Új privát üzeneted érkezett!

csucsu várok még szerintem pár napot.nem akarom pazarólni a teszteket.már csak 2 db van.

encike ezt a progisat nekem írtad vagy tényleg nikának?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nikátol vagy aki ki tudja elemezni a hőmet.
Annyira nem tudom még értékelni, de a 3.-at már bizti jobban tudnám.
Nem e kellene szednem vmi bogyot, ez a lényeg a kérdésemnek.

Jo éjszakát nektek, megyek én is, kisebbik lányom belázasodott, most alszik.
encike 2
 
 


én nem értek hozzá csak a csajok mondták itt ha 37 akkor az jó ha egyébként alacsonyabb az átlag de szerintem csucsu vagy a többiek többet tudnak róla mondani viri talán

nika70
Salgótarján
 
 

 
 

Sziasztok!

Hullllllllllllllaaaaaaaaa vagyok! Megfőztem egy hatalmas adag húslevest, csináltam brassói aprópecsenyét, májjal és gombával töltött csirkecombokat, úgyhogy most KO vagyok! De legalább holnap már nem kell csinálnom semmit, mert csak a sütőbe kell berakni.

Lányok! Köszönöm a bíztatást! Remélem igazatok van és tényleg baba van a dologban! :wink:

Nika:
De jó, hogy itt voltál! Tegnap már nagyon aggódtunk érted! Szerintem is ott van babóca a pocakodban, úgyhogy ha lehet kicsit kíméld magad és hagyd a ló takarítását másra! :wink: :D

Kép
anda81
 
 


anda:):) engem inkább hívjatok móninak és akkor nem lesz keveredés :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika:
Ez már így marad! Én teljesen hülye vagyok! Már megint összetévesztettem! Bocsi, ne haragudj te se, meg Nita se! :wink: :D

Kép
anda81
 
 


semmi gond szerintem már tudjuk mikor szólsz nekem és mikor nitának :):):):):):) végülis csak egy betű a különbség :)

nika70
Salgótarján
 
 


Mindenkinek nagyon kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!

Kép

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Nika:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
(Bocs, de néha nagyon idióta tudok lenni a nevekkel kapcsolatban. Az az igazság, hogy amikor az Isten a név és arcmemóriát osztogatta én valahol máshol állhattam sorba, mert nekem nem nagyon van ilyen adottságom! :oops: :oops: ) :D :D

Gyurmi:
Neked is Kellemes Húsvéti Ünnepeket! :D

Kép
anda81
 
 


anda ezen ne rágódj tényleg semmi gond :):):)::)

nika70
Salgótarján
 
 


:D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
anda81
 
 


Enci: Szerintem ne szedjél semmien bogyót!Jó a hőm-ed!Majd felrakom az én terhes görbémet is!

Anda:Megyek hozzátok kajálni :D Összecsordult a nyál a számban,amikor olvastam,hogy mit főztél :D :D

Nita:Örülök,hogy jól vagy!Várjuk a fejleményeket :D :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 



Kép

Kép
melcsi82
 
 


Jóóó regggelt!

Melcsi:
Küldöm postán, de azt még nem tudom, hogy milyen az íze! :wink:

Kép
anda81
 
 


háááát lányok én szerintem nem vagyok terhes! :cry: ma reggel is csináltam első pisiből tesztet és olyan negatív!!! :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita:
Sajnálom, de még lehet rá remény nem? Mikor kellene megjönnie?

Kép
anda81
 
 


anda nem tudom hogy lehet e még rá remény!

ha rendes volna a ciklusom akkor 9 vagy 10-én kéne.
de nem rendes időközönként van.
az első vérzés féle műtét után feb.14-én volt.4 napos volt.
utána 2 hétre márc 3-án ez is 4 napig tartott.
majd márc 18-án barnázni kezdtem.
szóval nem tudok semmit!
amikor ezzel elmentem a dokihoz ő azt mondta minden rendben meg fog jönni!!!
én már nem értrek semmit se!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Sajnálom, én se értem,hogy miért van ez! Sajnos nem vagyok orvos! A te orvosod mikor lesz itthon? Talán hozzá kellene elmenned, mert ő biztosan válaszol minden kérdésedre!

Kép
anda81
 
 


Nita sajnálom de akkor hogy lehetett az elő teszt pozitív? megfogant de mégsem maradt meg? bocsika ha érzékenyen érint:( amúgy pont a ng csatornán vetített élet az anyaméhben müsorban mondták hogy sokan vannak úgy hogy erősebb mensije van vlakinek mert babás volt de nem maradt meg nyugi ne stresszeld magad és hamarosan meglesz az ababóka a hasidban :)

nika70
Salgótarján
 
 


majd 30-án lesz itthon /vasárnap/ és akkor azt mondta menjek be hozzá és megnéz!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Mindenképpen! Egyébként a pénteki doki nem azt mondta,hogy valami hormonprobléma miatt barnázol?

Kép
anda81
 
 


Nita. szerintem várj pár napot és újra teszt. Meglátjuk majd akkor.

Kép
csucsu05
 
 


nem mondta!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita:
Bocs, akkor én értettem félre valamit! Nagyon-nagyon drukkolok neked!

Kép
anda81
 
 


És persze minden babára vágyónak nagyon-nagyon drukkolok! :D :D :D

Kép
anda81
 
 


nika,nekem pont az a bajom,hogy alig van valami vérzésem ha van is meg barnás is!Én se értem mét lett az pozitív de majd remélem 30-án kiderűl az igazság!!!!!
Kicsi trossz most de túlélem!
Páom is azt mondta majd később lesz még baba!!!!!!!!!!!!! :lol: :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Várjál pár napot. Majd kiederül tudom rossz ilynekor várni de mást nem lehet ebben a helyzetben tenni.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu tényleg nem tudok mást tenni csak várni!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Várni várni és mindig várni. Ilyenkor az ember türelmetlen tudom ezt én is tapasztaltam már.

Kép
csucsu05
 
 


Nita!
Ha nem most, majd legközelebb! Én veled vagyok! A következő hónap majd a tied lesz! És ki tudja, lehet nekem sem jött össze! De majd akkor következő hónapban! :D :D :D :D :D Légy pozitív! :D :D :D :D

Kép
anda81
 
 


anda igen igazad van makd legközelebb,párom is ezt mondja!!! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


íezt egy topikban láttam onnan kimásoltam :)





A korszerű terhességi tesztek igen megbízhatóan, már a fogamzás után 10-12 nappal, tehát a várható menses napján pozitívvá válnak, jelzik, hogy a megtermékenyülés megtörtént. Elvileg ez már terhesség és az esetek mintegy 70%-ban ebből gyerek is születik.

De a biológiai 100% itt is cserbenhagy bennünket, mert a megtermékenyüléstől eltelő 14 nap alatt sok megtermékenyített petesejt, valamilyen hiba miatt elpusztul, és csak egy esetleg bővebb menses utal arra, hogy ebben a ciklusban megtermékenyítés történt. Ha a menses elmaradása után egy-két nappal mérünk pozitív terhességi tesztet, sok csalódástól szabadulhatunk meg, mert ekkor pozitív estek közel 90%-a már baba lesz.

Legkorábban a tesztek "látják" a terhességet, de terhességről a szülészek csak akkor kezdenek beszélni, ha már az ultrahangvizsgálattal, a méhben is igazolható a terhesség (6.hét) majd a 7. héten a magzati szívműködés is kimutathatóvá válik.

dr. Csákány M. György

nika70
Salgótarján
 
 


Mondjuk azt tudom hogy neked nem volt bő vérzésed de ki tudja lehet most beleestél abba a 30 százalékba:(
De fel a fejjel hiszen neked januárban volt egy terhességed ami tudom hogy nem végződött jól de a lehetőség hogy teherbe tudsz esni az nagyon jó és fel a fejjel mert a következő nél már babázni fogsz 9 hónap mulva:):):):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


nika ezt nekem írtad ki?
akkor reménykedhetek???????? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jajaja igen bocsi elfelejtettem a nevedet kiírni hogy neked szántam :)

nika70
Salgótarján
 
 


köszi nika ari vagy:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nika: Én ezt a dokit imádom az RTL en szokott szerepelni nagyon szinpi doki.

Kép
csucsu05
 
 


egy másik topikban adták meg a wbcímet ott olvastam a babázón

nika70
Salgótarján
 
 


na lányok most megyek majd este visszajövök,most le kell nyugodnom kicsit mert már meghlyülök teljesen!
addig puszi!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nika!
Szerintem várj még, lehet a szervezeted is most regenerálodik vissza. Az idő mindent megold. Együttérzek veled, m,ert én is ebben a cipőben járok. Példát mutatsz nekem. Bizti nekem is lesznek ilyen gondjaim és rád fogok gondolni.

Melcsi!
Köszi a véleményed! Akkor nem szedek semmit, de eddig sem szedtem. De ettől függetlkenül iszom majd a málnalevelet. Az nem árt.

Hullaaaa vagyok. Ez a mai készülödés kiütött, de ez van.
encike 2
 
 


Enci: nitát akartál mondani?

nika70
Salgótarján
 
 


Nita:Sajnálom a nega tesztet :( Doki,akinél voltál,nem adott papírt,hogy milyen vastag a nyálkahártyád+ hogy mekkora a méhed vagy ilyesmi?Én kaptam!Szerintem is Nikának van igaza,hogy lehet volt vki,csak még nem állt helyre rendesen a mensid és lehet,hogy nem volt elég vastag a méhnyálkahártya,hogy rendesen megtapadjon szegénykém :(

Enci:Idd csak a málnalevelet,ovu után meg a palástfüvet :D Nekem az első hónapom volt,hogy ezt csináltam és meglett az eredmény,pedig a palástfüvet csak ovu után 4-5 napig ittam,azóta se! :D

Csucsu:Ti hogy vagytok?

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Nika:Köszönöma Húsvéti köszöntést az iwiw-en :D Nagyon figyelmes vagy :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Nika: Én is köszönöm valóban igazán figyelmes kis menyecske vagy :)

melcsi: Köszi jól vagyunk. Bár egész nap mensi szerű érzésem van de ez már 2napja tart. reggel hányingerem volt. De az mástól is lehet. Inkább ez az örörkös mensi érzés ez ami fúra.
remélem attól van amire gondolok:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu:) ez már nagyon babás tünete:)

nekem még mindig nem jött meg hülye ez a vonalzó:) ki is veszem majd:) de én meg most úgy döntöttem hogy majd csak ápr.9-én tesztelek ha nem jön meg addig :) akkor szép szülinapi aji lenne:):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika: addig kibirod a tesztelést??

Kép
csucsu05
 
 


nehezen de szeretném és még tüneteim soncsenek nagyon meg nekem volt már 6 hetes ciklusom is :) szóval ha jól gondoltam és 17-én volt az ovum akkor kb két hét vagyis holnaphoz egy hétre kéne kb megjönnie onnantól meg már csak egy hét a hathetes ciklus és onnantól meg már csak 5 nap a szülinapom:):):):):):) na jól megcsavaRTAM :) de majd még meglátjuk ember tervez :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika: ez aztán a forgatókönyv:) És látom képet is cseréltél:)

Kép
csucsu05
 
 


jaj igen mert az még nyáron készült ez meg karácsonykor de majd csinálok frissebbet és akkor majd cserélek újra :wink: :wink:

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nagyon szomorú vagyok! Most este rámjött egy görcsös valami! Nem tudom eldönteni, hogy görcsöl a hasam, vagy valami bél probléma van a dologban. Kb. egy másfél óráig tartott! Félek mégsem lapul babó a pocimban! :cry: :cry: :cry:

Kép
anda81
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?