Új privát üzeneted érkezett!

Bumi!

Nálunk sem volt baci vizsgálat! Az majd most nyáron lesz! Nekünk nem mondtak semmit, így jól kicsesztem apjukkal! 8)
Vendég
 


Jó hogy mondjátok ezt a műtét utáni gatya-típust.

Gröni :D
A masszázs nem hiszem, hogy csodaszer, de kéznél van. :lol:
Szoktunk másféle elfoglaltságot is űzni. :lol: :lol: De apa igényli a masszázst, minden formában, talán többször is, mint amennyire én szeretném. :lol: :lol: :lol:

Remélem azért műtét után nem lesz komoly fájdalma. A férfiak annyira tudnak szenvedni. :D
Vendég
 


Ne aggódj!
Elviselhető a fájdalom. Meg hát férfiember! Tűrje el. :lol: :lol:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

Gröni!

Nem tudom, hogy mit jelent ha bacis a férjed. Lehet e úgy baba egyáltalán. Mert ha igen, akkor nem ártott volna nálatok egy ilyen vizsi, főleg az előzmények ismeretében.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Nem tudok róla, hogy az lenne! :shock: De ha az is középidőben bajt ez nem tud okozni! Így ez is kihúzva! Hibás spermium sem okozhatja a vetélést, mert akkor fejlődési rendellenesség lett volna a babáknál, de nem volt és az sem középidőben Nálam kell kutakodni!

Cherry!

Én a másfajta elfoglaltságra szavazok, abból előbb lesz baba! :wink:
Vendég
 


Egyre értelmesebben írok! :shock: :oops: Észrevettétek? :lol:
Vendég
 


Hát én sem vagyok csúcsformában,visszaolvastam,hogy Tea mit érthetett félre a tegnapi irományomból,és katasztrofális értelmetlenségeket találtam.
Szóval:Tea,nekem nem lesz műtétem,csak tegnap este voltam dokinál,és említettem,hogy a férjemnek is fáj picit a torka,erre mondta,hogy nem lesz műtétje 1 hét múlva.De a férjem úgy készül,hogy meggyógyul a torka(ivott pálinkát meg teát)és nem szól majd,hogy baja volt és megműtteti magát. :roll:

Gröni,nagyon édi a vonalzód! :wink:

Képzeljétek,állati rossz a gyomrom az antibiotikumtól,szenvedek,mint a kutya!Én nem tudom,hogy lehet hetekig elviselni a terhességi hányingert,brrrr!De azért persze szívesen kipróbálnám már....

Köszi a tapasztalatokat a műtétről,remélem,nem fog nagyon szenvedni,majd kényeztetem szegényt.
Ja,mégegy kérdés:a doki mondta,hogy itthon megborotválkozhat nyugodtan (mármint alul),de a zacsit nem kell leborotválni,ugye?Csak a hasa alját,ahol vágnak,nem?Hülye kérdés :oops:
Vendég
 


Zsó!

Apjuknak a kórházban borotváltak, de a zacsi az nem volt csupasz, ha jól emlékszem! :roll: Viszont nagyon szexi volt és nagyobbnak tünt a szerszám is! :oops: 8)
Vendég
 


Zsó!
A férjemet a kórházban borotválták. Ez sima hasi műtét, szóval csak az alhast kell beretválni.
De azt is jobb, ha ott csinálják, mert ugye azt te nem tudod, hogy hol lesz a vágás. Én annak idején utánanéztem könyvekben, és több helyen is lehet vágni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Apjuknak a fütyi felett balra vágtak! :oops: 8) De tényleg, a hasát is megkopasztották egy kicsit! :roll:
Vendég
 


Igen, nálunk is, olyasmi vágás mint egy vakbélműtétnél, vagy császárnál, csak bal oldalon. Apjuké legalább 10 centi, ja és ferde a vágás, nem vízszintes.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ezek tuti sablonra dolgoznak! :lol:
Vendég
 


Aha! :shock:
Valószínűleg keresztbe lenyelne,ha látná,hogy a szőrzetéről társalgok!
Nekünk azt mondta a doki,hogy a műtősfiú baloldalt borotvál,ha csinosabbat akar,vágjuk le az egészet :lol: Jaj,de fura lesz :lol:
Olyan vagyok,mint egy éretlen kamasz...khm...komolyság :evil:
Nekünk 3-4 cm-s vágást ígért a dr.kezdek izgulni,Ő olyan vér nyugodt(nak tűnik)....
Vendég
 


Zsó!

Szerintem az enyim sem örülne neki, főleg, hogy a méretet érintő érzéki csalódásról is beszámolok! :lol: Pont egy hét múlva lesz ugye? Én ilyenkor már tövig lerágtam a körmöm!
Vendég
 


Hali!

Úúúúúúúú! Milyen téma ez itt ma???? Szőrtelen és méretes????
:lol: :lol: :lol:

Zsó!
- Ne hari, mostmár értem, de tegnap már nem voltam benne biztos hogy kit hol és mikor műtenek?! :lol: :lol:

Gröni!
- Én ma semmit nem értek, párom egy egyszerű dolgot háromszor magyarázott el, mire megértettem. De téged sem értelek.. :oops:
- "Nálunk sem volt baci vizsgálat! Az majd most nyáron lesz! Nekünk nem mondtak semmit, így jól kicsesztem apjukkal!"
Meg hogy kinek-minek a középidejében.... ?! :lol: Ha a peteérésre gondolsz, akkor nyitva van a méhszáj és bejuthatnak a bacik. Ha a terhességre gondolsz, akkor az sem stimmel, mert még nem vagy középidős..... :?: :lol: :lol:

De hozzáfűzöm, én ma semmit nem értek.... :lol: :lol: :lol:

Mi van telihold???? :lol:
tea77
 
 


Zsó!
Mennek a drukkok apának.....

Gröni, Bumi - Hogy lehet az, hogy még bacivizsgára sem küldtek titeket??? Azonnal Uh meg tapi és hereviszér? Mi van ha egy egszerű baci tombol?

Bumi, a párocskádat már megműtötték. Csinálhatnak inszemet baciteszt nélkül? :roll: De a hormonyjait az nézték, ugye?


Tényleg. ITT MINDENKI!!!!!
Leírnátok hogy ki milyen vizsgálaton esett át eddig apa-ügyben?
Nehogy nálunk is kimaradjon valami....lehet hogy nektek is eszetekbe jut egy-két ötlet.... :idea:
tea77
 
 


Tea! :lol:

A kicseszés az az volt, hogy bő gatyát vettem neki és lógott a micsodája! 8) A középidő pedig a terhesség nem a ciklus! Még azt is akartam írni, hogy gumiztunk végig! Na, akkor micsoda félreértés lett volna! :lol:
Vendég
 


Tea!

Én nem hiszem, hogy apjuknál lehet ilyen gond! Állítólag az gyulladással is jár és az látszik az ondóból! :roll: Nálunk csak azért csinálják meg ezt a vizsgálatot is, mert "kötelező"! Nálunk y kromoszómás, genetikai, hormon és műtét volt!
Vendég
 


:lol: :lol: áááá, értem! :oops:

- Az y kromoszómás - spermaminta? (megvan-e a kellő kromoszómaszám?)
- genetikai - vérből ? (Ebban mit néznek és hogyan?)
tea77
 
 


ne harizz, lehet hogy óriási baromságokat kérdezek, de javíts ki... :oops:
tea77
 
 


Tea!

Mindegyik vérből van! Úgy tanul a gyerek, ha kérdez! 8) Egyszer bemásoltam már, minnyá megkeresem!
Vendég
 


3 vizsgálat volt, az első multiplex PRC és agarózgél-elektroforézis. Itt csak annyi van a számok és betük mögött, hogy jelen van. Majd egy összegzés a végén, hogy az Y kromoszómának vizsgált szakaszain mikrodeléció nem mutatható ki, nincs ezirányú genetikai eltérés. Magyarul, nincs olyan örökletes betegsége, amit továbbadhat egy fiú utódnak.

Aztán volt egy kinetikus PRC hibridizációs próba, felvannak sorolva az allérek és mindegyik alatt az van, hogy normál. Itt azt vizsgálták, hogy az infertilitás lehet-e genetikai.

A 3. multiplex fluoreszcens PRC és kapilláris elektroforézis, ami a nemi kromoszómák számbeli rendellenességeit mutatja ki és, hogy a genomban arányban vannak-e a X és az Y kromoszómák, ez is jó lett!
Vendég
 


Sokáig tartott, de azért meglett! És mit láttam! Mikor Dorcsinak nem sikerült a lombik, akkor azt írta, hogy márciusban mennek a fagyibabákért! Vajon mi lehet vele? :roll:
Vendég
 


Hűűűű! Gröni! Ez jó magas nekem! A légnyegét azonban értem.
Köszi hogy utánakerestél....
Ilyen még nem volt nekünk. Szóval mindet vérből nézik...
Ezzel is okosabb lettem. :wink:

Dorcsit én már kerestem, nem tudom hová tünt, de szeretném én is nagyon ha benézne végre és hozna egy pozi tesztet is magával....
tea77
 
 


Minket küldtek genetikai vizsgálatra. Le is vették a vért, de a labor visszavágta volumen-kontroll miatt. :shock: :evil: Ezt nem tudom pontosan mi, de valami új Horváth Ágnes féle reform.

Elég idegesek voltunk.
Most csak hormon-vizsgálatra mentünk, de azért majd megpróbáljuk mégegyszer a genetikát.
Vendég
 


Szia Cherry!

Nekünk is van egy lemaradott vizsga: ASA (?) fogalmam nincs mi, de vérből nézik azt tudom. Nem tudtuk megcsinálni dőhiány miatt, aztán a professzor meg már nem kérte....
Most gondolkodom hogy megcsináljuk-e mégis, vagy amit nem kérnek, hagyjuk...(?)
tea77
 
 


dőhiány = időhiány :oops:
tea77
 
 


grönland írta:Tea!

Én nem hiszem, hogy apjuknál lehet ilyen gond! Állítólag az gyulladással is jár és az látszik az ondóból!


Itt a bacira gondoltál, ugye?
:( Mert akkor ne reménykedjek abban hogy apának még lehet egy egyszerű baci-gondja amit ki lehet pikk-pakk irtani...
Pedig arra drukkoltam most a páromnak....de azért hátha nem jár minden baci gyulladással. :?:
tea77
 
 


Találtam valamit, csajok!

Lehet böngészni....
http://www.abbcenter.com/index.php?t=me ... 7001&cim=1
tea77
 
 


Hát képzeljétek,nekünk csak 2 mintavétel volt,és megtapizta a heréit a doki.Ennyi.
Ha így folytatjuk,nem lesz csütörtökön műtét,kezd igazán beteg lenni.holnap megy orvoshoz.Francba! :twisted:
Na,jó éjt! :wink:
Vendég
 


Gröni,
hogy érted,hogy gumiztatok végig?Mikor?És miért?
Vendég
 


Szép reggelt!

Zsó!

Még van idő, tömd c-vitaminnal és teával! Jobb ötletem nincs! Remélem meggyógyul! Gumit a terhesség alatt használtunk, nehogy elkapjak valamit! Soha nem lehet tudni, mi a baj forrása! :roll: Most erre nem lesz szükség, nincs keksz! :roll:

Tea!

Lehet, hogy nálatok ez okozza a problémát? :roll: Már nem emlékszem, kapott rá valamit?

Cherry!

Én azt tapasztalom, hogy sokszor nem a fejénél bűzlik a hal! Nagyon sok helyen nincsenek tisztában milyen vizsgálatot végezhetnek! Nem akarok részletekbe belefolyni, csak emlékezzünk a mentős kontra kórház sztorira! Nincsenek tisztában az orvosok a törvényekkel! Anyumat x kórházban nem voltak hajlandóak ellátni, mert más megyébe tartozik, én meg 120km utazok egy uh-ért, vérvételért és még senki nem szólt, hogy nem ebbe a megyébe tartozok! Szóval nagy a fejetlenség és úgy gondolom, hogy nem a törvénnyel van baj! :roll:
Vendég
 


Grörni!
Nem találtak még néáunk semmit, csak én szeretném ha bacit találnának, mert azt könnyen lehet orvosolni!

Zsó - Sajnálom a párocskád...de szerintem csütörtökig biztos meggyógyul!!!!!
Szerintem azért nem folytatták a kivizsgálást, mert megtalálták a bökkenőt! Ezen ne parázz. Megoldódik a műtét után...ha pedig nem, akkor folytatják majd a kutakodást. De rendben lesz minden...Kiszurkoljuk!

Cupp!
tea77
 
 


Értem,Gröni!
Hát nálunk teljes karantén van napok óta,külön szobában alszunk,se ölelés,puszi csak fejbúbra vagy talpra...érdekes :roll:

Köszönöm,hogy így biztattok és szurkoltok,nagyon-nagyon jólesik!
Egyébként ma Embör elmegy orvoshoz.
Vendég
 


mmzsó!
A karantén a műtét végett kell?
Külön szobában is alszotok??? :shock: Se ölelés, se puszi??? :shock: Ez inkább úgy hangzik, mintha háború lenne...
Az ölelkezés és puszi, azért mehetne...nem? :wink:
Embörnek - gyorsgyógyi....!+++++++++
tea77
 
 


Sziasztok!

tegnap vettem aspirin protectet, meg e-vitamint. Kipróbálom, hogy tényleg növeli e a méhnyálkahártya vastagságát.

Zsó!
Drukkolok, hogy meggyógyuljon a párod!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Zsó :D
Mennek a drukkok, hogy apa meggyógyuljon időben. +++++++++++
Vendég
 


Bumi!

Neked most pont ez kell majd!!!! Ügyi vagy, ragacs-ragacs!!!!

Épp akartam kérdezni, hogy apa és én is szedhetjük a napi
400mg-os E vitamint??? Nincsenek mellékhatásai nálunk sem? Csak tojcsinövelő és méhnyálkahártya-vastagító?
tea77
 
 


Háát nem tudom, Gröni t leszúrta miatta az orvosa. De én még mindenütt azt olvastam, hogy jó!
Sőt, van hol hozzá tartozik a protokollhoz.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Tea,
még mielőtt házassági válságtanácsadóba küldenél minket :lol: ,a karantén azért kell,mert én kezdtem a betegséget,csúnya köhögéssel,és nem akartam "beköpni"az ágyunkat a bacikkal.Amúgy nem izgatna minket,csak hát itt a műtét a nyakunkon.Iszonyúan elfajult a kórságom,még a szemem is csupa vér lett,meg váladék,meg a torkomból is sötétzöld trutyik ugrálnak kifele,antibiotikumot szedek,szóval a fele se tréfa :roll: Na ezért nem ölelgetjük meg csókolgatjuk egymást.De ez nem tart ám örökké... :wink:
Lányok,én nem értek ezekhez az E vitaminokhoz és társaikhoz,hozzá se tudok szólni :roll: mindenesetre jó kis peteérést és szép vastag nyálkahártyát kívánok Nektek!
És még mindig nagyon hálás vagyok a drukkokért! :wink:
Nekem egyébként hétfőn lesz 23.cn-i vérvételem,kíváncsi vagyok,a betegség bekavart-e,remélem,nem,de ezt,mint már megtárgyaltuk,csak 3 hét múlva tudom meg :evil:
Vendég
 


Cherry,
hogy van a mellhártyád?Remélem,hamar meggyógyulsz!Megkérdezted,hogy ki kell-e hagyni az antibiotikum miatt?
Vendég
 


Sziasztok!

Zsó :D
Köszönöm szépen kérdésed, már jobb valamivel. Már tudok feküdni, aludni ez nagyon sokat jelent. De sajna egy néhány napja stagnálok, hát nem tudom mi lesz.
Még nem kérdeztem meg, hogy ki kell-e hagyni. Majd szerdán megyek dokihoz. De ez a hónapunk úgyis elszállt. Akcióközeli idő van, de ugye mi is karanténban vagyunk, plussz még előttem áll néhány napi antibiotikum, amikor tutti nem kockáztatnám meg a babát.
De nem baj! Apa eredménye javult, bár őszintén szólva én már annak is nagyon tudtam volna örülni, ha nem romlik - nagyon féltem attól, hogy olyan állapotban van, ami visszafordíthatatlan.
Szóval nincs veszve semmi, csak előre nézünk.

Most a lényeg, hogy a fizikai munkákat be tudjuk fejezni a házban, a bútorokat be tudjuk pakolni a műtét előtt, aztán a csempézést, járólapozást utána is meg tudjuk csinálni.

Zsó :D
Hát téged sem irígyellek! Jó kis betegséget szedtél össze te is!
Feltétlen feküdd ki, nálunk sokan összeszedtek valamilyen szövődményt.
Vendég
 


Lenne egy anyagi jellegű kérdésem, ha nem túl indiszkrét?
Ti mennyit adtatok, mennyit akartok adni a dokinak a műtétért?
Vendég
 


Sziasztok!

Náltaok aztán tényleg valami víros terjeng! Vigyázzatok magatokra!

mmzsó! - :lol: Értem....gyógyulj ki hamar!

Gröni! - Emlékeztetnél kérlek, miért nem engedte neked a doki az E vitamint???? :?:
Én most megvásároltam. Apa ma elkezdi szedni, de én megvárom hogy mit mondasz.

Nálunk csak 150 mg.-os E vitamin van. Úgy gondoltam napi kettőt készítek ki...az 300mg. + valami vitaminkomplexet is szeretnék aminek nagy a vitamintartalma. Supradynra gondoltam vagy Elevitre, de képzeljétek egyik sincs... :shock: :shock: :shock: 6 gyógyszertárban kérdezősködtem... :shock:
tea77
 
 


Használt már valaki FER14-et?
Vagy hallotatok róla? Érdekelne a véleményetek..
http://www.fer14.hu/fer14.php
tea77
 
 


Tea!

Amikor uh-on voltam, volt egy csomó apró tüszőm! Megijedtem, mert azt hittem, hogy pco-s vagyok, de a doki kizárta, mert csak az egyik petefészket érintette, illetve eddig semmi nem utalt arra, hogy az lennék és az is ellene szólt, hogy spontán terhes lettem párszor! Rákérdeztem az E-vitamira, hogy attól lehet e, mondta, hogy nem hiszi, de mégis mennyit szedek! Mikor mondtam, hogy 400mg-ot, majdnem dobott egy hátast! Azt modta, hogy kúraszerűen lehet használni, a 400mg nem nagy baj, ha két hétnél tovább nem szedem, utána csak napi 10 mg a megengedett és 3 hónap után szünet! Apjuknak sem ajánlott a dokija többet 10 mg-nál! Valami sejtszaporító vagy mi az e-vitamin! :roll:

Cherry!

Apjuk nem adott! Nem az a nagy hálapénzes, ő úgy hálálta meg, hogy a magánrendelésére jár! Én sem adtam még a dokimnak! Mondjuk nekem is vannak ezzel kapcsolatban elveim, főleg, hogy vetélésre minek adjak..... Ha most a 12. héten összevarrja a méhszájat, akkor adok, de 20ezernél többet nem! Ha eljutok a szülésig, akkor 50 körül! :roll:
Vendég
 


Én anno provitaminokat próbáltam szedetni apával, béta-karotin A vitamin helyett és búzacsírát vagy búzafüvet (kapszula formában) E vitamin helyett.

A provitaminok a vitaminok elővitaminjai amiből a szervezeted állítja elő a neki szükséges mennyiségű vitamint, ezért nem lehet túladagolni.

Gröni :D
Tudom, én nem változok. :lol: Ez az én nünükém, nem erőltetem senkire. Aki hasznosnak találja használja, aki nem az nem. :wink: :D
Vendég
 


Cherry,
mi egy tízesre gondoltunk :oops: .
Örülök,hogy jobban vagy.
Visszaköltöztem Embörhöz,túlvagyunk a nehezén,beszedtem az összes antibio-t.

Bumi,
mi van veled?Akkor most mikor lesz inszem?A mostani ciklusban?
Vendég
 


Köszi a véleményeket! Én 10 - 20 körüli összegre gondoltam, de fogalmam sincs, hogy most mennyi az "árfolyam".
Vendég
 


Hű,de nagy a csend! :shock:
Cherry,
tulajdonképpen nem is tudom,miért adunk egyáltalán,hisz kizárólag a munkáját végzi,munkaidőben a munkahelyén,és senki nem kérte fel,úgy értem,nem mi ragaszkodtunk hozzá,egyszerűen közölte,hogy ő végzi a műtétet,szóval ez a hálapénzesdi egy hülye szokás :roll:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: