Új privát üzeneted érkezett!

vera: most jut eszembe! ehet hogy ketten vannak benn?? :shock:

vagy akkor egymás lenne a két foltocska??

bocsi, ha hülyeséget írtam, de nem ismerem ki magamat ezen a téren:)
Vendég
 


vera: nem is kérdezted ott meg?

Kép
csucsu05
 
 


ja, most látom, hogy már megint összevissza írtam :) szóval : nem egymás mellett kellene lennie a két foltocskának?
Vendég
 

 
 

Én is gratula, de sajna annyira nem értek az ilyen felvételekhez, látszik, hogy még sosem volt ilyenem. :oops: :lol: Melyik folt a petezsák...? :lol: És melyik a kérdéses? Nem tudsz olyan kipreparált képet feltenni, ahol bejelölöd a gyengébbek kedvéért? :oops: :oops: :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati: ez tetszett gyengébbek kedvéért:) Amúgy énmár szültem és én is sokáig szoktam nézni az ilyen uh képeket, hogy lássam amit kell:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok Csajok!

Végre itthon...

Azt mondjátok, hogy csináljak Lh tesztet???
De az nem csak a tüszőrepedést mutatja ki???

Gondoltam rá, hogy elmegyek egy másik dokihoz, csak vagyok olyan hülye, hogy ragaszkodom a sajátomhoz....
Azt hiszem, hogy ezt az egy hetet már csak kibirom valahogy...
Legfeljebb, ha nem jön meg a jövő hét közepén megint tesztelek egyet....
Egyébként nem úgy tűnik, mint aki meg akar jönni....
És a melleim akkorák, mint egy lufi (ezt a Férjecském is megerősítette :oops: 8) ), viszont egyáltalán nem fájnak....
És állandóan pisilnem kell........
És teljesen tanácstalan vagyok..................
:cry:

vera: nagy-nagy gratula!!!
amy81
 
 


amy: ha reggeli pisiből csinálod az lh tesztet, akkor jóstesztként működik, azaz ha zebrás lesz akkor ott baba van nagy valószínűséggel :D
Vendég
 


Szilvi: hát akkor azon már nem múlhat... :)
hol is lehet ilyen lh tesztet beszerezni :oops: ???
amy81
 
 


Csajok!

Ne elházzatok! Eddig is hülyeségnek tartottam, de mióta az elhám nega lett, a hcg-m pedig pozitív azóta méginkább! Tényleg nem jó semmire, max arra, hogy az ember elkezd bízni és a végén pofára esik! Nem jó ez senkinek sem!

Amy!

Mióta késik és nagyjából mikor lehetett peteérésed? Ha a pé-től eltelt már két hét, akkor a tesztnek már pozitívnak kéne lennie!
Vendég
 


Grönland: Ha a 32 napos cikusomat veszem, akkor már bőven eltelt a két hét, hiszen már 10 napja késik..... :cry:
Tudom, én hogy nincs baba... :cry: :cry: :cry:
amy81
 
 


Vera:gratulálok a szép petezsákhoz!!!!!nagyon örülök nektek!Tényleg pihizz sokat és élvezd hogy otthon lehetsz :wink:

amy:engem is becsapott az LH,mint jósteszt.Múlt hónapban csináltam és volt rajta csík,és persze jött a pofára esés amit úgy hívnak piri.De azért megpróbálhatod holnap reggel első pisiből!

Most csináltam meg nemrég a tesztemet még várom az eredményt.

KépKép
lyndee
 
 


Akkor azt hiszem mégsem tesztelek Lh-t.....
Nem akarok szívni....
Lyndee: nagyon szorítok!!!
És gyere minél hamarabb az eredménnyel!!!!
amy81
 
 


Amy!

Sokszor túl nyersen fogalmazok, nem akartalak megbántani! :oops: De ha tényleg ennyit késik és nega a teszt, akkor szerintem sincs! :( Persze lehet egy késői pé ami kitólja a ciklusodat! Még azért ne add fel, bármi lehet!

Lyndee!

Remélem már halványodik és akkor még ma egy uccsó hancur! :wink: Esetleg még holnap is meg persze amikor jól esik! :lol:
Vendég
 


Gröni: Nem, dehogy, egyáltalán nem bántottál meg!!!!
Igazából tudom én az eszemmel, hogy nincs babó, csak reménykedem.... :(
Lehet, hogy jobb lenne, ha nem is foglalkoznék vele ennyit...
csak nehéz, amikor körülöttem mindenki babás, egy ismerős pont ma szólt, hogy 5 hetes terhes... És ők még nem is tervezték....

Túl sokat nyávogok, ugye???
amy81
 
 


Nem emlékszem, hogy a gyógyszer előtt ilyen sokat késett volna... Illetve biztosan tudom, hogy nem...
De azt hiszem ez még annak is betudható, hogy nem túl rég tettem le, és még mindig nem állt helyre a szervezetem....

És hát olyan nagyon könnyen beleéli magát az ember.... :oops:
amy81
 
 


amy:itt bármikor kiöntheted a szíved!Gyere bátran és ha tudunk segítünk! :wink:

csajok nem igazán akar halványodni :roll:
Mindjárt megmutizom.

KépKép
lyndee
 
 


lyndee:
Nagyon köszönöm!!!
Azt hiszem élni fogok a lehetőséggel... :wink:

Miért is örülnénk, ha halványodna????
amy81
 
 


gröni: tudom, hogy megoszlanak a vélemények a jóstesztelésről. van akinek bejött van akinek nem. ez tény.

amy: azért jó, ha halványodik az lh teszt az erős csíkosodás után, mert akkor már megvolt a tüszőrepedés (vagy éppen most van).
lyndee: várjuk a képet :D
Vendég
 


Ahha!!
Értem már...
Hát akkor drukk ezerrel.... :wink:
amy81
 
 


Kép

nekem még nem volt ilyen sokáig pozitív soha.
Szerintetek ez is pozitív?

KépKép
lyndee
 
 


Hát én közel nem értek hozzá annyira, mint Ti, de sztem ez két csík.....
amy81
 
 


Nem túl jó a kép, de mintha a 14 cn-es erősebb lenne! :wink:

Szilvi!

Ez a baj, hogy nem mindenkinek jön be és emiatt csalódni fog! Én ezért vagyok ennyire ellene! Persze akinek bejött annak jó, de tuti, hogy volt pár álmatlan éjszakája, mert nem volt benne biztos, hogy ez babát jelent!
Vendég
 


lyndee: szerintem ez már negatív, legalábbis a fölötte lévőhözképest halványabb a csík és a kontrollcsíknál is halványabb szerintem.
kezdődő negatív. elképzelhető, hogy nemrég volt tüszőrepedés. szerintem. de ez nem biztos :)


amy: nem csak az a léyneg, hogy két csík legyen, hanem az is, hogy a kettő egyforma erősségű vagy a kontrollcsíknál erősebb legyen a másik csík. ekkor pozitív. mindenmás esetben,még ha kettő csík is van, negatív.
Vendég
 


Ez a legjobb kép amit tudtam róla csinálni,mert közben rámsötétedett és lámpafénynél még ennyire sem lenne jó.
Múlt hónapban a 15. napon olyan negatív volt hogy alig lehetett a tesztcsíkot látni.
Most ez mit jelent?megrepedt már vagy még nem?

KépKép
lyndee
 
 


Jó, jegyeztem... :)
Ígérem minél hamarabb beletanulni....
8)
amy81
 
 


Jó, jegyeztem... :)
Ígérem igyekszem minél hamarabb beletanulni....
8)
amy81
 
 


Lyndee!

Te hogy látod? Halványabb? Ha igen, akkor kezd nega lenni, ami azt jelenti, hogy mostanában lesz ovud! :wink:
Vendég
 


gröni: igazad van. de sokan szeretnének hamarabb bizonyságot, még a mensi előtt. és hát ez az egyetlen módszere. mindenki tudja, hogy nem megbízható,mégis sokan csinálják. mindenki külön külön eldöntheti, hogy képes e feldolgozni az esetleges téves eredményt. vagy egyáltalán bevállalja e, hogy megcsinálja a tesztet.

nekem már a hcg teszt is okozott fejfájást és csalódást. az előző ciklusomban csináltam 1 nappal mensi előtt hcg tesztet és zebrás lett, de nagyon nagyon szemmerezgetősen. aztán mikor megszáradt teljesen eltűnt :(
Vendég
 


Sziasztok!

Szeretnék hozzátok is csatlakozni, ha lehet!

Rólam annyit, hogy 27 éves vagyok, és négy hónapja próbáljuk összehozni az első babánkat. Ez az első hónap, amikor késik, de a teszt eddig negatív lett. :(

Kép
anda81
 
 


anda: üdv itt :) mióta késik?
Vendég
 


Szilvi!

Nekem is volt már szellemcsíkos! De nekem mindig száradás után, rohadt idegsítő! :twisted:
Vendég
 


Most hogy megszáradt egy hajszálnyival gyengébb mint a tegnapi.Ez azt jelenti hogy nem volt még ovum?
Akkor felesleges volt apát elkapnom reggel! :x

KépKép
lyndee
 
 


Dehogy Lyndee, az soah sem baj, ha elkapod! :wink: Mostanság lesz, nyugi! Meglátod holnap már tök nega lesz!
Vendég
 


Szilvy2:
Két napja! Tudom nem sok és várhatnék, de ez olyan idegörlő tud lenni! :?

Kép
anda81
 
 


lányok! az nem úgy van az lh tesztnél, hogy bármennyivel is halványabb a kontrollcsíknál a másik csík, akkor már negának számít és megvolt az ovu???

vagy csak akkor volt ovu ha teljesen nega???
Vendég
 


gröni:az a baj hogy a férjem éjszakás és hiába lesz pl este vagy éjszaka ovum hiába.leghamarabb holnap dél körül tudom elkapni vagy délután :evil:
Most olyan elegem van!Ebből sem lesz semmi!!!!

KépKép
lyndee
 
 


anda: hát tényleg nagyon idegesítő tud lenni a várakozás!
szerintem is próbálj még várni pár napot és ha akkor is nega a hcg, akkor menjél el dokihoz.
Vendég
 


szilvi:én már nem tudok semmit.......tele van a hócipőm ezzel az egésszel.Más nem parázik ezen ennyit,egyszer magára rántja apát egy héten és baba lesz belőle...én meg itt filózok most pozitív e a teszt vagy negatív!Tök nevetséges :evil:

KépKép
lyndee
 
 


lyndee: nyugi! ha reggel voltatok együtt, akkor a kiskatonák még bőven életképesek akár holnap estig is!!
Vendég
 


Lyndee!

A kiskatonák akár 5 napig is elélnek odabent, ha pedig az éjszaka folyamán lesz ovud, akkor sincs baj, reggel elkapod megint! :wink: A petesejt 24 óráig biztos, hogy életképes és 12 órát biztos, hogy megtermékenyíthető! Tehát a mai és a holnap reggeli hancur biztos, hogy jó időben lesz,volt.... :wink:
Vendég
 


lyndee: tudom mit érzel! :( de nem könnyű nem gondolni rá és "lazán venni a dolgot", ahogy sokan tanácsolják. :(

ne kenődjél el! minden rendben lesz! célba érhetnek még a reggeli katonák :)
Vendég
 


szilvi:én ebben nem hiszek hogy ott várakoznak,akkor már máskor is sikerült volna. :roll:

KépKép
lyndee
 
 


majd lesz valahogy... :roll:

KépKép
lyndee
 
 


az is lehet hogy mindkét petefészkemben volt pete és azért volt ilyen hosszú ideig pozitív.

KépKép
lyndee
 
 


az is lehet. pedig ez tényleg igaz. mármint a kiskatonák :) csak van akinek 2 napig van akinek tovább.

ne szomorkodj és ne add fel! mivel elég erős még a csík így mostanában, estefelé lesz/van ovud. így holnap délig még életképes a petesejt. nem vagytok elkésve.
Vendég
 


csajok:mindjárt elérem az 1000-et :lol: remélem szerencsét fog hozni!!!!!!!!!!

szilvi:köszi a biztatást!Remélem úgy lesz minden ahogy mondtad!

KépKép
lyndee
 
 


mármint az 1000 hozzászólást? :) akko r írjál még pár sort, mert mág 22üzenet hiányzik :)

úgy lesz! ne aggódj!
Vendég
 


Lyndee: majd meglátod, hogy pont most fog sikerülni, amikor azt hiszed, hogy nem is...
Anda: tudom, hogy tök idegesítő, de próbálj bízni és nyugi!
Amy: én sem mennék másik dokihoz, megértelek. Csak ez a várakozás....

Kép
németh
 
 


Szilvi:még ma teleírjam a topicot? :lol:

kinga: a kisfiad nagyon hasonlít ám rád!!!!!
Remélem igazad lesz! :wink:

KépKép
lyndee
 
 


akár ma is:) de holnap is belehúzunk ésakkor tutira meglesz hamar az 1000 :D
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: