Új privát üzeneted érkezett!

Anda!!!!!!!!!!!!!!!!! Egy angyal vagy!!!!!!!!!!! Köszi! Honnan tudtad meg? Már hívom is!
magdolnam
 
 


ja ez a tv2. Nem baj nagyon köszönöm azért. Sajna nem kapnak részletes infót a műsorban szereplők dolgairól :(
magdolnam
 
 


Magdolnám: Ja értem. És írtál már mailt? Hisz ha mákod van akkor pont elolvassák. Vagy tudakozót nem kérdezted?

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Magdolnám:
A neten a T-Com tudakozójából!

Kép
anda81
 
 


a tcomon túl vagyok, ott egy rakás számot kaptam. Az emailben meg bízom. Felhívtam 1dokit azt mondta szószerint: aszem el fogok boldogulni vele. :lol: Hát nagyon remélem! :lol: :lol: Ráadásul holnap megyünk nyaralni és az én gyönyörűmet nem nagyon merem magára hagyni. Apának 3napja magyarázom , hogy valami nem stimmel az állattal. Errre ő jól leszólt. Most meg már sírtam is, mert szegény elég siralmas látvány... és mondtam neki hogy addig nézze, míg ő is látja a szenvedést a szemében! Erre fél pillanat alatt levágta hogy tényleg beteg. Ha jól látjuk akkor kb 4 napja nem kakkantot remeg lázas és iszonyúan le van fogyva
magdolnam
 
 


Magdolnám: szegénykém. és a doki mit mondott mit lehet tenni?

Kép
csucsu05
 
 


Magdolnám:
Nagyon sajnálom, de remélem hamar meggyógyul!

Kép
anda81
 
 


Muffin!
De örülök, hogy visszatért a jókedved!!! Hát minden elismerésem a tietek!Elég hamar sikerólt tultenni magatokat és uralni a helyzetet.Ügyik vagytok!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Magdolnam!
Jaj ne, a kis édi malac beteg :cry: :cry:
Jobulst szegénykének!!!
Irj, ha sikerült valamit intézned!

jaj izgulok Natiért!!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


:( nem mondott semmit. Valószínűleg besülhetet a kaka :( de akkor mitől fogyott így le 4 nap alatt? Rájöttem milyen látványra hasonlít. Mint egy pariknson kóros idős ember. Este fél 6ra vár. Szerintem infuziót fog kapni. Szegény viccesen néz majd ki, mert kb a tű lesz akkora mint ő, egy kis túlzással. Drukkoljatok neki :)
magdolnam
 
 


Magdolnám: Biztos akkor szorulástól nem is evett és ezért fogyott le. Nekem egyszer a kutyámnak volt ilyen és csunya dolog de én gumiujjal rásegítettem neki. És a doki azt mondta ügyes voltam.Persze egy kutya nagyobb ám mint egy malac.
De este már a doki bácsi majd könnyit rajta. És a malckád olyan lesz mint régen:)

Kép
csucsu05
 
 


Lilla, veled mi a nagy helyzet???
magdolnam
 
 


most beszélek épp a tenyésztőjével, azt mondja, hogy egyértelmű bélcsavarodás :shock: azonnal doki :shock:
magdolnam
 
 


:D nagyon jó lenne! De nem is tudom hol van a feneke. Van neki egy hatalmas gumó azt hittem először hogy az a férfiassága, de a doki mondta hogy az nem az.
magdolnam
 
 


Muffin:
Csak most olvastam vissza! Nagyon örülök, hogy visszatért a jó kedved! Hidd el Eliotot nem is fogja zavarni, a dolog, mert számára ez lesz természetes! :D

Lilla:
Merre vagy???

Kép
anda81
 
 


Magdolnam:
Szegény malacka! Kívánom,hogy gyógyuljon meg hamar!

Kép
anda81
 
 


Magdonam:
Most jutott eszembe! A tenyésztő nem tud esetleg dokit ajánlani?

Kép
anda81
 
 


Magdolnám: ha az a csomót kicsit masziroznád akkor talán elindulna valami. Egy próbát megér. Vagy keress meg egy másik orvost aki most tud fogadni.

Kép
csucsu05
 
 


hm, a masszir. Mindjárt megkérdem tőle. Ő dunakeszin lakik sajna
magdolnam
 
 


Remélem jobban lesz a malac!

Kép
anda81
 
 


Anda:
te most hogy állsz? Mikor kellene nemmegjönnie Pirinek?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti:
Már 25-én meg kellett volna jönnie, a tegnapi tesztem pedig nega lette, tehát már fogalmam sincs, hogy mi van! :roll:

Kép
anda81
 
 


Nati:
Biztos vagyok benne, hogy minden rendben! Nagyon várom a híreket az uh-képpel !

Magdolnam:
Szegény mali!! Csak vigyázz a masszírral, nehogy ellenkező irányba tereld a kakit. Nem tudom egy malinak hogy helyezkednek el a belei.. :shock:

muffin:
Nagyon örülök, hogy szebbnek látod a világot! Tényleg különleges kisfiatok lesz, és milyen boldog!!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Anda:
lehet, hogy bentragadt a tüsződ. Én jártam már így, gyógyszerrel meghozzák, aztán minden megy tovább. Előfordulhat..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Anda hány napos szokott lennia ciklusod?

Szia Mágnes?
Hogy van édesapád?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti
Ha nem azt a részét látja, hogy az ellopott pénz mellett nem kell újabb 15 ezret kiadnia, hogy minden kártyát megcsináltasson+ az idő amig ezeket újra beszerzi…..szóval legyen csak hálás neked az illető!!!
Huni duzzanata már rendbejött?

Magdolnam
De ez a szopipárna nem u alakú ugye?
Ha nem jössz egy napig utána mindig valami kacifántos történetet mesélsz…szegény anyósod…tényleg tudatosítsd benne,hogy reggelente ennie kell valamit azért vagy legalább valami kis keksz legyen a táskájában… Jobbulást neki!!

Viri
Akkor ez most túl lesz@rom hónapra sikerült ha még apával se voltál együtt…
Heni ha büfizik akkor mondja minden alkalommal, hogy malac…. Még este is félálomban is…

Nati
drukkok mennek. Várjuk a boldog beszámolót!! Nem lesz semmi baj!!

Mágnes
szörnyű,hogy szegény édesapádat mennyit szállítgatják :(
...mielőbbi gyógyulást neki!!


Anda
Az antibiotikum tényleg bezavarhatot.
De míg nem jön meg van remény. Nekem is volt olyan terhességem ahol pár napos késésnél negát teszteltem....mivel szoptattam is úgy gondoltam biztos csak a szopi zavar be.... aztán eltelt 3 hét és csak úgy elnyomtam még egy tesztet...pozitív lett!!
holka
 
 


A söntöt visszarakták, mert több az agyvize, és túlnyomás lehet. Valamiért nincs egyensúlyban a termelés, leadás dolog, most a hasüregébe vezették vissza.
Rosszabbul van, lázas megint, éber kómában van, nem kommunikál, régebben ezt megtette. Nem tudom mi lesz, doki szerint már az is egy csoda, hogy egyáltalán itt van, és meg tudták műteni. Remélem továbbra is történnek csodák...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Muffin
szerintem is nagyon jó,hogy ilyen hamar megtudtátok Eliot különlegességét. Ruhácskák gyönyörűek és sokan pedig érteni fogják a szöveget is!! :D

Viri
most olvastam csak a tejecskés sztorit..és ha közlöd vele,hogy ez nem hideg nem meleg hanem pont jó...nem hiszi el?
Gatyafelvétel: mostmár Heni beletud bújni de mikor még csak próbálkozott :roll: ...ő is sokszor bemérgesedett de ez érthető mert annyira szeretné egyedül csak még nem tudja.
Volt,hogy lufit lógattunk le az ágya fölé...így miközben öltöztettem ő tudta pöckölgetni.
Nálunk mostanában a pelenka felvételnél reklamál. :roll: ..minden alkalommal elmondom neki ha majd szól,hogy jön a pisi,kaki és azok mind sikeresen a wc-be mennek akkor veszünk neki kisbugyit...és elkezdünk beszélni róla,hogy milyen szép is lesz majd az a kisbugyi és már fenn is van a pellus. :wink: :lol:
holka
 
 


Mágnes
sajnálom,hogy most rosszabbul van édesapád...de reméljük erős ő és hamarosan jó hírekről számolsz be!!! Ugye tudod,hogy éber kómában ő érti amit mondotok neki az ágya mellett?
holka
 
 


Holka:
kösz kérdésed. Nem mult el Huni duzzanata.Ugyanakkora, de reménykedem, hogy ha megműtik orrmandulával, akkor visszahúzódik..

Mágnes:
Jaj, remélem rendbejön édesapád.Ugy ahogy mondja Holka is, éber kómában mindent ért, minél többet beszéljetek nek, bátoritsátok, mondjátok mennyire szeretitek.Ez még segithet is a felépülésében

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Halihó!

Nati:
Nagyon drukkolunk! Várjuk a híreket! :D :D

Mágnes:
Beragadt tüsző? Nem t'om! De remélem, inkább Babó! :wink:
Nagyon sajnálom édesapádat! Remélem hamarosan jobban lesz!

Holka:
Kérlek-kérlek legyen igazaaaaad! :D

Kép
anda81
 
 


Mágnes: Kitartást akkor. És tényleg beszéljetek Apudhoz mert ha azt látja, hogy ti nem vagytok elkeseredve akkor erőre kap. De ha azt , hogy siratjátok akkor ő sem hiszi el, hogy felépül. Kivánok egy ujabb csodát nektek!

Kép
csucsu05
 
 


Nati! Gyere már, izgulunk!!!! :wink: :D

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Olyan álomszuszék vagyok mostanában meg gyenge és fáradok hamar...Ma a porszivózást is 3 menetben kellett megcsináljam...Olyan hamar elfáradtam. De nem is csoda, hisz volt nekem 2 aranyos 'segitségem' :lol: felajánlották, hogy ők kiporszivózzák a szobájukat. Aztán gondolhatjátok mi lett belőle... :roll: :shock: :D

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


magdolnam!

Van ilyen, hogy tengerimalac.lap.hu , ott hátha találsz jó állatorvost.

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Jajj ma én olyan rosszat álmodtam. Kétszer is ugyanazt egymás után, hogy anyukám meghalt. Remélem ez nem valami rossz jel.

Holka: már próbálta a pont jó szöveget a tejnél. Ő meg mondja rá, hogy meleg, vagy hideg és nem kell addig amíg nem hozom neki újra.
Most a legújabb dili, hogy a lépcsőn egyedül akar közlekedni. Na mi egy panel 4. emeletén lakunk nincs lift. Gondolhatod fél óra mire leérünk. Nem foghatom a kezét. És az utcán se akarja, hogy fogjam a kezét. Gr….
Heni se akar még bilizni? Sajna Kende se nagyon. Mikor már pelusba a kaka akkor szól, hogy bili. Próbálom és is győzködni, ha bilibe csinálnánk a dolgot nem kéne a pelussal küzdeni, de még nem érti, vagy nem akarja érteni.

Nati: voltál dokinál??? Mizu?

Márti: szegény ürge, de nagy pechje volt. És ugye mondtuk, hogy nem fog téged vádolni.
A fiúk jobban vannak?

Muffin: de jót vigyorogtam a „odabenn is biciklizett és fejreesett.”szövegen. Kívánom, hogy mindig ilyen erősek és optimistán álljatok a dolgokhoz!

Magdolnam: tegyél egy fejhallgatót a pocidra és úgy zenélj Lizának. Sok babának tetszik. Mondjuk Kende nem szerette, mert azonnal rugdosott tőle. Egyébként most sincs oda a zenéért. Mikor viszitek malit a dokihoz? Drukk nektek!

Mágnes: millió drukk apukádnak!

Anda: akkor 2 napja késik neked! Pár nap múlva csinálj egy tesztet!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


NAti???????

Várunk!

Kép

Kép
ditta76
 
 


Nati: gyertek már haza!!!!!!!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Jé ma 1 éves és 9 hós Kende :lol: (21 hós) :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Babett
tegnap voltál dokinál,ugye? Mi újság?

Viri
óóóó...a lépcsőzés. :roll: Nálunk az az ősszel volt műsoron!! Kitartás!!Pár hét múlva megunja. A kedvencem volt ha mentünk az utcán és meglátott egy templomot ahol volt 5 lépcsőfok :roll: :roll: ....na akkor megállt az élet....fél órán át le-föl a lépcsőn..... :lol:
A lépcsőn hagyom,hogy önnállóskodjon de az utcán NEM. Mondjuk mi azt azért vesszük nagyon-nagyon komolyan,hogy soha nem engedheti el a kezünk mert anyósommal is szokott menni sétálni és szegénynek az egyik lába csak 5 fokot hajlik,konkrétan mintha tök merev lenne... hát ő nem tudna a Heni után szaladni ha mondjuk kiszaladna a kicsi az utcára. Eleinte reklamált de mostmár tudomásul veszi,hogy ez van fognia kell a kezünk. :)
Az unokatesómék szintén 3.emelet lift nélkül... ő mindig vett újságot és míg a gyerkőc fél óráig mászta felfelé a lépcsőfokokat ő kiolvasta az újságot :lol: ...így nem idegesítette fel magát.. :lol:
holka
 
 


Ugye milyen jó,hogy van vonalzód?? :lol: :lol:

Natiéknak még haza is kell érniük Pestről... De remélem csupa jó hírrel jön!!!
holka
 
 


Viri
Én még nem biliztetem majd nyáron ha nem kell annyi hacukát levenni róla. Amikor beszereztük a bilit pár hónapja akkor probálgattuk rászoktatni de mindig csak ruhában akart ráülni anélkül nem...nem erőltettem. De már szól ha bekakil a pelusba,hogy "büdi,kaki" és hesegeti a levegőt az orra előtt... :lol:
holka
 
 


Holka: tegnap pont mi is apával újságot olvasva jöttünk fel :lol: igaz csak ilyen szórólapos újságot néztem, de a végére értem mire felértünk :)

Közbe én lelépek, mert felkelt a fiatalúr :)

Majd kukucskálok közbe...

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Jajj Nati de kár, hogy még nem jöttél. Most el kell menjünk itthonról. :( Pedig az oldalam már kilyukad. Na majd este megtudom mi van veletek. Puszi....

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Nati miatt lestem be most én is. Mennünk kell most csepmét nézni de utána szaladok ide hátha már Nati is irt.

Kép
csucsu05
 
 


Na itthon vagyok. Voltam a dechatlonba és vettem annyira jó macit. 2dbot! Meg Lizának egy zenélő forgós játékot, amit a kiságyra kell szerelni. Nagyon cuki! http://brendon.hu/ProductSearch/viewer. ... =1&whid=43 Mali nagyon szarul néz ki.... Egyre durvábban. Már csak 1 óra és megyünk doktorbácsihoz vele. Nagyon bízom benne, hogy tud segíteni. Jött válasz a tv2-től.... hogy inkább az rtl klubnál érdeklődjek... tök ciki.
Nati???????????????????
magdolnam
 
 


Most mi is elmegyünk itthonról, barátainkkal megyünk egy étterembe vacsorázni, pedig Nati miatt néztem be.....

Remélem, minden rendben!

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


a férjem is elég beteg lett :shock: jó lesz nyaralni, ráadásul Mali is :shock: :cry:
magdolnam
 
 


nati már tényleg jöhetnél! Bár gondolom ha már pesten vagytok beugrottatok egy pár bababoltot kifosztani. :)

KépKép
muffin
 
 


Sziasztok!

Nati miatt ugrottam be én is! De látom még nincs itt! :(

Remélem minden rendben van! Na majd később jövök!

Kép
anda81
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?