Új privát üzeneted érkezett!

Krisztaa,

a 9-es potencia felcserélhető a D6-tal. Echinacia összes kapható potenciája jó, mert ebből nem csinálnak magas potenciát.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseket, no nem azért említettem a szülinapunkat, hogy erre figyelmeztessek mindenkit, csak nem volt jobb témámKép
Ma én is csatlakozom a zombik táborához, mert Zsebi éjjel 4x kelt és nem is igazán evett, csak úgy...Kép Remélem, nem szokik hozzá, mert akkor jön az újabb zord anya fejezet. Arra már nem is merek gondolni, hogy tényleg benyalta a nálunk lassan őshonos vírust...még reménykedemKép

Elli, nem akarom én itt rontani a levegőt a negatív felhangjaimmal, csak néha olyan sz.. olvasni, hogy ti jöttök, mentek, találkozgattok, vásárolgattok, én meg be vagyok zárva ide és még egy korombeli szomszédunk sincsKép Ne tudd meg, időnként mekkora telefonszámlát csinálok, mert szomjazom az értelmes emberi hangra.

Manó, Emmának én is BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!Kép

Franyó, de jó, hogy megkerültélKép Én is lusta kismalac vagyok, de azért mindíg ráveszem magam az írásra, mert ti vagytok szinte az egyetlen kapcsolatom a külvilággalKép (Hülyén hangzik, de ez tény)
Anka nagyon helyes és nagyon ügyes a képekenKép Hol tart most mozgásilag, mert Zsebinek ő a példaképe?Kép
És a hozzátápival haladtok? Mert én már az összes főzőtudományomat bevetettem, mindhiábaKép

Zulu, csatlakozom Sofkához kertes ház témában. Na nem sajnáltatni akarom magam, de a kertbe csak akkor csapható ki a csemete, ha az teljesen gyerekbiztos, egyéb esetekben állandó felügyeletet igényel, ami a kisebbik kicibálását vonja maga után, hacsak nem tudok kettészakadniKép Nálunk nyáron alig volt kihasználva a kert, mert Timinek még rengeteg lépcsővel is meg kell birkóznia kifelé menet, odakint meg rendszeresen egy tányérból ivott a kutyával, ha egy pillanatra elfordítottam a fejem. Talán majd jövő nyáron...
Újabb kalandos történeteden jót mosolyogtam, bár velem is történnek hasonlók, testközelből már kevésbé humorosakKép

Maci2, én az izgő mozgó Timit nem merném egy ilyen asztalra rakható alkalmatosságba ültetni, így sem szabad neki hátat fordítaniKép Nálunk is kicsi az étkező rész, de egy etetőszék azért odafér (igaz, néha belefocizok éjjel a lábába, de minek járkál ilyenkor, aki vaksi?Kép)

Zsuzsi, látszik, hogy Gyuri jó példát lát otthonKép

Myssnia, néha Timinek is sikerül kipisilni a pelusból, ilyenkor általában a lába között össze van gyűrődve a nedvszívó betét, talán ez az oka.

Timici, lebuktál, szóval te is megvagy, csak kukkoló üzemmódban. Azért ha lesz kedved, írjál mán egy kicsitKép

pussz
Momo


Momo
momo
 
 


Mano: boldog elso szulinapot Emmanak!Kép

Myssnia: hihi, ez annyira erdekes, mi most valtottunk maxi pelusra (szinten Libero), Lacko most 8250 gramm es mondhatni hogy nagy raKép

En is most melazom az etetoszek kerdesen....mert anyu szerint vegyek kisasztal-kisszek variaciot, de ilyenkor az jut eszembe, hogyha jon a teso, akkor lehet pont egyszerre kene a kisasztal-kisszek es az etetoszek. Tobbgyermekes mamik, HELP!Kép

orsoly
orsoly
 
 

 
 

Sziasztok

Emmának boldog születésnapot!!!!

Myssnia
A pisin ne izgulj, mi is jártunk néha így pedig hatalmas rá a pelenka. De olyat szerintem nem csnált még, mint Zsani ma, hogy a pelenkából kifolyó kakitól úszott a pelenkázó (tegnap nem kakált, pedig minden nap szokott és a dupla mennyiség meglátszott) Még szerencse, hogy gyorsan lekaptam róla mindent és irány a fürdő. Úgy hogy ide jöhet bármilyen huggies, pampers, libero, ha sok az anyag mindből kifolyik.

Mariann
a (bak) kecske éve. Tudom mert én is olyanban születtem mint Zsani. Kép. 12 évente van ugyanazon év (én 24 leszek majd hamarosan)

Na megyek csinálok egy kis zöldborsó főzeléket, mert kb egy hete azt kívánom.

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Sziazstok!

Sajna olvasgatni nics időm, csak egy gyorsjelentés:

Kisfiam Benci 27-én volt 3 hónapos, 61 cm, és 5830 g. Hasról hátra fordul, egyszer megfordult már hátról hasra is, ha megfogod a kezét felül, fejét már egy hónapja stabilan tartja.

És kérnék szépen nagy gratulákat a kishugomnak, Márton Anna Blankának, aki a 10 hónapos szülinapja előtt 5 nappal elindult, és azóta is JÁR!!!!

Puszilok minden babát és anyukát:

Zsófi

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Reka: a Sinlac tuti kaphato gyogyszertarban (szegyelljek magukat, hogy nem is ismerikKép). Viszont recept nelkul horror az ara (valami 3000 korul). Kerdezz ra a dokitoknal, hatha felirja (valami allergia-gyanu, betegseg stb kell asszem hozzaKép), mert ugy viszont nagyon olcso.Kép

orsoly
orsoly
 
 


Na ma velem van tele a topikKép

Elobb beszeltem Urszilaval, sajna a modemjukkel valami gubanc van es csak jovo hetre igertek a javitastKép Addig valszeg nem tud jonni (bar en vasarnap talalkozom vele a borzenKép)

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Réka: Ha érdekell még a Sinlac hívjál fel mert én féláron eladom én sokat vettem még bontatlan dobozom is van és a gyerek nem eszi.
A számom: 0630-2222-504

Ha már nem érdekell akkor bocs.

Más téma: Márk elkezdett mászni, eddig kúszót ezerrel és 3 napja már mászik. Meg persze mindenhol feláll és megy körbe a butorokba kapaszkodva. Néha sikerül neki állásból letérdelnie vissza de van hogy borul szegénykém.

Orsoly: Nálatok mi a helyzet miket csinál Lackó?
Jártok még tornázni?

Na most ennyi
Sziasztok
Andy
andy78
 
 


Ja Réka azt elfelejtettem írni, hogy receptre is sajna 1950Ft a Sinlac.
Andy
andy78
 
 


Momo,
lehet, hogy rosszul fogalmaztam a múltkor. Nem azt mondtam, hogy kertes házban minden nap havajdizsinapfény, de _szerintem_ lényegesen egyszerűbb pl. anapi levegőztetés. Nálunk ez egy fél nap. Minden nap kismotor (már kettőKép), homokozókészlet, egy halom pelenka, váltóruhák, mobilbili, babakocsi, egyebek kivonszolása a játszóra. Ha a gyerek elalszik a babakocsiban, akkor azt az időt nem lehet kihasználni mondjuk vasalásra, mert mégsem hagyhatom a Városmajorban a kölkötKép. Most már könnyebb, hogy kocsival csinálom, de pl. mikor terhes voltam, elég szar volt naponta felvonszolnom magunkat a játszóra, utána pedig a babakocsit a másodikra. (lift nincs, akkor még garázs sem volt). Nem sajnáltatni akarom magam, csak arra szerettem volna kilukadni, hogy kis korkülönbség egy kis lakásban, főleg télen, nem egy leányálom. Pl. ma még nem voltak kint a srácok egy percet semKép. Ha az egyik beteg, a másik is szív a lakásban, egy hétig, addigra ő is elkapja, és a bent töltött idő megkétszereződik.

Franyó,
Anka tündéri!Kép

Ari,
mi a Tar.hu-n hívattuk elő a fotókat, nagyon jók lettek. 44Ft/db, feltöltöd a tárra a képeket, és postán kiküldik.

megyek, mert szétbontják a kecótKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Manó
Emmának mi is nagyon boldog első születésnapot kívánunk!!! Kép

Erika
én nagyon sűrűn járok az Árkádban, de erről nem is hallottam Kép ez nem jelenti azt hogy nincs is Kép

Heni
hitel ügyben sajnos nem tudok írni semmit Kép

Franyó
tessék írogatni! engem igen is érdekel, hogy hányszor keltél éjszaka meg miket csinál a lányod Kép és ANka nagyon édes a képeken KépKép

Myssnia, Orsoly
Dani 7 kg, de már Maxi Liberót hordunk, mert a Midi Huggies össze-vissza szorította szegényt

Maci
ma már nem is kellett sírni hagynom, éjjel fél 2 után reggel 9-kor kelt KépKép
lehet, hogy egyszer elég volt keménynek lenni? (vagy csak reménykedem.... )

PIldi
én is forralt vízre szavazok, köszi Kép Te most folytattad a hozzátápit, vagy a múltkori csak egy egyszeri eset volt? Asszem én még várok 2 hétig (18 nap múlva lesz fél éves Kép) és utána hajrá! Kép

ZsuZsófi
Bence látom szépen fejlődik Kép és természetes gratulálok a kishúgodnak, nagyon ügyes, hogy már jár!! Kép

Nemsokára felkel Dani, úgyhogy ezt gyorsan elküldöm, de ma még jövök!! Kép

Andi
psandi
 
 


Hát ez nem igaz, szinte alig tudok lépést tartani.Kép
Csak percekre tudok benézni, akkor is közbe jön valami. Most éppen jólakott, és ezért el van, persze a pórszívót vizsgálja.Kép
Néhány foto azért van:
futás közben így horpaszt, de nagyon:
Kép
vakuval mindig ilyen csukott szemű képek sikerülnek:
Kép
közben nevetni is szokott, de itt a fog a lényeg:
Kép

m
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Andi78: nem tom, mi sosem ettuk, de most irta valaki az indexre hogy 280 ft a Sinlac receptre....(illetve azt irja, hogy szakorvosi javallatra)

orsoly


Ps: en doganya vagyok, hogy nem megyunk mindennap setalni??? Eleinte nagyon lelkiismeretesen mentunk, de olyan kicsi a falu, hogy mar minden haz minden szegletet ismerem, baromi unalmas csak ugy, cel nelkul tologatni a babakocsitKép
orsoly
 
 


Sziasztok!

csak beugrottam, köszönjük szépena köszöntéseket!

A kis szülinapos most alszik, utána indulunk vásárolni, mert hogy holnap tartjuk neki a szülinapját. Jönnek a nagyszülei is. Azért tegnap már kaott egy ksi előajándékot, tőlümk egy téli fűzős csízmát/bakancsot, goretex, remélem vízhatlan lesz, azt ígértékKép, anyukámtól meg egy kis babakocsit. Mindkettő nagyon tetszik neki,a csízmát az összes szomszédnak bemutatta, persze nem a lábán, hanem odaviszi nekik, a babkocsit meg tolja, vagy a kerekénél fogva felemelei és mutogat vele (Toldi MiklósnéKép)
Délután megyünka tortájáért és holnap déleéőtt szülinapKépKépKép
Azért ma is megpuszilgattuk meg lefotóztam 10:40 körülKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Zulu, kiskorkülönbség vagy nem, mi akkor kezdtünk kertes ház után kajtatni, mikor ráuntam a margitszigeti rodeókra. Lépcső, körút, híd, mindez vissza. Egy délelőtt. Tény és való, itt azért egyszerűbb az élet. De pl. hiába húznék mindenféléket a babakocsi kerekére, ha egyszer nem cserélnek cipőt. Marad a mindennapi sikatolás. Szigorúan padlólapon, mert kertkapcsolatnál az életbevágó. És nem vágyom városi lakásra, ez tény. Marci ma kint aludt. Így nekem nem muszáj kimenni ebbe a szürke izébe. Bezzeg jövőre! Mert jó kis gyerekbarát kert ez, csúszdával, medencével,. de azt hiszem nem egy imbolygó tipegőnek. Viszont milyen szép barna leszek jövő nyáron!!

Boldog szülinapot Emma!!!Kép

ANdi, hogy már Dani is fél éves lesz. Szalad az idő!!!
Franyó, Anka tünemény!!! És gyere csak panaszkodni. Itt legalább megértő fülelekre (szemekre) találsz. (Hogy nincs foga, annak meg örülj. Marci vagányul teszteli, anya meg két napja próbálja a bőrgyulladást megszüntetni. és ha becsukom a szemem, csecsemőszáj közelít felém nagyra tátva, két apró fogacskával!!)

sofka
sofka
 
 


Zsófi
Nagy gratula Blankának!

Anita
Robóka tündérke! Sokat fejlődött.Kép

Figyuszoljatok!
Nem tudom mit csináljak. Most úgy látom, hogy Szilárd vevő lenne az önálló elalvásra, de mindig kéri a jussát, azaz egy kis szopit. Na most. Napközben ez kétszer van, és többet nem is szopik. Vagyis csak akkor, amikor álmos és szeretne már aludni, amire kiválóan alkalmas a cici, és semmi más. Viszont kezdem unni megint, hogy mindig kínlódás és tortúra van elalvás előtt, mert neki semmi nem jó, se játék, se lepedő, se cumi. Szal nincs egy kedvenc tárgya. A multkori katica már uncsi neki. 1szer bevállt.
Este hozott tejet kap+szopi. Ezzel be is alszik, persze a szopi van 2jára, ezért. Szerintetek vezessem rá, hogy napközben nincs elalvásszopi, és magától, vagy hagyjam. Eddig úgy voltam, legalább annyit is szopik.
Szerintetek?
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Réka!
milyen tejmentes pépre gondolsz? mert ha nem a sinlacra, ami szerintem nem pép hanem tápszer de mindegy, akkor gyógyszertár, ha a milumil 7 gabonás vagy tejpép mézzelre akkor azt rossmannban, tescoban , spárban stb. De azok gluténosok és így legelőbb 6-7 hónapos korban adhatóak. A mildi körtést meg megszüntették, vagy hiánycikk. Van még olyan hogy HA tejpép, ezt a doki írja fel, van vaníliás meg sima, d ez sem tejmentes csak olyna mintah HA tápszerbe tennél pépet. melyikre gondoltál?Kép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Manó
Nekünk volt Humana SL szójapép, Szilárd nyakalta. Kép
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Orsoly, nem hiszem, hogy muszáj sétálni. A lényeg a friss levegő!!! Nálunk nagyon bevált az etetőszék. Marci abban ül az asztalnál akkor is ha a család eszik. Orsi meg magasított széken. (tripp-trapp). Különben nem látná, mi van a tányérjában, pedig nem alacsony. Így még a lábát is meg tudja támasztani, nem lógházza. Ott is rajzol.
sofka
sofka
 
 


Franyó,
Anka még mindig tündériKép

Zulu,
köszi a hiányolástKép, ált. vagyok csak olvasó üzemmódban, írni éjfél fele lenne csak időm, de akkor meg már fáradt és lusta vagyok.
gyermekeid továbbra is csodaszépek és végre Malacka is megmutatkozikKép


Norka,
álomKépKépKép

Beu,
teknőc Lőrinc nagyon édiKép

Egyébként miden bobek gyönyörűséges!!! a fotókat mindig megnézem és csak ámulok, hogy mekkorát nőttek már és miket tudnak.Kép talizni kéne megint, nem???

gyorsan dobok én is képet:
Kép
Kép


rólunk:
már 2 foga van a törpének és tegnap ki is próbálta a cicimenKép váratlanul ért a dolog, fel is ordítottamKép,persze ettől nem lett jobb csak aztán már Bence is ordított velem együtt.
Alvás továbbra is gázos, evés nemkülönben. Csupa sikerstoryKép
De egyre ügyesebb, már sétálgat a kanapé mellett, kapaszkodás nélkül térdel és közben rugózikKép ééédes nagyon. Szerintem nemsokára lábra kap.

Van vkinek tuti cipőlelőhelye??? nem tudom hol érdemes körülnézniKépHELP!

Timici
timici
 
 


Réka
Na most olvastam vissza. Igenis létezik tejmentes pép. Csak vényre kapható. Az egyik amit írtam, a szójapép. A Milupa HA tejpép, ami elég finom, ez pedig hipoallergén tejfehérjéket tartalmaz.
Gyerkőc csudaédes, mindig ilyen mosolygós?

Franyó
Annácska is cukorfalat!

m
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok,

Momo,
AMÚGY semmi bajom a Tesco-val, csak én egy édesipari cégnél könyveltem, ahol a kimenő számlák reklamációjával, meg javításával telt egy csomó időm. És a Tesco elég tuskó módon állt hozzá a témához, tehát velük elég sokat kínlódtam. Így aztán elég negatív a megítélésem, meg aztán képben vagyok, hogy mi mennyiért adjuk nekik a csokikat-kávékat, és látom, hogy nem sokban különböznek a CBA-s áraktól, mire a polcokra kerülnek a termékek. Nagyjából ennyi, de azért szívesen csavargok veletek, mert boltba járni és pénzt költeni imádok - TALIZZUNK!!!

Virág,
Mostanában nekem is csinál ilyet Orsi. Én viszont arra gondolok, hogy napok óta nagyon kemény és kevés a széklete, talán ez okozza a kínlódását. Ma adtan neki fehér szőlőlevet, meglátjuk mi fog történni Kép Ja, dokim szerint a piros (kék) szőlő allergizálhat, ezért csak a fehéret lehet babák adni. Csak tipp volt, bizti ti már ezzel képben voltatok Kép

Zsófi,
Nem lehet, hogy félreérted a gyermekedet? Nem Ede, hanem "gyere" esetleg "egyek" Kép Nálunk most az ÁBUUU a menő - mondom én, hogy minden leánygyermek apás Kép

Zulu-gyerkőcök csuda helyesek Kép

ANDI,
De jó, hogy eszembe juttattad Kép Szóval kaptam Liberóéktól egy levelet, hogy 4 babafiguráért (Up&Go és Everyday pelenkák csomagolásán található babafigurák nem) babpelerint vagy babesőkabátot lehet kapni. Postán elküldöd (Libero 1725 Bp, Pf. 75), a borítékra ráírod, hogy melyiket (2-es méretben készül), és már küldik is postán. További info: 06-40/200-049.
Ivás főzi után: Készíthecc saját gyümilevet (alma, bari, meggy, szőlő), teát én személy szerint a Milupa instant teákat használom. Könnyú elkészíteni, lehet csak 20 ml is, így nem poshad meg, ha nem kéri, és többféle is van. Ára kicsit húzós, de mivel az én lányom kb egy hét alatt iszik meg 20-30ml-t, nekem nagyon megéri. Mert csinálhatnék neki kamillát is, csak annak kb 9tizedét kiönteném Kép

Megint Momo,
És akkor most változott vmi, hogy Középhaladó lettél???

Kakukkfű,
Az én lányom kizárólag akkor eszik főzit, ha közvetlenül alvás után adom oda (akkor még van türelme a kanálhoz) és közben a Süsüt éneklem. Nem vicc - más nem jó, csak Süsü, közben meg a csörgőlabdáját rázom ütemre. Persze így is van, hogy kb 10 percet kell várnom, míg hajlandó rám figyelni, viszont röpke egy óra alatt egy fél üveg bébiétel lemegy a torkán Kép

Anita,
Robóra nagyon büszke lehecc, csudaédes Kép

Hozzátápi:
Nekem van egy könyvem! Balogh Anita - Budaházi László: Egyél, kicsim! Egészséges ételek - egészséges gyerekek 6 hónapostól 6 éves korig. Nekem nagyon bejött, nagyon egyszerű ételek vannak benne, semmi extra nyűg nincs benne, a legtöbb kaja 1 órán belül elkészíthető (pl a zöldséges ételek kevesebb). Mindenkinek csak ajánlani tudom. A legtöbb könyvesboltban, sőt a Tesco-ban is lehet kapni, olyan 3e Ft-ért.

Manó,
Ha még nem késő, én is nagyon gratulálok Emma első szülinapjához. Remélem a buli is tök jó lesz, már várom a beszámolót Kép

Séta: Akkor most én is egy boszorka vagyok? Én sem viszem minden nap levegőre a gyereket. Most pl azért mert dögrováson vagyok. Asszem ez a hülye nátha engem is letepert (amiért a férjem nagyon irigy a náthára Kép ) és csak döglődöm egyész nap. Soxor még a gyerekhez sincs olyan türelmem, mint kellene. A fejem hasogat, az orromból vagy folyik a trutyi, vagy egyáltalán nem is szelel, a hangom mint egy repedt fazék. Szal nem akarom magam sajnáltatni, de a gyerek ilyenkor bizony a lakásban marad. Sőt, nyáron a 40 fokos melegekben is napokig a szobában kuksoltunk, mert nem volt erőm kimenni abba a dög melegbe, este meg már fáradt voltam, azért nem mentünk - viszont éjjel-nappal nyitva volt az erkély, meg a gyereknél az ablak Kép

Norkini-Momo,
Akkor most a Cerazette tablettával mit csináljak? Ha Norkának még kell, akkor küldöm, egyébként a Momoé - így okés???

megyek, mert most mintha majd tudnék pihenni egy kicsit...

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Heppi, nem tudom, Norka hová tűnt, én már nyilatkoztam bogyó ügybenKép
Bocs a tegnapi kirohanásért, csak egy kicsit úgy tűnt, le vagyok én sajnálva, hogy nekem már ez is szórakozásszámba megy. A magyarázattal már érthetőbb a dologKép
A dögmelegben én se léptem ki a nyáron elklímásodott házikónkbólKép Timi ugyan próbálkozott néha, node nem hülye az a gyerek, 10 perc múlva már dörömbölt az ajtón: Anyúúúúú, engedj be!Kép
Ma végre lesz Dalnokok Ligája, kigúvadt szemmel figyelem az ismerős Ádori nevetKép
Ronda nátha hess-hess!

Orsoly, nem vagy te gonosz anya, én is unom már Irsa utcáitKép

Kakukkfű, nekem Timi 1,5 évig csak úgy volt hajlandó enni, ha közben képeskönyvet, színes újságokat olvasgattunkKép Szóval nem vagytok egyedi esetKép A lány magától leszokott róla, mióta az ő kezében van a kanál, mert hát így mégse tud lapozniKép

Zulu, mindketten kicsit nagy vonalakban fogalmaztunkKép A világért se akartalak esetleg megbántani, remélem, nem kerülök feketelistáraKép
Természetesen én se kívánkozok kis (panelházi) lakásba, azért kertes kégliben tényleg vannak egyszerűbben megoldható dolgok.

Gombóc, kitartást a költözéshez, és szerezz minél hamarább netetKép

Myssnia, Szili egyre nagyobb fiú, de még mindíg hódítóKép

Szomorú vagyok, mert úgy tűnik, Zsebi elkapta a vírust. Már az anyatej is átszalad rajta és tiszta nyügiKép Persze gyerekdoki reggel 9-ig volt, onnantól csak az ügyelet van. Ha valaki összefut vele, mondjátok meg Murphynek, hogy úúúúútálom.

pussz
Momo a betegápolóKép


Momo
momo
 
 


Momo,
na jóKépKépKépKép.

Zsuzsi,
mélt megkaptam, amint valaki levakarja rólam a skacokat, összesítek én isKép.
Gyorsan közzéteszem, amit Miapánk küldött:

-Miért van a szőke nő monitorján cipőnyom?
-???
-Mert megpróbált belépni az internetre.

Majd még jövökKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Momo,
Zsebgyereknek jobbulást! Anna is benyalt valami enyhe kórt, pont arra volt elég, hogy ismét alulról integessünk a 8 kilónknakKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!
Boldog szulinapot Emmanak!

Kép

Reka: Sinlacot felirattam a dokinovel, ha nem akarja felirni, akkor mondd, hogy volt mar a csaladban tejfeherje allergia es emiatt nem akarsz meg adni tejpepet.

Orsoly, hol talalkozunk a borzen? Mi megprobalunk 9-re menni, elkuldom mailben a telefonszamom, hogy ha elkerulnenk egymast akkor tudjuk folvenni a kapcsolatot.

Franyo, Anka nagyon ugyi!

Heppi, a lanyod gyonyoruen fejlodik, bar csak Kincso is ott tartana ...

Zsuzsi, szopiztato Gyuri arrrranyos Kép Kép Kép

Az ejszakaink tovabbra is borzalmasak, jon a kovetkezo fog, az ejjel 2x riasztott, a masodik 1,5 orat tartott, vegig uvoltott. Vegul Dentinox+szopi kombinacioval sikerult lenyugtatni. Lanyok, mennyi ideig tart a fogzas? Mar bele vagyok faradva Kép

Pussz,
Kiszuny
kiszuny
 
 


Heppi
Vááá, már lecsekkoltam, hogy férjed könyvet írt, de még mást is? Bocsi, ha írtad, de mostanában lemaradtam.

Kiszuny
Ha Sziszka éjszaka felébred, és kitartóan sír, akkor én egyből kenem az ínyét. Ez után hamar megnyugszik. A kezemben Kép:

m
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok,

Momo,
Norka írt, hogy neki már a következő héten kellene a bogyesz, szóval neki küldöm. Ugye nem haraxol???

Myssnia,
No, akkor nagyvonalakban a férjemről: hivatalosan reklámszövegíró, írt már egy könyvet is (van már a következőre is ötlete), anno dalszövegírással kezdte. Több Cd borítóján is lehet a nevével találkozni, bár egyre ritkábban tesz eleget a felkérésnek. Viszont ez a Dalnokok Ligája megmozgatta a fantáziáját, és belevágott.

Gyermekem gyönyörűen fejlődik. Ma pl ebédre (főzéskedv elmaradása miatt) kapott egy banánt némi tápszerrel hígítva. Benyalta kétszerre, közte egy félórás szünettel. Most viszont már 3-kor vinnyogott, gondoltam, hátha éhes - az volt. Pedig mindenütt azt olvastam, hogy a banán kalóriabomba - úgy tűnik az én lányomnak csak max. gránát Kép Tegnap meg egy egész órát elvolt egy üres Túrórudis papírral (miután jól megvizsgáltam, és belül semmiféle étel nem volt a csomagoláson). Apája egy óra múlva elvette, hogy azért ezt már mégse - majd a nagy nyivákolás megtette hatását, és rászóltam apájára, hogy most miért nem adja vissza, eddig olyan jól elvolt - visszakapta, csönd. Hát, van akarata a jánynak Kép Én nemtom mi lesz a hétvégén, mert napközben szabadon jár-kel a jány a lakásban, csak néha nézek oda, hogy mégis miccsinál, de asszem a hétvégén apa ki fog borítani az állandó aggódásával. Pl ő még mindig lemossa a cumit, ha kiesik a kiságyából. Én már, mióta mászik, nem mosogatom. Úgyis eszik elég koszt a szőnyegről (amit minden nap porszívózok), akkor meg tökmindegy! Persze azért minden másnap kifőzöm Kép mármint a cumit!

Na, megyek, csak azért jöttem, hogy Momonak megírjam, Norkáé lesz a bogyó...

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Momo, zsebinek gyorsd gyogyulast!

Orsoly Momo, en sem szeretem a babkocsit toligalni itt raadasul sok az emelgetos lepcso is. Mostansag apaja viszi setalni a lanyt.

Zulu nektek is jobbulast.

Ari
ari
 
 


Hali Csajok!

Manó, Emmának puszi a pocakjára és boldog szülinapot! Ő a legeslegöregebbKép FrissbabaKép

Na jöttem megint borzolni a kedélyeket, csak nehogy kitiltsatok a végénKép
Szóval szerda óta sorozatosan elalszik az egész család, mert Danókám megunta a félhetes kelést és 3/4 8kor nyitja ki a szemét reggel. Mivel eddig ő ébresztette a családot, galád szülők nem használnak ébresztőórát... Most arra vagyok kiváncsi, mi lesz vasárnap, mert akkor 6kor szokott kelni. Bocs, egyszer aludtunk 1/2 8 ig, de az pirosbetűvel van felvésve a naptárraKép

Beteg picúrkáknak gyors gyógyulást!

Zulu, minipasidat most nemérdekli a gép, biztos az lehet az oka, hogy nagypapi hozott neki egy nagy doboz kisautót, meg van neki közlekedési lámpája is... Viszont tök jól eljáccik, dehát így lehet, hogy el fog felejteni NénikeKép... Bár ha csinálnánk egy talit, vmi jó zárt helyen, Zsuzsi hazaugrik okán?
Különben, nem csodálom, hogy kerteskecóba vágysz, én se bántam meg. Arról nem is beszélve, ahogy jön a rossz idő, könnyebb - legalábbis nekem - nem leizzadva elindúlni. Elképzeltem Apasasod fejét, mikor beengedett... szőkés lábjegyzet nem volt?Kép

Momokám, ügyelet nagyonnem jó? Remélem Zsebi gyorsan legyőzi a családi kórt...

Orsoly, nálunk most itt van a különben nagyiéknál dekkoló etetőszék is, így nincs belőle akkora hatalmi harc. (annak ellenére, hogy teljesen egyforma a két szék, nemmindegy melikbe ültetem őlordságát).

Napi séta: Zsófi kénytelen eltűrni - még nem reklamál, vagy én nem akarom érteni -, mert a nagy mindennap megy bölcsibe... Szombatonként uszizunk, vasárnap meg általában megyünk...

Myssnia, nálunk nincs kedvenc, amivel alszanak... Zsófi most szokott le az ebédutáni cicről, de ő lerakás után 2 perccel már durmol. (Mondjuk az elején dumált, de már azt sem, eccerűen beájul). Daninál elkövettem azt a hibát, hogy cumisüvegen hagytam elaludni... és még mindig nem volt hozzá lelkierőm, hogy javítsak a helyzeten. (tudod, most született Zsófi, most nyaralunk, most lett szobatiszta vissza ne essen, most kezdtük a bölcsit...)

Na közben lett segítségem is...
Pussz
Zsófi
csucsuka
 
 


Csucsuka: de ha nincs itt a masik szek, akkor hatalmi harc megy?Kép

Kiszuny: mail megy a telszamommal, en 9-re ottlezsek, es Urszila isKép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Manó bocsi én elmaradtam: boldog szülinapot Emmának!!!

Andi: mivel Ancsinak már csak 6 nap van a félévig, igy most már úgy érzem, nyugodtan elkezdhetném. Ez eddig annyit jelent, hogy az elmúlt két napban megevett cirka 5-5 ml almalevet. Nem csinálok nagy ügyet ebből a hozzátápi témából,nem tartom kényszeres muszáj ennie valamit-nek, hanem ha esznek a többiek, akkor ne nézzel már ki a szánkból, adok neki is valamit. Aztán majd meglátjuk.

Kert: hát igen, én is úgy terveztem, végre negyedik gyerkőc kertbe születik, nem kell sétálgatni, alszik majd kint és meg lesz a levegőzés. Na de ez a lány 30 perceket alszik!! Ehhez meg nem éri meg 10 percig üvöltetni az öltözéssel, márpedig amilyen idő most van....
Séta most nekünk úgy van, hogy megyünk a nagyokért délután, igy bejön tutira egy óra másfél. Többi az változó.

Sziasztok
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok,

pépkeresőknek:
megnéztem a bijoboltban. Demeter/ Holl Sunval Ez mind rajta van, nem tudom, melyik a márkanévKép. Tejmentes gabonapép, többféle ízben, kb. 800 Ft itt a Budagyöngyében. Nagyon nagy a választék.

megyek feldolgozom a csirkéimetKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Csucsuka
Ez azért megnyugtató, hogy nem vagyok egyedül ezzel az alvásgonddal. De a hosszabb alvás remélem megmarad Daninál! Drukk!

MEgyek Jóbarátokozni. Kép

m
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Hali Lányok,

Na, mire el kezdenék írni, üvölt a lány, hogy azonnal hagyjam magára, mert így nem tud aludni Kép

úgyhogy bocsika: heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Köszönöm mindenkinek a tejmentes pépes hozzászólásokat! Nagyon aranyosak vagytok!!! KépKépKép

Andy!
Most olvastam a hozzászólásodat, de közben már konzultáltam dokinénivel aki írt fel nekem(!)kérlelés nélkül. Azért nagyon köszikösziköszi!Kép

Zulu!
KösziKép Megnézem majd a Budagyöngyét is, úgyis arra járok néha, mert ott lakik a bariném. Dokinénihez bejelentkeztem, jövő hét szredán megyünk. Elfelejtettem tőle kérdezni, de ugye Danit is vigyem?

Myssnia!
Szili nagyon édesKép ÉS jópofa volt,hogy az extrém képen még a fiókban volt az a pulcsi, ami most rajta.Kép Megjegyeztem, mert nagyon tetszik, Daninak is hasonló van, csak aannak nem ilyen jó a színösszeállítása, viszont van rajta egy szarvas.
Dani általában vigyorog, főleg ha engem látKép De Szili sem az a szomorka fajtaKép

Elli!
Pólusoztál végül ma? Jövő héten most már össze kell hoznunk!!!!

Franyó!
Anka csudahelyes, egyre "nőcisebb"Kép!

Timici!
Mekkora fiú már Bence is!Kép Nagyon kis vidám baba!Kép

A többi babón is csak ámulok, olyan gyorsan növekednek. Mindenkinek nagy gratula a fejlődéshez! Kép

Most megyek, mert közben megszerezte a gyermek az előszobában (!) hagyott papucsomat.

Réka
muki
 
 


Sziasztok
Szegény Kevinnek nem jön be a víz alatti életKép Ma merültünk úszáson, eltört a mécses, utána is nyügi voltKép
Hátha legközelebb jobb lesz.
Toffi, ti is merültetek? Mi volt?

Momo
"Rontsd" csak a levegőt, majd mi megvigasztalunkKép

Andy
Gratula a mászáshozKép

Myssnia
Tök jó, hogy azóta is fuccKép Képek nagyon jókKép

Orsoly
Hát, a sétát én sem veszem mindig komolyan. Van, hogy csak autóval megyünk ide-oda, az meg ugye nem ugyanaz. Szóval vagyunk páran döganyákKép

Manó
ToldinéKépKépKép

Timici
Rég láttuk Bencét, nagyon édes!

Heppi
Etetés vicces lehetKép

Na, megyek, apa kimerült és vigasztalásra szorul. Persze ÉN friss vagyok, igaz, 3tól 6ig megint óránként ugráltam Kevinhez, de hát Ő az igazán fáradt, aki dolgozik, és nem itthon lustizikKép
Mind1.
Pusza
Elli
ellimami
 
 


Ja, és megint elfelejtettem:
Mi a búbánat lehet Kangival? Már napok óta nem látom. Pedig ő mindennap írt...

Réka,
igen, voltunk, Kevin persze megint kapott harisnyát, zoknit, bodyt, adtam fel lottót, ügyintéztem az OTPnél, végül bevásároltam a Tescoban. Ezek után elmentem a kész fényképekért, voltam a gyógyszertárban. 4-re haza is értünk, amikor is apa lovagolni sietett, a kocsiból integettünk egymásnak.
De persze friss vagyok, ha apát kell tutujgatni...
Kép vagyKép már nem is tudom.
pusza
E
ellimami
 
 


Elli!
Ha ennyi mindent csináltál, akkor jövő héten nem marad dolgod a Pólusban. Lehet nem is lesz kedved plázázni?!

Myssnia!
Akartam neked még azt írni, hogy nálunk az éjszakai állatka nagyon bejött. Eleinte én is sok játékkal próbálkoztam, mire megtaláltam az igazit. Azóta "Anton" nélkül nincs is éjszaka. Általában ébren viszem az ágyba, ahol amikor már éppen elkezdene sírni, odaadom Antont és Dani erre olyan édesen nyúl érte, átkarolja, belefúrja az arcát és befordul a fal felé. Én ekkor szoktam kiszökni a szobájából. Kép
Szóval szerintem próbálkozz, mert nálunk amíg nem találtunk rá a tökéletes játékra, addig órás járkálással lehetett csak elaltatni, közben a derekam majd leszakadt.

Réka
muki
 
 


Sziasztok! Mi még elég frissek vagyunk, a babám 18 napos. A szopiról lenne pár kérdésem: tudja-e szabályozni hogy hogy folyik a tej, vagy az a cicitől függ? Mert sokszor úgy tűnik, hogy túlságosan folyik, néha a felét kiengedi a száján. Honnan lehet biztosan tudni, hogy kifogyott egy cici? Ha elalszik rajta, az lehet annak a jele? Mert Babó sokszor elalszik rajta, aztán a büfi helyett kezd bömbölni. Bár szerintem ilyenkor inkább csak nyűgös. Nekem úgy tűnik, őt nem lehet túl gyakran etetni, mert akkor annyira túleszi magát, hogy fáj a pocija, és csak egyre jobban bömböl.
Előre is köszi az ötleteket!
Melinda
Bálint Melinda
 


Sziasztok!

Melinda!
Ha tényleg nagyon folyik a tej, akkor nem tudja a baba szabályozni, mert nem tudja befogni a lyukat Kép. Szabályozni annyiban tudja, hogy ha nem folyik és nem szívja, akkor nem jön. A cici nem fogy ki sose, ugyanis a tej nagy része szoptatás közben termelődik.
Túlevéssel kapcsolatban nem tudok segíteni, mert nálunk sajnos soha nem volt ilyen.
Viszont ha átnézel a Szoptatás topikba ott is tudnak segíteni, meg itt is jönnek majd a csajok, akik többet tudnak a dologról.

Most mennem kell fürdetni.
Pusza, Virág
virga
 
 


Sziasztok,

még élünk,csak apa itthon volt a héten betegszabin,meg Petrus is beteg volt ...én meg az ápolónő szerepet vettem fel. KépSzerencsére már mindketten szinte teljesen meggyógyultak,de azért még nem 100%-os az egészség.

Úgy féletm,hogy a betegség miatt elromlik Petra alvókája,de szerencsére az éjszakák teljesen nyugisak voltak,vagyis továbbra is este 8-tól reggel 5-6-7-ig alszunk....ez változó.
Sokszor elgondolkozom én is azon,mi lesz akkor mikor már nem lesz szopi este...akkor vajon,hogy alszik el Petra,mert most szopi után beájultan mindig le lehet tenni....de nem hinném,hogy a parizeres kenyértől be fog ájulni. Kép

Lányok,
van egy dolog,ami viszont egy kicsit aggaszt.Petra nagyon sokat szopizza az ujját.Ebben biztos én is hibás vagyok...az elején nem akartunk neki cumit adni,anya hülye elvei miatt....most meg márt el se fogadja a cumit,viszont az ujját azt ripsz-ropsz megtalálja.Általában csak akkor kapja be,mikor már lefektettem...egy picit szopizza,aztán már alszik is,mint a bunda.BAromira félek tőle,hogy még az iskolai táborokban is cumizni fog.Mikor és hogyan lehetne leszoktatni őt erről?Érdemes vajon ezzel már ilyen korán foglalkozni?Mert azért valami csak kell neki,hogy levezethesse a szopiingerét,ha már a cumit nem fogadja el?!?!?!A következő gyereknél tuti addig gyömöszölöm a cumit a szájába,míg el nem fogadja.Petránál erről már lekéstem.

Még minidg nem kaptuk meg a 3 hós oltást,talán majd jövőhéten.

Mano,
BOldog szülinapot Emmának!!!!!!!!!!!!Kép

Babók édesek!!!Kép

rakok fel képet kis pufimról Kép

üdv mindnekinek
Évi+Petra

Kép
Évi24
 
 


Momo: boldog szülinapot kívánok Emmának a legidősebb topikbabánakKép. Gyors gyógyulást, holnapra kellemes ünneplést. Tényleg milyen finomsággal ünnepelitek mega a nagy napot?Kép


Zulu: nagyon megható kép a picikről. Habár ahogy nézem nem is picik, Anna is rengeteget nőttKép.Aranyos nagyonKép.

Franyó: Anna tüneményes, na és a kis hurkácskák, hát nem semmiKép

Zsuzsi: Gyuri szoptatós képe, haláliKép. Már most látszik milyen jó apa lesz majd ha nagy leszKép.

Ellimami: köszi a dicsérő sorokatKép.

Zsófi: gratula Benci forgásához és Márk járásáhozKép.

Andy78: nagyon ügyi Márk, biztosan édi ahogyan mászikKép.

Myssnia: Szilárd igazi hódító, még becsukott szemmel isKép.Fogacskákról meg nem is beszélve. Mikor bújt ki az első ? Lemaradtam róla...

Timici: fogacskaKép.Bence nagyon aranyos!

Kisnyusz: fogzáshoz kitartás, tudom nehéz időszak.

Heppi: aggódó férj, nem semmi. Ritka az ilyen férfi, aki még bele is szól a dolgokbaKép.

Csucsuka: Annának boldog félévességetKép.

Urszila: Julcsinak is boldog félévességet kívánunk!Kép


Köszönöm szépen mindenkinek a hozzászólást Robókám képhez. Még teszek majd fel egy párat.Képzeljétek, lehet hogy a véletlen műve, de ma ahogy apája fogta , szemmel láthatóan mikor meglátott odabújt hozzám. Rendesen nyújtotta a kis nakát, hogy közelebb kerüljön hozzám. Hát teljesen meghatódtam.Ennyire érzi már, hogy én vagyok az anyukája és hogy ennyire szeretem..Kép.Viszont tegnap nem alud el csak késő este, meg most sem igazán akar.De most apa vigyáz rá, tegnap pedig nem volt apa semKép.Így most kissé fáradt vagyok, mert keveset aludtam ismét.Az a kevés alvás ami sikerült az is Robóval a kézben esett meg.
Igaz már cseppeket nem adok hasfájásra, és lehet ezért is nyűgibb napok óta?Igaz annyira erős görcsök nincsenek már, de szeles nagyon ...

Mindenkinek jó éjt.
Anita+Robó
anita77
 
 


Évi: nagyon drága Petra is, csak elkerülte egymást a két levélKép
anita77
 
 


Évi: nagyon drága Petra is, csak elkerülte egymást a két levélKép
anita77
 


Miki 8 honapossaga alkalmabol egy csomag volt a labtorlonkre teve a Nestletol, vagy 6-8 fele termekmintaval, aminek egy reszet mar el is fogyasztottuk Gyurival! Kép
Ez eddig szep is lett volna, de Dani irt egy furo nemetdolgozatot. Ez kellokepp letorte a hangulatomat.
Este nagy lelkesen vettem neki egy "Dudent" (helyesirasi szabalyzat), hogy legalabb a javitas legyen jo, erre kiderul, hogy ja, azt mult heten 13 Euroert meg lehetett rendelni, de ok nem rendeltek meg (apjaval), mert minek az? Boltban 20 Euro. Most egy kicsit ideges vagyok! Na az ilyenektol oszulok am rohamleptekkel!

Myssnia,
Szerintem teljesen "egeszseges" dolog egy 8 honapos sracot szopizni hagyni, meg akkor is, ha nem jon semmi a cicbol (bar szerintem ez igy nem igaz). Tuti nem lesz tole aberralt, es ki tudja, mikor szoptathatsz legkozelebb?! Csak nehogy aztan hianyozzon!

Franyo,
Mailt megkaptam, jo nagy volt, de koszi a kepeket! Edes a harmas! Es Anka nagyon ugyi!

Krisztaa,
Ha erre jarsz, a mutetre minimum vigyel magaddal Arnicat, Staphisagriat. Azert elotte kerdezd meg a dokit, van e valami kifogasa az ellen, hogy bogyozod a gyereket. Altalaban nincs ellenvetesuk, vagy azert, mert nem hisznek benne, es "mit arthat az a nehany cukorgolyo?", vagy mert tudjak es ismerik jotekony hatasat! Sot tovabbmegyek, lehet, hogy egy homeopatat is fel kene keresni, aki tud valamit javasolni az eset ismereteben!

Zulu,
Remelem nem tart sokaig a korsag! Jott egy mail toled, ugyhogy most ezt elkuldom!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok,

kölkek alszanak, Apasa valami 456 hulla/perc filmet néz, úgyhogy jövökKép.

Franyó,
Anka egyre szépségesebb!Kép
Örülök, hogy tetszenek a mi kis életképeink, én is sokszor elérzékenyülök, olyan jó rájuk nézni! Ma is labdáztak együtt, Mac visított a gyönyörűségtől, mint általában, ha a bátyja foglalkozik vele. Olyan érdekes, akárhányszor megbúbolhatja, mégis úgy néz rá, mint egy istenreKép.

Myssnia,
Sziliboy roppant édes, hogy alszik! Mintha egész nap ezt gyakorolnáKép.
Macóka is cicimán, minden alváshoz kell. Kajaszinten már csak a reggeli lényeges, a többire már csak cummog, szerintem akkor már alig eszik valamit, csak a kis lelkének kellKép.

Timici,
de jó, végre hallani rólatok!Kép Bence gyönyörű, és nagyon ügyes! Én általában a Mammutban veszek cipőt, az van legközelebbKép. De szoktam az Elitnél is a Röppentyű utcában, nagyon jó akcióik vannak, és a cipőik is egész klasszak. Ott van a gyár mintaboltja, eleve olcsóbban adják a Dr. Leót, és az Elit Juniort, de akciótájt még jobban megéri. XIII.ker, számot nem tudom pontosan, de nem lehet eltéveszteni, mert hatalmas nagy épület, azt hiszem, valami autószalon van szemben.

Heppi,
szőlőt jó, hogy írtad, nem is tudtam, hogy különbség van a piros és a zöld között. A levét hogy nyomod ki? Lehet centrifugázni?

Csucsuka,
miiiiiiicsoda? Tessék emlékeztető történeteket mesélni a gyereknek!Kép
Szőkés lábjegyzet nálunk sűrűn vanKép. Apasas szerint én halmozottan hátrányos helyzetű vagyok, lévén a hajam gyáriKép.

Réka,
persze, Danistul menjKép.

Elli,
igazán nem értem, mit panaszkodsz! Mikor nem is kell dolgoznod, egész nap otthon lehetsz! Bezzeg az a szegény ember, egész nap robotol. Hát nem az a minimum, hogy ha már úgyis felkelsz 3-6-ig, akkor kihasználod az időt, és reggelre apró figyelmességekkel leped meg hites uradat? Nem is értem ezeket a modern kismamákat!KépKépKép

Évi,
de jó, hogy meggyógyult a kis család!Kép
Petra gyönyörű, nem is látszik, hogy beteg volt.Kép
Ujjszopi: ne aggódj, abba fogja hagyni.

Anita,
édes lehetett Robó, ahogy hozzád bújtKép!

Zsuzsi,
szerintem a szurtyogással van összefüggésben Macó hasmenése, előbbit úgy néz ki, megúsztuk, utóbbi reggel kiderül, délután két adag volt még.
Bocs a naturalisztikus megközelítésértKép.

Pusz

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Évi
szerintem még ne szoktasd le Petrát az ujjszopásról. Dani dettó ez volt. eleinte nem fogadta el a cumit, így nem próbálkoztam, erre egy idő után megtalálta az ujját és minden elalváshoz "használta". Ekkor rászoktattam a cumira, akkor meg azzal aludt el folyton, de ez az egész állapot kb 2-3 hétig tartott, és most megint nem fogadja el a cumit, az ujját meg egyáltalán nem szopizza. (csak amikor az egész öklét nyomja a szájába, de ez más tészta Kép)
na szóval lehet, hogy ez csak múló állapot, de ha mégsem, szerintem ilyen korban nem is lehet leszoktatni, mert nem veheted ki folyton az ujját a szájából, amikor csak beteszi Kép

Andi
psandi
 
 


Zulu,
Most, hogy Miki nathas volt, neki is volt egy kis hasmars. Nem veszes, csak gyakran kicsi Kép, napi 6-8 pelus fogyott. Leginkabb az etvagyara volt rossz hatassal a dolog. Ma par kanal reszelt alman kivul csak cicizett. Eleg gizda mar megint.
Valoszinuleg akkor most egy ilyen virus/baci van a levegoben!
Edesek lehetnek, ahogy jatszanak!
Miki is olyan imadattal nez a batyjaira, hogy egyutt olvadunk a gyonyorusegtol!

Tegnap ejjel Gyuri es Dani egy agyban aludtak. Szerintek egeszseges ez? Gyuri bujt oda hozza, aztan ott felejtette magat egeszen reggelig. Dani meg rohogve meseli, hogy ejjel felkelt Gyuri es megkerdezte tole, hogy "Nem fazol, betakarjalak?".

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Manó!
Emmának boldog szülinapot. Kép

Elli!
Köszi szépen, de azérz magamhoz képest még szép nagy pocim van. Kép Bár a páromnak nagyon tetszik. Kép

Momo!
Ha emberi hangra vágysz, telepítsetek a gépre MSN-t, csak egy mikrofon kell hozzá és máris beszélgethetsz pl. velem. Kép Mi már több ismerőssel így csökkentjük a telcsiszámlát. Sőt, webkamerával még látnánk is egymást.

Orsoly!
Mégegy kisasztal+etetőszék. Kép

Zsuzsófi!
Nagy-nagy gratula a hugodnak. Kép

Na most ennyi, mert ma Miki egyedül elaludt, így én hamar kész lettem és most megyek aludni.

Magdi
gallainémagdi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?