Új privát üzeneted érkezett!

monyo köszi az infót, lehet hogy nem is most kellene elmennem a vérvételre hanem megvárni a hét napot?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


annus es nem tudsz csak ugy bevagodni a dokihoz hogy faja hasad nezzen meg Uh val?biztos nem utasitana el.
a closty altalaban elorebb hozza a peteerest.
Nekem baris szepen elorehozta.
kellene nezetned tuszomeretet es nyalkahartya meretet.Valakinek a nyalkahartyajat vekonyitja a closty,annak nem ajanlott mert hiaba van szep tuszod ha nem tud hova beagyazodni.
ha a tuszo nem reped meg magatol akkor szoktak adni tuszorepi inekciot,elkerulve igy a cisztasodast.

Kép
monyo83
 
 


Aha,igen ezekről mind hallottam.Azért iszom a málnalevél teát is.
Hát ez a hónap olyna lesz amilyen.A következőnél már sokkal több infó lesz!
Egyenlőre még nyugodt vagyok :wink: 8)

annus11
 
 

 
 

Mennyivel hozhatja előrébb a pét?2 héttel is akár?

annus11
 
 


Gabi, TSH-t nem néz? A pajzsmirigy működésének ellenőrzése sem árt.

Annus, nekem 30-35 között van a ciklusom, immár 20 éve. (korán kezdtem :? ) Csináltam pár hónapot Lh teszttel, így tudom, hogy szokott lenni pém. Erre a doki azt mondja, hogy ez nagyon hosszú ciklus, valószinűleg nincs pém. Most kötözködjek vele?
tessza76
 
 


gabi a dokid mit mondott?20ik napot?
nem tudom,igy a progid tutira nem lesz valos.a tobbi erteket nem tudom mennyire befolyasolja,talan az lh t igen.
az inzulinnal tok mindegy melyik ciklusnapon megy.

anna 2 het ..azert szerintem anyit nem.
nekem atlagban 35 napos ciklusaim voltak,de nagyon sokszor elofordult hogy 25-30 napon volt pem.Igy a ciklusom is huzodott.
amiota clostyt szedek azota 18 napon van pem,mindig.

Kép
monyo83
 
 


gabi a dokid mit mondott?20ik napot?
nem tudom,igy a progid tutira nem lesz valos.a tobbi erteket nem tudom mennyire befolyasolja,talan az lh t igen.
az inzulinnal tok mindegy melyik ciklusnapon megy.

anna 2 het ..azert szerintem anyit nem.
nekem atlagban 35 napos ciklusaim voltak,de nagyon sokszor elofordult hogy 25-30 napon volt pem.Igy a ciklusom is huzodott.
amiota clostyt szedek azota 18 napon van pem,mindig.

Kép
monyo83
 
 


tessza de azt is néz, bizti az előbb kihagytam.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


:lol:
Ez jó!
Hát mivel én márt eherbe estem egyszer,gondolom van pém.Annak ellenére h hosszú a ciklusom!Sőt!Nem egy oylan van aki terhes lesz,egészséges babája születik.De mondjuk a ciklusa 50 napos.Kivételek mindig vannak,most mi vagyunk a kivételek! :roll:

annus11
 
 


monyo igen a dokim 20. napot mondott.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


na ezt a duplazast meg hogy csinaltam :shock:

tessza 30-35 napos ciklus teljesen normalis.
tenyleg nem ertem a dokikat,ezeknek nem egy volt a tananyaguk?

Kép
monyo83
 
 


annus en is voltam mar parszor terhes,es mind eleg kesoi pe bol,de egyik sem maradt meg.

Kép
monyo83
 
 


Uh,aha.És annak kiderítették az okát?Vagy nem tudni mért nem maradtak meg?
Most már kíváncsi vagyok mikor lesz a pém....csak nehogy lemaradjunk róla...

annus11
 
 


annus nincs meg az ok.nagyon koran elment mind csak egyet lattam Uh an(szerencsere)
ha homerozol azon latszani kell hogy mikor lesz ped,esetleg ovulacios tesztet probaltad mar?

Kép
monyo83
 
 


Értem.Most vettem lh tesztet igen.Hőmérőzést is csinálom.Tegnap csinátam is egyet,negatív volt,de úgy h 2 csík volt rajta.Csak ugye halvány volt az egyik.
Akkor mostanság várhatom h lesz pé?Vgay már volt?De az még korai lenne....A vonalzóm nem jól mutatja a pét,mert csak 2 hét múlva kéne lennie.
A hőm viszont tegnap 36.5 ma meg 36.7....kíváncsi vagyok merre indul el holnap :lol:

annus11
 
 


csinalj ovutesztet ma is meg holnap is.ha halvanyodik akkor mar megvolt ped ha erosodik akkor eztan lesz.

Kép
monyo83
 
 


Igen,én is erre gondoltam.Persze pont most nem voltunk együtt :twisted: Mert haza kellett mennem....vagyis szombaton meg tegnap megvolt az akció,de közben nem.Ha lekéstük akkor :twisted: Remélem h inkább most lesz pé!Viszont ha megvolt,akkor hamarabb van a köv ciklus,az is jó hír!!!!

annus11
 
 


Kép

Na ez a tegnapi!

annus11
 
 


monyo ha elkezdem a az utrot akkor az nem fogja befolyásolni holnap a progeszteron szintet? Mert hogy az utro progeszteron készítmény.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


hat ha holnap megy vervetelre akkor inkabb holnap utan kezd el.

annus szerintem meg eztan lesz ped.

Kép
monyo83
 
 


Annus, ez nagyon halvány csík LH teszthez. Szerintem is próbáld meg holnap újra.

Kép
Kép
tessza76
 
 


Lenne egy kérdésem, ami nem igazán ide tartozik, de hátha valakinek van sajna ilyen tapasztalata is. Egy ismerősömnek nagyon erős vérzése van, már hónapok óta. Tisztára legyengült már. Volt egészségügyi küreten, de köv. ciklusban újra elöjött a probléma. Most norcolutot írtak fel neki. Ha ez nem használ a doki a méh kivételével kecsegtette. :( Tapasztalat?

Kép
Kép
tessza76
 
 


tessza.

anyunak brutal eros a verzese.konkretan anyira hogy egeszsegugyi vatat hasznal mert a betet az neki 0.
Volt a dokinal aki ket lehetoseget mondott neki.az egyik a kuret volt a masik meg valami hormontabletta.
Egyiket sem vallata be mert mostmar kozelit a valtozokor fele azt mondja ha ennyi evig kibirta akkor mar ezt a kicsit kibirja.

Kép
monyo83
 
 


Tessza!

Ez iszonyú! Nem hiszem, hogy nem lehet valamit csinálni! Nekem volt erős vérzésem hetekig, de a Norcoluttól elmúlt, majd megjött rendesen! Azóta sem volt gond! Folsavat mindenképpen szedjen, nehogy vérszegény legyen és drukkolok neki!
Vendég
 


Hu,remélem a norcolut segít neki!Én is kaptam előző hónap végén,hogy biztos megjöjjön.A doki nem akarta elhinni h megjön 40 napra :wink: Pedig hőmérőztem és mondtam h látszott a pé rajta.Ezt is biztos ami biztos alapon kaptam,és utána kevesebb is volt a menszi.Sokkal kevesebb mint általában volt.Szóval remélem h segít az ismerősödnek!

Azt tudom h ez még halvány,de akkor valószínű h napokon belül erősödik és akkor télleg elöbb lesz pém 1 héttel.Jó lenne!Na majd kiderül! :wink:

annus11
 
 


lányok, lehet megint hólyaghurutom lesz:( Érzem, kisétetiesen hasonlít ez a ciklusom az októberihez. :( szerintetek most ihatok cickafarkfű teát a ciklus második felében? Meg teszek a fürdővízbe is.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!

Nem olvastam vissza! :oops: Hőd, hogy áll? Ez már nem igaz, hogy mindig van valami! :( Én sajnos nem tom, nekem ilyenkor egy Sumetrolim vagy Augmentin megoldja a dolgot! Ha csak most volt pé-d, nyugodtan beveheted!
Vendég
 



Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Lányok, most csináltam lh-t és teljesen pozitív lett, sötétebb a tesztcsík a kontroll csíknál. Most akkor mi van ilyenkor?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Talán terhesség?Vagy csak most lenne a péd?

annus11
 
 


most lenne peteérésem, de én úgy gondoltam hogy tegnap volt

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


A görbédet nézve akkor ez most a pét jelenti.Nem?Akkor holnap is akciózni!!!!A 36,8 lehet a hólyaghurut miatt is.
Na de inkább nem is modnok semmit,mert még nem vagyok jártas ebben az lh tesztelésben :roll:

annus11
 
 


Lehet h ma van...még belefér!

annus11
 
 


most elmult az az érzés ami délután volt, nem tudom mi volt. az utrot beraktam és utána lett ez az érzésem, azért gondoltam hogy hólyaghurut, de most elmult teljesen.
Hát a tegnap esti kiskatonák még életképesek, talán holnap reggelig jó lesz.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!
Most, hogy így visszaolvastam érdekes, hogy azt írjátok, hogy a closty előrébb hozza a pé-t, nekem épp eltolta. Kb. a 12-14. napon szokott lenni, és a clostyval a 20.-on volt. Aztán a 25-28 napos ciklusomat meg eltolta 34-re. :roll: Tök sz@r volt, mert már teljesen beleéltem magam, hogy terhes vagyok...
Azt szeretném még kérdezni, hogy azt honnan tudják megállapítani,hogy nem repedt meg a tüsző? Lehet, hogy tök béna kérdés, de ezt én nem értem. Mit kellene még néznie a dokinak azon kívül, hogy van-e domináns pete?

Kép
németh
 
 


Kinga!

Nekem is eltolat a 16. napra, a ciklusomat meg remélem novemberig! :roll:

Gabi!

Mióta használod az utrót? :roll: Akkor mégcsak most lesz pé-d? Remélem neked is hosszú ciklusod lesz! :wink:
Vendég
 


Lehet a hosszú ciklusból rövidet,a rövidből hosszút csinál...
Azt tudja vki h pl ez az lh teszt mennyivel elötte mutat halvány csíkot?Ez 10es érzékenységű,szóval lehet h akár 1 hétigis halványan ott lehet a 2.csík?

annus11
 
 


grönland csak ma tettem be az elsőt mivel azt gondoltam hogy tegnap volt a peteérés. De estére már nem tezsem be mert közben eszembe jutott hogy holnap vérvételre megyek (hormon) és akkor nem adna valós értéket.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi ne mar hogy most jojjon ez a franya hurut :twisted: :twisted:
a pozi teszt utan 24-36oraval van repedes,tehat a holnap estet ne hagyjatok ki.

nemeth azt ugy lehet meggalapitani hogy elmesz Uh ra es ha meg mindig ott van akkor nem repedt meg meg.Ha egyaltalan nem reped meg akkor lesz ciszta belole.
Nyalkahartyat szoktak meg merni,valami szerkezeti osztalyozas is van nekem a doki arra mindig csak azt mondja hogy a mehben minden renben van,lemeri es feljegyzi a mereteket neha kapok a tuszomrol kepet,sot a nyalkahartyamrol is van.Meg a petefeszkeimrol meg a cisztaimrol.
Albumot csinalhatnek kepekbol
:lol: :lol:

Kép
monyo83
 
 


Gabi!

Akkor jó, az már nem befolyásolja a peteérést! Hát lehet, hogy holnapig nem ürül ki! :roll: De ezt majd ha meglesz az eredmény, mond a dokidnak! A többi adatból úgyis látszik, hogy pé előtt vagy után vagy!
Vendég
 


Monyo: köszi. Akkor azt hiszem nekem többet kellene mennem a dokihoz, mert mindig csak egyszer néz meg. És lehet, hogy most pont ettől lett a cisztám is. :?
Gröni: na igen, nekem is eltolhatná min. 9 hónappal! :lol:

Kép
németh
 
 


németh ha tuszorepit kapsz akkor nem lesz cisztad.nekem az elso stimunal nem akart megrepedni visszamentem kontrol uh ra es ott viritott a tuszom,rogton megkaptam a tuszorepit es igy megrepedtem.
egyebkent en 1-2*szer szoktam menni ha nem no ugy akkor mentem 3*

Kép
monyo83
 
 


Hát ez az. Én meg egyszer megyek, aztán gyakorlatilag azt, hogy van-e pé-m itthon is meg tudom állapítani lh-val meg a hőmmel. És nem kerül annyi pénzbe.

Kép
németh
 
 


nemeth en nem tudom milyen ugy clostyzni hogy nem Uh znak.Mondjuk annak is van elonye de tobb a hatranya.valahogy lehet hogy konynebb lenne ha nem kellen orara pontosan egyutt lennunk.
Viszont ugy meg lehet paraznak hogy jokor voltunk e egyutt.
sehogy se jo.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Hát én ma nem mentem vérvételre, tegnap este nem éreztem magam valami jól, ezért úgy döntöttem hogy inkább kialszom magam, apa vitte ma amúgy is a gyerekeket.
Inkább megbeszélem majd a dokimmal hogy úgy számolja ki a vérvétel időpontját hogy nekem az ovu a 18. napon szokott lenni, és ahhoz mérje a vérvételt.

A másik ami eszembe jutott, hogy tegnap már használtam az utrot, és lehet hogy mivel az hormon készítmény az befolyásolta az lh teszt eredményét + irányba.
Ugyan is ha ma lenne ovum mert hogy a teszt szerint ha tegnap + volt akkor ma lent kellene lennie a hőmnek ehelyett így néz ki ma
http://ciklus.hu/images/diagramok/0e7c9 ... 62400_.png

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!

Szerintem az utrotól nem lehet pozitív az elhá! :roll: A hőd viszont lehet magas tőle, de nem hiszem, hogy ezért lett magas! Én arra gondolok, hogy az éjszaka lehetett ovud, az elhád pedig lehet, hogy már nem is volt pozitív! Ha előtte nap is csinltál volna, lehet, hogy az erősebb lett volna! :roll:
Vendég
 


Gondolom nem sokat segítettem, ha volt egy kis hancur, kiderül 2 hét múlva! :wink:
Vendég
 


gröni csináltam előző nap is az halványabb volt. hancur nem volt mert nem éreztem jól magam, úgy hogy ha éjjel volt az ovu, akkor az előző napiból vagy volt ott kiskatona vagy nem

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!

Ha számításba vesszük, hogy gyorsan érő tüsződ volt, akkor lehet a pozitív elhá és az ovu szinte egyszerre!
Vendég
 


gröni, értem, én anniyra nem vagyok ebben szakértő. Reménykedem hogy a 18. napi együttlétből volt még ott kiskatona mostanra is, hiszen 2-3 napig életképesek. Hiába stresszelek attól jobb nem lesz, ez van. A ma esti meg már szerintem késő lenne.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?