Új privát üzeneted érkezett!

Biztos mindneki húsvétol:9 vagy készülnek a holnapra:)

Kép
csucsu05
 
 


Itt az igazság pillanata:LAPTETŐŐŐŐŐŐŐŐ :D :D :D :D :D

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: Véletlen biztos:)

Kép
csucsu05
 
 

 
 

szerintem nem! :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: Boszorkány:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Bocsi hogy idepofátlankodok kicsit de kérdeznék valamit: Az alábbi görbéket megnézvém mikorra tippelnétek a peteérést? Kép Kép

19.én voltam nőgyogyásznál mert elég régóta fájdogált mensiszerűen a pocim mintha meg akart volna jönni, de nem jött. Nyálkahártyám akkor 10mm-es volt, de nem látott terhességet, de megemlítette hogy attól még lehet koraterhesség. Írt fel duphasont hogy szedjem be mert meg lehet hozatni. De én valamiért kivi voltam hisz kezdett emelkedni a hőm és nem vettem be. Erre tessék, peteértem egyet spontán, legalábbis asszem. De a doki nem mondott 19.-én semmit hogy lát domináns tüszőt vagy megvolt egy peteérésem. Tanácstalan vagyok mikorra várjam pirit. Persze nem akarom ám hogy megjöjjön. Csakhát ez a nyamvadt PCOS.....

hajni...
Budaörs
 
 


Ja és 2. vagy 3. napja bazi érzékeny a cicibimbóm, meg olyan lilás is néha. Tök szar hasonfeküdni. :shock: Rettentő mérges vagyok magamra mert 3 napot nem mértem, csak a tököm tele volt a hasam mensiszerű fájdogálásival.

Ja még egy kérdés aztán eldugulok: a beágyazódás mikor lehet? Nem mintha azt hinném most hogy babás leszek, mert baromira örülök már annak is ha spontán peteértem egyet, csak ezt mindig elfelejtem megkérdezni. Honnan tudhatom meg hogy meg is repedt a drága?

hajni...
Budaörs
 
 


Hajni!

Jó hosszú a ciklusod! :shock: Talán mintha a ciklus jó helyre rakta volna! :roll: Kár, hogy nem mértél előtte! A Duphastonnal nem ártasz, ha beveszed segíti a babát, ha abbahagyod és babás vagy, akkor nem jön meg! Csucsu eltudja mondani, hogy én, hogy vagyok a tünetekkel! :lol: Nekem még mindig nincs semmi, max az, hogy zabálok! :oops: 8) Ha nem reped meg, akkor valszeg nem megy fel a hőd! :roll: Drukkolok neked, nem semmi lenne ha ilyen hosszú ciklusból baba lenne! :wink:
Vendég
 


Csucsu!

Nekem elvileg még csak ma kellett volna megjönnie. Tehát 4 nappal hamarabb teszteltem. De amint láthattad az első fotósorozatból, már előtte 3 napig enyhe pozitív lett az lh. Lehet, hogy ez sokaknál nem jelent semmit, először én sem tudtam mit kezdeni vele, kíváncsi lettem, hogy valóban kimutatja-e a hcg-t is. A folytatást már tudod. :)
Szerintem ha holnap tesztelnél, már lehet, hogy kimutatna valamit, de ha kibírod (jaj, de nehéz! :twisted: ), várj legalább szerdáig.
Nagyon szorítok Neked!

Tavasztündér
tavasztündér
 
 


Mindenkinek Kellemes Húsvétot Kívánok És babákat a Pocikba!!!!

KépKép
lyndee
 
 


Tavsztündér: Igen ki kell bírnom szerdáig. :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu:és ha holnap kíváncsiságból ellőnél egyet? :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: Igérem ha reggel nem felejtem el akkor csak a kedvedért ellővők egyet:)
Bár félek mi van ha negatív. De azt hiszem reggel kipróbálom. aztán ha mégsem leszzebrás akkor majd a köv. hónapban.

Kép
csucsu05
 
 


Kellemes Húsvéti Ünnepeket Mindenkinek! :D

Mi most értünk vissza a rokonoktól.
Vendég
 


Szilvi: Gondoloma kkor most kicsit pihensz a nagy rokonlátogatás után.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu:igen,csinálj egyet légyszi!!!!!!Ha pozitív akkor nagyon fogunk örülni ha pedig negatív akkor sem adjuk fel mert még lehet pozitív.Ezt csak azért csináld meg hogy nem e esetleg előbb kimutatná....++++++++++++++++++++++++++


Szilvi:jól kimerülhettetek!Én már annyira unom hogy ha az embernek van egy kis szabad ideje vagy ünnep van,mindjárt rokonokhoz kell szaladni.Idén ki is hagytunk egy pár embert,kíváncsi vagyok mikor hívnak hogy nem mentünk.
De én ugy gondolom hogy az az első hogy mi együtt legyünk és aztán jönnek csak a rokonok :wink:
Mindjárt dobok egy képet a mai LH-mról :?

