Új privát üzeneted érkezett!

JUDY: Boldog 1 hónapos szülinapot Barbinak! Hogy vagytok?
HENI: Boldog 5 hónapos szülinapot Alexinek :)
Vendég
 


Utólag is kellemes ünnepeket mindenkinek, remélem jól telt!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Heni: Azt a mindenit, Alexi már öt hónapos? :shock: :shock: :D :D Boldog hófordulót nektek!

Judy: Barbinak szintén!
jaimee1
 
 

 
 

Sziasztok!

Remélem mindenkinek kellemesen telt a húsvét, és a kiscsajoknak volt sok locsolójuk.
Mi is voltunk ám locsolkodni. :D
És képzeljétek, megjelent az első fogacskája Dominak! :D :D :D
Tegnap este vettem észre.
Pontosabban ő mutatta meg.
Nagyon édi, már alig várom, hogy teljesen kint legyen.
Lent van középen.
Ha majd jobban lehetlesz látni rakok képet.
Hogy rohan az idő...
Már minden baba milyen nagy, nemrég meg még a pocikat fotózgattuk. :shock:
Vendég
 


Barbikának és Alexikének boldog hófordulót!

Niki,
várjuk a fogas képet! :D
sirkici
 
 


Feltenném eheti körkérdésemet: 250 km-re lakunk Bp-től. Tudna e valaki abban segíteni, hogy megéri e felmennünk a Baby Outletbe????? Néztem az oldalukat, jó árban vannak, de jár oda valaki közületek?????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi: Szia! Nekünk csalódás volt. Még jó, hogy a végcél az IKEA volt. De vedd hozzá, hogy én nem találtam az árait valami jónak....Azért a bundazsákot, néhány body-t és a légzésfigyelőt ott vettük. Akciósak voltak. 250 km....hát sztem annyit nem ér...
jaimee1
 
 


Köszi Jaimee. Most nézegettem az oldalt. Kb. 10eFt lenne a benzinköltség, nem tudom annyit megspórolnánk e a babakocsin és az autósülésen. Mert szerintem ezek a húzósabbak...

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Hááát, attól függ. Ha valami magasabb árkategóriájú, márkás kocsit szeretnél mindenképpen + autósülést, és még akciósan kapható is ilyen, akkor megéri felmenni. Mi már akkor is tudtuk, hogy Bergon lesz a kocsi. Volt jobb, 120-ról volt 80-ra leárazva egy, de mi ennyit sem szántunk rá.
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Rég jártam erre, jó sokat nőttek a gyerkőcök!

Én használok hasszorítós bugyit. Hogy használ-e nem tudom.

Gyabi! Mi is jártunk az Outletben, meg mellette az Astiban is,de akkor már a vecsési Kati bababolt honlapját nézd meg! Mi ott vettük az etetőszéket és jó áron volt. A kocsik is szerintem.

Niki! Gratulálok a fogacskához!!!

Dorka is kapott fülcsit! De mi végül lövettük. Kozmetikus csinálta. Sírni sírt, de a macera miatt. Már az alkoholtól. Megvolt egy pillant alatt és nem is vérzett egyáltalán. Jaimee,Szerintem is fura, hogy nem lehetett bent lenni. Amikor Dorka nyelvét csippantották fel, én fogtam le.
Fülcsis kép: Kép

Fő a változatosság:
Kép
[img]

Ja, és rám tört valamelyik nap az alkotási láz:
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 1.6063.jpg[/img]

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Kép

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Omnia,
de aranyos Dorka, nagyon ennivaló! És az alkotásod is nagyon szép! :lol:
Egyébként engem érdekelt a hasleszoritós bugyi, meg tudnád mondani, hogy mekkora méretet érdemes venni (már gondolom a szülés előttit vagy annál egy számmal nagyobbat?), meg hogy mikortól kezdted el használni? Rögtön szülés után vagy vártál vele valamennyit? Meddig fogod használni? Bocsi a sok kérdésért! :oops:
sirkici
 
 


Heni: Figyu, most is érzed még a peteérést? Emlékszem, annak idején beszéltük, hogy HSG óta érezzük a pé-t. :shock:

Omni: Dóri gyönyörű. Olyan okosan néz, hogy csoda. Az egy ajtódísz? Nagyon szép! :D

Sirki: Elvileg már csak 7 hét! :shock: Sirki, vegyél olyan bugyogót, meg fogsz utána nyugodni. :lol: :lol: Figyu, szopis melltartót vettél már? Mert tejbelövellés után ugyebár még nő a cici, nem kicsit. :wink:

Bíbi: ???
Chris: ??? Fordul már Klári baba?
jaimee1
 
 



Sziasztok!!!
Hát ez nem igaz, tegnap írtam egy nagyot és képeket is raktam, elküldtem, most benézek - az én hozzászólásom sehol :shock: :evil: Kezdem újra :evil:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 



Omni: Nagyon szépséges a kis Dórika :wink: Tényleg, milyen értelmesen néz :D Nagyon csajszis a fülbemarcival :wink:
Nálunk szúrtak, de Tüncsi is a lefogástól volt "rosszul".

Niki:
Gratulá a fogacskához!!! Zozinak is pontosan 5,5 hónaposan vettem észre :D

Betsy: Bencus talpiai is ennivalóak ( én mindig eszem, Zoziét is, pedig már nagyocska)
Tüncsike 5620gr volt 2 nappal ezelőtt :wink: Vannak hurkái rendesen :wink:

Hát ezek a kilók... tényleg van rajtam most 20kg :( Mivel magas vagyok eloszlik rajtam, de ez borzasztó. Zolcsi után semmit nem csináltam ilyenkor már csak 5 kg volt rajtam, most meg el sem mozdul a mutató :evil: Kimondottan fogyizni meg nem lehet szopcsi miatt. Várunk... :roll:


Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Íme a frissek!

Kép TÜNDI KIRÁLYNŐ LOCSOLÓKRA VÁRVA...

Kép ZOZI MŰVÉSZÚRRR ÁTSZELLEMÜLVE...

Kép A TESÓK...

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Omni, Olik, annyira édesek a kiscsajok! De a művészúr se semmi! :lol:

Velünk semmi különös, kivéve a farkasétvágyamat, éjjel is fel kell kelnem enni, egyszerűen arra ébredek, hogy éhezem! :shock: Ja, közben meg elértem a határszámot, amit kg-okban a terhesség végéig terveztem. :lol:

És Jaimee mami, tényleg fog még nőni a cici? Hova?!? Akkor még mindig várni kell a szopis melltartóval? Pedig épp most terveztem megvenni, úgy tűnik, nekem másfél hónapja nem nőtt tovább- no nem mintha létezne nagyobb méretben amit most hordok :twisted:

Közben felfedeztük az árnyékfotózást is... :lol:
Kép
Vendég
 


Sziasztok,

Bíbi: egészen művészi ez az árnyékfotó, nekem nagyon tetszik.

Mi még egy képet sem csináltunk a pocakomról mert még szinte semmi sem látszik, de mondtam apának, hogy hétvégén azért már csináljunk egy képet.

Omnia: nagyon szép kislány Dóri, és ez az ajtódísz tök jól néz ki

Olik: tetszik a kis locsolókannós húsvéti kép

Ma már dolgozom két és fél hét után, hát mit mondjak nem nagyon van hozzá kedvem (nem is csinálok semmit csak téblábolok). Többen rákérdeztek, hogy mi volt velem miért nem voltam, úgyhogy el kellet árulnom, hogy babát várok. Bár mostmár publikus, úgy voltam vele csak akkor mondom ha konkrétan rákérdeznek.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Olik: Gyönyörűek a gyerekek! És az a kis ruci Tüncsin! :D :D

Bíbi: Nekem nem sokat nőtt terhesség alatt a cickóm. Talán mert minden energia a pocakba ment? :roll: :roll: Tejbelövellés után nőtt, de akkor is csak 2 számot. Szopis melltartót én egyáltalán nem is vettem, mert kifutottam az időből...mindig halogattam, aztán egyszer csak megszültem. :shock: Utána pedig apát már nem küldtem el szopis melltartót venni. :D :D Még ha kihangsúlyozza, hogy az Asszonynak kell, akkor sem....Nem is hiányzik mondjuk a szopis melltartó....

Az árnyékodból ítélve csini vagy, a kg-ok szám szerint nem számítanak. Azért éjjel édeset ne nagyon egyél, a fogaid nem fogják meghálálni.... :D

Mirci: Meddig dolgozol, tudod már? Én a pocakbandázzsal buktam le. Kérdezték, mi ez rajtam és honnan vettem.....
jaimee1
 
 


Jaimee: minek kellett neked pocakbandázs 13 hetesen?
Én úgy terveztem, hogy 7. hónap végéig dolgozom. Ez reális nem? Te meddig dolgoztál? Aztán persze majd meglátom, hogy hogyan alakul, de addig maradok amíg tudok.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Jaimee,
olyan bugyit tuti, hogy a szülés után fogok venni, mert nemtudom mennyi fog rajtam maradni?! Ami a szopis melltartót illeti én nem is tudom, még nem vettem, van egy könyvem, abban a 36. héten irja, hogy már meg lehet venni, de nemtudom mennyit nő még utána. Abban sem tudok dönteni! :? :D

Olik,
nagyon jó képek, főleg a művészúr tetszik! :lol:

Bibi,
nagyon jó ez az árnyékkép! :lol:

Mirci,
te tudod meddig birsz dolgozni, majd meglátod hogy fogod magad érezni! A képet sikerült beszkennelned?
sirkici
 
 


Sziasztok!

Olik: nagyon helyesek a ygerkőcök, a művészúr egyenesen zabálnivaló.

Omnia: nagyon szép kis hercegnőd van és a kis díszecske is nagyon bejön, szeretem az iyen dolgokat!!!!

Jaimee: képzeld, van miskolcon is outlet, így az csak 70 km, szerintem oda fogunk elnézni. Nem gondolok drága babakocsira, inkább az autósülésre szánnék többet.

Ma megérkezett a szopispárna, nagyon tuti és eddig nagyon kényelmes. a 6 részes garnitúrát rendeltem, így már van kispaplanunk, rácsvédőnk, kispárna, baldahin és zsebes tároló...ja és persze mind szép egyforma mintás anyagból!!!!!! Nagyon tetszik.

Kép
Kép
gyablonka
 
 


És íme a párna és a zsebes tartó:

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Sirki: te mióta nem dolgozol? Igen beszkenneltem a képet, csak még le kell kicsinyítenem. Este felrakom.

Gyabi: nagyon tetszik a párnás szetted, és az tök jó, hogy minden van hozzá egységes anyagból! Honnan rendelted?

Kép
Kép
mirci74
 
 


[quote="mirci74"]J írta:mirci74aimee: minek kellett neked pocakbandázs 13 hetesen?
Én úgy terveztem, hogy 7. hónap végéig dolgozom. Ez reális nem? Te meddig dolgoztál? Aztán persze majd meglátom, hogy hogyan alakul, de addig maradok amíg tudok.


Mert már akkor sem tudtam becipzárazni a farmerom. Egyik gatyóm sem.

Addig dolgozz, amíg nem megterhelő. Én: 28-29. hétig nyomtam.... Mondjuk, nekem már az eleje is fárasztó volt... :? :?

Gyabi: No, ez jó hír! :D Szupi, hogy ilyen 6-os garnitúrát vettetek, most már én is ilyet választanék.
jaimee1
 
 


Nálam az a baj, hogy csak szűk szabású farmerjaim vannak, amit ugyan be tudok gombolni, de az egésznapos íróasztal mellett ülésnél, nyomják a hasamat. Hétvégén megvettem életem első kismamanaciját, de az meg még lecsúszik rólam, mivel nincs hasam ami kitöltse. Egyetlen szépséghibája a gatyának, hogy nincs belül a csípő résznél állítható gumi mert akkor már tudnám hordani (ebből látszik, hogy még rutintalan vagyok kismamaruha ügyben). Na mindegy addig az van, hogy szoknyában, meg egyberuhákban járok.

Kép
Kép
mirci74
 
 


ui. a próbafülkében még úgy tűnt, hogy megáll rajtam a naci, aztán az első felvétel után derült ki, hogy lecsúszik rólam :shock: :D

Kép
Kép
mirci74
 
 


Hát ezért hordtam a bandázst én is...kismamanacit 5-6 hónapos kismamaként vettem.

Öv?
jaimee1
 
 


Mirci: www.szopiparna.hu !!!! Szertintem a 6 részes jött ki a legjobb árban. Nekem édesanyám megvarrta volna ezeket, de ennyi pénzből ilyen minőségben nem jött volna ki! Így megrendeltük, mami pedig majd varr mást!


Jaimee: te szedtél ki a töltetből????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi: Megérte, nagyon szép!! :D

Kiszedni? Nem. Miért? Nem az enyém egyébként, kölcsön kaptam.
jaimee1
 
 


Gyabi,
nagyon tuti ez a szett, és tényleg az a legjobb, hogy ugyanabból az anyagból van minden!

Mirci,
én a 30. hétig dolgoztam, de már alig vártam, hogy vége legyen, nekem a sok üléssel volt gondom. De ez mindenkinél más és más, az egyik ismerősöm végig dolgozta a 8 hónapot, ráadásul irodában, hát nem vagyunk egyformák. Majd meglátod, ha jól érzed magad dolgozhatsz, meg én már az utolsó 10 hetet csak a babának akarom szentelni!
A nacit meg szerintem is hordhatnád bandázs övvel (főleg mivel irod, hogy nincs még hasad), mert még sokáig nem lesz jó rád a kismamanaci. Én vettem egy számmal nagyobb nadrágot sztreccs anyagból, az a 6. hónapig jó volt, aztán már jöhetnek lassan a kismamanadrágok.
sirkici
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi, hogy nem jelentkeztem, de itt volt egészen eddig nálunk a lízingelt gyerekem, és nem engedtek gép közelébe.
Nálunk minden ok. Ma voltam NST-n. Azt mondták, hogy lehet, hogy épp fordulóban van, mert nem rendesen farvégűen fekszik, hanem, mint egy kisbéka, kicsit keresztben. Valószínűleg helye még van, mert akkorákat tud rúgni, boxolni, hogy kilyukasztja a pocakomat. Még mindig nagyon sokat csuklik. Viszont sajnos el kezdett dagadni a lábam, "kicsit" vizes. És ami a legrosszabb, hogy alig tudok aludni a gyomorsavam miatt, ami már napközben is gondot okoz, így vajas pirítóson, és kakaón, tejen élünk. :? Rennie-t nem merek bevenni a magnézium tartalma miatt.
Már kiváltottuk a fürdető krémet, köldökápolót stb, vettem szopis teát, gézt, szóval szinte mindenünk megvan amire szükségünk lehet. Ja! És minden éjjel szülök. Hol itthon, hol kórházban, hol fiút, hol lányt. Szóval fő a változatosság.
Ti is így voltatok vele?

Lányok!
Milyen szopis teát isztok? Nekem a Humana granulátumot ajánlották. Azt is vettem, így vihetem a kórházba is. Állítólag ott nem nagyon szeretik az ilyet, de majd eldugom. :lol:

Omnia!
Rég láttunk! Nagyon aranyos Dorka, és szupi a dísz is. Mi is szeretnénk fülbevalót, de nem tudjuk melyik jobb, a lövés, vagy a szúrás.

Jaimee!
Tojik Klári baba a fejemre. Nem igazán fordul. Rugdal, boxol, de fordulni azt már nem.

Olik!
Nagyon aranyosak a csemetéid. Tüncsike már mekkorát nőtt. :wink: Hogy vagytok?

Gyabi!
Nagyon aranyos a párna és a zsebes tartó.

Sirkici!
Hogy vagytok? Forog már a Pocaklakód? Ha jól emlékszem ő is faros nem?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Chris: Laktoherb-et iszom. Nekem bevált.

Nálunk a kórházban kancsószám adták a szopis teát. Bár a védőnő szerint sok "anyag" nem volt benne, de mégis jobb volt, mint a sima tea talán....

Húha, Chris, már csak 3 hét a kiírásig....De kibújik Klárika hamarabb, sztem...

Egyszer álmodtam, hogy szülök. Hajnalban elfojt a magzatvizem. :shock: :shock:

Tojik a fejedre, nem baj, majd idekinn megneveled.

No, megyek, szopinak vége, Réka úgy döntött. :wink:
jaimee1
 
 


Ja, Chris, a barátnőm MORE MILK-et szedett. Ez valami gyógyiféle. Nagyon jó állítólag, csak drága. Patikában kapható.
jaimee1
 
 


elfolyt...bocsi... :oops: :oops: :oops:
jaimee1
 
 


Chris,
örülök, hogy minden rendben veletek (a gyomorsavat sajnálom), és hátha még meg is fordul Klárika, ha már nem teljesen faros az jó jel! :D
Én is kezdem egyre "terhesebben" érezni magam, és én is nagyon sokat álmodom a szüléssel, de talán azért is, mert igen, a 32 hetes uh-n még mindig faros volt, nagyon is, igy mondta a doki a császárt, ha nem fordul be, amitől nagyon félek, ezért is gondolom az álmodás. Meg mostanában álmomban meg is született, de én már mindig lányt álmodok! Forgolódást én nem érzek, még mindig lusta, szerintem ez igy is fog maradni, én sosem fogom megtapasztalni az aktivkodást, meg az igazi nagy rúgásokat! :? Ma még pl. egyet sem rúgott olyan igazán, alig észrevehető mozgása, nagyon idegesiti vele anyucit...
sirkici
 
 


NIKI: Nagyon sokat változott Domi! Nagyon édes kis pasi :lol: Olyan Cactus Clone felső Bencének is van, csak más mintával. Gratula a fogacskához!
CHRISSYY: Friss fotókat nem raksz fel? Pfú, ha most ilyen kis örökmozgó Martin, mi lesz később? :lol: Nekem Peti kiskorában nem volt örökmozgó, de most egy percre sem áll meg. Bence nagyon nyugis, még mindig szinte csak eszik-alszik. Kis lusti, még nem sok mindent csinál, de ahhoz nagyokat mosolyog. Hason már szépen kinyomja magát, meg néha a fenekét nyomja, és picit így halad előre, vagy hátra. Oldalról átfordul hasra, de még teljesen hátról nem. Háton illetve oldat fekve ő is emelgeti magát, hogy fel akar ülni. Néha hangosan kacag, de nem viszi túlzásba (Peti már 2 hós kora óta kacagott nagyokat). Már tud egy pár pillanatig egyedül ülni. Imád labdázni..
CHRISTELL: Petinél Lactoherbet ittam, most semmit. Szerintem mindegy, csak sok folyadék legyen. Remélem, megfordul Klárika!
OMNIA: Nagyon szép Dóri! :lol: És Te meg nagyon kreatív vagy! Nagyon tetszik a kiságyban az a zsiráfos-elefántos fejvédő. Hol vettétek? Kakesz dolog megoldódott? Bence most nagyon sűrűn produkál, naponta többször is. Nálatok nincs ilyen változás? És enni sem akar túl sokat. Szerintem a foga miatt lehet..
OLIK: Édesek a gyerkőcök. :lol: Zozit ennyire érdekli a zongorázás? Tüncsi kész hölgy abban a lila ruhában! :wink:
JUDY: Mi újság Veletek? Rég írtál Magatokról!
JAIMEE: A vonalzós és avataros képet nem rakod fel kicsit nagyobban? Engem érdekelne..
GYABLONKA: Aranyos a macis garnitúra, jó vétel volt :wink:
SIRKICI: 33+1-nél vagy? Megjavult volna nálam is a vonalzód? :wink:
BÍBORKA: Nagyon ötletes ez az árny-kép :wink:
MIRCI: Szerintem is próbáld ki a kismama bandázsövet, én minden nadrágomat azzal hordtam végig a terhesség alatt..

Pár friss kép:


Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Bocsi, egy lemaradt :oops:

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Most alszik Alexike, van egy kis időm:)

Megkésve bár, de remélem mindenkinek nagyon kellemesen telt a Húsvéti fergeteg!!

Betsy, Jaimee: köszönjük a szülihónapos köszöntést!

Betsy: Mikor adatod be az agyhártyagyulladás ellenit? Édesek a képekt!! CSaládit nem teszel fel?

Jaimee: igen, pár napig középidőben baromira fáj az "aktuális" petefészkem... Meg a folyásom is megváltozik...Remélem majd a következő babána tervezésénél is érezni fogom ezeket...Utána szívesen lemondanék róla :wink:

Lányok: nektek mit mondott a nődoki, mikor lehet szülés után először rákszűrést csináltatni? Nekem fél évet, viszont az egyik barátnőm most volt 6 hetes kontrollon és máris csináltak neki.... :shock:

Húsvét: szerencsére nagyon jól telt! Lementünk Hévízre, Alexi annyira élvezte, hatalmsokat játszott, állandóan dumált...A klímaváltozás is jót tett neki, nagyokat aludt.... Teszek pár képet...

Omin: de ügyes és kreatív vagy!! Gratula a fülbevalóhoz!!! Szépek a képek!

Niki: jók a képek!! Grataláluk az első kicsi fogacskához!!

Bibi: jól kitaláltátok az árnyfotózást!! Szép pocid van!!

Kép Kép

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Még annyi, hogy 5 hós adatok: 6630 gr, hossz: 66 cm, 44 cm fejecske

Puszi mindenkinek:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni: Ez nőgyógyi függő. Az az igazi, ha fél év múlva csinálnak rákszűrést, amikor már visszaállt a régi rend. Nekem is fél év múlva van jelenésem....6 hetesen nem is tudott volna mondjuk, mert még pöttyöztem.

Gyönyörűek vagytok! :D :D Alexi is pancsizott?

Betsy: Csak ismételni tudom magam, nagyon nagyon helyesek a srácok!! :D
jaimee1
 
 


Betsy,
ezek szerint megjavult nálad is a vonalzóm! :D És nagyon aranyosak a fiúk, nagyon tetszik ahol egyforma ruhában vannak, tök jó! És Bence tényleg mindig mosolyog! :D

Heni,
nagyon szépek vagytok, és nagyon jó lehetett nektek Hévizen! És milyen jó, hogy Alexike is élvezte! :D
sirkici
 
 


Kép
sirkici
 
 


Sziasztok,

Itt van egy frissebb "arckép" bébibabóról.
Kép

Kép
Kép
mirci74
 
 


Sziasztok!
Omnia, Dorka nagyon cuki!

Olik, Zoli műszész úr nagyon édes!!!!! És Tündin az a szoknya!!!!!!

Gyabi, milyen töltettel vetted a szopipárnát? Annyi féle van, nem tudom melyik is jó igazán.

Betsy, olyan aranyosak, hogy egyformában vannak a fiúk!

Heni, Biztos tuti jó volt Hévízen!!!

Mirci, nagyon ari a pofija a picurkádnak!!!!!!

Sirkici, köv.vizsgálatom április 15-én lesz. És a szülés várható ideje doki szeint nov.15, de szerintem 5 és 10 között. Azt mondta, hogy majd a következő UH-n pontosítjuk.
És hétfőn 31-én meglátogatom a védőnénit a kiskönyvemért!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Betsy: Kép

A másikon rajta van az uram, és megkért, hogy ha lehet, ő ne szerepeljen a képeken.
jaimee1
 
 


Mirci: Hű, csinoska! :wink:

Gabi: Hogy vagy? Tünetek?
jaimee1
 
 


Jaimee:itt agresszív malacka jelentkezik! :wink: Kérünk még képeket Rékáról, egyszerűen zabálnivaló!!!!
Vendég
 


Gabi: mikrogyöngy töltetű, de istenien melegít, tegnap este már nagyon jót aludtam rajta!!!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Mirci,
nagyon szépen látszik az arca, már ki is javitottam a táblát! :D

Gabi,
milyen vizsgálatod lesz 15-én? Uh képed nincs még a pötyiről? Egyébként én a vonalzód alapján irtam be a szülés várható időpontját, hogy ne legyen eltérés, ha azt változtatod esetleg, akkor majd szólj! :D

Jaimee,
Réka még mindig nagyon aranyos! Nem semmi pofikat tud vágni! :wink: :lol:

Tábla:

Kép

Chris,
további vizsgálatok?
sirkici
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?