Új privát üzeneted érkezett!

a férjem ki van akadva,amikor mondtam neki hogy 1000 nagyon ledermedt.Szerinte internet függő lettem amíg itthon voltam.Jövő héttől megszűnik a jó világ!csak reggel munka előtt és max este tudok majd jönni.Húúú már előre félek :roll: :oops:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: ezek a férfiak! Bezzeg ők a munkazhelyükön ki tudja mennyit neteznek! Egyébként én is függő vagyok, főleg babanetfüggő. Ma délutánig rossz volt az internetünk és teljesen oda voltam meg vissza, hogy lemaradok valamiről. :roll:

Kép
németh
 
 


ez nem függőség lányok! csak barátság :D az ember szeret a barátaival beszélgetni és szereti tudni mi van velük, hogy vannak, nem?:D
Vendég
 

 
 

az biztos :wink:
hát még én hogy bele leszek betegedve jövőhéten hogy a munkahelyen nem netezhetek :x
abban bízok hogy ha visszamegyek csak 2 hétre,mert utána babás leszek :wink:
nagyon szeretni fognak a munkahelyen érte :oops:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: hát így jártak! Egyébként mindenki azt mondja, hogy Máté rám hasonlít.
Szilvi: hát ez az! Igazad van. Már el sem tudom képzelni a napjaimat nélkületek.

Kép
németh
 
 


Szilvi: te fent vagy az iwiw-en?

Kép
németh
 
 


Olyan jókat mulatok rajtatok!! :lol:

Ez a hozzászólás, hogy "Kinga, hogy hasonlít rád a fiad" Én meg ránézek a nagyképre és össze akarom hasonlítani a kicsivel, erre rájövök, hogy most ott is Kinga fia díszeleg és nem Kinga. :lol: Hát igen, eléggé hasonlít! :lol:

Meg hát Gröni és az ő őszíntesége! :lol: Azt írja : " ne elházzatok már! " :lol: Először azt sem tudtam miről beszél! :lol:

Csak így tovább lányok, jók vagytok feldobjátok az estémet! :lol:

Amúgy nem tudom ki írta, hogy mensi előtt egy nappal pozitív lett a hcg tesztje (talán Szilvi :roll: ) Egy másik topicból egy lány (aki ismizi kuzsanna) tesztelt pozitívat, majd erősen görcsölt és megjött neki. Azt hitte korai vetélés, elmnet a dokihoz, és a doki mondta neki, hogy valószínűleg vér került a vizeletbe, attól lett pozitív. Mert a vérben alap állapotban is van hcg hormon. Én ezt nem tudtam, de ha a dokija ezt mondta. Szóval nem lehet, hogy mensi előtt 1 nappal már volt valami pár csepp vér és az belekerült a pisibe? Talán észre sem vetted...

Kép
Kép
tabati
 
 


kinga: fenn vagyok.

tabati: nem tudom, nem hiszem, hogy lett volna benne vér. csakláttam volna. szerintem inkább a teszt lehetett rossz vagy szuperérzékeny. vagy nem tudom mi lehetett vele. sajnos nem maradt zebrás:(
Vendég
 




vera :én még a rejtély felett is látok egy kis rejtélyt :lol:

KépKép
lyndee
 
 


vera: 3as ikrek? :D :D
Vendég
 


vera:mikor fogsz szülni?

KépKép
lyndee
 
 


Hali lányok!

Bocs, hogy csak most, de leállt a netünk!

Lyndee:
Ne légy elkenődve, egyszer csak sikerülni fog!

Vera:
Én is látom, amit Lyndee mondott! :D

Kép
anda81
 
 


Tabati: na legalább nem változott sokat a gyerek a két kép között! :lol:
Szilvi: írtam privit!
Lyndee: már csak 10!
Vera: látom itt voltál az Sztk-ban. Normálisak voltak?

Kép
németh
 
 



Vera: És szülni hol szülsz? Az Istvánba?

Kép
csucsu05
 
 


jó reggelt lányok! :)

most így az előző hozzászólásról jutott eszembe, hogy ha valakinek van pesten bevált, rendes nődokija (aki esetleg szülész is), akkor légyszi ossza már meg velem! én csak sztk-ba szoktam menni, ott is nagyon rendes a doki, de olyan sok betege van, hogy szörnyű kivárni!
Vendég
 


Jóóó reggelt!

Szilvi2:
Az enyém normális, én legalábbis megízom benne! dr. Börzsönyi Balázs tel.szám: +36-20/913-7318 és a Károly krt. 1-ben szokott rendelni. Remélem tudtam segíteni!

Kép
anda81
 
 


anda: köszi!!! :D és ő szülész is? melyik kórházban vezet le szüléseket nem tudod?
Vendég
 


Igen szülész is. A II. Nőin van egyébként (ez az ami a Klinikák állomásnál van! Azért írom, mert én mindíg összetévesztem az I. Nőit a II. Nőivel! :oops: )

Kép
anda81
 
 


Köszi :)

Várom a további ajánlásokat is azért :D :wink:

Lányok! Még egy kérdésem van: ha szinte nullára csökken a hüvely váladák, akkor tutira megvolt már a tüszőrepedés, ugye?? :oops: :wink:
Vendég
 


Huh, hát erre nem tudok válaszolni!

Kép
anda81
 
 



Köszi Vera, a gyengébbek nevében! :lol: Már tiszta a kép, de én is látok még egy pici pöttyöt legfelül, ahogy a többiek. Akkor most? :shock: Mikor mész legközelebb?

Az én nődokim nem pesti, úgyhogy ebben nem tudok segíteni.

Kép
Kép
tabati
 
 


vera :köszi!
Vendég
 


hova tűntetek csajok? :D mindenkit elcsábított a jó idő a szabadba? :D

én is megyek nagytakarítani :D
Vendég
 


vera: Nem is válaszoltál arra mit mondott a doki , hogy még a műtét óta nem jöttmeg. Ez igy normális mert különben nem tapadt volna meg a baba ugye?

Kép
csucsu05
 
 


Tényleg jól eltűnt mindenki. Mondjuk mi is most jöttünk meg nemrég a játszóról.
Szilvi: én is megírom priviben a dokim paramétereit.

Kép
németh
 
 



Sziasztok Csajok!!!

Én is csak este tudok jönni, és ugye idő, amíg visszaolvasok.... :oops:

Anda: Teljesen hasonló cipőben járunk, én is 27 vgyok, nálunk is első babó lenne, 4. hónapja próbálkozunk, nekem is késik (11 napja) és szerdán negatívat teszteltem....

mindenesetre most eldöntöttem, hogy jövő péntekig nem tesztelek újat.... De aztán ki tudja, hogy kibírom-e... :wink:
amy81
 
 


Amy:
Akkor együtt izgulhatunk! :D Én is csak jövő héten fogok tesztelni, ha addig nem jön meg. Csak azt nem tudom, hogy ha nem baba van a dologban, akkor mitől nem jön meg! :shock: ez egy cseppet azért aggaszt! :roll:

Kép
anda81
 
 


Anda: Hát ez az, amit én sem értek....
Nem szokott késni!!!! :(
amy81
 
 


Lányok, még a végén a babáitok is egyidősek lesznek! :wink:

Kép
németh
 
 


Amy:
Mostanában nekem sem... :roll:

Németh
Én benne vagyok! :D

Kép
anda81
 
 


Vera: Persze az jó ha nem szidott le. Bár ha megtapadt a baba akkor biztos minden ok és a szervezeted ilyen hamar regenerálodótt már:) A lényeg, hogy babás vagy:)Már csak az lenne a hab a tortán ha lány lenne:)

Kép
csucsu05
 
 


Kinga: megkaptam, elolvastam, köszönöm :)

Anda, Amy: szerintem a héten most már el kellene mennetek dokihoz, ha nem jön meg. Az orvos teljes bizonyossággal meg tudja mondani, hogy terhesség vagy esetleg valami más.
Vendég
 


Szilvi:
Én úgy terveztem,hogy ha jövő hét keddig nem jön meg, akkor szerdán doki! Ha van baba, akkor addigra látnia kell már! :roll:

Kép
anda81
 
 


bocs, a jövő héten :) a hétenmár nehéz lenne :)
Vendég
 


Anda: szerintem lesz ott baba :wink:
Vendég
 


Szilvi:
Ha ott lesz a baba, akkor én leszek a világon a legeslegboldogabbbbbbbbbbbb ember ezen a földön! :D :D :D

Kép
anda81
 
 


Anda: el is hiszem, hogy boldog leszel:) De mi is veled együtt:)

Kép
csucsu05
 
 


Tudom! :oops: :D

Kép
anda81
 
 


Jó éjszakát nektek!

Kép
anda81
 
 


Jó éjszakát lányok!
Vendég
 


Szilvi: nagyon tetszik az avatarod! :D

Kép
németh
 
 


Lyndee: így elég lassan lesz meg az ezredik! :roll:

Kép
németh
 
 


kinga: köszi :D

neked is jó az új vonalzód. nem is tudtam, hogy azon a honlapon is lehet ilyet csinálni. én csak a hőgörbe vezetésére használtam mindig.
Vendég
 


Sziasztok!!!

Bocs, hogy eltüntem az este, de szarakodott a net... :?

Szóval Anda, és nem bánnám, ha együtt tudnánk babázni... :)

Én péntekre vagyok bejelentkezve a dokihoz, addig már csak kihúzom valahogy... És megpróbálok nem tesztelni....
De ezt nem biztos, hogy kibirom....
Szilvi: Nagyon édes a zebrád... :D Én is zebrát akaroook 8)
Hol csináljátok a vonalzókat? Nagyon jók!!!!
amy81
 
 


Jó reggelt!

Amy:
Megbeszéltük! :D
Vonalzókat a www.noivonal.hu vagy a www.babanet.hu oldalakon találsz, illetve, ha valamelyikünk vonalzója megtetszik, akkor egyszerűen kattints rá és bejön az a weboldal. Ott regisztrálsz, elkészíted a neked tetsző vonalzót és a vonalzó url-jét beilleszted az aláírásodhoz a profilodba, a lap végén rákattintasz az "Elküld" gombra és kész! :D

Kép
anda81
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: