Új privát üzeneted érkezett!

Kata,

érdemes volt, nagyon szép dolgokat láttunk.
Most mindjárt indulnom kell, majd késő este még felnézek, hogy mi is történt itt.
Addig is szép estét nektek, indulok mert a párom már tűkön ül, hogy vigyem már el a partyra.

Pusszantás mindenkinek!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
látod, ma mi uraljuk a laptetőket :lol:

i.kata
 
 


Monic,
Jó étvágyat és jó trécselést!

i.kata
 
 

 
 

Hát, Lányok sajna nekem is rossz lett az eredményem. :cry:
0 perces IR 9,85 mIU/l
120 perces IR 64 mIU/l
Sőt, még a sima terheléses glucose-m is magasabb egy picit, a referencia 3,30-5,5 között jó, nekem meg 5,68 mmol/l.

Na, akkor lehet, hogy emiatt nincs baba még... Hétfőn megpróbálkozom szerezni gyógyszert. Amúgy kb. mennyi idő alatt jön rendbe gyógyszer mellett? Azért köszönöm Czinkeb, hogy elültetted a bogarat a fülembe!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone!

Jaj, nagyon sajnálom :cry: Üdv a klubban :cry: :cry:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Némóka,
sajnálom a magas értékeket!
Kinek fogod megmutatni az eredményeket? Honnan szerzel gyógyszert? Háziorvostól?

Nagyon úgy érzem, hogy 1 hét múlva engem is üdvözölhettek a klubban...

i.kata
 
 


Nemone,

ezt nem hiszem el, hogy neked is ugynaz a gond mint Évinek és Czinkilinek! :cry:
Abból a szempontból jó, hogy kiderült mert lehet kezelni, de közben meg nagyon rossz érzés lehet. Ha véletlenül nem sikerül nekem az inszem akkor én is elmegyek vérvételre, hogy meggyőződjek róla, hogy velem mi a helyzet.
Annyira sajnálom lányok!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

Kata,

egyenlőre ne ezen törd a fejedet, hanem terhesedj meg. Remélem te megtöröd ezt a rossz szériát és neked jó lesz az IR!
MOstmár a zebraáradatnak kellene kezdődnie nem az rossz IR áradatnak. :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kép

Ezt mindenkinek küldöm, kinek mire kell. Aki terhesedik annak ahhoz, aki az IR-t akarná rendbe tenni annak ahhoz, aki inszem előtt áll annak az inszemhez küldöm.

Annyira beettem vacsiból, hogy teljesen rosszul vagyok. Ilyenkor úgy érzem, hogy kajára az életben többet rá nem tudnék nézni. :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Ja, és tesztet természetesen elfelejtettem venni! Nem dícsérem meg magamat, hogy ennyire lyukas az agyam :evil:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Lányok ezt találtam, amíg nem kapok gyógyszert, addig inni fogom ezt a teát, hátha segít :roll:

Kecskeruta (latin: galega officinalis, angol: goat’s rue)

A jelenlegi ismerek szerint a PCOS betegek jelentős részében a PCOS lehetséges kiváltója az inzulin rezisztencia. A tapasztalatok azt mutatják, hogy a PCOS betegek jelentős részénél javulást lehet elérni a korábban kizárólag cukorbetegeknél használt metformin gyógyszerrel, mely gyógyszer a szervezet inzulin érzékenységét növeli.
A kecskeruta fűből készített teát a 2-es típusú cukorbetegségben eredményesen alkalmazzák a vércukorszint csökkentésére, emellett a gyógynövény antibakteriális hatása is ismert. A gyógynövény cukorbetegekre kifejtett hatásával kapcsolatban számos kutatást végeztek, mely szerint hatásossága bizonyított.
A kecskeruta fű kutatások szerint galegin nevű kémiai anyagot tartalmaz, ennek az anyagnak köszönhető a gyógynövénynek a cukorbetegség kezelésében tapasztalt különleges képessége. A galegin kémiailag nagyon hasonlít egy másik, a cukorbetegség kezelésére laboratóriumban kifejlesztett anyagra, a guanidine-re, mely többféle gyógyszer, például a metformin alapanyaga is. Lényeges különbség azonban a kecskerutában megtalálható anyag és a laboratóriumban kifejlesztett készítmény között, hogy a gyógynövénynek gyakorlatilag nincs mellékhatása, míg a guanidin hatóanyagot tartalmazó gyógyszer szedése számos kellemetlen mellékhatással rendelkezik.
A gyógynövény hatásmechanizmusa pontosan nem ismert, de tudományos kísérletek azt támasztják alá, hogy a szervezet sejtjeinek inzulin érzékenységét növeli, és ezáltal képes a vércukorszintet csökkenteni.
A kecskeruta fűnek a PCOS-re gyakorolt hatásával összefüggésben kutatások ezidáig nem történtek (eddig kizárólag cukorbetegséggel összefüggésben vizsgálták a gyógynövényt), azonban feltételezhető, hogy azon PCOS betegek csoportjánál, akiknél a metformin gyógyszer hatékonynak bizonyul, a kecskeruta fű szintén hatékony gyógynövény lehet az inzulin érzékenység fokozásán keresztül.

Javasolt alkalmazása:
A gyógynövény alkalmazása azon PCOS betegeknél javasolt, akiknél a betegséget vélhetően inzulin rezisztencia okozza, mivel ezeknél a betegeknél várható, hogy az inzulin érzékenység fokozása a PCOS tünetek enyhülését eredményezi.

Ellenjavallat:
A gyógynövénynek ismert mellékhatása nincs, fogyasztása biztonságos. A népi gyógyászatban a növényt szoptatás alatt a tejtermelés fokozására is ajánlják.

Napi adagja:
A gyógynövényt leforrázva a belõle készített tea kihűlés után fogyasztandó, napi 2-4 csészével, lehetőleg egyenletesen elosztva, étkezés előtt.

Beszerezhetõ:
Gyógynövény boltokban, bio-boltokban nem filteres gyógytea formájában megtalálható.

* 1 mg standardizált kivonat kb. 10-szeres hatóanyagot tartalmaz, mint az 1 mg szárított gyümölcs. A standardizált kivonatot tartalmazó termék hatóanyag tartalma egységes, szemben a nem standardizált, szárított gyümölcsöt tartalmazó készítménnyel.
Hozzászólás
a kecskeruta hatása
mivel nem volt esélyem orvoshoz jutni (mert nem látszom PCO-snak, és az IR kifejezést meg nem értik, honnan veszem)ráadásul még szoptatok, kínomban elkezdtem inni a kecskerutát, az itt olvasottak hatására.
4 hónapig napi 4 csészét.
Rendszeres lett a vérzésem, peteérésem lett, és ma pedig csináltam egy terhességi tesztet és pozitív lett.
Most csak azt nem tudom, ihatom-e a terhesség alatt, vagy inkább gyorsan álljak le vele. Nem tudom mit tegyek. Örülök is meg félek is.
Ha bárki segíteni tud, kérem írjon.
Azt látom hogy a hasonló hatású metformin szedhető a terhesség alatt, de sehol sincs semmi adat arra, hogy a kecskeruta iható-e tovább. Mivel nagyon jó hatása van rám, ezért innám, de nem tudom a babára hogyan hathat.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone,

ez a tea tuti jónak tűnik, főleg, hogy már van akinek segített.
És ezt a teát így lehet kapni a boltban? Mert akkor én is innám biztos ami biztos alapon.
Szerintem nem árthat.
És te már be is szerezted ezt?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Én még sosem hallottam erről a teáról. Majd megnézem a herbáriában, de ha te veszel Némóka, akkor légyszi szólj, hogy hol lehet beszerezni.

i.kata
 
 


Kata,

ugye pihentél ma?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Szia, most akartam írni msn-en, de aztán offlinera kapcsoltál.

Amúgy nem sokat pihentem. Nem igazán találtam a helyemet itthon...

i.kata
 
 


Azt írják, hogy gyógynövény boltokban beszerezhető.

i.kata
 
 


MOstmár fent vagyok :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó reggelt!

Némóka!

Sajnálom, hogy neked is rossz eredméyn jött ki!

Kata!
Ne gondolj rosszra előre, koncentrálj a pocidban lévő kedvező dolgokra.

Monic!
Én tegnap délben kajáltam be, de a finom kínai beleült a gyomromba, este is csak egy joghurt csúszott le.
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Viki, te aztán ma is jó korán keltél :roll:
Mondjuk én is... De minket a kutyák keltenek.

i.kata
 
 


Viki,
amúgy jó ishogy itt vagy! Nem idegeskedek ezen, de miért van az, hogy az a nyamvadt hőm ma megint nem ment fel? Az előzőnél is csak az inszem után ment 2 nappal emelkedett. Az lehet, hogy a tüszőrepitől nem időben repedt mega tüsző???

i.kata
 
 


Jó reggelt koránkelők!

Én csak most kecmeregtem ki az ágyból. Szerencésre a kutyák nálunk csak reggelit kérnek korán utána visszafekszenek aludni.

Viki mami,

az a gond, hogy én tegnap délben és este is bevacsiztam. És még most sem tudok ránézni semmilyen kajára. De van egy olyan gyanúm, hogy anyukám palacsintát fog ma sütni, úgyhogy megint látom a vesztem.

Kata,

a hőhöz nem értek sajnos, mert kb 5 napig mértem az enémet és akkor még híre sem volt pének. Ne idegeskedj, minden rendben lesz!

Ja, és jelentem, hogy mééééééééééééééééééééég nem jött meg. Hajnalban ha hason aludtam nagyon fájdolgált, akkor meg is ijedtem, de a hátamra fordultam és elmúlt. Most is ettem 2 MagneB6-ot, nehogy visszatérjen a fájás. És ma délelőtt veszek tesztet is!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Katám!
Én az egyik stimus ciklusomban sem mértem hőt. Kaptál tüszőrepit, biztos, hogy megrepedtek a tüszőcskéid.

A korán kelés sajna nálam elég gyakori, már fél 4kor romantikus filmet néztem a hallmarkon.

Mostanra már túl vagyunk a bevsárláson, a reggelin, és megcsináltam a gyümilevest is, hogy kihűljön ebédre.

Aztán már csak a lángost kell megcsinálni.

Monic!
Palacsinta! Nyami! Én még máglyarakást csinálok, abból is szívesen fénypostázok.
20150601134430
 
 


Monic!
Az, hogy nincs piri fantörpi hír! Vmi komoly tesztet vegyél, ami 2 csíkos eredményt ad! Mást nem fogadunk el! ;)
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Monic: szuper, hogy nem jött meg! :lol: Akkor holnap már babás leszel hivatalosan is??? Vagy hétfőn? :D

Viki: fél 4??? :shock: Én csak 5-kor keltem :D

Gondoltam, most alszom egyet, erre Apa felhív, hogy mit akart Tőle (!!!!) Anyukám telefonon??? Mondom neki, miért nem őt hívod fel???Honnan tudjam?? :evil: Miért rajtam keresztül kell kommunikálni?? :evil:

Kata: hőd miatt ne aggódj!!! A babókat nem érdekli holmi hőgörbe! :wink:

IR: ide is leírom, hogy nekem nagyon fura, hogy mindenkinek sz@r az eredmény...A hőmérős topikból a héten volt 2 csajszi megnézetni (szintén MM-ben), és mindkettőjüknek rosszak lettek az eredményeik :shock: Szóval érdekes... :roll:

Szóval, tegnap voltunk a reflexológusnál. Rögtön kiszúrta, hogy hormongyógyszert szedek (Bromocroptin), vashiányom van és rákérdezett (pedig nem is mondtam neki előtte..), hogy babát szeretnénk-e?? :shock: Egyébként szervi bajt nem látott, azt mondta, hogy teljesen alkalmas vagyok a megterhesedésre :lol:
Vitaminokat kell szednem, az általa előírt adagban.
Ja, és lándzsás útifű szirupot is!! Ezt azt hiszem Viki, Te említetted még korábban???

