Új privát üzeneted érkezett!

Lyndee: Haziudnék ha azt mondanám a két csik ugyanolyan erős. De nem is halvány annyira.
Meglátjuk pár nap múlva.

Kép
csucsu05
 
 


gröni: köszi! :D Kedden, mikor mész a dokihoz, már szívhangot is hallhat, ugye? :D nagyon szorítok neked hogy minden rendben legyen!!!

lyndee: a málénalevél hozta nekem is előbbre a pé-met szerintem, mert ugye elvileg még csak holnap kellene lennie az ovumnak.
Mától pedig iszom majd a palástfüvet és mellette szorgalmasan szedem az Elevitet! :D

ha babó nem is lesz ebben a hónapban, minden esetre az egészségem a toppn van ennyi vitamintól és gyógyteától! :D
Vendég
 


Szilvi!

Nincs a dokimnam uh-ja, így csak beutalót kapok! Gondolom az is a jővőhéten lesz! :roll: Köszi szépen neked is! :wink:
Vendég
 

 
 

Csucsu:Szerintem tuti babó!mennyi hcg-d van otthon? :lol:

szilvi:szerintem is elélnek 2 napig biztos,bár ez nekem olyan hihetetlen!Én most nem ittam a málnalevelet de lehet a palástot fogom,had legyen jó vastag a nyh-ám :wink:

Gröni:nem biztos hogy lesz még szívhang,8hétig kell lennie én ugy tudom.

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: szerintem 7héttől már van. Sőt 6,5 től már várható:)

Van itthon még 2db. De legközelebb csak vasárnap csinélok.
Addig már várok:)

Kép
csucsu05
 
 


Én is úgy tudom, hogy 6-tól van! :roll: De majd szólok a dokinak, hogy dibidobira akarok menni, előtte nem! :wink:

Csucsu!

Vasárnap? :shock: Én addig nem bírom ki! 8)
Vendég
 


Csucsu:ha 2 db-od van akkor ne pocsékold el előbb,a vasárnap nagyon jól hangzik,akkor már van esély csíkocskára. :D

Gröni:azért szurkolok hogy előbb legyen szívhangocskád!!!!! :D

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee!

Jó lenne, szívhang kukucson még soha nem voltam! :shock: :roll: Vagy 5 hetesen voltam, vagy 9 hetesen, vagy 12 hetesen! Ez most teljesen új és olyan, mintha most először lennék babás! :roll:
Vendég
 


gröni:hidd el lesz szívhang,de ha nem lesz rögtön akkor sem szabad elkeseredni mert van akinek a 7.hét környékén van.
vannak tüneteid? :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Gröni: Mert ez a baba egészséges és álom szép baba lesz a kezedben 8-hónap múlva:)

Kép
csucsu05
 
 


Lyndee!

Bízom benne, de megmondom őszíntén emiatt nem aggódom! :roll: Jobban félek a középidőtől! Nálam általában akkor van baj! :( Alapvetően nincs, de tudom, hogy egy hét és itt a vég! 8)
Vendég
 


Csucsu!

Én emiatt sem aggódom! :oops: Tudom, hogy egészséges lesz, csak azt nem, hogy valóban a karomban tarthatom-e!
Vendég
 


Gröni: Én tudom, hogy a karodban fogod tartani:) És majd irod nekem, hogy boszorka:) Hidd el ez a baba szépen növöget te pedig nemsokára azt fogod írni mennyit hizott a kicsi és milyen aranyos:)

Kép
csucsu05
 
 


Ráadásul karácsonykor!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

KépKép
lyndee
 
 


Csucsu!

Nagyon aranyos vagy és remélem boszorka is! :wink: próbálok pozitív lenni, de néha vannak csúnya gondolatiam és nem tok vele mit kezdeni, próbálom elűzni, egyelőre sikerül, de nem tom mi lesz az idő múlásával! :roll:
Vendég
 


gröni: nem mondták az orvosok, hogy mi lehet az oka, hogy ilyen kritikus nálad a középidő?
Vendég
 


jaj, bocsánat, ha tolakodó a kérdés és nem szeretnél róla beszélni! megértem!
Vendég
 


Grönland: még annak is vannak néha ilyen gondolatai akinek nem volt rossz tapasztalata. De hidd el nem mindig ismtlődnek a dolgok. Sőtt ahol már egyzser előfordult ott igenis kicsi az esélye:)
Nyugalom kicsit izgulj az természetes. De ez a terhesség jól indult és jól is fog folytatódni és a végkifejlet csodás lesz:)

Kép
csucsu05
 
 


lyndee: nekem is hihetetlen a 2 nap! pláne a 7 nap! :D de úgy legyen!!!
Vendég
 


Kép

íme a múlt havi(felső) és a mostani 2 tesztem.

KépKép
lyndee
 
 


Csucsu!

Most mondjam, hogy nincs igazad? 8) Eddig kétszer folyt el a magzatvíz idő előtt, fiam korababa, és volt két 20 hetes körüli vetélésem! Velem már bármi megtörténhet! :roll:

Szilvi!

Semmi baj, most már minden nehézség nélkül tudok róla beszélni! Ha nem tudnék, nem tudattam volna boldog, boldgotalannal! 8) Állítólag mindig összeszedek valami nyavaját! A burokrepedések fertőzések miatt voltak, tavaly a méhszáj nyílt ki. Erre több verzió van. Dokim méhszájgyengeségre gondol, ami a műszeres befejezés miatt volt, más szerint a sok keményedés miatt! Most a 12. hét körül összevarrják a méhszájat és szigorú ágynyugalom a 12. héttől amíg nem megyek szülni! Szívesen írnám, hogy 40 hétig, de az csoda lenne! :roll:
Vendég
 


Gröni: De akkor is ezt most tökéletes 40hét lesz:) Igazam lesz meglátod. Az a múlt ez pedig a jelen és a jövő:)
Én tudom, hogy most minden rendben lesz.Nem áltatni akarlak hanem azt akarom mondani, hogy nincs két egyforma eset. És ez a baba most végig a 40hetet szépen végig fogja fejlődni.
Én hiszek benne és te is higgyj benne:) Hogy miért mert mert ismerlek, hogy nem adod fel!!!!

Kép
csucsu05
 
 


Gröni: ha nem hinnél ebben a babában akkor nem is akartál volna terhes lenni. Szóval ezért vagy ilyen kitartó mert most össze jön csak a jó:)
Te vagy eddig a példaképem a hozzá állásod. Tehát bizonyitsd be igazam is van:)
Nagyon szeretlek tehát ne hagyj cserben:)

Kép
csucsu05
 
 


Nem panaszból írom ám! :wink: Ezt akartam és tisztába vagyok vele, hogy mit vállaltam, mert ha annyira félnék, mint ahogy az az írásaimból lejön, nem vállaltam volna! Mondjuk az azért elszomorít, ha ez nem sikerül, akkor nincs tovább! De sikerülnie kell!
Vendég
 


Gröni:Igen,nem lesz semmi baj!Most nem történhet semmi!Az orvosok oda fognak figyelni rád és karácsonyra kis szoknyás csajszitok lesz :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Csucsu!

Mintha az üzidre válaszoltam volna, pedig nagyjából egyszerre írtunk! :lol: Olyan szépeket írsz, komolyan visszaadod minden hitemet! :wink: Köszönöm, hogy ennyire bátorítasz, tudod mire van szükségem! Én is szeretlek! :wink:
Vendég
 


Lyndee!

Te is boszi? :lol: Valahogy a szívem mélyén kislányt szeretnék, de csak azért, mert tökösöm már van! De a kisfiúnak is nagyon örülnék! :wink:
Vendég
 


gröni: igaza van csucsunak!!! minden rendben lesz!!! a fertőzésekre nagyon jók ezek a gyógyteák. akár belsőleg, akár külsőleg. bár nem tudom terhesség alatt iható e ilyesmi egyáltalán
Vendég
 


Ezzel én is így vagyok!kislány lenne egy nagy ajándék,de a kisfiúnak is nagyon örülnénk. :wink:

De teljesen mindegy!Jöhet bármi!

KépKép
lyndee
 
 


én kisfiúnak örülnék, mert nálunk a családba csak egy fiú :D

de alapvetően mindegy, csak egészséges legyen!!
Vendég
 


lemeradt a "van" a mondat végéről :D
Vendég
 


A mi családunkban nincs lány! :lol: Vgayi igen én! :lol:
Vendég
 


Na mit írtam! :oops:
Vendég
 


Szilvi, na meg persze mindenki:
A következő kérdéseim lennének:
- az lh-t is az első pisiből kell csinálni?
- és ugye elvileg akkor van repi amikor nagyon erős volt a csík és utána meg nega?

Kép
németh
 
 


Kinga:

-ha a peteérésre vagy kíváncsi akkor mindig délutáni pisiből csináld és lehtőleg minden nap ugyanabban az időpontban. Ha "jóstesztként" szeretnéd használni, azaz a mensi előtt pár nappal szeretnéd tudni, hogy esetleg babás vagy-e, akkor a reggeli pisiből kell csinálni.
-akkor pozitív ha a csík legalább olyan erős vagy erősebb mint a kontrollcsík. de megrepedni csak rákövetkező nap valamikor fog.
ezért ajánlják a dokik, hogy minden pozitív és az első negatív napon érdemes együtt lenni! :D
Vendég
 


pontosítok: minden pozitív és a pozitív utáni első negatív napon érdemes együtt lenni.
az előbbi félreérthető volt lehet.
Vendég
 


Sziasztok!

Húha én csak olvasok és ámulok, meg drukkolok itt csendben mindenkinek. :wink: Én sem értettem, hogy miből mondta meg a doki, hogy nincs babu, hisz alig pár nappal az ovum után mentem hozá, kár, hogy nem kérdeztem rá. :( Mindegy, én azért nem reménykedem, de sírni sem fogok, ha véletlen mégsem jön meg jövő héten! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Kinga: tudod kb. mikor van a pé-d? csak mert elég elkezdeni előtte 2-3 nappal a tesztelést. Ha kevés teszted lenne akkor ketté is vághatod, akkor több lesz és ugyanúgy működik így is.
Vendég
 


Szilvi: nagyon köszi a segítséget! Nagyjából tudom, bár mostanában eléggé felborult a ciklusom. Mármint a hossza. Tök jó, ha ketté lehet vágni, legalább lehet spórolni!
Tabati: szerintem is reménykedhetsz azért. Sose szabad feladni!

Kép
németh
 
 


Kinga: a ciklus rendezésére nagyon jó a barátcserje! a pé előrehozására pedig vagy a málnalevél vagy a cickafark tea!
Vendég
 


Szilvi: igen, tudom. Köszi. Akartam is inni valamit, csak azt hittem, hogy ez a hónap is clostis lesz és a kettőt nem akartam együtt. Most meg pont húsvét volt, mikor megjött, így lemaradtam a teavásárlásról. :?

Kép
németh
 
 


Nem is volt még húsvét! Kicsit el vagyok tájolva.

Kép
németh
 
 


Kinga: én a teára szavaznék, mert a barátcserjét 2-3 hónapig kell szedni míg eredménye lesz. az én tapasztalatom serint, a teák hamarabb kifejtik a hatásukat. de lehet ez alkattól függ.
Vendég
 


Kinga:De volt már húsvét :shock:
majd mi segítünk Lh ügyben!Remélem sokat vettél :lol:
Csak vicceltem,de arra készülj fel hogy kb 5-6 db elmegy egy ciklusban.És ha tesztelsz rakd fel nekünk ide és megbeszéljük hogy is legyen tovább :lol:


tabati:nem tudom de akkor ovu után érdemes lenne elmenni pár nappal a dokihoz hogy sikerült e és akkor nem ámítanám magam kb 2 héten keresztül hogy sikerült .
Van akinek még a 4.héten sem tud biztosat mondani a doki...szóval nem tudom.majd piri eldönti! :wink:

KépKép
lyndee
 
 


csajok nekem megjött ma a tojásfehérje szerű nyálkám!!!!! 8)

KépKép
lyndee
 
 


lyndee: akkor ma még legyetek együtt szerintem! vagy a tegnapi kiskatonákra bízzátok? :wink:
Vendég
 


Kinga: valóban, húsvét már megvolt múlt hétvégén :D lemaradtatok róla :D :wink:
Vendég
 


Szilvi:ugy gondoltam hogy ma este vagy holnap reggel :?

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: hát most akkorát nevettem. Azt tudom, hogy volt már húsvét, csak akkor nem volt még húsvét, amikor megjött. Azért még ennyire képben vagyok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
És köszi, majd fogok is kérdezősködni az biztos, csak jöjjenek meg a tesztek. Elvileg holnapra várom, tegnap rendeltem meg.
Akkor apát kapd el!
Szilvi: ha a következő hónapban sem szabad szednem a clostit, akkor lehet, hogy megpróbálom. De hátha addigra már nem kell semmit szednem! :wink: Na majd ezügyben is kérdezősködök.

Kép
németh
 
 


kinga: :D :D :D kicsit hülye vagyok ma! :D :D :D Utána már gondoltam amikor elküldtem....
Honnan rendelted a teszteket?
nekem nem volt szerencsém a kettévágással,mert vagy nem sikerült és akkor ki kellett dobnom feleslegesen vagy sikerült de eredmény nem volt egyértelmű.Én nagyban szeretem látni az eredményt hihi :lol:

KépKép
lyndee
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: