Új privát üzeneted érkezett!

Gröni!
Dokkerhez mikor mész?


Hát remélem, hogy minden jól megy, és akkor igen, indulhat!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Pont egy hét múlva! Beszéltem a Kaálival is oda április 24-re kaptam időpontot, Lázár doktornővel is beszéltem a Gynevacról! Sokmindent intéztem ma, márcsak várni kell! Azt meg tudok, eddig is eleget vártam, ez már meg sem kottyan! :roll: Remélem nálatok minden úgy alakul, hogy indulhasson az inszem!
Vendég
 


És a Kaáliban mit fogtok csinálni?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

Ott van az a doki, akit a pathológus javasolt, állítólag nagy mestere a vetéléseknek! :roll: Remélem tud segíteni! Lázár doktornő láttatlanban megmondta, hogy fertőzésem volt, mikor megrepedt a burok, a méhszáj pedig azért nyílt ki az utolsónál, mert nem bírta a sok keményedést! Pedig nem is mondtam neki, hogy volt! Csak mondanának valami olyat is már, hogy ezt hogy lehet megelőzni, mert a panaszommal tisztában vagyok!
Vendég
 


Bumi - Küldöm a drukkereket!....... :wink:

Gröni - Jó kezekben leszel, hallgass rájuk!

puszi..
tea77
 
 


Sziasztok!
Végre itthon,rémes dolog betegen dolgozni :evil:
Gröni,"örülök",hogy terhesnek érzed magad,azért ne vidd túlzásba :lol: Lázár dr.nőhöz nekem is volt már szerencsém,nekem kicsit furcsa,hogy látatlanban puffogtat diagnózisokat...de a Gynevac biztos nem árt.
Tea,köszi,de nekünk nem kell drukk,a férjem verte az asztalt szinte,hogy monél előb műtsék meg,ne vesztegessük az időt,így jövő csütörtökön meg is műtik!Azért szoríjjatok inkább,Lányok,hogy ne kapja el tőlem a vírusokat,mert akkor kútba esik a műtét...tegnap éjjel átköltöztem a kisszobába,hogy ne köhögjem össze...irtó izgalmas ez az egész,és köszi a biztatásokat,reméljük,tényleg tenyészbika lesz nemsoká!
Cherry,voltál dolgozni végül?Neked is megy a drukk,ha magától beindultak a huncutkák,a műtéttől csak jobb lesz :lol: :lol:
Bumi,nagyon örülök a hormoneredményednek!Hajrááááá!!!!

Lányok,remélem,senkit nem hagytam ki,most lefexem,holnap is nehéz nap lesz ilyen kórságosan!Jó éjt :wink:
Vendég
 


Bumi!
Remélem minden rendben lesz és kezdődhet az inszem!!!!!!!!!!!!!

Gröni!
Nagyon szorítok,hogy minden oké legyen.

Velem nincs semmi különös,ma talán éreztem vmi szúrást.Hát nem tudom. :?

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Zsó, Cherry!
Drukk a műtét sikerességéhez, és az azt követő javuláshoz!

Breni!
Te most nem méred a hőd? Drukkolok, hogy el tudjátok kapni a pét!
Megünnepeltétek az évfordulót?

Tea!
Tinálatok mi lesz a következő lépés? Mikor mentek dokihoz?

Gröni!
Hogy érzed magad ma?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Kaptam 4 szál vörösrózsát és 3 szál sárga rózsát,egy csokorba.Nagyon szép.De ennyi.Az én uram nem egy romantikus alkat.
Nem mérek hőt,pedig lehet kéne.
Mi újság?

Kép
breni
 
 


Hát az én férjem sem az. Nem is emlékszem mikor kaptam tőle utoljára virágot.
De az az igazság, hogy én se vagyok túl romantikus alkat.
Én most elhatároztam, hogy legaláébb hébe hóba mérem a hőm, mert kivi vagyok, hogy milyen így a gyogyók mellett.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


sziasztok!

Bumi :D
Annyira sajnálom! :(
Mikortól mennétek inszemre?


Gröni :D
Nekem nagyon tetszik a zebrád!!!!!!

Reni :D
Mi is 7 évesek vagyunk! :D
Szerintem nem az a lényeg, hogy pontosan az évforduló napján ünnepeljetek, hanem, hogy vagytok egymásnak. Egy másik napot ki szoktunk tűzni ilyenkor. :D
Vendég
 


Bumi!

Most milyen stimut kapsz? Szerintem is mérd, az ad egy kis bizonyosságot! Enyim sem romantikus! Szerintem nincs is olyan férfi! :roll:

Reni!

Kár, hogy nem mérsz! De attól még nagyon izgulok, hogy elkapjátok! :wink:

Cherry!

Kívánok neked is ilyet! :wink:

Zsó!

Talpraesett egy urad van! gratulálok! :wink:

Mi már 16 évesek vagyunk! :roll: Még leírni a sok! De mintha tegnap lett volna, szinte semmi nem változott, csak a gyerek nő, mint a bolondgomba! :lol:
Vendég
 


Ugyanazt kapom, mint legutóbb. 5 napig 2x1 Closti, a Closti 4. napjától pediog 50 egység puregon szuri. Egyelőre keddig, mert kkor megyek vérvételre, meg uh-ra.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Gröni!

Lehet azt már buzinak híjják! :lol: :lol: :lol: :lol:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bocs, ha megbántottam valakit, csak vicc volt.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Ez jó! :lol: Én is valami ilyesmit akartam, de te bátrabb vagy! :lol:
Vendég
 


Na, nem sikerült ez a tetű számvitel vizsgám.ű
Bár gondoltam , hogy így lesz.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Gröni :D
Érdekes dolgokat mondassz! ég soha nem hallottam ilyenről.
Remélem most már ti is okosabbak lesztek és tudnak segíteni a megelőzésben, ha egyáltalán szükséges. :wink:
A Ginevacot lehet terheseknél használni????

Zsó :D
Tegnap bementem dolgozni, mert múlt hét csütörtök, péntekre kértem szabit és most bementem aláírni a szabis papírt, ill. megbeszélni a kollégákkal, hogy mi legyen. Hát azt mondták nem kérnek a bacijaimból, inkább menjek haza.
Ráadásul elég pocsékul is nézhettem ki, mert már 3-4 éjszaka nem aludtam, mert fúlok, ha lefekszem. :?
A doki fekvésre ítélt, mellhártya gyulladással. Hát ez van.

Antibiotikum kezelés, szóval babaprojekt 2 hónapra felfüggesztve.
Épp valamelyik nap mondtam, hogy a sorsra bízzuk a döntést, mivel most a munkahelyem miatt 2-3 hónapig nem kellene teherbeesnem, de ugye nem védekezünk. Hát megkaptam a választ a sorstól. :lol: :lol: :lol:

Gondolkoztam egyébként, hogy mitől lehetett apánál ez a változás.
Eleinte szedte a biokalciumot, A vitamin helyett Béta-karotint, E vitamin helyett búzafüvet, de ezeket már egy jó ideje nem szedi. Viszont a talpát szoktam masszírozni, bár elég ritkán és rendszertelenül hetente, 2 hetente egyszer. Talán ez segített, nem tudom. Nálam régebben volt pozitív hatása. :)
Sebaj! De legalább minden pozitívan alakul apával.
Vendég
 


ég = én :oops:
Vendég
 


Hali!

Bumi - Mennek a drukkok keddre....

Chery - Sajnálom hogy beteg vagy, még jó hogy hazaküldtek. Pihend ki magad otthon és gyorsan meggyógyulsz. Szerinted kell 2 hónapot felfüggeszteni a babagyártást? Nem sok egy kicsit? - Az antibiotikum miatt kell így?

Mennek mindenkinek tovább a drukkok!

Bumi - Apa ma jelentkezik be a háziorvosunkhoz hogy kiirja a beutalókat. Eddig nem tudtuk a húsvét miatt, nem dolgoztak. Holnap reggel megkapja a beutalókat és szerintem a jövő héten megejtjük a kivizsgálásokat. Azután vissza a profeszorhoz és kezdődik a kúra. Remélem mostmár találnak valamit amin lehet seíteni.
Nem szeretném ha minden eredmény megint tökéletes lenne, mert akkor nem tudnák mivel gyógyítani és csak tovább húzódna az ügy.
Így is legalább három hónapig tart a gyógyszerezés. Nagyon kíváncsi vagyok mit fog felírni. Remélem nem kell majd valami műtéti beavatkozás, bár a párom már azt is elfogadná.
Dehát még ugye, azt sem tudjuk hol a bibi.....

Annyira türelmetlen vagyok és lehangolt, nem tudom magam mivel lekötni.
tea77
 
 


Cherry - Nekem apa most semmit nem szed a C vitaminon kívül, azt is hébe-hóba bekap egyet.
Macát szedett, C vitamint, Supradynt, és E vitamint....ezek semmilyen hatással nem voltak.
Az E vitaminra emlékszem hogy azt mondta, sokkal jobb a közérzete tőle, több energiája van, nagyobb életerő.

Most hogy írom ezeket a sorokat, lehet hogy folytatni kellene....lehet hogy hosszabb távon mégis ki tud fejteni valamilyen pozitív hatást? Mit gondoltok?ű

De tényleg azt írjátok amit gondoltok..., mert tanácstalan vagyok.
tea77
 
 


Az én férjem már elég rég óta szedi a vitminokat, és sajna nem volt javulás.
Nálunk sem tudják, hogy mitől rossz a spermakép, hisz most már nincs herevisszér, szóval az már nem kavar be. Mégse jobb az eredmény.
Jó, persze a miénk így sem katasztrófa, épp csak a spontánra nem elég.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


De ártani, biztos nem ártanak, szóval én a helyedben szedetném vele, persze ha hajlandó lenne beszedni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Tea :D
Köszi az együttérzést!
Igen, az antibiotikum miatt gondoltam a 2 hónapot. Szerintetek sok a 2?

Én nem tudom, hogy a vitaminoknak van-e ezen szinten bármilyen hatásuk. Én is adtam apának, de nem sok reményt fűztem hozzá. Én inkább a talpmasszázsban hiszek, annak már saját magamon is tapasztaltam előnyét. Bár megvallom nektek "férfiasan" eleinte nagyon bíztam benne, aztán már egyáltalán nem. Már hónapok óta csak azért csináljuk, mert egy kellemes közös elfoglaltság. Amiben a pozitív hatása rejlik szerintem (ez abszolút az én magánvéleményem) az a relaxáció. Ezeknek a betegségeknek a hátterében többek között a túlhajszoltság, stressz áll. Ezt a feszültséget kicsit oldja a masszázs, ellazít.
Egy meghitt, belsőséges kapcsolat két ember között, ami egy pozitív élményt nyújt, ez pedig a bennünk zajló folyamatokra jó hatással van.

Mindennek ellenére én úgy gondolom, hogy egy ilyen jellegű fizikai elváltozáson érdemben nem segít csak a műtét, amit persze ki lehet egészíteni vitaminokkal, amik a gyógyulást, regenerálódást elősegítik, felgyorsítják. Ja és az intim torna is nagyon fontos a műtét után, de erre nagyon nehéz rávenni a férfiakat. Ezt még én is csak most kezdem adagolni apának. :lol:
Vendég
 


Bumi :D
Ginevacot próbáltátok?
"már nincs herevisszér" - jól értem, hogy műtötték a párodat? Sok idő telt el a műtét óta?
Vendég
 


Cherry!
Február 2-án volt egy éve.

A Ginevacról kérdeztem a háziorvosomat, de ő nem javasolta, mert az ő praxisában tröbben is beadatták, de egyértelműen jó tapasztalatok nem lettek. Sokan továbbra is el-elkapnak fertőzéseket.
Ugyanakkor ártani biztos nem ártana ez sem.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Én már nem tudom miben kellene hinnem....

Önmagában a talpmasszázs szerintem nem elég...de a relaxációban lehet valami igazság, mert az bizonyított hogy a stressz sokmindenre képes. Most hogy nem dolgozom és itthon meleg, nyugodt légkör, megterített asztal fogadja a páromat minden nap, érezhető rajta a hatás. Direkt jókedvű.
Ebben hiszek. Bár akármilyen stresszben van az ember, ennyire nem befolyásolhatja az esgészséget! Tulajdonképpen akkor egy hormon vagy véreredmény, maga az egészségi állapota is kimutatta volna. De semmi. Ezért tartok nagyon attól, hogy komolyabb a baj.
tea77
 
 


Nálatok a párjaitoknál a hereviszeret tapintással állapították meg?
tea77
 
 


Igen, fizikális vizsgálat során, meg volt uh is.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


A nem túl nagy táguklat szerintem nem biztos, hogy kitapintható, de uh-val egyértelmű!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Most van Uh- beutalónk is.....remélem csak kiderül valami apróság...

Megyek begyúrom a pizzatésztát (ma az lesz ebédre...)
De örülök hogy most többen is itt vagyunk, visszajövök míg kel a tészta...
tea77
 
 


Tea!
Néha azért irigyellek, hogy otthon vagy. Mostanában tök fáradtnak érzem magam, olyan jó lenne otthon lenni, és nem csinálni semmit, csak otthoni dolgokat.
Persze 1 hét után tuti halálra unnám magam. :lol:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Tea :D
Nálunk is volt tapintás és uh-val alátámasztották a diagnózist.

Teljesen igazad van. Mint ahogy az előbb is mondtam, hogy ilyen jellegű elváltozáson érdemi változást csak műtéttel lehet elérni. Legalábbis én így gondolom.
Ilyen esetben a pozitív változás nagyon sokat jelent pszichésen, mint nálunk, de ez csak minimális változás, ami egy idő után megáll. És ha nem műtik meg, akkor viszont tutti romlásnak indul. És nem a kis-katona vizsgálati eredményekre gondolok, hanem a szervi-elváltozásra, ami még ennél is komolyabb probléma.
Vendég
 


Itt szakad a hó!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Most meg hét ágra süt a nap!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi! - Szakad a hó??? :shock: Nálunk eddig hatodmagával sütött a nap, most elborúlt, de nincs túl hideg. Szerintem 12 fok körül mozoghat...
Tudom hogy irigyelsz, én is irigykedtem azokra akik otthon tettek-vettek csak. Hidd el nagyon kellett már ez nekem és nagyon jól érzem magam itthon. A párom is bíztat, hogy pihennyek annyit amennyire szükségem van, majd lesz valahogy. Az egy fizu persze csak szűkösen elég. Meg előttünk ezek a kivizsgálások... Valahol talán egy nyugisabb melóra vágyok most. Én eddig téged irigyeltelek a könyvtárban. Aránylag csend van, nincsenek idegfeszítő tárgyalások, biztos fizu. De te pedig a légkörre panaszkodtál, ami mégiscsak ront a közérzeten. Tényleg, hogy alakultak nálatok a dolgok-e téren??

Cherry - A nyugottság sokat segíthet. A stabil lelki állapotnak gyógyító ereje van. De a szervi gondokon csak orvoslás segíthet.

Feljött az élesztőm. Bekeverem a tésztát és jövök.
Arra gondoltam, beírom, milyen vizsgákra vagyunk kiírva....márcsak azért is, hogy megmaradjon.....
tea77
 
 


bumi- :shock: :shock: :D :lol:
tea77
 
 


Hát a könyvtár tökre nem nyugis munkahely. Ez itt egy egyetemi könyvtár, rengeteg hallgatóval, amiből nagyon sok a külföldi.
Hangosak veszekedősek, mindenen problémáznak. Néhja tök ideg vagyok. A magyarok se különbek sokkal.

A légkör meg egy fokkal jobb, mint volt, de már sose lesz a régi.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ja, hogy egyetemi könyvtár????? :lol: Így már teljesen megértelek....

Szedem a papírokat.
tea77
 
 


Kért vizsgálatok a prof.-tól:

1- Antitestek a spermiumban és a szérumban
2- Bacitörlet, antibiogram, Ureaplasma, Mycoplasma és gombák
3 - Ultrahang
4 - Doppler skrotuna

Amit ferde betükkel írtam, nem is tudom mire van....? Nálatok néztek ilyeneket?
tea77
 
 


Tea :D
Nekünk nem volt ilyen. :?
Vendég
 


Bumi, nálatok voltak ehhez hasonló vizsgák?

Várom apát hogy sikerült-e bejelentkeznie.....
tea77
 
 


Gynevac. Nekem vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban! Fura, hogy sok neves doki nem hisz benne! :roll: Viszont nekem az adta meg a lökést, amikor a Blikkben olvastam, hogy egy anyuka, akinek 8 vetélése volt különböző időszakokban, miután beadatta, rendben kihordta a babát! Ezen ne múljon! Ártani biztos nem fog. A terhesség 3 első hónapjában be lehet adatni, a lényeg, hogy az első 12 hétben az utolsó is belegyen adva! Meddőség miatt nem adatnám be! :roll:
Vendég
 


Tea,
szerintem a doppler scrotuna az hereUh,mert a doppler az olyasmi,a scrotum herezacsit jelent.szerintem.Az ureaplasma meg a mycoplasma pedig baktériumok,most néztem utána a neten.
Nekünk,képzeljétek,tapintással állapította meg a doki,nem volt más vizsgálat.
Ma elmentem orvoshoz,mert már a szemem is vérben forog :roll: ,gondoltam,lehet,hogy ez antibiotikumos történet lesz.És lőn.Azt mondta a doki,hogy szerinte el fog maradni a műtét,mert az anesztesek hisztisek az ilyen csip-csup torokfájásra is,de a férjem azt mondja,meggyógyul addigra és nem árulja el :oops: én nem bánom,csak ne az intenzíven kössön ki...
A Gynevacban én sem nagyon hiszek,de megértelek Gröni,hogy ilyen múlt után mindent kipróbálsz,és nagyon szurkolok is Neked!!!
Lányok,most elmegyek aludni,mert kisül a szemem,olyan gyulladt...
Cherry,
mellhártyagyuszi,brrrrr!!!!Gyógyulj meg hamar!Szerintem nem is kéne kihagynotok az antibiotikum miatt,kimegy az hamar,de persze"kérdezze meg orvosát..."
Jó éjt!
Vendég
 


Zsó!

Apjuknál is tapintással állapították meg! Meg gondolom egy szakember lát is valamit! :roll: Nem lesz semmi baj sem, meglátod! Olyan hamar túl lesz rajt, hogy meg is lepődtök! Viszont ami utána jön az nem lesz kellemes! Ha esetleg bedurrannak a herék, nem kell megijedni, bár elég ijesztő! Kb így néztünk :shock: ! :roll:

Cherry!

Én tudnék jobb elfoglaltságot, közös programot is! :lol: De én márcsak ilyen perverz vagyok és maradok is! :oops: 8) Tudom te hiszel az ilyen dolgokban, ezért inkább nem is szólok! :lol:

Tea!

Nálatok genetikai vizsgálat volt? Én sem hiszem, hogy ennyi minden múlna a lelki dologokon! Biztos, hogy valami gátlás van, ha az ember depis, de ahhoz már nagyon annak kell lenni! Amig az ember épelméjű szerintem nem lehet a leki dologkra fogni a meddőséget! :roll:

Bumi!

Sajnálom, hogy nem sikerült a vizsgád! Na de majd az inszem! :wink:

Apjuk csak e,b vitamint szedett és egy 1x1 multivitamin névre hallgató valamit! Nem tom ez segíthetett-e, de megnézte a doki az összetevőket és javasolta, hogy szedje tovább! Viszont ami érdekes, hogy a vizsgálat előtt már 3 hónappal nem szedte, illetve azóta sem! Annyira elégedett lett az eredménnyel, hogy néha-néha kapkod csak be ebből a multivitaminból! Így én nem tom, hogy ez segített-e! :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

A lelki dolgokban így egy az egyben én sem hiszek,nekem a daganatos betegségemre is mondtak sokan ilyeneket,és el is hiszem,hogy van benne valami,de azért szerintem is kellett valami más ok is.Csak azt néha nem tudni,micsoda :roll:

Gröni,konkrétan mire kell számítani?A vágás helye fáj,vagy a here?Vagy mindkettő :shock: ???Nem mondom el neki előre,csak én szeretném tudni,mik a kilátások.

Breni,írtad,hogy nem hőmérőzöl.És a nyákodat figyeled?Mert szerintem az ovu megjósolására az sokkal alkalmasabb,és a kiskatonáknak is az a jó kis tojcsi kell,a hőemelkedésből csak utólag lehet következtetni,hogy megvolt az ovu.
Na,Mmzsó Okostojás bedugul,megyek dógzani.
Szép napot Mindenkinek! :wink:
Vendég
 


Bumi!
Sajnálom hogy nem sikerült a vizsga....de majd sikerül az inszem és utána a vizsga is! :wink:

Zsó!
T milyen műtétre készülsz? Valamiről lemaradtam? Nem apának kell a műtét? :shock:
Köszönöm hogy utánaéztél nekem a neten. Az Uh és a here Uh az nem egy Uh? :shock: Külön kell beutaló? :shock:

Gröni!
Nem, apjuk még nem volt genetikain, de nem is szeretném ha odajutna, hiszen azon már segíteni nem lehet. Inkább most találjonak valamit... A genetikain szerintem csak megállapíthatják, hogy aha, ez van és kész.
tea77
 
 


Zsó!

Mikor kijött a műtőből nem volt gondja, aztán másnap már húzodott neki a seb, ez eltartott a varratszedésig! Fájt az is, de elvislhető volt! Aztán műtét után bedurrantak a herék, ez elég kellemtlen volt, mert azért elég nagy súly lógott a lábaközt! :lol: Különösebb gondja nem volt, de folyamatopsan érezte, kb 1 hónap telt el míg teljesen rendbe jött, de néha még ma is érez nyilalásokat, szurkákat! Alapvetően nem jár nagy fájdalommal, inkább az a baj, hogy kényes helyen van! Ami még talán fontos és asszem itt elrontottam a dolgot, a kórházba vettem neki egy olyan boxert ami egy kicsit bő, hogy hadd lógjon kényelmesen aminek lógnia kell, ez nem volt jó ötlet, mert nem tartott és lógott ott az a nagy súly! :lol: Inkább mindkétt fajta legyen és majd ő érzi, hogy melyik a jobb neki, apjuknak nem volt választása! :lol:

Tea!

Nekünk a műtét előtt megcsinálták, nem jár semmivel sem csak egy sima vérvétel! De legalább abból lehet tudni, hogy van-e ilyen jellegű probléma! Gondolom azért arra is van valami gyógymód! :roll:
Vendég
 


Sziasztok!
Nálunk nem volt baci vizsgálat se.

Zsó!
A vágás helye jobban fájt a férjemnek legalábbis.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Nálunk a doki kifejezzetten mondta, hogy csak olyan gatyát vehet fel, ami tart. A sima a legjobb, de a sebhely miatt a párom eleinte szoros boxereket hordott. A másik széle pont birizgálta a sebét-

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: