Új privát üzeneted érkezett!

Hohó Laptetőőő :lol: :lol: :lol:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Móni!

Én félidő előtt nem mertem vásárolni... Babona, vagy mi.

Árnika!

Nem hagylak ki semmiből, amint tudok valamit, közzéteszem, viszont nem akarom Anit sem zavarni. A jó eredményeknek viszont örülök, meglátod, előbb-utóbb hozzátok is megérkezik a gólya.... :lol:
vovanda
 
 


sziasztok!

Oké Vanda írok oprivit vmikor!

Árnika a pm kivételével ezek jó eredmények!!!
Azt meg hamarosan kezelitek!
Nincs igazi pocifotóm,remélem hamarosan készül és akkor mutizom :wink:

Dominiq mi sem vásároltunk csak a 30.hét környékén, addig csak nézegettem a dolgokat..nem babonából de korainak tartottam...
Bár ez sok dologtól függ..pl pénz is..

Legyetek jók!
Vendég
 

 
 

Aninak nagy drukk

Kicsit lemaradtam... itthon kellett pakolni...
Vendég
 


Nagy a pangás :D
szmet
 
 


Sehol senki... :roll: :cry:
Vendég
 


Itt vagyok, figyelek, csak éppen mi most várunk... 26-ára. Többiek?
vovanda
 
 


Én is várakozok a héten megyek majd uhra és akkor mondja meg a doki hogy mikor kezdhetem el a gonalt.
Április elején lesz a második insem.
szmet
 
 


gigi: Mostmár a táblába beírhatod hozzám az előzményehez hogy az első inszemináció sikertelen.
A második elkezdve.
szmet
 
 


Sziasztok

No itt tényleg jó nagy a pangás, nem volt nehéz visszaolvasnom :lol: :lol:

Vanda akkor már lassan eljön a ti időtök is. Pasival mizujs, nem jön mostanában?? Aniról nincs semmi friss infód??

Szmet te most akkor várod pirit?? mert a gonalt a menses 3-4. napja körül szokták kezdeni :roll:

Gigi kész vagytok felújítással??

Móni remélem Vukkot elkergetted? akkor nektek mostmár azt is bele kall kalkulálni, hogy nemsoká nem nagyon fogsz tudni elindulni hosszú útra.

?kabóca, Mazsi , Kjaja, Ebba???

És most önző dög leszek írok sokat magamról: :lol: tegnap voltam a dokinőnél , és nagyon ari volt, örült, és megdicsért hogy milyen jól helyrejöttem. A pm-en kivül az összes eredményem tökéletes lett, úgyhogy akár hajrá spontán baba :lol: :lol:
Timi (bár nem mondta, hogy írjam meg) az ő leletei is nagyon jók lettek sokat javult az IR-je, és ő is fogyott sokat.
Úgyhogy tegnap a föld fellett lebegtem(még ezzel a súllyal is) :wink:
Igaz a dokinő szerint se vagyok olyan dundiego, de mondtam neki is hogy nem látott jó egyéve

Kincsi neked írok privit.

puszi mindenkinek, és írjatok :P

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Hahó!

Árnika, Timi, gratula a jó eredményekhez!!! Ügyik vagytok!!!

Mi holnap megyünk a Kaáliba. Pár napja nem barnázok- kopp-kopp-kopp :) .
mazsi02
 
 


Árnika!

Már várom a jövő hét szerdát.
Pasi lusta, majd rugdosom, hogy írjon.
Aniról nincs hírem.
És gratula a jó eredményekhez!!! :lol:
vovanda
 
 


árnika: Igen várom pirit de úgy néz ki ma este vagy honap reggel már meglátogat. :)
Így valószínű már csütörtöktől kezdhetem is a gonalt.
szmet
 
 


sziasztok lányok!
pasi lusta....de most kaptunk sms-t anitól:-)
a szülészeten fekszik, rakosgatják ide-oda, de még egyben vannak. csak pisilni kelhet fel az ágyból, kezd besokallni.....
és emiatt még pasi is legyőzte a lustaságát, hogy ezt megírja nektek:-))))
1szálpasi
 
 


mi ez a pangás lányok?
ha szegény illegalitásba vonult, néma üzemmódban lévő pasitok nem ír, akkor meghal a topik?:-(
1szálpasi
 
 


Én itt vagyok. Ma voltam uh és holnaptól kezdem a gonalt használni. 25-én kell visszamennem uhra hogy megnézzék mi a helyzet.
Remélem lesz legalább 2 tüszőm.
szmet
 
 


HAHÓÓÓÓ!!!!

Van itt valaki???
vovanda
 
 


Vovanda: Én vagyok. Áramkimaradás van az ország többi részén biztos :D
szmet
 
 


Sziasztok!

Friss hírek Aniról: még mindig 3 az 1-ben vannak. A mai UH szerint a babák kb. 1900 grammosak és mindketten befordultak fejjel, úgyhogy ha nem lesz semmi gond, akkor mehet a spontán szülés.
:lol:
vovanda
 
 


Sziasztok!

Nélha olvasok csak elég sok menőkénk van így írni nincs időm...
Lassan hetente dokizunk, még 1-2 cucc hiányzik így vásárolgatunk és még mosni vasalni takarítani kéne...

Vovanda köszi az sms-eket!
Lassan konzi nekztek?

Anit puszilom,szépen gyarapodnak és spontán is születhetnek, jóóó :)

Többiek??

Kellemes ünnepet ,ha nem jönnék addig.
Vendég
 


sziasztok lanyok es pasi!

en kicsit el voltam tiltva a pc-tol mert valamivel tobbet dolgoztam a heten es mikor itthon voltam elege el voltam bambulva es este pedig a ferjem a gep tulajdonos

Arnika es Timi gratulalok a jo eredmenyeknek es talan spontab baba ez nagyszeru :lol:

orulok hogy aniek meg egyut vannak es hogy talan spontan szules az meg jobb, ha ir valaki sms-t nekik kivanok bolgod unnepet

Vanda! mer itt van a jovo het es ti is valamivel elorebb lesztek, nagyon orulok mindent bele :wink:

szmet! bizti jo sok tuszid lesz a gonaltol

Kincs! most mar te is mindig kozelebb vagy a nagy nap hoz es minden mas lesz, de a leg fontosab hogy minden szeb lesz

mi voltunk a heten uh-on es nagyon jok az eredmenyek a ver vizsgalatok ok voltak es most mar latuk a babakat is (edig csak valami 2 fekete folt latszot) es mar latuk a sziv verest is (leg kozeleb majd fogyuk halani is) olyan szep volt... a ferjem szohoz sem tudot jutni anyira el volt maganak hogy latta a ket kis babot, najd 4 het mulva kel visza menni es akkor csinalnak egy uh ahol latjak estleg a down szindromat, remelem akor is minden rendben lesz

Lanyok mindenkinek KIVANOK NAGYON KELLEMES ES BEKES UNNEPET!

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok!

Kincs!
Lassan finis! Hogy bírod a végét? Nagyon nehéz a pocak?

Móni!
A 12. héten az UH-n a babák tarkóredőjét fogják mérni, ennek méretéből tudnak következtetni a Down szindrómára. Szerintem neten utána tudsz nézni, mekkorának kell lennie. Biztos nem lesz semmi baj. :) Pihenj sokat. Meddig dolgozol még?
vovanda
 
 


Kellemes húsvétot mindenkinek!

Kép
Vendég
 


Sziasztok

Olan régen voltam itt. sok dolgom volt. Volt köztük ígéretes is, remélem elképzeléseimnek megfelelően sikerül.

Örülök neki hogy Ani még egyben, gondolom szegénynek nem lehet vmi felemelő odabenn.

Vanda lassan eljön te időd :lol: már akár kezdhetsz szedni egy kis vitamint.

Kincs nagyon jó, gyorsan közeledik a te napod . :lol: Pontosan mikorra vagy kiírva??

Móni jobban vagy?? Meddig dolgozol még?? Érzel már vmi változást??

Gigi kész vagytok felújítással?? Pocak?

Mazsi te még jársz a kaáliba?? Jól vagy?

Szmet olvastalak másikon, drukkolok

Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket, csajok nektek sok locsolót, Pasi neked pedig sok piros tojást.
Remegős neked is! :) :) :)

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


sziasztok!

bocs,hogy eddig nem jöttem de nem jó a gépünk.most is anyósoméktól írok.
remélem mindenki jól van?aninak nagyon drukkolok!kezem-lábam keresztben!!! :wink:
rólam...:nagyon jók lettek az eredményeim szerencsére. a dokinő megdícsért,hogy mennyit javultam.mondhatni csodálkozott,de nagyon örült neki...én is.úgyhogy minden maradt a régiben a gyógyszert ugyanúgy kell szedjem,én diéta,torna...na ennyit rólam..

árnika!köszi,hogy megírtad,most láttam!

kismamik!remélem jól vagytok?babócák ficánkolnak?vigyázzatok magatokra! :D

bocs,most mennem kell.amint jó a gépem jövök ám sűrűn!!!! :wink: remélem nem baj?????

KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!
és sok locsolót nektek!vödörszámra!!!!hi-hi
fiúknak sok piros tojást!!!

sziasztok!pusszancs!

Kép
timé&tati
 
 


Sziasztok!

Sms Anitól. 5 perces fájásokkal átvitték Szegedre, mert Gyulán nincs üres inkubátor. A szülést sikerült megint leállítani, de valószínűleg már nincs sok hátra.

És persze kellemes ünnepeket mindenkinek!
vovanda
 
 


Sziasztok

nagyon drukkolok Aninak, sokat gondolok rá.
Csak nagyon mérges vagyok, mi az hogy összevissza szállítgatják.
A szülést hányszor lehet leállítani?? Vagy ez úgy müködik hogy adnak gyógyit, hátha sikerül vele visszatartani??
Mindjárt megnézem vonalzóját.
Vanda szerinted a családja, vagy legalább a férje vele tud lenni így is??

puszi

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok!

Kellemes ünnepeket!
Én locsolók helyett békés családi pihenést kívánok :wink:

Nekünk most kezdődik a pihi eddig kárpitoztunk...de készen vagyunk! :D

Timi látod látod van javulás!!! Gratula!
Várunk vissza topikolni!

Árnika remélem jól alakulnak a dolgaid! Bár pontosan nem írtad mit remélsz de legyen meg azt kívánom!!

Vovanda köszi a hírt Aniékról.....Szegedre :shock: jól elvitték...továbbra is drukkolunk nekik!!!

Többbiek???????????????
Vendég
 


Árnika!

Ani szombaton töltötte be a 34. hetet. És ami a szállítást illeti: Szeged egyetemi kórház, feltehetően jobban felszerelt koraszülött-osztállyal, mint a gyulai. A babáknak pedig sokkal jobb, a méhen belüli szállítás.
Ami a fájások leállítását illeti: amíg lehet, próbálják. A 36. hétig ill. 2500 gramm alatt számít egy bab koraszülöttnek. Tehát most minden nap ajándék, minden nappal erősödnek a manók. Sajnos Szeged elég messze van Ani családjának, a férje ráadásul febr. 1-én került új munkahelyre, nem tudom, mennyire tudnak ott lenni. Majd óvatosan rácsipogok Anira pár nap múlva, az sms-t ma kora reggel küldte. Most még biztos ott van a férje.
vovanda
 
 


Móni!

Iwiw meghívó elküldve! :lol:
vovanda
 
 


Lehet, hogy jobban járt volna Ani, ha a DOTE-n szül :roll:

Éppen valamelyik nap mutatták a tv-ben a gyulai koraszülött osztályt... oda került a hasbaszúrt mami babája...

A betöltött 37. hét előtt számít hivatalosan koraszülöttnek a gyerek... de a 34-35. héttől már nem igazán szokott nagy gond lenni...
Fájásokat ideig-óráig le lehet állítani...
Vendég
 


Gigi!
Szerintem Szegedről már nem viszik vissza Gyulára. A sógoromnál kérdezősködtem (orvos) és ő azt mondja, jó a szegedi koraszülött-osztály.
Nincs új hírem, majd óvatosan rácsörgök.
vovanda
 
 


sziasztok lányok és rettegős!
jóóóóóó sok (vagy ízlés szerint kevés) locsolót nektek, rettegős kivételével, akinek meg sok piros tojást :-)
1szálpasi
 
 


Hali!

Beszéltem Anival. Nincs változás, jól vannak. Jó hír, hogy a tesója Szegeden dolgozik a koraszülött osztályon, úgyhogy nincs egyedül. A férje ma meg holnap dolgozik, de utána pár napig ő is ott lesz Szegeden. Puszil mindenkit és nagyon várja hogy megszülessenek a Manók.
vovanda
 
 


Sziasztok

Nem mondhatnám, hogy nagyon sokat írtatok, lassan tényleg egyedül maradok a topicon :(

Aninak folyamatosan megy a drukk

Vanda ha jól emlékszem 26.-án mész, drukkolok nagyon nektek, és majd gyere a hírekkel, várom :lol:

Kincs kész van a gyerekszoba?? Fotó??
Lassan pakolhatod a kis csomagodat. :lol:

Nekem tegnap este megint sikerült hipozni :( nem igazán tudtam rájönni hogy miért, plusz a pm gyógyim szerintem még nem igazán hatott, megint fájt a torkom, úgyhogy alig várom hogy mehessek az endokrinológushoz.

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


árnika én itt vagyok eddig nem volt semmi velem. Ma voltam uhán és a 7cnon van 15, 14, 11, 11 mm tüszőim. Ebből az első kettő jó de fél a doki a túlstimutól én is nagyon. Ma még a gonalból kell 37,5 szúrnom nem is értem miért ha fél a túlstimutól.
Holnap megint megyek uhra.
szmet
 
 


kiigazítás: remegős...bocs!
1szálpasi
 
 


Én is itt vagyok, szerintem a napokban én voltam a legaktívabb.

Viszont Remegősnek talán nicket kellene módosítania... :lol: Merthogy nem bújik elő a némaüzemből. Lehet hogy retteg tőlünk??? :P
vovanda
 
 


Sziasztok

Vanda már hiányoztál :( holnapra drukk

Pasi :lol: :lol:

Szmet szerintem vmit elírhattál, mert 7cn.-on a 15mm-es tüsző elég nagy!!!?????? :shock: :shock:
A gonalból a 37,5 kicsi adag, épppen hogy vmi. Szerintem azért nem áll le vele, mert fél hogy akkor, nem nőnek megfelelően.
Próbálj minél több folyadékot inni. No és sokan ajánlják a borozgatást persze 1-2dl.-t!!Drukk

szép estét

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


árnika: Nem minden nap 37,5 volt. 3 napig 75 és két napig a kicsi adag.
szmet
 
 


sziasztok!
nem tuntem el csak volt vendegunk aztan meg mi voltunk vendegsegben

Drukkolok Anieknak, biztos nem lesz semmi baj mert ha mar 34 hetes minden rendben lesz es ha van valaki vele ott szegeden jobban telnek majd a napok, ha tobbet sikerul ben tartani a babakat az pedig meg jobb

Vanda+Pasi sok sikert holnapra :lol: :lol:

Szmet, remelem nem lesz tul stimu, szoritok

Arnika es Timi nagyon ugyik vagytok mint mindig, hajra torna es fogyi es HAJRA BABAK

nalam azon kivul hogy este szokot kinozni a roszullet semmi uj, a heten meg megyek minden nap dolgozni, de a jovo hetol csak 2-3 nap/het es majustol pedig nem megyek tobbet, ugy tunik hogy nem adnak haza gepet, tehat nem fogok itthon sem dolgozni

puszi mindenkinek es minden jot!

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Aniról nincs hír?

Kép
Vendég
 


Sziasztok

Gigi nagyon tetszik kukisod :lol: :lol: és olyan a fotón mintha mosolyogna, biztos jól érzi magát, és nagyon fotogén is.
Ha nem vagyok indiszkrét a fotó bal oldalán az mi???

Vanda ????Hírek??? Mesélj!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szmet a 75 nem sok, nekem volt mikor 150 kellett.
Elsőre az orvos sem tudja megállapítani, hogy hogy fogsz rá reagálni. Ezért kell folyamatosan ellenörzésre járni!! és eredmények alapján írja az adagot. Ne parázz!!!!
Tulstimu ki lehet bírni, egyes vélemények szerint még pozitív is lehet. :wink:

Móni örülök hogy jelentkeztél, Vanda küldött meghivódat felhasználtad??

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


árnika: Köszi a nyugtató mondatokat.
Hála úgy néz ki nincs túlstimu. Még mindig 15 és 14mm esek a tüszők így hétfőn lesz a második inszemem. Ehhez már pozítvabban fogok hozzáállni hátha sikerül.
Ha nem irány lombik
szmet
 
 


Na itten vagyunk.
Kezdem a lényeggel: Ani még 3 az 1ben, de ma nagyon jó kedve volt, amikor beszéltem vele. A férje pár napig ott lesz Szegeden és van most már orvosa is.

Rólunk: első konzi megvolt, az előzményekre tekintettel a következő ciklussal kezdhetnénk is, csak nekem még ott a vizsgám. Szóval ha sikerül az összes dátumot összehangolni (mintha a mensit lehetne :P ) akkor várhatóan május elején kezdünk.
B. nagyon szimpatikus volt, hasonlít a stílusa a nőgyógyászomhoz. Minden marhaságot megkérdeztem, amit akartam, mindenre válaszolt. Meg is fenyegettem, hogy erre készüljön fel nálam. Mire közölte: ettől félt. Mármint hogy észben tartom az összes gonosz kérdésemet. :lol:
Más most nincs, tanulok, mint állat és egyre jobban parázok a vizsgámtól.
vovanda
 
 


Vanda örülök hogy szimpi B.B.
Akkor most nincs más hátra, tanulj okosodj :lol: :lol:
Milyen vizsgáid lesznek??

Szmet örülök hogy minden rendben. Mi az hogy pozitívabban, sikerül és kész, nem hátha!!!!

Ja és Aninak puszi, és nagyon ügyi :lol:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok! Nagyon resttellem, de mostanában nem voltam képben. Remélem jól telt az ünnep mindenkinek. Köszönöm, hogy gondoltatok felém is. Nehogy megint elbambuljak, ezért előre is: Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!
u.i.: 3-án konzultáció Pesten (már nem bír fedobni, belefásúltam)
remegõs
 
 


sziasztok!
vanda nem mondta, de csatlakozom hozzá én is: gigi, gyönyörű kis mosolygós babucid van:-)
remegős: gyere gyakrabban, mert elnyomnak a csajok. nálatok mi miatt van lombik? nem szabad feladni, sikerülni fog! :-)))
1szálpasi
 
 


Árnika!

Jogi szakvizsga, második rész. Közelebbről: közigazgatási jog, alkotmányjog, munkajog, TB és EU-s jog. Piszokul félek, ráadásul még a pontos dátumot sem tudom. Holnap megpróbálom kideríteni.

Remegős!
Tényleg kukkants be gyakrabban, a pasim már leginkább csak némaüzemben van itt, nem bírja a sok női csacsogást. :lol:
vovanda
 
 


Sziasztok!

Vanda köszönjük Aniról a tudósítást és pusziljuk!!!
Nekem is szimpi B.B.! A vizsgádhoz sok sikert és persze az időzítéshez és az egész programhoz!

Sziasztok fiúk!

Gigi nagyon jó a kép pocaklakódról!!
Hol csinálták???
Lakás,készülődés, közérzeted??
A klinikán fogsz szülni?

Szmet ez nem olyan sok tüszi,hogy túlstimud lehetne.
Viszont jól reagáltál, több tüszi nagyobb siker :wink:
DRUKKK!

többiek?????????????????

Egyébként jól vagyunk.

Legyetek jók!
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?