Új privát üzeneted érkezett!

Ja!
Ma is voltunk ám a Frankenbergerben Norrival!

Ma is nagyon klassz volt!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Kriszti: Na, akkor csak nem maradt el a locsolás! :lol: Rendes ember ez a te férjecskéd! :D
Akkor Aziz hamarosan egyedül is menni fog! Jaj de ügyes nagyfiú már!!!
Képek sajna locsolkodósak nincsenek! Akkor nem ezzel foglalkoztunk! :wink:

Noémi: Akkor megint jól szórakoztatok! Szuper!
Holnap megyünk ám!!!!

De most lépek, be kell mennünk a városba! Délután vagy este leszek legközelebb!
MIndenkinek további szép napot!
Vendég
 


Szia Brigi!

Épp most beszéltük Adrival, hogy mikor is leszel pontosan várható. Nekem közben annyiban módosult a dolog, hogy a legjobb barátnőmmel, aki várhatóan a jövő héten szül, még a héten taliznunk kell és nem tudom, hogy Neki melyik nap jó. Ha pont a holnapi, akkor nem bizti, hogy tudok menni... Bocsi. De ez úgyis kiderül estig.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 

 
 

Sziasztok!

Kriszti! De örülök, hogy sikerült még narancssárga ernyőt venni! :D
Aziz meg látom nem esik messze a fájától.... kis búvárkám... egyem is meg a húsát! :D
Mi is irigykedünk a tenger és a jó idő miatt... :wink:

Mogyó
, elhiszem, hogy a dokik már láttak néhány leesős esetet.... de azért még is ijesztő! ÉS mindenki reméli, nem az ő gyerek jár így....
Az unokahúgom kb 3 évesen esett fejre le az ágyról úgy, hogy az egész család végignézte! :shock: De egyikünk sem volt olyan gyors..... Ezektől én is félek.....

Én sem hervadok el.... Apa reggel egy pohár vízzel kiöntött az ágyból! :lol:

Nagbri, ez nagyon édes! :D :D :D Nagyon ügyesek vagytok, hogy ilyen kis versikét találtatok ki! És Bence nagyon ügyes már, hogy ilyen hosszú versikét megjegyez! :D El is hiszem, hogy mindenkinek tetszett! :D

Mi ma megyünk vissza a dokihoz, remélem, minden rendben lesz! Noémi, ha minden Ok lesz, akkor lehet jövő héten most már mi is elmennénk a foglalkozásra.... :wink:
Turi: oda is készülök már ezerrel! :D Meg a keresztelőt intézem... elég bonyodalmas lett, de hát ez van, ha a család mindenfelé lakik és máshol volt keresztelve.... :roll:
Na megyek is ebédelni... Hmmmm :wink:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó!

ok, szólok majd a Frankenbergerben!

Brigi és Adri!

A holnap várhatóan jó lesz nekem is!


Lányok!
én ma alig bírtam Bálinttal! Felétek mi a helyzet?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Norri!

Neked hogy tetszett a mai foglalkozás? :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok csajok!Ne haragudjatok,h.eddig nem jelentkeztem,most is kutyafutt'ba vagyok.Szerencsesen megerkeztunk,jo a hangulat,szuperul telt az Unnep,majd boven meg kepek,meg minden,mikor hazamentunk. :wink: Mindenkit puszilok,nagyon hianyoztok,most nincs idom elolvasni,de megteszem,mihejt idom engedi.Csak azt szerettem volna,h.aki szeretne,szavazzon Atticy-ra,hatha megnyeri az elso hejet.
Itt lehet szavazni.Aki szvaz ra, elore is koszonom.
Jok legyetek es varom,h.ujra randizunk egy nagyot.Remlem mar vegre jon a jo ido is.
Puszi mindenkiknek!!!!!!


http://www.pampers.hu/hu_HU/baba_klub/g ... php?id=394

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Manó: Mi volt a dokinál, mit mondott Bendére? Ugye jobban van a kiskoma?

Noémi & Adri: Akkor 11 után leszünk várhatóak, de ne várjatok tőlem pontos időpontot, mert azt nem tudok mondani! Sorry!!!
Örülök, hogy holnap talizunk!!!

Timcike: Várjuk a képeket és a beszámolót, ha hazaértetek!
Vendég
 


Lányok!!!

Hadd újságoljak egy nagyon klassz hírt!

Éjszaka megszült a legjobb barátnőm! Csányi Jázmin Zita 3900 g és 54 cm!

Nagyon-nagyon boldog vagyok!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Brigi, Adri és Mandula!

Remélem, hogy tudunk talizni!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Timcike, szavaztam :)
Ti pamperst használtok?????

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


az anyatanyán vannak húsvétos képek (a profilomnál)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Noémi, gratulálunk a barátnődnek! Szép nagy baba ez a kislány! :D

Jó nektek, hogy taliztok.... :wink:

Bende meggyógyult! :D Bár még a gyógyszereket végig kell szedni, nehogy visszaessen, és persze kerüljük a nagy társaságot egy darabig. De azért Noémi, jövő héten elmennénk a foglalkozásra. :)
De úszni egyáltalán nem mehetünk, leghamarabb májusban! :? Egy kicsit rosszul esett, mert már nagyon készültünk, de hát kénytelenek vagyunk várni, amíg jobb idő lesz. :roll:
A vérvétel eredménye nagyon rossz lett (kivéve a vas, amire gyanakodott a doki, hogy vashiányos! :wink: ), ezért 2 hét múlva Bende megkapja a Pneumococcus elleni oltást. :roll:

Noémi, tegnap nekünk is elég nyűgös napunk volt! :? Éjszaka is óránként felsírt! :shock:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Kicsit el vagyok veszve. Még mindig nem gyógyultam meg teljesen. Szombat délelőtt úgy megfájdult a fogam, hogy el kellett mennem a fogászati ügyeletre. Szerencsére nem kellett kihúzni, csak a betegség ráment a fogamra is. S kezd elhalni a fog, hogy ez mit jelent nem igazán tudom. Délutánra Dorka belázasodott, Apa szaladt vele az ügyeletre. Mire hazaért, addigra Petike is belázasodott, így vissza Petikével az ügyeletre. Mondta a dokinak, hogy több baba nincs, ma már valószínűleg nem megy többet. :lol:

Dorka most igencsak nyűgös, valószínűleg a foga is próbál kibújni. Nagyon sokat szenved szegénykém.
Petike nagyon édi volt húsvétkor. Apja nyakába bújva suttogta a verset. S képzeljétek már nincs féltékenykedés sem. Szeretgeti, puszilgatja, Dorka meg élvezi. Úgy örülök. :lol:
S a cumit sem emlegeti már. A következő cél a szobatisztaság, de arról hallani sem akar. :cry:

Mano
Remélem Bende gyorsan meggyógyul.

Mogyo
Elhiszem, hogy megijedtél. Dorka még nem esett, viszont Petike sűrűn. Viszonylag gyorsan megtanult esni, de én mindig megijedtem. Egyszer az apjával a lépcsőn esett le, hát azt nem kívánom senkinek.

Dorka sír, megyek megvígasztalom.

Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Andi, sajnálom, hogy még nem gyógyultatok meg.... :( Dorkának boldog féléves szülinapot kívánunk! Most látom, hogy 2 év 2 nap van a gyerkőcök között! :) :)
Jobbulást nektek! Ügyes Petike, hogy már nem féltékenykedik, és a cumiról is leszokott! :) Szegény Dorka, remélem, hamarosan túl lesztek ezen a fognövésen... Nekünk még messze van... :wink:

Neked is mielőbbi gyógyulást.... szerintem a fogelhalás: hamarosan tönkremegy.... de nem tudom, inkább csak tipp :roll:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Voltunk tanácsadáson!
65 centi és 7300 gramm!
Kemény fél centit nőtt a csaj!
De most nem tudom mi volt vele egyfolytában orditótt mikor feküdt az asztalon!
Mikor felvettem meg nevetett!
Egy picit piros a torka de megkapta a szurit!
Hát ugy sikitott lehet ,hogy közrejátszott a picitpiros torokhoz!
Mert nem lázas meg semmi!
Remélem nem is lesz az!

Nézte a fogát azt mondta ma-holnap kijön az a fogacska!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Dorkának boldog félévest!

Mano. örülök nektek ,hogy meggyógyultatok!

Andi: neked meg gyógypuszit küldünk!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mogyó, szép nagy lány Ágika! :D Szegényke, biztos fájhatott neki! Ez most milyen oltás volt??? Valami nem kötelező????
Mindkét alsó foga jön, vagy csak az egyik még???
Kíváncsi vagyok én is, Bende hány kg lehet most, mert biztos jó sokat fogyott a betegsége alatt... :( De 2 hét múlva megyünk, és akkor megtudom! :wink:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Mogyó, itt is gratula Ágika szép súlyához. :D
Nekünk nagyon bele se szokott nézni a doki, h milyen a torka. Csak mondja, h ha hőemelkedése van, akkor halasztva a szuri. De szerencsére mált héten megkapta az utolsó (3.) prevenar-t ( pneumococus elleni) szurit, így pár hónapig nem lesz semmi, majd 1éves kora körül a meningitisz elleni, utána meg a 15hós. :)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Andi!

Gratula Dorkának a fél évhez! :-)
Még nem írtad, hogy ki volt az osztályfőnököd!
Gyógyuljatok!

Mogyo!

Gratulálunk a szép súlyhoz! :-)

Brigi!

Sajnálom, hogy ma is csak egy picit tudtunk találkozni, remélem egyszer már tényleg több időnk lesz!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Azt hiszem, azt még nem is írtam, hogy Bálint már 2-3-4 métereket gurul! :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Honey!

Jó a két hálózsák?

Ja, meg képzeld, megkaptam a DM-től az ajándékot az ajánlásért! Küldtek egy levelet, amit be lehetett váltani egy 300 ml-s Baleás tusfürdőre! KÖSZÖNÖM!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Agyhártya elleni nem kötelező de ajánlja!Még 9 hósan és utánna 15 hósan!
Nállunk mindig megnézi a torkát!

Noémi: gratula a barátnőd babájához!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Köszi, Mogyo! :-))) Nagy az öröm! Kisfiú után kislány! Bár, már tudtuk, de mint tudjuk, lánynál az a biztos, ha már kijött! :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Mogyó: nálunk sem nézik meg a torkát, nem törőnek semmivel. Szegény Ágika, rossz kedve volt.

Manó: sajnálom, hogy rossz eredménye lett a vérvételnek, de remélem semmi komoly?! és, hogyhogy emiatt meg kell, hogy kapja azt a védőoltást?

Noémi: akkor már nem jött össze a találkozó a barátnőddel! :) Gratula neki, jókat babázhatsz majd Te is! :)

Nagbri: köszi szépen, remélem, hogy hamar menni fog, bár lehet addig jó amíg nem. :lol: Már így is alig bírunk vele mert elmászkál tőlünk a kávézóban! :roll: Milyen volt a találka? :) Képzeld anya vett ott a Batthyányn napszemüveget, ahol mondtad! Kiváncsi vagyok milyen lesz.

Timcike: várjuk majd a képeket! Atticy nagyon cuki a képen, szavaztam rá! 8) :D

Ennn: én próbáltam megnézni az anyatanyán, de nem találtam, lehet azért mert nem vagyok regisztrálva...

Bocsi, már mennem is kell, készülődök a vendégfogadásra! :lol: (anyu)

K.

Lilypie Maternity tickers


Timicike: ment a szavazat! :D

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Koszonom szepen csajok a szavazatokat!Aranyosak vagytok. :wink:

ennn-igen,mi Pampers-t hasznalunk meg BabyLove-osat.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


elvileg, ha a tagok között megtalálsz, akkor a profilomat meg lehet nyitni regisztráció nélkül is.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Kriszti, jó mamázást nektek! :D Aziznak biztos jó sora lesz, amíg anyud kinn lesz és segít. :) Majd tegyél fel képet a napszemcsis Azizról. :wink: Szívdöglesztő lesz, szerintem! :D
Oltás: már korábban is szóba került, hogy beadatjuk, de most a rossz véreredmény és a mostani elég komoly betegsége - ami egyből a tüdejére, légzőrendszerére húzodott - miatt fokozottan ajánlotta. És mivel nála magasabb a kockázat, ezért már nem volt kérdés, hogy beadatjuk-e. :roll:

Noémi, nem semmi Bálint! Édes lehet, ahogy hempereg a padlón.... :lol:

Nem is írtam, hogy Bende egyedül stabilan ül! :D Persze most már húzza is fel magát, hogy egyből állna is, de azért az még nem megy... :wink: A hasról hátra forgás meg még nem megy. Persze megcsinálja, és hagyja magát, amikor "görgetem", de neki a hasalás a stabil! :D

Ennn, nekem sem sikerült megnézni.... :( Talán tényleg regisztráció kell hozzá.... mert így a profilod nem is látom. :?:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

ENNN! Milyen nagy már Berci! Hatalmasat nőtt! Formás kispasi lett! :D Minden rendben vele? Pocija rendbejött?

Mogyo!
Szép nagyok vtok már Ti is! :D Nekem már beszakad a hátam Patrik cipelésétől. :?
Az ágyról leeséstől én is nagyon félek, jó hogy nem lett baja Ágikának! :) Még mindig Veletek alszik, vagy már átszoktattátok a kiságyába?

Manó! Örülök, hogy meggyógyult Bende! Egy ilyen komoly betegség után nem csoda, ha rossz a vérképe. Esetleg vmi immunerősítőt nem javasoltak adni neki? Mi az aloe verat isszuk, nálunk nagyon sokat segített!

Timcike! Klassz a fotó! :D Majd én is szavazok rátok! Hajrá! :lol:

Brigi, Noémi! Örülök, hogy taliztunk! A kis bestiám, ahogy elmentetek akkorát játszott, le se lehetett lőni! Aztán meg szundizott picit, nagyon fáradt volt.
Brigi! Mégegyszer köszi a kengut! :D
Noémi! Akkora hülye vok! Elfelejtettem mondani, hogy igen, köszi, a kisebb jó! Elő is volt készítve két vékony hálózsák, oda akartam Neked adni, hátha jó még rátok! Mire jó idő lesz, Patusra tuti kicsi (lehet már most is :oops: ) Holnap séta? :?:
Teszek fel fotókat...
Bálint és Patrik ismerkedik... :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
honey78
 
 


akkor a kezdő oldalon a csapatoknál keressetek rá pl a kecskeméti babavárók 2007-re, és ott ha a kis lapocskára katt ( adatlap) akkor kiadja a csapat adatlapját és ott a tagok neveire katt (uezen a néven vagyok) és úgy meg tudjátok nézni. De szerintem jelentkezhettek is, ugye falevel????

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


És itt pedig Danával... (bocsi a sok fotóért)
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
honey78
 
 


Honey: Köszi a képeket!
Vendég
 


Noémi: Én is örülök, hogy legalább ennyi időre tudtunk talizni! :lol: Legközelebb már reméljük sikerül hosszabb időre is, főleg ha végre jó idő lesz! Mostmár oda is találok akár hozzátok! :D


Honey: Köszi hogy ott lehettünk! A képek szenzációsak, le fogom őket menteni! Képzeld, amin Bálinttal van Patrik, ott apa hirtelen ránézésre Patrikról azt hitte Dana! :lol:

Kriszta: a tali a fentebb látható képek tükrében magáért beszél! Azért Patriknak még szoknia kell a gyerektársaságot, főleg Danát Bence után! Igaz Honey? Dana kiabált, meg minden, és szegény Patrik ettől megijedt, nincs ő ehhez hozzászokva, de ugye Danika ezt már Bencétől tanulja!
A szemüvegre nagyon kíváncsi leszek! Tényleg kérjük ám róla a fotót!

Manó: Örülök, hogy Bende egyre jobban van! Az oltás beadatása nagyon is érthető az előzmények után! Szerintem a helyetekben én is beadatnám!
Vendég
 


Brigi!

Dobj egy pü-t az email címeddel és átdobom a fotókat! :wink:
Ugye, hogy hasonlítanak? Már régebben is mondtam, amikor még nem láttam élőben Danát! :wink: Csak hát látszik, hogy ő már nagyfiú! :lol:

Igen, Patriknak tényleg szoknia kell még Dana sikítását, de hozzáteszem ő ugyanígy sikongat, be is mutatta, ahogy elmentetek. :lol:
Biztos, ha nem ilyen álmos, akkor jobb formában lett vna, dehát majd nő és akkor talán könnyebb lesz vele.

Odaértél a "randira"? Akkor már nem volt olyan rossz idő, ugye? Dana is elfáradt azért gondolom...
honey78
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a köszöntést Dorka nevében. :lol: Képzeljétek egyre ügyesebben mászik! Nagyon édi! Petike megmutatta neki, hogy kell mászni, s már két hete gyakorolja. Csak mindig elfelejtettem írni.

Timci
Ment a szavazat!

Honey
Hogy milyen édesek a fiúk! :lol: Nagyon aranyosak! Melyik aloe-t isszátok? A Forevert?

Noémi
Csuda mosolygós Bálint! Tiszta anyukája!
Dr Kiss Árpádné volt az osztályfőnököm. Vida Orsival jártam egy osztályba.

Kriszti
Mikor megy édesanyád? Gondolom már nagyon várod!

Lehet, hogy Petike visszaesett, illetve most nagyon folyik az orra, s köhög is. Szegénykémnek ráadásul jön egy foga is. Neki még csak 16 van. Nagyon anyás ilyenkor a drágám.

Sziasztok
Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Andi: Dorkának boldog fél éves szülinapot!!!

Adri: Mindjárt megy a pü.! És előre is köszi!
Tudod mit, madj tényleg felvesszük magnóra! :lol: Vagy sűrűbben talizunk, ha már jobb idő lesz! Igen, a randira odaértem, Dana el is aludt, úgy vettem ki a kocsiból, hogy fel sem ébredt!
Vendég
 


Sziasztok!

Adri!

Köszi a képeket! Én is teszek majd fel!

Brigi!

Nekem is küldd el a címedet és Neked is elküldöm az összes képet!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Honey!
A sétát nem tudom, mert ma Fházára megyünk babát nézni. Max délelőtt...

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Képzeljétek!
Mikor tegnap lejöttem a mini baba-taliról, akkor a nagy kapkodásban véletlenül Bálintal a kezemben nekimentem egy hülye ajtófélfának! A gond csak az, hogy Bálint kapta telibe az egészet a kis karjával! Persze, nagyon ordított, én meg majd' sírva fakadtam, hogy hogy lehetek ilyen béna!!! /Nem hallottátok fent?/ Nagyon aggódtam, hogy nem tört-e el a karja /eléggé nekimentünk annak a szarnak/, de tudott vele rögtön fogni, meg csimpaszkodni, később amikor letettem rá is tudott támaszkodni. Még anyósomat is felhívtam, hogy szerinte nem lehet-e nagyobb baj.
Végül tényleg nincs baja, de azért a hülye ajtófélfát jól megrugdostam! :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sehol senki... :-(

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!


Hát nagyon jók a képek!
Klasszak ezek a hapsik!

Mano: gratula az üléshez!


Ma elszaldtunk a dokihoz mert szürcsögött a csaj reggelre és féltem mert tegnap mondta ,hogy piros a torka!
Na nincs komoly baj és a fogától van az egész nagyon nyugtalanul is laudtunk az este( mert még mindig velünk alszik)
De adott azért antibiotkumot a torkára mert tényleg egy picit piros!
Meg nézte a fogacskákat és azt mondta ,hogy szerinte hétvégén kint lesz mert nagyon be van dagadva neki!

noémi. örülök ,hogy nagyobb baj nem lett végül!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Lányok! Remélem hamarosan összehozunk majd egy nagy találkozót is! Nagyon helyesek a fiúk a fotókon...

Az Anyatanyára nyugodtan jöhettek, regisztrálni kell és akkor jelentkezhettek a csapatokba. A kecskeméti csapatnak én vagyok az adminisztrátora (meg Brigi). :D

Noémi:
ilyen ajtófélfás dolgot én is csináltam már, de szerencsére Sárának se lett nagy baja,pedig volt olyan hogy néhány percig sírt, mire meg tudtam nyugtatni...

Kriszti:
biztos jó lesz, hogy ott lesz az anyukád, kicsit pihenhetsz is... Aranyos a férjed,hogy próbálja az itteni szokásokat tartani (nőnap, locsolás)

Manófalvi: remélem hamar rendbejön Bende! Kár hogy csak később jöttök úszásra... mi remélem a jövő héten eljutunk oda is.

Andi: aranyosak lehetnek a gyerekeid, ahogyan a mászást tanulják-tanítják. Petikének küldök gyógypuszit, a fogfájás nagyon rossz tud lenni, nem irigylem most a gyerkőceinket...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sára még nem tud stabilan ülni,még oldalra eldől, de a mászást ő is gyakorolja, még nem tud gyorsan masírozni, de araszolgatva eljut ahová akar.
Foga még nincsen,én is állítólag késői fogzású voltam, úgyhogy majd lehet hogy egyszerre jön sok neki... nem tudom melyik a jobb...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Hát igen az nem biztos ,hogy jó lesz ,hogy egyszerre kibújik több fog pl. ismimneka kisfiának egyszerre 6 jött! :shock:

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Noémi: Örülök, hogy végül nem lett Bálintnak semmi baja sem! Amúgy én nem hallottam, hogy sírt! :?

Nóri: Én ott nem vagyok adminisztrátor. :lol: Viszont a tali jó ötlet, csak várjuk meg míg Mandula túl lesz a vizsgákon! Azt tudom, hogy a jövő héten neki suli van! Így gondolom megint keveset fogunk róla hallani!

Na, ajtófélfa helyett én a fürdőszoba ajtónak koccintottam oda Dani buksiját, mondjuk nem nagyon, de gyorsan én is körbenéztem, hogy nincs-e gond!
Vendég
 


Hol van itt ma mindenki elveszve???????????????
Vendég
 


Sziasztok!!

Takarítottam, ki van suvickolva az egész lakás, anya holnap jön!
:lol:

Nagyon édesek a fiúk, milyen nagyok már!!! :shock:

Nagbri: Dani már januárban is jó nagyokat tudott sikoltani, akkor azóta gondolom továbbfejlesztette ezt a tudományát! :)
Csinálok majd fotót a napszemüvegről, feltéve ha magán engedi hagyni! :roll: Kiváncsi vagyok amúgy én is rá...

Falevél: hát, igen, rendes a férjem, de hát ez a minimum, hogy meglocsol... :wink: Na, de tényleg, mérges volt rám, hogy nem szóltam, hogy húsvét lesz, mert akkor vehettünk volna Aziznak valamit, amit a nyuszi hoz. :shock: Teljesen elcsodálkoztam, hogy így benne lenne. :D Megjött a tankinid? Milyen?

Manó: teljesen egyetértek, hogy így be kell adatni az oltást! Biztos, hogy nagyon jó dolog, csak picit drága, de én is áldoznék rá a helyetekben! Gratula Bendének az üléshez, milyen ügyes nagyfiú már ő is! De megnézlélek Titeket élőben! Ki mennyit változott! :D

Mogyó: kiváncsi vagyok kijön-e Ágika foga a hétvégén! Lehet azért is nyűgös szegényke. :?

Ennn: megnéztem az anyatanyán, mindenki galériája látható, kivétel a Tiéd!! :? én egyelőre nem regisztrálok, mert így is sokat vagyok a neten apa szerint, szóval nem szeretnék még valamiben függővé válni! :lol:

Kocsisandi: utólag kis boldog féléves szülinapot Dorkának!! :) Remélem nyáron Veled is talizok, mert nagyon kiváncsi vagyok a gyerkőceidre! Petike nagy franc lehet! :wink: Nálunk egyébként fordítva történt, én tanítottam meg a 3 évvel idősebb bátyámat mászni, ő picibabaként nem csinálta. :lol:

Na, megyek, jók legyetek, és jó hétvégét mindenkinek!

K.

Lilypie Maternity tickers


Szia Kriszta!

Na igen, a sikoltókája azóta csak javult! :lol: De hát ez Bencének is köszönhető!
A fényképet meg akkor várom nagyon! :D Gondolom nagy lesz holnap a boldogság, végre látod annyi idő után újra anyudat!
Mahmoud úgy látszik tényleg nagyon szeret téged! Különben nem csinálna ilyeneket! De örülj neki, mert így biztosan nincs ellenére, hogy Aziz megismerje mindkét kultúrát! Na meg szerintem az is benne lehet, hogy miatta ott éltek, és tudja, ez mekkora áldozat a részedről! De ugye ha az ember lánya szerelmes! :D
Vendég
 


Néhány kép!
A klaviatúrás most készült, a másik kettő locsolkodás előtt! Kép Dolgozom, nem látod? Kép Az ünnepi ruhám Kép Megeszem az ajándékomat!
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?