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: reggel megcsinálom és remélem jó hírekkel jövök.

Kép
csucsu05
 
 


Csak azt tudnám hogy miért van egyfolytában hányingerem... :?:
Már arra gondolok hogy biztos az epémmel van gond,egyébként miért lenne hányingerem?
Elegem van :oops:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: nekem a peteérésnél is volt hányingerem.

Kép
csucsu05
 
 


Igen?akkor már tudja a fene...mert ugye a ciklus második felében a progira gondoltam....aztán jött piri és utána is maradt a hányinger! :roll:
Most már ez mindig igy lesz?nem akarom :x
Mindig azt hiszem babás vagyok :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: Egyszer nbe fog jönni és babás leszel. Hidd el:) Hamarabb mint gondolnád :wink:

Kép
csucsu05
 
 


Kép 12.ciklusnap

Kép

KépKép
lyndee
 
 


múlt hónapban gyengébb volt a 12.napon az ovutesztem,megnéztem.
Most lehet előbb lesz pé-m 1 nappal :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: Mindenesetre azért legyetek a pároddal együtt ártani nem árt és sosemlehet tudni:)

Kép
csucsu05
 
 


Persze,de most ki akarom várni hogy teljesen erős legyen.Addig nem leszünk együtt.A múlt hónapban pé környékén minden nap együtt voltunk és nem sikerült.Most más taktikát alkalmazunk :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: Próbáljátok meg a kétnaponta való együttléteket. Hátha az lesz a nyerő.

Kép
csucsu05
 
 


nem tudom már mi lenne a jó....
mindent meg fogunk tenni hogy most sikerüljön :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: Hidd el a kitartásnak meg lesza gyümölcse:)

Kép
csucsu05
 
 


Jó lett volna ha a múlt hónapban összejött volna mert úgy néz ki áprilisban megyek visssza dolgozni és úgy mégnehezebb lesz majd a dolog.Nem leszek ennyire fitt és kipihent mint most!

KépKép
lyndee
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek kellemesen telt a húsvét, olvastam, újraindulnak a reménykedések! :wink: Hajrá!! :wink:

Sajnos én nem szolgálhatok jó hírekkel, hiába magánykodtunk a párommal szex nem volt semmi, ugyanis megint gombás vagyok! :evil: Már annyira elegem van, hogy ki se tudok borulni rajta. Higgadtan viselem, és holnap irány a nődoki, megmondom neki, hogy mióta nem használunk óvszert állandóan előjön valami gomba, előtte sosem volt ezzel gondom. Már azon is gondolkozom, hogy talán páromban lappang valami, ami nála nem jön kicsak nálam. :( Most ragaszkodni fogok valami hosszabb kúrához, mert ezek a 3 napos kúpok úgy látszik nem jöttek be. Csak tüneti kezelés volt asszem... :roll:
Úgyhogy nem tudom, hogy elkaptuk e az ovumat, de én inkább nem reménykednék ebben a hónapban. :( Majd inkább nektek szurkolok! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


sziasztok.

tabati a parod is lett kezelve gombasodas ellen;?
Mert neki is kellene mert igy oda vissza adogatjatok egymasnak.Nalunk en kupot kaptam a parom meg kenocsot.

Kép
monyo83
 
 


Tabati:Ezek nem jó hírek tényleg!Akkor most oda lett a jó kis hétvégétek!El is hiszem hogy eleged van,mindenképp dokihoz kell menni és biztos a párod is kap majd vmi kenőcsöt vagy bogyót.
Végére kell járni ennek a fránya gombának,de remélem az ovudról nem maradtatok le :wink:
Azt mondjad azért a dokinak hogy baba project van és ha netalán babás lennél akkor olyan készítményt írjon fel amit akkor is lehet!


Monyó:Látom nem sikerült a múlt hónap,pedig annyira bíztam benne! :cry:

KépKép
lyndee
 
 


Hú csajok, ti aztán nem lazsáltok!
Lyndee, Csucsu: nagyon szurkolok nektek!
A tünetekről nem tudok mit mondani, mert nekem állandóan van valami bajom.
Lyndee: szerintem lehet még ebből babucika!
Csucsu: nagyon kivi vagyok rád! És nagyon bátor vagy, ha holnap mersz tesztelni. Azonnal írd meg, hogy mi volt!
Tabati: sajnálom! Nekem nagyon friss tapasztalataim vannak az üggyel kapcsolatban, én 6 db kúpot kaptam meg kenőcsöt és apának is kellett használni kenőcsöt. Pimafucin a neve, és terhesen is lehet használni.

Kép
németh
 
 


Ja azt akartam még kérdezni, hogy ti rendeltetek már innen a babanetestől teszteket? Csucsu azt hiszem te mondtad, ugye? És ezeket szoktátok félbevágni?

Kép
németh
 
 


Lyndee, Csucsu: hát igen, elég fárasztű volt a rokonlátigatás. Bár igazából nem kellett semmit se csinálnom, mégis, ha nem a saját vackomban vagyok, akkor nekem nem pihenés a pihenés.

Ráadásul csinálnom kellett lh tesztet is és hát elég kényelmetlen ilyen dolgokat csinálni idegen helyen.

Viszont amit ma csináltam egy nagyopn erős pozitív LH teszt :D
Ha újra két napig lesz pozitív, akkor igaz lesz a vonalzóm és valóban 3 nap múlva lesz ovum. :D

viszont úgy gondoltuk apjukkal, hogy mistantól minden nap akciózunk a pé környékén. ma, holnap és holnapután mindenképp. aztán majd meglátjuk bejön e ez a taktika.
Vendég
 


Jó reggelt. Csináltam tesztet és nega.
na de még korán volt. Várok inkább. aztán ha mégsem vagyok babás akkor majd a következő hónap. Na de ha most nem vagyok babás akkor mitől fáj a hasam alul?Remélem nem ciszta vagy valami.
Na most mennem kell mert sietünk ki az építkezésre de később leszek. Puszi:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu:ne add fel,nem jelenti azt hogy nincs baba!Az lett volna a szerencse ha ilyen korán kimutatja!Bízom benne nagyon!


Szilvi:Most megelőztél ám,mert a múlt hónapban nekem volt előbb ovum és most láttad a tegnapi tesztemet...ügyesek legyetek!Az nem lehet baj ha minden nap együtt lesztek :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: ma este is megcsinálom, de szerintem ma is pozitív lesz. nem tudom miért vn, hogy nekem két napig pozitív.

Apát azért elkapom ma is és holnap is :D :wink:


csucsu: az hogy most nega nem jelent semmit!!!amíg nem jön meg a mensi, addig ott a remény!! :) szorítok! :)
Vendég
 


ja, ha este csinálok lh tesztet akkor felrakom a tegnapival együtt :D
Vendég
 


szilvi:nekem is ilyen volt vetélés előtt,hogy 2 napig pozitív volt.ikrek fogantak meg :D


én is felrakom a mait is 8)

KépKép
lyndee
 
 


lyndee: nekem mindig ilyen. ...és a végén eddig mindig ott volt a mensi :(

na de a remény hal meg utóljára :D nem adjuk fel lányok :D
Vendég
 


na, de eltűntetek lányok :D
Vendég
 


Itt vagyok:) Na megjárzuk az építkezést. Minden oké kb 2hét és költözünk:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu: ez szuper :)

mi is egy szűk éve költöztünk új lakásba. nagyon élveztem azt az időszakot, amikor az ember tervezgeti és csinosítja a lakást/házat :D

most így szűk egy év távlatából is van még rajta mit javítgatni, de már alakul :)

már csak a gyerekszobát kellene berendeznünk :) egyenlőre ott most csak a felesleges dolgokat tároljuk, de remélem, hamarosan nekikezdhetünk a berendezéséhez :)
Vendég
 


Szilvi: remélem a gyerekszoba nálatokis hamarosan gyerekszobaként üzemel :)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu: én is remélem :D

és remélem, hogy itt mindenki hamarosan bőszen keresgélni fogja a gyerekszoba bútorait :D
Vendég
 


Ebben én is csatlakoznék,nagyon szeretném már rendezgetni a bababútorokat :lol:

KépKép
lyndee
 
 


De az még nagyon sok idő,mert ha meg is születne a baba,egy darabig biztos nálunk aludna a hálószobánkban..... :oops:

KépKép
lyndee
 
 


vagy nem ugy szokták?
én alszom az ő kis szobájában?
húúúú,én nem is tudom olyankor ki hol alszik! :?

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: bár lenne már az a gondunk, hogy a baba nem a saját hanem a mi hálószobánkban alszik:)
Na de ami késik nem múllik.
És köszönöm lányok mert valóban biztatok engem. Na meg mindenki itt biztatja a másikat.
Van topic ahol mivel a tezst nega lett már írták is majd a következő hónap.
De itt mindneki segítí a másikat és mindenki a másikkal reménykedik. Ez azért nagyon jó dolog:)

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: