Új privát üzeneted érkezett!

Andi: Akkor neked is jobbulást és jó éjszakát!
Vendég
 


Manó!

Tantum Verdét ehetsz torokfájásra!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Honey!

Mesélte Anyukád azt a takarós esetet! Nagyon rémisztő lehetett. Nekünk van két paplanos hálózsákunk, ha gondolod, szívesen odaadom, mert mi nem használjuk.

Mindenkinek gyógyulást!!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 

 
 

Hát visszatud ő fordulni csak a paplnatól meg a tőllem nem bir!
Hát én ia azon agyalok ,hogy venni kellne hálózsákot de mi van ha nem szereti akkor tök fölöslegesen kidobtam a lovét rá!


Andi: jobbulást neked is!

Manó: remélem jóbban alukáltatok!

Kriszti,Timi : merre?

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Köszi Ennn a tippet!

Mogyó
, igen, biztos felszokik, de nem bánom! Most annyira elesett szegényke... :? Láza estére mindig van még. :(

Nagbri, köszi nektek is! Éjszaka Bende már jobban aludt, most én kezdtem el fulladni. Elkaptam Bendétől. :roll:

Honey, gondolom nagyon megijedt Patrik is és Ti is.... Mi a kezdetektől hálózsákban altatjuk, és arra terítek még egy vékony kis plédet, mert mi éjszakára jól levesszük a fűtést. Meg a súly kell! :D

Andi, nektek is jobbulást.... Gyerkőcök nem lettek betegek???

Mogyó, szerintem nem lesz gond, hogy szereti-e Ágika, vagy sem??? Nem sok különbség lehet neki érzetre, max annyi, hogy nem tudja lerúgni, és nem csavarodik minden irányba a testére. Bár most nem tudom, mennyi az új ára, mi örököltük + kaptuk őket.

Ja végül a patikus Septofort-ot ajánlott és azt szopogattam este + hajnalban. Egy kicsit jobb volt, de azért ez nem egy gyógykúra így. :wink: Ha nem lesz jobb 1-2 nap múlva, akkor jön majd a többi kísérlet. 8)
Bende éjszaka már jobban aludt, nem köhögött annyit. A doki is mondta, hogy látszik, hogy jobb a kedélyállapota. :) Az étvágya is kezd visszatérni, csak győzzem anyatejjel! :D Voltunk ma röntgenen is, és a tüdeje hála égnek tiszta! :D :D :D :D Szóval nem ment át tüdőgyulladásba.... Majd holnap kiderül, hogy akkor mi is lehet ez. Remélem, nem asztma lesz, vagy valami hasonló... :?: :x

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Drága Manó!

Örülök, hogy jobb már a helyzet! Nyomjad magadba a sok C vitamint, nehogy leess lábról!

Én voltam már beteg, mióta Bálint megvan, nem volt egyszerű. Bár, ennél természetesen sokkal, de sokkal rosszabb, ha a GYEREK beteg!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Képzeljétek, voltam ma turizni, vettem néhány jó cuccot Bálintnak.

Meg kifogytunk a zoknikból, azt is vettem. 3 pár 900 péz!!! Rablás! Ilyen kis inci-finci cuccért!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Jaj, Lányok!

Egy nagyon fontos!!!

Pénteken délután fél 3-kor nyelvvizsgázik az Uram!!! Kérlek, nagyon szurkoljatok Neki!!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Noémi, gondolom, hogy nem volt egyszerű, amikor beteg voltál. De én is úgy vagyok vele, hogy a legfontosabb, hogy Bende gyógyuljon meg. :) Én meg eszem a c vitamint, és iszom a mézes teát. :)
Nagyon fogok drukkolni Balázsnak! Ügyes lesz! Ne izguljatok! :)

Hol turiztál? Nekem is kellene egy pár dolog, mert Bende most már szinte mindent kinőtt, és néhány itthoni ruhát szívesen vennék én is használtat. Bár most hallottam, hogy a Centrummal szemben nyílt egy angol-gyerek-turi. Volt már valaki???? Ha meggyógyultunk, akkor elmegyek, és veszünk néhány ruhát! :)

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Én hallotam rólla anyósom volt is és azt mondta ,hpogy nagyon jó majd mi is megyünk!

Bár nekem rengeteg ruhám van de mind fiús meg kisnadrág polo én még jobban szeretem a rugdalózot!
Majd mikor már jó idő lesz akkor jöhetnek!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Manó: Akkor ez már igazán jó hír, hogy Bende egy kicsit jobban aludt! Meg nagyon-nagyon jó, hogy nem ment a tüdejére!

Noémi: szorítok!
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenki merre!

Manó: remélem jobban vagytok!

Brigi: hogy alukáltatok?

Kriszti ,timcike?

Andi: jobban vagy már?

Noémi: karika ,hogy tetszik Bálintnak!
Szoritok apának ,hogy sikerüljön a vizsga!

Honey: nektek van-e már fogacska?

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Úgy látszik, Bende most már egyre jobban van, de elég nyűgös a gyógyszerektől. Mondjuk, amennyit szednie kell, annyitól én is kibuknék! :shock: ma voltunk vérvételen is, és egy hangja nem volt, míg a 2 kémcsővel levették neki. Pedig nagyon féltem, hogy majd ordít, és akkor nálam is eltörik a mécses. És hogyan nyugtatom meg, amikor én is parázok tőle! Na mindegy! Szerencsére Bende észre sem vette, de hozzátartozik az is, hogy a nő nagyon ügyesen elsőre eltatlálta a vénáját, és nem kellett többször szúrni... Nem is kapálózott közben, ténylge olyan volt, mintha nem is vérvételen lettünk volna. Remélem, ennek az eredménye is jó lesz! :) Ma még megyünk szurira, aztán meglátjuk, hogy mit mond a doki, kell-e még menni....
Mogyó, nálatok most is nagyon fúj a szél???? Semmi szélvédett helyetek nincs, ahová ilyenkor mehetnétek napozni egy kicsit????

na megyek, mert Bende nyügi

Puszi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Hát Manó nincs abszulut egy dolog ez de ugy szoktam megoldani ,hogy betakarom és sapit adok rá és kinyit az ablak és múltkor is elaludt a friss levegőtől!

Hát kimostam a babahordózo huzatjáűt tiszta mancs volt most szárad de miután tegnap elállt a szél a sima részébe raktam bele vékonyoveráll sapi meg egy vékony pléd meg a vastaggal bebugyoláltam és kimentünk nagyon tetszett neki ,hogy kilát belőle mikor apa dobta a kutyusnak a lábdát még előre is dőlt ,hogy mit csinál olyan édi volt!
most is beborult és fúj a szél miért is ne fújna! :roll:
Komolyan nevetséges már majd ha 40 fok lesz nyáron ne félj akkor meg, meg sem mozdul!

Aki nem jön a már csak ünnepek után annak nagyon boldog húsvét ünnepeket kivánunk!

Manó: így akkor Bende nem is megy locsolkodni?

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mogyó, édes lehetett Ágika, ahogy a kutyus után nézett. :) Bende a hintából csinálja mindezt, ha beleteszem, amíg mi ebédelnénk. :)
Szerintem hamarosan már elég lesz csak a sportkocsi! :) Csak az időjárás engedné már végre!
Azért remélem, nyáron legalább egy kis fuvallat lesz. :D

Bende most így nem megy locsolkodni, pedig a nagyik-dédik nagyon várják/várták volna. De sebaj! Majd jövőre.... Akkor már talán több mindent fel is fog majd, és élvezi a sok látogatást! Azért remélem, engem itthon meglocsol. :wink:

Tényleg, aki már nem jön húsvétig, annak kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk!

Kép

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó: Bende egy igazi ügyes kiskoma! Le a kalappal előtte! De jó hogy jobban van!!! Gyorsan gyógyuljon is meg a kiskoma!
A locsolkodás meg még összejöhet, hétfőig még bőven van idő! Szerintem azért a nyüzsit meg a jókedvet már érzékelné belőle! :wink:


Mogyo: Ágika nagyon aranyos lehetett! Ma amúgy mi sem voltunk kint!
Délután elrobogtunk a városba, és lefixáltuk az új gáztűzhelyt meg hűtőt, holnap már apával megyünk intézni a papírokat,mert persze hitelre lesz! :roll:

Kriszti????
Noémi????
Honey????
Adri????
MERRE VAGYTOK LÁNYOK?
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok! A tegnapi napunk elég húzós volt, így nem tudtam jönni.

Manó!
Én csak itt a Széchenyiben turiztam, egy gyerekturiban. De nagyon érdekel az a Centrummal szembeni /ott korábban is egy nagyon jó angolturi volt, már, ha egyről beszélünk/, lehet, hogy elmegyünk oda délután.
Elkísérjük Balázst a vizsgára valszeg, addig bemegyünk, amíg végez. Bár, persze, mindez időfüggő is. Én is nagyon utálom ezt az összevisszaságot az időjárásban!!! Bálint persze meg tök nyűgös tőle. Tegnap is egy csomót ordított. :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Mindenkinek nagyon kellemes húsvéti ünnepeket és jó pihenést kívánunk!

Noémi & Balázs & Bálint baba


Kép

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Manó!

Örülök, hogy jobban van már Bende!!! Ha csak egy picit is.


Nagyon köszönjük a szorítást, nagyon kell!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok,most nincs idöm elolvasni amiket irtatok.Ezerrel készülödök a hazautazásra.Mindenkinek kivánunk kellemes Húsvéti Ünnepeket!Jók legyetek,majd irok,mihejt idöm lesz és visszajöttünk.Puszi mindenkinek!!!!! :wink:

KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Noémi, szorítunk! Ti meg addig turiztok! :D Ez jó munkamegosztás! :lol: :lol: Kíváncsi vagyok, milyen lesz, mert akkor ha Bende jobban lesz, mi is elmegyünk... Ja, szerintem egyről beszélünk. De most nem annak a helyén nyílt a turi, hanem 1-2 üzlettel arrébb!

Nagbri, szerintem így is lesz neki nyüzsi. :D Locsolkodni meg még tényleg ráér. Bár valamelyik este, amíg a kúpot bontottam ki neki, addig sikeresen "meglocsolt".... :lol: :lol: :lol: Ő előre hozta a húsvétot! :lol:
Tök jó, hogy sikerült tűzhelyet és hűtőt intézni! :D Bence tanult már locsolóverset???? :D

Kriszti? Falevél? Ennn? Honey? Mandula? Norri?? Andi? Remélem, senkit nem hagytam ki, aki mostanában nem jelentkezett.... :roll:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Timcike, jó utat nektek! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk, csak mostanában inkább olvasgattam... Én tegnap kerestem a turit a skálánál, de nem találtam... :? Lehet, hogy csak vaksi vagyok...

Mi holnap elutazunk a szüleimhez, ott töltjük a húsvétot, csak hétfőn jövünk vissza... Gyorsan kitakarítottam, mostam, aztán délután meg megyek kóruskoncertre, én is énekelek.

Mindenkinek BOLDOG HÚSVÉTOT!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Falevél, örülök, hogy vagy! :) Jó utat nektek is!

Nagbri
, majdnem elfelejtettem: BOLDOG NÉVNAPOT BENCÉNEK!!!! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Falevél, most látom, hogy Ti meg közben elmúltatok 7 hónaposak!!!!! :)
Sárának BOLDOG HÓFORDULÓT!!!!

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó: Nagyon kedves vagy! Nem is tudtam, hogy ma is van Bence! MI augusztusban tartjuk! :wink: De KÖSZÖNJÜK!!! A kis barátod is köszöni! :lol:
Vendég
 


Mi is megvagyunk. Hétfőn megyünk kecskemétre anyuákhoz, addig még nem tudom mi lesz.
Berci 4kézlábbra állt és rugózik, ahogy a nagykönyvben meg van írva :shock: :shock:
Én is inkább olvasgatlak benneteket mostanában.
Timcike, jó utat nektek!!

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Bocs, Nagbri, Bence (kis barátom!) :D Nekem a naptár mostanra írta.... :?: De persze lehet, majd augusztusban is észreveszem.... :D Inkább minimum 2*, mint egyszer sem! :lol:

Ennn, de ügyes már Berci! Nagyon örülök neki! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


hát ma engem i kivert a verejték a lány leesett a nagyágyról!
Egy pillantra léptem ki a szobából körbe volt párnázva a tévé felé volt fordulva és nézte a bebét erre nagy sirás és lent a csaj kb fél percet voltam kint a nappaliban!
2 percig sir utánna ugy nézte tovább a mesét mintha mi sem történt volna és nevetett nyomkodtam ,hogy fáj-e valamije és akkor is kacagott!
De azért elvittük a dokihoz de mindent rendben talált.annyit mondott ha aluszékony vagy hány akkor be a balesetire röntgenre!
De azt mondta ,hogy nem hiszi ,hogy bármi is lenne!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Mogyo!

Gondolom nagyon megijedtél!!! Én a hét elején kétszer időben odaértem Bálinthoz, mielőtt lefordult volna a kanapéról, na, mondom, harmadszorra már nem lesz szerencsém, így beüzemeltem neki a szőnyegpadlóra egy duplaplédet, így oda teszem le, ha pl pisilek. A járóka nem mindig jön be.

Falevél!

Boldog hófordulót Sárikának! A turi ott van, ahol Manó is írta, a régi mellett kb 2-3 bolttal. Azt hiszem, régen ott St. Oliver üzlet volt. Tegnap voltunk és haláli cuki dolgokat vettem Bálintnak meg a barátnőm születendő kislányának.


És!
Nem tudom, tényleg tudtatok-e szorítani, de a férjemnek tegnap SIKERÜLT A NYELVVIZSGÁJA!!! Nagyon-nagyon boldogok vagyunk!

Tegnap azért is nem jöttem, mert gyakorlatilag délelőtt 10-től este 6-ig úton voltunk. Az első etetés után lementünk sétálni Bálinttal, hogy Balázs még tudjon az angollal foglalkozni. Hazajöttünk a második etetésre meg mi is ebédeltünk, aztán bementünk a vizsgára. Pontosabban oda csak Balázs, mi addig mentünk postára, OTP-be. Aztán meg eszembe jutott a turi, amiről beszéltünk, még pénz is volt nálam, na mondom, oda elmegyek, ott legalább lekötöm a gondolataimat, nem izgulok annyira. Mire visszaértünk, Balázs pont végzett, meglett az eredmény is, közben volt megint egy etetés, aztán robogtunk ki a Tesco-ba, mert eddig ugye, húsvéti nagybevásárlást sem tudtunk megejteni. Onnan értünk haza este 6-ra. :-)
Szóval, a lényeg, hogy egy nagy kő esett le a szívünkről, már nagyon nyomasztotta Balázst is meg engem is ez a feneség!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Manó!

Aranyos volt a "locsolkodós" sztorid. Ez a fiúknál nagyon rendszeres. Bálint mostanság már nem csinálja olyan sűrűn, de az elején nagyon gyakori volt. Most már egészen meg tud vele lepni, nem szoktam már számítani rá. :-)))))))))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Manó!

Hogy van Bende???

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Noémi. hát igen de szerncsére semmi gond csak ijedség volt nagy ő részéről meg az én részemről nagyobb!Sirni tudtam volna!

Már olyan jó ,hogy nagyobbak a gyerekek és jobban el tud menni velük az ember bárhova!
mi is megyünk ma a városba dm, rossman!
Kuponokat elvásárlom már mi le nem jár!

Manó: remélem jól vagytok és hatott a gyógypuszi Bendének!
Te is remélem jol vagy!
Jövőre már reméljük nem igy locsol meg Bende! :lol:

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mindenkinek kívánok sok sok pihenést és szeretetteljes családi légkőrt a következő napokra [img][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/080322/tfweb318_xxl_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img]
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu[/img]

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!


Manó: Hogy van Bende?

Noémi: Hatalmas nagy gratula Gonzónak!!! Nagyon ügyes volt!

Ennn: Neked is nagyon kellemes Húsvétot!

És természetesen mindenkinek BOLDOG HÚSVÉTOT! Ja, és jó sok locsolkodót! :lol:
Vendég
 


Kellemes Húsvéti Ünnepeket Mindenkinek!

Brigi! Bencének boldog névnapot kívánunk!

Sárának boldog hófordulót!

A kisbetegeknek gyógyulást!

Sajna el vagyok havazva. Mihelyst lesz időm írok. Most is rohanunk anyukámékhoz. Puszi Nektek!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Sziasztok!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánunk Nektek!

A fiúknak meg jó locsolkodást, képeket tegyetek majd! :D

Bocsi, hogy el vagyunk tűnve, remélem a héten már tudok írni. :oops: Remélem a kis betegek már jól vannak, meg a szüleik is. :)

További jó húsvétolást!

K.

Lilypie Maternity tickers


Mandula!

Gratulálunk Ádi babának a 11. hónaphoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Mogyó, elhiszem, hogy nagyon megijedtetek! :roll: De akkor szerencsére nem lett nagy baj... ezektől én is nagyon félek. Már Bende is egy pillanat alatt fordul is, és nem elég ha fogom 1 kézzel. Én is a földre tettem le szivacsot + plédet, és ott vagyunk, ha játszunk, vagy ha magára hagyom. Bár már az asztalt arrébb kellett tolni, mert az is közel van. :wink:

Köszi Mindenkinek, Bende már jobban van! :) Sokat javult, és talán most már a végére érünk! A doki egyébként nekünk el sem árulta mekkora a baj! Anyósomnak mesélte, hogy nagyon-nagyon beteg volt Bende, de már túl van a nehezén. :shock: :shock: :shock: Nem hiába volt bennem félelem, és mentünk 1 nap 2* is..... :roll: Igaz, említette, hogy nem garantálja, hogy nem lesz belőle kórház. :shock: De szerencsére nem lett! :wink:
Most várjuk a vérvétel eredményét, mert valószínűleg nagyon gyenge az immunrendszer, ami fura, hisz 80%-ban még anyatejet kap! :?:

Noémi, gratula a férjednek! :D Nagyon ügyes volt! :D Miket sikerült turizni? Lehet mindenfélét kapni????

Puszi Mindenkinek!

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó: Ez rosszul hangzik! Hát nem is tudom, hogy én mit szóltam volna, ha a doki nem mondja meg nekem, hogy mi is a baja a gyerkőcnek! De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy rendbejön Bende, és ez a legfontosabb!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sajna az anyatej mindentől nem védi meg őket! ÉS általábana fehér bőrű babócák többet betegek. Sajnos! A barátnőm kisfia szőke és kékszemű, folyamatosan beteg az utóbbi másfél hónapban! :(

Kriszti: Semmi gond, de amint tudsz jelentkezz! Nektek is boldog Húsvétot!!!
Vendég
 


Nagbri, csak nem akart rám ijeszteni, hisz látta, hogy így is ki vagyok... :roll: PErsze nem hangoztatta, hogy semmi komoly, de az ördögöt sem akarta a falta festeni. Ezért is mentünk röntgenre meg vérvételre...
Fehér bőr, kék szem.... hát lehet ránk is hasonló vár akkor.... :?

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Hát Manó mi is fehér bőr kék szem!


De jó ,hogy jobban vagytok!

Sokat gondoltam rátok!

Ádi babának boldog hófordúlot!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Na mi újság? Senki nem hervad el? :)

Manó: elhiszem, hogy megijedtél, nagyon rossz lehet, most olvastam vissza a teljes történetet. De hála Istennek, hogy mostmár jól van a kis drága!! :D

Nagbri: hogy tetszett Danának a locsolkodás? ;) Hallottam én is a szőke haj-kék szemről, hogy gyengébbek, sőt, ha jól emlékszem ezt még tanultuk is.

Mogyó: biztos nagyon megijedtetek, mikor Ágika leesett. És nálatok az ágy elég magas is! :roll: Sajna eljöt ez az idő is... Aziz is leesett egyszer, és még végig is néztem, csak nem tudtam már ugrani. Most már soha nincs fent sehol, vagy csak ha ott állunk mellette, de most meg mászás és állás közben veri szét magát szegénykém... :roll:

Noémi: gratula a férjednek!! :) De jól hangzik ez a turi!! Úgy mennék én is. :roll: Majd a nyáron.

Szerintem Manduláék vonalzóján valami hiba lehetett, mert ha jól emlékszem Ádi 2-án lesz 1 éves! (de lehet, hogy nem pont 2 hanem 3) :oops:

Anyum jön pár nap múlva, már nagyon várjuk! :D És hozza a narancssárga esernyőt! Hihihi. Csak kirakták még. :D

Teszek fel egy két képet, tegnap tengereztünk kicsit, itt már nagyon meleg van! :D Aziz imádja! :)

Kép Kép
Kép

Szép napot!
Kriszta

Lilypie Maternity tickers


Szia Kriszti!

Hát irigyellek a jóidőért titeket!
Itt most mostoha az időjárás!
És csodajó képek!
Az utólson az apja nyomdokaiba lép!

Ilyenkor ha anyud kimegy hozzátok mi van agyerekkel?

Hát mondta a doki ,hogy nem az első és utolsó eset!Majd még megtanul járni egy párszor összeveri magát!
Na megnyugtatott!
MEg ,hogy mással is előfordul!
Hát csak bántott a dolog!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Szia Mogyó!

Persze, hogy bántott, ez minden anyának rosszul esik!! Meg azért nem is piskóta, mikor ágyról esnek le, azért abból baj is lehet. Azért mostmár nem esik Aziz sem akkorákat. Csak mindig lebólintja a földet mászás közben szegénykém, és olyankor aztán van sírás-rívás. :( Gondolom mikor elkezdenek menni, akkor megintcsak jó sokat fognak esni...

Hallottam, hogy nálatok szörnyű idő van, de biztos jobb lesz hamarosan. Itt most tényleg elég durva, napközben nem lehet már az utcán memaradni, csak tenger mellett, vagy a hűvös szobában. :)
Anyának van helyettesítője, aki ilyenkor felügyel a gyerekekre. Őket nem hozza szerencsére. :lol: :lol:

Ágikának volt locsolója? Nekem megígérte a férjem, hogy meg fog, de elfelejtette, így én idén elhervadok. :lol:

K.

Lilypie Maternity tickers


Hát nem nagyon a papák meg a sogorok!
Apósom meglocsolta a lány olyan mérges voltam hisz megmondtam ,hogy nem szabad még Menyus észrevette mit akar elforditotta igy csak a seggére kapott! :evil: Sok esze van!Bocs

Apának meg szóljálj hogy elhervadsz! :D

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Kriszti: Dana szerintem élvezte a locsokodást, ma sem volt vele semmi gond, akárcsak tegnap! Mondjuk megint jól eltelt felettünk a nap, és jól el is fáradtak, Bence is!
Ő nagyon ügyesen mondta a verset, én tanítottam neki:
".......Bence András vagyok,
locsolkodó verset mondok,
Danika a kisöcsém,
helyette verset mondok én.
Megöntözlek téged szépen,
piros tojást kérek szépen!
Szabad-e locsolni?"

Hát mindenkinek nagyon tetszett! :lol:

Nagyon irigyellek a jó idő, de legfőképp a tenger miatt! Én még sosem fürödtem benne!!! :(
azt meg el tudom képzelni, hogy Aziz mennyire élvezi! Látszik a képeken is!
Tök jó, hogy lett esernyő! Ügyesek voltak anyudék! Akkor gondolom míg anyud ott lesz, nem nagyon hallunk felőled!
MIndenesetre nagyon jó kikapcsolódást nektek! :D
Vendég
 


Sziasztok!
Remélem nem hervadozik senki. :lol:
Kriszta, elhoztuk a kengurút anyudtól. Még 1x nagyon köszönöm, tegnap már volt benne 5percet Berci, h kipróbáljuk. Nem tiltakozott, aminek nagyon örülök. :D Igaz rajtam a lökhárítóim miatt kicsit magasan van, de apnak pont jó :) Úgyis neki kell majd vinni. :lol: Anyukádéknál remélem nem zavartam nagyon. Jó lehet a tenger Aziznak.
Berci tegnap volt locsolni apummal. Persze én is mentem velük meg nővérem mert ő fotózott. Épp azon röhögtünk, h mi még sosem voltunk locsolni.
Éngem meg apa reggel meglocsolt a bionsen-es pumpás dezodorommal :? a hátamra jutott. De ez most jobb mint a múltkori tusos locsolás.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

De megnéztem volna a legénykéiteket locsolkodás közben! Haláliak lehetttek! Remélem lett sok piros tojás! :D Képek vannak??

Brigi: nagyon jó kis verset költöttél! :lol:
Remélem Te is hamarosan eljutsz egy tengerhez, az külön jó lenne ha ide jutnál el, hiszen privát idegenvezetőd is lenne! :D
Szerintem anyum mellett is fogok jönni, azért annyira nem leszünk elfoglaltak! :) Szegény annyi cuccot beszerzett, hogy most nem fér a táskába, már szelektálnia kell...

Ennn: használjátok egészséggel!!! És persze nem zavartatok! Attól félek nem takarítottam meg mielőtt jöttem, majd törölgesd körbe picit, bocsika! :oops: Rakj majd képet fel! :)

Mogyó: hát igen, elhiszem, hogy a büdös kölniket még nem kívántad Ágikának! :) De így legalább ő sem hervad el! :wink:
Végül engem is meglocsolt a férjem, szidta magát, hogy elfelejtette. :)

Aziz meg áll a komp mellett, és halad. Aztán néha felgyorsul a komp, olyankor van nagy esés. :? Dehát így tanul a gyerek...

Szép napot, és jobb időt Nektek!

K.

Lilypie Maternity tickers


Hahó!

Remélem mindenkinek jól telt a hétvége, a nagyon mocskos időt leszámítva.


Manó!

Örülök, hogy jobban van Bende! :-)))

A turiban rengeteg ruha volt! Csak gyerekruha. Tele van vállfással, meg van négy nagy tároló, ami csurig volt ruhával! bodytól elkezdve nadrágok, szoknyák, ruhácskák, hosszú ujjú pólók, rugik, meg mindenféle.
Én egy bodyt vettem 390ért, egy kis nyári rövid ujjú inget, 590 ért, meg még egy hosszú ujjú pólót 590-ért.
Meg a barátnőm születendő kislányának egy bodyt meg egy kis farmerruhát.

Nagyon köszönjük a gratulációkat, nagy kő esett le a szívünkről! :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?