Új privát üzeneted érkezett!

Mi is
KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET
kívánunk mindenkinek!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!


Itt a húsvét,
s jön a nyuszi.
Repül hozzátok egy nagy puszi.
Ölelésem legyen veletek.
Boldog és Áldott húsvétot
kivánok mindenkinek!

Kép

Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánunk!!


Ildikóék
ilgya1
 
 


Húsvéti-csoki keresgélős képek:

Kép Kép Kép Kép
Vendég
 

 
 

sziasztok,
Ne haragidjatok, de még mindig nem jutottam el addig, hogy visszaolvassak... De kellemes húsvétot mindenkinek!
Rólunk dióhéjban: Marci jól van, a légzése is többé-kevésbé teljesen önálló, csak egy kis oxigénmaszk kell neki ahhoz, hogy jól szaturáljon. A pocakjával voltak két hete gondok, 7 napig koplalnia kellett, de szerencsére azóta újra elkezdett anyatejet enni, már 15 ml-t kap naponta nyolcszor, és úgy tűnik, hogy ezt jól bírja a pocakja. Pénteken próbálkoztunk először a napi egy szoptatással, tegnap 20-at szopott, ma 10-et, nagyon ügyes és kitartó.
Az orvosok optimisták, ha nem jön közbe semmi, talán április végén haza tudjuk hozni. Marci tegnap volt 2 hónapos, nagyon szépen gömbölyödik, küldök róla néhány képet.
Puszi mindenkinek,
Kata
Kép Kép
Kép Kép
kevinszpészi
 
 


Drága Kata!

Nagyon örülünk Neked/Nektek!

Olyan megható ez a kép kettőtökről,könnyeket csalt a szemembe :cry: :cry: :cry: büszke vagyok rátok!!!!!
ilgya1
 
 


Drága Kata!

Mi is nagyon örülünk nektek! Nagyon aranyos a Marci!

anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Kata!
Köszönjük az újabb infókat rólatok, továbbra is kívánok sok erőt és egészséget nektek.

Csajok!
Akkor holnap torna? Kinél? Lehet nálunk is mert nincs apa...

Még szerencse, hogy húsvét hétfő fehérje nap így nyomhatom a sonkát tojással :wink: .

Anett!
Akkor mától??

A csajok annyi csokit kaptak, hogy elhatároztam soha többet nem veszek nekik húsvétra csokit mert mi még oda sem tudtuk adni nekik mert folyamatosan csak azt esznek (ettek eddig de mától kemény vagyok és nincs :wink: ). Apa már így is feláldozta magát este 10 kor csakis a gyerekek egészségének megóvása érdekében :wink: :) .

Anikó!
Kipróbáltad a tojásfestő cuccot amit vettünk?? Szerintem nagyon jó, egyszerű. Komolyan mondom mminden évben ilyet fogok venni mert 5 perc alatt kész lettem vele. Mondjuk ez csak olyan nonkreatív embereknek való mint én :) :wink: .

Gyöngyi, Anett!
Hozzátok mennek ezerrel a locsolók? Csajokat ostromozzák? Hál istennek nekünk szokás szerint nem működik a csengőnk így csak a sógorom, sógornőm és a Zsolt unokaöccse tud ma jönni mert nekik meg van kulcsuk.

Andi!
Te kegyetlenül eltűntél!! Mi van veletek? Lőrinc meggyógyult már? Mi volt ez a magas láz?

Ildi!
Milyen volt a Tiszánál? Mi is terveztük, hogy megyünk de olyan rossz volt az idő, pedig szeretnénk ültetni a telekre mindenféle fűt-fát.

Kriszti!
Ezerrel FEHOVA? Tavaly legalábbis voltál nem? Sógornőm is kint lesz mert ő meg a Természet Búvár című újságnál dolgozik.

Katus!
Hogy vagytok? Ancsi? Kirándultok most is, vagy Ancsi várja a locsolókat?

Pocakosok!
Ti is jöttök holnap tornázni?

Judit!
Édes Zorka! Meglepődött, hogy mit keres kint az a sok csoki a kertben?

Anita!
Még az a kérdésem, hog ha ebéd és vacsi között éhezés van akkor lehet e enni valamit, ha igen mit? Mert apa nálunk 5ször eszik mint a gyerekek. Köszi.

Ibolya!
Encsi osztálytársai már ostromolnak rendesen mi? Gergő megy az apukájával?

Szerintem az olyan jópofa ha egy apa elviszi locsólkodni a gyerekét.

Na megyek mert fel akarok porszívózni mielőtt jönnek.

Szandra

szandrakiss
 
 


Hali!!

Szandra!!

Nálunk a csajok nagyon várják a locsolókat :lol: :lol:
Marietta tegnap tojásfestés közben közölte: "nagyon izgulok a holnap miatt" :lol: :lol: Olyan édesek!! Szép ruhában vanak és folymatosan reklamálják a locsolókat - nem értik, hogy mások tovább alszanak mint ők :roll: :roll: :lol: :lol:

Akkor holnap én (mi) is mehetünk tornázni???

Húsvét hétfő fehérje nap!!!! De jóóóó!!!! Apa örülni fog :wink:

Kata!!

Tündéri kisfiú Marci!! Jól látom (és emlékszem), hogy a Te orrodat örökölte?? :wink: :lol: :lol: Bár ahogy elnézem és emlékeim nem csalnak teljesen az apukája!! Kitartás, már itt az április!!!


Mindenki másnak is puszi!!!
És aki holnap jön a tornára, annak kötelező a hajmosásás???? :lol: :lol: Én már most alig bírom a szagomat, pedig csak apósom locsolt inket eddig!! Apa "rendes" volt velünk és vizzel locsolt le minket. Sejtitek hogy néztem ki??????? :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi!

Jó lenne ha kerítenél valahonnan egy 18as piroskarikás emotikont mert már felháborító :wink: :) , hogy mit lehet olvasni mindig tőled. Gondolj bele, ha 10 év múlva visszaolvasnak a gyerekeink :shock: , néznek nagyot!!! :lol: :lol:

Anett!
Ne is olvasd el amit írt a Gyöngyi! Nekünk ez nem fér bele!!! :wink: A fogyókúránkba!!! :wink: :lol:

Szandra

szandrakiss
 
 


Szandra!

Pont azért léptem be hogy megnézzem a lapot,amit az Anita ajánlott. Igen-igen. elkezdem :P
Torna részemröl ok.
Mi Dévaványán vagyunk. Igazábol várnánk a locsolokat, de nem nagyon jönnek...
Zolinak fura billentyuzete van nem nagyon találom a betüket.. :?
Tegnap egy baráti vacsorán voltunk a kondorosi csárdába, ma meg családi ebéd lesz. Csak a szük család jön locsolni, de a lányoknak igy is nagyon tetszik.

sziasztok! anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Ancsit meglocsolta a szomszéd Dani, nálunk asszem ennyi a locsolkodás... :)

Remélem mindenkinek jól telnek az ünnepek, szuperek a képek, aranyosak az üdvözlőlapok :)

Holnapi torna minket is érdekel, ugye lesz??? Ancsi szülinapja után nálunk is lehet, akkor kap néhány dolgot még, amivel a nagyobb gyerekek is tudnak játszani ;)

Puszi mindenkinek :)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánunk!
Kép
Kép

Kata!
Örülünk a jó híreknek, nagyon jól néztek mki Marcival a képen olyan aranyos kis legény.

Ildi!
Dávid hogy van?

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Szandra!

Ezerrel FEHOVA! :roll: Hétvégén biztos kint leszek, de lehet, hogy már csütörötk péntek is mennem kell. Ez majd holnapderül ki hogy döntött a főnőköm.

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Szandra,

Lehet, hogy elfogult vagyok, de nekem az volt az érzésem, hogy a gyerek nem olyan hülye, mint amilyennek hisszük:)))Végig az volt a képére írva, hogy mi a fenének szórtátok szét a csokikat, hogy aztán most velem szedessétek össze??:))Kapott egy kis csúszdát is, az nagyon tetszett neki messziről, amikor felraktam rá, akkor meg üvöltött:)

A 90napos diétáról:

Amikor először csináltam, akkor nagyon sokat fogytam vele, és szerintem az egyetlen diéta, amit be lehet tartani.
Főétkezések között is lehet enni, de csak olyat, ami az adott napba belefér. Tehát fehérje napon fehérjét...én azt szerettem ebben a diétában, hogy nincs mennyiségi korlátozás.
Kitartást hozzá Mindenkinek, hajrá!
Vendég
 


Judit!

Köszi! Húúú ennek apa örülni fog, hogy kajcsizhat ezerrel. Bár ma közölte, hogy jól kiment és vett egy csomag gumicukrot :lol: , mondtam neki, hogy remélem csak fehérjéből van mert ma az mehet CSAK!! :) . Azt mondta, ez természetes!!! :wink:

Nálunk most először értékelte úgy isten igazán a Tami a kertben lévő csokikat, eddig elég erőltetett volt a dolog :roll: .

A sógorom tök komolyan kezdi azt gondolni, hogy egy évig ide költözik :shock: , ma már elkezdte a festés előkészületeit lent. Mi ennek nagyon nem örülünk mert elég egy önfejű ember és egyszer csak arra jövünk haza, hogy : helló, ezt a főfalat kiütöttem mert így sokkal jobb....!! és emiatt a mi lakásunk eltűnik mert laszakadt a mennyezet :roll: . És ez még a legjobbik verzió....

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Kata!
Bár nem ismerjük egymást, de próbáltam visszaolvasni...
Gyönyörűek vagytok a képeken :D :D

Szandra!
Sajnos én úgy tudom, hogy főétkezések között nincs kaja, :roll: max, gyümölcs uzsira, de utána vacsi előtt egy órával már nem :(
Azért írtam azt az oldalt, mert én is ott találtam meg egy csomó kérdéssel kapcsolatban a választ, a leggyakrabban feltett kérdésekbe olvassatok bele :lol:

Nálunk a gyerekek nagyon élvezték a tojás keresést, teljesen elhitték, hogy a nyuszi dugdosott :lol: :lol:

Holnap jó a torna, már hányzik...hol :?: :arrow: Akár nálunk is lehet :!:

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!!

Akkor tessék eldönteni hova megyünk, hogy tudjam gyalogolhatunk-e vagy sem :lol: :lol: :lol: :lol:

Szandra!!

Én nem tudom TE mire gondoltál, de nekünk nagyon sok sonkát küldött anyósom :wink: :wink:

Mi nem mertük a tojáskeresést a kertben rendezni -olyan vizes volt még minden. A Sára meg nem értette, hogy hol vannak a locsolók és miért "csak" a barátai jönnek :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Kata,
De jó, hogy írtál! És főleg hogy ilyen jó híreket :D Marci nagyon ügyes :D Már mindjárt itt az április :D
További sok erőt, kitartást és egyre több sikeres szoptatást kívánok :D

Judit,
Jók a képek Zorkáról :D Nagyon rendes nyuszika járt Nálatok, hogy zacsira pottyantotta a csokikat :wink: :lol:

Szandra!
Nekünk okés a torna :lol: Akkor Nálad?
Végül csak a tojástartókat használtuk fel a vett készletből :wink: Maja ujjfestékkel festett tojásokat én pedig szalvétatechnikával díszítettem. Teszek majd fel képet :D

Kép Maja tojást fest Kép Csak picit koszos a kezem Kép A remekművek Kép Itt is van Kép


A nyuszi ugráló várat is tojt Majának. Nagy volt az öröm :lol: Lehet majd jönni hozzánk kipróbálni :lol:

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Az előbb nem engedett több képet felrakni :evil: :cry:

Kép Kép Kép Kép

Ez a kép lemaradt az előbb :wink:

Akkor holnap :lol:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Nekem sajnos nem jó a torna mégsem (rosszul emlékeztem egy időpontra, de most hogy hazaértünk szembesültem a tényekkel.). Szandra! A kazit átviszem reggel, ha véletlenül délutánra csúszna a mozgás, akkor csatlakoznék a csajokkal.

Képzeljétek nálunk nem szokott a nyuszi elrejteni semmit. Nem is ismertem ezt a szokást míg ide nem költöztünk.
:oops: Az ajándékozás sem igazán hagyomány nálunk. Ennek ellenére nagyon jól sikerült a húsvétozás. Majdnem 10 locsolója volt a lányoknak és volt, hogy egyszerre négyen is ott voltak. :P nagyon élvezték. Teszek fel később képeket is.

anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Akkor holnap itt nálunk! Mondjuk fél 10, és akkor 10:00 kor kezdünk. Gyerekeket mindenki hozzon nyugodtan (már akinek van, pocakosok magukban hordozzák!!!) akkor az én csemetéim is jobban elvannak. Nem tornázókat is szívesen várom. Holnap keményítő napom van így keményen nyomjuk a tornát!! :wink:

Sütni nem sütök, de ha valaki érez kedvet rá akko szívesen vesszük, mármint az aki eszi!!

Előre szólok, hogy depis vagyok így senki ne akadjon ki rajtam, megpróbálom senkinek nem leharapni a fejét :wink: :) , csak max az én gyerekeimnek :wink: , de ez a tény ne tartson otthon senkit, hátha utána jobban érzem magam én is.

No, akkor holnap..

Szandra

szandrakiss
 
 



Szia Szandra!!

Akkor mi mennénk, bár sütni már nem fogok és minden elfogyott tegnap (a sáska had eltüntette :lol: :lol: ). Címed nem tudom, de asszem odatalálunk!! :wink: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Szia Szandra!
Mi is megyünk, asszem odatalálunk :wink:
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok,

Sajnos nem tudunk menni, Ancsi 6-kor kelt, azóta cirkuszolt 8-ig kb. Most talán elalszik... még mindig nem százas a gyerek :( :( :(

Érezzétek magatokat nagyon jól!!!

Puszi

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 



Sziasztok!

Mi újság az eltűntekkel???

Anita!
Mi történt??? Gyöngyinek kellett állni a sarat a tornán!!!

Ildi!
Rég írtál!!!! Mi van veletek???

Ibolya!
Ti sem jöttetek!!!

Csak az Anikó és a Gyöngyi volt tornázni!!!

Jelentkezzetek, hogy mi van!!
Vagy senkinél nem volt locsoló és elhervadtatok??

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Szandra, Gyöngyi!
Büszke vagyok magunkra :lol:
Remélem azért a többieknek nem ennyi volt a lelkesedése :roll:

Rakok fel pár képet a gyerkőcökről :lol:

Az 1. kép nagyon homályos lett, de annyira jó fejek voltak, ahogy tobzódtak a pelenkázó mögött :lol:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép


Most nézem, hogy Tamiról nem is készült kép :oops: :cry: Pedig Ő is ott volt :lol: :lol: :lol:

Ennyire elfáradt a szentem :lol:
Kép


Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy nem mentünk :!: :!: :roll: :oops:
Nagyon kedvesek vagytok, hogy vártatok!!!! :lol:
Anikóval közbven beszéltem, telefonon.

Botondnak eszébe jutott reggel fürödni, miközben teregettem, mellette!!! Úgy kihúzta a dugót, hogy nem vettem észre, :oops: :oops: csak már azt, hogy a csapot a meleg felé húzza :arrow: mivel nem volt a kádban víz, :evil: :evil: leforrázta a lábát :cry: :cry: Szegény nagyon sírt, három óra alvás után, most jól van :) :) semmi látható nyom, nem látszik a talpán.
Már vártam, hogy történni fog valami, igazi fiú, mindenhez hozzá piszkál :arrow: amihez nem lehetne....
Az igazat megvallva, nagyon megijedtem, de most itt kacarászik és szaladgál körülöttem :lol: :lol:

Ildi! Köszönöm, beszéltem Bettivel.

Holnap megyünk Cinire :lol: :lol: Remélhetőleg :roll: :roll:

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Én ugy emlékszem mondtam a múlthéten,hogy kedden megyek a mostohanővéremékhez,de igy hogy hiányoltatok,lehet hogy csak akartam mondani :oops: ?
Látom,nagyon kitartóak vagytok torna terén,ügyesek vagytok nagyon :lol:
Képek megint jól sikerültek :lol: ,de tornázós megint nem készült :oops: ?
Gyöngyi,ugye most már elhiszed,hogy kitartóan tornáznak a lányok,hisz most te is láthattad saját szemeddel :lol: :lol: :lol:
Izomláz?

Kata,örülök ,hogy jelentkeztél,Marci már kész férfi :lol:

Katus,szegény Ancsi,hát már jó régóta elhúzódik ez a nátha nála.Azért jöttök holnap cinire?Menjek érted?

Anita,örülök,hogy Boti jól van,reggel nagyon ijedt volt a hangod,de hát ez természetes,én is hasonlóan reagáltam volna.Még nálunk sem történt komolyabb baj,de szerintem elöbb-utóbb nálunk is bekövetkezik valami szörnyűség :cry:

Szandra,depi?Mitől?Az időjárás,vagy valami komolyabb?

Anikó,ilyen ugrálót vettem én is :lol: ,de látom Maja jobban élvezi mint a Gergő.

Mi húsvétra nem szoktunk ajándékot venni,csak 1-2 csokit,de ezt sem visszük tulzásba,mert mire az egész családtól begyüjtünk mindent,addig egy nagy tálca csurig lesz 8) .Encsi egyáltalán nem várta a locsolókat,legnagyobb örömére nem is jött senki :lol: .

na,már nem emlékszem,hogy mit is akartam még irni,ugyhogy inkább megyek :oops: :cry:
bibolya
 
 


Szisztok,

Sajnálom, hogy megint kimaradtunk... szuperjók a képek! :)

Ibolya,
nagyon-nagyon aranyos vagy, de nem merem biztosra igérni a holnapot, mert hétvégén elutazunk, muszáj lenne addig Annamari kikúrálni ebből a borzalomból... Inkább maradjunk abban, hogy most köszönettel visszautasítom a fuvart. :)

Anita,
jajj, szegénykéim, biztos nagyon megijedtetek mindketten. Szerencsére ezek szerint nem lett nagyobb baj.

ILDI, HOL VAAAGY????

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!!

Igen-igen tanusíthatom, hogy az Anikó és a Szandra tornáznak!! De a többiek??........ :lol: Vagy mindenki mást én üldöztem el!!!???? Legközelebb már úgysem tudok menni, összeállhat az eredeti bagázs!! :lol: :lol: :lol:
Jól esett csajok, és nincs izomlázam!! Vajon ennyire sportos vagyok vagy sokat lazsáltam?? :lol: :lol: :lol:

Katus!!
Jobbulást Ancsinak!!

Anita!!
Jaj, szegény Boti!! Ettől én is mindig félek, de eddig még megúsztuk. Nincs is nyoma???? Mit raktál rá????

Anikó!
Jók a képek tényleg!!!! Mailt megkaptad???

Ildi!!
Tényleg nagyon eltüntél és hiányzol!!

Anett várjuk a képeket!!!

Jó éjt

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Anita,
Remélem túl vagy a tegnapi izgalmakon és jól telt az éjszaka.

Ibolya,
Majának is lohad a lelkesedése :evil: :? Azért még így is ugrál benne, meg a fala kitűnő bábszínház paravánnak :roll: :lol:

Katus,
Ancsinak jobbulást!
Hová utaztok már megint? :lol:

Gyöngyi,
Megkaptam a képeket, köszi :D
Este én is küldtem Neked, de most reggel vettem észre, hogy a kedves párom nem várta meg hogy elmenjenek (a levelezőprogramból) és kilépett. :evil: De most elküldtem.

Holnap torna nálam?

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Ibolya,

Még mindig van hely a kocsiban vasárnapra börzére?
Ha igen, akkor lehet, hogy csatlakoznék. Kb mikorra tervezitek az indulást?
Vendég
 


Sziasztok!

A Cinin beszéltük, hogy akkor jó a holnap.
Úgyhogy minden mozogni vágyót és babavigyázót szeretettel várunk Majával együtt :lol: :lol: :lol:

Ibolya,
Megkaptad Te is a belépőt?

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó,rám számíthatsz mint bébicsősz,de elötte még kiugrok a piacra,ugyhogy nem igérem a pont 10 órát :lol: .
Ma megkaptam a belépőt,gondolom akkor te is.

Judit,persze jöhetsz velünk,még csak Anikó jelezte jövetelét :lol: .Gyere csak,jó buli lesz,kicsit kikapcsolódunk.Holnap megbeszélhetnénk a részleteket.
bibolya
 
 


Helló csajok!!!!

ÉN ma is tornáztam!!!! :lol: :lol: De csak az idióta Rubint Rékára tudtam, mert sajnos MÉG nincs meg az Icuska!!!!
Marietta végig mozgott mellettem - csak reméltem, hogy nem rendesen csinálja, mert különben nem fog tudni holnap felkelni :lol: :roll:

Anikó!!

Megkaptam a képeket :lol: :lol: Köszi. Remélem Te is a pendrivert!! :lol: Szandra??? Más nem, akkor holnap a tornán megkapod - gondolom!!

Rakok fel pár húsvéti képet:
Kép Kép Kép Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Ibolya,
Holnap akkor várunk titeket :lol: És a vasárnapot is megbeszéljük :D

Gyöngyi,
Megkaptam, Szandra áthozta a pendrive-ot. Remélem a rajtalévőket tudjátok hasznosítani :D
Nagyon jók a locsolós képek. hihetetlenül helyesek a kis gavallérok :D

Többiek?

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Anett!
Utólagos engedelmeddel átvittem az Anikóhoz a tornás dvdt, mert én holnap reggel 9re megyek fodrászhoz és nem biztos, hogy oda érek 10re de kezdjétek el nyugodtan nélkülem is, ha szalonképesre sikerül a frizurám akkor utána benézek. Ja és át is másoltam így reggel, délben, este nyomom, remélem nem baj. :wink:

Gyöngyi!
Rátornáztál? :lol: :lol:

Ildi!
Tessék írni!!!!!!!!! Hiányzol!!!!!!!

Megyek mert House van

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Kicsit elvesztettem a fonalat itt a torna résznél,de majd visszarázódok. :?
ilgya1
 
 


Anikó! Megyek!

Anita
putyu
 
 


Anita,

Lecsekkoltam a tesódat, tudom ki ő. (mármint arcról ismerem a konditeremből) Kicsi a világ:)))
A tesódnak ráadásul akkor van a szülinapja, amikor Zorkának:)))
Vendég
 


Sziasztok!

Hűha, ezer éve nem jártam erre, oldalakat olvastam vissza. :oops:

Múlt hét elején egyik percről a másikra Lőrinc beteg lett, a láza 39,6 és 40,2 között mozgott, alig reagált bármilyen lázcsillapítási módra. Köhögött, folyt az orra és begyulladt a szeme. Ez eltartott péntekig.
A hétvégét otthon, Hajdúszoboszlón töltöttük, így nagycsaládos volt a húsvét. Laci megtanított Lőrinccel egy locsolóverset és mentek locsolkodni a rokonsághoz... annyi de annyi csokitojással jött haza Lőrinc... nagyon büszke volt magára :D Tavaly még kicsi volt hozzá, hogy élvezze a locsolkodást.
Azóta is egy kis kosárban mindennap hordozza a tojásokat, számolgatja, rakosgatja, mindenkinek megmutatja, aki jön hozzánk, de nagyon rendes, mert mindennap csak egyet eszik meg belőle. :D
Aztán húsvét hétfőre előjött Rebekán is az, ami Lőrincen: orrfolyás, köhögés, szemgyulladás, azzal a különbséggel, hogy neki nem volt magas láza, csak egy kis hőemelkedése. Most kezd jobban lenni, talán épp ma volt az első nap, amikor már nem volt olyan kegyetlenül nyűgös és már nincs is olyan szarul.
Mindketten olyan kis szerencsétlenül néztek ki betegen, majd a szívem szakadt meg... :cry: :( De hát kinek nem, ha beteg a gyereke?
Közben még én is járok 2 naponta a sebészetre... ez időre valahova el is kell "raknom" a 2 gyereket, ami így betegen még nehezebb.... nagyszülők 200 km-re... nem egyszerű.
A héten még nem vittem Lőrincet sem oviba, hadd regenerálódjon, így Rebekát sem kellett húznom-vonnom.

Kata, nagyon édes a kis Marci és a közös kép rólatok tényleg olyan megható!
További jó egészséget és kitartást kívánok Nektek!!!

Csajok, tök ügyesek vagytok a tornával! Amúgy mindig ugyanarra a dvd-re tornáztok? Melyikre?
A 90 napost én is végigcsináltam egyszer, fogytam is tőle, de valahogy a Norbi-módszer jobban bejött nekem.

Puszi Mindenkinek!
Andi

Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Csajok!
Lesz ma valami????? Unatkozni fogok itthon mert apa alszik, Tami oviban.....

Üzemel a játszóház vagy annak annyi? Praktiker??

A hajam nem szalonképesre sikeredett tegnap így nem mentem, ezt most tényleg elb...ta a fodrász. Csak festettem (Nóra segédletével) és vágtam belőle, így ha zacskót húzok a fejemre akkor már ki merek menni az utcára.

Na akkor valami program???

Szandra

szandrakiss
 
 


Szandra ,10-kor játszóházazunk.MINDENKIT várunk.Csak azért nem irtuk be,mert azt gondoltuk,hogy ez már egy rendszeres program péntekenként tudja mindenki aki szeretne jönni :oops: :oops: .
bibolya
 
 


Sziasztok!

Mi még egy játszóházat nem vállalunk be, bár Rebeka most kezd jobban lenni. Ma már nem is nyűgös és az elmúlt éjszakát ébredés nélkül teljsen átaludta végre. A betegség első 1-2 napján háromnegyed óránként felébredt, ettől aztán ő is totál kimerült volt, és én is olyan voltam, mint a mosott... -hogy is szoktad mondani, Szandra?- ...kika. :wink: :wink:

Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Andi,
De jó, hogy végre írtál :D Hallottam, hogy Lőrinc beteg, de hogy ennyire... :cry: Jobbulást Nekik!
Miért jársz a sebészetre? Gond van? Ide is hozhatod a gyerkőcöket, szívesen vigyázok rájuk :lol:

Szandra,
Milyen lett a hajad? Vagy még nem vagy túl a festésen? Nekem tetszett így is a frizkód. Jó kis vagány :D

Ildi,
Hol vesztetted el a fonalat? Kérdezz :lol:

Anita,
Vártunk a játszóházban. Minden oké?

Katus,
Már elutaztatok? Ancsi meggyógyult?

Pocakosok,
Nagyon eltüntetek :roll:

Többiek?

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Bocsi az eltűnésért, de a múlt hét szerdai tömör napom óta keresem magam :oops: ...kevés sikerrel. Mindennel úszok, soha nem érek rá semmire...nem is értem mivel töltöm el az időt :roll: Húsvétkor persze uncsiztam, bőven lett volna időm írogatni, de anyósoméknál most épp nincs net, Uram meg elfelejtett PCMC kártyát hazahozni :( .

Hol is kezdjem?

Szerdán voltam NST-n a kórházba...a mi babónk volt a legügyesebb :lol: , kb. 15 perc alatt tudtunk végezni, míg más kismamik jöttek-mentek, többször is gépre tették őket, mert csak nem akartak mozogni a lurkók :?
Na, de az igazsághoz hozzá tartozik ám, hogy előtte: ittam kakaót, ettem sajtos kroit, ittam teát, kávét és ettem csokit is. Ezt mind reggel 6-9-ig! Ja, és persze noszogattam a babót, aminek az lett a vége, hogy a szokásos jobb oldalról teljesen átkucorodott szegényke a bal oldalra :arrow: jó amorf lett a hasam a végére :shock: :P
Tegnap meg voltam a dokim magánrendelőjébe. Szerencsére minden O.K. volt: vér- és vizeletvizsgálati eredményünk is jó és már ellenanyag sincs a szervezetemben :arrow: így most már tuti, hogy a kapott anti D-től volt csak, nem a testem akarta bántani a babát. (épp néztem a vérképemet, sztem terhesség előtt nem is volt ennyire jó) és a sztrepto eredményem is negatív lett :D (nem tudom miért :roll: , de nekem ez olyan titokzatos, rossz, mumus dolog volt, tehát örültem neki)
Ja a méhszájam 3000-es, tehát szülésnek semmi előjele a doki szerint sem. Így valszeg cipelhetem még legalább 4 hétig az én kis lusta gyerekemet :wink: , míg Ő addig felszed kb.+1 kilót és valszeg közelebb lesz a 4, mint a 3 kilóhoz születéskor :shock: :lol: Még jó, hogy nem vettünk 52-es rucikat, és 56-osból is csak keveset. (na, mondjuk a kapottak közt olyan is van)

Más! Ha minden igaz, holnap megveszük a kiságyat...ugyanis a szoba kifestése után Uram úgy döntött, hogy fehér bútor mutat ebben igazán jól...O.K., gondoltuk akkor azt veszünk. Igen ám, de vettünk már egy natúr fa színű szekrényt...sebaj, levisszük anyósékhoz (most hogy sógornőmék elköltöztek lesz ott egy szobánk, amit mi rendezünk be és csak mi fogunk használni is, ha lemegyünk :) )...igen ám, de a fehérnek több variációja is van...és mi épp azért vagyunk oda, ami elég ritka...a Brendonban szerencsére találtunk OLYAN fehér kiságyat, de semmi más bútor nincs ami teljesen olyan színű lenne...még egy polc sem...sebaj, majd gyártunk valahogy...így vettünk az Ikeában natúr polcot és hozzá (sztem horror áron) fehér pácot...na, de ez csak egy polc lesz...ha belegondolok, hogy szekrényt is ilyen módszerrel kell majd varázsolnunk... :arrow: tömör fa lepácolva...az milyen árban lesz :roll: :shock: :?: No, de ne értsetek félre, nem panaszkodásként írtam, elvégre is mi találtuk ki, hogy nem jó nekünk a fa színű :oops: :arrow: s gondolom ez még csak a kezdet...biztos lesz még 1-2 hajmeresztő ötletünk a gyerekkel kapcsolatban ezután is! :arrow: ezt nevezem én öreg szülők hóbortjának :oops: :wink: Lehet minket kinevetni :wink:

Na, most ezt feldobom, aztán visszaolvasok /bár előtte mosogatnom is kell/ és ha lesz még időm majd írok is!

Ja, még annyi, hogy tegnap összefutottam a Katussal és Ancsi babával a buszon, együtt mentünk Kökiig...nagyon jó volt :lol: olyan kis tündérke volt Ancsi :!: (na, meg persze Katus is :wink: )

És még annyit. örömmel látom, hogy nagyon belelendültetek a tornába + fogyókúrába! Én meg csak növelem a súlyom: már +11.5 kg.

Puszi mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Laptetőn a monológom... :oops:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Jelentem a hajam színe sötét vörös, tetszik :lol:

Évi!
Jó, hogy írtál. Jó ízlése van Zétinek, így pocakból irányítja apát és anyát :wink: :) . Tuti szép lesz, majd ha kész a szoba kérünk képet.

Andi!
Van A3-as lapod otthon, na csak azért kérdem mert akkora a fekete pont ami kijár neked :wink: . Nem semmi milyen betegek voltak a drágáid :( . Lábadat még mindig "csak" lekezelik?

Ildi!
Neked már nem is lesz elég az A3-as..... :roll:
Hogy van Dávid? Hétfőn reggel fényképezés (szép ruhába kell menni mert anyáknapi lesz). ÍRJÁL!!!!!!

Húúú csajok a sajtkrém levesem istenire sikerült, most este pedig még istenibb salátát csináltam, hmmmm..... tetszik nekem az a fogyókúra :lol: :lol:

Anett!
Remélem Zoli megtalálta és nem kelt lába...! Milyen volt Pécsen? Mit fotóztál?

Megyek közéjükcsapni!!!

Szandra

szandrakiss
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?