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezsokám!
A szirupot én csakakkor iszom, ha meg vagyok fázva.

A vashiányra tippoltam korábban, mikor írtad a rossz közérzetet! Szedjed is a vitaminokat, hogy a babó (k) nak legyen mit felszedni. ;)

Hogy érzed magad?

Mit csináltál Te 5kor fent? Hogy én nem alszom jól, az oké, de hogy Te?
20150601134430
 
 


Viki, megmértem a hőmet :lol: aztán már nem tudtam elaludni :evil:

A reflexológus szerint az egész szervezetben jelen levő nyákot oldja a szirup. Ez a nyák a baktériumok melegágya :shock: a méhben is lehet belőle így megakadályozza a beágyazódást...


Ja, akkor ezek szerint Te nem a babásodás kapcsán említetted :lol:

Különben szuperül vagyok! :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Nyák oldásra én a Robitussin Expectorans-t hallottam. Magam is venni akartam :oops:
20150601134430
 
 


mert azt hallottam, hogy a +PCT-re jó.....
20150601134430
 
 


Na, akkor tényleg van benne valami! :D
Nekem pl. pé környékén sosincs tojásfehérje szerű nyákom :roll: gondolom ez nem túl szerencsés...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Én is inszemre készülök. Az elsőre :)

Csatlakozhatom?

hofeherke
 
 


De van spontán PÉ-d! Nekem pl ez nem volt sima ciklusban, mindig kellettek a szurik.

Érdekes, ohgy nekem meg volt tojásfehérje, akkor is, amikor Uh-n nem volt domináns tüsző............. , ó, magam is paranormális lettem :roll:

Nem tudsz szundikálni délután? Nekem megy a mosómasám..., de a párom már 1 órjáa "relaxál" :D
20150601134430
 
 


Hófehérke! Üdv itt! :D

Viki,
Már elkezdtem szunyni fél 1-kor, de rá fél órára telefonált a Zuram :evil: és kiverte az álmot a szememből...Amúgy mindjárt húzok el itthonról, ikreket nézni :lol:

Az oké, hogy van spontén pé, de a termékeny nyák (tojásfehérje v. vízszerű) kell ahhoz, hogy átjussanak a spermiumok és sokáig éljenek...Mondjuk az inszem ezt kiküszöböli :roll: A franc se tudja... :shock:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Hófehérke!
Üdv itt! Mesélj magadról!

Szezso!
Ikrek? ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!
20150601134430
 
 


Köszi! :)

Mit is mondjak. Talán először a problémáinkról. Annyi van, hogy talán ki is felejtek valamit.
A vérzésem sosem volt rendszeres. Először a prolaktinommal volt baj, azt vagy 3 év alatt kikezelték Bomoval, aztán babát szerettünk volna, így komolyabban kezdtek vizsgálgatni, közben clostiztunk. Peteérésem azt hiszem még sosem volt, a férjemnél nem katasztrófális az állapot, de mindíg találnak nála valami bacit, ami ront a helyzeten :( +ellenanyagot termelek a megmaradó fiukák ellen. Volt már kismedencetükrözésem, ahol kiderült, hogy endometrózisom van. Most ezt kezelték 3 hónapig Danovállal, a vérzésemre nem is várt a dokim, mert csak 4 mm volt a méhnyálkahártya, így szerda óta szúrom magam Gonal-f-fel.
Bocs, a regényért... :)
Egyébként nemrég multam 27.

Több most nem jut eszembe, de kérdezzetek nyugodtan :)

hofeherke
 
 


Viki: Látom te is Nyíregyi vagy, és ha te is a meddőségiben tettél szert pocakod csodaszép tartalmára, akkor talán még a dokink is lehet ugyanaz :)

hofeherke
 
 


Ja és arra el is felejtettem felhívni a figyelmeteket, hogy a helyesírási hibákat, mindig csak az után veszem észre, miután elküldtem az üzenetet :oops: Természetesen tudom hogy a jelzőként a nyiregyi kisbetű ezer bocsi!

hofeherke
 
 


Neked sem egyszerű a történeted! Drukkolok, hogy minél hamarabb összejöjnön a pici! ;)

Én is Nyházán lakom, nekem itt varázsolta Gál doki és csapata a pocakomba a kisfiúnkat.

Ti is a szakrendelésre jártok, vagy más intézetbe?
20150601134430
 
 


Gál dokihoz járok én is, igaz csak fél éve kerültem hozzá.

hofeherke
 
 


Akkor lehet, hogy találkoztunk a magánrendelésén ;)
20150601134430
 
 


Az lehet, de nekem nagyon rossz az arcmemóriám :( Bocsi, de az avatarod alapján nem tűnsz ismerősnek :( De ami késik nem múlik, egész nagy eséllyel futhatunk még össze :lol:

hofeherke
 
 


Visszaolvastam kicsit:

Kata: Én se nagyon vagyok profi a hőmérőzésben, de az egyik honlapon azt olvastam, hogy peteéréskor először a hő leesik, és csak utána kezd emelkedni. Talán épp ezért emelkedett neked csak az inszem után két nappal.
IR: Néhány ismerősöm egy másik fórumról épp most babásodott be IR mellett. Kb. 2-4 hónapja szedtek gyógyszert. Néhányuknak spontán baba lett. Ők is megküzdöttek vele, mire felírták nekik, de aztán lett is eredménye. A lényeg tehát, hogy nem szabad elkeseredni!

hofeherke
 
 


Hófehérke,
Üdv itt! Jó összetett a problémátok. De Viki mami is ott lett babós, így ti is jó eséllyel indultok :wink:

Monic,
vettél tesztet? Nagyon lapítasz... :roll:

i.kata
 
 


Én már most érzem, hogy extra álomkóros 2 hét áll előttem a progitól...

i.kata
 
 


továbbítom:
Anyukák figyelmébe ajánlom ezt a pár sort FONTOS!
"Egy anyuka a 2 éves gyerekével várta a nagyobbat márc.20-án az Érdi úti iskola (XI.ker) előtt. Egy román rendszámú Merci megállt mellette, egy férfi kiszállt és útbaigazítást kért, majd visszaült. A még nyitott kocsiajtón át a gyereknek egy csokit nyújtva akarta megköszönni a segítséget, amikor a gyereket berántotta az autóba, az anyuka kis huza vona után visszarántotta, végül nála marad a gyerek. A kocsi elindult, de a férfi visszaszólt, hogy "úgyis elviszem". Anyuka a rendszámot megjegyezte.

A rendőségen kiderült, hogy a rendszám egy román Dacia rendszáma volt, nem a Mercedesé. A rendőrök elmondták, hogy az elmúlt 2 hónapban 17 kisgyereket vittek el így, nyomtalanul. A csokiban valószínűleg nyugtató lehet, azonnal kiviszik őket az országból, az egész utat átalusszák. Nem bíztatták a szülőket, azt mondták biztosan nem lett volna meg, ha elvitték volna. Óvodáknál, iskoláknál, játszótereknél, bevásárlóközpontoknál vadásznak.

Nem értem miért nem lehet erről a hírekben hallani?

