Új privát üzeneted érkezett!

kisfóka írta:Icsilya és a többi Anyuka!
Lenne egy kérdésem! A matrac és a lepedő közé kell ugye valamit tenni, hogyha baleset történik pisi, kaki, akkor a matrac ne legyen olyan?! Lehet valami ilyen védőt kapni? Vagy ti raktatok valamit?

én soha nem raktam semmit.
Nylonost légzésfigyelőnél nem is szabad, mert gátolja az érzékelést.
ha nagyon akarsz bármit is, akkor egy frottír törölköző, az minden balesetet felfog.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


jah,a nylonos alátéteket én azért sem szeretem, mert be tud fülledni a gyerek.
Vannak spéci kétoldali gumis lepedők - fiúknak vettem ilyet, mikor pelusról szoktunk le - ezek légáteresztőek, de a folyadékot nem engedik át.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fendike,
1,5 hetesen már kivittük. Hideg volt nagyon, de volt meleg takaró, meg bundazsák, a mózesünk is szinte teljesen zárt.

Nők,
www.4dgenesis.hu Nagyon jó hely!!
Vendég
 

 
 

icsilya írta:Vannak spéci kétoldali gumis lepedők - fiúknak vettem ilyet, mikor pelusról szoktunk le - ezek légáteresztőek, de a folyadékot nem engedik át.


nekünk is ilyen van...
Vendég
 


Pandus,
annyira edes ez a kicsi lany :lol: enisenis..Mennyit valtozott az arcocskaja :lol:


Kisfoka,
koszonom,aranyos vagy..
Fendike,
vettel vegul is a maxi cosihoz labzsakot?En beijedtem a mostani hoesestol es kifutottam a bababoltba vettem egyet. :lol:

Ugy latszik akkor a ctg-s fajasmeresekre nem kell tul nagy hangsulytf ektetni mert mindenkienl mas :?
Termeszetesen azota sincs semmi,se nyakdugo se fajas :shock:
Pedig mar ma setaltam ket orat ,a lakas csillog villog :lol:

Ja lanyok kezdek megorulni a telefonoktol...A "na van mar valami"kerdes ma nem tudom hanyszor hangzott mar el..Es meg nem is leptem tul a kiirast :lol:

Nok,Fanni,
drukk a 4d UH hoz bizti nagy elmeny lesz :lol:

Kép
petitpois
 
 


Petitpois :P
Szerintem a holnapiaknak már mondd meg, hogy küldesz sms-t, ha meglesz a baba... hátha megértik, hogy nem szeretnéd, ha minden nap megkérdeznék...
A lábzsák meg ősszel is jó lesz, ha már idén nem kellene :wink:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Nézte valaki House-t? Jó téma volt... de szerencsére jó lett a vége :P

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jó regeglt!

Nők miket észre nem veszel :wink: jobbulást, sorstárs, én is hasonló problémákkal vagyok itthon.. a doki április 8án rendelt vissza..addig nem is akar látni, azt mondta pihi! szerencxére ma postázzák a gobleint, pár nap alatt itt lesz, oszt lefoglalom magam :lol:
Vendég
 


véda d. írta:Fanni :D
Holnap próbálok feltenni képeket. Végülis új gép, és működő internet mellett akár sikerlhetne is :roll: De ha nem, átküldöm priviben, köszi!

A bababörzéig nem veszel semmit? Bizti? Az még 4 hét, Fanni!!! Kérek, tanácsot, hogy állod meg, mert én nem hiszem, hogy kibírom addig :roll: Pedig a legjobb cuccokat mindig ott vettem és a legjobb áron, és persze volt bőven miből válogatni. Babakocsit is ott szeretnénk venni. Márkásat, jó minőségűt, alig használtat, olcsón... Ja, és pelenkázószivacsot újat, valamint pelust, és törlőkendőt! 4-4 csomagot. Ráadásul, ha már ott vagyok lehet, Lilunak is vásárolok pár nőcis rucit 8)

Véda


hol lesz a börze?
Vendég
 


Fanni,
tényleg,még 4 hét a börzéig,az rohadt sok!Ekkora hassal nehéz lesz már a tömegben,egyátalán le tudsz majd ott ülni egy kicsit?
Ezt csak azért mondom,mert aggódom érted,és én már 24 hetesen alig tudtam menni,annyira feszült állandóan a hasam,Te meg már 27 hetes leszek akkor!

Amúgy hogy vagy?Mennyire vagy fáradékony?Gyönyörű szép a pocakod és HATALMAS!

Pussz!

Andi
Kép
aanda
 
 


Boni :D
BNV "A" pavilon (a legnagyobb) :wink:
Gyere,nagyon megéri :D

Véda
Vendég
 


véda köszi:o) és mikor lesz pontosan?
Vendég
 


32. KISMAMA BABARUHABÖRZE
2008. április 19-én, szombaton 8.00-15.00 óra között
kerül megrendezésre a Budapesti Vásárközpont „A” pavilonjában.

ez az????????? :oops:
Vendég
 


akit érdekel, babás topikban vannak képek...
Vendég
 


LAfi nagyon szép Hunor..édes a Mikulásos kép! :lol:
Vendég
 


Boni :D
Ez AZ :D

Véda
Vendég
 


Sziasztok Lanyok! :D

Hamar emlekezetböl:

Fanni,

Nagyon szep a pocakod, hatalamas! :D Alig varom, hogy ujra ilyen pocakom legyen nekem is! :D

Fendike,

Nagyon tetszett a születestörteneted az orvost kiveve... :D A tejcsi szepen beindul ne aggodj, nekem sem volt sok az elejen de lattam, hogy szepen gyarapodik Davide igy nem aggodtam. Ja, es mostanra mar sokkall több tejcsi van.

Pandacska,

Gyönyörü a kislanyod, föleg az elsö kep nagyon tetszik! :D

meg annyi mindent akartam irni de felebredt Davide. Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


donika,

gyonyoruszep zsombor baba! foleg az utolson! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Panda :D Lafi :D
Csak most írom, de már régóta szeretném, Dórika és Hunor gyönyörűek. Szerintem mindkettejük hasonlít Anyára is :wink:

Fanni :D
Ugye ma mész/mentél a Genesisbe? Ha igen, kíváncsian várom a srácok képeit, méreteit, és a storyt :D

Képzeljétek, kapunk ajándékba babakocsit. Igaz, fogalmam sincs milyet, és milyen állapotban, csak a férjem mondta, hogy egy ismerőse felajánlotta. Majd megírom, milyen, ha hazahozta :roll: Képet még ne kérjetek, tudjátok, én ezzel örökös csúszásban vagyok :oops:

Véda
Vendég
 


Véda!
Köszi az infót! Tehát ha olyan szándékkal megyek, hogy nem csak szétnézni szeretnék, érdemes pénzt is vinni magunkkal.

Fanni!
Nem értem, nekem most is ugyanannyi a különbség, na de ezen igazán nem fogunk összeveszni! Úgy is kicsi az esélye, hogy a kiírt napokon szüljünk mind a négyen! :)
UH-ról beszámolót kérek! Megnéztem a honlapjukat, és az alapján szimpatikusnak tűnik a hely. Én néztem House-t, érdekes volt az igaz. Szerintem nálunk kicsi az esély, hogy ennyi mindent megtegyenek az anyáért és a babáért is. Valószínűleg Amerikában sem mindennapi dolog.

Pandácska!
Köszi a linket! Tetszik a honlap alapján.

Boni!
Jobbulást Neked! Te mit szedsz a náthádra?

Nagyon szomorú vagyok. Nem volt orvos, így nincs vizsgálat sem. Menjek vissza holnap. Én már annyira vártam, hogy láthatom a picit, és most még egy napot rá kell húzzak. Közben kaptam más rossz hírt is, így ez a napom már nem lesz jobb. El is teszem magam holnapra. Remélem akkor meglesz végre a UH, és minden OK is lesz!
Vendég
 


Nők :cry:

c vitamin hhegyek..tea

torokfájásra pedig egy evőkanál mézre csepegtetek friss citrom levét ...
Vendég
 


Lányok :P
Önző beszámoló, mert nagyon korán keltem... így később olvasok csak vissza.

Babák mérete: 594 és 598 gramm. Érdekes, szinte nincs különbség... de persze benne van a pakliban, hogy elmérték. Viszont a kisebb fejű babámnak is nőtt a feje... így talán mégis jók lehetnek az adatok kb. Pontosan koruknak megfelelőek méretileg. Elfogult vagyok, de olyan nagyon szépnek találtam őket. Márk egyértelműen tiszta Apa, Milán pedig én vagyok :D
Íme a fotók:

Márk
Kép

Milán
Kép

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Véda:
Milyenre vágattad a hajadat? Az a jó ha sokat mocorog Csabika. Nem sokára te vezeted a sort!

Boniko:
Remélem már jobban vagy. Még nem késő másik nevet választani ha az nem tettszik. Hogy rakod keretbe más kérdését ? Nem tudom érted-e mit kérdezek?


Fendike:
Mi 2 hetesen kezdtük a levegőzést fokozatosan.

Nők:
Gratula a jó AFP-hez. Mielőbbi javulást kívánok neked! Pocisképet ha tudsz feltenni jó volna!

Kisfóka:Köszi. Örülök hogy minden rendben van veletek.

Petitpois: Rajtad a világ szeme!!!!!!!!!!!!!!!4

Fanni:
A fiuk nagyon édesek a képen. Olyan jó hogy ímgy megmutattják az arcukat. Nekünk sosem mutatta meg az arcát rendesen.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


FAnni! :lol: :lol: :lol: szépek!!!!!!!!!!

Boni, Véda köszi a dícséretet!és igen, tiszta anyja :lol:
Vendég
 


nyuszi a hozzászólásban rákattintasz az idézetre

FAnnni gyönyörűűűűűűek! és tényleg :lol:
Vendég
 


Lafi :P
Micsoda kis huncut Hunorka :lol:
Anyukád kötötte az a talán türkiz hosszú nem is tudom mit? Nagyon tetszik!
Köszönjük a dícséretet :D

Nyuszi :P
Khm, ezért vagyunk ott mindig 1,5 órát... de megéri 8) Megígértem nekik, hogy most már békén hagyjuk őket! S ha már így szóba került, nem tudom kihagyni, fel kell tegyem Milán kisfiam véleményét a 4D szülői kukucsról:
Kép

Andi :P
Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy, hogy így figyelsz rám! Jól vagyok, vannak napok, hogy kicsit gyengébben, de ma pl. reggel 7-kor indultam vérvételre, majd 4D-re, még a Bricoban is voltunk, na jó, utána már nagyon fáradt voltam... de egészen elégedett vagyok magammal. A teherbírásom az 5-6 héttel ezelőttihez képest feltétlenül nőtt!
Ha nem bírom a börzéig, ha fáradékonyabbá válok, akkor nem megyünk. Akkor szerintem elmegyünk a Bippába, nem tudom, bárki járt-e ott, de a neten lévő cuccokból ítélve elég jó árú és sokminden van.

Nők :P
Remélem, holnap meglesz az UH végre!
Lehet, hogy Te a táblában nézed, én pedig a tickeren :wink: Viri és köztem amúgy biztos, hogy 8 nap van, ezt meg sem kell nézzem, tudom. De tényleg lényegtelen 8)

Véda :P
Jöhet nekem a fotó :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :D
Gyönyörűek :D
Márk fiús, Milán még kislánynak is csodaszép lenne :wink: Örülök, hogy minden rendben velük!

Véda
Vendég
 


Sziasztok!

Gratulálok az új kismamáknak!
Leírom pár mondatban a szülést, remélem, nem untatlak vele Titeket:

A szülés gyors volt, de nem volt könnyű. Mikor bementünk a kórházba, annyira nyitva voltam, h az orvos már beöntést sem mert adni. Viszont nem voltak fájásaim, hiába kaptam fájáserősítőt, és még burkot is repesztettek, de a méhem így sem dolgozott eléggé, és nagyon sokadik nyomásra jött ki a Baba. Az orvos hátulról nyomta ki belőlem, mert a szülőcsatornában nem lehet sokáig az Apróság, de mivel nagy a feje, és a keze a feje mellett volt, nagyon meg kellett küzdeni. Arról nem is beszélve, h gátmetszés volt, de azon kívül is végig repesztett mindent a Picur, iszonyatosan sokat kellett varrni, így még most is iszonyúan fáj, alig bírok menni, ülni.

De lényeg, hogy egészséges, és nagyon kis cuki, olyan hihetetlen. Sokat ordít, de főleg este és éjszaka, napközben sokat alszik.

Én is a szopi miatt sokat izgulok. 1 hetes korára fogyott a baba, 2 hetes korára kezdett gyarapodni, a 3. és 4. hétre szépen hízott (230 és 310 gr-ot hetente). Én fejni nem szoktam, az egyik mellem sebes, piros, fáj kb. 3 hete. Keveset szellőztetem sajnos, mert nagyon fázós vagyok, 25 fok van nálunk, de a fáradtságtól még így is vacogok, ha felhúzom a pólót.
Ugye, ha kb 200-250 gr-ot, vagy többet hízik, akkor elég nagyjából a tecsi? Most szombaton lesz 5 hetes. Kb. 70-120 gr-ot fogyaszt alkalmanként 2 mellből.

Lesz valamikor babás találkozó? Szívesen megismerkednék Veletek, amikor volt találkozó, pont előtte való nap szültem.
gömböcske
 
 


Szia Gömböcske!
Jó, hogy előkerültél :P
Teszel majd fel fotót is?
Érdekes, hogy így ki voltál tágulva és mégsem jött a baba ki rendesen! Huhh, elég sokkoló szülés lehetett... de minden jó, hogy jó a vége :D
A II-es nőin képzeld, egyáltalán nem adnak beöntést, max. annak, aki követeli...
Igen, tényleg másnap szültél, mert emlékeztem is, hogy írtad, hogy csak akkor nem jössz, ha szülsz és úgy lett :lol:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Véda :P
Köszönjük :D
Igen, Milán kisfiam kicsit lányos arcú, de már 1 cm ám a kukaca :lol: Arról is van fotó, de a személyiségi jogai védelmében 18 évre titkosítom :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni

nagyon jók a képek, tényleg jól látható, hogy Márk a férjedre, Milán peidg rád hasonlít.
Jó nagy a kukaca, nálunk is megmérte az UH-n annak idején :D

Kép
zsuzsi73
 
 


Szép jó reggelt!

FAnni no komment :lol:

már úgy várom a gobleint :oops:

jelentem nincs nagyon hangom, torokfájás elmúlt, most van javuló stádiumban a dolog.. :lol:
Férjem biztos örül ennek a hang nélküli állapotnak :lol: babám kevésbé, mert így nem nagyon tudok mesélni neki, meg dudolászni...(vagy lehet ezt akarta :lol: ) de lázam nincs, aminek örülök...
kiderült, hogy keresztfiamtól kaptam el, lappangott benne, vasárnap estére ő is rosszul lett, ..szegény nővéremnek lelkiismeretfurdalása van hiába mondom ne legyen, nem volt ráírva gyerekre, hogy beteg lesz :lol:

Szép napocskát!
Vendég
 


Gömböcske ügyi voltál! :lol: ha időd engedi teszel fel majd képet?
Vendég
 


Zsuzsi :lol:

Boni :lol:
Megértem. Én is nagyon vártam az elsőt... meg a 2. eresztést is. 3 napja elkezdtem a 4. gobelint is, de még gyűjtöm az erőt a folytatáshoz. Jócskán el tud zsibbadni az ember keze...
A kicsik az én hangomat is szeretik és ha megsimizem őket, akkor abbahagyják a mocorgást :D
Jobbulást, sok-sok mézet a torkodnak :D

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy butaság részemről, de azért nem szeretnék képet feltenni, mert mi van, ha valaki olyan ide téved, aki nem szeretném, hogy tudja, hogy lombik bébi a pici fiam. De nagyon szívesen küldök, nem tudom, privibe lehet -e küldeni. (Nálunk pl. az én családom nem tudja, csak a páromé.)

Szerintem a szülés könnyű lett volna, ha a baba kezecskéje nincs a feje mellett, és egy kicsit kisebb a buksija.
gömböcske
 
 


Gömböcske abszolut nem butaság, megértelek.. privien is lehet küldeni képet! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Boniko:
Köszike majd én is kipróbálom. Gyógyulj meg gyorsan. A hangodat meg csalogasd vissza. A keresztfiadnak is javulást.

Fanni:
Milánnak már most megvan a saját véleménye és akarata.Nagyon ari a képen. Örülök hogy most már jobban bírod magad. Mi voltunk a Bippában nagyon sok minden van és jó áron. Ott vettük a kombi kiságyat és a babakocsit is és még pár rucit. De ha majd ujra eljutunk pestre akkor ujra szertnék elmenni oda.

Gömböcske:
Szióka. Már hiányoltalak hogy mi van veled. Örülök hogy jól vagytok és szépen fejlődik a picur. Bocsi de nem emlékszem hogy kisfiu vagy kislány és hogy hívják? Gratula a gyors szüléshez és mielőbbi gyógyulást kívánok neked. A picurnak meg sok tejcsit.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Gömböcske: Küldheted privibe is. Megértelek!!!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Fanni, édesek nagyon.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Fanni, gyönyőrű ikerlak :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nyuszi :D
Nem vágattam teljesen rövidre, csak vállig érőre, de lépcsőzetesen van levágva, így az alja a vállam alatt, az oldalsó részek az állkapcsomnál. Férjem a derékig érő hajamat favorizálja, így ő csak annyit mondott, hogy "Nem rossz" :roll: De miután rákérdeztem, megmossa, bebalzsamozza, kifésüli, és beszárítja-e a hajamat, mert ugye ez nekem egyre nehézkesebb lesz, akkor már csak vigyorgott :lol:

Kislányom hajában pedig fejtetűt találtam :twisted: És persze serkéket :twisted: Utána néztem milyen gyakran szaporodnak, nőnek, stb., hát rémes :twisted: :twisted: :twisted: De szerencsére, ezzel kapcsolatosan angyal módjára viselkedik, és tűri, hogy kenjem, fésüljem, bogarásszam, stb.

Véda
Vendég
 


Fanni,

naggggyon örülök,hogy ilyen jól vagy!
Fiacskáid gyönyörűek!

Andi
Kép
aanda
 
 


Andi :P
Köszönjük szépen :D

Véda :P
Tesóm gyerekeiben is folyton van... Hazaküldték az oviból, vagy megtaláltad még mielőtt észrevették volna?

Baba :P
Köszönjük!

Nyuszi :P
Köszönöm! Akkor ezek szerint érdemes odamenni.

Gömböcske :P
Akkor majd ha lehet, priviben küldj fotót lécci :)
Valójában erre nem is gondoltam :oops: pedig teljesen igaz... Anyósom ága -mármint rajta kívül- nálunk sem tudja... de azt hiszem, engem nem is érdekel, ki tudja, ki nem. Ettől függetlenül érthető :D

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Fanni :P
Gyönyörűek a fiúk az uh képeken, nagyon szépen látszik az arcuk. Meglestelek az iwiwen, és tényleg úgy van, ahogy írtad, Márk tényleg apukája, Milán pedig te! Most lehet, hogy butaságot fogok kérdezni, de az uh-kon ez alapján tudjátok őket megkülönböztetni, hogy melyik Milán és melyik Márk?

Véda :P
Sajnálom a tetűt, de ez az oviban előfordul, sajnos!

Boniko :P
Jobbulást Neked!

Lafi :P
Hunor csodaszép baba! Nagyon édes!
Most néztem, hogy idejártál a szegedi jogra. Nem ismered a Lele Zsófit véletlenül? Egyidősek vagytok!

Gömböcske :P
Gratulálok Nektek! Én is szeretnék képet a babáról! Megértem, ha nem szeretnéd, hogy valaki rád találjon véletlenül!
Nálunk, mondjuk tudja a család, illetve szerintem aki nem mondja ki, az is tudja!
De persze, ez attól is függ, hogy kinek milyen a családja, megértő e vagy sem?
Nekünk is sokan modták anno, hogy minek a lombik, próbálkozzunk még, fiatalok vagyunk! Ja, csak endometriózissal meg elzáródott petevezetékkel elég nehéz lett volna!

Lányok!
ti a babruhákat milyen mosószerrel mostátok?Öblítő? Én most Arielt használok, és Cocolinó öblítőt! Kell külön babamosópor? Vagy elég, ha Sensitív elnevezésű öblítőt veszek majd?
No. majd csak, ha kész lesz a szoba teljesen, akkor fogok mosni, csak most ez eszembe jutott! :wink:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Fanni :D
Én vettem észre. Szerencsére :wink: Most itthon maradt, hogy kedvemre bogarászhassak :?

Véda
Vendég
 


Véda :P
Az azért a jobbik eset. A tesóm gyerekeit hazaküldték :?

Kisfóka :P
Eddig én is Ariellel mostam -he-he, olyan lesz, mint egy mosópor reklám :lol: -, de abból nincs sensitive... legalábbis én nem találtam, úgyhogy most vettem Persil sensitive mosóport és talán Silan sensitive öblítőt, de az öblítőknél szinte minden márkának van "sensitive" változata. Hja, én még csak a saját rucijainkat mosom, de szokom az illatokat :lol: Fincsi :lol:
A 15. hetes 4D UH-n, amikor megtudtuk, hogy fiúk és fotók is születtek, már akkor látszott, hogy Márk tiszta Apja. Azóta is többször megerősítést nyert. Ő kicsit nagyobb súlyra és hosszabb. Így 2 olyan jel is van, ahogyan ha kijönnek, tudni fogjuk, melyik melyik. De amúgy 4 hete Márk van felül és Milán alul. Ez persze változhat... Mindenesetre ha "elrontjuk" az elnevezést sem fogunk sosem rájönni, hogy tévedtünk :wink:

Viri :?:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Köszi az együttérzést :D
És egy jó tanács a későbbiekre: (főleg lányos anyáknak, mert fiúknál még a nullásgép sem akkora tragédia, talán :roll: )

A gyógyszertári szerek, hiába van rájuk írva, hogy a tetvek, és a serkék ellen is hatásosak, NEM IGAZ!!! Utána olvastam, és tapasztalom is, hogy az élő, kifejlett tetveket leöli ugyan, de a serkék ugyanúgy kikelnek, és boldogan élnek, pedig az van pl. a NIX-re írva, hogy 6 hétig véd :twisted:
A megoldás: kiírta a nagy tetveket, és ecetes kézzel - mert ez oldja a ragasztóanyagukat - kihúzkodni a serkéket egyenként. Én most ezzel játszom :?
Oviba is betelefonáltam, hogy mi a helyzet. Valószínűleg onnan hozta haza, tehát valaol van ott még gyerek, akinek a hajában van élősködő, csak nem tudnak róla. Óvónéni köszönte, minden szülőnek szól, hogy hétvégén nézzék át a fejeket.

Véda
Vendég
 


sziasztok!

tábla:
Kép

jó éjt!

kati
katica30
 
 


Szép napot Lányok :D

Remélem, azért nagy a csend, mert mindenki az ágyikójában henyél még :wink:
Én 6-kor ébredtem, de nem baj, szépen sütött a nap :D Este meg amúgy is nehezen aludtam el, mert Csabi óriásiakat rúgott a hólyagomra :? Ilyeneket Lilu sosem csinált. Nagyon erőseket rúg. Kis izompacsirta :lol:

Petitpois :D
Talán csak nem... Rég nem jelentkeztél :roll: Úgyhogy+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bonika :D
Jobban vagy?

És az összes frissen szült Anyucinak: felejtsétek el, hogy kevés a tej, ha a baba gyarapszik. Teljesen lényegtelen, hogy pontosan mennyit, csak az a lényeg, hogy GYARAPSZIK!!! Akkor ELÉG a tej. Ne stresszeljétek magatokat feleslegesen!!! Mert ez viszont valóban a tejmennyiség csökkenéséhez vezethet.

Véda
Vendég
 


Sziasztok!

Próbáltam küldeni képet, csak túl nagyok, nem tudtam küldeni:-(

Nyuszi!
Kisfiam van, Péter. Veled mi újság? Biztos már megírtad, csak tegnapelőtt kezdtem újra babanetezni. Nálad Krisztián van, ugye?

Sajnos nálunk az anyukám gúnyolódott legjobban, és olyan megjegyzéseket tett, ha eddig nem jött össze, ezután sem fog, stb. Lehet, hogy sejti, hogy beavatkozás volt, mert az első 12 hétben "eltűntem" a családom elől.
gömböcske
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: