Új privát üzeneted érkezett!

Gyuri szoptat:
Kép

Aztan bufiztet:
Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


KépKépKépKépKépKépKép
Imádom a Gyuri gyereket!
B.
beu
 
 


Beu,
Kerdoivet meg nem kaptad meg veletlenul? Ollllyan kivancsi vagyok!
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 

 
 

Halihó!

Kérdezni szeretnék, remélem, nem bánjátok.

A porsszívós orrszívó szilikoncsövét hogyan tisztítjátok???

Tudtok valami telefonszámot, ahol meg tudják mondani, milyen gyógyszert kaphat a baba? (Felírtak neki egy szemcseppet, a tájékoztatón az áll, hogy használatakor a szopit fel kell függeszteni, ő meg közvetlenül kapnáKép).

Köszi előre is!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Zsuzsi,

Gyuri:KépKépKépKépKép
El kellene küldeni az LLL-nek a képetKép.

Igen, ez tényleg így van, nálunk is van egy halom golyócska, de ha más nem, hát a potencia nem stimmel. Most kitaláltam, hogy szép lassan beszerzem az alapszereket a többi higításban is. (úgy értem, alacsony, magas, közepes)
Nincs szükséged egy Arnica D6-ra, és egy Acidum Phosp. 9CH-ra? Szívesen odaadnám, mert több van belőle.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


PIldi,
Én sem találtam a linken csasziról semmit. Akkor én is vak vagyokKép
Fogacskához gratula. FogcsikorgatásKép vagy Kép?
HozzátápiKép, te sem úszod meg.

Krisztaa,
Jobbulást! TejcsiDrukk!

Virág,
Kitartás az ébredésekhez!

Zulu,
Szuper a képes beszámolóKépKépKép
Nem csodálom, hogy halasztottad a soppingot.

PsAndi,
Roni tejcsit kap főzi után is.

Momo,
Drukk, hogy Zsebi ne legyen beteg!
KépekKép

Réka,
KépKép

Kakukkfű,
Végre előkerültélKép
Sikertörténet, az kellene nekünk is. Éjjel 2 óránként kelt a drágám.
Kitartás. Azért csak nem fog 5 éves koráig tartaniKép

Anita,
KépKép Milyen nagy haja van!

Beu,
Kérdőívre pályáznék én is, kösziKép

Zsuzsi,
Gyuri-képekKépKépKépKép

Asztali etetőszékkel senkinek nincs tapasztalata?KépKépKép

Maci_2
maci_2
 
 


Jaj, majdnem elfelejtettem:
Bizniszeltem a Vaterán egy tök jó dzsekit Macnak, kicsit nagy, de majd belenő tavaszraKép. És láttam etetőszéket is, ha netán valaki épp most tervezi beszerezni. Meg bundazsákok is vannak, mindenféle méretben.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Kíváncsi Fáncsi
Kép

Maci_2
maci_2
 
 


Zulu,
Ha gondolod megirom mailben, hogy nekem mibol van nagy uveges, es seftelhetunk! Attoltok neked szivesen egy-egy olyan muanyag fiolanyit! Arnicabol ha mar kell, akkor altalaban C200! Kép vagy inkabb Kép !
Ugy tudom C30-ig lehet helyettesiteni a szereket, tehat nem kell, hogy mindbol legyen otthon. Afolott meg ugysem sajat otletbol adod, hanem homeopata "irja fel", nem?
Megyek aludni, mar nalunk is csak en vagyok ebren...
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Maci_2,
nekünk van a nagyinál, elég jó, csak sajnos nem minden asztalra lehet felpasszintani. Náluk is csak a dohányzóasztalra megy felKép.
Éjszakákért nem irigykedemKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu,
Mi az a Vatera?

Maci_2 a tudatlan
maci_2
 
 


Zsuzsi,
oké, majd összeszedem én is a készletlistátKép.

Maci_2,
olyan, mint az Ebay, csak magyarKép. www.vatera.hu
Roni nagyon szakérti már a kamerátKép.

megyek én is dundikálni, jóéjt mindenkinekKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zsizsa,

Nyugodtan hasznalhatod Bori is kapott ilyet ha jol emlekszem tobrex volt. Nem mindegy honnan szivodik fel a hatoanyag.

Ari
ari
 
 


Ari! Most tényleg szülinapod van? Mert akkor isten éltessen!!!!

Beu
beu
 
 


Sziasztok,

Petranak és Julkanak boldog felevesseget! Kép

MAci_2,
jo, hogy nem lett baja Roninak a viragtol. Kép

Momo,
Boldog szülinapot Timinek! Es hetfore NEKED is -igy elore! KépKépKép
NAgyon edesek a Boszik! Kép Hat, a 24 oras szolgalatert nem irigyellek, eppen most filoztam el azon, hogy nalunk is hasonlo lesz a program, ha tesot szeretnenk Zsombinak...Kép

PIldi,
gartula a fogacskakhoz! Kép

Zsuzsi,
hagymas kenyer...mar megint mi mindenre van energiad! Kép

Nadine,
a hugom es koztem is ket ev van, es ez nalunk nagyon bejott. Nagyon imadtuk egymast, ved- es dacszovetseget kotottunk a szulok ELLEN...KépKép Viszont a termeszetunk eg- es fold, de akkor is tok jo, hogy ilyen kicsi a korkulonbseg koztunk (es neki most masfel eves a kisfia Kép ).

Virag,
uvoltve ebredes nalunk is van, bar ha felveszem, abbahagyja. Nem lehet, hogy megijed valamitol? Pl. racsvedo mintaja, vagy egy legy stb. Nem tudom, csak otletelek...Kép
Mi tortent a ferjeddel a munkahelyen? Kép

Zulu,
de edesek a gyerkocok! KépKépKép MAi napodon jot kacagtam, bocsi, bar Neked nm lehetett olyan vicces...Kép

Anita,
Robika aranyos! Kép

Kakukk,
sokszor nalunkis ez a program. Meg egy kanal bevetese, aztan amig azt csocsalja, a feli kinyitott szajan zsupsz be a masik kanallal a kaja. Enmeg nem jottem ra, mit lehetne helyette csinalni, igy en is otleteket varok! Kép

Myssnia,
gratu Szilardnak az ucsorgeshez! Kép

Beu,
milyen kerdesek vannak azon a kerdoiven? En is kivancsi vagyok! KépKép TeknocLorinc KépKép

Kaska,
Zsombi folyamatosan razza afejet, mar azt hittuk/hisszuk, hogy idegi alapon csinalja. De a doki szerint (es a lanyok szerint is Kép ), ha figyelemelterelesre abbahagyja, akkor akaratlagos a mozgas. Remeljuk, tenyleg az! A porszivos otletet koszi, de nalunk a masik szobaba atrakas nem muxik. Kép


Nalunk Zsombi allapota nem javult, igy mikor tegnap reggel felkeles es reggeli utan a folyamatos kohogestol visszahanyta a reggelit, osszecsomagoltam a gyerkocot es elrohantam vele megis a gyerekorvoshoz. Kaptunk C vitamin cseppeket, meg kanalas gyogyszert (amit en is szerettem gyerekkoromban Kép), es tovabbra is porszivozom (inkabb kozelharcnak hivom Kép) Zsombi orrat. Koszi a tanacsokt, kiprobaltam a foldon ulo terpeszes dolgot, ez bevalt, de igy is birkozas van. Kép Ma kicsit mintha jobban lenne a gyerkoc, de szorcsog meg kohog meg mindig. Kép

Es a rossz hir, szombaton koltozunk, de NEM LESZ NET meg egy ideig. KépKépKép Hogy fogom kibirni Nelkuletek? Kép Biztos, ami biztos, Csucsukanak megadtam a mobil szamomat, SMS-eznetek, ha lesz tali vagy ha esemeny van? Kép Zulu, Sofka, sorozesnel, shoppingolasnal ne hagyjatok ki, megyunk mi is! KépKépKép

Ha tudok, holnap meg benezek a csomagolas es pakolas kozben, de nem igerem biztosra. Kép

Szoval, ne felejtsetek el,
pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Zulu,
Hogy működik az ilyesmi és hol találom az etetőszékeket?
Bocsi az értetlenségemért.
Maci_2
maci_2
 
 


Zulu,
Látom van gyíkKép és keresés, majd ott megnézem.
Maci_2
maci_2
 
 


Beu, nem nyaron volt, csak kis csaladom teljesen elfelejtette!

Ari
ari
 
 


Gombóc,
Jobbulást Zsombinak!
Kb. mennyi időre tűnsz el? Hiányozni fogsz!
Jó pakolászást és költözködést!
Aztán gyere amilyen hamar tudsz, várunk vissza!

Maci_2
maci_2
 
 


Kérdőív még nincs, szerintem nem is lesz egyhamar, de ahogy megkapom, küldöm mindenkinek, aki kéri.

Anita! Édes a kisfiad!

Kakukk! Végre meggyógyultatok. Az éjszakai alvás pedig igazán dicséretes.

Timi, Zsebi és Dani is cukorfalat!Kép

Roni meg mit nem csinál? Édi!

Zulu! Az ebay-t sem tudom, de ezt a magyart most megnézem.

Gombóc! Tényleg hiányozni fogsz. De úgy is el leszel foglalva a beköltözéssel, az nagyon klassz érzés. Aztán csináljatok gyorsan netezési lehetőséget, mert várunk. Zsombinak jobbulást!

Most ezt elküldtem már egyszer vagy még nem. Bocs, ha igen.

Na, most már lefekszem én is.
B.
beu
 
 


Lanyok, ha mar az e-kereskedelemnel jarunk, hol erdemes papirkepet csinaltatni digikeprol?

Maci_2
Kivancsi Fancsi nagyon aranyos. Annyira edesek amikor nyuuulik a nyakuk a kivancsisagtol. Borinak ugy lehet a sapkajat megkotni ha valami olyat mutatunk neki ami nagyon erdekli.

Ari


Ari
ari
 
 


Hogy hogyan lett ketszer alairva rejtely! Kép
ari
 
 


Sziasztok!

Na en a Vateran maradtam le a mulkor a kiszemelt jatekrolKépKép Pedig tok jo volt....Kép

Lanyok, szerintem a Vateran nem olyan olcsok a babacuccok (bocs ZuluKép) Szvsz a babaszoban sokkal jobb aron lehet kapni hasznalt es uj dolgokatKép Nezzetek el arrafele is...Kép

orsoly
orsoly
 
 


Ez nagyon tetszik!

http://www.vatera.hu/photos/langs/hu//52584/big/431888.jpg

na mara eldugolok

Ari
ari
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi
szoptató Gyurin jót nevettem Kép

Beu
én is jelentkezem a kérdőívre, köszi Kép

Zulu
lakáskulcsos sztori Kép

Réka, Anita, Maci
Dani, Robika és Roni is tündériek Kép

Gombóc
jó költözködést, aztán te se felejts el minket! Kép

Zsizsa
szilikoncsövön átfolyatom a forró vizet majd kifőzöm, bár nekem odáig nem jut el a trutyi, neked igen?

KÉpzeljétek múlt éjjel először hagytam Danit sírni. ÚGy gondoltam, hogy az éjjel fél 2-es etetés után 5-kor még nem lehet éhes. Szegénykém fél órán keresztül sírt, aztán elaludt, viszont csak 3/4 10-kor kelt délelőtt!! Talán lassan le tudom szoktatni az éjszakai kelésekről. Illetve 1 belefér, de a másodikat jó lenne mindig kihagyni.

na megyek én is hunyni
jó éjt
Andi
psandi
 
 


Sziasztok,

én már megint kérdezek... KépKép de ti "otthon vagytok" az Árkádban. Szóval, korábban lehetett hallani arról, hogy az Árkádban nyílt "valami" a Tropicarium mintájára, azóta viszont semmit nem hallunk róla. Már bezárt, vagy még ki sem nyitott, vagy most is látogatható???
Légyszí, írjatok róla, ha tudtok!

Köszi, tudatlan Erika
kerika
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi!
Klarinétkoncert naggggyon jóóóó!!! Kép

Nadine!
Zsani nagyon husi Kép

Réka!
Este a Mikivel fekszem és éljfél körül felkelek megszokásból, így addig fejek, amíg Zsuzsi felkel kajcsizni és ilyenkor persze netezek is. Kép

Petrának és Julkának boldog félévességet, Timinek boldog kétévességet. Kép

Momo!
Előre is boldog szülinapot. Kép

Beu!
Át küldenéd nekem is a homeodoki e-mailjét?

Zulu! Momo! Anita! Zsuzsi! Maci2!
Képek tündériek Kép

Maci2!
Nekünk még Nikinél volt asztali etetőszékünk.Amig kisebb volt, nem volt gond, de nagyobb korában mindig addig rugdosta az asztal alját, hogy egyszer majdnem leugrott székestül, onnan be lett szüntetve. Mikinél már nem is használtam, ő kapott fa szék+asztalt összerakva.

Gombóc!
Jó költözködést. Kép

Erika!
Az csak időszakos kiállítás volt.

Na ezt már második napja írom, ezért elküldöm.

Magdi
gallainémagdi
 
 


Szisztok!

Hitel-kérdésre senki nem válaszolt!
Help!
Hol érdemes felvenni 100-200 ezer Ft-ot?

Heni
heni1979
 
 


Sziasztok!

Maci2:eteőszék: nálunk Ancsi lesz a negyedik, aki ebben fog ülni! Ez azt hiszem mindent elmondKép!
Egyébként tényleg fontos az asztal, pl. anno a panelban a munkalapra nagyon jól rá lehetett tenni. A lényeg, hogy csak egy sima lap legyen lehetőleg, vagy csak kevéssel több, mert különben nem megy rá. Nálunk sose esett ki senki belőle. ezt szokták még ellenérvnek felhozni. (ja, asztal ne tudjon oldalra felborulni, az fontos). Olcsó, bárhova (nagyik) könnyen szállitható, egyszerűen tisztántartható. Gyerek megtanitható, hogy ne akarjon kijönni belőle, ekkor egész sokáig jó (bár rajta van a súlyhatár, nem tudom mennyi, ikrek elég picik voltak, és emiatt nagyon sokáig, több mint 2 éves korukig ez ment). Szeretem, mert együtt van a család, kicsi konyhában/étkezőben nem kell kerülgetni. Első alkotásokhoz is ezt használtuk, rendszer volt, hogy csak az asztalnál kaptak zsirkrétát stb stb, az etetőszékben ülve, és nem tudván kiszállni belőle védett volt a lakás. Árban össze sem hasonlitható a hiper-szuper etetőszékek áraival.

Andi: én forralt vizet adnék/fogok adni. 1 éves kor után meg forralatlant. Legjobb nem rászokni a teára, cukros löttyökre, a fogak végett, legjobb a viz.

KOkrkülönbség. nagyoknál 2 év 2 hét van, nehéz volt eleinte (második és harmadik között meg ugye csak 1 perc vanKép), de nagyon gyorsan összenőttek, most már nagyon jó nekik, mindig van kivel játszani, azonos az érdeklődés, azonos programok jók nekik. De legjobb, amit irt valaki: amikor anyukánál beindul a szeretnék még egy babát. Szerintem ekkor kell vállalni a következőt. (nálunk igy ment kb, bár Ancsi kicsit késett, az észérvek miatt várnia kellett)

Most már tudom, hogy négyeske fog is kint van. Este megint almaléztünk, még mindig okés neki!Kép.

Erika, sajna én tavasz óta alig vagyok az Árkádban, de semmi ilyet nem láttam egyelőre.

Fotók tündériek. (Bálint is úgy szoptatott, mint Gyuri, csak neki nem volt babája, igy kutyust szoptatottKép)

Megyek, sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Ari,
köszi, Gabinak is tobrexet írtak fel, akkor nem aggódom.

Andi,
köszi a választ, és igen sajnos eljut a csőbe is, és a közepén van egy nagy adag trutyi.

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Manó,
Emmának nagyon boldog szülinapot kívánok, isten éltesse a pici lányt!KépKépKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu,
megelőztél Kép!

Manó,
Isten éltesse sokáig az egyéves Emma-lányt, első szülinaposunkat!!! Kép
Kép

Ezt elküldöm, mielőtt még valaki beelőz KépKépKép, aztán majd még jövök.

F.
franyo
 
 


Énis első akartam lenni ééjfél után, de kivételesen hamarabb ágyba kerültem.

Emma! Boldog szülinapot!
Kép

Beu
beu
 
 


Manó, boldog szulinapot Emmanak!

Ari
ari
 
 


Zsuzsi
Persze, tudom, hogy klasszabb a könyv, mint holmi másolat.Kép Csak megmondom őszintén: nagyon érdekel a dolog, most lelkes vagyok, de sajna ismerem magam, olyanokra is kell gondolnom, ha pl tele van nehéz német szakszavakkal, akkor
A/ Először venni kell hozzá egy szakszótárt, Kép
B/ És ezután soha nem lesz kedvem/időm/kitartásom szótárazni
Szal' egyelőre emiatt sajnálnék rá sok lóvét kiadni. És ha már ilyen édi vagy, hogy felajánlottad, lecsaptam a lehetőségreKép

Zulu
Gyerkőcök aranyosakKép

Magdi,
Szerintem eggggyáltalán nem nézel ki terhesnek, de télleg!Kép

Leszter
Gratula a féléves nagylánynak!Kép

Momo,
Timinek is Bódog Szülinapot így utólag!Kép Álldogáló Zsebi nagyon édi!
Hé, mi ez a negatív kicsengés? Fel a fejjel, akinek ilyen ügyesen álldogáló, szaladgáló boszijai vannak, annak mindig van vigasz-még a periférián is, ugyeKép?

Toffi
És mi van, ha a rossz mérleg eddig is kevesebbet mutatott?Kép Na jó, azért drukkolok, hogy mégse. Nemtom, mit rinyálsz, tökjól nézel ki, nekem 65 a versenysúlyom, ne tudd meg, milyen messze vagyok tőleKép

Maci
Igazad van, én is odaadnám a császáromat egy nehéz hüvelyi szülésért, ami után azonnal megkaphatnám az én kúpfejű kisbabámat...

Na, idáig írtam tegnap, de már nem tudtam elküldeni, mentünk mi is ikeázni a barinőmmel, kérót vett magának. De nem láttam se Zulu boszijait, sem Rékáékat, pedig 4től 6ig lófráltunk...Kép

Olvasok tovább
Pusza
Elli
ellimami
 
 


Én is Boldog szülinapot kívánok Emmának!!!!! KépKépKép

A fényképeken látható babóknak meg hatalmas pusszancsot, annnnnyira édesek!KépKép

Elli!
Mi a budaörsi IKEA-ban voltunk, délelőtt, de megyünk még mert kinéztem valamit, csak vaciláltam rajta és most rájöttem, hogy kell!

Zulu!
Igen, gyerkőc bemászott a hintaszék alá és magára húzta. Tegnap hintaszék be lett fordítva, hogy bababiztos és egyben vendégbiztosKép is legyen.

Még mindig nem tudom, hogy hol lehet tejmentes pépet kapni, mert a gyógyszertárban azt mondták, hogy ilyen nem létezik. Kép ???? Ti azt mondtátok, hogy van. HELP!

NA megyek, anyahiány van!

Réka
muki
 
 


Megnéztem az összes képet, annyira aranyosak a gyerkőcök!!!

Zulu,
ahol együtt kajálnak a gyerekeid, hát az annyira édes, elérzékenyültem picit, mondtam is Apának, hogy lassan jöhetne már az a Danibaba Kép.

Momo,
neeeem, nem Anka a hibás Kép. Én. Mire eljutok odáig, hogy időm is van, végig is olvasom az egész termést, addigra elmegy a kedvem attól, hogy leírjam, hogy megint háromszor keltünk éjszaka, még mindig nincs fogacska stb. Úgy érzem, nem annyira érdekes, hogy közkinccsé tegyem Kép. Meg előre tudom, hogy annyi időm úgysem lesz, hogy mindenkinek írjak, így inkább bele se fogok. Lusta malac vagyok, na. Viszont Te lányaid gyönyörűek, és nagyon-nagyon ügyesek. Timinek meg nagyon boldog szülinapot, így utólag!!! Kép És persze neked is!!! KépKépKép

Na, tegnap, életemben először, edzőteremben nyomultam Kép. Igazán nagyon vicces volt. Mármint én. Vicces voltam. Nem sok kedvem van újra menni, de azért kéne. Hmm.

Ari,
én nagyon tudatlan vagyok, de ez micsoda, amit belinkeltél???

Zsuzsi,
mailt megkaptad?

Anita,
jó, hogy végre tudtál képet felrakni Robiról! Nagyon aranyos kissrác!!! Kép

Maci2,
Roni úgy vizsgálgatja azt a kamerát, mint aki pontosan tudja, mit csinál Kép.

Teszek fel én is képet elsőszülöttemről:

Kép
Kép
Kép

Pusz
Franyó
franyo
 
 


Zulu
MAxi+ Pampersből pisilt ki, de az a gyanum, hogy első pisilésnél, még nem szívta be, és gyorsan kiosont oldalt. Mert máskor nem volt vele gond.Kép
Egyébként napközben is maxi+-t hord szili, Liberot, mert a másik már egyre kisebb rá, pedig még mindig nincs 8 kilo.

Zsuzsi
Szoptató Gyuri haláli. Kép

eddig jutottam, később jövök.
m
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Manó,
boldog szülinapot Emmának!!!KépKépKép
Timici
timici
 
 


Boldog szulinapot Emmanak!

Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


MAno
Boldog Szülinapot Emmának!

És a többi félévesnek is. Kép

m
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Zulu
Kis kéregető télleg helyesKép
És a Normafás történetKépKépKépKép Jó, hogy te is tudsz mosolyogni rajta, hacsak így utólag isKép

Momo
Télleg irigylésre méltó vagy, nagyon jól sikerült kölkökKép Nasizó és felálló is nagyon édiKép
És gratula a "középhaladó felhasználó" címhez!Kép

Réka
Dani is mászni készül? Ne má'!!!Kép

Anita
Kicsi manó tökédes!Kép

Zsuzsi
Gyuri és az ő anyai ösztönkéiKép Irigylem a majdani menyedet, ő bizti minden támogatást meg fog kapni a férjétől szopi ügybenKép
(Na jó, enyimférj is okés, pedig anyja nem szoptattaKép)

Maci
Hát igen, a jövő nemzedéke, már az elektronikán nő fölKép

Gombóc
Jobbulást Zsombinak, és várunk vissza!Kép

Manó
Emmát Isten Éltesse Sokáig!Kép

És ismét vár a házimelóKép
pusza
Elli
ellimami
 
 


Franyo, az egy babakocsiKép
Ari
ari
 
 


MANÓ!

Nagyon boldog elsőéves szülinapot kivánunk Emmának!!!!!

Mariann&Marci
Mariann
 


Franyo. Anka nagyon ugyi!
ari
 
 


Manó,
Emmának boldog születésnapot!
Kép

Maci_2
maci_2
 
 


Manócska Üzenete:

Minden babát és mamát puszil, átköltöztek az új házba,net még nincs,a szédülése még nem múlt el,de már jobb.


Mariann
Mariann
 


Lányok!

Nem tudjátok véletlenül hogy a Kinai horoszkóp szerint ez melyik év? Az ideit még sehol sem jegyzik,vagy csak én nem találom.

Milyen magasröptű kérdéseim vannak!!!BOCSI!!!!KépKépKépKép

Mariann
Mariann
 


Ari,
Mi a Fujinál szoktunk papírképet csináltatni (Blaha).
Mi van a képen? Bababkocsi??? Látom, jól tippeltemKép

Orsoly,
Köszi, megnézem a babaszobát is.

Magdi,
Köszi az etetőszékes infót.

Heni,
Nincs sok ismeretem hitel ügyben. Esetleg A-hitel? Vagy van olyan is hogy hitelkártya...

PsAndi,
Biztosan nekem is ezt kellene csinálnom. Na majd megkeményítem a szívemet...

PIldi,
Köszi az etetőszékes infót. Éppen az általad is leírt előnyei miatt gondolkozunk ilyenen (pl. panel konyha).

Franyó,
Konditerem? De ügyi vagy! Én nem tudom rávenni magam.
Roni a kijelzőn nézte a barátaink kislányátKép
Anka édes, képekKép

Manócska,
De jó hogy beköltöztetekKép Most biztosan nem unatkozol.

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a tejcsidrukkot! Úgynéz ki, hogy segített is mivel ugyanúgy szopizik reggel és este. Valószínűleg elég neki mert éjszaka sem kelt fel és reggeli után is kibirja addig ameddeg szoktaKép. Köszi Nektek.

Zsuzsi!
Nagyon aranyos a fiad!


Zulu!

Tegnap sikerült vennem Echinacea angustifolia nevű bogyókat. Erre gondoltatok? Jót adtak? Csak az a baj, hogy én D6-ot kértem, de ők 9-est adtak mert nem volt 6-os.
Ez jó? Vagy mi a különbség?
Bocsi a tudatlanságomért,de eddig is érdekelt a téma csak nem tudtam kihez fordulni így nagyon örülök hogy ti iyen ügyesek vagytok.
Előre is köszi a segítségeteket.

Még vissza nézek később.

Krisztaa
Krisztaa
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?