Ha Téged nem is érint közvetlenül, kérlek, hogy küldd tovább másnak talán hasznára lehet!!!!

Ne haragudjatok, hogy bepofátlankodtam ide, gondoltam, hogy töbet segitek, ha ide is kiirom, mint ha csak egyszerüen feltenném az iwiw-en az üzenőfalra.
Mégegyszer millió bocsánat!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!

Üdv itt Hófehérke! Drukk, hogy hamar bebabásodj!

Azta Lányok Ti aztán jó korán keltetek! :shock:

Ma megvettem a teát a Herbaházban, és már ittam is 2 pohárral. Sőt, kölcsönkaptam egy bioptron lámpát, és elkezdtem kezelni a hasnyálmirigyemet is, hátha segít ebben a nyamvadt ir-ben...

Monic! Drukk a teszthez!+++++++++++++++++++++++++++++

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sajnos a mensi előtti fejfájás elkezdődött nálam. Mondig ez van. Mielőtt megjön 1 nappal elkezd iszonyúan fájni a fejem és most is ez kezdődik.
Én is mosok, takarítani is kellene, de lehet, hogy most este már nem fogok neki. Úgyis megvár, nem fogja helyettem senki megcsinálni.

Hófehérke,

üdv itt közöttünk! Elég bonyolult problámákkal küzdessz, mielőbbi babásodást kívánok neked!

Viki mami,

nem lett palacsinta mert anyukám meggondolta magát, de így is finom ebédet készített. Nálatok hogy sikerült a lángos?

Kata,

ne aggódj a hő miatt, sínen vannak a dolgaid, mostmár csak a végeredményre kel várni :wink:

Szezso,

jól tettétek, hogy elmentetek reflexológushoz, főképp hogy olyan jó híreket mondott. Akkor mindent bele, tessék babásodni! :wink:
Még nem sietném el ezt a kismaminak hiszem magam dolgot, mert most inkább azt érzem, hogy reggelig rám tör a mensi. :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Nemone,

nagyon ügyi vagy, hogy már be is szerezted a teát! Lehet, hogy gyógyszer nem is kell majd hozzá :wink:
A Biotron lámpa nagyon jó, nekünk is van itthon, lehet, hogy majd én is világítom vele magamat, ártani nem árthat.
Nekem az egyik ismerősöm méhe tele volt cisztával és már azzal fenyegették, hogy ki kell venni a méhét amikor elkezdte magát lámpázni naponta kétszer és mire visszament kontrollra eltűnt az összes ciszta. A doki meg totál kiakadt, hogy hova tűntek a ciszták.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic!
Nagyon fincsi lett! Vérré vált bennünk. ;)

Azért tesztelsz ugye holnap?

F.Márti!

Bocsi, de már leíertam máshová is...., nagyon kamu szaga van ennek a rabláskísérletnek.

Némóka!
A kolléganőm is megrözött lámpázós, és nagyon bejön neki mindig.

Milyen ízű a tea?
20150601134430
 
 


De kedvesek vagytok! :)

Kedvet kaptam tőletek a sütéshez... Már készül is a tészta a lekváros buktához :)

Monic: Remélem nem lesz a fejfájásodból mensi!

Megyek is, mert reggel lesz mire elkészülök...

Jó éjt mindenkinek!

hofeherke
 
 


Hófehérke,

jó buktasütést neked. Te nagyon ügy lehetsz, ha tudsz buktát sütni. Én még soha nem csináltam :oops:

Mikor lesz az első inszemed?
HA Viki dokijához jársz akkor nagyon jó kezekben vagy, Pocak Lackót is ő varázsolta ahasába.
Úgyhogy mindent bele és meglátod nemsokára babás leszel :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Hófehérke,

bocsi, csak most láttam a képet, hogy 9 nap múlva lesz.
Bocsi, akkor a kérdésem tárgytalan, néha kicsit vaksi vagyok :oops: :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: