Új privát üzeneted érkezett!

Nincs itt senki??? :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Én itten vagyok!!!

Szegénykék, már megint betegek? nem szedsz c vitamint vagy valami immunerősítő cuccot? nem ártana, mert lehet oda-vissza fertőzitek egymást. Nem?

Párom most ment pestre az autótuning kiállításra az öccsével. Végre van közös programjuk, ennek úgy örülök. Most jól kibeszélgetik magukat, az együtt töltött nap alatt.

Hát én meg növesztem a ciciket. Napról-napra nagyobbak, párom szerint is és ami még meglepő, hogy a mellbimbóm szinte mindig kinn van. Ez eddig igen ritka volt. Valaki még ilyen tapasztalattal? Illetve tényleg mintha sötétedne a mellbimbóm környéke. :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
nati80
 
 


Igen Nati, ez egyik jele a terhességnek, felkészül a melled a szoptatásra :lol:

De szedünk C vitamint és multivitamint is mind az egészen.Mi is a cetebe-t szedjük...

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 

 
 

SZAKAD A HÓ :!: :!: :!: :!: Vagy inkább hóvihar van? Extra pelyhekben! Most mi van ezzel a kerge időjárással?
Jajjj én is akarok találkozni!!!!!
Kiolvastam a 630oldalas Harry Pottert, mest kezdem a Da Vinchi kód folytatását. Csupa vékony kötet.... De nagyon szeretek olvasni!
magdolnam
 
 


Szia Magdolnam: :lol:

Én is valamikor ilyen kis könyvmoly :wink: :lol: voltam, de mostmár nincs sok időm rá. meg folyton félbeszakitanának ezek az örörkmozgók :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


:) Azért jó lenne, ha te is valami úton módon el tudnál jönni a találkozóra!
Mindjárt nekiugrok a főzésnek.
Gumicukorbékát zabálok. Olyan finom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
magdolnam
 
 


tv2! víz alatti esküvő :shock:
magdolnam
 
 


Magdolnam:
szivesen elmennék a talira,hátha összejön, reménykedjünk...

Vizalatti esküvő???? :shock: :shock: :shock: :)

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


AMit nagyon akar az ember, az be fog következni!
Megőrült a malacom :shock: szirénázik. Azt hiszem tudom már, hogy milyen sonka kerül ma a terítékre.... (ha tovább így folytatja)
magdolnam
 
 


Da Vinchi Kód folytatása??? Melyik az?
Én is imádok olvasni, de a suli miatt most ritkán olvasok nem tankönyvet.

Pizza lesz nálunk az ebéd, remélem a kenyérsütő megküzd az 1kg-os tésztával. Elméletileg csak 750 g-ot tud. na de majd meglkátom.

Aki lemaradt az Élet az anyaméhben filmről, ma este 11-kor megint adják.

Kép
Kép
nati80
 
 


Magdolnam
Inkább add postára nekem, meg ne edd.

Kép
Kép
nati80
 
 


az emeleten van, lusta vagyok felmenni, de ígérem, ha felmegyek megnézem. Talán a templomosok. ÁÁÁÁ nem bírtam ki, felbaktattam. Angyalok és démonok. De a Da Vinchikódra épül a tartalma alapján..... laza 700oldal. Meg még vettem az Alexandrában: sexbotrányok. Itt hírességek dolgait mutatják be. 2500ftról le volt értékelve (csak egy nap) 950ftra. Na meg még van egy pár könyv, amit vettem, hogy most kiolvasom
magdolnam
 
 


Hm, postán :roll: de ki fogja készíteni a postást, aztán ő eszi meg. De mondtam neki, hogy húsvét van, úgyhogy szerintem jobb ha csöndbe marad.... Olyan cuki volt, mert hosszan rámbámult aztán megsértődött. Hátatfordított és még mindg abban a pozícióban van.
magdolnam
 
 


Ide is jöhet a mali :lol: :lol:
De akkor szegény nagyon el lesz gyámbászva :lol:
a fiuk imádni fogják!!! :lol: :lol:

Valakinek sikerült felvenni az Élet az anyaméhben?NEm tudom megnézni ma sem és nagyon kiváncsi vagyok rá :shock:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Annyira örülök a tegnapi ajándékoknk!!!! Nagyon tetszenek. Majd ha előkaparom a fényképezőt akkor teszek fel róla képet.
magdolnam
 
 


Ó, ezt csak halkan mondjátok, mert elfogja bízni magát a kissziréna és nem tudom majd kezelni :lol: :lol: :lol: Egyébként meg nem adnám, mert imádom. Komolyan mondom, jobb mint egy kutya. Annyira lehet imádni őt!
Nagyon érdekes dokfilm megy a tv2-n! Volt már valaki Tenerifén? Most ez az uticélunk (jövőre, mert újszülőttel sehova nem megyünk nyaralni)
magdolnam
 
 


Nati
amit leírtál a cickókról...az velejárója a terhességnek. Természetes jelenség. :D
Nekem is brutálul nőnek és hihetetlenül fájva feszítenek...az egész emlő állomány...éjjel ha oldalra fordulok a fájdalomra ébredek fel :shock: :shock:
Mindegy...kezdenek készülni a szoptatás időszakára....ami pedig olyan nagyon jó érzés lesz. :D

Magdolnam
imádom ha maliról írsz...mindig mosolygok rajta :D

Marti
és nem tudod felvenni? Ma este11-kor,holnap reggel 5-kor adják!!!
holka
 
 


Mágnes :D
tüneményes a kis Annád :D
holka
 
 


Kép Kép

Kép
p__lilla
 
 


sziasztok!

a cicik igen megnőnek a férjek örömére, meg a fenekem is megnőtt, az előbb mint a cicim. és holka én is sokszor arra kelek hogy fájnak a cicim, mega derekam, de szerintem az attól hogy a kálciumot szívja el tőlem a baba.

most ettem finom legyezőtortát anyós csinálta.
most meg pihenek majd, ja és
Kép

Kép
Kép
Kép

válogassatok melyik tetszik
pápá majd még jövök

Kép
andyfekete
 
 


EGY KIS NYUSZI MEGÉRKEZETT,
HOZOTT NEKTEK ÜZENETET:
-KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET! :)


Kép
csucsu05
 
 


:oops: :lol: élőben mégviccesebb, mint írottan :lol: Hencinek és Márti fiainak hogy tetszene! :lol:
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Most nem tudok visszaolvasni, de mindenkinek Kellemes Húsvétot!!!!

Kép


Amint tudok jövök!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


voltunk ma 4d-n és nem hoztam képeket. Nem egészséges a bébi és nem tudjuk mi lesz. Kedden kell visszamennem, akkor mondanak többet. Én nem fogok jönni, mert nehéz lenne azt látni hogy mások hogy örülnek. Nem tudom még hogy fogjuk feldolgozni és azt sem tudom mi lesz, de most nem is akarok ezzel foglalkozni. Kedden megmondják a diagnosztikai központban. Mindenkinek kellemes húsvétot kívánok. És remélem hogy mindenkivel minden oké lesz.

KépKép
muffin
 
 


Jajj Muffin, annyira sziven ütött ez a hir,hogy nem találom a szavakat :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: , de jobb, ha nem is mondok semmit, csak annyit, hogy veled vagyok fájdalmadban.Nagy virtuális ölelés..De azért ha teheted, és ugy érzed várunk vissza szeretettel... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Muffin: a hír engem is szíven ütött. Ilyenkor nem is lehet semmit se írni. Nagyon erősnek kell lenned és reménykedjünk, hogy kedden kiderül, hogy rossz volt a gép vagy ki tudja. Nem tudom én úgy reménykedek, hogy ez vlami félre értés.
Nagyon várunk ide vissza kedden légyszíves írd meg mit mondtak. Addig is légy erős és kitartás.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok és pihenjetek ha van rá lehetőségetek!

Bea :P
bellasan
 
 


Nem tudom, valahogy én is ugy érzem mint Csucsu, hogy lehet a gép volt rossz, ezért nekifogtam a net-en keresgélni ezzel kapcsolatban, utána meg olvastam, hogy Csucsu is ugy érzi :shock:

Bellasan:
Köszi neked is hasonlókat kivánok!!! :)

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!

Én ma nem is nagyon akartam írni, mert eléggé kínlódom, de a Muffin híre nagyon szíven ütött..... :( :(

Muffin!
Sok erőt kívánok, és bizakodjunk, hogy mégsem annyira nagy a baj.......

Holka!
igen, mindkettővel ugyanígy émelyegtem, hányingerem volt, viszont sosem hánytam.....(még jó....)!!

Hát én most nem erőltetem meg magam a húsvéti sütés-főzés terén, igaz, holnap főzök húslevest, meg valami másodikat, hétfőn csinálok egy kis majonézes, zselatinos salátát, egyébként isteni, majd lefotózom! Ez nagyon fincsi a sonkával, főtt tojással, hideg húsokkal. Anyukám meg hozza a sütiket. de most valahogy nem kívánom az édességet....

Én is kívánok mindenkinek nagyon békés húsvétot!
Kép Kép

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Márti: Akkor nem csak én érzem ezt igy. Valahogy nem akarom elhinni hisz előtte annyi kötelező uh meg vizsgálat volt. Én valahogy most is azt érzem kedden Muffin irni fogja ,hogy igazunk van. Csak úgy legyen!!!

Bellasan: Viszont kívánjuk!

Kép
csucsu05
 
 


Muffin
Ez a hír engem teljesen letaglózott. De mivel eddig minden ok volt, remélem Csucsunak igaza van és csak az uh gép volt szar, illetve az aki vizsgált. Várunk a hírekkel és kitartást keddig.

Most lettem kész a tejszínes rakott krumplival, parmezános sült rizsgolyókkal és az egyik sütivel. De nagyon elfáradtam, megfájdult a hasam, így a másik tortát később csinálom csak.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati!!

Ez jól hangzik!!!!Nyami!
Én meg most ettem meg egy nagy tányér kocsonyát......Pedig előtte olyan szarul voltam....Most egy kicsit jobb....

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Muffin:cry:
Erre nem számítottunk.... :( :( .
És 5 hete a második nagy genetikai uh-szűrésen minden rendben volt???!!
Remélem mégse olyan rossz a helyzet mint most hiszitek!!!
Jaj,Muffin.....annyira szorítok!!!! Nagyon-nagyon sok erőt kívánok Nektek most!!
holka
 
 


Muffin, nagyon sajnálom :( de szerintem ez nem történhet meg, mert az összes vizsgálatod jó lett, ha nem tévedek! Remélem csak a gép volt rossz.
magdolnam
 
 


csajok nagyon rendesek vagytok hogy mindenki szorít, de sajnos két helyen is voltunk ma és a másodikon is csak megerősítették hogy valami nincs rendben. (elsőre amúgy pont a czeizel féle központban és ott elvileg van tudás is mögötte...) Kedden derül ki hogy lehet-e valamit tenni. Addig én sem tudok többet mondani. De szorítsatok ne kelljen olyan dologban döntést hoznunk amiben senki nem szeretne.

KépKép
muffin
 
 


mondtak valami konkrétat is? Mire alapozták ( ha kérdezhetek ilyet)?
magdolnam
 
 


NAgyobb/kisebb valami testrésze? Keveset/sokat mozog?
Én nagyon szorítok neked, hogy minden rendben legyen!
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Muffin!
Veled érzek! Tudom nem sokat segít, de remélem, hogy kedden azt mondják, hogy tehetnek még valamit azért, hogy a baba egészséges legyen! Nagyon várunk vissza a hírekkel! Nagyon sok erőt és kitartást kívánok!!!!

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!

A fiuk felébresztettek a nagy tojáskeresésben :)

Jaj Muffin, annyira szoritok nektek, hogy ne legyen súlyos a baj, az éjszaka sokszor megébredtem és rátok gondoltam.Természetesen továbbra is szoritok nektek!!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Muffin
Ki vizsgált meg? Nagyon kiváncsi lennék rá. Tényleg mit mondtak, mi lehet a baj? Érzem, hogy kedden ki fog derülni, hogy orvosolható és minden rendben lesz. Bízom benne és sokat fogok rátok gondolni és sok jót kívánok.

Lányok!
Mindannyian gondolkozzunk Mufinnal és Eliottal kapcsolatban pozitívan!!!! Segíteni fog nekik!

Kép
Kép
nati80
 
 


egyenlőre azt nem akarom megírni hogy konkrétan mi a baj de egyértelműen látszik, nem kell hozzá orvos. A fejével van gond. És kedden megmondják a lehetőségeket. A jobbik lehetőség szerint születése után agyon fogják műteni. A rosszabb lehetőség szerint nem lesz velünk sokáig. Úgyhogy most két rossz közül szorítunk hogy a kisebb történjen. De nem akarlak titeket ezzel terhelni. Főleg nem húsvétkor. És az a baj, hogy próbáltok nyugtatni hogy minden rendben lesz, de sajnos a rend már messze van. De nagyon köszi hogy gondoltok ránk és szorítsatok a mi kicsi fiúnknak hogy ha küzdeni is kell érte de ne kelljen még elköszönni tőle.

KépKép
muffin
 
 


Muffin
Szívből kívánom, hogy időben meg tudjon születni Eliot és műtéttel meg tudják gyógyítani. Nehéz időszak vár majd rátok, de kívánom, hogy legyen elég erőtök mindezt legyűrni. Mindenesetre kedden izgatottan várjuk, hogy beszámolj, mi volt az orvosnál.

Nem tudod, ki csinálta az uh-t?

Kép
Kép
nati80
 
 


Muffin: Megértelek most ez nagyon nehéz időszak. Kedden remélem azonban nemlesz ennyire aggasztó.
Azt le kell itt most írjam velem mit történt mikro a lányommal terhes voltam.
Voltunk 4D meg a kötelező vizsgálatokon. Egyszer csak a 30. hét környékén lehetett, hogy a doki csöndben volt. Sokáig. Kérdeztem mi a baj? Mondja sajnos nem látni a bal kezét. Mintha nem fejklődőtt volna rendesem. nekem is megmutatta és én is láttam. Vagy fél óráig vizsgált. Kiküldött sétálni hátha más időpontban nem azt kátjuk., De újra ugyanaz. nem értettük hisz addig minden rendben volt. A dokim főorvos és egyben szonográfus is tehát nem kezdő.
Elküldött egy genetikushoz és látta mennyire ki vagyok ezért gyorsan elintézte másnapra. Úgy mentem haza , hogy az egész úton sirtam. Már elképzeltem, hogy a bodyk ujját az egyiknek le kell majd vágni. Egész éjjel sirtunk a párommal. Másnap a genetikus megvizsgált. 5percig nézte a babát. Ráncolta a homlokát. majd fellélegzett és kiderült a bab maga alá tudja gyűrni a karját. Az ultrahangos doki is fellélegzett és mi is. Szóval kaptunk eg ypapirt és rá volt irva egészséges.
Én csak ezt szeretném neked is kivánni Muffin.
Reméljük a legjobbakat!!!

Kép
csucsu05
 
 


jó reggelt!

Végre kialaudtam magma. Azt hiszem, kezdem megtapasztalni az öreg nénikék és bácsikák éjszakai izületi fájdalmait. Nagyon rossz. Csípő, váll fájdalom :shock: alig várom, hogy megszűnjön. Gondolom ez a terhességgel jár.
Képzeljétek, tegnap anyámékhoz mentünk húsvétolni és annyira jól ellehetett velük beszélni. Remélem életük végéig ilyenek maradnak! Mert most nagyon jófejek voltak. Csak a lököttke kutyusnak kellett volna valami nyugtatót adni... Pedig a mi kutyánk gyereke. Nagyon ízlett nekik az amit főztem. Pláne a desszert. Mindenki alig bírt egy adagot enni belőle, apum meg 4szer szedett újra belőle :lol:

Holnap le kéne lépni valahova. Bár gondolom ilyenkor mindenhol rengetegen vannak. Hát, ha mondjuk jó idő lesz, akkor valószínű nekiindulunk. Holnap ki mit csinál?
magdolnam
 
 


Sőt valaki azt írta itt (talán Mágnes volt?Elnézést, ha nem) hogy neki nem egészséges a baba, vetesse el. Nem vetette és egészséges bébinek adott életet. Lehet más topikban volt, nem tudom már. Erre nem emlékszem. Tényleg én csak jót kívánok Nektek!
magdolnam
 
 


Magdolnam
Tényleg írta ezt valaki, de hogy ki arra már nem emlékszem. nagyon remélem hogy kedden kiderül, hogy nincs is akkora baj, vagy egyáltalán nincs, mint amire gondoltak.
Szörnyű, hogy nem tudok másra gondolni, csak Muffinékra, még páromnak is meséltem, nem tudjuk magunkat túltenni ezen a híren. Nyugtalanul aludtam egész éjjel, és arra keltem fel, hogy utána kell olvasni, mi lehet a baj.

Kép
Kép
nati80
 
 


Mgdolnám: Miis így vagyunk el kéne menni valahova. De ez idő függvénye. Mi az állatkertbe mennénk de ilyen hidegben?? Addig remélem javul az idő.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu

Mi is állatkertbe akartunk menni, de olyan ramaty az idő. Így nincs kedvem órákat sétálni, főleg hogy 5percenként pisilnem kell.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Muffin:
Nagyon-nagyon szorítok nektek! Kívánom,hogy a kis pocaklakó megszülessen és ne legyen semmi probléma! Nehéz idők várnak rátok, de mi veletek vagyunk és küldjük a pozitív hullámokat!

Kép
anda81
 
 


Anda
Most látom lassan vége a ciklusodnak. Hogy állsz?

És mi a Jóslat???

Kép
Kép
nati80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?