík!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: