Új privát üzeneted érkezett!

Juca

Igen, ennek fényében jó ötlet volt a váltás ... komolyan majdnem beszóltam neki hogy azé ne szórakozzon már ... de őgy érztem nem sok értelme lenne ....

Athiz

Köszi a drukkokat, csak még azt nem tudom, ha negatív és felhívom a dokit akkor vajon mit fog mondani?
kokusz
 
 


Kókusz, ki tudja, vagy behív egy vizsire, vagy azt mondja, várjatok még, és ha nem jön meg, és nincs +teszt, akkor meghozatja neked gyogyival. Gondolom. De remélem, erre nem kerül sor, mert ott csücsül a picinyed a szíved alatt! :)
athiz
 
 


Athiz

Hát nemtom meglátjuk ....

Angellel mi lehet, annyira izgulok érte ..
kokusz
 
 

 
 

Kokusz!

Ezt nem hiszem el! :evil: :evil: áááááááá

Angel, mikor jössz mááááár? Tudom, még korán van...

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Kókusz, na ugyanez volt nálam is amikor kértem a kórházi vérvételt, aztán meg 2 hét múlva mikor bementem a görcsökkel ott paráztak ők is, hogy nehogy méhenkívüli terhesség legyen! Ááá, most megint felzaklattam magam ezzel, bocsánat!

Angelt én is nagyon várom, remélem jó híreket hoz!
Vendég
 


Hát lányok, erőszakosnak áll a világ! Sajnos! :evil:
Nekem is volt, hogy csúnya erőszakosnak kellett lennem, hogy a dokim felírjon vmit, amikor a 2. babócát szerettem volna, h legyen, és igaz, h a doki feje veszettül vörös volt az idegtől, mert nem akarta felírni, végül azért megtette. :P
athiz
 
 


Bali

Hát már én sem :) és már lassan csak röhögni tudok az egészen, komolyan mondom ... ami ma megy az eü-ben az egy vicc. Apukámmal is van egy kis probléma, diabéteszes és a lábával valami nem stimmel, kisebesedett meg fáj. A bőrgyógyász május 9-re adott időpontot ... :x és addig? Essen le a lába? Szóval nem is értem ....

Tücsök

Én is kiakadtam ....
kokusz
 
 


Juj kókusz, nagyon durva, május 9-re? És nem erőszakoskodtatok, h sürgős lenne? Akkor szoktak találni vmi korábbi időpontot. Legalábbis nálunk B.örsön így tettek, amikor nem hagytam magamat lerázni. Próbáljátok meg! Vagy máshová nem tud menni? Van biztosan máshol is bőrgyógyászat, vagy akár magánba, ha durva a helyzet, és nincs más megoldás, azért ne hagyjátok, h leessen a lába szegénynek!
athiz
 
 


Athiz

Megoldom persze, csak tudod ez annyira elkeserítő ...
kokusz
 
 


Kókusz :twisted: :twisted: :twisted: Mostmár nagyon kíváncsi vagyok hogy holnap vajon mit mond?!? Nem értem egy uh. 5-10 perc nyílván ki is fizetnéd,az ő betegük vagy és gondban vagy, akkor???

Angel+++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
katica_75
 
 


Sziasztok!

Kokusz

Ez most komoly?????Ezt el sem tudom hinni :shock:!!!!
Elhiszem,hogy neki 12 egy tucat vagy,de ez közröhej... :roll:
Szt sima SZTK-ba bementél volna,már régen megnéztek volna...
Na akkor plusz egy nap... :?
Apukádat sajnálom..pedig diabetesnél elég gyakori a láb kisebesedése...Hát jó lenne,ha tudomásul vennék már az EÜ-ben,hogy nem mi vagyunk azért,hogy nekik munkájuk legyen :evil:!!!!Persze tisztelet a kivételnek... :roll:
Lépjetek tovább,másik intézménybe,ha tudtok!!!Egyáltalán addig valamit kapott rá???

Angel

Ne csináld már ezt velünk :(...

Kata

Köszi :).Én is örülök,hogy a nagyján túl vagyunk :).

anyapoc
 
 


http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... 89#2256589


:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:

anyapoc
 
 


A francba :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
(((((angel))))))))

Kép
monyo83
 
 


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

tjuca
 
 


Basszamegaboci! :cry: :( Iszonyúan sajnálom, főleg, h szeptember a folytatás! :roll:
athiz
 
 


(((((( Drága Angel )))))) :cry:

Kép
katica_75
 
 


Kamilla, február 20-ra volt anyukám kiírva és jan 5-én születtünk hugival! Én voltam 1700gr és a tesóm volt 1750gr( közben rájöttem h fordítva volt). Most már nincs bajom h van egy ikertesóm, mert imádjuk egymást, de kb. 20 éves korunkig mint a tűz meg a víz! Mindig mindenki poénkodott, h biztos megérezzük ha a másikkal vmi baj van, mindig erről kellett beszámolót tartani, meg mindenki azzal nyaggatott h meséljünk milyen ikernek lenni, meg h milyen kár h nekem nincsen ikertesóm. Meg nem kaphattunk mindent meg mert ketten voltunk és persze nekünk mindig miden egyszerre kellett( remélem ezt a mondatot nem értitek félre, de jobban nem tudtam megfogalmazni).

Angel, nagyon sajnálom!!!!

Kokusz, hazamegyek és utána nézek a tapasznak amit apukám kapott a fekélyére és ha az nem lett volna már a lábát is levágták volna! Apukám lábát Flucinárral kenegették volna, ami nem is erre való! :( Sajnos külföldön gyártják, de nagyon jó ám az orvosok fele nem is ismeri! És a bioptron lámpával együtt nagyon hatásos!
És ideje tényleg a doki váltásnak! Elkeserítő a helyzet!

Kép
kata05
 
 


Jaaaj Angel! Úgy sajnálom. Olyan igazságtalan szemétség ez az élettől!!!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Halihó

Angel

Annyira nagyon sajnálom, hogy elmondani nem tudom .... a fenébe is :(

Nos én is tettek mezejére léptem, elmentem tesztet venni (medi-lab, hogy legyen összehasonlítási alap) negatív lett ás utána elmentem a csepeli sztk-ba, nincs semmi tényleg. Valszeg elindult valami de nem tudott kapaszkodni ... viszont közeleg az ovulációm ha minden igaz, és onnantól nyomatom a progeszteront. A hőm valszeg a pco miatt ugrabugrál ....
Nem vagyok elkenődve, legalább ez már biztos :) és érzem hogy most sikerülnie kell.

Kata

Hu azt nagyon megköszönném ha megnéznéd a kötszert. Most a kolleganőm (bőrgyógyász) írt fel antibiotikumot meg valami kenőcsöt. Akartam kötszert venni de nem tudtam milyet kéne.
kokusz
 
 


Kókusz, de akkor kérlek, h kezdd el tényleg az Utrot,és ne hagyd abba, amíg nincs rá bizonyítékod, h nincs baba, jó?

Drukk a ciklusodhoz, és sikerül, naná! :wink:
athiz
 
 


Kokusz, ez egy olyan kötszer, amiben már benne van az antibiotikum, rá kell tenni a sebre és kiszívja a zatyulékot! Komolyan felpuposodik a gennytől és egyéb dolgoktól! Cukorbetegeknek is kimondottan ajánlott!

Kép
kata05
 
 


Athiz

Persze, mérem a hőmet minden nap és nyomatom majd a progit mindenképpen. Mert ezek szerint sikerülne ez nekünk spontán is ... és köszi a drukkot
kokusz
 
 


Kata

Igen tudom, hogy vannak ilyen kötszerek csak elég tanácstalan voltam hogy meliyk lenne jó.
kokusz
 
 


Kókusz sajnálom hogy nem tudott maradni,de igen tuti sikerülni fog!! :wink: És tudod követtük egymást szániságban, is úgyhogy vészesen közeleg a Ti időtök is! :lol:
Édi lehetett a keresztelőn a kicsilány!Tesómék máj.elejét szúrták ki, addigra már bizton emelgethetem a keresztvíz alá én is Gergőt.
Felhívod még F.-et holnap vagy így akkor be is fejezted őket?

Kép
katica_75
 
 


Katica

Hát én is sajnálom, mert azért beleéltem magam, de legalább sikerülhet és azért ez is valami. SDőt az is kiderült, hogy a medilabos tesztek igenis működnek :)
Nem hívom én már F-et, nem érdekelnek. És hátha a Kaáliba sem kell majd menni :)
kokusz
 
 


Kókuszka
úgy legyen!! :wink: :lol:
(ha jó a hátad már, esetleg avivázz, sztem az azért hasznos lehet.)

Kép
katica_75
 
 


Kokusz

Ügyes vagy :).Sok helyen írják,hogy progihiánynál már a PÉ-t követően kell adagolni a pótlást...hát csak így legyen :wink:!!!!!
Apukádnak meg jobbulást!!!
Hőmérőzől,hogy belődd a PÉ-t?


Kata

Egypetéjűek vagytok egyébként?
Én teljesen megértem,amiket írsz...Én a suliban is kínosan figyelek arra,hogy ha testvérpárt tanítok,akár később is,akkor ne hasonlítsam össze a tesóval.Hiszen két külön emberről van szó,nem egyformák... :roll:
Ikreknél ez fokozottan igaz lehet.
Egyébként a "minden egyszerre kell" dolog nálunk is megy,bár nem ikrek... :roll:

anyapoc
 
 


Kókusz, KLINIDERM HYDRO STANDARD a tapasz neve és a Klinion cég gyártja!
Ügyi voltál h elmentél dokihoz!

Anyapoc, igen egypetéjűek vagyunk. Sőt 3-an lettünk volna, de ő a 3. hónapban elment. Egyébként a szülés napján mikor én megszülettem derült ki, hogy van még egy baba, addig nem tudták, pedig anyám a MÁV-ba járt, ami akkoriban (1982) egész jó kórház volt!
Nagyon rossz volt az összehasonlítás, meg mindenki azt szerette volna meg tudni h felelésnél biztos nem csaltunk e ..... és még sorolhatnám!
Egyébként az oviban ahol dolgozom most van egy hármas ikerpár imádom őket!!

Kép
kata05
 
 


Kata

Köszönöm szépen az infót, kedves tőled. Utánajárok ....

Anyapoc

Igen, hőmérőzök .... eddig mg nem igazán csapott be .... és ovulációtól nyoomatom a progit az tuti.
kokusz
 
 


Kata

Tyűűű,akkor azért nem voltatok semmik! :shock:
Akkor még nem volt UH?Vagy ennyire rossz volt még a felbontás?Vagy gyakorlatlan a doki :roll:...
Jesszus,te nő,öregítesz :evil:!!!Én akkor mentem általános iskolába,amikor születtél :lol:!
Az ikerségnek ez tényleg nehéz része... :roll: De van előnye is...Te legalább tuti látod magad 3 dimenzióban :lol:!


Kokusz

Jól teszed!!!Neked nem volt hormonvizsgálatod?Vagy csak menni akartál? Vagy csak nekem rémlik... :roll:

anyapoc
 
 


Szoiasztok!

ANgel :cry:

Kókusz hará sikers ciklus!+++++++++++++++++++++++++

KAtám megértelek.. mi nem voltunk ikrek nővéremmel, de egyfolytában ugyanolyan ruhákat kaptunk én már attól rosszul voltam :oops: :roll:
ezt a ZSu meglepetést nem is tudtam eddig, valahogy nem jött szóba!
:lol:

mindekinek ölelés

Katiica remélem jól vagy!
Vendég
 


Talán nálunk nem lesz ilyen rossz a helyzet, mert külön neműek.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Angyalom!Sokat gondolkodtam hogy mit is írhatnék neked!Még most sem tudom...Biztosan nagyon nehéz most,nem tudom mit érezhetsz de tudd hogy én is osztozom a fájdalmatokban!Nagyon remélem hogy van még erőd folytatni!
Ölellek sokszor!!!
Ancsa

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Ez van. Folytatni fogom, mert mást nem tehetek, ha gyereket akarok ebben az életben.
angel37
 
 


Szia Angel

Komolyan mondom csodállak ... hogy fel tudsz állni újra és újra ... és szégyenlem magam hogy én meg néha már képtelenségnek érzem az egészet. Szívesen találkoznék veled, hogy egy jót dumcsizzunk, persze a többiekkel is.
kokusz
 
 


Angel, ez a beszéd! Nagyon erős vagy, és remélem, a kitartásod meghozza a várva várt gyümölcsét! Teljes szívemből kívánom, h váljon valóra az álmod végre!
Kókusz, neked is!!
athiz
 
 


Köszi, csajok, néha magam is csodálkozom magamon :roll:
De most komolyan, mi mást tudok tenni, mint nekimenni újra :?:
Úgy érzem, nem is ahhoz kell nekem az igazi erő, hanem a hosszú várakozáshoz, ami addig van :?

Kókusz,
tőlem összehozhatunk egy szánitalit!

Most furdalás nélkül ihatok is! :wink:
angel37
 
 


Néha tényleg azt gondolom hogy a sors (?) mindíg pont addig feszíti azt a bizonyos húrt, míg éppen csak el nem szakad...És nyílván azoknál teheti ezt ,akik sokkal de sokkal erősebbek lelkiekben mint a többiek...

amikor én szomorú voltam mindíg ezt hallgattam..aztán valahogy jobb lett. De nem ér ám kinevetni, :oops: :wink: ezt csak nektek mondom el,simán letegadom!:lol:

http://www.youtube.com/watch?v=nJCsvb4TRfI

Kép
katica_75
 
 


Angel

Örülök neked és teljesen igazad van... :roll: Nézz előre,és ahogy az Üvegtigrisben volt: "olyan nincs,hogy nincs" :wink:!
Azt hiszem,én is az idővel állnék harcban :(...ezt teljesen meg tudom érteni...

Katica

Szt aranyos,hogy volt egy "számod" :)!

anyapoc
 
 


Sziasztok

Katica

Ez nagyon jó szám ....

Angel

Akkor hajrá szánitali :) szerintem mindenkinek jót tenne, főleg nekünk igazi szániknak.

Anyapoc

Bulcsú jól van?
kokusz
 
 


Kokusz

Köszi,igen,már minden rendben.Kicsit érzékeny még neki,de már nincs gond,magától "gyakorlatoztatja" :D!
Jövő héten megyünk kontrollra,a dokibácsi is rámondja az áment :wink:!

anyapoc
 
 


Sziasztok
Csak gondoltam beugrok a hírrel hogy voltunk uh.-n és minden ok. :P
((Ha bárkit bántana vagy esetleg érzékenyebben érint ha babákról írunk, csak szóljatok nyugodtan.Ok?))

Anyapoc örülök hogy alakulgattok! :wink:

Kép
katica_75
 
 


Katica, de örülök. Képet lehet róla nézni vhol?
athiz
 
 


Teszek fel hozzád,ok? :wink:

Kép
katica_75
 
 


Katica

Örülök,gratulálok :):)!

anyapoc
 
 


Katica

Gratulálok! :)

Anyapoc

Na örülök hogy akkor rendeződtek a dolgok.
kokusz
 
 


Sziasztok!

Katica, gratulálok!!!!!

Kokusz, tapsznak sikerült utánna nézni?

Anyapoc, örülök h a gyerkőcnél rendeződtek a dolgok!! Kislányod hogy van?

Angel, nagyon erős nő vagy, sokan már ennek a felétől is összeomlottak volna! Bár attól a helyzet még nem javul!

Kamilla, nem a szülőkön múlik h a gyerekeid hogy fogják megélni, hogy ők ikrek! :wink:

Én nagyon szarul vagyok immáron 2 hete ( mióta a hányós-fosos vírust összeszedtem)! :(

Kép
kata05
 
 


Köszönjük Lányok! :wink:

Kata
gyógyulj meg mielőbb! :? Neked ki is a dokid a kaáliban?

Kókusz
örülök hogy neked is tetszik a "számom"! :lol: Most van pé.-éd?

Monyo
minden ok?

Kép
katica_75
 
 


Katica, dr Kovács a dokim. Bár még csak most megyek első konzultációra!
Sajna a cukrommal vannak gondok most! :(

Kép
kata05
 
 


Tényleg? Nekem is Ö!! Nagyon megszerettük, (apa is :P ). Olyan doki aki magától elmond mindent és ha még ezek után esetleg van kérdés akkor is nagyon készséges.Nekem olyan megnyugtató az egész ember.Remélem nektek is szimpi lesz. Cukor? Nem sok fogalmam van róla, de bizti van rá megoldás nem?

Kép
katica_75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?