Új privát üzeneted érkezett!

akkor is jók! :D
Vendég
 


Chrissyy!
Nagyon jók a képek! :D
Nem semmi,mekkora már Martinka :shock:
a kedvenc,az az egymásra mosolygós :D
És már karkötője is van ennek a nagyfiúnak!? 8)
Ezeken az uccsó képeken csini voltál,mentetek valahova?!
Na lányok én leléptem,még van némi takarítani valóm,meg vettem lufikat,feldíszítem Patrikom szobáját! :D
Aztán várom a gyereksereget 8)
Azért bevallom ám,kicsit fosok ennyi gyerektől :lol:
De majd majdcsak túl leszünk rajta,csak a ház maradjon egybe :D
Majd csinálok képeket!
Na pussz Mindenkinek,ha este lesz még annyi erőm,bekukkantok! :lol:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Andesz, jó bulizást!
Vendég
 

 
 

Andesz! Köszi...
A karkötő apáé, csak rápróbálta. A csini cucc meg húsvétkor volt a mamámnál.
Utólag BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT PATRIKNAK!!! És jó bulizást, várjuk a képeket!
Az egymásra mosolygós képen a hugommal van.
Vendég
 


Kriszti, tök hasonlít rád a húgod!
Vendég
 


Márti! Igen? Eddig senki nem mondta meg rólunk, hogy testvérek vagyunk.
Vendég
 


Szüléstörténet.

Szóval, február 25-én reggel 40+2 naposan bementem a kórházba a szokásos NST-re és vizsgálatra. Az NST nem lett valami jó, ezért mégegyszer megismételték, ami szintén nem tetszett az orvosomnak. Vizsgálat eredménye 2100-as zárt kemény méhszáj. Magzatvizet sem tudott nézni. Eredetileg szerdán kellett volna mennem főorvosi bemutatásra, mivelhogy nem tudott magzatvizet vizsgálni, de már hétfőn kis idei eltűnés után ugy döntött, (ő már sejtette, hogy gáz van) hogy még aznap 1-re menjek vissza bemutatásra.
Délután visszamentem, az Orosz főorvos vizsgált meg, de ugy, hogy a 2100-as méhszájból csinált egy 2111-est, majd leugrottam a vizsgálóról kínomban. Nagy nehezen megnézte a magzatvizet és rögtön mondta, hogy zöld, és hogy azonnal menjek haza, és 1 óra mulva jelentkezzek a szülőszobán szülésindításra. Kissé betojtam, mert olyan gyorsan történt minden, na meg ugye nem volt minden rendben. Felhívtam a szülésznőmet, hogy mi a helyzet, megbeszéltük, hogy amikor elindulunk hazulról rácsörgök. Gyorsan haza, pakolás, aztán vissza. Akkor már görcsölgettem. A szülésznőm már ott volt. Szokásos adminisztráció, majd egy fiatal doktornő megvizsgált. Akkorra már értesítette a szülésznőm az orvosomat, aki azt mondta, hogy csak kb 1 óra mulva tud beérni, de ha nekem nem gond akkor a fiatal drnő burkot repeszthet. Persze hogy engedtem, csak induljon már meg a szülés. Na ez sem ment simán, mert Barbika feje nagyon lent volt, ráadásul a burok a fejére tapadt. Végülis sikerült repeszteni. Nagyon undorító zöld darabos magzatvíz folyt ki belőlem. (bocsi)Utána szívhangnézés, majd a szokásos borotválás, kupp etc. Akkor már az orvosom is bent volt, aki szegényke aznap reggel ment haza, szülésznőmmel együtt egy 24 órás ügyelet után. Olyan 6 óra körül aztán feltett a szülésznőm oxitocin-os infuzióra. Sajna emiatt ágyhoz voltam kötve, annyit tudtunk csinálni, hogy leültem egy székre. Akkor már apa is bent volt. fél 9 körül már csillagokat láttam a fájdalomtól, na meg érdekes módon a medencém akart kiszakadni a helyéről. 9-kor megvizsgáltak, sajna csak 1 ujjnyira voltam nyitva. Nagyon masszívan tartott a méhszájam. Az orvosom mondta, hogy nincs igazán remény további tágulásra. A Vegera dr is megvizsgált és közösen az én orvosommal együtt ugy döntöttek, hogy akkor császár lesz. Nagyon elszomorodtam, én vajudtam volna még, de az orvosok mégiscsak jobban tudnak mérlegelni. Pár perc alatt aztán fel is állt a team a császárhoz, bekísértek a műtőbe. Rettenetesen féltem, nem tudtam mi vár rám, hála istennek a szülésznőm végig mellettem volt. Megkaptam az epidurált(amit mellesleg alig éreztem, de lehet csak a görcsök miatt), és egy percen belül elmult minden fájdalmam. Elég ilyesztő volt, hogy deréktól lefele semmit nem éreztem. Majd elkezdték, és pár perc mulva 21.19-kor megláttam a kis drágámat. Kicsit nyüszörgött, véres volt, de gyönyörű. Rögtön elvitték, lemosdatták, lemérték, majd egy fél percre visszahozták. Mivel le volt kötve a kezem sajna nem ölelhettem meg (ez nagyon fáj a mai napig), csak az arcomhoz tették oda, megpuszilgattam, majd elvitték. Összevarrtak, majd az orvosom édesen megköszönte, hogy a 3. babámat is a világra segíthette. Persze nekem van mit köszönnöm neki, és hálásnak lennem egy életen keresztül, hogy ennyire észen volt és odafigyelt rám, mert ha a kiscsaj még egy napig a pocakomban marad fertőzést is kaphatott volna. Így is volt egy enyhe gyulladás a méhemben, amire augmentint kaptam.22.00-kor már az örzőben voltam, nem szabadott mozognom, csak a fejemet forgathattam jobbra balra.Aludni persze nem tudtam, és ahogy ment ki az érzéstelenítő hatása, ugy kezdtem el érezni a fájdalmat, amit inkább nem ecsetelek, de borzasztó volt. De a lényeg, hogy megérte a kislány az összes kínt amin átmentem, és ujra átmennék rajta ha kellene.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy
Barbi nagyon ügyes, legalább te is tudsz pihenni éjjel.
Nem gondoltam, hogy ilyen korán visszatér hozzád piri anyó. :?
Köszi a történetet. Sajnálom, hogy nem úgy alakult, ahogy szeretted volna, de Barbika bizonyára kárpótol.

Nati
Egy kicsit tartok attól, hogy mostmár otthon leszek és elszalad velem a paci. Majd igyekszem vigyázni.
Fülelőkét Vicuskától kértem kölcsönbe.
Bencus nagyon fotogén. :)

Chrissyy
Nem csodálom, hogy nem tudtál választani. A napszemcsis kép nagyon vagány. :)

Így, az utolsó előtt nap megpróbált a nagy fehér szépíteni. Mondta, hogy elég érzékeny időszaka volt, mikor leszedte a kobakom a netezés miatt. Kaptam egy kis jutalmat is. :D Érdeklődött Titababa felől is. :)
Akivel együtt műszakoztunk kolléga, kaptam tőle búcsúajándékként egy plüss kutyát. Pontosabban Titababa kapta és ne felejtsek majd képet küldeni róla. :)
Vendég
 


Sziazstok!

Most tudok irni, elég nehezen aludt el a Manóm :-)
Tnati
Bejelöltelek iwiw-n :-), nagyon édes az uh-os kép a Piciről :-) úgy irigykedem :-)
Dorka is elég nehezen jött össze 1,5évig váratta magát, most a Bácskaihoz jártam 3hónapon keresztül clostyt szedetett a tüszőimre, mindhiába, pedig a legutolsó hónapban 3 életképes is lett :-) (beleéltük magunkat már az ikrekbe) ,most szünetet rendelt el a gyógyszer terén!

Chrissyy
Nagyon édes a kisbabád, mi már találkoztunk ám egyszer, nem emlékszel? Vikivel voltunk,a spar előtt randiztatok, s utána még egy darabig elkisértelek titeket :-)

Judy
A szüléstörténetedet olvasva szinte magamra találtam, mikor én szültem , engem is felfektettek oxitocinnal bekötve, na az kész halál volt, de a végén kárpótoltak minket a kis gyönyörűségek :D
Kinél is szültél?

Ágica
ágicaa
 
 


Anita
Annyit módosits nálam még, hogy Apácska is bent volt a Nagy Napon :-)

Ágica
ágicaa
 
 


Szilvi,

Hát igen, Barbika minden fájdalmat megért. :lol: :lol:

Ágica,

Dr. Csetényi Zsolt-nál szültem.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy5

Köszi :-)

Ágica
ágicaa
 
 


Judy,
nagyon megható volt a történeted!!! És látod, ezért jó az orvos, mert tudod, hogy miattatok döntött így és megbíztál benne!!! azért örülök, hogy a végén Apa is veled volt és hogy nem történt nagyobb baj!!!!

Szilvi,
hű, te ma vagy utoljára... Milyen érzés??? Én nem szeretem az utolsó napokat.. mindig nagyon elérzékenyülök.... :cry:

Ágica,
kitartás!!!! Kata Geri babája is clostilos és nálunk is clostis inszemes baba Bence! Nálam "banális" dolog miatt nem jött a babó, a belső méhszájam teljesen zárt, még a sperma sem ment át rajta, ezért kellett az inszem, ami elsőre sikerült.
Reméljük nálatok sem várat magára már sokat a kistesó!!!!

Andesz,
jó bulizást mára, aztán gyere a fényképekkel!!!! Kíváncsi vagyok milyen lesz a buli!!! Mi lesz a menü a srácoknak??

Kriszti,
nagyon jók a képek és egyáltalán nem baj, hogy sok, imádom nézegetni őket!!! Dilemmáztunk, hogy 60-as vagy nagyobb kiságyat vegyünk, de elnézve Martinkát, inkább a szélesebbet vesszük meg :wink:

Márti,
ma hogy érzed magad? Pici elment? Akkor most egy kicsit kíméld magad, és várdd ki a jövő hetet!!!
Vendég
 


Tnati
Irtam privit :-)

Ágica
ágicaa
 
 


Sziasztok!

Andesz, Chrissy, Judy!

Gyönyörűek a babás képek!Büszkék lehettek rájuk!!!Egy csodák!!!

Jeges Maci
Valószínű BB lesz. Úgy tudom, hogy a kórházban is rendel, előszőr odamegyek. Nem nagyon akar összejönni nektek ez a ház kérdés. Azért drukkolok. Miért nem leszel?Bocs, lehet, hogy figyelmetlen voltam, lehet mondtad. :oops:

Kata! Köszi BB-ről az infót, valószínű ő lesz. Majd hivatkozok rátok! :wink:

n.k.ildi! Szerintem nagyon szép pocid van. Relatív ez a pocakkérdés. Én még adós vagyok egy pocakképpel.....

Judy!Megható a szüléstörténeted. De az a lényeg, hogy ott tarthatod a kezedben, épen és egészségesen.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Nati
Több utolsó napot is tartanék, ha kapnék plussz pénzt. :lol:
Hétfőn még leszek, akkor intézem a papírmelót. Utána 100% pihi jön. :) Már nem győzöm kivárni, főleg, hogy apa is itthon lesz. :)

Lassan csomagolok, megyek dokibácsihoz. :)
Szép hétvégét mindenkinek!
Vendég
 


Alíz
BB jó választás. úgy néz ki, mint egy karikatúra, bár a dokim se jobb. Főleg, mikor elsőnek megláttam rózsaszín ingben. :lol:
Jókat lehet vele poénkodni. :)
Már eléggé a vége fele járok, meg kezd egyre nehezebb bejárkálni melózni. Időnként igyekeznek kiborítani, főleg a kedves ügyfelek. Otthon is van sok teendő, időben elkészüljön a Titababa-sarok. :)

No, tényleg lépek! :)
Vendég
 


Sziasztok!
Andesz
Irtam privit! :)

Crissyy
Nagyon édes Martinbaba!Föleg a napszemcsis kép!

Judy
Köszönjük, hogy megirtad a szüléstörténetedet, tényleg elég nehéz volt, rossz lehetett!De van egy nagyon szép eredménye,aki ott van veled minden pillanatban! :) Egyre jobban úgy gondolom, hogy jó orvost választottam! :oops:
A szülésznövel kapcsolatban gondolkodtam, mindenképpen megkérdezem a Csetényi véleményét is!

Ágica
Én is drukkolok nektek!!!

Szerintettek ha bemegyek szülni és úgy hivják be a dokimat akkor kell valamit fizetnem a kórháznak?Ez most igy eszembe jutott. :oops:

Kép
nibcsike
 
 


Ildi
Szerintem is szép a pocid! :D

Majd megpróbálok én is feltenni egy pocis képet!Csinálok majd képet!

Judy, ha gondolod átküldheted a szülésznö számát priviben!Nagyon megköszönném! :)


Kép
nibcsike
 
 


Ágica,
válasz ment :P

Ibi,
bizony-bizony, adós vagy a poci képpel!!! Ha behívják a dokid nem kell fizetni. Anno tervezték, de nem vezették be. Jogod van az "ingyenes" választott orvoshoz!!!

Alíz,
Te is tehetnél fel!!!

LÁnyok, köszi a jelöléseket, mindenkit visszajelöltem :P
Vendég
 


Köszi a bókokat. Jól esett lányok! Meg is nyugodtam.

Chrissy! Milyen nagy Martinka már. És nagyon aranyos kisfiú.

Ibi! Várom a pociképet, tegyél fel minél hamarabb!

Andesz! Jó bulizást. Majd ha tudsz pár képet te is tehetnél fel!

Judy! Köszi a szüléstörténetet. Gyönyörűséges Barbi baba mindenért kárpótol!

Szilvi! Már most hiányzol!!!!!!!!!

Hétfőn felhívom Svarczit, biztos ami biztos, legyen velem mikor kibújik a Kismanóm.

Mindenkinek napsütéses vidám hétvégét kívánok!
n.k.ildi
 
 


tnati! :D
tudom...... :oops: csinálok is, csak mindig elfelejtem. vettem egy mamanacit, annyira kényelmes!És abban már tök látszik, pedig első gyerek, és még "csak" a 15.hetet nyomom. Bár Bácskai szerint már a 17. hét. (a méretei alapján)
bejöltelek! :D

Jeges Maci! :D
Akkor a melóbol jössz el végleg. Ide sem tudsz majd jönni?De jó hogy már ott tartasz, rendezitek a babakuckót!Jó sokáig dolgoztál akkor. Én júliusig tervezem

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Sziasztok!

Nati!Nagyon szupi babakocsit vettetek Bencének,azt hallottam,hogy nagyon könnyű fordulni vele,mivel elöl 1 kereke van.Szépek a ruhácskák is! :wink:

Vicuska!Végül,hogy döntöttetek?Tapolcára,vagy Pestre mentek?

Bessy!Örülök a szép tüszőcskéknek!!Fagyiba is megy belőlük?

Krixta!Sajnálom a pocakfájást,reméljük 3 hónapos korára elmúlik!A kialvatlanságtól nagyon kómás voltam én is egész nap,azt az időszakot nem kívánom vissza.Ráadásul én napközben nem tudok aludni,így sosem tudtam kipihenni magam.

Kriszti!Nagyon édes Martinka,jó husiban van!Ti is helyesek vagytok! :D

Andesz!Milyen volt a buli?10 gyerek,nem semmi!Egyben van még a házatok? :D

Judy!Köszi,hogy leírtad Barbika születését!!Kicsit pityeregtem azon,hogy csak megpuszilhattad,de nam tudtad megfogni.Martinkát én sem kaptam meg,mivel a kitolási szakban nagyon lelassult a szíve,és inkább elszaladtak vele és megvizsgálták.Persze mostmár azt mondom,az a lényeg,hogy végülis minden rendben volt vele!

Ani!Örülök,hogy kijött két kövecske,ugye nincs több?

Vikike,hogy vagy?Vannak babás tüneteid ?

Nálunk jól telt a Húsvét,minden nap voltunk valahol,Martinka locsolt.Vettünk egy mini parfümöt.ami pont a kezébe illik.Apa súgta neki a locsolóverset! :D :D
Sok szép ajándékot hozott neki a nyuszi,most csak azokkal játszik! :D

Pár napja azt csinálja Martinka ,hogy odajön hozzánk,és megsimogatja a kezünket,vagy a hátunkat!Közben fülig ér a szája!Olyan helyes!

Elkezdtem a tavaszi nagytakarítást,függöny-, és ablakmosást,stb....Imádom.....:D

Bocs,most mennem kell....
Vendég
 


Ja,pocakos képekre én is kíváncsi vagyok ám!! :D

Natié szépen nődögél,Mártié már szép nagy!!! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Ahogy megigértem itt a pocos képem! :) Légyszi ne nézzétek a fejem!!! :cry:
Szerintem jó nagy a pocakom, amúgy sem voltam valami vékonyka! :)



Kép Én volnék, 27hetesen.


Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok!

Judy

Én is megkönnyeztema történetedet...nagyon megható volt..és tényleg az a lényeg hogy a kis gyönyörűség ott van a kezedben! :wink:

Nati
Lehet Kedden megyek Schwarczihoz délután de nem bizti még, majd add meg az új számod és egyeztetünk,mindenképp eljuttatom hozzád a sztetoszkópot!Szerintem Réka is örülne neked amúgy.. :)

Ildi
Nagyon csini vagy és szép kis pocid van..lesz még nagyobb is!

Alexa
Jó hogy jöttél!
Én is úgy vagyok hogy nappal nem bírok aludni..szerintem ez a rész a legnehezebb az egész terhesség-szülés-babázás szakaszban..nem irigyellek a takarítás iatt..én nálam ez elmarad majd egyszer valamikor talán.. :oops:

Bocsánat ha kihagytam valakit most nem tudok visszaolvasni,iszonyat fáradt vagyok,Réka egész nap szenved (sír megállás nélkül) nem jött be a BEBA tápszer délután elmentem a dokihoz és kapott másikat most HUmana-t...ez a 3.féle és ez is 2000ft..nem bánom csak ne szenvedne így..éjjel semmit sem aludtam,délelőtt egyfolytában üvöltött szegénykém aztán már én is sírtam 1órát vele..szegény nagy nehezen elalszik és 5perc után felsír mert annyira fáj a pocija..a séta Krisztivel helyretett de hulla vagyok..rettegek az éjszakáktól már.. :cry: A párom sem tud most fennt maradni mert ő sem aludt éjjel és így ment melózni ő is kész van...ez a tehetetlenség az őrjítő az egészben..na nem nyafogok szép hétvégét nektek! :)
Vendég
 


Nibcsike
Tényleg szép nagy a pocid :wink:
Vendég
 


Mindenkinek jó éjszakát kivánok! És jó hétvégét! :)

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Jajj,majdnem elfelejtettem!

T.ANDI!!Gyönyörű Gréta baba,gratulálok!!!

Jó éjt mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek Martinka nevében a kedves szavakat. A napszemüveget azért vettük neki, mert fényérzékeny a szeme és ha kiviszem, hunyorog vagy becsukja.

Judy! Nagyon megható a történeted és szép baba Barbika

Ildi! Szépen gömbölyödsz te is.

Nibcsike! Szép nagy pocid van és még hol a vége...

Ágica! Emlékszem rád!

Bocsi, akinek most nem írok!

Martin a délelőttöt végigüvöltötte, alig hallottam a védőnő szavát. Aztán délután Krisztával elmentünk sétálni, akkor úgyahogy, de elvolt, evett 17-kor, de csak összesen 5 percet a két ciciből, dobálta magát, csípett, rugdosott szóval mindent csinált csak nem evett és megint végig üvöltötte fürdésig a délutánt/estét. Tök mindegy volt, hogy mit csinálok vele, vagdalta magát a szőnyegen, a kiságyban, néha 1-2 percre felfedezte vmelyik játékát, aztán üvöltött tovább. Tisztára kivagyok, én meg a szoptatásoktól félek, hogy nem eszik eleget, de befeszíti magát és elfordul, vagy oda se tudom fordítani. Na nem panaszkodom tovább, jelenleg most ezzel küzdök.

Jó éjszakát mindenkinek!
Vendég
 


Jó reggelt! :D
Bulit túléltem :lol: ,majd jövök képekkel,meg leírom mi volt,csak Bence ébredezik! :D
Chrissyy!
Írtam privit! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Szép hétvégét!
Micsoda pangás.... :shock:

Márti
Már csak pár nap és anyuci leszel! :D Nekem berakják a babókat, nálad kibújik Kisati. :D :D
Pihenj sokat! :wink:

Andesz
Remélem, jól sikerült a buli. Jó gördeszkázást Patriknak.
Várom én is a képeket!
Gabiékkal mi újság? Rég jelentkezett.

Ildi
Szép a pocid :wink: és egyáltalán nem pici, hiszen nagyon vékony voltál a baba előtt. :wink: :)

Judy
Köszi a történetet! Nagyon megható volt!
Nem akarok okoskodni, ne értsd félre kérlek, csak leírom, mert számunkra tanulságos történet, hogy miért ne aludjon a babó a nagyágyban. Szóval a sógornőméknél a keresztlányom nem maradt el a kiságyban és mindig maguk közé vették. Már pici korától és később már nem is tudták beleszokatni. A kiscsaj most 8 éves és nem alszik el egyedül. Közös szobájuk van a nővérével és az ágyaik össze vannak tolva. Ha mondjuk a tesója eljön hozzánk és ő nem, az anyjának kell vele aludnia. Most építkeznek és külön szobája lesz, kíváncsi vagyok, mi lesz vele...
A másik sógornőméknél sem érezte jól magát a babó a kiságyban és megváloztatták a helyét. Attól kezdve semmi gond nem volt.
Bár tudom, hogy panelben ez nem könnyű...
Remélem nem haragszol, hogy leírtam. :wink: :wink: :wink: csak jószándékból tettem.

Nati
Milyen nagy Bencus! Várom a 4d-s képeket! Megint Pestre mentek?

Krixta
Szegénykéim! Már annyira fáradtak lehettek mindhárman...Remélem, most már megtaláljátok a megfelelő tápit és vége lesz ennek az időszaknak.

Chrissy
Hihetetlen,milyen nagyfiú már Martinka! Nemsokára fél éves lesz :D
Nagyon vageszak a képek! :wink: Nálatok is tejci gond van?

Szilvi
Csak sikerül kibogozni azt a gombolyagot.... :wink: :lol:
Jó pihenést és Titababa-sarok rendezést! Aztán ha tudsz, gyere ám! :wink:

Ágica
Drukkolok a tesóbabához! Ne izgulj, jönni fog nemsokára! :wink:

Alexa
De jó, hogy jöttél! :wink: Ari lehet Martinka ahogy simiz benneteket. :D Jó munkát!

Nibcsike
Szép a pocid! :wink:
bessy76
 
 


Hétfőn reggel megyünk leszívásra. Remélem, érik még tüszőm, és nem csak a négy nagyot tudják megtermékenyíteni, ami eddig volt. (mert volt sok kisebb is :D ) Tegnap 20mm-es volt a legnagyobb. :D :D Kettőt visszakapok és ha ennél több termékenyül meg, azokat lefagyasztják. :D
bessy76
 
 


Bessy,
hát ez szuper, ne aggódj, nőnek még hétfőig azok a tüszők!!! Hétfőn mikor drukkoljunk, mikor lesz a leszívás??? Mi fog pontosan történni? Hazajösz még aznap?

Andesz,
gyere a képekkel, kíváncsi vagyok a "nagyokra". Patriknak hogy megy a deszkázás?

Kriszti,
remélem hamar elmúlik ez a viselkedés Martinkánál és visszaáll a régi "rend". van valami ötleted, hogy mitől lehet???? Kitartás!!!

Kriszta,
kedden fél négyre megyek a csnk-ba kismamitornára. Te oda mész Svarcihoz vagy magánba? Csörgök majd kedden!!! Köszi még egyszer!! Réka babát is szívesen megkuksiznám ám!!!!

Nibcsike,
szép a pocid és azt hiszem fog is még nőni!!! :wink:

Alexa,
milyen édes lehet Martinka ahogy mosolyog és közben simogat Benneteket!!!! Annyira szeretetreméltóak ilyenkor (is). Ezek mindent feledtetnek az emberrel :P
Vendég
 


Holnap lesz nagy bababörze pesten a B pavinlonban (Hungexpo). Jön valaki? Mi felnézünk, kíváncsi vagyok milyen...
Vendég
 


Szia Nati!
Szerintem olyan 10 óra körül. Mert ma este 9-kor kell beadnom a tüszőrepit és azt ugye elvileg 36 órával előtte kell. Ebbe már bele van számolva az óra átállítás. Elvileg én leszek az első :D
Hogy pontosan mi fog történni, én sem igazán tudom :roll: De hétfőn megírom mi volt :wink: , mert haza is engednek :D

Jó bababörzézést holnap! :wink: :D
bessy76
 
 


Bessy,
legalább hamar túlleszel rajta!!! Nagyon drukkolok, nyugi, minden simán fog menni, egy hét múlva ilyenkor már rég babás leszel :P :P
Jó pihit holnapra, állítólag gyönyörű idő lesz :wink:
Vendég
 


Nati
Csak legyen igazad! :wink:
Sajna pihi nem lesz, mert dolgozok.. :?
bessy76
 
 


Lányok,
MÁRTI hívott, elfolyt a magzatvíz, a vajúdóban van. Eddig két fájása volt, de még nem igazán indult be a szülés. A párja ott lesz, de a vajúdóba nem mehetett még be, Pici Prágában, és elvileg Svarci is be tud érni 3 órán belül, tehát nagy esély van, hogy legalább ő ott lesz Mártival.
Ha van új hír, jövök!!!!!
Kitartás Márti, drukkolunk!!!!
Vendég
 


Szép estét!!

Húú,milyen hírre jövök!!Köszi Nati!!

Márti nagyon drukkolok,hogy Kisati hamar kibújjon!!!!
Vendég
 


Márti!
Nagyon szorítok! Ügyes legyél! Nemsokára találkozol Kisatival.
De jó, hogy beér Svarci. :D
bessy76
 
 


Sziasztok!
Basszus engem is hívott de Réka a kezemben volt nem tudtam felvenni a telcsit és mire visszahívtam nem vette fel..

Márti nagyon nagy Drukk!:)
Vendég
 


Sziasztok!

Most olvasom milyen hireket irtatok , ejjhaa
:D Kitartás Mártinak, szoritok Neked nagyon!!:-)

Ágica
ágicaa
 
 


Tnati

válaszoltam :D

Ágica
ágicaa
 
 


Halihó!

Márti, nagyon drukkolok hogy minden szuperül menjen!

Nem tudom mikor, de majd jelentkezem. Pussz mindenkinek.

madiani
 
 


Jó reggelt! :P

Márti, nagyon drukkolok, lehet, hogy már rég a kezedben tartod Kisatit!! :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Meseszép jó reggelt mindenkinek!!!!

Ma ismét egy anyukával többet köszönthetünk Fehérváron :P

Márti ma reggel 5.1.-kor életet adott KisAtinak, 2626 grammal és 52 cm-vel.
Svarci beért és a szülésznő (szőke és Andi) is nagyon sokat segített. A fájások nem indultak be, ezért oxitocint kapott, ami aztán kellően felelrősítette őket :shock: . Márti szerint az utolsó 15 perc volt nagyon kegyetlen, meg a gátmetszés, a kitolás már simán ment :P . Apuka és Anyuka is nagyon boldogok, Márti most fáradt, hisz egész éjszaka fent volt, de már szopiztak is és majdnem sikerült is :lol: :lol:

Márti, óriási gratula NEKTEK, nagyon ügyesek vagytok!!! Pihenj sokat és aztán sok-sok tejcsit kívánunk!!!!
Vendég
 


Jó reggelt!

Márti!!!!Gratulálok nektek Kisati születéséhez!!Ügyes voltál!Sok boldogságot,jó egészséget,sok tejcit kívánok!:D :D :D

Napsütéses, csodaszép napot mindenkinek!:D :D
Vendég
 


Messzép jó reggelt!

Márti, nagyon nagy Gratula. Sok Boldogságot, Egészséget és Tejcit kívánok!

madiani
 
 


Márti!
Nagyon gratulálok KisAtihoz!!!Sok boldogságotNektek!!!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?