Új privát üzeneted érkezett!

basa hat attol fugg mihez viszonyitunk :wink:

Kép
monyo83
 
 


Monyó és Basa:
Nekem is most lesz a szülinapom,Március 29-én.Melyik évben születettek?Én:1983.úgy látom Monyó tökre egyidősek vagyunk,Basa téged nem tudlak,hogy melyik év?! :)

Kép

Kép
syl100
 
 


syl igen egyidosek vagyunk,en is 83:)

Kép
monyo83
 
 

 
 

Sziasztok!

Ezer éve nem jártam itt.
Bapofátlankodhatom???

Csak akartam tudni, h minden ok veletek... ?
Főleg veled Gabi!!!! :wink:
Ha van kedved, röviden megírhatnád, h mi van veled.

babszika
 
 


szijja babszika.tenyleg regen jartal errefele.

ket Gabi van :lol: :lol: melyik meseljen

:lol:

azta mindjart fejhez mesz :o olvasgattam a blogodat nagyon szep a gyurutartoparnatok meg a meghivotok is.A menyasszonyi ruhadat csak felig lattam. :wink:

Kép
monyo83
 
 


Monyo - Gabira gondoltam így hirtelenjben :lol:
De persze mindenki érdekes!

A rucim is fent van a blogomban, úgyhgoy ott megtalálod azt is! :wink:

babszika
 
 


Sziasztok lányok!

úgy néz ki inszemre megyünk, most két ciklust ki kell várni ,tehát kb. május vége.

bár addig spontán is sikerülhet:)

igazából dokival megbeszéltük ,nincs mire várni.
clostilra jól reagálok, szép tüszők lesznek ,mnyh is jó ,időzítetten együtt vagyunk mégsem sikerül.

majd írok részletesen, addig annyit kérdeznék,hogy szerintetek elevit és cickafark tea mellett még mit lenne érdemes "fogyasztani"?
k.vanda
 
 


lanyok a tabla hianyos es a cn eket is csak tippeltem.ha valami nem stimmel szoljatok.
Kép

Kép
monyo83
 
 


szilvia mi volt a laparon;?milyen lett az eredmeny?

teszza UH?

mas is bekerulhet a tablaba ha akarja,ki tudom boviteni.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok

babszika köszi az érdeklődést. Jól vagyok, egyenlőre úgy néz ki tényleg nincs peteérés, legalábbis a hőm ugrál le föl, bár ma fájt a hasam, azért együtt vagyunk két naponta, de szerintem ebből nem lesz semmi, max megint egy hosszú ciklus:(
Pénteken megyek hormon vérvételre. Errőljut eszembe hogy a dokim a tesztoszteront nem jelölte be, szerintetek én bejelöljem? Lesz terheléses vércukor is.

Én most a málnalevélteát ittam, de azt hiszem a következő ciklusban megpróbálom a cickafark füvet, hátha az segít.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi nem akarok okoskodni de nem lehet hogy roszkor megy UH ra?
neked is hosszab a ciklusod es lehet amikor mesz akkor meg nem latni semmit.
Nekem 18ik napon van pem,azt mondta a dokim hogy ez nem baj,hosszab a ciklusom.egyszer voltam 13cn en akkor csak kis 12mm esek voltak amik gyonyoruen megnotek.
nem mindenkinek van 14ik nap pe je.
nem akarlak bantani,szerintem kesobb van ped es ezert nem latni a tuszot a korai UH an.

Kép
monyo83
 
 


Igazad lehet, egyébként nekem is a 17-19 nap között szokott lenni, és amikor megyek a 12. nap örnyékén uh-ra akkor általában semmi nem látszik. Most a 12. napon volt egy 10 mm-es bár doki szerint az nem fog érésnek indulni, mindegy én arra nem adok. Amúgy nem akartam most olyan hamar dokihoz menni, de közbe szolt a húsvét, és ezért inkább elmentem, mert azt sem akartam hogy esetleg lecsússzunk róla, de most megfogadtam, hogy ha nem sikerül, akkor a következő hónapban majd csak a 15-16. nap környékén fogok menni uh-ra. Akkorra már tutira kell hogy látszódjon valami.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi szerintem a 12napon 10mm az tokelestes.A dokid biztos atlagosciklust vesz es ezert mondott ilyet.
szerintem az siman meg fog noni.2mm ert no egy nap alatt.tehat most valahogy kell hogy repedjen:)
homerozol?vagy valami segitseg a pe belovesere?

Kép
monyo83
 
 


http://ciklus.hu/images/diagramok/0e7c9 ... 89600_.png


itt az eddigi hőm, bár az elején nem néztem mert nem akartam, de aztán gröni tanácsára még is elkezdtem.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


csinálok lh tesztet is de valahogy nekem az sose jön be, a 11. napon majdnem + volt, aztán halványodott, és a tegnapi sem +, mondjuk nem sok kell hozzá.

A nyákom meg tegnap volt nyúlos tojásos, ma nem annyira.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


na.szerintem ma vagy holnap itt egy gyonyoru pe varhato:)mar naygon lent van a hod:)

Kép
monyo83
 
 


monyo kb én is így érzem, úgy hogy ma miondenképpen alkapom apát, az 2 napra elég lesz:)16. napon voltunk együtt.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


basszus a sajat cn emet nem allitotam at:)

Kép
monyo83
 
 


Gabi: bocsi, hogy beleszólok, de szerintem is nagyon itt van a jó kis pé-d! :wink: Úgyhogy hajrá! Tényleg eléggé lent van ahőd!

Kép
németh
 
 


Lányok vissza szívom az előző kijelentésemet hogy ma kevesebb a váladék, most voltam wc-n és rengeteg van, csúszós nyúlos (bocsi)

Most már csak azon aggódom hogy ne hogy lecsússzunk róla, mert ma este csak 10-felé tudunk együtt lenni, és előtte meg szintén a 16. napon este voltunk együtt. ma a 18. nap van.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Syl, Monyo, 1976...hozzam kepest nagyon fiatalok vagytok! ;)

Matol en is elkezdtem inni a cickateat, ha megjon closti es folsav. Szedek aloe vera bogyokat is...majd meglatjuk mi lesz.
Van meg Elevitem megmaradva, talan majd azokat is beszedem, de egyelore eleg, mert igy is inkabb felfele megy a merleg, mint lefele.. :( pedig mindjart egy honapja, h jarok aerobicra is.
basa31
 
 


Basa: én 1977. :roll: :oops:
Gabi: nem tudom, ennyire nem értek a dologhoz, de azért szerintem ne hagyjátok ki az estét!

Kép
németh
 
 


Egyébként elvileg a kiskatonák még jók lehetnek az előzőből!

Kép
németh
 
 


semmiképp nem hagyjuk ki, már szóltam is neki :lol:

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


De most kiderült hogy a keresztfiam elmegy ma, így még hamarabb enyém lehet apa, mert a gyerekek már 8-kor alszanak. :lol:

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Látod, minden összejön. A babuci is. Majd figyeld csak meg.

Kép
németh
 
 


Na lanyok en megrendeltem a gynevac szurit nekem es a ferjemnek is.
megprobaljuk...hatha.

Kép
monyo83
 
 


Monyo, az jo es hatha segit. Kicsit koltseges ahogy olvastam, de remeljuk, hogy megeri! ;)
basa31
 
 


sziasztok!

monyo, mire van ez a szuri amit rendeltél?

nekem most spontán ciklusom lesz (ma vagyok a 7. napon), azátn a következő is spontán és utána inszem....

egyébként múlt héten kedden reggel teszteltem egy negatívat és utána abba is hagytam az utrogestan kúpot.

erre ahogy kell csütörtökön meg is jött a mensti.
nekem mindig az utro elhagyása után két nappal jött meg.

szóval most spontánozunk, aztán ha sikertelen akkor inszem.

azért reménykedem,hogy clostil és minden gyógyszer nélkül is lehet pém, de tudom nem sok erre az esélyem.

azért iszom a cickateát és kétnaponta egy szem elevit.
k.vanda
 
 


vanda.

meddo paroknak ajaljak.akiknek valamilyen gyulladasuk volt vagy veteles.
beirod a googliba hogy gynevac es kidob egy csomo hasznos infot.

Kép
monyo83
 
 


Vanda, remelhetoleg osszejon es nem kell inszem. Szoktal-e csinalni ovulacios tesztet? En meg sosem csinaltam, de most majd megprobalom. Csak azert, hogy ne maradjunk le es mert epp nem leszunk itthon akkor. Elutazunk ket hetre meglatogatni a dedszuloket Mosonmagyarovaron.
basa31
 
 


Vanda barátnőméknél volt úgy hogy 1 évig próbálkoztak, és nem jött össze a babó, aztán a dokinkkal megbeszélte hogy akkor most jöhet már az inszem, akkor utána várta hogy megjöjjön neki, mert akkor a középidőben lett volna az inszem, majd amikor 1 hetet késett a menszi vett egy tesztet, és + lett.
Azóta a Márk már 5 éves.

utána meg a következő gyereknél abba hagyta a gyógyszert mikor Márk 1 éves volt, hogy hátha a tesó is nehezen jön össze, erre rögtön az első hónapban terhes lett. És azóta már megszületett a 3. babája is novemberben, most 4 hónapos, 2 fiú után egy kislány.


Kívánom hogy neked is így sikerüljön.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Monyo!

Köszi az érdeklődést a laparral kapcs. Szerencsére mindkét oldal átjárható, méh is szép, szóval pcos-on kívül ok minden. A citologiámat ma kérdeztem, az is negatív.
Tehát fő cél a pcos kezelése. Szeretnék menni inzulin vizsgálatra, de mindenhol azt mondják, hogy nem vagyok kövér, biztos nincs IR-em. Már ott tartok, hogy képes lennék fizetni i sérte. Az a helyzet, hogy anyu is Meforalt szed, de nem merek bevenni belőle csak úgy...

Szóval szerintem ha félsz a lapartól, ne izgulj! Nekem nagy kő esett le a szívemről a műtét után. Bár akkor leszek a legjobban, ha a bab is összejön...

Támogatom a gynevacos ötleted, biztos hogy csak használhat! Hajrá!!!
Vannak mellékhatások a clostitól?

Szilvi
szilvia80
 
 


gabi, KÖSZÖNÖM!!

nem vagyok különösebben érzékeny típus, de most elérzékenyültem..
pedig nem is olyat írtál, csak egyszerűen jólesett olvasni...

mindkettőnknél végülis minden rendben, egyszer csak jönni akar a babánk.

aztán a második talán már nekem is könnyebben jön:)

gabi, tiszteletre méltó,hogy három gyermek mellett is ilyen fontos számodra a negyedik.

Nekünk kettő biztosan lesz, aztán meglátjuk:)
k.vanda
 
 


vanda:) hát én sem gondoltam hogy pont a negyedik gyerekért kell ennyit küzdeni, és nem gondoltam volna fogok is. Egyet azért eldöntöttem hogy laparoszkopiát nem akarok, mert nagyon félek az altatástól.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Vanda: nálam is úgy volt, hogy másfél évig próbálkoztunk. Közbe volt hormonvizsgálat, hsg, kiskatincs vizsgálat ezer uh meg mit tudom én már mi, és minden negatív, minden ok és nem jött a baba. Megbeszéltük a dokival, hogy na oké akkor, ha megint megjön előjegyeztet inszemre. Hát nem kellett. Szépen terhes maradtam. ;) Úgyhogy kívánom, hogy nálad is így legyen!!!

(én 1975-ös vagyok (öjeg) :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri, szerintem azert, mert egy kis idore is, de beletorodtetek es egy kicsit lazabban fogtatok fel, mert ugyis jon az inszem. Ez az amit kellene tegyunk, lazabban felfogni es ne gorcsolni. Rosszul hangzik, hogy lemondani, de tenyleg arra kell gondolni, hogy elobb utobb osszejon es nem baj, ha nem most.
Visszagondoltam, hogy a 3 honap closti alatt mennyit izgultam es idegeskedtem hiaba. Mindig azt hittem, h most es most. Es kozben egy csomo mindenrol elfeledkeztem, lemondtam es nem "eltem".
Remelem, hogy ezutan csak osszejon valamikor, amikor akar jonni a baboca. ;)
Kitartast!
basa31
 
 


Sziasztok!
Szeretnék én is csatlakozni hozzátok.Ez volt az első clostys hónapom.
Röviden a történetem.Tavaly augusztusban már nem szedtem gyógyszert,az akkori dokim mondta h nyugodtan próbálkozhatunk,nem kell várni.Na elsőre teherbe is estem,de a baba nem fejlődött.Szívhang se alakult ki.Végül elég sokat vártak,hátha lassabban fejlődne vagy később fogant.Okt.30-án volt a műszeres befejezés.Aztán nem akart megjönni,és nem is indították el.
A lényeg h azóta megjött,ez a 2.ciklusom,van új dokim is.Most hormonvizsgálatot csinál,és felírta a clostyt.Viszont nekem nem követik uhval...Alapból 40 naosak a ciklusaim,szóval nem vagyok egy egyszerű eset.
Na a többit majd idővel....egyenlőre elég ennyi infó :wink:

annus11
 
 


Sziasztok

annus üdv itt közöttünk mi már ismerjük egymást az élet a vetélés után topikból, bár valahogy mostanába igen ritkán írok oda.

Én holnap megyek a hormonvizsgálatra. Neked miket néznek?

Lányok ma felment a hőm 36,8-ra, hát remélem hogy nem késtük le. Most jöhet a várakozás. Most azon gondolkozom hogy el kellene kezdenem az utrot, hiába nem mondta a dokim. Ártani nem árt szerintem. Szerintetek?

http://ciklus.hu/images/diagramok/0e7c9 ... 76000_.png

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szia Gabi!

Igen,veled már találkoztam.Nyugodtan nézz be hozzánk,szerencsére nem sok új tag van,és most mindenki rajta van a babán!Reméljük h vkinek lesz már + teszt! :wink:

Nekem a doki azt mondta,hogy akkor kapom ha + a teszt.Azt sajnos nem tudom h elötte is szokták e adni.

Én voltam 2.napon vérvételen:FSH,LH,TSH,prolactin
Illetve megyek a 24.,28.,33. napokon progresteront nézik,ha jól tudom.
Ja és rögtön 2 szemet kellett szednem a clostyból,most iszom a málnalevél teát is....remélem használ!

annus11
 
 


Sziasztok!

Monyo, köszi az érdeklődést, az UH eredményem nagyon jó. 8 mm mnyh, és jobb oldalt egy 21mm domináns tüsző. Tehát dolgozunk az ügyön.
Gabi, egyébként szerintem is korai a kukucskálás, azért nem látszott semmi. Nekem is hosszabb a ciklusom az átlagnál, és a húsvét miatt most a 14. napon mentem, és megérte. Szerintem múlt hónapban is volt pém, csak jóval később, és akkor nem voltunk együtt.
Vanda, szoritok nektek. Számomra furcsa, hogy ha minden rendben mindkét félel, akkor miért jön inszem, de kívánom sikerüljön.
Basa, nagyon sokan mondogatták már nekem (főleg gyermekesek), hogy lazítani kell, és akkor sikerül. Egyet értek velük, csak nem sikerül. Bár tény, hogy sokkal rezignáltabb vagyok, mint mondjuk egy évvel ezelőtt. De attól még folyamatosan foglalkoztat a dolog. Vajon számít-e a pozitúra, milyen vitamint szedjek, mikor van pé, mikor legyünk együtt, jé xy, már megint terhes, én meg már 32 múltam és gyerek még sehol. Mióta ismerem férjemet, azóta szeretnék gyereket. Nem mondom, hogy korán értem, hisz 25 is elmúltam már akkor. Aztán meg kellett várnom, hogy férjem is megérjen a feladatra. És most már több mint 2 éve probálkozunk. Ezek tények, ez már nem panasz. A gyerkőc majd jön, ha jönni akar.
tessza76
 
 


annus én most megyeka 20. napon, mert a peteéréssel vannak nekem is gondok, illetve a dokim PCOS-re gyanakodik. Bár úgy hiszem hogy ebben a hónapban is korán mentem uh-ra, a 12. napon és akkor még nem volt csak sok apró tüsző illetve egy 10mm-es amiből a doki szerint nem lenne semmi, de a tuti hogy még is volt mert a hasam is fájt és a nyákom is abszolút olyan volt amilyennek lennie kell, és még a hőm is lement. Tehát volt peteérés csak később a 18. napon. Na és emiatt küldött hormon vizsgálatra, meg terheléses cukorra, gondolom a ciklus első felében lévő vérévételt majd ha megjön akkor lesz. De remélem erre már nem kerül sor mert megjön.
Én is 2x1-et szedek, de következő hónapban 3x1 lesz.
Nekem is azt mondta hogy csak ha + a teszt akkor kell elkezdenem az utrot, de itt van olyan lány aki már rögtön a ciklus a második felétől szedi, hogy már az esetleges beágyazódást is segítse.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


na bocs elírtam, szóval remélem hogy a ciklus elsőfelében lévő vérvételre nem kerül sor, mert nem fog megjönni. Így a helyes:)

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Igen,sejtettem :wink:
Hát nálam nem derült még ki h a pével van a gond.Igazság szerint ezt úgy kaptam h ártani nem árthat....rásegít egy kicsit.Nekem ez az új doki azt mondta h valószínű azért volt a vetélés,mert még nem álltak vissza rendesen a hormonok a gyógyszer abbahagyása után.Remélem igaza volt,és nincs egyéb gond.
A hőmérőzést is azért csinálom,hogy lássam mit produkál a ciklusom :roll:

annus11
 
 


Nekem meg túl hosszú 40-50 napos ciklusok alakultak ki a fogamzásgátló után és a peteérés is elmaradt. Ezért szedem a clostyt. De nekem a második és a harmadik gyerekem is ezzel a gyógyszer segítségével született, Norbi 6 ónap próbálkozás után a hetedik hóban kaptam ezt a gyógyszert és össze is jött. Rékával meg 3 hónapot próbálkoztunk majd kaptama clostyt és a harmadik clostys hónapban sikerült.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


sziasztok.

szilvia,az szuper hogy a laparon minden ok volt.Magadtol azert ne kezd el a meforalt.probalj meg egy privat labort keresni ott keresre bizti megcsinaljak.Ha mas nem behazudod hogy rosszul szoktal lenni,es te sejted hogy itt valami problema van.

vanda ossze fog az jonni,csak ki kell varni.

annus udv itt mielobbi babasodast.

tessza gyonyoru eredmenyed van.Engem felhaborit hogy a dokik mert nem szamolnak azzal hogy esetleg valakinek nem 28 napos a ciklusa :twisted: aztan meg remisztgetik a jo embert hogy nincs pe,kozbe meg van csak kesobb.

gabi gartu a pe hez,mostmar tenyleg csak a szornyu varakozas van a hatra.tudod en az utrot pe tol szedem,nekem a dokim igy mondta.Artani bizti nem artasz vele,sot ugye nalad is vannak megtapadas gondok.Ha terhes leszel ugyis kell szedned a dokid orrara meg nem muszaly kotni hogy mar ket hettel elobb kezdted.20ik napon mit neznek nalad?

Kép
monyo83
 
 


Nekem a gyógyszer elött voltak 40 napos ciklusaim,szóval nálam ez az alap.És télleg mindneki 28 napos ciklussal számol...ez eég szar!Előző hónapban hőmérőztem,az alapján a 28.napon volt pém!
Azt nem tudom h a closty előrébb hozhatja e a pét,elméletileg a doki szerint nem.Na majd meglássuk :wink:

Na nekem sose mondták még h milyen vastag a mnyh...lehet legközelebb megkérdem a dokit :wink: csak aztán majd les h mi van :lol:

annus11
 
 


monyo köszi, én is így gondoltam, de nem olyan fajta hogy leharapná a fejem ha megmondanám neki, vagyunk olyan jó viszonyban. Úgy hogy meggyőztél.

prolaktin, progeszteron, fsh, lh, tesztosteron nincs behúzva de szerintem én behúzom.
terheléses cukor, éhgyomri cukor,Inzulin- 120 perces, süllyedés, vérkép. És vizelet.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


annus,akik ismernek azok tudjak hogy nagyon nem vagyok hive annak hogy valaki ugy szedje a clostyt hogy ne jarjon Uh ra.Eleg komoly veszelyi vannak,cisztasodas peldaul.
na mindegy tudom hogy ez nem befolyasol csak leirtam mert mindig leirom.

gabi,akkor holnap mesz csapolasra?huzd be a tesztot is,artani nem art ha megnezik.
progitol ne varj sokat,azt peteers utan 7 nappal szoktak nezni mert akkor mutat valos eredmenyt.lehet a dokid a progid alapjan azt fogja mondani hogy nem volt ped.Erre te meg majd mutatsz neki egy pozitiv tesztet bizonyiteknak hogy igenis volt:)

Kép
monyo83
 
 


Igen,én is azt hallom mindenütt h nézni kéne uhval...hát ha most nem jönne össze,akkor remélem h köv hónapra behív uhra.Akkora meglesznek a vérvétel eredményei is,és akkor már okosabb leszek...vagyis ő :wink:
Peteérés után 7 nappal ad valós eredményt?Hm....hát ha most is 28.napon lesz pém,akkor a 33.napon a vérvétel....lehet h nem is lesz jó.
Na ezért hőmérőzöm :twisted:

annus11
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?