Új privát üzeneted érkezett!

Jajj, de jó lenne Csucsukám!
Bárcsak igazad lenne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti: ime egy laptető neked:)

Kép
csucsu05
 
 


jaj már én is nagyon szeretném ezt tapasztalni. De annyira félek, rettegek majd az ünnepektől.Tudjátok anyósék nem tartanak vallási okok miatt semmilyen ünnepeket. És hogy fogom a kicsinek megmagyarázni, hogy itt járt a Jézuska ott meg spur volt???? Mert ők vallási okok miatt nem fognak kamuzni, még a gyereknek sem. Teljesen ezen pörög az agyam már egy jó ideje. A párom nem így fogja fel. Ja.... ezt ő nem értheti, mert csak azóta vannak nálunk is ünnepek, amióta én is vagyok. Értitek??? Szerintem ez a gyereket baromira megzakkantja, hgy most mi a bánat van. Mert vagy van vagy nincs.
magdolnam
 
 

 
 

Hú, ezt észre sem vettem :lol: :wink:
a fiuk locsolkodnak itthon, de a tussolót használják :lol: :lol: :lol:
Apjuk dolgozóban van, várják, hogy mehessenek vele locsolni :lol: Most edzenek :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Nálunk a sonkából már csak nagyon pici van hátra, ezért a mai menüm. Húsleves, májpástétom (énféle) törtkrumplival és tavaszitekercs. Lehet madártej is lesz :lol:
magdolnam
 
 


:shock: szegény Márti. Kitartás a roszcsontokhoz :wink:
magdolnam
 
 


Sziasztok!
Magdolnam
Én egyedül vagyok itthon,most ébredtem így lustulok de jön majd apum és a 2 fiútesóm.(csak még ők is alszanak ilyen hajnali órán :wink: :lol: )
Tegnap este fél 10-kor kezdtem el sütit sütni.

Nati
én Henivel 5 hetesen elkezdtem a MagneB6-ból 3x2-t szedni orvos ajnlásra. Most nem került szóba doki a terhesség elején ,hogy szedjem de én elkezdtem. És most is 3x2-t veszek be mindennap. Nekem különben nagyon fájna a hasim!!

Márti
vagy a vírus ami ledönt a lábatokról... :(
holka
 
 


Csucsu!
Ez nagyszerű hír!!! Várjuk izgatottan a ++++++ hcg tesztről a fotót!!!!
Én a kávét már nem is tudom meginni, pedig vettem 3 az 1-bent gyengét és csak fél zacsival csinálok egyszerre, de nem tudom meginni. És most a napokban vettem észre, hogy öklendezek a fogmosás alatt.

Márti
lehet baba okozza a kómás állapotot. Nálam is volt hasonló. Szédelegtem egyfolytában.

Magdolnam
Almalé???? :roll: :shock: :D

Mi ma megyünk ebédre anyósomékhoz, utána meg foggalmam sincs mit csinálunk. Mivel sokat fáj a hasam inkább sietnék haza pihenni. De majd viszek magammal magme b6-ot.

Kép
Kép
nati80
 
 


Mdolnám: ha nem titok akkor milyen vallás ahol nem tartanak ünnepeket?

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
de jól hangzik a erős joslóteszt!!!! DRUKK!!

Anda
és nem ettél olyat ami nehéz étel és bántaná az emésztésed? Mert akkor nem a beleid fájnak.... :wink:

Muffin
én is nagyon sokat gondolok rátok!!!!
holka
 
 


Már nagyon várom a holnapot, hogy Muffin jöjjön. Remélem jobb hírekkel jön, mint szombaton.

Holka
Én csak hébe-hóba veszem be, de már napi 3-5-nél tartok. De lehet rendszeresíteni fogom. nem lehet túladagolni? Főleg hogy elevitet is szedek? Ez az erősebb fájdalom mitől van szerinted? Csak nyúlnak a szalagok?

Márti
Beteg gyereknek zuhannyal kell locsolkodni :D Kimossa a betegséget belőlük, nem?

Magdolnam
Nehéz lesz majd megoldani az ünnepeket, de tuti kitaláltok majd valami frappáns mesét. Még van időd gondolkodni. idén még úgysem fogja fel a karácsonyt. Majd jövőre.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati:
nem félsz, hogy elkapnak az árulkodó jelek anyósnál???Vagy ráfogod valami másra a babás tüneteket? :wink: :)

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti
Mire gondolsz? Hasfájás? Akkor azt mondom pont most jött meg.
Hányinger? A gyógyszerek miatt, vagy elkaptam unokaöcsitől a vírust.
Más zavaróbb tünet nem hinném, hogy lesz. Pisilni eddig is k... sokat jártam, az nem feltünő most.

Kép
Kép
nati80
 
 


Mgdolnám: Én azt hiszem azt mondanám a gyereknek ilyen esetben, hogy a Jézsuka az otthonotokba hozza a meglepit. Igy nekik ez lesz a természetes.

Kép
csucsu05
 
 


Nati és az én idegeimet is...Bementem kizavartam a fürdőszobából őket, csurom vizesek voltak!!!
Mondtam a nagynak, gyorsan öltözzenek át, erre levetkőzik csóréra és felhúz zokni helyett egy kesztyűt amin kutyus figura van...Vannak fülei, orra, szeme ,szája...Olyan vicces volt, hogy elpárolgott minden haragom...
szerencse nincs hideg a lakásban...

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Jó fejek a gyerekeid. nagyon hasonlítanak huncutságra a nővérem fiára és lányára. Hát ők nem egyszerűek, de nagyon imádom őket. Bár a kislány most éppen verekedős korszakában van, hisz meg kellett tanulnia a védekezést a tesóval szemben. na a lényeg, távol kell magamtól tartani, mert héha rugdos és természetesen a hasamra céloz. De ügyesen hárítok!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


Márti: Édesek lehetnek a fiúk:)

Kép
csucsu05
 
 


Nati
Ha 3-5-t szedsz akkor ténylg rendszeresírhetnéd. Max 3x2-t vegyél be naponta. A szurkáló fájdalom a méhet függesztő szalagok nyúlása miatt van. A görcsölés pedig.... mégiscsak egy babó növekszik benn a pocidban,változások zajlanak napról-napra.
De ha nagyon erős a fájdalom akkor irány a doki.
holka
 
 


tegnap olyan cukik voltak ahogy keresték a csokikat. Lakás 3 pontján voltak eldugva különböző időben. Elsőt azonnal megtalálták, mert egy virág tövébe tettem, De a második kupac mellett többször is elmentek, majd kiszúrta a szemüket, de nem vették észre. A harmadiknál mondtuk, hogy olyan furi szag van. Olyan nyúlszag. Nem hozott véletlenül megint valamit? Na erre megint felkerekedtünk, de már csak a kislánnyal (a fiúk inkább játszottak) és megkerestük. Erre sikítva rohan apjához, hogy tényleg nyúlszag volt!!! majd megzabáltam!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


Húú,Nati felkészült vagy válaszokban... :lol: :lol:

Magdolnam
látom,nem unatkoztok!! :lol: :lol:
holka
 
 


Holka
Köszi. Szerintem kibírom péntekig és akkor mindent megbeszélek a dokival. Még azt is olvastam, ha erős a fájdalom de vérzés nincs akkor még nyugi van. Vagy lehet az utro miatt nem is lenne vérzés? Én azt olvastam, ha el akar menni a baba (nem sárgatest elégtelenség miatt) akkor nem tartja vissza. :cry:

Kép
Kép
nati80
 
 


Márti,Nati
igazi nyuszit kaptak a gyerekek??
holka
 
 


Csucsu bez jó! Apának is tetszik ez a mondat!
magdolnam
 
 


Holka:
Max. a sonkától lehet, mert tegnap csak sonkát ettem reggelire, utána ebédre csak tyúkhúslevest.... :? Most már egy picit jobb, de még mindíg érzem! :? :? Leginkább akkor, ha leülök, vagy felállok. De a leülés a rosszabb!

Márti:
Irigyellek, ugye tudod! :D Mit nem adnék, ha nekem is ilyen két rosszcsontom lenne már!
Na de nem adjuk fel ugye?! Még van remény! :D :D Próbálok pozitívan állni a dolgokhoz!

Csucsu:
MINDKETTŐNKNEK MÉG HÁROM NAP! :D De nekem most nincsen hányingerem! Undorom az van! A töltött csirkecombot azért nem ettem tegnap, mert rágondoltam és nem tudtam megenni. Ja és pisilni sem járok sokat! :? :?

Kép
anda81
 
 


Nati
ez így van,nem tartaná vissza.
De nálad csak zajlik a babanövekedés,ne izgulj!! Pihi és 3x2 MagneB6. Hagyd,hogy anyósék kényeztessenek... :wink:
holka
 
 


Igen, olyan aranyosak tudnak lenni!
Már szombat este ugy készülődtek, olyan izgalomban voltak amit soosem akarnak csinálni, hogy lefeküdjenek végre.na most hamarabb ágyba bújtak, nehogy a nyuszi ne jöjjön, és legyen minél hamarabb reggel!!!
Hajnalba mér 5.30-kor nekiláttak keresgélni.. :lol:
Mi még aludtunk...Azt sem tudtam, hogy szedjem éssze a fényképezőgépet :lol: :lol: :lol: Majd teszek fel képeket a nagy tojáskeresőkről... :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Nem igazit, csak csokit. Szegény nyuszi egy napig sem bírná ezek mellett az aktív gyerekek mellett.
Csak egy pl. Unokahugi 2 évesen megharapta a kutyát, jól rendre utasította és a poén, ha azt mondja a kutyinak helyedre a kutya bemegy. A felnőttekre nem hallgat így. Már egy kicsit tart a kislánytól. Már 4 éves múlt.

Kép
Kép
nati80
 
 


Holka: nem igazi nyuszit, csak tojásokat..
De a sógórnőmék gyerekei kaptak igazi nyuszit és azt gyámbásszák.
Szegény nyuszókának nem szeretnék a helyébe lenni... :(

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Holka

A titok könyv olvasása után, már nem is fogalmazok másként, csak úgy, hogy minden a legnagyobb rendben, növekedik a baba/babák és azt érzem.
Néha persze el kell hesegetni a negatív gondolatokat. Most este is simogattam a hasam és a babához beszéltem, hogy kapaszkodjon csak, jó helyen van.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati:
ez nagyon aranyos! :D :D

Kép
anda81
 
 


Nati:
jót nevettem ezen a harapós sztorin :lol: :lol: :lol:

Anda:
elhiszem, de meglátod amarosan lesz neked is kinek örülj :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Már csak 4 nap és megyünk Balatonra wellneselni 4 napot :D kis lazítás. Ugyebár nem tudnánk már nyaralni menni, ezt meg a cégtől kaptam és tök jól is jött. Remélem szép idő lesz 7végére!
magdolnam
 
 


Ha ezt valaki kívülről látná, tuti hülyének nézne. Még éppen csak egy kis pötty a baba, de már beszélek hozzá.
Néha meg az a furi, hogy totál nem érzem hogy babás lennék. csak a hatalmas cicik jelzik. Majd ha végre látom és hallom. Félek sírni fogok örömömben a dokinál. na de biztos látott már kismamikat örömükben sírni.

Kép
Kép
nati80
 
 


Aranyosak lehettek a gyerkőcök!

Azthiszem a Malit túletettem, megsem bír moccanni. :shock: már megint nagy a feneke, aszem diéta lesz belőle. Majd teszek fel képet, hogy mekkora feneke van
magdolnam
 
 


Magdolnam
Akármilyen idő lesz, jól fogjátok érezni magatokat. Kis együttlét, közös séták, pihenés. Jujj de jó neked!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


Szegény mali csak akkor fog igazán haragudni rátok, ha éhezteted.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati: hajaj látott a doki már pityergő kismamikat sőt kispapikat is:)

Kép
csucsu05
 
 


Na megyek készülődök, de még indulás előtt visszajövök.

Kép
Kép
nati80
 
 


Ez egy korábbi kép, de utána lefogyott, de megintitt tartunk :shock: :shock:
Kép
magdolnam
 
 


Magdolnam:
De jó! Küldöm a szép időt! Remélem odaér! Pihenjetek, amennyit lehet! Séta a jó levegőn, kettecskén! Szerintem nagyon jó lesz! :D :D :D

Kép
anda81
 
 


Magdolnam:
ez igen! :lol: Akkor kellemes hőtvőgőt már most nektek..Reméljók nem lesz olyan pocsék mint most ...

Enyém fiaim most végeztek ki 3 nyuszit(csoki) :lol:
Nem birok velük :evil: TEle van a ház csokidarabkákkal. Foghatok neki porszivózni!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti:
Megyek segítek jó? :D

Kép
anda81
 
 


jó Anda, de készülj fel, hogy nagyon kifárasztanak :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Nem baj, legalább elterelik a gondolataimat! :wink:

Kép
anda81
 
 


:lol: :lol: :lol:
Este majd nem kell neked altatás, csakbedőlsz az ágyba mint egy tuskó... Legalábis engem ugy kikészitenek sokszor..Most is lázas betegek és még az sem tartja vissza őket. Hiába a húsvéti nagytakaritás, semmi sem látszik belőle...De nem panaszkodom.. Inkább ilyenek legyenek mint csendesen meghúzódó, félénk gyerekek... :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti:
Ez igaz! Inkább ilyenek legyenek, mint a négy fal között üljenek csendben! :D

Kép
anda81
 
 


Márti:Átérzem a helyzetedet. az én lányom is eleven. Mindent lehet rá mondani csak azt nem, hogy sarokban ülő:)

Kép
csucsu05
 
 


Itt vannak a tolyásvadászok :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Csucsu:
akkor tudod mit jelent hogy kifárasztanak :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti:
Nagyon édesek a fiúk! :D

Kép
anda81
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?